SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në rrugën e vjetër në fshatin Samolicë – Preshevë.

Dyshohet se automjeti ka humbur kontrollin si pasojë e motit të keq dhe si pasojë ka dalë nga rruga. Raportohet vetëm për dëme materiale.