SHPËRNDAJE

Takimi i paraparë për nesër mes kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj është shtyrë.

Komuna e Prishtinës përmes një komunikate ka treguar se takimi është shtyrë për një datë tjetër.

“Përshëndetje, takimi në mes të Kryetarit Shpend Ahmeti dhe Kryeministrit Ramush Haradinaj shtyhet për një datë tjetër. Për datën dhe kohën do të ju informojmë me kohë.”, kishte shkruar në komunikatë komuna.

Takimi ishte paraparë të mbahet nesër nga ora 11:00 në ndërtesën e vjetër të komunës.