SHPËRNDAJE

Duke qenë një këngëtare mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar, Melinda Ademi tërheq vëmendje sa herë që publikon fotografi në profilet e saj.

Gjatë fundjavës, ajo ka sjellë disa imazhe në të cilat shfaqet me tuta ngjyrë rozë, ndërkohë që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

“Playboy”, është përshkrimi që ajo ka zgjedhur për këto fotografi, duke qenë se këtë mbishkrim e ka në bluzë.

View this post on Instagram

playboy 🐰

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Ditë më parë, këngëtarja tërhoqi interesimin e fansave përmes publikimit të një fotografie, në të cilën pozonte me bikini.

Ndërkohë, Melinda është duke e shijuar suksesin e këngës së saj të fundit, “Karma”, që e publikoi në dhjetor dhe numëron afro shtatë milionë shikime në YouTube.

View this post on Instagram

be jelly of melly isss okkkk 🍇

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on