XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/marreveshje-vuciq-halimi-pvd-futet-indirekt-ne-qeveri-qendrore-dhe-siguron-drejtimin-e-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2014-03-31 23:27
https://presheva.com/blerim-demiri-nga-ferizaj-kryen-sulm-vetevrases-vrau-52-ushtare-irakiane/20%Monthly2014-03-31 22:28
https://presheva.com/doganieret-ndalojne-tre-emigrant-ilegal-ne-tren/20%Monthly2014-03-31 22:17
https://presheva.com/embelsira-dhe-torte-per-ditelindje-dasma-ahengje/20%Monthly2014-03-31 22:05
https://presheva.com/bicikleta/20%Monthly2014-03-31 22:02
https://presheva.com/galaxy-note-2/20%Monthly2014-03-31 22:01
https://presheva.com/kush-jane-besimtare-musliman-pabesimtare-dhe-hipokrit/20%Monthly2014-03-31 21:59
https://presheva.com/skuteri-aprilia-sr-50-water/20%Monthly2014-03-31 21:58
https://presheva.com/fellnet-205-55-16-per-wv-mercedes/20%Monthly2014-03-31 21:57
https://presheva.com/shes-3-loja-per-playstation-3/20%Monthly2014-03-31 21:55
https://presheva.com/samsung-s3-i-bardhe-me-dy-futrolla/20%Monthly2014-03-31 21:53
https://presheva.com/kamion-312d-1999-vit/20%Monthly2014-03-31 21:51
https://presheva.com/iphone-4s-16gb-me-dy-adaptera/20%Monthly2014-03-31 21:50
https://presheva.com/fellne-me-goma-te-veres-per-audi-vw-205-55-16/20%Monthly2014-03-31 21:48
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-turku-kapet-me-11-kilogram-droge/20%Monthly2014-03-31 17:59
https://presheva.com/rezultatet-e-xhiros-viii-te-ne-ligen-komunale-futsall/20%Monthly2014-03-31 17:41
https://presheva.com/pse-u-fishkellua-ronaldo-ne-bernabeu-video/20%Monthly2014-03-31 17:35
https://presheva.com/a-duhet-te-frigohet-atletico-madrid-ne-camp-nou/20%Monthly2014-03-31 17:29
https://presheva.com/ancelotti-ne-vend-te-moyes-te-manchester-united/20%Monthly2014-03-30 23:21
https://presheva.com/sine-ira-et-studio-pjesa-ii/20%Monthly2014-03-30 23:08
https://presheva.com/fellnet-195-65-15-per-wv-mercedes/20%Monthly2014-03-30 23:06
https://presheva.com/napoli-i-hakmerret-kampionit/20%Monthly2014-03-30 21:04
https://presheva.com/alves-veshtire-deri-tek-titulli-te-gjithe-po-luajne-futboll/20%Monthly2014-03-30 21:02
https://presheva.com/reus-do-ta-mposhtim-realin/20%Monthly2014-03-30 20:54
https://presheva.com/vunjak-fakulteti-ekonomik-ne-bujanoc-bashkon-veriun-dhe-jugun-e-serbise/20%Monthly2014-03-30 20:51
https://presheva.com/drejtor-i-zyres-per-integrim-ne-kantonin-st-gallen-dhe-qytetin-wil-do-te-vizitoj-bujanocin/20%Monthly2014-03-30 20:39
https://presheva.com/golf-4-tdi-75kw/20%Monthly2014-03-30 17:49
https://presheva.com/serbet-kercenojne-me-bojkot-te-zgjedhjeve/20%Monthly2014-03-30 17:48
https://presheva.com/projekti-socio-ekonomik-do-te-vazhdoje-edhe-ne-vitin-2014-2015-me-kandidat-te-ri/20%Monthly2014-03-29 22:44
https://presheva.com/komandant-mjekrra-me-pllake-perkujtimore-ne-fshatin-stanec/20%Monthly2014-03-29 22:39
https://presheva.com/reali-rikthehet-me-5-gola-kunder-rayo/20%Monthly2014-03-29 22:36
https://presheva.com/moyes-ma-sillni-tani-bayernin/20%Monthly2014-03-29 17:05
https://presheva.com/sonte-pas-mesnate-fillon-koha-verore-akrepat-nje-ore-para/20%Monthly2014-03-29 16:12
https://presheva.com/barcelona-vazhdon-me-fitore/20%Monthly2014-03-29 16:06
https://presheva.com/sqarim-rreth-deklarates-shkeputja-e-lugines-se-presheves-nga-serbia-eshte-mision-i-pamundur/20%Monthly2014-03-28 23:00
https://presheva.com/a-e-dini-si-pregaditet-neymar-video/20%Monthly2014-03-28 22:49
https://presheva.com/haxhi-krasniqi-fiton-me-nokaut/20%Monthly2014-03-28 22:44
https://presheva.com/musliu-shumekush-ka-menduar-se-edhe-kosova-nuk-do-te-behet-republike/20%Monthly2014-03-28 22:40
https://presheva.com/fillon-sezoni-pranveror-i-liges-komunale-ne-futboll-te-vogel-futsall/20%Monthly2014-03-28 10:04
https://presheva.com/ibra-te-monaco/20%Monthly2014-03-28 09:52
https://presheva.com/zedhenesi-i-mup-it-serb-kerkon-lincim-per-grate-ne-te-zeza/20%Monthly2014-03-28 09:30
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-po-luan-i-lenduar/20%Monthly2014-03-28 09:24
https://presheva.com/konjufca-cfare-kane-pefituar-shqiptaret-e-lugines-nga-takimi-thaci-daciq-video/20%Monthly2014-03-27 22:24
https://presheva.com/barcelona-prane-valdesit-i-ofron-te-qendroj-ne-camp-nou/20%Monthly2014-03-27 21:56
https://presheva.com/alonso-nuk-kemi-te-drejte-per-gabime/20%Monthly2014-03-27 14:13
https://presheva.com/a-eshte-koha-te-kthehet-casillas/20%Monthly2014-03-27 14:00
https://presheva.com/fellnet-r17-225-45-me-5-shtrafa/20%Monthly2014-03-27 09:37
https://presheva.com/skuteri-keeway-matrix-50cm/20%Monthly2014-03-27 09:36
https://presheva.com/galaxy-ace-i-bardhe/20%Monthly2014-03-27 09:34
https://presheva.com/mourinho-kam-pritur-me-shume-nga-reali-kete-sezone/20%Monthly2014-03-27 09:32
https://presheva.com/karacevasit-thacit-eja-beje-nje-selfie-ne-brezin-kufitar/20%Monthly2014-03-27 09:25
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-kemi-merituar-humbjen/20%Monthly2014-03-26 23:49
https://presheva.com/qeveria-e-re-partia-perparimtare-serbe-sns-vetem-me-pakicat-kombetare/20%Monthly2014-03-26 23:26
