XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/dhjete-veprime-qe-i-bejne-prinderit-te-lumtur/20%Monthly2014-02-28 23:02
https://presheva.com/kurajo-per-pendimin/20%Monthly2014-02-28 23:01
https://presheva.com/uefa-pezullon-pellegrinin-me-2-ndeshje/20%Monthly2014-02-28 20:49
https://presheva.com/me-rastin-e-referendumit-me-1-dhe-2-mars-1992/20%Monthly2014-02-28 20:31
https://presheva.com/liridon-sahiti-nje-lojtar-i-shpreses-se-futbollit-shqiptar-video/20%Monthly2014-02-28 20:27
https://presheva.com/arrestohet-shtetasi-i-serbise-tentoi-te-korruptoje-policine-e-kosoves/20%Monthly2014-02-28 16:31
https://presheva.com/taarabt-dua-te-behem-messi-i-milanit/20%Monthly2014-02-28 13:14
https://presheva.com/navas-city-mund-ta-mposhte-barcelonen/20%Monthly2014-02-28 13:12
https://presheva.com/adnan-thuaj-po-shqiperise-sic-edhe-e-sheh-fanelen-e-ke-gati/20%Monthly2014-02-28 13:08
https://presheva.com/kush-e-pranon-gjoben-nga-1-marsi-paguan-gjysmen-e-denimit/20%Monthly2014-02-28 12:52
https://presheva.com/ne-nish-arrestohet-f-a-39-nga-presheva-per-trafikim-njerezish/20%Monthly2014-02-28 10:43
https://presheva.com/sadiku-presim-votues-edhe-nga-partite-tjera/20%Monthly2014-02-28 10:34
https://presheva.com/borchardt-400-000-euro-ne-fondin-per-veriun/20%Monthly2014-02-28 10:24
https://presheva.com/shifrat-real-madridi-me-i-miri-ne-europe/20%Monthly2014-02-28 10:20
https://presheva.com/per-punesim-me-e-rendesishme-eshte-libreza-e-partise/20%Monthly2014-02-28 00:11
https://presheva.com/santana-real-madridi-na-mbajti-leksion-per-futbollin/20%Monthly2014-02-27 23:19
https://presheva.com/radikali-serb-djeg-flamurin-e-kosoves-midis-beogradit-video/20%Monthly2014-02-27 22:57
https://presheva.com/pvd-mbledh-nenshkrimet-per-deputet-listen-kryeson-riza-halimi-dhe-shaip-kamberi/20%Monthly2014-02-27 22:49
https://presheva.com/audi-a4-1-8-2003-me-targa-te-zvicres/20%Monthly2014-02-27 22:46
https://presheva.com/a-e-dini-sa-persona-kane-shenja-identifkuese-te-ngjajshme-sikur-ti/20%Monthly2014-02-27 22:39
https://presheva.com/iphone-4s-16-gb-i-bardh/20%Monthly2014-02-27 20:15
https://presheva.com/iphone-5-16-gb-full-unlock/20%Monthly2014-02-27 20:13
https://presheva.com/iphone4-16gb/20%Monthly2014-02-27 20:12
https://presheva.com/fellne-205-55-16-per-golf-audi-me-goma-te-veres/20%Monthly2014-02-27 20:10
https://presheva.com/telefoni-htc/20%Monthly2014-02-27 20:09
https://presheva.com/fellnet-17-per-golf-audi-a4-passat/20%Monthly2014-02-27 20:07
https://presheva.com/thaci-marreveshja-kosove-serbi-arritje-historike/20%Monthly2014-02-27 14:12
https://presheva.com/nisin-testimet-e-fundit-ne-f1/20%Monthly2014-02-27 13:39
https://presheva.com/humb-durimi-karaceva-proteston-kunder-xhandamerise-serbe/20%Monthly2014-02-27 12:42
https://presheva.com/loev-ozil-duhet-te-vazhdoj-te-punoj/20%Monthly2014-02-27 12:37
https://presheva.com/shtepia-ne-rrugen-qemal-shehu-nr-3-llapince-ne-presheve/20%Monthly2014-02-27 12:22
https://presheva.com/barcelona-perkrahe-marinon-s-ka-shkarkim/20%Monthly2014-02-27 12:19
https://presheva.com/xavi-pranon-nuk-jam-i-kenaqur-per-shkak-te-minutave-te-pakta/20%Monthly2014-02-27 12:07
https://presheva.com/ja-procedura-ne-internet-per-patent-shoferin-e-ri/20%Monthly2014-02-26 23:44
https://presheva.com/ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve-sherohen-rreth-40-000-pacienta/20%Monthly2014-02-26 23:26
https://presheva.com/kenga-shqiptar-gold-ag-ftohet-ne-polici-per-nxitje-urrjejtje-percarje-dhe-mosdurim-kombetar/20%Monthly2014-02-26 23:21
https://presheva.com/cr7-ishte-njera-nder-ndeshjet-me-te-mira-te-sezonit/20%Monthly2014-02-26 23:13
https://presheva.com/mourinho-i-kenaqur-me-barazim/20%Monthly2014-02-26 23:08
https://presheva.com/casillas-mposhtet-pas-953-minutave/20%Monthly2014-02-26 23:03
https://presheva.com/chelsea-merr-barazim-ne-turqi/20%Monthly2014-02-26 22:59
https://presheva.com/reali-6-gola-schalkes-ne-gjermani/20%Monthly2014-02-26 22:58
https://presheva.com/bmw-x3-2004v-3-0d/20%Monthly2014-02-26 22:54
https://presheva.com/fellne-me-goma-te-veres-215-40-r16/20%Monthly2014-02-26 22:52
https://presheva.com/golf-4-kombi-tdi-me-85kw/20%Monthly2014-02-26 22:50
https://presheva.com/opel-corsa-1-4-16v/20%Monthly2014-02-26 22:48
https://presheva.com/shporeti-nxemjes-breneri-dhe-cisterna/20%Monthly2014-02-26 22:45
https://presheva.com/iphone-4-8gb-bardhe/20%Monthly2014-02-26 22:44
https://presheva.com/makina-per-gips/20%Monthly2014-02-26 22:42
https://presheva.com/kompjuteri-dell-780/20%Monthly2014-02-26 22:40
https://presheva.com/akademi-perkujtimore-per-deshmorin-e-kombit-fatmir-ibishi/20%Monthly2014-02-26 18:21
https://presheva.com/shoqata-mjeket-e-lugines-diten-e-shtune-me-tri-ligjerata-mjeksore/20%Monthly2014-02-26 17:56
https://presheva.com/trajneri-i-barcelones-suspendohet-me-nje-ndeshje/20%Monthly2014-02-26 14:45
https://presheva.com/ford-focus-2014/20%Monthly2014-02-26 13:05
https://presheva.com/hp-sjell-tabletin-pavilion-x360/20%Monthly2014-02-26 13:04
https://presheva.com/barcelona-kerkon-thomas-muller/20%Monthly2014-02-26 13:02
https://presheva.com/drogba-ja-cfare-me-tha-mourinho/20%Monthly2014-02-26 10:48
https://presheva.com/iniesta-mbron-martinon-me-trajnerin-deri-ne-vdekje/20%Monthly2014-02-26 10:46
