SHPËRNDAJE

Modelja spanjolle Georgina Rodriguez njihet për bukurinë e saj dhe format perfekte trupore.

Ajo famën e ngriti edhe më lart për faktin e lidhjes së saj me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo me të cilin tanimë janëedhe prindër të dy fëmijëve.

25 vjeçarja ka vëmendjen e publikut edhe nëpër rrjetet sociale. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndiqet nga miliona fansa duke mos i zhgënjyer ata me paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft sportive dhe joshëse duke vënë në plan të parë format perfekte trupore.