SHPËRNDAJE

Arbnora Ademaj, modelja shqiptare, kohët e fundit po qëndron në shtetin e Turqisë.

Ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja, të cilat kanë të bëjnë me kinematografinë turke.

Bukuroshja jonë është po vazhdon të sjell imazhe dhe video teksa po takime me artistë të ndryshëm në këtë vend evropiano-aziatik.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet me kineastët duke bërë me duar shqiponjën.

Theksojmë se zeshkania ditë më parë ka pasur një takim me artisten e famshme, të cilën publikun shqiptar e njohur përmes serialit, “Nusja nga Stambolli”, Semra Dincer.

Ndryshe, Ademaj në të kaluarën ka marrë pjesë në shumë projekte të ndryshme të fushës së modës.