https://presheva.com/mourinho-i-pergjigjet-mancinit-qesharake-dhe-interesante/20%Monthly2014-02-26 10:42
https://presheva.com/barcelona-po-kerkon-trajner/20%Monthly2014-02-26 09:24
https://presheva.com/nga-1-marsi-vozitesit-e-dehur-drejt-e-n-burg/20%Monthly2014-02-26 09:20
https://presheva.com/demtohen-dhjetra-vetura-me-gervishtje-ne-qender-te-bujanocit-foto/20%Monthly2014-02-26 09:06
https://presheva.com/kufiri-miratoc-llojan-ende-i-mbyllur-fajtor-maqedonia/20%Monthly2014-02-25 23:22
https://presheva.com/bmw-520i-1989-vit/20%Monthly2014-02-25 23:19
https://presheva.com/opel-vectra-2-0-16v-tng-sekvent/20%Monthly2014-02-25 23:17
https://presheva.com/sonyxperia-z-2/20%Monthly2014-02-25 23:16
https://presheva.com/aparat-per-shpuarjen-e-vesheve-me-vathe/20%Monthly2014-02-25 23:15
https://presheva.com/yrti-nga-tasjani-per-presheve/20%Monthly2014-02-25 23:11
https://presheva.com/trrualli-me-shtepi-ne-rr-sava-kovaceviq-90m2-me-700m2/20%Monthly2014-02-25 23:08
https://presheva.com/automobilat-e-perdorur-me-kualitativ-ne-baze-te-kilometrave-te-kaluara/20%Monthly2014-02-25 13:54
https://presheva.com/si-ta-nderroni-patent-shoferin-e-vjeter-nepermjet-internetit-dhe-sherbimit-elektronik/20%Monthly2014-02-25 13:42
https://presheva.com/trualli-pas-mega-margetit-men-7000m-2/20%Monthly2014-02-25 13:20
https://presheva.com/se-shpejti-me-karton-te-gjelbert-drejt-kosoves/20%Monthly2014-02-25 13:04
https://presheva.com/kush-eshte-kallashi-video/20%Monthly2014-02-25 12:59
https://presheva.com/skandal-ne-turqi-erdogani-i-thote-djalit-hiqi-qafe-milionat-video/20%Monthly2014-02-25 12:55
https://presheva.com/mancini-mourinho-ka-fituar-lk-me-interin-te-cilin-e-kam-krijuar-une/20%Monthly2014-02-25 12:53
https://presheva.com/samsung-prezanton-galaxy-s5/20%Monthly2014-02-24 23:12
https://presheva.com/gara-ne-nivel-komunal-ne-futboll-te-vogel-per-nxenesit-e-shkollave-fillore/20%Monthly2014-02-24 22:54
https://presheva.com/ne-tabanoc-kthehen-mbrapsht-studentet-e-lugines-qe-studiojne-ne-maqedoni/20%Monthly2014-02-24 22:50
https://presheva.com/mourinho-shenjester-falcaon-te-duhet-nje-skuader-e-vertete/20%Monthly2014-02-24 14:08
https://presheva.com/dorezat-e-muhamed-aliu-shiten-ne-ankand-per-mbi-835-mije-dollare/20%Monthly2014-02-24 13:10
https://presheva.com/shtetasit-polak-kapet-me-100-000-euro-ne-hyrje-te-serbise/20%Monthly2014-02-24 12:58
https://presheva.com/varane-fton-pogban-tek-real-madridi/20%Monthly2014-02-24 12:46
https://presheva.com/rukavina-do-ta-mposhtim-shqiperine-ne-beograd/20%Monthly2014-02-24 12:39
https://presheva.com/hoxhe-ulvi-fejzullahu-gold-ag/20%Monthly2014-02-24 10:14
https://presheva.com/samsung-s3-i-bardh/20%Monthly2014-02-24 09:58
https://presheva.com/passat-b5-5-1-9tdi-2001/20%Monthly2014-02-24 09:55
https://presheva.com/motorat-trofaz-prodhim-japan/20%Monthly2014-02-24 09:53
https://presheva.com/rimorkio-per-traktor-me-kiper/20%Monthly2014-02-24 09:51
https://presheva.com/iniesta-ka-edhe-shume-te-luhet/20%Monthly2014-02-24 09:31
https://presheva.com/barcelona-pranon-fajin-paguan-9-milione-euro-demshperblim-per-neymar/20%Monthly2014-02-24 09:25
https://presheva.com/kjo-eshte-vila-luksoze-e-ish-presidentit-te-ukraines-foto/20%Monthly2014-02-24 09:21
https://presheva.com/forumi-i-te-rinjve-mysliman-po-terrorizohemi-nga-policia/20%Monthly2014-02-24 09:19
https://presheva.com/bujanoci-dhe-presheva-me-6-kandidat-per-deputet-popullor-2/20%Monthly2014-02-24 09:16
https://presheva.com/bujanoci-dhe-presheva-me-6-kandidat-per-deputet-popullor/20%Monthly2014-02-24 09:13
https://presheva.com/htc-desire-c/20%Monthly2014-02-23 22:40
https://presheva.com/euro-2016-serbi-shqiperi-me-14-tetor/20%Monthly2014-02-23 22:38
https://presheva.com/lugina-neglizhon-thirrjet-e-prishtines-dhe-tiranes/20%Monthly2014-02-23 17:57
https://presheva.com/whatsapp-problemet-e-para-me-pronarin-e-ri/20%Monthly2014-02-23 17:43
https://presheva.com/raketa-e-gareth-bale-video/20%Monthly2014-02-23 17:37
https://presheva.com/barcelona-me-probleme-lendohet-pique/20%Monthly2014-02-23 17:32
https://presheva.com/interesi-i-grupeve-te-interesit-dhe-qytetaret/20%Monthly2014-02-23 17:22
https://presheva.com/studentet-e-lugines-nuk-perfillen-nga-dy-universitetet-shqiptare-ne-maqedoni/20%Monthly2014-02-23 17:20
https://presheva.com/shoqata-miratoca-jone-ne-zvicer-organizon-turnir-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2014-02-23 17:14
https://presheva.com/burg-per-xhihadistet-shqiptar/20%Monthly2014-02-23 14:39
https://presheva.com/kercenime-per-pranvere-kosovare/20%Monthly2014-02-23 08:58
https://presheva.com/rama-platinise-s-kam-leke-per-stadiumin-e-ri/20%Monthly2014-02-23 07:59
https://presheva.com/rama-platinise-s-kam-leke-per-stadiumin/20%Monthly2014-02-23 07:49
https://presheva.com/hashim-thaci-me-selfie-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2014-02-23 00:58
https://presheva.com/pique-nuk-ka-arsye-per-brengosje/20%Monthly2014-02-22 23:58
https://presheva.com/serbet-nuk-duan-me-nuse-nga-shqiperia-por-nga-rusia/20%Monthly2014-02-22 23:44
https://presheva.com/nje-film-i-metrazhit-te-gjate-per-here-te-pare-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2014-02-22 23:24
https://presheva.com/shqiptaret-rikthehen-ne-medvegje-video/20%Monthly2014-02-22 23:09
