SHPËRNDAJE

Mesfushori kosovar Edon Zhegrova është bashkuar sërish me skuadrën e tij Basel në Zvicër.

20 vjeçari kaloi 2 javë pushime në Kosovë dhe Turqi.

Të dielën ai është kthyer në Zvicër, ndërsa sot ka nisur stërvitjet me Baselin.

Në rrjetin social Instagram ai ka postuar një video ku shihet së bashku me mesfushorin Taulant Xhaka.