SHPËRNDAJE

Një përleshje fizike ka ndodhur mes forcave të Policisë në Maqedoninë Veriore dhe tifo grupit nga Polonia.

“Shumica arrijnë që të ikin, por njëri e pëson keq nga forcat speciale”.

Video më poshtë, nga Klan Maqedonia:

Pamje ekskluzive

PAMJE EKSKLUZIVEPërleshje fizike mes #policisë dhe tifo grupit polakShumica arrijnë që të ikin, por njëri e pëson keq nga forcat speciale

Gepostet von Klan Macedonia Television am Donnerstag, 6. Juni 2019