https://presheva.com/ne-nje-aksident-te-rende-ne-zvicer-humb-jeten-nje-28-vjecar-nga-lugina/20%Monthly2014-03-26 23:11
https://presheva.com/martino-pret-lajmet-per-valdes-ai-perfundon-sezonin/20%Monthly2014-03-26 23:01
https://presheva.com/mposhtet-reali-nga-sevilla/20%Monthly2014-03-26 22:55
https://presheva.com/titulli-vendoset-ne-anoeta-kunder-real-sociedad/20%Monthly2014-03-26 17:45
https://presheva.com/agroadria-kompleksi-banesor-bujanoc/20%Monthly2014-03-26 14:00
https://presheva.com/bayern-munchen-keto-jane-rekorde/20%Monthly2014-03-26 09:06
https://presheva.com/danaj-lugina-e-presheves-ka-te-drejte-ligjore-te-bashkohet-me-shqiperine/20%Monthly2014-03-26 08:54
https://presheva.com/te-gjithe-golat-e-leo-messit-kunder-real-madridit-video/20%Monthly2014-03-25 23:42
https://presheva.com/sondazh-i-marca-undiano-mallenco-ka-referuar-mire-video/20%Monthly2014-03-25 23:30
https://presheva.com/17-kandidate-per-1-vend-zanati-veshtiresite-e-shqiptareve-ne-zvicer/20%Monthly2014-03-25 23:20
https://presheva.com/bayern-munchen-kampion-7-jave-para-perfundimit-te-bundesliges/20%Monthly2014-03-25 23:19
https://presheva.com/kosova-vend-i-sigurt-ska-azil-ne-evrope/20%Monthly2014-03-25 23:15
https://presheva.com/kur-youtube-te-kushton-moralisht/20%Monthly2014-03-25 23:12
https://presheva.com/qeni-pastor-gjerman/20%Monthly2014-03-25 23:11
https://presheva.com/htc-one-m8/20%Monthly2014-03-25 16:57
https://presheva.com/obama-i-pakuptimte-krahasimi-i-kosoves-me-krimene/20%Monthly2014-03-25 16:51
https://presheva.com/cruyff-problemi-i-barcelones-eshte-neymar/20%Monthly2014-03-25 16:22
https://presheva.com/messi-do-te-behet-lojtari-me-i-paguar-ne-bote/20%Monthly2014-03-25 16:18
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-di-se-cka-do-te-kishte-ndodhur-po-ta-kishte-shkelur-pepe-ne-koke-busquetsin/20%Monthly2014-03-25 16:12
https://presheva.com/samsung-s4-i-zi/20%Monthly2014-03-25 16:01
https://presheva.com/iphone-4-32gb/20%Monthly2014-03-25 16:00
https://presheva.com/maqina-e-furres/20%Monthly2014-03-25 15:58
https://presheva.com/2-goma-myra-185-65r15/20%Monthly2014-03-25 15:56
https://presheva.com/hp-compaq-kompjuter-dc7700/20%Monthly2014-03-25 15:55
https://presheva.com/trualli-525m2-ne-stacionin-hekurudhor-rr-vase-smajeviq/20%Monthly2014-03-25 15:52
https://presheva.com/ancelotti-ndeshja-kunder-sevillas-ndeshja-e-sezonit/20%Monthly2014-03-25 15:16
https://presheva.com/halimi-s-do-te-rrime-duarkryq/20%Monthly2014-03-25 11:09
https://presheva.com/liverpool-fiton-premier-league/20%Monthly2014-03-25 10:29
https://presheva.com/ne-dasmat-shqiptare-paraja-mblidhet-me-fshese-foto-video/20%Monthly2014-03-25 10:14
https://presheva.com/takimi-i-ardhshem-thaci-daciq-me-31-mars/20%Monthly2014-03-25 10:10
https://presheva.com/tifozet-e-atletico-kane-qene-tifoz-te-barcelones-ne-el-classico-video/20%Monthly2014-03-25 09:55
https://presheva.com/a-e-dini-se-cka-i-kane-thene-njeri-tjetrit-pepe-dhe-messi-video/20%Monthly2014-03-25 09:46
https://presheva.com/edona-james-mashkulli-shqiptar-qe-u-kthye-ne-femer-video/20%Monthly2014-03-24 23:41
https://presheva.com/ambasadori-shqiptar-ne-beograd-uron-deputetin-kamberi/20%Monthly2014-03-24 20:05
https://presheva.com/gara-per-la-liga-kush-i-ka-ndeshjet-me-te-veshtira/20%Monthly2014-03-24 19:47
https://presheva.com/guardiola-trofeu-ne-bundesliga-me-i-rendesishmi/20%Monthly2014-03-24 19:44
https://presheva.com/shish-shqiptaret-ne-siri-perkrah-terroristeve-jo-me-opoziten/20%Monthly2014-03-24 19:43
https://presheva.com/shiten-trojet-perball-pompes-se-benzinit-vm-oil/20%Monthly2014-03-24 19:19
https://presheva.com/adnan-januzaj-turqia-apo-kosova/20%Monthly2014-03-24 19:16
https://presheva.com/wenger-nuk-del-ne-konference-per-medie-cfare-po-ndodh/20%Monthly2014-03-24 12:37
https://presheva.com/trolli-ne-miratoc-e-cila-ka-dalje-17-metra-ne-asfalt/20%Monthly2014-03-24 10:52
https://presheva.com/sine-ira-et-studio/20%Monthly2014-03-24 10:51
https://presheva.com/4-goma-te-veres-me-bandash-per-golf-3/20%Monthly2014-03-24 10:50
https://presheva.com/golf-4-1-9-dizel-viti-2001/20%Monthly2014-03-24 10:48
https://presheva.com/iphone-4-ne-gjendje-te-rregullt/20%Monthly2014-03-24 10:47
https://presheva.com/15-vjet-nga-fushata-ajrore-e-nato-s/20%Monthly2014-03-24 10:43
https://presheva.com/cr7-ju-premtoj-do-te-behemi-kampion/20%Monthly2014-03-24 10:41
https://presheva.com/joseph-barton-barcelona-me-e-mire-pa-neymar/20%Monthly2014-03-24 10:36
https://presheva.com/real-pshtyen-zjarr-katalonia-feston/20%Monthly2014-03-24 10:26
https://presheva.com/konfiskohen-mbi-20-kg-marihuane-tek-dheu-i-bardhe/20%Monthly2014-03-23 23:25
https://presheva.com/ancelotti-e-kam-harruar-ndeshjen-me-barcelonen/20%Monthly2014-03-23 23:03
https://presheva.com/martino-messi-meriton-vetem-komplimente/20%Monthly2014-03-23 22:57
https://presheva.com/messi-rekord-golash-ne-el-clasico/20%Monthly2014-03-23 22:52
https://presheva.com/ronaldo-barcelona-gjithmone-luan-me-12-lojtare/20%Monthly2014-03-23 22:50
