SHPËRNDAJE

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është takuar sot në Beograd me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova.

Takimi në mes Vuçiq dhe përfaqësuesve të Listës Serbe thuhet të ketë zgjatur më shumë se dy orë.

Nuk është bërë e ditur tema e diskutimit por sipas të gjitha gjasave është folur rreth zhvillimeve të ngjarjeve të fundit në Kosovë.