https://presheva.com/samsung-g-s3-mini/20%Monthly2014-02-22 16:56
https://presheva.com/asus-memo-pad/20%Monthly2014-02-22 16:56
https://presheva.com/golf-4-1-9-tdi-2001/20%Monthly2014-02-22 16:53
https://presheva.com/lg-lii-l7/20%Monthly2014-02-22 16:52
https://presheva.com/iphone5-16gb-full/20%Monthly2014-02-22 16:52
https://presheva.com/pc-me-kamera-vezhguese/20%Monthly2014-02-22 16:50
https://presheva.com/fellgat-215-40-r17/20%Monthly2014-02-22 16:49
https://presheva.com/bmw-320i-cabrio/20%Monthly2014-02-22 16:47
https://presheva.com/ovl-ucpmb-akademi-perkujtimore-per-deshmoret-e-kombit/20%Monthly2014-02-22 16:39
https://presheva.com/manchester-city-me-veshtiresi-mposht-stoke/20%Monthly2014-02-22 16:26
https://presheva.com/chelsea-fiton-ne-minutat-e-fundit-me-golin-e-lampard/20%Monthly2014-02-22 16:24
https://presheva.com/real-shenon-fitore-bindese-ndaj-elche/20%Monthly2014-02-22 16:23
https://presheva.com/vjen-ne-kosove-per-tu-martuar-e-prostituojne/20%Monthly2014-02-22 16:21
https://presheva.com/ora-samsung-gear/20%Monthly2014-02-22 16:18
https://presheva.com/tablet-samsung-p7500-10-1-inc-3g/20%Monthly2014-02-22 16:13
https://presheva.com/ancelotti-besoj-se-ronaldo-do-te-luaje-ndaj-elches/20%Monthly2014-02-21 22:48
https://presheva.com/giroud-ka-rene-nga-forma/20%Monthly2014-02-21 22:47
https://presheva.com/marreveshje-per-energjetike-kosove-serbi/20%Monthly2014-02-21 22:46
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-qe-kushton-50-milione-euro/20%Monthly2014-02-21 16:16
https://presheva.com/gareth-bale-deshiron-ti-fitoj-te-gjitha-trofete-me-realin/20%Monthly2014-02-21 16:13
https://presheva.com/kreu-i-federates-serbe-nuk-e-duam-januzajn/20%Monthly2014-02-21 16:07
https://presheva.com/halimi-nuk-pres-te-jemi-pjese-e-qeverise-por-pres-bashkepunim-me-te-mire/20%Monthly2014-02-21 15:54
https://presheva.com/kontrollim-i-listave-zgjedhore-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-02-21 15:34
https://presheva.com/vw-golf-3-1-9-tdi-1997/20%Monthly2014-02-21 15:30
https://presheva.com/turnir-ne-ping-pong/20%Monthly2014-02-21 12:26
https://presheva.com/themelohet-unioni-studentor-i-lugines-se-presheves-ne-maqedoni/20%Monthly2014-02-21 09:39
https://presheva.com/serbet-e-bujanocit-kerkojne-te-zbardhet-fati-i-personave-te-zhdukur-ne-konfliktin-e-2001/20%Monthly2014-02-21 07:22
https://presheva.com/ne-durres-gjenden-dy-te-rinj-te-shkrumbuar-ne-makine/20%Monthly2014-02-21 06:59
https://presheva.com/ne-bilac-fillon-te-asfaltohet-rruga-drejt-shkolles/20%Monthly2014-02-21 06:55
https://presheva.com/ne-bujanoc-asgjesohen-mjetet-e-paeksploduara/20%Monthly2014-02-21 06:52
https://presheva.com/reagojn-veteranet-e-ovl-ucpmb-se-jo-gjithkush-te-zgjidhet-kryetar-i-shoqates/20%Monthly2014-02-21 06:49
https://presheva.com/haxhi-krasniqi-bokson-me-28-mars/20%Monthly2014-02-21 06:47
https://presheva.com/shtepia-ne-rr-sava-kovaceviq/20%Monthly2014-02-20 22:28
https://presheva.com/raftet-per-shitore/20%Monthly2014-02-20 22:25
https://presheva.com/vw-bora-1-9tdi/20%Monthly2014-02-20 22:18
https://presheva.com/galaxy-ace-2/20%Monthly2014-02-20 22:17
https://presheva.com/sony-playstation-2/20%Monthly2014-02-20 22:15
https://presheva.com/seedorf-beson-mund-te-fitojme-ne-madrid/20%Monthly2014-02-20 09:34
https://presheva.com/gjukanoviq-me-gjuhen-e-millosheviqit-kunder-shqiptareve-ne-mal-te-zi/20%Monthly2014-02-20 09:33
https://presheva.com/politikanet-e-ballkanit-rrisin-mbeshtetjen-ne-facebook/20%Monthly2014-02-20 06:26
https://presheva.com/zvicra-vendos-pro-vizave-me-kusht-per-ballkanin/20%Monthly2014-02-20 06:24
https://presheva.com/facebook-e-blen-whatsapp-per-16-miliarde-dollare/20%Monthly2014-02-20 06:21
https://presheva.com/kush-eshte-me-i-shpejte-se-martin-demichelis/20%Monthly2014-02-19 23:16
https://presheva.com/tv-lcd/20%Monthly2014-02-19 22:53
https://presheva.com/samsung-galaxy-mini-2/20%Monthly2014-02-19 22:52
https://presheva.com/fellne-me-goma-17-per-audi-shkoda-seat/20%Monthly2014-02-19 22:49
https://presheva.com/samsung-si/20%Monthly2014-02-19 22:47
https://presheva.com/shtepia-2-kateshe-ne-rr-e-prishtines/20%Monthly2014-02-19 22:47
https://presheva.com/ping-pong/20%Monthly2014-02-19 22:45
https://presheva.com/tostera-ftohes-per-vetura/20%Monthly2014-02-19 22:43
https://presheva.com/gomat-dhe-fellnat-per-renault-185-65-15/20%Monthly2014-02-19 22:40
https://presheva.com/mertesacker-na-mbetet-shpresa-per-ndeshjen-e-kthimit/20%Monthly2014-02-19 22:38
https://presheva.com/400-diploma-jane-derguar-ne-beograd-per-nostrifikim/20%Monthly2014-02-19 22:27
https://presheva.com/qarkullimi-ekonomik-kosove-shqiperi-serbi-me-lehtesira-permes-bujanocit/20%Monthly2014-02-19 15:13
https://presheva.com/shitet-ose-jepet-me-qira-kompania-transportuese-veli-trans/20%Monthly2014-02-19 09:03
https://presheva.com/lideret-shqiptar-te-lugines-per-dialog-me-qeverine-serbe/20%Monthly2014-02-19 08:40
https://presheva.com/leo-messi-dhe-kepucet-e-reja-video/20%Monthly2014-02-19 00:06
https://presheva.com/fabregas-i-pergjigjet-mourinhos/20%Monthly2014-02-19 00:01
https://presheva.com/barcelona-shenon-triumf-ndaj-cityt/20%Monthly2014-02-18 23:53
https://presheva.com/psg-4-gola-leverkusenit/20%Monthly2014-02-18 23:51
https://presheva.com/shesin-shtepine-per-te-ikur-azil-mbeten-pa-kulm-mbi-koke-video/20%Monthly2014-02-18 23:49