https://presheva.com/rrethohet-stadiumi-i-miratoces-per-ta-penguar-hedhjen-e-mbeturinave/20%Monthly2014-03-23 16:53
https://presheva.com/opel-zafira-2-0dti-2002-vit/20%Monthly2014-03-23 10:42
https://presheva.com/fellne-me-goma-18-inc-per-bmw/20%Monthly2014-03-23 10:41
https://presheva.com/iphone-5s-i-pa-perdorur/20%Monthly2014-03-23 10:39
https://presheva.com/problemet-tona-jane-morale-e-jo-mendore/20%Monthly2014-03-23 10:38
https://presheva.com/gjithcka-qe-keni-dashur-te-dini-per-el-classico-por-nuk-keni-pyetur/20%Monthly2014-03-23 10:33
https://presheva.com/mourinho-psg-favorit-ndaj-chelsea-t/20%Monthly2014-03-23 10:14
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-formacionet/20%Monthly2014-03-23 10:07
https://presheva.com/kraceve-breznice-arterie-kryesore-e-kontrabandes/20%Monthly2014-03-23 10:03
https://presheva.com/ramos-askush-me-nuk-i-friksohet-barcelones/20%Monthly2014-03-22 22:59
https://presheva.com/suarez-chelsea-dhe-city-favorit-per-titull/20%Monthly2014-03-22 22:53
https://presheva.com/kush-kane-qene-3-narko-bosat-me-te-medhenj-para-darko-shariq/20%Monthly2014-03-22 22:38
https://presheva.com/srpska-gjykojeni-musliun-qetesojeni-retoriken-e-shqiptareve-nga-jugu/20%Monthly2014-03-22 22:16
https://presheva.com/del-bosque-ne-el-classico-nuk-ka-favorit/20%Monthly2014-03-21 23:46
https://presheva.com/serbeve-te-kosoves-s-u-pelqen-krahasimi-i-krimese-me-luginen/20%Monthly2014-03-21 18:54
https://presheva.com/zubizareta-e-dim-si-mposhtet-atletico-ne-camp-nou-dhe-calderon/20%Monthly2014-03-21 18:51
https://presheva.com/me-aktivitete-kreative-ne-presheve-shenohet-dita-e-personave-me-sindromin-down/20%Monthly2014-03-21 18:42
https://presheva.com/ancelotti-do-te-jete-nje-cerekfinale-e-hapur/20%Monthly2014-03-21 18:35
https://presheva.com/klopp-perparesi-qe-luajme-ndeshjen-e-pare-ne-madrid/20%Monthly2014-03-21 18:29
https://presheva.com/probleme-per-united-van-persie-nje-muaj-jasht-fushe/20%Monthly2014-03-21 18:25
https://presheva.com/psg-chelsea-real-borussia/20%Monthly2014-03-21 10:18
https://presheva.com/s-ka-me-shume-se-20-000-veterane-te-uck-se/20%Monthly2014-03-21 09:52
https://presheva.com/vranja-kerkon-shkarkimin-e-kryeshefit-te-policise-edhe-per-shkak-te-terrnocit/20%Monthly2014-03-20 23:52
https://presheva.com/benzmea-rikthehet-ne-stervitje-gati-per-el-clasicon/20%Monthly2014-03-20 23:30
https://presheva.com/deri-diten-e-marte-temperaturat-deri-25-grade-celsius/20%Monthly2014-03-20 23:19
https://presheva.com/psg-jep-nga-1-milione-euro-secilit-lojtar-nese-fiton-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-03-20 23:15
https://presheva.com/kush-eshte-me-i-mire-neymar-apo-bale-video/20%Monthly2014-03-20 22:51
https://presheva.com/kompjuter-asus/20%Monthly2014-03-20 22:20
https://presheva.com/sony-playstation-2-me-6-lojra/20%Monthly2014-03-20 22:19
https://presheva.com/golf-4/20%Monthly2014-03-20 22:17
https://presheva.com/fellne-15-per-omega-vectra-pasat/20%Monthly2014-03-20 22:16
https://presheva.com/4-goma-te-veres-185-60r14/20%Monthly2014-03-20 22:13
https://presheva.com/kryetaret-e-veriut-te-kosoves-be-ta-gjykoj-idene-per-coptimin-e-serbise/20%Monthly2014-03-20 16:09
https://presheva.com/kryetari-mustafa-takim-me-kolonel-brotzon-atashe-ushtarak-ne-ambasaden-e-shba-se/20%Monthly2014-03-20 15:54
https://presheva.com/cilat-do-te-jene-kerkesat-e-deputetit-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2014-03-20 12:36
https://presheva.com/whatsapp-vjen-edhe-me-ze/20%Monthly2014-03-20 09:49
https://presheva.com/316-km-h-ne-autostrade-tirane-durres-video/20%Monthly2014-03-20 09:28
https://presheva.com/9-kerkesat-e-tata-martinos-per-barcelonen-e-ardhshme/20%Monthly2014-03-20 09:25
https://presheva.com/nuk-joshen-nga-postet-ministrore/20%Monthly2014-03-20 09:09
https://presheva.com/xhamia-ebu-beker-es-sidik-panorame-e-bukur-e-qytetit-te-presheves/20%Monthly2014-03-19 23:25
https://presheva.com/bileta-n-zez-per-el-classico-kushton-900-euro/20%Monthly2014-03-19 23:10
https://presheva.com/qeveria-e-shqiperise-miraton-fondin-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-03-19 22:58
https://presheva.com/jugu-i-serbise-nuk-eshte-savastopolj/20%Monthly2014-03-19 22:49
https://presheva.com/pvd-faleminderit-perzemersisht-te-gjithe-votuesit-shqiptare-te-lugines/20%Monthly2014-03-19 17:39
https://presheva.com/real-madridi-e-kerkon-jose-mourinhon-ne-cerekfinalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2014-03-19 17:35
https://presheva.com/demaci-ndiqeni-rrugen-e-kombit-e-mos-veproni-ne-baze-te-interesave-personale/20%Monthly2014-03-19 17:23
https://presheva.com/musliu-vulinit-pas-deklaratave-te-mia-qendron-putini/20%Monthly2014-03-19 17:21
https://presheva.com/messi-apo-ronaldo-cili-do-ta-kaloj-i-pari-raulin/20%Monthly2014-03-19 14:00
https://presheva.com/stankoviq-uron-shqiptaret-per-rezultatet-parlamentare/20%Monthly2014-03-18 23:42
https://presheva.com/ne-salzburg-kapet-shqiptari-me-10-kg-marihuane/20%Monthly2014-03-18 23:27
