SHPËRNDAJE

Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala, mbrëmë ka thyer mungesën e golave të tij me Zonjën e Vjetër këtë sezon.
Ai ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen ndaj Bolognas në shtëpi, ndeshje të cilën Juve e fitoi me rezultat 2-0.

Por, ajo që bën përshtypje më së shumti është se argjentinasi e postoi në story golin e tij dhe atë me koment të komentatorit të famshëm shqiptar, Dritan Shakohoxha.

Ndiqeni videon për ta parë postimin e tij.