SHPËRNDAJE

Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16.

Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun.

Në “Opinion” të ftuarit nuk u ngritën nga vendi. “Nuk ka asgjë, u shkund mbaroi”, dëgjohet të thotë një i ftuar ndërsa Blendi Fevziu i bën thirrje të mos lëvizin.