https://presheva.com/vuciqi-nuk-fitoi-vetem-ne-11-komuna-nder-to-dhe-presheva-dhe-bujanoci/20%Monthly2014-03-18 23:26
https://presheva.com/iniesta-barcelona-duhet-te-fitoj-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2014-03-18 23:16
https://presheva.com/halimi-nese-serbia-synon-be-ne-duhet-t-i-zgjidhe-problemet-me-shqiptaret-e-lugines-video/20%Monthly2014-03-18 23:04
https://presheva.com/mourinho-te-klubet-e-medha-jane-ne-cerekfinalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2014-03-18 23:00
https://presheva.com/ancelotti-e-di-ekipin-qe-do-te-luaj-kunder-barcelones/20%Monthly2014-03-18 22:57
https://presheva.com/ancelotti-me-rekord-me-5-ekipe-te-ndryshme-ne-cerekfinalen-e-lk/20%Monthly2014-03-18 22:53
https://presheva.com/ronaldo-13-gola-ne-7-ndeshje/20%Monthly2014-03-18 22:47
https://presheva.com/pse-guardiola-u-largua-nga-barcelona/20%Monthly2014-03-18 17:53
https://presheva.com/wifi-ruter-dhe-wifi-usb/20%Monthly2014-03-18 16:07
https://presheva.com/bartratek-barcelona-deri-ne-fund-te-2017-es/20%Monthly2014-03-18 16:05
https://presheva.com/zhvillimi-ekonomik-jetik-per-komunen-e-medvegjes/20%Monthly2014-03-18 16:00
https://presheva.com/reagojne-pdsh-pd-lpd-udsh-bdl-rd-deputetet-e-pvd-se-nuk-jane-votuar-nga-elektorat-i-saj-as-nga-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2014-03-18 10:42
https://presheva.com/ambasada-turke-ndan-bursa-per-studime-postdiplomike-dhe-doktoratura/20%Monthly2014-03-18 08:29
https://presheva.com/arrestohet-darko-shariq-mbreti-i-kokaines-ne-ballkan/20%Monthly2014-03-18 08:23
https://presheva.com/racizmi-i-qosjes/20%Monthly2014-03-18 08:20
https://presheva.com/protokolli-ne-shtepi/20%Monthly2014-03-17 22:31
https://presheva.com/koha-e-cudirave/20%Monthly2014-03-17 22:30
https://presheva.com/barcelona-kerkon-trajner/20%Monthly2014-03-17 22:23
https://presheva.com/ancelotti-ky-eshte-ekipi-me-i-mire-qe-kam-drejtuar-ndonjehere/20%Monthly2014-03-17 22:14
https://presheva.com/shikoni-371-golat-e-leo-messit-video/20%Monthly2014-03-17 22:09
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-bujanoc-me-web-faqe-vetem-ne-serbisht-dhe-qirilice/20%Monthly2014-03-17 18:11
https://presheva.com/falcao-nuk-largohem-nga-monaco/20%Monthly2014-03-17 17:43
https://presheva.com/kamberi-le-ta-kuptoje-serbia-se-sa-shqiptare-jane-ne-lugine/20%Monthly2014-03-17 17:41
https://presheva.com/pvd-nese-na-ftojne-do-te-bisedojme-per-qeverine-e-ardhshme/20%Monthly2014-03-17 17:37
https://presheva.com/ne-lugine-pvd-grumbulloi-24-274-vota-ose-0-68/20%Monthly2014-03-17 17:23
https://presheva.com/frymemarjet-e-trenit/20%Monthly2014-03-17 11:28
https://presheva.com/konkursi-per-polic-prezantime-rreth-procedurave-te-regjistrimit/20%Monthly2014-03-17 11:26
https://presheva.com/ronaldo-bale-dhe-benzema-treshja-me-e-frikshme-ne-histori/20%Monthly2014-03-17 11:09
https://presheva.com/gjermania-fitore-e-sns-proevropian/20%Monthly2014-03-17 11:06
https://presheva.com/cesid-pvd-me-dy-deputet-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2014-03-17 10:54
https://presheva.com/riza-halimi-ka-qene-i-vetmuar-ne-rrugen-e-tij-drejt-kuvendit-serb-video/20%Monthly2014-03-17 10:48
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-policia-konfiskon-thika-e-dylbi/20%Monthly2014-03-16 23:39
https://presheva.com/messi-nese-me-duani-mbetem-tek-barcelona/20%Monthly2014-03-16 23:29
https://presheva.com/halimi-dalja-masive-e-votuesve-tane-ka-peshe-per-sigurimin-e-perfaqesuesve-legjitime-ne-parlament/20%Monthly2014-03-16 17:25
https://presheva.com/iphone-4-i-bardhe-16gb-2/20%Monthly2014-03-16 17:21
https://presheva.com/iphone-4s-izi-16gb-full/20%Monthly2014-03-16 17:18
https://presheva.com/fellgat-195-65-15/20%Monthly2014-03-16 17:16
https://presheva.com/iphone4-fullunlock/20%Monthly2014-03-16 17:15
https://presheva.com/dell-intel-pentium-2-8/20%Monthly2014-03-16 16:57
https://presheva.com/vitrina-frigorifer/20%Monthly2014-03-16 16:47
https://presheva.com/vw-t4-dizel-1995-vit/20%Monthly2014-03-16 16:43
https://presheva.com/inventari-ne-kafiterine-caffe-house-n-carshi/20%Monthly2014-03-16 16:41
https://presheva.com/samsung-me-windows-phone/20%Monthly2014-03-16 16:39
https://presheva.com/dy-motora/20%Monthly2014-03-16 16:38
https://presheva.com/serbia-nevoje-per-ndryshim-video/20%Monthly2014-03-16 16:31
https://presheva.com/halimi-pjesemarrje-e-kenaqshme-ne-zgjedhje/20%Monthly2014-03-16 16:23
https://presheva.com/zgjedhjet-daljet-ne-rrethin-e-pcinjes-10-6-me-se-shumti-votohet-ne-presheve/20%Monthly2014-03-16 12:22
https://presheva.com/preshevari-anonim-jep-23-000-euro-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2014-03-15 22:58
https://presheva.com/atletico-ndjek-realin/20%Monthly2014-03-15 22:27
https://presheva.com/a-e-keni-pa-mjeshtrine-e-di-marias-video/20%Monthly2014-03-15 22:26
https://presheva.com/keshtu-funksionon-bale-benzema-cristiano-video/20%Monthly2014-03-15 16:46
https://presheva.com/gallardo-messi-tek-psg-ne-fund-te-sezonit-video/20%Monthly2014-03-15 16:39
https://presheva.com/thaci-u-thote-shqiptareve-te-lugines-qe-te-votojne-ne-zgjedhjet-e-serbise/20%Monthly2014-03-15 16:30
