1.1 C
Presevo, Serbia
25.11.2020
Ballina Hi-Tech Galaxy Note 10 Lite shfaqet në fotot e reja, në këndvështrime të...

Galaxy Note 10 Lite shfaqet në fotot e reja, në këndvështrime të ndryshme

SHPËRNDAJE

Një grup i ri i imazheve të rrjedhura shfaqin Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Këtë herë, fotot vijnë nga një postim në Twitter i bërë nga TechTalkTV.

Këto nuk janë imazhe dixhitale; këto janë foto nga jeta reale e pajisjes nga këndvështrime të ndryshme.
Gjithashtu mund të shohim pajisjen e ndezur dhe S Pen e saj.

Supozohet gjithashtu që të përfshijë 6 GB RAM, hapësirë 128 GB, një procesor Exynos 9810 dhe një skanues të gjurmëve të gishtërinjve në ekran.

Android 10 pritet të jetë platforma operative me të cilën funksionin pajisja.

Është menduar gjithashtu të arrijë me një çmim që mund të shkojë nga 700 $ deri në 840 $.