XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/atletico-madrid-huazon-diegon/20%Monthly2014-01-31 23:04
https://presheva.com/barcelona-blen-ter-stegen-per-12-milione-euro/20%Monthly2014-01-31 22:58
https://presheva.com/solidarizim-me-studentet-e-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2014-01-31 20:54
https://presheva.com/presheva-me-maternitetin-bashkekohore-ne-muajin-prill-video-foto/20%Monthly2014-01-31 17:02
https://presheva.com/real-madridi-investon-400-milione-euro-ne-bernabeu-foto/20%Monthly2014-01-31 14:25
https://presheva.com/aguero-jashte-fushe-nje-muaj/20%Monthly2014-01-31 14:20
https://presheva.com/sa-vlejne-kembet-e-messit/20%Monthly2014-01-31 14:15
https://presheva.com/humbin-2-pale-celsa-te-veturave/20%Monthly2014-01-31 13:36
https://presheva.com/moyes-nuk-ka-me-transferime-per-united/20%Monthly2014-01-31 13:26
https://presheva.com/tirana-kerkon-qe-shqiptaret-e-lugines-te-dalin-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi/20%Monthly2014-01-31 13:02
https://presheva.com/a-do-te-shkoj-stetoskopi-mjeksor-ne-histori/20%Monthly2014-01-31 12:41
https://presheva.com/ministri-veliaj-sali-berisha-qytetaret-e-lugines-i-konsideroi-si-qytetare-serb-dhe-kurre-nuk-guxoi-te-shkoj-atje-video/20%Monthly2014-01-31 12:33
https://presheva.com/demaci-pse-nuk-i-kerkojme-edhe-ne-te-drejtat-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-01-31 12:04
https://presheva.com/serbise-i-pengojne-edhe-kufomat-e-shqiptareve/20%Monthly2014-01-31 10:25
https://presheva.com/te-flitet-me-emra-per-spiunet-e-serbise/20%Monthly2014-01-31 10:22
https://presheva.com/berbatov-tek-monaco-si-zevendesim-i-falcaos/20%Monthly2014-01-31 10:21
https://presheva.com/chelsea-blen-mbrojtesin-kurt-zouma/20%Monthly2014-01-31 10:20
https://presheva.com/zgjedhjet-per-knsh-ne-pjesen-e-dyte-te-vitit/20%Monthly2014-01-31 10:13
https://presheva.com/azil-kerkuesit-kryesisht-jane-nga-lugina-serbise-nuk-do-te-kthehet-regjimi-i-vizave/20%Monthly2014-01-31 10:04
https://presheva.com/mohamed-sissoko-perfundon-te-levante/20%Monthly2014-01-31 09:56
https://presheva.com/dinari-humb-vleren-afer-kurifir-116/20%Monthly2014-01-31 09:55
https://presheva.com/arsenal-kerkon-tellon/20%Monthly2014-01-31 09:52
https://presheva.com/man-city-37-ndeshje-115-gola/20%Monthly2014-01-31 09:04
https://presheva.com/perhapja-e-imoralitetit-permbyllje-e-miresive/20%Monthly2014-01-31 00:34
https://presheva.com/kush-votoi-pro-dhe-kunder-ligjit-qe-ndalon-zhurmen-e-ezanit/20%Monthly2014-01-31 00:31
https://presheva.com/messi-me-i-paguari-ne-bote-ja-rroga-e-re/20%Monthly2014-01-31 00:30
https://presheva.com/adnan-januzaj-i-gatshem-te-luaj-per-angline/20%Monthly2014-01-31 00:18
https://presheva.com/mini-laptop-acer-aspire/20%Monthly2014-01-30 23:00
https://presheva.com/huawei-y300-i-zi/20%Monthly2014-01-30 22:54
https://presheva.com/iphone-4/20%Monthly2014-01-30 22:52
https://presheva.com/pune-efikase-e-komunes-se-bujanocit-me-mbeshtetjen-e-unionit-evropian/20%Monthly2014-01-30 17:38
https://presheva.com/stankoviq-shqiptare-merrni-pjese-ne-zgjedhje-parlamentare/20%Monthly2014-01-30 17:12
https://presheva.com/karadaku-i-presheves-territor-qe-po-zbrazet/20%Monthly2014-01-30 14:46
https://presheva.com/hernanes-tek-inter-ndahet-me-lot-nga-tifozet-e-lazios-video/20%Monthly2014-01-30 14:03
https://presheva.com/benzema-dhe-ribery-lirohen-nga-akuza-per-seks-me-te-mitur/20%Monthly2014-01-30 14:00
https://presheva.com/psg-prezanton-zyrtarisht-cabaye/20%Monthly2014-01-30 12:37
https://presheva.com/michael-schumacher-leviz-kapaket-e-syve-fillon-zgjimi-nga-koma/20%Monthly2014-01-30 12:33
https://presheva.com/kush-e-ka-rrogen-me-te-madhe-ne-zvicer-me-13-3-milione-franga/20%Monthly2014-01-30 12:22
https://presheva.com/van-persie-e-dergon-manchester-unitedin-ne-top-4/20%Monthly2014-01-30 12:13
https://presheva.com/madriditis-apo-barcelonitis/20%Monthly2014-01-30 12:02
https://presheva.com/santos-padit-barcelonen-ne-fifa/20%Monthly2014-01-30 11:50
https://presheva.com/devenport-dhe-stankoviq-sot-dhe-neser-ne-bujanoc-e-presheve/20%Monthly2014-01-30 09:54
https://presheva.com/nese-nuk-e-keni-pare-golin-e-alcantaras-video/20%Monthly2014-01-30 09:40
https://presheva.com/ankohet-mourinho-west-ham-lujti-si-ne-shekullin-19-te/20%Monthly2014-01-30 08:55
https://presheva.com/shkatrrohet-rrjeti-i-trafikanteve-me-njerez-kerkonin-2500-euro-nga-kosovaret/20%Monthly2014-01-30 08:49
https://presheva.com/victor-valdes-i-vendosur-per-tu-larguar-nga-barceolona/20%Monthly2014-01-30 08:46
https://presheva.com/rekordet-e-real-madridit/20%Monthly2014-01-30 08:44
https://presheva.com/ne-norvegji-rroga-mesatare-4500-euro/20%Monthly2014-01-29 23:50
https://presheva.com/me-cfare-goma-neper-bore-vozitet-policia-video/20%Monthly2014-01-29 22:52
https://presheva.com/bujanoci-me-2-certifikata-per-menaxhim-te-kualitetit-dhe-ambientit/20%Monthly2014-01-29 22:32
https://presheva.com/samsung-galaxy-gear/20%Monthly2014-01-29 22:27
https://presheva.com/iphone-5-64gb-me-gevey/20%Monthly2014-01-29 22:21
https://presheva.com/iphone4-16gb-i-zi/20%Monthly2014-01-29 22:19
https://presheva.com/opel-astra-1-8-benzin-1994/20%Monthly2014-01-29 22:17
https://presheva.com/samsung-s3-32gb/20%Monthly2014-01-29 22:14
https://presheva.com/barcelona-shkatrron-levanten-edhe-ne-ndeshjen-e-kthimit/20%Monthly2014-01-29 22:04
https://presheva.com/city-me-nje-5-she-kundet-tottenham-merr-kreun-e-tabeles/20%Monthly2014-01-29 21:57
https://presheva.com/kapen-kontrabande-duhan-dhe-kafe/20%Monthly2014-01-29 14:43
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi-me-16-mars/20%Monthly2014-01-29 12:38
https://presheva.com/interviste-me-regjisorin-kumanovar-ibraim-deari-rreth-filmit-my-city-screams-video/20%Monthly2014-01-29 12:22
https://presheva.com/drejtori-i-nintendos-e-denon-vetveten/20%Monthly2014-01-29 10:32
https://presheva.com/dy-drama-familjare-tronditin-shqiptaret-qe-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2014-01-29 10:15
https://presheva.com/l-equipe-schumacherin-do-ta-zgjojne-nga-koma/20%Monthly2014-01-29 10:13
https://presheva.com/rekord-i-casillas-pa-gol-682-minuta/20%Monthly2014-01-29 10:08
https://presheva.com/messi-mision-i-pamundur-per-psg-ne/20%Monthly2014-01-29 10:03
https://presheva.com/shikoni-keta-sy-foto-album/20%Monthly2014-01-29 00:07
https://presheva.com/samsung-galaxy-tab-2/20%Monthly2014-01-28 23:46
https://presheva.com/golf-2-1-3-benzin-gas/20%Monthly2014-01-28 23:42
https://presheva.com/samsung-s3-i-zi/20%Monthly2014-01-28 23:40
https://presheva.com/iphone-4-i-bardhe-16gb/20%Monthly2014-01-28 23:39
https://presheva.com/galaxy-ace/20%Monthly2014-01-28 23:37
https://presheva.com/kombi-mercedes-vito-115-2-2cdi/20%Monthly2014-01-28 23:35
https://presheva.com/ford-focus-caravan-viti-2003-tdci/20%Monthly2014-01-28 23:33
https://presheva.com/llaptop-toshiba-satelit-l670d-ekrani-17-3-inca/20%Monthly2014-01-28 23:31
