SHPËRNDAJE

Një incident ka përjetuar këngëtarja mjaft e dashur për publikun, Elvana Gjata.

Elvana shihet e entuziasmuar teksa zbret nga shkallët e avionit, por në fund të tyre është penguar dhe pothuajse është rrëzuar.

Këngëtarja nuk përjetoi asgjë serioze, ndërsa videon e shpërndau në rrjetet sociale për gjithë ndjekësit e saj.

Not used to ?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Me siguri këngëtares i është dukur moment argëtues, për sa kohë që nuk u lëndua.