SHPËRNDAJE

Prezantuesja Marina Vjollca duket se ende i ka dëshirë lodrat e fëmijëve

Këtë ajo e ka dëshmuar vetë me një video në InstaStory ku shihet në një park të lodrave.

Moderatorja i dha fund beqarisë në një dasmë gala me reperin kosovar Getoar Selimi.

Por, video tregon që ajo ende nuk është rritur dhe ende ka dëshirë që t’i vizitojë parqet e fëmijëve.

Apo është duke u përgatitur që të këtë një të sajin bashkë me Getin.