SHPËRNDAJE

Kjo është familja që la ylli i basketbollistit, Kobe Bryant

Në moshën 41 vjeçare, është shuar ylli i basketbollit, Kobe Bryant.

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant ka vdekur pas një përplasje me helikopter.

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me tre persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti.

Ndërsa, Bryant, ka lënë pas një familje të mrekullueshme, bashkëshorten Vanessa dhe tri vajzat  Gianna, Natalia, Bianca dhe Caprin.