SHPËRNDAJE

Cristiano Ronaldo ka lënë pa fjalë lokalet e Lisbonës këtë javë pasi që është parë rrugëve të kryeqytetit portugez me superveturën e tij.

Ronaldo njihet si koleksionues i superveturave të shtrenjta. Kësaj radhe është parë me një të tillë e cila është tejet e rrallë dhe është ndër 500 sosh sa janë prodhuar në tërësi, shkruan Daily Mail.

Fjala është për superveturën McLaren e cila kushton hiq më pak se 1 milion funta angleze.