SHPËRNDAJE

Trajneri kosovar Ismet Munishi ka komentuar largimin e legjendës Francesco Totti nga Roma.

Ish mesfushori italian i’a përkushtoj plot 30 vjet Romës si futbollist dhe si drejtor.

Megjithatë Totti nuk ia ka mbushur mendjen Munishit si futbollist intelegjent.

“Totti nuk shquhet si shumë intelegjent. Le të jemi të sinqertë me publikun” deklaroi Munishi në Duelin Sportiv.