SHPËRNDAJE

Në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham gjithë vëmendjen e mori dicka tjetër.

Bëhet fjalë për modelen ruse, Kinsey Wolanski, e cila gjysmë e zhveshur u fut në fushë, duke ndërprerë lojën për disa minuta.

Image
E Wolanski së bashku me të dashurin e saj, shumë shpejtë do të vijnë edhe në Kosovë.
Image

Ata do të jenë mysafir special në ngjarjen e automobilizmit që do të mbahet këtë të enjte në Sllatinë me fillim nga ora 15:30.

Kjo ngjarje unike mbahet në hapsirat e brendit nr.1 ne botë-Shell.