https://presheva.com/thejmura-pas-tetoves-e-gostivarit-thyejm-uren-e-ibrit/20%Monthly2014-01-28 23:30
https://presheva.com/ndalet-arsenal-nga-southampton/20%Monthly2014-01-28 23:21
https://presheva.com/real-madridi-ne-gjysmefinalen-e-kupes-se-mbretit/20%Monthly2014-01-28 23:19
https://presheva.com/si-e-pane-prishtinen-dy-beogradas-video/20%Monthly2014-01-28 22:52
https://presheva.com/kush-eshet-lideri-i-muxhahedineve-shqiptare-ne-siri/20%Monthly2014-01-28 14:36
https://presheva.com/nese-perseri-fiton-ligen-e-kampioneve-bayern-mund-ta-sjell-leo-messin/20%Monthly2014-01-28 14:20
https://presheva.com/vritet-me-thike-nje-nxenes-ne-mitrovice/20%Monthly2014-01-28 14:10
https://presheva.com/deshmi-te-tjera-se-teisnes-nuk-ka-qene-pjestare-i-levizjes-vehabiste/20%Monthly2014-01-28 13:55
https://presheva.com/jorge-messi-leo-mbetet-tek-barcelona-tani-per-tani/20%Monthly2014-01-28 12:58
https://presheva.com/rastin-neymar-e-inicio-perez-barcelona-mund-te-perjashtohet-ne-secunda-division/20%Monthly2014-01-28 10:38
https://presheva.com/irina-cristiano-e-meritonte-me-pare-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-28 09:43
https://presheva.com/shqiperi-nga-sulmi-ne-autobus-nje-i-vrare-dhe-nje-i-plagosur/20%Monthly2014-01-28 08:43
https://presheva.com/meshira-dhe-dashuria-e-allahut-per-besimtaret/20%Monthly2014-01-28 00:03
https://presheva.com/iphone-5s-i-bardhe/20%Monthly2014-01-27 22:57
https://presheva.com/bmw-e36-320i/20%Monthly2014-01-27 22:55
https://presheva.com/buferi-me-drita-dhe-pasqyre/20%Monthly2014-01-27 22:53
https://presheva.com/kjo-eshte-taktika-e-guardiolas-tek-bayern/20%Monthly2014-01-27 21:51
https://presheva.com/a-e-keni-pare-cka-i-ka-ndodhe-gareth-bale-video/20%Monthly2014-01-27 21:41
https://presheva.com/serbi-ne-llucan-vdiq-nga-viagra-tek-gruaja-ne-pune/20%Monthly2014-01-27 19:45
https://presheva.com/e-verteta-kur-presheva-com-i-i-nderron-titujt-medieve-prestigjioze-serbe/20%Monthly2014-01-27 19:22
https://presheva.com/ribery-veshtire-se-mund-ta-perserisim-vitin-2013/20%Monthly2014-01-27 15:07
https://presheva.com/ancelotti-bale-do-te-luaje-ne-te-djathte/20%Monthly2014-01-27 15:04
https://presheva.com/essien-zyrtarisht-tek-milan/20%Monthly2014-01-27 14:41
https://presheva.com/juan-mata-me-numer-8/20%Monthly2014-01-27 13:47
https://presheva.com/shf-abdulla-krashnica-nga-miratoca-merr-cmimin-si-shkolla-me-e-mire-ne-rrethin-e-pcinjes-dhe-jabllanices/20%Monthly2014-01-27 13:36
https://presheva.com/ancelotti-shkojme-per-trofe-ne-tre-fronte/20%Monthly2014-01-27 13:17
https://presheva.com/barcelona-kete-sezone-paguan-me-shume-neymarin-se-sa-messin/20%Monthly2014-01-27 13:04
https://presheva.com/henry-ozil-dhe-wenger-e-cojne-arsenalin-deri-tek-titulli/20%Monthly2014-01-27 11:59
https://presheva.com/bashkimi-me-kosoven-ishte-dhe-mbetet-synim/20%Monthly2014-01-27 11:35
https://presheva.com/thirrja-ne-vehabist-apo-ju-ekstremist/20%Monthly2014-01-27 11:18
https://presheva.com/kopja-e-nje-raporti-policor/20%Monthly2014-01-27 10:23
https://presheva.com/8-goma-te-veres-r14/20%Monthly2014-01-27 10:22
https://presheva.com/rezervoar-nafte-per-nxemje-qendrore-3000l/20%Monthly2014-01-27 10:21
https://presheva.com/samsung-siii/20%Monthly2014-01-27 10:20
https://presheva.com/iphone-3gs/20%Monthly2014-01-27 10:19
https://presheva.com/mobilje-per-dhoma-te-ndejes/20%Monthly2014-01-27 10:15
https://presheva.com/perkujtohet-14-vjetori-i-daljes-ne-skene-te-ucpmb-se/20%Monthly2014-01-27 09:29
https://presheva.com/shqiptaret-humbin-ulqinin-fiton-partia-e-gjukanoviqit/20%Monthly2014-01-27 09:27
https://presheva.com/mediet-serbe-insistojne-norvegjezi-ishte-vehabist/20%Monthly2014-01-27 09:10
https://presheva.com/pritet-deklarata-e-gruas-se-shtetasit-norvegjezit-te-vrare/20%Monthly2014-01-27 08:56
https://presheva.com/barcelona-me-3-gola-per-ta-rimarre-kreun-e-tabeles/20%Monthly2014-01-27 08:37
https://presheva.com/manchester-united-refuzon-oferten-e-psg-per-januzajn/20%Monthly2014-01-27 08:34
https://presheva.com/ne-bruksel-do-te-bisedohet-per-sigurimet-e-automjeteve-dhe-energjine/20%Monthly2014-01-27 08:29
https://presheva.com/cfare-ka-publikuar-knut-teisnes-stajevski-ne-facebook-mediet-serbe-knut-me-probleme-psiqike/20%Monthly2014-01-26 18:48
https://presheva.com/messi-me-pozicion-te-ri-tek-barcelona/20%Monthly2014-01-26 11:36
https://presheva.com/marsi-elektoral/20%Monthly2014-01-26 11:23
https://presheva.com/kapet-me-droge-arrestohet-arbitri-tanush-latifi/20%Monthly2014-01-26 11:22
https://presheva.com/pianisti-maqedonas-luan-ne-piano-vallen-e-shotes-midis-melbourinit-te-australise/20%Monthly2014-01-26 11:15
https://presheva.com/ky-eshte-shtetasi-i-norvegjise-qe-u-vra-ne-presheve-foto/20%Monthly2014-01-26 11:10
https://presheva.com/laporta-te-barcelona-zgjedhje-te-reja-presidenciale/20%Monthly2014-01-26 09:40
https://presheva.com/sports-direct-news-liverpool-pas-shaqirit/20%Monthly2014-01-26 09:38
https://presheva.com/edhe-psg-interesohet-per-januzajn/20%Monthly2014-01-26 09:35
https://presheva.com/shqiptaret-luftojne-edhe-ndermjet-vete-ne-siri/20%Monthly2014-01-26 09:27
https://presheva.com/iphone-4s/20%Monthly2014-01-26 00:54
https://presheva.com/presa/20%Monthly2014-01-26 00:52
https://presheva.com/seminar-mbi-estetiken-moderne-dhe-shendetin/20%Monthly2014-01-26 00:00
https://presheva.com/iphone-5-16gb-me-te-gjitha-kartelat/20%Monthly2014-01-25 22:57
https://presheva.com/fiat-punto-1-9d-2004-vit/20%Monthly2014-01-25 22:53
https://presheva.com/motori-kawasaki-zzr/20%Monthly2014-01-25 22:52
https://presheva.com/samsung-siii-i-bardhe/20%Monthly2014-01-25 22:51
https://presheva.com/iphone5/20%Monthly2014-01-25 22:50
https://presheva.com/raul-sanlleh-neymar-i-ka-kushtuar-barcelones-130-2-milione-euro/20%Monthly2014-01-25 16:39
https://presheva.com/samsung-star-ii/20%Monthly2014-01-25 16:19
https://presheva.com/buferi-1000w/20%Monthly2014-01-25 16:18
https://presheva.com/makina-per-polirim/20%Monthly2014-01-25 16:17
https://presheva.com/magazin-per-radio-te-vetures-me-12-cd/20%Monthly2014-01-25 16:16
https://presheva.com/si-e-priti-bernabeu-cristiano-ronaldon-video/20%Monthly2014-01-25 16:13
https://presheva.com/17-vjecari-nga-kosova-qe-piloton-avion-8-tonesh-foto/20%Monthly2014-01-25 16:06
https://presheva.com/real-madridi-kryeson-tabelen-ne-la-liga-video-golat/20%Monthly2014-01-25 16:04
https://presheva.com/htc-sensation-z710e/20%Monthly2014-01-25 15:58
https://presheva.com/barnatorja-ne-bujanoc-stabile-profitabile-e-furnizuar-mire-dhe-efikase/20%Monthly2014-01-25 15:54
https://presheva.com/martino-doreheqja-e-rosell-nuk-do-te-ndikoje-te-skuadra/20%Monthly2014-01-25 15:53
https://presheva.com/dalin-ne-drite-masakrat-serbe-video/20%Monthly2014-01-25 15:50
https://presheva.com/ne-presheve-xhandarmeria-vret-nje-shtetas-te-norvegjise/20%Monthly2014-01-25 08:12
https://presheva.com/samsung-galaxy-s3-mini/20%Monthly2014-01-25 00:13
