SHPËRNDAJE

Ajo ka qenë e zënë duke pozuar dhe promovuar linjën e saj “Skims” për muaj të tërë.

Por, Kim Kardashian bëri disa ditë pushim nga aktivitetet, për të u rikujtuar fansave të saj linjat e përsosura që ka.

Ylli i njohur televiziv nuk mund të dukej më mire se kaq, pasi ajo shfaqi figurën e saj përrallore në një palë bikini, gjatë shëtitjes në plazhet në Meksikë.

Rroba banje me shkëlqim, ngjyrë bronzi, ishte zgjidhja e përsosur për 39-vjeçaren, duke nxjerrë në pah barkun e saj të sheshtë dhe format e përkryera.

Kim përfitoi nga moti i qetë i janarit në Cabo për të bërë not, duke patur një moment Baywatch.

Nëna e katër fëmijëve ishte me miqtë, me të cilët qëndruar në hotelin luksoz Esperanza dhe Resort, ku një vilë kushton 7,000 dollarë në natë.