SHPËRNDAJE

Një burrë nga Rusia ka vendosur që banorët e një ndërtese ti vendosë para një situate interesante.

Bëhet fjalë për pamje që tregojnë njerëzit, derisa futen në një ashensor, në të cilin gjendet e vendosur një fotografi gjigante e presidentit Vladimir Putin.

Dhe reagimet e tyre kanë qenë të ndryshme – të cilat edhe janë kapur nga kamera e vendosur brenda ashensorit.

Pamjet, siç thuhet më tej, të shpërndara në rrjetet sociale, kanë kapur njerëzit duke qeshur, përkulur, tundur kokën dhe duke mallkuar.

Putin Elevator Portrait Gets A Rise Out Of Riders

That moment when you walk into the elevator of your apartment building and the President is looking right at you.

Gepostet von Radio Free Europe/Radio Liberty am Montag, 10. Februar 2020