https://presheva.com/trualli-ne-st-hekurudhor-rruges-per-zhunice/20%Monthly2014-01-24 23:54
https://presheva.com/fotoaparat-rollei/20%Monthly2014-01-24 23:52
https://presheva.com/bora-dhe-dimri-na-kthehen-rrugeve/20%Monthly2014-01-24 23:46
https://presheva.com/aziri-udsh-e-pakenaqur-me-knsh-ne-per-realizimin-e-obligimeve-ne-mandatin-kater-vjecare/20%Monthly2014-01-24 23:02
https://presheva.com/shkolla-gjermane-merr-emrin-e-shqiptarit/20%Monthly2014-01-24 22:58
https://presheva.com/ribery-edhe-me-tej-i-merzitur-se-ka-mbetur-pa-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-24 22:53
https://presheva.com/ancelotti-zidane-eshte-celesi-i-suksesit/20%Monthly2014-01-24 20:55
https://presheva.com/barcelona-ka-5paguar-2-5-milione-qe-neymar-te-luaj-ku-ti-thote-trajneri/20%Monthly2014-01-24 20:09
https://presheva.com/scuderia-ferrari-2014-f14-t/20%Monthly2014-01-24 20:03
https://presheva.com/kujdestare-per-femije-mosha-0-6-vjec-ne-prishtine/20%Monthly2014-01-24 14:41
https://presheva.com/pvd-mustafa-dhe-arifi-pervec-lidhjeve-te-perbashketa-kane-te-perbashket-edhe-ceshtjen-e-lapidareve/20%Monthly2014-01-24 14:17
https://presheva.com/ministri-veliaj-takon-studentet-e-lugines-se-presheves-qe-studiojne-ne-shqiperi/20%Monthly2014-01-24 14:14
https://presheva.com/rosell-percillet-me-karikatura-nga-barcelona/20%Monthly2014-01-24 13:02
https://presheva.com/shoqata-medvegja-ndihmon-nxenesit-dhe-zyrtarizon-donacionin-ne-medvegje/20%Monthly2014-01-24 12:27
https://presheva.com/forumi-mysliman-hetohet-per-nxitje-te-urrejtjes/20%Monthly2014-01-24 11:56
https://presheva.com/milan-jashte-europes-pas-15-vjetesh/20%Monthly2014-01-24 10:17
https://presheva.com/mancini-pellegrini-po-fiton-me-klubin-qe-e-ndertova-une/20%Monthly2014-01-24 10:15
https://presheva.com/ne-doganen-e-presheves-ndalohet-kontrabanda-e-duhanit-dhe-cigareve/20%Monthly2014-01-24 10:06
https://presheva.com/shqiptari-i-kosoves-hyri-ne-guinness/20%Monthly2014-01-24 09:59
https://presheva.com/biblioteka-mehmet-jusufi-faleminderon-prof-sejdi-bilalli-per-titujt-e-dhuruar/20%Monthly2014-01-24 00:57
https://presheva.com/bmw-320-2-0-2001-vit/20%Monthly2014-01-23 23:53
https://presheva.com/fliper-futboll/20%Monthly2014-01-23 23:52
https://presheva.com/motocross-aprilia/20%Monthly2014-01-23 23:50
https://presheva.com/goma-ms-bridgestone-blizzak-215-65-16/20%Monthly2014-01-23 23:48
https://presheva.com/zorre-per-ngrohje-qendrore/20%Monthly2014-01-23 23:44
https://presheva.com/dizalica-goma-ora/20%Monthly2014-01-23 23:41
https://presheva.com/iphone-5-i-bardh/20%Monthly2014-01-23 23:40
https://presheva.com/reagon-mustafa-akuzat-e-pvd-se-jane-fushate-ofenzive-per-zgjedhjet-parlamentare-serbe/20%Monthly2014-01-23 23:19
https://presheva.com/ne-zurich-preshevarja-qe-drejton-trolejbusin-dhe-autobusin-urban/20%Monthly2014-01-23 22:06
https://presheva.com/halimi-vizita-e-rames-ne-beograd-te-jete-kontribut-per-presheven/20%Monthly2014-01-23 21:31
https://presheva.com/presheva-bojkoton-kksh/20%Monthly2014-01-23 21:17
https://presheva.com/bokseri-shefat-isufi-nga-terrnoci-lufton-per-titull-ibf-junior/20%Monthly2014-01-23 21:05
https://presheva.com/diten-e-diel-do-te-shenohet-14-vjetori-i-daljes-ne-skene-te-ucpmb-se/20%Monthly2014-01-23 21:02
https://presheva.com/kosovari-qe-u-debua-nga-zvicra-pas-26-viteve/20%Monthly2014-01-23 13:11
https://presheva.com/neymar-fiton-17-mln-e-ne-sezon/20%Monthly2014-01-23 13:09
https://presheva.com/essien-tek-milan/20%Monthly2014-01-23 13:08
https://presheva.com/haga-ua-ule-denimet-pergjegjesve-serbe-per-krime-ne-kosove/20%Monthly2014-01-23 12:56
https://presheva.com/a-ka-gabuar-mourinho-me-shitjen-e-mata/20%Monthly2014-01-23 10:26
https://presheva.com/procesi-per-masakren-e-qyshkut-video/20%Monthly2014-01-23 10:16
https://presheva.com/far-per-opel-ascona/20%Monthly2014-01-23 09:47
https://presheva.com/samsung-galaxy-mega/20%Monthly2014-01-23 09:37
https://presheva.com/fliperi/20%Monthly2014-01-23 09:36
https://presheva.com/larsja-e-flokeve/20%Monthly2014-01-23 09:34
https://presheva.com/ipad-mini-celullar/20%Monthly2014-01-23 09:33
https://presheva.com/golf-4-2003-131-ps/20%Monthly2014-01-23 09:30
https://presheva.com/vw-passat-2003-karavan/20%Monthly2014-01-23 09:26
https://presheva.com/liverpool-sezonin-e-ardhshem-me-fanella-te-verdha/20%Monthly2014-01-23 00:51
https://presheva.com/lendohet-rende-falcao-humb-dhe-boterorin-video/20%Monthly2014-01-23 00:46
https://presheva.com/juan-mata-tek-manchester-united/20%Monthly2014-01-23 00:41
https://presheva.com/padi-ndaj-shtetit-serb-video/20%Monthly2014-01-22 23:09
https://presheva.com/gjykata-kushtetuese-i-a-shkurton-kompetencat-knsh-se/20%Monthly2014-01-22 17:31
https://presheva.com/edhe-femrat-ne-lugine-drejtojne-automjete-te-renda-video/20%Monthly2014-01-22 17:21
https://presheva.com/revista-e-re-atdhetaret-e-vegjel-nje-lule-qe-duhet-te-lihet-vetem/20%Monthly2014-01-22 15:15
https://presheva.com/karton-portokalli-ne-futboll/20%Monthly2014-01-22 15:08
https://presheva.com/ronaldo-messi-me-ben-lojtar-me-te-mire/20%Monthly2014-01-22 14:06
https://presheva.com/barcelona-kercenohet-me-suspendim-ne-ligen-e-kampioneve-dhe-marrjes-pikesh/20%Monthly2014-01-22 13:29
https://presheva.com/ne-nish-kapet-preshevari-per-trafikim-te-12-njerezve/20%Monthly2014-01-22 11:43
https://presheva.com/iphone-5-i-zi-16gb/20%Monthly2014-01-22 10:39
https://presheva.com/ne-fundjave-bien-temperaturat-dhe-reshje-te-bores/20%Monthly2014-01-22 09:22
https://presheva.com/me-22-qershor-zgjedhjet-parlamentare-ne-kosove/20%Monthly2014-01-22 09:19
https://presheva.com/te-gjitha-gjuajtet-e-lira-te-cristiano-ronaldos-video/20%Monthly2014-01-21 23:01
https://presheva.com/arrestohen-nje-serb-dhe-nje-shqiptar-nga-presheva-per-distribuim-te-droges/20%Monthly2014-01-21 21:48
https://presheva.com/rinia-preshevare-ndihmon-shkollen-fillore-ibrahim-kelmendi/20%Monthly2014-01-21 21:37
https://presheva.com/njohja-e-dokumentave-personale-kosove-serbi-problem-per-qytetaret-e-lugines/20%Monthly2014-01-21 21:34
https://presheva.com/shtepia-ne-rr-15-nentori-presheve/20%Monthly2014-01-21 21:07
https://presheva.com/fiat-zastava-1300-1976-vit/20%Monthly2014-01-21 21:03
https://presheva.com/ps2/20%Monthly2014-01-21 21:01
https://presheva.com/mbajtese-per-tv-ne-mur/20%Monthly2014-01-21 21:01
https://presheva.com/skuteri-50ccm/20%Monthly2014-01-21 20:58
https://presheva.com/intensifikohet-bashkepunimi-kamenice-bujanoc/20%Monthly2014-01-21 15:13
https://presheva.com/ford-focus-karavan-1-8tdci/20%Monthly2014-01-21 15:01
https://presheva.com/nena-e-te-vrarit-ne-peje-gjithmone-kam-dyshuar-se-serbia-e-vrau-djalin-tim/20%Monthly2014-01-21 13:22
https://presheva.com/barcelona-pa-plan-b/20%Monthly2014-01-21 13:13
https://presheva.com/barcelona-e-deshiron-adnan-januzajn/20%Monthly2014-01-21 12:32
https://presheva.com/lorik-cana-te-fiorentina/20%Monthly2014-01-21 12:26
