SHPËRNDAJE

Pasi njoftoi fejesën e saj me Chris Zylka një vit më parë, Paris Hilton ishte parë në krahët e një tjetër mashkulli në Golden Globes 2020 të dielën në mbrëmje.

Ndërsa pozonte e vetme në Warner Bros, biondja 38-vjeçare u vërejt duke u puthur me një mashkull misterioz që tashmë ishin bërë të pandashëm.

Paris Hilton dhe Carter Reum

ET ka mësuar që Hilton u takua me Carter Reum, një sipërmarrës dhe autor i shitjes më të mirë të Shortcut Your Startup dhe sipas burimit të ET, të dy “janë duke takuar dhe shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit”.

Burimi shtoi se Hilton – e cila dukej e mrekullueshme në një fustan transparent ngjyrë ari – “ishte tejet e lumtur”.

Paris Hilton

Sipas LinkedIn, Reum, i diplomuar në Universitetin Columbia dhe Harvard Business School, është bashkëthemeluesi i ndërmarrjes mbajtëse M13.

Ai gjithashtu bashkë-themeloi kompaninë e pijeve VEEV Spirits me vëllanë e tij, Courtney Reum.

Përveç Golden Globes, E! News mësoi se Hilton dhe Reum festuan natën e Vitit të Ri së bashku me të gjithë familjen e tij, dhe ata të gjithë e “adhurojnë” Hilton.