https://presheva.com/shtepia-prapa-postes-se-qytetit/20%Monthly2014-02-18 23:42
https://presheva.com/maqina-per-kositje-te-barit/20%Monthly2014-02-18 23:40
https://presheva.com/maqina-per-polir-te-veturave/20%Monthly2014-02-18 23:39
https://presheva.com/laptop-apple-macbook-pro/20%Monthly2014-02-18 23:37
https://presheva.com/mikseta-behringer/20%Monthly2014-02-18 23:36
https://presheva.com/fiat-stilo-1-9jtd-2002/20%Monthly2014-02-18 23:33
https://presheva.com/zte-android/20%Monthly2014-02-18 23:32
https://presheva.com/lideret-e-lugines-te-bashkuar-drejt-integrimit-ne-serbine-europiane/20%Monthly2014-02-18 23:29
https://presheva.com/ancelotti-kerkon-nga-reali-ta-blejne-luis-suarezin/20%Monthly2014-02-18 17:03
https://presheva.com/nje-shenim-ndryshe-i-6-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves-foto/20%Monthly2014-02-18 16:55
https://presheva.com/selmani-medvegja-eshte-e-getoizuar/20%Monthly2014-02-18 16:51
https://presheva.com/ne-bujanoc-ndodhi-nje-ngjarje-e-vecant-kulturore/20%Monthly2014-02-18 16:42
https://presheva.com/pellegrini-apo-martino-kush-i-ka-armet-me-te-forta/20%Monthly2014-02-18 16:39
https://presheva.com/pvd-thaci-vleresoi-te-drejte-vendimin-e-pvd-se-per-pjesmarrje-ne-zgjedhjet-e-16-marsit-me-liste-te-perbashket/20%Monthly2014-02-18 16:32
https://presheva.com/manchester-city-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-02-18 10:17
https://presheva.com/milan-atletico-ancelotti-keshillon-seedorfin/20%Monthly2014-02-18 10:15
https://presheva.com/kosovaret-shkojne-ne-siri-ne-menyre-te-organizuar-dhe-per-para/20%Monthly2014-02-18 07:51
https://presheva.com/mourinho-barcelona-kurre-ska-qene-me-dobet-city-mund-te-shkoj-tutje/20%Monthly2014-02-17 23:29
https://presheva.com/hackerat-shqiptar-festojne-si-gjithmone/20%Monthly2014-02-17 19:38
https://presheva.com/seat-ibiza-2001vit-1-9tdi/20%Monthly2014-02-17 19:29
https://presheva.com/4-goma-te-veres-samsung-tab3/20%Monthly2014-02-17 19:27
https://presheva.com/iphone4/20%Monthly2014-02-17 19:25
https://presheva.com/mercedes-200d/20%Monthly2014-02-17 19:22
https://presheva.com/pjese-per-bmw-e30-318-320-325i/20%Monthly2014-02-17 19:20
https://presheva.com/makina-per-zdrukthtari/20%Monthly2014-02-17 19:19
https://presheva.com/pellegrini-barcelona-nuk-eshte-vetem-messi/20%Monthly2014-02-17 18:50
https://presheva.com/neymar-e-shoh-veten-me-trofeun-e-kupen-se-botes/20%Monthly2014-02-17 18:49
https://presheva.com/serbia-thote-se-s-do-ta-njohe-kurre-kosoven/20%Monthly2014-02-17 18:46
https://presheva.com/ozil-provokon-rradhen-e-ka-bayerni/20%Monthly2014-02-17 18:38
https://presheva.com/reali-ne-sulm-per-adnan-januzajn/20%Monthly2014-02-17 18:36
https://presheva.com/vuciq-nese-ne-i-fitojme-zgjedhjet-edhe-shqiptaret-e-presheves-do-te-paguajne-rrymen-dhe-tatimet/20%Monthly2014-02-17 18:26
https://presheva.com/real-madridi-i-ancelottit-me-efikas-ne-54-vitet-e-fundit/20%Monthly2014-02-16 20:28
https://presheva.com/banderola-antishqiptare-ne-stadiumin-e-varshaves-video/20%Monthly2014-02-16 20:23
https://presheva.com/familja-morina-pagezon-djalin-uck-video/20%Monthly2014-02-16 20:15
https://presheva.com/shqiptaret-bojkotojne-po-cka-ndodh-nese-serbia-bojkoton-shqiptaret/20%Monthly2014-02-16 20:04
https://presheva.com/gomat-185-65-r15/20%Monthly2014-02-16 19:27
https://presheva.com/sony-experia-s/20%Monthly2014-02-16 19:25
https://presheva.com/kombi-mercedes-2001vit/20%Monthly2014-02-16 19:21
https://presheva.com/qeni-hasky-1-vjet/20%Monthly2014-02-16 19:19
https://presheva.com/huyndai-tucson-2-0-2005v/20%Monthly2014-02-16 19:13
https://presheva.com/lokalitete-arkeologjike-te-pa-zbuluara-ne-mehallen-e-leranit-dhe-konculit/20%Monthly2014-02-16 18:44
https://presheva.com/trolli-ne-st-hekurudhor-prej-600m2/20%Monthly2014-02-16 18:35
https://presheva.com/biletat-per-ndeshjen-kosove-haiti-do-te-kushtojne-nga-5-deri-ne-10-euro/20%Monthly2014-02-16 15:52
https://presheva.com/juve-dhe-napoli-bejne-detyren-shenon-xhemaili/20%Monthly2014-02-16 15:50
https://presheva.com/parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2014-02-16 15:49
https://presheva.com/pishman-qe-ka-luftuar/20%Monthly2014-02-16 06:58
https://presheva.com/karaceva-provokohet-nga-xhandarmeria-serbe/20%Monthly2014-02-16 06:55
https://presheva.com/fitojne-bayern-dhe-borussia-shaqiri-shenon-2-gola/20%Monthly2014-02-15 16:53
https://presheva.com/pvd-pdsh-dhe-pd-nuk-pranuan-listen-e-perbashket-ne-baze-te-proporcionalitetit/20%Monthly2014-02-15 16:38
https://presheva.com/nuk-relativizohet-autonomia-e-serbeve-ne-veri/20%Monthly2014-02-15 16:20
https://presheva.com/kamenica-kerkon-hapjen-e-kufirit-me-medvegjen/20%Monthly2014-02-15 16:18
https://presheva.com/vw-passat-karavan-1987/20%Monthly2014-02-14 21:18
https://presheva.com/viti-2014-do-te-jete-me-i-ngrohte-ne-histori-video/20%Monthly2014-02-14 21:08
https://presheva.com/shqiperia-perkrah-vetem-listen-unike-zgjedhore-e-jo-njepartiake/20%Monthly2014-02-14 20:42
https://presheva.com/martino-te-fitojme-me-vallecanon-me-pas-city/20%Monthly2014-02-14 19:46
https://presheva.com/nxenesit-e-presheves-dhe-bujanocit-vizitojne-beogradin/20%Monthly2014-02-14 19:18
https://presheva.com/pajisjet-per-bmw-520-e39-benzin/20%Monthly2014-02-14 19:10