https://presheva.com/camp-nou-i-vitit-2021/20%Monthly2014-01-21 08:45
https://presheva.com/mourinho-operohet-ne-berryl/20%Monthly2014-01-21 08:44
https://presheva.com/nderroi-jete-ne-moshen-60-vjecare-dr-ymer-aliu/20%Monthly2014-01-21 08:40
https://presheva.com/nga-1500-euro-per-47-fillestare-biznesi/20%Monthly2014-01-21 00:18
https://presheva.com/gjeli-i-shpise-dhe-kojshise/20%Monthly2014-01-21 00:14
https://presheva.com/ford-focus-2003-tdci/20%Monthly2014-01-21 00:11
https://presheva.com/gomat-185-65-15/20%Monthly2014-01-21 00:09
https://presheva.com/galaxy-s2-i-zi/20%Monthly2014-01-21 00:07
https://presheva.com/iffhs-iniesta-mesfushori-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-01-20 23:38
https://presheva.com/te-mbahet-seance-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-kunder-diskriminimit-shteterore/20%Monthly2014-01-20 18:34
https://presheva.com/shqiptaret-qe-po-luftojne-ne-siri-jane-injorante-te-mashtruar-qe-nuk-dine-per-fe-e-xhihad-video/20%Monthly2014-01-20 17:57
https://presheva.com/madrilenet-besojne-reali-mund-te-fitoje-titullin/20%Monthly2014-01-20 13:21
https://presheva.com/ribery-vendim-politik-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-20 13:16
https://presheva.com/jeta-mes-frikes-dhe-varferise/20%Monthly2014-01-20 12:12
https://presheva.com/cmimi-i-polisave-te-sigurimit-si-me-maqedonine/20%Monthly2014-01-20 12:09
https://presheva.com/neymar-me-i-shtrenjti-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2014-01-20 12:04
https://presheva.com/si-u-nevrikos-ferguson-nga-humbja-e-chelsea/20%Monthly2014-01-20 11:47
https://presheva.com/ne-pranga-shqiptari-qe-po-e-kerkonte-e-tere-europa/20%Monthly2014-01-20 11:43
https://presheva.com/promovohet-shoqata-mjeket-e-lugines/20%Monthly2014-01-20 11:35
https://presheva.com/thejmure-arrin-ne-prishtine/20%Monthly2014-01-19 22:58
https://presheva.com/termo/20%Monthly2014-01-19 19:22
https://presheva.com/nokia-lumia-900/20%Monthly2014-01-19 19:20
https://presheva.com/kompresor-200-litra/20%Monthly2014-01-19 19:19
https://presheva.com/kombi-ford-tranzit-dhe-rimorkio-2011/20%Monthly2014-01-19 19:16
https://presheva.com/samsung-s1-dhe-huawei-g510/20%Monthly2014-01-19 19:15
https://presheva.com/ford-fiesta-1-4tdci-2005/20%Monthly2014-01-19 19:13
https://presheva.com/kombi-fiat-ulysse-2-0hdi-7-ulese/20%Monthly2014-01-19 19:11
https://presheva.com/sony-xperia/20%Monthly2014-01-19 19:09
https://presheva.com/galaxy-s3/20%Monthly2014-01-19 19:08
https://presheva.com/aparatin-olympus/20%Monthly2014-01-19 19:07
https://presheva.com/barcelona-ndalet-nga-levante/20%Monthly2014-01-19 18:55
https://presheva.com/sigurimet-kufitare-per-automjete-teme-e-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2014-01-19 16:47
https://presheva.com/vrasje-e-dyfishte-ne-cair-te-shkupit/20%Monthly2014-01-19 16:20
https://presheva.com/vazhdojne-te-ikin-nga-kosova/20%Monthly2014-01-19 07:53
https://presheva.com/mourinho-chelsea-me-i-forte-se-manchester-united/20%Monthly2014-01-18 16:47
https://presheva.com/arsenal-dhe-city-vazhdojne-me-fitore/20%Monthly2014-01-18 16:43
https://presheva.com/neymar-shihemi-se-shpejti-video/20%Monthly2014-01-18 14:38
https://presheva.com/henry-topin-e-arte-e-meritoi-ribery/20%Monthly2014-01-18 14:20
https://presheva.com/mungesa-e-reshjeve-rrezik-serioz-per-drithin/20%Monthly2014-01-18 14:14
https://presheva.com/serbia-mban-peng-studentet-me-diploma-te-kosoves/20%Monthly2014-01-18 14:08
https://presheva.com/llogarite-e-rrymes-elektrike-per-dhjetor-vijne-me-te-larta/20%Monthly2014-01-18 00:14
https://presheva.com/blan-psg-nuk-e-deshiron-leo-messin/20%Monthly2014-01-17 23:59
https://presheva.com/alarmohen-serbet-shqiptaret-do-t-i-blejne-shtepite-serbe-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2014-01-17 23:52
https://presheva.com/papunesia-ne-presheve-te-rinjte-ikin-drejt-evropes/20%Monthly2014-01-17 23:42
https://presheva.com/rooney-e-van-persie-mungojne-kunder-chelseat/20%Monthly2014-01-17 23:34
https://presheva.com/shabani-pvd-eshte-duke-pushuar/20%Monthly2014-01-17 23:29
https://presheva.com/bayern-kerkon-3-mbrojtes/20%Monthly2014-01-17 13:22
https://presheva.com/iphone-4s-16gb-fullunlock/20%Monthly2014-01-17 13:19
https://presheva.com/aparat-varites/20%Monthly2014-01-17 13:16
https://presheva.com/sinti-yamaha/20%Monthly2014-01-17 13:14
https://presheva.com/djerrina-pertej-murit-kiney-pj-ii/20%Monthly2014-01-17 13:13
https://presheva.com/iphone-4-ios-6-1-3/20%Monthly2014-01-17 11:45
https://presheva.com/lideret-e-lugines-deshtuan-me-lapidarin/20%Monthly2014-01-17 10:42
https://presheva.com/messi-porosit-neymarin-kthehu-sa-me-pare-na-duhesh/20%Monthly2014-01-17 10:18
https://presheva.com/tremben-zviceranet-po-na-ikin-shqiptaret/20%Monthly2014-01-17 10:00
https://presheva.com/sa-do-te-mungoj-neymar/20%Monthly2014-01-17 09:55
https://presheva.com/capello-real-madridi-mund-ti-fitoj-te-gjitha-trofete/20%Monthly2014-01-17 09:48
https://presheva.com/pritja-madheshtore-ne-miratoc-te-burim-fazliut-dhe-kamber-sahitit-video/20%Monthly2014-01-17 09:36
https://presheva.com/17-shqiptaret-nga-presheva-pas-vendimit-per-pafajesine-do-te-padisin-shtetin-serb/20%Monthly2014-01-17 00:39
https://presheva.com/niset-per-t-u-martuar-ne-gjermani-serbi-perfundon-ne-burg/20%Monthly2014-01-17 00:03
https://presheva.com/nuk-do-te-hiqen-mbeturinat-pa-u-shlyer-borxhi-ndaj-np-moravica/20%Monthly2014-01-16 23:35
https://presheva.com/diego-costa-dhe-diego-costa-me-te-miret-ne-primera-division/20%Monthly2014-01-16 21:49
https://presheva.com/aguero-i-gatshem-per-barcelonen/20%Monthly2014-01-16 21:46
https://presheva.com/iphon-4-16gb/20%Monthly2014-01-16 14:51
https://presheva.com/pd-iniciativa-per-luginen-nga-takimi-i-prizrenit-e-qelluar-dhe-ne-kohen-e-duar/20%Monthly2014-01-16 14:17
https://presheva.com/coca-cola-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2014-01-16 13:53
https://presheva.com/seedorf-arrin-ne-milanello-video/20%Monthly2014-01-16 13:49
https://presheva.com/xavi-demanton-deri-ne-fund-te-karieres-tek-barcelona/20%Monthly2014-01-16 13:13
https://presheva.com/ne-kerkim-te-drejtesise-deri-ne-strasburg/20%Monthly2014-01-16 12:54
https://presheva.com/lirohen-dy-te-arrestuarit-burim-fazli-dhe-kamber-sahiti/20%Monthly2014-01-16 12:42
https://presheva.com/rita-ora-ndahet-nga-calvin-harris/20%Monthly2014-01-16 12:26
https://presheva.com/kombi-mercedes-212d-1999-vit/20%Monthly2014-01-16 11:49
https://presheva.com/2-shtepi-ne-rr-kumanoves/20%Monthly2014-01-16 11:42
https://presheva.com/karatistet-nga-presheva-ne-turneun-evropian-austria-karate-championscup/20%Monthly2014-01-16 11:33
https://presheva.com/gomat-me-fellne/20%Monthly2014-01-16 10:34
https://presheva.com/galaxy-s2/20%Monthly2014-01-16 10:32
https://presheva.com/iphone-5-ful-unlock-16gb/20%Monthly2014-01-16 10:32
https://presheva.com/turneu-ne-shah-presheva-2014/20%Monthly2014-01-16 10:23
