SHPËRNDAJE

​Sot do të zhvillohen katër ndeshjet e mbetura të javës së 10’ të Superligës së Kosovës në futboll

Përballja më interesante në futbollin kosovar sot do të jetëndërmjet kampionit aktual, Trepçës ’89 dhe Prishtinës.

Trepça ’89 do të ketë një mundësi të mirë të vazhdojë me fitore dhe të ruaj hapin me liderin Llapin, ashtu sikurse edhe skuadra nga kryeqyteti.

Ndeshja tjetër interesante sot do të jetë edhe ajo ndërmjet Vëllaznimit dhe Dritës që do të zhvillohet në Gjakovë.

Të gjitha këto ndeshje do të zhvillohen nga ora 14:00. /presheva.com