SHPËRNDAJE

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj insiston se Shqipëria ka luajtur shumë mirë ndaj Bosnjë dhe Hercegovinës, pavarësisht humbjes 1:2.

Ai thotë se shkaktar i humbjes ishin disa gabime në momente të caktuar atë ndeshjes.

“Kemi luajtur mirë, por disa gabime na kushtuan me humbj nga Bosnja”, tha Hysaj pas ndeshjes.

Ai po ashtu foli edhe për lëndimin e tij, ku tha se nesër kur të shkojë në Napoli do të shoh se çfarë problemi ka

Hysaj shpreson se nuk do të jetë ndonjë problem i madh dhe do të jetë gati për dy ndeshjet ndaj Juventusit.