https://presheva.com/reagim-ndaj-shkrimit-shume-zhurme-per-asgje/20%Monthly2014-01-16 10:21
https://presheva.com/ronaldo-me-30-gola-kete-sezone/20%Monthly2014-01-16 10:19
https://presheva.com/barcelona-golaverazhin-me-te-mire-ne-europe/20%Monthly2014-01-16 10:15
https://presheva.com/fund-i-historise-xavi-pas-boterorit-drejt-amerikes/20%Monthly2014-01-16 10:09
https://presheva.com/bayern-nuk-e-shet-manxhukiqin/20%Monthly2014-01-16 09:48
https://presheva.com/juventus-dhe-inter-te-interesuar-per-morata/20%Monthly2014-01-16 09:06
https://presheva.com/vritet-nje-keshilltar-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2014-01-16 08:23
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi-shpallen-me-29-janar-ndersa-mbahen-me-16-mars/20%Monthly2014-01-15 22:15
https://presheva.com/martino-messi-me-i-mire-se-ronaldo/20%Monthly2014-01-15 22:09
https://presheva.com/shkolla-e-futbollit-ne-miratoc-me-plot-talent-te-ri/20%Monthly2014-01-15 18:31
https://presheva.com/taksite-e-presheves-me-problem-parkimi-ne-gjilan/20%Monthly2014-01-15 18:24
https://presheva.com/ne-depce-arrestohen-burim-fazliu-dhe-kamber-sahiti/20%Monthly2014-01-15 18:10
https://presheva.com/mendes-eshte-e-veshtire-te-jesh-cristiano-ronaldo-ne-real-do-te-pensionohet/20%Monthly2014-01-15 15:22
https://presheva.com/rayola-ibrahimovic-me-i-miri-ne-bote-topi-i-arte-eshte-vetem-politike/20%Monthly2014-01-15 13:50
https://presheva.com/preshevari-kercen-nga-vetura-ne-levizje-per-t-i-ikur-policise/20%Monthly2014-01-15 12:44
https://presheva.com/pc-fujitsu-siemens-2-93ghz/20%Monthly2014-01-15 12:13
https://presheva.com/audi-a6-2-5-tdi/20%Monthly2014-01-15 12:06
https://presheva.com/fellgat-205-55-r16/20%Monthly2014-01-15 12:03
https://presheva.com/mercedes-c-class-200-viti-2005/20%Monthly2014-01-15 11:41
https://presheva.com/miqesia-e-ronaldos-dhe-messit-jashte-fushe/20%Monthly2014-01-15 11:33
https://presheva.com/ky-eshte-buxheti-i-komunes-se-presheves-per-vitin-2014/20%Monthly2014-01-15 10:24
https://presheva.com/7-topat-e-arte-te-real-madrid/20%Monthly2014-01-15 10:18
https://presheva.com/neymar-dua-te-shkruaj-histori-me-barcelonen-dhe-brazilin/20%Monthly2014-01-15 10:17
https://presheva.com/si-do-te-duket-milani-i-clarens-seedorf/20%Monthly2014-01-15 10:14
https://presheva.com/lemosha/20%Monthly2014-01-15 08:39
https://presheva.com/mrkiq-edi-rama-ne-shkurt-vjen-ne-beograd-shqiptaret-ne-serbi-gezojne-te-gjitha-te-drejtat/20%Monthly2014-01-15 00:43
https://presheva.com/s-ka-bore-as-ne-janar/20%Monthly2014-01-14 22:52
https://presheva.com/shume-zhurme-per-asgje/20%Monthly2014-01-14 22:10
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ne-mes-te-faleminderimit-dhe-pakenaqesise/20%Monthly2014-01-14 22:07
https://presheva.com/copa-del-ray-atletico-madrid-eliminon-valencian/20%Monthly2014-01-14 22:01
https://presheva.com/thaci-levizja-e-ibrahim-rugoves-provonte-ta-fitonte-lirine-me-konferenca-per-shtyp/20%Monthly2014-01-14 21:55
https://presheva.com/intervista-cr7-krenar-dhe-i-lumtur-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-14 21:12
https://presheva.com/ancelotti-futbolli-ka-nevoj-per-cr7-messin-ribery-silva/20%Monthly2014-01-14 20:23
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-kosove-ne-qershor/20%Monthly2014-01-14 20:09
https://presheva.com/thaci-ne-facebook-edhe-kosova-do-e-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-14 13:20
https://presheva.com/daily-mail-goditje-per-angline-januzaj-drejt-kosoves/20%Monthly2014-01-14 13:17
https://presheva.com/ky-eshte-njesiti-i-shqiptareve-ne-siri/20%Monthly2014-01-14 13:15
https://presheva.com/fundosen-bastoret-mbi-250-000-veta-kane-fituar-gjate-vikendit/20%Monthly2014-01-14 13:11
https://presheva.com/kush-thote-se-messi-dhe-ronaldo-nuk-jane-shoke-video/20%Monthly2014-01-14 13:03
https://presheva.com/mustafa-ndihma-per-maternitetin-vetem-fillimi/20%Monthly2014-01-14 12:43
https://presheva.com/manifestim-fetar-per-nder-te-ditelindjes-se-muhamedit-a-s/20%Monthly2014-01-14 11:42
https://presheva.com/renault-clio-1-4-benzin-1999vit/20%Monthly2014-01-14 11:34
https://presheva.com/sony-ericsson-xperia-arc/20%Monthly2014-01-14 11:30
https://presheva.com/radiatori-nxemsja/20%Monthly2014-01-14 11:27
https://presheva.com/renault-megane-1-9-dci-2003/20%Monthly2014-01-14 11:20
https://presheva.com/telefoni-mobistel-cynus-t2/20%Monthly2014-01-14 11:18
https://presheva.com/ibrahimovic-mbeshtet-allegrin-lojtaret-fajtor/20%Monthly2014-01-14 10:11
https://presheva.com/lirim-jakupi-lirohet-dhe-arrestohet-prap-tek-dera-e-burgut-nga-eulex/20%Monthly2014-01-14 10:07
https://presheva.com/si-prostituohen-adoleshentet-nga-vranja-per-10-euro-dhe-nje-pale-xhinse/20%Monthly2014-01-14 10:02
https://presheva.com/messi-i-gatshem-per-hakmarrje/20%Monthly2014-01-14 09:18
https://presheva.com/blatter-pajtohet-me-ronaldon/20%Monthly2014-01-14 09:08
https://presheva.com/inter-kerkon-mesfushorin-e-lazios-hernanes/20%Monthly2014-01-14 09:07
https://presheva.com/ne-greqi-shqiptaret-filmohen-duke-vjedhur-ne-lokal-video/20%Monthly2014-01-14 09:05
https://presheva.com/lugina-dha-jeten-per-clirimin-e-kosoves-dhe-miliona-euro/20%Monthly2014-01-14 08:41
https://presheva.com/si-do-te-sanksionohen-shqiptaret-qe-po-luftojne-ne-siri/20%Monthly2014-01-13 22:59
https://presheva.com/mediat-serbe-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2014-01-13 22:56
https://presheva.com/ne-kujtim-te-lapidarit/20%Monthly2014-01-13 20:23
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-nje-burre-e-grua-tentuan-kontrabande-me-14-kg-marihuane/20%Monthly2014-01-13 20:18
https://presheva.com/messi-uroj-ronaldon-video/20%Monthly2014-01-13 19:44
https://presheva.com/quo-vadis-presheva-valey/20%Monthly2014-01-13 19:31
https://presheva.com/goli-i-ibrahimovic-me-i-miri-i-vitit-2013-video/20%Monthly2014-01-13 19:08
https://presheva.com/pse-ronaldo-ishte-me-i-miri-i-vitit/20%Monthly2014-01-13 18:58
https://presheva.com/cr7-dhe-messi-nuk-kane-votuar-njeri-tjetrin-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-13 18:47
https://presheva.com/ibra-i-premton-klopp-luaj-per-dortmund-falas/20%Monthly2014-01-13 18:31
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-mbret/20%Monthly2014-01-13 18:11
https://presheva.com/bendi-i-rokerit-preshavar-me-i-miri-per-2013-ne-zvicer/20%Monthly2014-01-13 14:17
https://presheva.com/fernanda-lima-gati-per-topin-e-arte-foto-video/20%Monthly2014-01-13 13:38
https://presheva.com/bild-cr7-e-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-13 13:31
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-monedha-e-re-10-euro-video/20%Monthly2014-01-13 12:41
https://presheva.com/futbolli-ne-numra-gjate-vitit-2013-video/20%Monthly2014-01-13 12:29
https://presheva.com/fifa-i-lejon-kosoves-miqesoret-nderkombetare/20%Monthly2014-01-13 12:18
https://presheva.com/ancelotti-pranon-ndoshta-kam-gabuar-me-shitjen-e-ozilit/20%Monthly2014-01-13 12:05