https://presheva.com/shkurtohen-procedurat-per-azilkerkuesit-nga-ballkani/20%Monthly2014-03-15 16:28
https://presheva.com/cmime-rekord-per-biletat-e-el-classico/20%Monthly2014-03-14 23:24
https://presheva.com/tojet-tek-lagjja-victoria/20%Monthly2014-03-14 23:07
https://presheva.com/fellga-tperdorta-me-guma-205-55r16/20%Monthly2014-03-14 23:00
https://presheva.com/opel-vectra-2-0-16v-cdi/20%Monthly2014-03-14 22:57
https://presheva.com/tekniken-per-shpuarjen-e-puseve-bunarve/20%Monthly2014-03-14 22:55
https://presheva.com/goma-185-55r15/20%Monthly2014-03-14 22:53
https://presheva.com/messi-afer-rekordit-si-golshenuesi-me-i-mire-ne-historine-e-barcelones/20%Monthly2014-03-14 18:00
https://presheva.com/kurti-ndalimi-i-perfshirjes-se-kosovareve-ne-lufterat-e-huaja-antishqiptar-video/20%Monthly2014-03-14 17:54
https://presheva.com/100-000-eurot-per-luginen-brenda-pak-ditesh/20%Monthly2014-03-14 17:50
https://presheva.com/pvd-permbylli-tubimet-promovuese-ne-presheve-dhe-bujanoc-foto/20%Monthly2014-03-14 17:43
https://presheva.com/pvd-dje-shpalosi-programin-parazgjedhor-ne-njesit-nr-1-2-3-4-5-6-7-8-9-dhe-bl-norce/20%Monthly2014-03-14 17:33
https://presheva.com/foshnja-indiane-lindi-me-dy-koka-video/20%Monthly2014-03-14 10:35
https://presheva.com/arrestime-masive-ne-shkup-dhe-kocan/20%Monthly2014-03-14 08:15
https://presheva.com/blatter-boterorin-e-fiton-nje-ekip-latin/20%Monthly2014-03-14 08:13
https://presheva.com/shprese-per-falcaon/20%Monthly2014-03-14 08:12
https://presheva.com/iphone-zyrtarisht-ne-serbi/20%Monthly2014-03-14 07:00
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-sjell-ibrahimovicin-dhe-verattin/20%Monthly2014-03-14 05:49
https://presheva.com/ne-serbi-ne-vitin-2014-vende-pune-per-2000-mjek-dhe-motra-medicinale/20%Monthly2014-03-13 21:34
https://presheva.com/kush-jane-kiborget-e-real-madridit/20%Monthly2014-03-13 21:26
https://presheva.com/si-falsifikoheshin-dhe-shiteshin-diplomat-e-usht-se-ne-sellce/20%Monthly2014-03-13 20:59
https://presheva.com/audi-a6-3-0tdi-2005/20%Monthly2014-03-13 20:53
https://presheva.com/osbe-fton-shqiptaret-te-dalin-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-13 16:41
https://presheva.com/musliu-lugina-nuk-pret-mrekulli-nga-zgjedhjet-e-serbise/20%Monthly2014-03-13 16:29
https://presheva.com/hapet-fabrika-per-prodhim-te-peletit-ne-medvegje/20%Monthly2014-03-13 16:25
https://presheva.com/samsung-galaxy-tab-2-7-0-inc/20%Monthly2014-03-13 16:15
https://presheva.com/makina-per-prerjen-e-stiroporit/20%Monthly2014-03-13 16:09
https://presheva.com/pajisje-frizerie/20%Monthly2014-03-13 16:06
https://presheva.com/iphone-4-me-gevey-16gb/20%Monthly2014-03-13 16:05
https://presheva.com/iphone-4-full-unlock-16-gb/20%Monthly2014-03-13 16:03
https://presheva.com/ancelotti-zidane-ndikoi-tek-benzema-qe-te-rikthehet-ne-forme/20%Monthly2014-03-13 06:13
https://presheva.com/ushtria-serbe-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2014-03-13 05:51
https://presheva.com/kurs-per-lexim-te-kur-anit-dhe-programin-photoshop/20%Monthly2014-03-12 21:17
https://presheva.com/xavi-mbajtem-ndeshjen-nen-kontroll/20%Monthly2014-03-12 21:15
https://presheva.com/pvd-me-tubim-permbylles-ne-ora-13-me-genta-ismajlin-video/20%Monthly2014-03-12 21:01
https://presheva.com/e-mashtroi-per-blerje-te-kompanise-bratsvo-duke-ia-marre-2-2-milione-dinare/20%Monthly2014-03-12 16:13
https://presheva.com/pepe-mou-i-vetmi-qe-nuk-shihet-ne-pasqyre/20%Monthly2014-03-12 16:04
https://presheva.com/kompany-jemi-ketu-per-ta-mposhtur-barcelonen/20%Monthly2014-03-12 10:40
https://presheva.com/seedorf-me-i-keq-se-allegri-balotelli-fajtori-kryesor/20%Monthly2014-03-12 10:32
https://presheva.com/kamberi-pd-e-kryetarit-te-bujanocit-po-i-dergon-neper-vendvotime-vezhguesit-ne-emer-te-partive-politike-serbe/20%Monthly2014-03-12 10:17
https://presheva.com/ja-si-hakmerret-balotelli-ndaj-diego-costas-video/20%Monthly2014-03-12 08:29
https://presheva.com/barcelona-manchester-city-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-03-12 08:22
https://presheva.com/bursa-qyteti-me-i-madh-ne-bote-qe-udhehiqet-nga-kryetar-shqiptar/20%Monthly2014-03-12 07:26
https://presheva.com/rroga-e-presidentes-jahjaga-do-te-rritet-ne-4100-euro/20%Monthly2014-03-12 07:11
https://presheva.com/psg-ja-ofron-pastoren-per-januzajn/20%Monthly2014-03-12 07:07
https://presheva.com/mesut-ozil-lendohet-rende/20%Monthly2014-03-12 06:47
https://presheva.com/si-eshte-e-mundur-te-zhduket-aeroplani-ne-shekullin-21/20%Monthly2014-03-12 06:18
https://presheva.com/ligjerate-kanceri-i-gjirit-dhe-qafes-se-mitres/20%Monthly2014-03-11 23:37
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-njeri-human-me-zemer-te-madhe/20%Monthly2014-03-11 17:48
https://presheva.com/sony-ps2/20%Monthly2014-03-11 17:38
https://presheva.com/undiano-mallenco-do-te-jete-perseri-arbitri-i-el-classicos/20%Monthly2014-03-11 17:35
https://presheva.com/samsung-galaxy-tab-lll/20%Monthly2014-03-11 17:18
https://presheva.com/hapet-konkurs-per-480-police-te-ri/20%Monthly2014-03-11 16:57