https://presheva.com/fellne-dhe-goma-195-65-15/20%Monthly2014-02-14 19:08
https://presheva.com/samsung-s5230-nokia-6500s-iphone-3gs/20%Monthly2014-02-14 19:07
https://presheva.com/opel-astra-g-1-7-cdti-2001/20%Monthly2014-02-14 19:04
https://presheva.com/nokia-e72/20%Monthly2014-02-14 19:02
https://presheva.com/shtepine-ne-qender-te-gjilanit-rr-vellezerit-frasheri/20%Monthly2014-02-14 18:59
https://presheva.com/aparati-per-akullore-aparati-per-kaffe/20%Monthly2014-02-14 18:57
https://presheva.com/kamioni-mercedez-benz-508-diesel/20%Monthly2014-02-14 18:54
https://presheva.com/pc-i-kompletuar/20%Monthly2014-02-14 16:03
https://presheva.com/ne-kragujevc-arrestohen-dy-persona-nga-lugina-me-15kg-marihuane/20%Monthly2014-02-14 15:59
https://presheva.com/nasri-mund-ta-eliminojme-barcelonen/20%Monthly2014-02-14 11:26
https://presheva.com/pvd-mban-tubim-zgjedhore/20%Monthly2014-02-14 10:43
https://presheva.com/ja-arsyet-se-pse-pdsh-pd-lpd-udsh-bdl-dhe-rd-bojkotojne-zgjedhjet-parlamentare-serbe/20%Monthly2014-02-14 10:37
https://presheva.com/pjesemarrja-ne-zgjedhje-kyce-per-realizimin-e-te-drejtave-te-qytetareve-thote-shefi-i-misionit-te-osbe-se-ne-serbi/20%Monthly2014-02-14 10:25
https://presheva.com/mustafa-dhe-arifi-takohen-me-ministrin-e-financave-beqaj/20%Monthly2014-02-14 10:06
https://presheva.com/micheal-schumacher-po-zgjohet-nga-koma/20%Monthly2014-02-14 06:22
https://presheva.com/stankoviq-te-realizohet-ajo-qe-eshte-premtuar/20%Monthly2014-02-13 23:27
https://presheva.com/cr7-me-rekord-ka-shenuar-gol-ne-cdo-minute/20%Monthly2014-02-13 23:14
https://presheva.com/f1-domenicali-i-kenaqur-me-ferrarin/20%Monthly2014-02-13 22:53
https://presheva.com/pedro-drejt-premier-league-s/20%Monthly2014-02-13 22:51
https://presheva.com/si-e-pushtuan-urban-ninja-kullen-e-shangait-video/20%Monthly2014-02-13 21:45
https://presheva.com/shtyhet-vizita-e-edi-rames-ne-beograd/20%Monthly2014-02-13 21:22
https://presheva.com/ushtria-dhe-policia-serbe-futet-brenda-territorit-te-kosoves/20%Monthly2014-02-13 11:02
https://presheva.com/trolli-me-siperfaqe-1608-m2/20%Monthly2014-02-13 08:16
https://presheva.com/pse-seriali-o-sa-mire-nuk-ka-perfaqesues-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2014-02-13 07:58
https://presheva.com/vokrri-nuk-kemi-pse-ta-pyesim-serbine/20%Monthly2014-02-13 07:29
https://presheva.com/hiqet-zhurma-ne-projektligjin-kunder-zhurmes/20%Monthly2014-02-13 05:44
https://presheva.com/el-classico-ne-finale-te-kupes/20%Monthly2014-02-12 22:34
https://presheva.com/liverpool-me-fitore-ne-minutat-shtese/20%Monthly2014-02-12 21:17
https://presheva.com/napoli-ne-finale-eliminon-romen/20%Monthly2014-02-12 21:15
https://presheva.com/250-euro-mesatarja-e-ryshfetit-qe-jepet-ne-serbi/20%Monthly2014-02-12 17:23
https://presheva.com/mikset-dhe-preamp-per-studio-dhe-dj/20%Monthly2014-02-12 17:10
https://presheva.com/ja-si-do-te-denohet-tifozi-qe-goditi-cr7-me-cakmak/20%Monthly2014-02-12 15:32
https://presheva.com/real-sociedad-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-02-12 15:24
https://presheva.com/ne-2013-ne-presheve-dhe-bujanoc-jane-kapur-7000-emigrant-ilegal/20%Monthly2014-02-12 15:05
https://presheva.com/me-karton-te-gjelbert-per-vetura-edhe-ne-kosove/20%Monthly2014-02-12 11:38
https://presheva.com/cr7-goditet-me-cakmak-video/20%Monthly2014-02-12 08:04
https://presheva.com/prezenca-e-telefonise-mobile-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2014-02-12 07:20
https://presheva.com/mercedes-c220d-1997-vit/20%Monthly2014-02-11 22:56
https://presheva.com/hp-mini/20%Monthly2014-02-11 22:55
https://presheva.com/aparat-per-bluarjen-e-kafes/20%Monthly2014-02-11 22:53
https://presheva.com/sony-ericsson-vivaz-u5i/20%Monthly2014-02-11 22:50
https://presheva.com/samsung-s2-i-bardhe/20%Monthly2014-02-11 22:45
https://presheva.com/halimi-presim-nje-perkrahje-te-shumices-se-shqiptareve/20%Monthly2014-02-11 22:43
https://presheva.com/chelsea-humb-piket-ne-minutat-e-fundit/20%Monthly2014-02-11 22:41
https://presheva.com/teste-elektronike-per-t-u-pajisur-me-patent-shofer/20%Monthly2014-02-11 22:36
https://presheva.com/edicioni-i-iii-te-i-kuizit-ne-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc/20%Monthly2014-02-11 17:08
https://presheva.com/stankoviq-me-leter-filloni-bisedimet-me-qeverine-per-te-miren-tuaj/20%Monthly2014-02-11 16:55
https://presheva.com/milan-pa-champions-rrogat-ulen-20/20%Monthly2014-02-11 16:43
https://presheva.com/wenger-ne-mbrojtje-te-ozil/20%Monthly2014-02-11 16:40
https://presheva.com/cakallet-106-vjet-burgim-per-vrasjen-e-120-shqiptareve/20%Monthly2014-02-11 16:36
https://presheva.com/messi-shenuesi-i-peste-me-i-mire-ne-la-liga/20%Monthly2014-02-11 10:48
https://presheva.com/rikthehet-bushati-vijne-dite-te-veshtira-per-shperfillesit-e-tiranes-dhe-prishtines/20%Monthly2014-02-10 22:49
https://presheva.com/bartomeu-nuk-dyshoj-kurre-tek-messi/20%Monthly2014-02-10 22:42
https://presheva.com/a-eshte-i-pakenaqur-isco/20%Monthly2014-02-10 22:40
https://presheva.com/real-madridi-i-ancelottit-me-rekord-te-ri-704-minuta-pa-gol-ne-bernabeu/20%Monthly2014-02-10 22:32
https://presheva.com/ne-ulqin-percahet-faktori-politik-shqiptar/20%Monthly2014-02-10 22:25
https://presheva.com/pervjetori-i-pergjakur/20%Monthly2014-02-10 22:22
