SHPËRNDAJE

Reperi nga Presheva, Gold Ag është goxha aktiv në rrjete sociale.

Ai shpesh kthehet prapa në kohë gjersa kujton pjesën më të lumtur të jetës, atë të fëmijërisë, shkruan lajmi net.

Së fundmi, Goldi ka publikuar një fotografi në Instagram në vitin 1994, imazh ky i realizuar para 24 viteve. “1994, Goldi i vjetër”, ka shkruar reperi ku dëshmon se qysh atëherë e ka dashur muzikën, rep.

Theksojmë se reperi Agushi tashmë ka arritur suksese të mëdha në muzikë, i cili vazhdon të jetë aktiv në prurje të reja.

Këtë vit ai ka qenë i pranishëm edhe në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

 

View this post on Instagram

1994 OLD GOLD ?

A post shared by Gold AG (@arianagushiages) on