https://presheva.com/a-eshte-sllobodan-millosheviq-i-gjalle-ka-vdekur-apo-eshte-vrare/20%Monthly2014-03-11 16:50
https://presheva.com/moore-per-presheva-com-britania-e-madhe-perkrahe-shqiptaret-te-votojne-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-11 16:22
https://presheva.com/halimi-eshte-momenti-qe-te-zhduket-kjo-politike-dyftyreshe/20%Monthly2014-03-11 15:44
https://presheva.com/edhe-para-banoreve-te-bl-corrotice-pvd-shpalosi-programin-parazgjedhor/20%Monthly2014-03-11 15:39
https://presheva.com/pvd-vazhdon-shpalosjen-e-programit-ne-fshatin-raince/20%Monthly2014-03-11 15:37
https://presheva.com/seedorf-zemren-ne-fushe-rrespektojme-emrin-milan/20%Monthly2014-03-11 07:17
https://presheva.com/pergadit-pergjigjet/20%Monthly2014-03-11 00:52
https://presheva.com/presheva-7-shkronjat-e-arta/20%Monthly2014-03-11 00:47
https://presheva.com/kamberi-eshte-momenti-video/20%Monthly2014-03-11 00:40
https://presheva.com/bujanoci-bashkon-artistet-e-rinje/20%Monthly2014-03-10 23:52
https://presheva.com/shtepina-e-cila-ka-dalje-ne-rrugen-15-nentori-dhe-rruga-e-rinise/20%Monthly2014-03-10 23:44
https://presheva.com/pele-messi-eshte-lojtar-tjeter-me-barcelonen-e-tjeter-me-argjentinen/20%Monthly2014-03-10 23:39
https://presheva.com/lojtaret-e-barcelones-kunder-tata-martinos/20%Monthly2014-03-10 23:21
https://presheva.com/ne-shkoder-nxenesit-perseri-fillojne-te-mesojne-gjuhen-serbe-me-planprogram-te-serbise/20%Monthly2014-03-10 22:59
https://presheva.com/turniri-ne-futboll-te-vogel-i-organizuar-nga-miratoca-jone-ne-zvicer/20%Monthly2014-03-10 22:41
https://presheva.com/bale-nuk-duhet-te-mendojme-per-el-classicon/20%Monthly2014-03-10 17:17
https://presheva.com/pellegrini-shpreson-per-fitoren-ne-camp-nou/20%Monthly2014-03-10 16:52
https://presheva.com/a-h-nga-presheva-dhe-s-a-nga-bujanoci-kapen-me-1-kilogram-heroine/20%Monthly2014-03-10 16:43
https://presheva.com/bipbm-ka-freskuar-organizimin-fetar-ne-kete-rajon/20%Monthly2014-03-10 16:37
https://presheva.com/besnik-hasi-trajner-i-anderlechtit/20%Monthly2014-03-10 16:35
https://presheva.com/goal-ronaldo-futbollisti-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2014-03-10 16:33
https://presheva.com/evropianet-perkrahin-pjesemarrjen-e-pvd-se-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-10 16:19
https://presheva.com/tubim-parazgjedhor-ne-zhunice/20%Monthly2014-03-10 16:16
https://presheva.com/femrat-e-pvd-se-organizuan-tryeze-me-rastin-e-8-marsit/20%Monthly2014-03-10 16:10
https://presheva.com/tubimi-parazgjedhor-ne-miratoc/20%Monthly2014-03-10 16:07
https://presheva.com/tubimi-parazgjedhor-ne-rahovice/20%Monthly2014-03-10 16:05
https://presheva.com/partia-per-veprim-demokratrik-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-10 15:58
https://presheva.com/lexim-i-10-veprave-te-dashnim-hebibit-poet-nga-krahina-e-molles-se-kuqe-presheves/20%Monthly2014-03-10 15:57
https://presheva.com/banesa-ne-qender-te-presheves-kati-i-pare-me-72m2/20%Monthly2014-03-10 15:51
https://presheva.com/banesa-ne-prishtine-ne-lagjen-ulpiana-llamella-b8-hyrja-1/20%Monthly2014-03-10 15:47
https://presheva.com/makolli-pa-shqiptaret-e-lugines-regjistrimi-i-diaspores-s-eshte-i-kompletuar/20%Monthly2014-03-10 12:44
https://presheva.com/hivzi-islami-dhe-edi-shukriu-u-inaguruan-anetare-te-akademise-evropiane/20%Monthly2014-03-10 12:41
https://presheva.com/ara-me-1735-m2-tek-2-fazanat/20%Monthly2014-03-10 12:36
https://presheva.com/doganieret-parandalojne-kontrabande-20-kilogram-duhan/20%Monthly2014-03-10 12:22
https://presheva.com/bayern-arsenal-wenger-beson-te-mrekullia/20%Monthly2014-03-10 12:14
https://presheva.com/daciq-i-vendosur-zgjedhjet-parlamentare-te-serbise-do-te-mbahen-edhe-ne-kosove/20%Monthly2014-03-10 12:13
https://presheva.com/kamberi-pd-e-nagip-arifit-qe-po-trumbeton-patriotizem-po-e-udheheq-bujanocin-fale-votave-te-daciqit-vuciqit-dhe-kishes-ortodokse-serbe-video/20%Monthly2014-03-09 23:48
https://presheva.com/reali-vazhdon-rrugen-drejt-titullit/20%Monthly2014-03-09 19:59
https://presheva.com/coentrao-di-maria-dhe-moratta-per-pogban/20%Monthly2014-03-09 16:21
https://presheva.com/laptop-acer-aspire-5920g/20%Monthly2014-03-09 15:39
https://presheva.com/sony-xperia-j/20%Monthly2014-03-09 15:38
https://presheva.com/2-shtepi-ne-rrugen-selami-hallaci/20%Monthly2014-03-09 15:35
https://presheva.com/volfagen-polo-1-4dizel-tdi-viti-2006/20%Monthly2014-03-09 15:32
https://presheva.com/nokia-n97mini-i-zi/20%Monthly2014-03-09 15:31
https://presheva.com/opel-vectra-1-6-benzin-1990-vit/20%Monthly2014-03-09 15:27
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-barcelonen/20%Monthly2014-03-09 15:11
https://presheva.com/rikthim-i-benzema-a-i-duhet-real-madridit-edhe-nje-sulmues/20%Monthly2014-03-09 14:55
https://presheva.com/shqiptareve-ne-turqi-nuk-u-lejohet-te-mesojne-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2014-03-09 14:07
https://presheva.com/vrasja-ne-prishtine-dhendri-vrau-mikun/20%Monthly2014-03-09 00:27
https://presheva.com/xavi-fusha-ka-qene-shume-e-keqe/20%Monthly2014-03-09 00:00