https://presheva.com/telefoni-zte/20%Monthly2014-02-10 22:21
https://presheva.com/van-persie-ne-krize/20%Monthly2014-02-10 22:13
https://presheva.com/maturanti-preshevar-shpresim-sadiku-ze-vendin-e-pare-ne-garat-regjionale-ne-vlladicin-han/20%Monthly2014-02-10 22:08
https://presheva.com/pvd-vendos-po-zgjedhjeve-parlamentare/20%Monthly2014-02-10 21:11
https://presheva.com/martino-mos-cenoni-krenarine-e-messit/20%Monthly2014-02-10 13:27
https://presheva.com/batistuta-higuain-me-i-mire-se-cavani/20%Monthly2014-02-10 13:26
https://presheva.com/bojkoti-i-shqiptareve-te-presheves-video/20%Monthly2014-02-10 13:17
https://presheva.com/kosove-ne-muajin-mars-pritet-renia-e-qeverise-thaci/20%Monthly2014-02-10 11:31
https://presheva.com/medvegja-kerkon-tolerance-dhe-unitet-nder-subjektet-shqiptare/20%Monthly2014-02-10 11:29
https://presheva.com/papunesia-dhe-ndikimi-ne-shendetin-mendor/20%Monthly2014-02-09 21:50
https://presheva.com/kane-kaluar-nje-jave-pa-internet-cka-ndodhi-me-ta-video/20%Monthly2014-02-09 21:42
https://presheva.com/dy-shqiptar-nga-maqedonia-kapen-me-138-kg-marihuane-ne-serbi-foto/20%Monthly2014-02-09 21:29
https://presheva.com/messi-me-dy-gola-kthen-barcelonen-ne-krye/20%Monthly2014-02-09 21:04
https://presheva.com/shok-i-ri-per-manchester-united/20%Monthly2014-02-09 17:53
https://presheva.com/kush-pret-me-se-shumti-per-t-u-punesuar-ne-serbi/20%Monthly2014-02-09 14:57
https://presheva.com/deutschland-sucht-den-superstar-fillon-me-talente-shqiptare/20%Monthly2014-02-09 13:16
https://presheva.com/iniesta-kthehet-pas-nje-muaj-puyol-ende-jashte/20%Monthly2014-02-09 13:08
https://presheva.com/ancelotti-mungesa-e-ronaldos-na-jep-motivim-me-te-madh/20%Monthly2014-02-09 13:04
https://presheva.com/gjashte-te-mrekullueshmit-do-ta-lene-serbine-jashte-be-se/20%Monthly2014-02-09 12:57
https://presheva.com/cech-hazard-mund-te-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2014-02-09 08:46
https://presheva.com/tribunali-s-i-amniston-kreret-e-shtetit/20%Monthly2014-02-09 08:40
https://presheva.com/lg-l7/20%Monthly2014-02-09 00:28
https://presheva.com/fellgsat-220-40-r16/20%Monthly2014-02-09 00:26
https://presheva.com/samsung-galaxy-ace-s5830i/20%Monthly2014-02-09 00:25
https://presheva.com/ulese-per-renault-espace/20%Monthly2014-02-09 00:24
https://presheva.com/vw-golf-3-1996-benzin/20%Monthly2014-02-09 00:21
https://presheva.com/galaxy-siii/20%Monthly2014-02-09 00:20
https://presheva.com/o-allah-kerkojme-nga-ti/20%Monthly2014-02-09 00:19
https://presheva.com/albania-just-do-it/20%Monthly2014-02-09 00:02
https://presheva.com/ne-llovce-te-gjilanit-arrestohen-dy-shqiptar-nga-serbia/20%Monthly2014-02-08 23:16
https://presheva.com/hazard-me-hat-trick-per-chelsea-ne-krye/20%Monthly2014-02-08 17:33
https://presheva.com/5-partite-politike-bojkotojne-zgjedhjet-pvd-vendos-diten-e-hene/20%Monthly2014-02-08 17:17
https://presheva.com/lugina-t-i-bojkotoje-zgjedhjet-e-serbise/20%Monthly2014-02-08 14:34
https://presheva.com/liverpool-shkatrron-arsenalin/20%Monthly2014-02-08 14:28
https://presheva.com/javi-martinez-tek-real-madridi/20%Monthly2014-02-08 10:32
https://presheva.com/partite-politike-per-mos-dalje-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-02-08 10:15
https://presheva.com/liberalet-per-zgjedhje-parlamentare-me-kandidat-shqiptar-video/20%Monthly2014-02-07 23:31
https://presheva.com/tek-city-kthehen-ne-stervitje-aguero-fernandinho-dhe-nasri/20%Monthly2014-02-07 22:39
https://presheva.com/falcao-suspendimi-i-ronaldos-eshte-padrejtesi-e-madhe/20%Monthly2014-02-07 22:30
https://presheva.com/shqiptareve-u-duhet-uniteti/20%Monthly2014-02-07 22:22
https://presheva.com/nderroi-jete-46-vjecari-agim-berisha-punetor-i-rtp/20%Monthly2014-02-07 22:14
https://presheva.com/pellegrini-chelsea-favorit-per-titull/20%Monthly2014-02-07 21:39
https://presheva.com/cigaret-me-banderola-te-kosoves-shiten-ne-serbi/20%Monthly2014-02-07 21:34
https://presheva.com/robben-mund-te-pensionohet-tek-bayern/20%Monthly2014-02-07 16:00
https://presheva.com/ter-stegen-i-gatshem-per-barcelonen/20%Monthly2014-02-07 15:58
https://presheva.com/protesta-per-up-ne-29-police-te-lenduar-33-protestues-te-arrestuar-foto-video/20%Monthly2014-02-07 15:42
https://presheva.com/olimpiada-dimerore-hapet-sot-ne-sochi/20%Monthly2014-02-07 15:20
https://presheva.com/bale-i-gatshem-per-nje-fillim-te-ri/20%Monthly2014-02-07 15:17
https://presheva.com/thuprrat-e-lugines-ne-zgjedhjet-parlamentare-te-parakohshme-ne-serbi/20%Monthly2014-02-07 15:12
https://presheva.com/blatter-mendon-rikandidimin-per-presidencen-e-fifa-s/20%Monthly2014-02-07 15:05
https://presheva.com/stervitjet-e-neymar-video/20%Monthly2014-02-07 15:00
https://presheva.com/falet-gjaku-i-femijes-qe-u-vra-ne-shkollen-e-mitrovices-video/20%Monthly2014-02-07 14:54
https://presheva.com/nese-dalin-ne-zgjedhje-shqiptaret-do-te-jene-me-nje-liste-te-perbashket/20%Monthly2014-02-07 14:48
https://presheva.com/messi-une-kam-humbur-pasionin-shihemi-ne-kampionat-boterore/20%Monthly2014-02-07 09:03
https://presheva.com/ne-dialogun-e-brukselit-gjithcka-shkoi-mbrapsht/20%Monthly2014-02-07 07:51
https://presheva.com/a-mund-te-luajne-messi-dhe-ronaldo-bashke-tek-monaco/20%Monthly2014-02-07 07:27
https://presheva.com/apple-iphone-4-i-zi/20%Monthly2014-02-07 07:12