https://presheva.com/leksionet-e-guardiolas-me-teme-gjuajtjet-e-lira/20%Monthly2014-01-13 11:40
https://presheva.com/kuci-reagimet-per-fondin-e-lugines-ishin-te-ngutura/20%Monthly2014-01-13 11:31
https://presheva.com/merret-vendim-per-ndertimin-e-shtepive-ne-kosoven-lindore/20%Monthly2014-01-13 10:43
https://presheva.com/messin-prin-delegacionin-e-barcelones-per-ne-zurich/20%Monthly2014-01-13 10:38
https://presheva.com/ribery-nese-nuk-e-fitoj-topin-e-arte-athere-asgje-nuk-ka-logjike/20%Monthly2014-01-13 10:33
https://presheva.com/ac-milan-shkarkon-allegrin-pritet-inzaghi-apo-seedorf/20%Monthly2014-01-13 10:20
https://presheva.com/edhe-nje-shqiptar-nga-maqedonia-vritet-ne-siri/20%Monthly2014-01-13 08:57
https://presheva.com/topi-i-arte-2013-sonte-ne-ora-18-00-mesohet-kush-eshte-mbreti-i-futbollit/20%Monthly2014-01-13 08:49
https://presheva.com/mustafa-faleminderit-kosove-e-shqiperi/20%Monthly2014-01-13 08:40
https://presheva.com/shtepia-perballe-preshevatowers-me-truall-2000m2/20%Monthly2014-01-13 00:26
https://presheva.com/hoxhaj-efektet-e-fondit-per-luginen-do-te-verehen-brenda-viteve/20%Monthly2014-01-12 23:47
https://presheva.com/passat-b5-5-2001-automatik/20%Monthly2014-01-12 23:42
https://presheva.com/samsung-galaxys4/20%Monthly2014-01-12 23:33
https://presheva.com/djerrina-pertej-murit-kinez/20%Monthly2014-01-12 23:06
https://presheva.com/ancelotti-kush-i-arrin-100-pike-fiton-titullin/20%Monthly2014-01-12 22:57
https://presheva.com/cfare-nenshkruan-kryeministrat-thaci-e-rama/20%Monthly2014-01-12 19:58
https://presheva.com/ndihma-per-presheven-video/20%Monthly2014-01-12 19:08
https://presheva.com/ndihmat-e-qeverive-ndihmojne-popullaten-e-lugines/20%Monthly2014-01-12 17:48
https://presheva.com/villas-boas-filozofia-e-guardioles-eshte-unike/20%Monthly2014-01-12 16:03
https://presheva.com/destani-shqiperia-e-ka-obligim-kushtetues-ta-ndihmoj-luginen/20%Monthly2014-01-12 15:17
https://presheva.com/valdes-tek-bayern-neuer-tek-real-madrid/20%Monthly2014-01-12 14:37
https://presheva.com/lugina-nuk-po-zbrezet-ajo-eshte-boshatisur/20%Monthly2014-01-12 14:19
https://presheva.com/pse-lugina-e-presheves-permendet-ne-takimin-rama-thaci-e-jo-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2014-01-12 14:14
https://presheva.com/shoqata-medvegja-deshiron-t-i-200-000-euro-per-tiranen-dhe-prishtinen/20%Monthly2014-01-12 14:11
https://presheva.com/juan-mata-tek-bayern/20%Monthly2014-01-12 12:23
https://presheva.com/simenone-dallimi-ndermjet-neve-dhe-barcelones-eshte-i-vogel-gjithsejt-400-milione-euro/20%Monthly2014-01-12 11:16
https://presheva.com/cr7-ribery-messi-cfare-thone-statistikat/20%Monthly2014-01-12 11:05
https://presheva.com/secili-qytetar-merr-100-euro-nga-elektrodistribucioni/20%Monthly2014-01-12 10:52
https://presheva.com/musliu-bene-hajgare-me-100-mije-euro/20%Monthly2014-01-12 10:05
https://presheva.com/granit-xhaka-i-thote-po-kosoves/20%Monthly2014-01-12 09:39
https://presheva.com/shkupjan-vritet-ne-siri-kacanikasi-komandant-i-muxhahidasve-shqiptare/20%Monthly2014-01-12 09:28
https://presheva.com/menduh-thaci-pse-permendet-vetem-lugina-e-nuk-permenden-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2014-01-12 00:03
https://presheva.com/konstituohen-komunat-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2014-01-11 23:20
https://presheva.com/halimi-lugina-po-zbrazet/20%Monthly2014-01-11 23:14
https://presheva.com/s-ka-me-dokumenta-prej-letre-pas-10-qershorit/20%Monthly2014-01-11 23:12
https://presheva.com/goma-te-llojeve-te-ndryshme-205-55-15-195-65-15/20%Monthly2014-01-11 21:48
https://presheva.com/samsung-galaxy-mini/20%Monthly2014-01-11 21:46
https://presheva.com/iphone-3gs-32gb-alcatel/20%Monthly2014-01-11 21:45
https://presheva.com/pjese-per-mercedes-123/20%Monthly2014-01-11 21:43
https://presheva.com/banesa-120m2-tek-newpresheva/20%Monthly2014-01-11 21:40
https://presheva.com/muhamedi-a-s-shembull-per-njerezimin/20%Monthly2014-01-11 21:39
https://presheva.com/ancelotti-ska-me-te-mire-se-ronaldo/20%Monthly2014-01-11 21:36
https://presheva.com/moyes-januzaj-eshte-diamant/20%Monthly2014-01-11 21:31
https://presheva.com/higuain-krenar-qe-lashe-realin-per-napolin/20%Monthly2014-01-11 18:45
https://presheva.com/shpend-ahmeti-lugina-ka-nevoje-per-ndihme-politike/20%Monthly2014-01-11 18:37
https://presheva.com/chelsea-merr-kreun-ne-premier-league/20%Monthly2014-01-11 16:05
https://presheva.com/haziri-flaka-e-janarit-sinonim-i-respektit-per-deshmoret/20%Monthly2014-01-11 16:00
https://presheva.com/martino-vendos-para-ndeshjes-per-aktivizimin-e-messit/20%Monthly2014-01-11 10:07
https://presheva.com/kosovari-mesazh-gruas-para-se-te-vritej-ne-siri/20%Monthly2014-01-11 10:00
https://presheva.com/demaci-bashkim-kombetar/20%Monthly2014-01-11 09:58
https://presheva.com/cfare-shkruan-mourinho-gjithmone-ne-fletushke/20%Monthly2014-01-11 09:26
https://presheva.com/marco-reus-kurre-tek-bayern/20%Monthly2014-01-11 09:09
https://presheva.com/tani-messi-nuk-do-te-marre-pjese-ne-mbremjen-e-topit-te-arte/20%Monthly2014-01-11 09:04
https://presheva.com/bushati-rama-thaci-nje-budalla-nga-tirana-e-nje-nga-prishtina-video/20%Monthly2014-01-11 07:59
https://presheva.com/top-10-ushtrite-me-te-fuqishme-te-botes/20%Monthly2014-01-11 07:53
https://presheva.com/topi-i-arte-kush-voton-listat-rezulatet/20%Monthly2014-01-11 07:47
https://presheva.com/sot-ne-prizren-takimi-kosove-shqiperi-pritet-mbeshtetje-per-presheven/20%Monthly2014-01-11 07:14
https://presheva.com/statistikat-flasin-ronaldo-me-i-mire-se-messi/20%Monthly2014-01-11 07:10
https://presheva.com/haziri-takimi-i-qeverive-ne-prizren-per-marketing-politik/20%Monthly2014-01-10 22:10
https://presheva.com/njeriu-qe-nuk-eshte-pastruar-60-vite-foto/20%Monthly2014-01-10 20:14
https://presheva.com/manifestimi-per-lindjen-e-muhamedit-a-s/20%Monthly2014-01-10 20:04
https://presheva.com/htc-touch-pro-2/20%Monthly2014-01-10 20:02
https://presheva.com/opel-vectra-2-0-dti-1998-vit/20%Monthly2014-01-10 19:59
https://presheva.com/fellne-me-goma-per-opel-15-inc/20%Monthly2014-01-10 19:57
https://presheva.com/frigorifer-vitrina/20%Monthly2014-01-10 19:55
https://presheva.com/iphone-4-8gb/20%Monthly2014-01-10 19:52
https://presheva.com/shtepia-ne-rr-svet-tomiq-rruges-per-norce/20%Monthly2014-01-10 19:52
https://presheva.com/iphone-5-simfree/20%Monthly2014-01-10 19:49
https://presheva.com/100-000-euro-donacion-per-luginen-e-presheves-pa-koment/20%Monthly2014-01-10 19:16
https://presheva.com/presheva-me-syte-nga-prizreni/20%Monthly2014-01-10 19:10
https://presheva.com/po-nderkombetarizohet-institucionalisht-nga-dy-qeverite-problemi-i-lugines-se-presheves/20%Monthly2014-01-10 19:03
https://presheva.com/iffhs-heynckes-trajneri-me-i-mire-i-vitit-2013/20%Monthly2014-01-10 18:33
https://presheva.com/cr7-i-sigurte-per-topin-e-arte-merr-me-vete-edhe-familjen/20%Monthly2014-01-10 16:12
https://presheva.com/messi-ne-stol-ndaj-atletico-madrid/20%Monthly2014-01-10 13:49