https://presheva.com/pique-sulmohet-nga-tifozet-ultras-te-barcelones/20%Monthly2014-03-08 23:53
https://presheva.com/skender-brucaj-kryetari-i-ri-i-komunitetit-mysliman-ne-shqiperi/20%Monthly2014-03-08 23:44
https://presheva.com/skender-destani-pranon-se-kane-vjedhur-vota-ne-zgjedhjet-parlamentare-te-2007/20%Monthly2014-03-08 23:36
https://presheva.com/ancelotti-jemi-ne-forme-te-mire-por-nuk-do-te-jete-lehte/20%Monthly2014-03-08 16:56
https://presheva.com/shkrimtari-preshevar-ftohet-ne-prizren-per-7-mars/20%Monthly2014-03-08 16:37
https://presheva.com/listat-zgjedhore-fshihen-emrat-e-dyfishte/20%Monthly2014-03-08 16:35
https://presheva.com/percahet-lugina-riza-halimi-garon-ne-zgjedhjet-serbe/20%Monthly2014-03-08 16:26
https://presheva.com/renault-megane-me-targa-te-belgjikes-2005v/20%Monthly2014-03-07 23:04
https://presheva.com/pesa-per-zbukurimin-e-auspuhit/20%Monthly2014-03-07 23:03
https://presheva.com/samsungin-galaxy-s4-me-ngjyre-te-zeze/20%Monthly2014-03-07 23:00
https://presheva.com/seat-ibiza-1-4-tdi-2004/20%Monthly2014-03-07 22:58
https://presheva.com/iphone-4s-16-g/20%Monthly2014-03-07 22:57
https://presheva.com/samsung-at-t/20%Monthly2014-03-07 22:55
https://presheva.com/golf-1-cabrio/20%Monthly2014-03-07 22:53
https://presheva.com/mercedes-3000-kubik/20%Monthly2014-03-07 22:50
https://presheva.com/ruch-me-rendesi-qe-pakicat-te-dalin-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-07 20:00
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-kdnj-se-takohen-me-ambasadorin-e-zvicres-z-ruch/20%Monthly2014-03-07 13:43
https://presheva.com/ja-si-do-te-dukej-barcelona-e-re/20%Monthly2014-03-07 13:10
https://presheva.com/alcantara-nuk-i-kam-asgje-borxh-barcelones/20%Monthly2014-03-07 13:09
https://presheva.com/duka-serbia-do-ta-mposhtim-si-greqine/20%Monthly2014-03-07 13:06
https://presheva.com/martino-nuk-eshte-normale-ajo-qe-po-i-ndodh-messit/20%Monthly2014-03-07 13:05
https://presheva.com/ndihma-zvicerane-per-zhvillimin-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2014-03-07 12:55
https://presheva.com/lugina-ne-prekaz/20%Monthly2014-03-07 09:44
https://presheva.com/nuk-lejohet-mbajtja-e-zgjedhjeve-parlamentare-serbe-ne-kosove/20%Monthly2014-03-07 09:22
https://presheva.com/gareth-bale-eshte-superman/20%Monthly2014-03-07 09:00
https://presheva.com/thiago-alcantara-apo-xavi-hernandez/20%Monthly2014-03-07 06:40
https://presheva.com/greve-mjeket-ne-serbi-diten-e-hene-nuk-do-te-punojne/20%Monthly2014-03-07 06:22
https://presheva.com/58-e-emigranteve-ne-zvicer-kane-diplome-universitare/20%Monthly2014-03-06 22:46
https://presheva.com/zvicra-perkrahje-per-bujanocin/20%Monthly2014-03-06 22:36
https://presheva.com/si-funksionon-apple-carplay/20%Monthly2014-03-06 17:27
https://presheva.com/iniesta-shume-mire-e-dime-cka-duhet-per-fitore-ne-madrid/20%Monthly2014-03-06 17:20
https://presheva.com/futbollistet-e-realit-jane-si/20%Monthly2014-03-06 17:14
https://presheva.com/supergoli-i-matuidi-ibra-me-je-mesuar-nga-une-ne-stervitje/20%Monthly2014-03-06 17:06
https://presheva.com/mbi-kosovaret-dhe-shqiptaret-e-natyralizuar-te-halil-matoshit/20%Monthly2014-03-06 17:03
https://presheva.com/ata-qe-deshen-ta-rrenojne-lapidarin-e-ucpmb-se-shkuan-drejt-ukraines-si-vullnetar-ne-lufte-video/20%Monthly2014-03-06 16:49
https://presheva.com/pvd-nis-fushaten-parazgjedhore-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2014-03-06 09:45
https://presheva.com/burg-edhe-per-financuesit-dhe-propaganduesit-e-luftes-ne-siri/20%Monthly2014-03-06 09:42
https://presheva.com/largohet-mbreti-raul-perfundon-karieren-ne-fund-te-sezonit-video/20%Monthly2014-03-06 08:01
https://presheva.com/deklarata-e-putinit-per-kosoven-e-shokon-serbine/20%Monthly2014-03-06 07:18
https://presheva.com/messi-nuk-brengoset-vjell-shpesh-video/20%Monthly2014-03-06 07:11
https://presheva.com/cr7-thyen-rekord-golshenuesi-me-i-mire-i-portugalise/20%Monthly2014-03-06 06:40
https://presheva.com/franca-i-shkakton-holandes-humbjen-e-pare-pas-20-muajsh/20%Monthly2014-03-05 22:12
https://presheva.com/brazili-nje-peseshe-afrikes-se-jugut-neymar-hat-trick-video/20%Monthly2014-03-05 19:11
https://presheva.com/leter-publike-e-ashak-drejtuar-ashsh/20%Monthly2014-03-05 18:30
https://presheva.com/shenohen-dridhje-te-tokes-afer-bujanocit-dhe-presheves/20%Monthly2014-03-05 18:24
https://presheva.com/tifozet-djegin-flamurin-e-serbise-video/20%Monthly2014-03-05 18:03
https://presheva.com/sherbimi-sekret-serb-po-perpiqet-ta-destabilizoje-shqiperine/20%Monthly2014-03-05 18:00
https://presheva.com/isoboy-prerje-sageksit/20%Monthly2014-03-05 17:50
https://presheva.com/samsung-s3-pa-nderrime/20%Monthly2014-03-05 17:49
https://presheva.com/samsung-s4/20%Monthly2014-03-05 17:47
https://presheva.com/opel-vectra-1989-2-0-benzin-gas/20%Monthly2014-03-05 17:45
https://presheva.com/kompjuter-te-importuar-nga-anglia/20%Monthly2014-03-05 17:43
https://presheva.com/galaxy-s-iii/20%Monthly2014-03-05 17:42
