SHPËRNDAJE

Boksieri shqiptar, Nuri Seferi, do të ndeshet në muajin prill.
Fillimi i muajit prill do ta vë në ring boksierin shqiptar, Nuri Seferi.

Më saktë data 1 prill është koha e saktë kur Seferi do ta zhvilloj meçin e radhës në boks.

Kundërshtari i Serferit do të jetë Lazlo Hubert, një boksier i njohur i arenës ndërkombëtare.

Është vet Seferi, i cili ka lajmëruar këtë meç, teksa e ka cilësuar si shumë të rëndësishëm dhe ka kërkuar përkrahje nga tifozët shqiptarë.