SHPËRNDAJE

“Shiko kush Luan” është programi i ri i Luana Vjollcës që do të nis të shfaqet çdo të shtunë mbrëma.

E ndërsa emrat e dy djemve bashkëprezantues të Luanës janë bërë publik, teksa në spotin e publikuar ditën e djeshme u zbulua se krah Luanës do të shfaqen në emision edhe dy personazhe të njohur të ekranit, Gent Hazizi dhe Edi Manushi.

Sot mësohet ky emision do të ketë edhe një këngëtare pjesë të stafit. “Fifi nga orkestra sjell muzikën”,- ka treguar Blendi Salaj.

Filoreta Raçi sezonin e shkuar u largua nga orkestra e “Xing me Ermalin”.