https://presheva.com/note-1/20%Monthly2014-02-06 23:30
https://presheva.com/ford-focus-1-6tdci-2005v/20%Monthly2014-02-06 23:30
https://presheva.com/opel-cora-1-2/20%Monthly2014-02-06 23:28
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-messin-prej-qe-kur-u-kthye-nga-lendimi/20%Monthly2014-02-06 23:26
https://presheva.com/federata-e-futbollit-suspendon-arbitrin-qe-i-dha-karton-te-kuq-ronaldos/20%Monthly2014-02-06 23:12
https://presheva.com/i-maria-do-te-jap-gjithcka-per-real-madridin/20%Monthly2014-02-06 23:06
https://presheva.com/pele-maradona-me-komenton-sepse-me-dashuron/20%Monthly2014-02-06 23:05
https://presheva.com/shqiptari-qe-fotografoi-ushtrine-serbe-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2014-02-06 23:00
https://presheva.com/lirohet-nga-paraburgimi-safet-arifi-i-dyshuar-per-ndihme-per-vrasjen-e-policit-ne-terrnoc/20%Monthly2014-02-06 22:56
https://presheva.com/dita-d-a-do-te-dalin-shqiptaret-ne-zgjedhje-parlamentare-do-te-vendoset-diten-e-shtune-video/20%Monthly2014-02-06 22:37
https://presheva.com/lpd-ne-medvegje-vazhdon-diskriminimi-i-shqiptareve/20%Monthly2014-02-06 22:25
https://presheva.com/ambasadori-finlandez-shqiptaret-te-dalin-ne-zgjedhje/20%Monthly2014-02-06 16:16
https://presheva.com/ne-presheve-dhe-bujanoc-cdo-e-dyta-shtepi-e-vjedh-rrymen/20%Monthly2014-02-06 11:01
https://presheva.com/krasniqi-duhet-ta-dime-se-kush-po-spiunon-kosoven/20%Monthly2014-02-06 09:10
https://presheva.com/ancelotti-dua-gjithmone-te-luajme-keshtu/20%Monthly2014-02-06 09:08
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-artistja-vace-zela/20%Monthly2014-02-06 09:00
https://presheva.com/sponzoret-shmangin-neymar/20%Monthly2014-02-06 08:54
https://presheva.com/diego-simeone-reali-shume-i-forte/20%Monthly2014-02-06 08:22
https://presheva.com/studente-nga-gjilani-vizituan-bujanocin/20%Monthly2014-02-06 06:58
https://presheva.com/google-i-shpall-lufte-shikimeve-te-rreme-te-videove-ne-youtube/20%Monthly2014-02-06 06:51
https://presheva.com/cfare-pati-pepe-me-diego-costan-video/20%Monthly2014-02-06 06:28
https://presheva.com/leme-xhema-ndodhet-ne-medvegje/20%Monthly2014-02-06 06:25
https://presheva.com/shqiptari-rrezikon-jeten-per-nje-femije-te-panjohur/20%Monthly2014-02-06 06:20
https://presheva.com/psg-me-48-milione-per-adnan-januzajn/20%Monthly2014-02-06 06:15
https://presheva.com/ja-specifikacionet-e-samsung-galaxy-s5-i-cili-prezantohet-me-24-shkurt/20%Monthly2014-02-06 06:03
https://presheva.com/barcelona-mposht-sociedadin/20%Monthly2014-02-05 22:42
https://presheva.com/golf-2-1-3-benzingas/20%Monthly2014-02-05 22:09
https://presheva.com/shes-truallin-6-5-km-nga-prishtina/20%Monthly2014-02-05 22:05
https://presheva.com/samsung-galaxy-tab-3/20%Monthly2014-02-05 22:02
https://presheva.com/trolli-1-dhe-2-ne-reken-e-trrnaves/20%Monthly2014-02-05 21:59
https://presheva.com/fiat-punto-1-8-benzin/20%Monthly2014-02-05 21:54
https://presheva.com/fellnet-me-goma-te-veres-215-40zr16/20%Monthly2014-02-05 21:51
https://presheva.com/qen-husky/20%Monthly2014-02-05 21:46
https://presheva.com/altoparlant-lg/20%Monthly2014-02-05 21:43
https://presheva.com/2-shtepi-ne-rr-qemal-shehu/20%Monthly2014-02-05 21:38
https://presheva.com/sonyxperia-z/20%Monthly2014-02-05 21:35
https://presheva.com/priten-arrestime-qe-e-dridhin-kosoven/20%Monthly2014-02-05 21:08
https://presheva.com/reali-eshte-mbret-ne-madrid/20%Monthly2014-02-05 20:21
https://presheva.com/beogradi-i-quan-problematike-burgosjet-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2014-02-05 17:59
https://presheva.com/halimi-partite-ne-pozite-ne-bujanoc-dhe-presheve-do-ti-bojkotojne-zgjedhjet/20%Monthly2014-02-05 17:57
https://presheva.com/30-vjet-ne-sherbim-te-kombit/20%Monthly2014-02-05 17:43
https://presheva.com/4-ari-toke-afer-vushtrrise/20%Monthly2014-02-05 17:40
https://presheva.com/playstation-2/20%Monthly2014-02-05 17:36
https://presheva.com/iphone-5/20%Monthly2014-02-05 17:33
https://presheva.com/apple-power-book-g4/20%Monthly2014-02-05 17:31
https://presheva.com/mata-united-nuk-eshte-kandidat-per-titull/20%Monthly2014-02-05 15:30
https://presheva.com/15-vite-burg-per-kosovaret-qe-luftojne-ne-siri/20%Monthly2014-02-05 15:13
https://presheva.com/ronaldo-suspendohet-3-ndeshje/20%Monthly2014-02-05 15:10
https://presheva.com/konsultimet-e-fundit-rreth-pjesmarrjes-eventuale-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-02-05 11:09
https://presheva.com/barcelona-real-sociedad-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-02-05 08:23
https://presheva.com/real-madrid-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-02-05 08:19
https://presheva.com/arrestohet-uke-rugova-djali-i-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2014-02-05 07:46
https://presheva.com/ronaldo-do-te-pensionohet-tek-real-madridi/20%Monthly2014-02-05 06:57
https://presheva.com/pas-ftohtit-te-madh-pregadituni-per-temperatura-deri-20-grade-celsius/20%Monthly2014-02-05 06:42
https://presheva.com/miratohet-plani-investiv-per-komunen-e-presheves-per-vitin-2014/20%Monthly2014-02-04 22:44
https://presheva.com/xhandaret-serbe-kercenojne-policet-e-kosoves-ne-veri/20%Monthly2014-02-04 21:03
https://presheva.com/nese-dalin-shqiptaret-ne-numer-te-plote-ata-mund-te-fitojne-dy-deputet/20%Monthly2014-02-04 09:53
