SHPËRNDAJE

Manchester City dhe Napoli do të përballen sonte nga ora 20:45, në Etihad, në kuadër të xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Mediet britanike kanë publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.