SHPËRNDAJE

I dashuri i ri i këngëtares së njohur Dua Lipa është Anwar Hadid, vëllau i dy modeleve të njohura Bella dhe Gigi Hadid.

Së fundmi Gigi Hadid ka publikuar disa fotografi ku shihet tejet e bukur, duke e dëshmuar se është një nga modelet më të mira në botë.

Modelja 24 vjeçare Gigi, njihet për format trupore dhe bukurinë e saj gjë që ka bërë që ajo të jetë mjaft e kërkuar në fushën e modelimit.