https://presheva.com/cr7-nuk-ka-fat-ndaj-osasunas-video/20%Monthly2014-01-10 12:22
https://presheva.com/a-mundet-barcelona-pa-leo-messin/20%Monthly2014-01-10 12:17
https://presheva.com/halimi-te-krijohet-fond-per-zhvillim-ekonomik-per-luginen/20%Monthly2014-01-10 12:09
https://presheva.com/yaya-toure-futbollisti-afrikan-i-vitit-2013/20%Monthly2014-01-10 10:03
https://presheva.com/prizren-arrestohet-polici-qe-shantazhonte-femrat-ne-facebook/20%Monthly2014-01-10 09:22
https://presheva.com/hazard-tek-psg/20%Monthly2014-01-10 08:51
https://presheva.com/puyol-messi-nuk-ka-harruar-te-luaj-futboll/20%Monthly2014-01-10 08:39
https://presheva.com/presheva-kerkon-ndihmen-e-qeverise-se-shqiperise/20%Monthly2014-01-10 08:32
https://presheva.com/higuain-per-titull-pse-jo/20%Monthly2014-01-10 00:56
https://presheva.com/shikoni-400-golat-e-cristiano-ronaldos-video/20%Monthly2014-01-09 23:41
https://presheva.com/xavi-shume-i-motivuar-para-ndeshjes-me-atletico-madrid/20%Monthly2014-01-09 23:38
https://presheva.com/diego-costa-do-ta-ndalim-messin/20%Monthly2014-01-09 23:30
https://presheva.com/dps-touchpad-7-inc/20%Monthly2014-01-09 23:08
https://presheva.com/pjesa-e-mbrapme-mbyllese-hidraulike-e-kamionit/20%Monthly2014-01-09 23:04
https://presheva.com/s-ka-vazhdim-te-dialogut-me-qeverine-serbe/20%Monthly2014-01-09 22:59
https://presheva.com/tirana-dhe-prishtina-ndajne-100-000-euro-per-presheven/20%Monthly2014-01-09 22:42
https://presheva.com/kapet-shqiptari-qe-shiste-pasaporta-serbe/20%Monthly2014-01-09 22:28
https://presheva.com/ternava-lufta-ne-siri-nuk-ka-te-beje-me-fene/20%Monthly2014-01-09 19:53
https://presheva.com/fotoarkiv-ja-si-dukej-prishtina-dikur-foto/20%Monthly2014-01-09 13:53
https://presheva.com/ja-kushtet-e-ronaldinhos-per-beshiktashin/20%Monthly2014-01-09 13:49
https://presheva.com/qeveria-kosove-shqiperi-me-dy-projekte-per-presheven/20%Monthly2014-01-09 13:27
https://presheva.com/pse-veturat-jane-me-shtrenjte-kur-tash-nuk-ka-dogane/20%Monthly2014-01-09 13:10
https://presheva.com/mjeshtria-e-cristiano-ronaldos-video/20%Monthly2014-01-09 10:32
https://presheva.com/dortmund-kerkon-sami-khediran/20%Monthly2014-01-09 10:19
https://presheva.com/pse-cr7-nuk-mund-te-fitoj-para-nga-topi-i-arte/20%Monthly2014-01-09 10:19
https://presheva.com/messi-dua-ta-perfundoj-karieren-tek-barcelona/20%Monthly2014-01-09 10:17
https://presheva.com/delegacionet-e-prishtines-dhe-beogradit-takohen-sot-ne-bruksel/20%Monthly2014-01-09 10:16
https://presheva.com/kacin-nuk-do-t-ua-kthejme-vizat/20%Monthly2014-01-09 10:13
https://presheva.com/perdoruesit-e-apple-ne-vitin-2013-kane-harxhuar-10-miliarde-dollare-ne-aplikacione/20%Monthly2014-01-08 23:31
https://presheva.com/ancelotti-coentrao-dhe-morata-mbesin-tek-reali/20%Monthly2014-01-08 23:21
https://presheva.com/nuk-fillon-pagesa-e-sigurimit-te-automjeteve-ne-veri/20%Monthly2014-01-08 23:01
https://presheva.com/vitrat-per-luginen/20%Monthly2014-01-08 22:58
https://presheva.com/per-gjykaten-e-presheves-kompetent-bujanoci/20%Monthly2014-01-08 14:43
https://presheva.com/raul-kthehet-tek-real-madridi/20%Monthly2014-01-08 14:17
https://presheva.com/masaker-ne-korce-vriten-4-persona-video/20%Monthly2014-01-08 13:49
https://presheva.com/ja-50-golat-me-te-mire-ne-historine-e-barcelones-video/20%Monthly2014-01-08 12:07
https://presheva.com/nuk-ka-hajgare-me-guardiolan-bertet-fyen-dhe-cmendet-ne-stervitje-video-foto/20%Monthly2014-01-08 11:53
https://presheva.com/a-eshte-koha-qe-ferguson-te-zbrese-nga-tribunat/20%Monthly2014-01-08 11:43
https://presheva.com/mjegull-neper-serbi-aksidente-ne-rruge/20%Monthly2014-01-08 10:14
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-barcelona-getafe/20%Monthly2014-01-08 10:10
https://presheva.com/mesohen-detaje-rreth-aksidentit-te-michael-schumacher/20%Monthly2014-01-08 10:08
https://presheva.com/mbledhja-e-qeverive-kosove-shqiperi-platforme-e-arben-xhaferit/20%Monthly2014-01-08 09:57
https://presheva.com/fondi-per-luginen-mes-marketingut-dhe-mbeshtetjes/20%Monthly2014-01-08 09:55
https://presheva.com/ne-rijeke-perfunduan-garat-e-para-per-lexuesit-e-kur-anit-besim-azemi-nga-maqedonia-ne-vendin-e-trete/20%Monthly2014-01-07 21:58
https://presheva.com/ne-takimin-e-prizrenit-shqiperia-e-kosova-me-dy-marreveshje/20%Monthly2014-01-07 21:53
https://presheva.com/messi-i-gatshem-pas-58-ditesh/20%Monthly2014-01-07 14:43
https://presheva.com/barcelona-e-shet-messin-ne-vitin-2015/20%Monthly2014-01-07 14:40
https://presheva.com/si-e-beri-te-lumtur-cristiano-ronaldo-djaloshin-me-kancer-video/20%Monthly2014-01-07 14:27
https://presheva.com/nuk-na-kthehen-vizat/20%Monthly2014-01-07 14:20
https://presheva.com/200-milione-per-transferime-per-ta-shpetuar-manchester-unitedin/20%Monthly2014-01-07 10:29
https://presheva.com/real-madrid-i-gatsem-te-paguaj-85-milione-euro-per-suarez/20%Monthly2014-01-07 10:27
https://presheva.com/ne-siri-vritet-nje-tjeter-shqiptar-nga-kosova/20%Monthly2014-01-07 10:25
https://presheva.com/ancelotti-di-maria-ka-gabuar-video/20%Monthly2014-01-07 10:18
https://presheva.com/nje-shtetas-i-maqedonise-humb-jeten-ne-aksident-ne-serbi/20%Monthly2014-01-07 10:02
https://presheva.com/mbledhja-e-perbashket-e-qeverise-se-shqiperise-dhe-kosoves-shou-mediatik-apo/20%Monthly2014-01-07 09:55
https://presheva.com/61-familje-moren-ndihma-nga-shh-lugina-e-presheves-zvicer/20%Monthly2014-01-07 09:47
https://presheva.com/ford-focus-2004-vit-tdci/20%Monthly2014-01-07 08:29
https://presheva.com/passat-b-5-5/20%Monthly2014-01-07 08:28
https://presheva.com/cd-lojerat-per-sony-playstation-3/20%Monthly2014-01-07 08:21
https://presheva.com/iphone-5-i-zi/20%Monthly2014-01-07 08:20
https://presheva.com/galaxy-s4-made-in-korea/20%Monthly2014-01-07 08:17
https://presheva.com/paguaj-gjoben-me-vlere-te-pergjysmuar-nepermjet-urdherit-per-kundervajtje/20%Monthly2014-01-07 06:56
https://presheva.com/ronaldo-per-rekordin-guinness/20%Monthly2014-01-07 00:09
https://presheva.com/cr7-do-te-jem-prezent-ne-ndarjen-e-topit-te-arte/20%Monthly2014-01-07 00:02
https://presheva.com/ter-stegen-afer-transferimit-tek-barcelona/20%Monthly2014-01-06 23:56
https://presheva.com/matoshi-qeveria-e-kosoves-dhe-shqiperise-nuk-kane-ndikuar-ne-zbutjen-e-situates-ne-lugine/20%Monthly2014-01-06 23:24
https://presheva.com/dadsadasdas/20%Monthly2014-01-06 23:12
https://presheva.com/emri-i-profetit-muhammed-ne-zyren-e-stefan-fule/20%Monthly2014-01-06 12:49
https://presheva.com/ronaldo-premton-gol-per-eusebion/20%Monthly2014-01-06 10:41
https://presheva.com/terry-tek-gallatasaray/20%Monthly2014-01-06 10:40
https://presheva.com/zidane-nuk-mund-te-isha-asistenti-i-mourinhos/20%Monthly2014-01-06 10:38
https://presheva.com/boksieri-nuri-seferi-vizitoi-presheven-foto/20%Monthly2014-01-06 10:25
https://presheva.com/rama-fond-i-posacem-per-ngritjen-e-maternitetit-ne-presheve/20%Monthly2014-01-06 10:06
