SHPËRNDAJE

E dashura më e re e aktorit të njohur Leonardo DiCaprio, ka arritur shumë si modele edhe falë faktit që është në lidhje me aktorin.

Camila Morrone, 22 vjeçare ishte pjesë e koleksionit të Chanel Fall-Winter 2019/20 kishte sfiluar në Shelter Island, në New York të shtunën.

Camila ishte paraqitur me një veshje të bukur, një minifund dhe ca aksesorë dhe dukej shumë bukur.

Kujtojmë që bukuroshja me prejardhje venezueliane ka shkëlqyer në këtë paraqitje, dhe është vënë re se minifundi i firmës Chanel që kishte veshur ishte mjaft luksoz me një çmim prej 5310 funte.