SHPËRNDAJE

Shoferi u lëndua, por jo i rrezikuar me jetë kur kamioni me targa të regjistrimit nga Maqedonia u rrokullis rreth 6 orës të mëngjesit pranë fshatit Raincë në autostradën E75.

Sipas informacioneve të para, shoferi po lëvizte drejt Preshevës, humbi kontrollin dhe kaloi në korsinë e kundërt, kaloi bankat dhe u rrokullis.

Autostrada ishte mbyllur nga ora 6:15 deri në orën 8:15 dhe se trafiku ndodhi në drejtime alternative./presheva.com/

🎥: Sapo kishte ndodhur një aksident në autostradën Preshevë – Bujanoc, ku një kamion kishte kaluar nga njëra anë në tjetrën

Gepostet von Presheva.com am Dienstag, 18. Juni 2019