SHPËRNDAJE

Sapo ka nisur edicioni më i ri i spektaklit “Dance with me”, si çdo herë me figura të njohura për opinionin.

Kryesisht, personalitete arti kosovar e shqiptar, madje mund të thuhet se është ndër të paktët që bashkon Kosovë e Shqipërinë, shkruan Kosovarja.

Në mesin e artsitëve të ftuar për të qenë pjesë e këtij edicioni, është edhe Robert Berish, i cili për partnere ka një super femër.

Duke parë një performancë të zjarrtë të dyshes në fjalë, dhe njëherit fizikun e saj tërheqës, shtrohet pyetja nëse Nora është bërë ndopak xheloze apo jo për bashkëshortin e saj i cili do të realizoj vallëzime krahë saj.