https://presheva.com/alcantara-rekordi-dhe-pasimet-e-sakta/20%Monthly2014-02-04 09:16
https://presheva.com/dualizmat-e-zyrtareve-serbe/20%Monthly2014-02-04 08:41
https://presheva.com/bujanoci-mund-te-peson-si-ulqini/20%Monthly2014-02-04 06:52
https://presheva.com/samsung-a-c-e/20%Monthly2014-02-04 06:49
https://presheva.com/iphone-5-full-unlock-16gb/20%Monthly2014-02-04 06:47
https://presheva.com/golf-3-me-dy-dyer/20%Monthly2014-02-04 06:45
https://presheva.com/nderrim-banese-new-presheva-me-banese-fushe-kosove/20%Monthly2014-02-04 06:41
https://presheva.com/vw-passat-1-9tdi-karavan-2000-vit/20%Monthly2014-02-04 06:37
https://presheva.com/neymar-fillon-stertivtjet/20%Monthly2014-02-04 06:29
https://presheva.com/arrestohet-kengetari-i-te-ka-lali-shpirt/20%Monthly2014-02-04 06:23
https://presheva.com/facebook-lanson-zyrtarisht-aplikacionin-paper-video/20%Monthly2014-02-04 06:20
https://presheva.com/dhjete-vjet-me-facebook/20%Monthly2014-02-04 06:17
https://presheva.com/amaneti-eshte-obligim-i-shenjte/20%Monthly2014-02-03 23:38
https://presheva.com/udb-kriminale-ne-cdo-pore-te-jetes-se-shqiptareve/20%Monthly2014-02-03 23:34
https://presheva.com/partite-politike-ende-pa-vendim-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-02-03 22:39
https://presheva.com/ronado-vs-messi-8-0/20%Monthly2014-02-03 21:11
https://presheva.com/chelsea-mposht-cityn-ne-etihad/20%Monthly2014-02-03 21:07
https://presheva.com/pvd-ne-pritje-te-qendrimeve-te-partive-tjera-politike-lidhur-me-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-02-03 12:50
https://presheva.com/aksion-drejtori-i-eps-ne-presheve-dhe-bujanoc-per-shkeputjen-e-rrymes-per-borxhlinjte/20%Monthly2014-02-03 12:43
https://presheva.com/pse-cr7-mori-karton-te-kuq-video/20%Monthly2014-02-03 09:33
https://presheva.com/vuciq-e-parendesishme-nese-shpetova-femije-serb-a-shqiptar/20%Monthly2014-02-03 09:24
https://presheva.com/stankoviq-shqiptaret-nuk-duhet-t-i-bojkotojne-zgjedhjet/20%Monthly2014-02-03 09:20
https://presheva.com/imami-nga-mitrovica-atij-qe-i-pengon-ezani-le-te-shkoje-ne-beograd-video/20%Monthly2014-02-03 07:03
https://presheva.com/si-ngjyroset-nje-boeing-777-video/20%Monthly2014-02-02 23:21
https://presheva.com/pyetesori-i-prustit-kastriot-saqipi/20%Monthly2014-02-02 23:13
https://presheva.com/kompania-shqiptare-rrenon-ndertesen-me-te-larte-ne-europe-video/20%Monthly2014-02-02 23:06
https://presheva.com/femiun-qe-e-shpetoi-zv-kryeministri-serb-vuciq-ishte-shqiptar-nga-prizreni/20%Monthly2014-02-02 23:03
https://presheva.com/ps2-me-memory-card/20%Monthly2014-02-02 22:51
https://presheva.com/daihatsu-yrv-2002vit/20%Monthly2014-02-02 18:41
https://presheva.com/nokia-n97-5230-dhe-samsung-s5260/20%Monthly2014-02-02 18:39
https://presheva.com/ndalohet-komunikacioni-ne-autostrade-e75-ne-te-dy-kahjet/20%Monthly2014-02-02 18:37
https://presheva.com/parcelat-nga-300m2-ne-rr-selami-hallaci/20%Monthly2014-02-02 18:24
https://presheva.com/tifozet-e-arsenalit-nuk-e-duan-van-persin-te-kthehet-ne-emirates/20%Monthly2014-02-02 18:17
https://presheva.com/messi-kemi-pase-nje-dite-te-keqe/20%Monthly2014-02-02 18:08
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-serbe-dhe-lugina-e-presheves/20%Monthly2014-02-02 17:55
https://presheva.com/vendkalimi-kufitar-ne-stanciq-i-rendesishem-edhe-per-luginen/20%Monthly2014-02-02 13:12
https://presheva.com/barcelona-e-mendon-david-silvan-si-pasardhes-te-xavit/20%Monthly2014-02-02 13:07
https://presheva.com/thaci-bashkepunimi-me-serbine-i-arritshem/20%Monthly2014-02-02 11:26
https://presheva.com/tata-martino-nuk-mund-te-gjej-sqarime/20%Monthly2014-02-01 20:22
https://presheva.com/feja-islame-a-mund-te-quhet-muhamedanizem/20%Monthly2014-02-01 20:15
https://presheva.com/samsung-galaxy-s-plus/20%Monthly2014-02-01 20:13
https://presheva.com/zv-kryeministri-serb-vuciq-shpeton-nje-femije-video/20%Monthly2014-02-01 20:01
https://presheva.com/humbja-e-pare-e-leo-messit-ne-camp-nou-kur-ai-ka-shenuar-gol/20%Monthly2014-02-01 19:50
https://presheva.com/lokali-ku-gjendet-pizzeria-casa-mia-me-180m2/20%Monthly2014-02-01 19:44
https://presheva.com/stoke-mposht-unitedin-pas-30-vitesh/20%Monthly2014-02-01 17:04
https://presheva.com/a-ishte-penallti-per-barcelonen-video/20%Monthly2014-02-01 16:26
https://presheva.com/sintisajzeri/20%Monthly2014-02-01 16:19
https://presheva.com/iphone-5s-gold-iphone-5-samsung-s4/20%Monthly2014-02-01 16:18
https://presheva.com/iphone-5-64gb/20%Monthly2014-02-01 16:16
https://presheva.com/shok-ne-camp-nou-valencia-merr-3-pike/20%Monthly2014-02-01 16:09
https://presheva.com/pellegrini-stili-i-mourinhos-eshte-i-keq/20%Monthly2014-02-01 10:45
https://presheva.com/moti-i-keq-mbyllet-kufiri-ne-horgosh-foto/20%Monthly2014-02-01 10:09
https://presheva.com/barcelona-valencia-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-02-01 10:01
https://presheva.com/lideret-e-lugines-te-percare/20%Monthly2014-02-01 09:54
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-luis-aragones/20%Monthly2014-02-01 09:19
https://presheva.com/4-vjecari-praktikon-me-kallashnikov-dyshohet-se-eshte-femiu-i-nje-muxhahedini-shqiptar-ne-siri-video/20%Monthly2014-02-01 08:05
https://presheva.com/sulmohen-shqiptaret-neper-shkup-video/20%Monthly2014-02-01 00:20