https://presheva.com/me-11-janar-modalitet-per-themelimin-e-nje-fondi-zhvillimor-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-01-06 09:49
https://presheva.com/kolonat-neper-kufi-ua-gerditin-pushimet-mergimtareve/20%Monthly2014-01-06 09:30
https://presheva.com/aguero-fillon-stervitjet-a-do-te-kthehet-per-barcelonen/20%Monthly2014-01-06 09:26
https://presheva.com/45-ish-ushtare-te-uck-se-kane-kryer-vetevrasje/20%Monthly2014-01-06 09:20
https://presheva.com/mbledhja-e-qeverive-do-te-jete-tirane-shkup-prishtine/20%Monthly2014-01-05 21:29
https://presheva.com/mini-laptop/20%Monthly2014-01-05 21:21
https://presheva.com/serbia-ne-be-me-2023/20%Monthly2014-01-05 18:22
https://presheva.com/balotelli-per-shkak-rezultateve-te-dobeta-tek-milan-transferohet-tek-chelsea/20%Monthly2014-01-05 18:19
https://presheva.com/pa-pritje-dhe-turma-ne-vendkalimet-kufitare/20%Monthly2014-01-05 17:54
https://presheva.com/nuk-ka-me-hajgare-me-ancelottin/20%Monthly2014-01-05 17:45
https://presheva.com/vw-buba-1975-vit/20%Monthly2014-01-05 17:34
https://presheva.com/pingpong-dhe-billardot/20%Monthly2014-01-05 17:32
https://presheva.com/iphone-4s-16gb-i-bardhe/20%Monthly2014-01-05 17:31
https://presheva.com/shtepia-ne-rr-petra-dapshina-ne-bujanoc-prapa-xhamise/20%Monthly2014-01-05 17:30
https://presheva.com/shtepia-tek-enylux/20%Monthly2014-01-05 17:27
https://presheva.com/sony-xperia-tipo/20%Monthly2014-01-05 17:26
https://presheva.com/samsung-s3-i-bardhe/20%Monthly2014-01-05 17:25
https://presheva.com/htc-desire-s510/20%Monthly2014-01-05 17:24
https://presheva.com/huawei-y300/20%Monthly2014-01-05 17:22
https://presheva.com/tv-lcd-nissan/20%Monthly2014-01-05 17:21
https://presheva.com/banesa-ne-kompleksin-artkonstruksion-ne-fushe-kosove/20%Monthly2014-01-05 17:20
https://presheva.com/gareth-bale-kthehet-nga-lendimet/20%Monthly2014-01-05 17:14
https://presheva.com/allegri-vendosi-ne-fund-te-sezonit-largohem-nga-milani/20%Monthly2014-01-05 17:10
https://presheva.com/taksisti-preshevar-qe-po-mahnit-zviceranet/20%Monthly2014-01-05 09:18
https://presheva.com/medvegja-po-braktiset-kthehuni/20%Monthly2014-01-05 09:16
https://presheva.com/luftuam-per-liri-e-jo-per-fe-dhe-mjekrrat-e-fundrrinave-ekstremiste/20%Monthly2014-01-05 09:13
https://presheva.com/emertimi-i-rrugeve-dhe-ofiqaria-e-gjendjes-civile-ne-presheve-gjate-viteve-1918-1941/20%Monthly2014-01-05 02:36
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-fondi-per-luginen-nga-qeverite-shqiptare/20%Monthly2014-01-05 02:27
https://presheva.com/lewandowski-zyrtarisht-ne-bayern-munich/20%Monthly2014-01-05 02:23
https://presheva.com/shendetesia-serbe-me-e-keqja-ne-evrope/20%Monthly2014-01-05 02:17
https://presheva.com/mascherano-guardiola-nje-trajner-special/20%Monthly2014-01-04 12:37
https://presheva.com/schumacher-ne-kaske-kishte-nje-kamer/20%Monthly2014-01-04 10:50
https://presheva.com/messi-vlen-400-milione-euro/20%Monthly2014-01-04 10:49
https://presheva.com/maqedonia-kerkon-burgosje-per-shqiptaret-qe-luftojne-ne-siri/20%Monthly2014-01-04 10:39
https://presheva.com/kosovaret-me-pro-amerikan-se-vete-amerikanet/20%Monthly2014-01-04 10:37
https://presheva.com/xhamia-e-sjarines-me-pamje-te-re-ne-vitin-e-ri-foto/20%Monthly2014-01-03 21:30
https://presheva.com/ne-kalimet-kufitare-me-serbine-ne-veri-fillon-leshimi-i-polisave-te-sigurimit/20%Monthly2014-01-03 21:14
https://presheva.com/familja-e-deshmorit-njazi-azemi-komandant-mjekrra-nuk-ra-per-fe-po-per-atdhe/20%Monthly2014-01-03 19:01
https://presheva.com/haradinaj-parashoh-qe-une-do-te-jem-kryeminister/20%Monthly2014-01-03 14:20
https://presheva.com/rama-e-mban-fjalen-premton-fond-per-luginen/20%Monthly2014-01-03 13:50
https://presheva.com/kush-e-ka-fushen-futbollistike-me-te-madhe-ne-primera-division/20%Monthly2014-01-03 13:30
https://presheva.com/messi-i-gatshem-per-elchen/20%Monthly2014-01-03 13:10
https://presheva.com/schumi-feston-45-vjetorin-ne-gjendje-kritike/20%Monthly2014-01-03 13:09
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-dhe-dheu-i-bardhe/20%Monthly2014-01-03 13:05
https://presheva.com/pacolli-politikani-me-i-pasur-ne-kosove/20%Monthly2014-01-03 00:39
https://presheva.com/toure-city-kerkon-titullin-e-premier-leagues/20%Monthly2014-01-03 00:37
https://presheva.com/msn-ja-vendet-me-te-bukura-ne-bote-mes-tyre-edhe-prizreni-foto/20%Monthly2014-01-03 00:15
https://presheva.com/ne-presheve-aty-ku-xhandarmeria-blen-buke-me-automatik/20%Monthly2014-01-03 00:09
https://presheva.com/gazetari-francez-ronaldo-e-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2014-01-02 23:43
https://presheva.com/barcelona-kalon-shifren-prej-50-milione-fansa-ne-facebook/20%Monthly2014-01-02 23:33
https://presheva.com/messi-me-kontraten-e-re-do-te-paguhet-sa-ronaldo/20%Monthly2014-01-02 13:41
https://presheva.com/roberts-nuk-shoh-arsye-pse-shqiperia-te-mos-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2014-01-02 13:28
https://presheva.com/passat-2001-karavan-96kw/20%Monthly2014-01-02 13:25
https://presheva.com/shtepia-me-7-ari-ne-rr-karposh/20%Monthly2014-01-02 13:23
https://presheva.com/mimoza-grand-x/20%Monthly2014-01-02 13:22
https://presheva.com/samsung-galaxy-note-1/20%Monthly2014-01-02 13:21
https://presheva.com/motori-jawa-350/20%Monthly2014-01-02 13:19
https://presheva.com/prishja-e-privatesise/20%Monthly2014-01-02 01:26
https://presheva.com/udb-ja-nuk-gjente-shqiptare-per-te-vrare-shqiptare/20%Monthly2014-01-02 01:12
https://presheva.com/mbledhje-e-perbashket-e-dy-qeverive-shqiptare-ne-prizren-pritet-te-akordojne-fond-per-luginen/20%Monthly2014-01-01 22:45
https://presheva.com/femijet-e-pare-ne-vitin-2014-ne-tirane-prishtine-dhe-shkup-jane-djem/20%Monthly2014-01-01 22:41
https://presheva.com/urime-vitin-e-ri-me-shtrenjtime-te-qumshtit-mishit-benzines/20%Monthly2014-01-01 17:43
https://presheva.com/wenger-degjoj-pak-tifozet/20%Monthly2014-01-01 17:32
https://presheva.com/ancelotti-qellimi-yne-eshte-titulli-i-10-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-01-01 17:28
https://presheva.com/ronaldinho-tek-beshiktash/20%Monthly2014-01-01 13:29
https://presheva.com/chelsea-nuk-ka-buxhet-per-perforcime-ne-janar/20%Monthly2014-01-01 13:22
https://presheva.com/real-madridi-i-nis-stervitjet-e-2014-me-zidane-ne-fushe-video/20%Monthly2014-01-01 13:11
https://presheva.com/goli-i-pare-ne-2014-i-shenuar-nga-fernandinho-video/20%Monthly2014-01-01 13:07
https://presheva.com/messi-ka-ardhur-koha-ime/20%Monthly2014-01-01 13:01
https://presheva.com/formula-made-in-kosova/20%Monthly2014-01-01 12:56
https://presheva.com/takohen-kreret-e-institucioneve-fetare-nga-lugina-beogradi-e-sanxhaku/20%Monthly2014-01-01 12:49
https://presheva.com/shtrenjtohen-derivatet-e-naftes-per-4-dinare-gasi-per-5-dinare/20%Monthly2014-01-01 00:38
https://presheva.com/ne-aksident-traifiku-humb-jeten-ish-komandati-paramilitar-shkorpioni-me-familje/20%Monthly2014-01-01 00:08