SHPËRNDAJE

Liverpool dhe Manchester United do të përballen sot nga ora 13:30, në Anfield, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Liverpoll në këtë takim do të jetë pa yjet si: Lallana, Mane dhe Clyne.Kurse, Jose Mourinho nuk do të mund të llogarit në Carrick, Fellainin, Rojon dhe Pogban e lënduar.