https://presheva.com/racizmi-i-halil-matoshit-shqiptaret-e-maqedonise-malit-te-zi-dhe-lugines-jane-kontaminues/20%Monthly2014-03-05 17:38
https://presheva.com/leter-e-hapur-e-pique-drejtuar-puyol/20%Monthly2014-03-05 17:35
https://presheva.com/fillon-procedura-me-dokumentin-hyrje-dalje-per-kosove/20%Monthly2014-03-05 17:25
https://presheva.com/robben-sulmon-wenger-trajner-humbes/20%Monthly2014-03-05 10:09
https://presheva.com/conin-informacione-ne-serbi/20%Monthly2014-03-05 09:54
https://presheva.com/dinari-me-vlere-te-njejte-ditet-e-fundit-kundrejt-euros/20%Monthly2014-03-05 07:09
https://presheva.com/ushtria-e-kosoves-garance-e-perjetshme-e-sigurise/20%Monthly2014-03-05 06:14
https://presheva.com/goleade-ne-ndeshjen-e-ronaldos-zidane-shukur-vieri-dhe-legjendat-video/20%Monthly2014-03-04 23:15
https://presheva.com/barcelona-gracies-puyol-video/20%Monthly2014-03-04 23:08
https://presheva.com/percahet-delegacioni-kosovar-shtyhet-marreveshja-per-kartonin-e-gjelbert-dhe-sigurimet/20%Monthly2014-03-04 17:10
https://presheva.com/puyol-largohem-nga-barcelona-me-30-qershor/20%Monthly2014-03-04 16:59
https://presheva.com/permiresim-teknik-i-listave-zgjedhore-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2014-03-04 16:51
https://presheva.com/leo-messi-behu-i-shpejte-ose-deshto-video/20%Monthly2014-03-04 10:49
https://presheva.com/pvd-me-numer-rendor-19-perfundon-me-sukses-fazen-e-pare/20%Monthly2014-03-04 10:39
https://presheva.com/mesut-ozilit-i-rrezikohet-edhe-kombetarja-gjermane/20%Monthly2014-03-04 10:02
https://presheva.com/monografia-e-shoqates-humanitare-medvegja-u-promovua-edhe-ne-gjeneve/20%Monthly2014-03-04 09:01
https://presheva.com/viktima-e-pare-nga-gripi-derrave-ne-kosove/20%Monthly2014-03-04 07:45
https://presheva.com/muaji-shkurt-i-leo-messit/20%Monthly2014-03-04 06:41
https://presheva.com/sonyxperia-z-3/20%Monthly2014-03-03 23:34
https://presheva.com/4-goma-me-bandash-15/20%Monthly2014-03-03 23:31
https://presheva.com/opel-vectra-1999vit/20%Monthly2014-03-03 23:29
https://presheva.com/nje-grup-prej-100-studenteve-nga-lugina-vizitojne-turqine/20%Monthly2014-03-03 23:23
https://presheva.com/policia-serbe-anulon-vulat-e-aeroportit-adem-jashari-foto/20%Monthly2014-03-03 23:08
https://presheva.com/frika-ndalon-viziten-tek-gjinekologu/20%Monthly2014-03-03 16:10
https://presheva.com/lunacek-dhe-fajon-kerkojne-heqjen-e-vizave-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2014-03-03 15:59
https://presheva.com/goli-i-messit-nga-kendi-i-tifozeve-video/20%Monthly2014-03-03 15:54
https://presheva.com/sanchez-na-pershatet-barazimi-ne-madrid/20%Monthly2014-03-03 09:35
https://presheva.com/pellegrini-mendon-se-drejton-unitedin/20%Monthly2014-03-03 09:00
https://presheva.com/si-i-provokon-cr7-tifozet-e-atletico-madridit/20%Monthly2014-03-03 08:47
https://presheva.com/g37-a-peticioni-i-akademikeve-pro-qoses-peng-i-se-kaluares-se-tyre/20%Monthly2014-03-03 07:18
https://presheva.com/preshevari-ne-dizajnim-interaktiv-te-revistes-se-cristiano-ronaldos/20%Monthly2014-03-03 06:53
https://presheva.com/terwer/20%Monthly2014-03-03 06:18
https://presheva.com/oskare-per-gravitacionin-dhe-12-vjet-roberi/20%Monthly2014-03-03 06:06
https://presheva.com/studentet-e-lugines-po-kane-telashe-per-te-hyre-ne-maqedoni/20%Monthly2014-03-02 23:19
https://presheva.com/pervjetori-i-pergjakur-pjesa-ii/20%Monthly2014-03-02 23:01
https://presheva.com/riza-halimi-dhe-pvd-dorezojne-listen-zgjedhore-prane-kzr-video/20%Monthly2014-03-02 22:37
https://presheva.com/ancelotti-atletico-shume-i-vrazhde/20%Monthly2014-03-02 22:19
https://presheva.com/juventusi-prane-titullit/20%Monthly2014-03-02 22:13
https://presheva.com/nje-termet-i-dobet-ne-bujanoc/20%Monthly2014-03-02 22:08
https://presheva.com/barcelona-me-fitore-e-dyta-ne-tabele/20%Monthly2014-03-02 22:03
https://presheva.com/canak-serbia-duhet-te-nderroje-kushtetuten/20%Monthly2014-03-02 18:00
https://presheva.com/derbi-me-barazim-reali-mbetet-i-pari/20%Monthly2014-03-02 17:48
https://presheva.com/boshatisen-trojet-shqiptare-ne-veri/20%Monthly2014-03-02 12:27
https://presheva.com/a-eshte-i-sigurt-per-porten-e-barcelones-video/20%Monthly2014-03-02 08:57
https://presheva.com/vettel-pesimist-per-titullin-e-peste/20%Monthly2014-03-02 08:52
https://presheva.com/dy-shqiptare-e-vrasin-babane-e-tyre-dhe-e-fusin-ne-valixhe/20%Monthly2014-03-02 08:49
https://presheva.com/para-22-vjeteve-kur-shqiptaret-e-lugines-kerkuan-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2014-03-02 08:47
https://presheva.com/atdd/20%Monthly2014-03-01 23:50
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-patrullon-edhe-ne-kosove/20%Monthly2014-03-01 23:38
https://presheva.com/shoqata-mjeket-e-lugines-organizoi-ligjerat-mjeksore/20%Monthly2014-03-01 23:26
https://presheva.com/muzika-per-veture-magic-board/20%Monthly2014-03-01 23:10
https://presheva.com/skuteri-peugeot/20%Monthly2014-03-01 23:07
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-shenon-gol-te-cilin-ia-dedikon-xhaxhait-te-ndjere-video/20%Monthly2014-03-01 22:59
https://presheva.com/wolfswagen-polo-1-4-tdi-i-tkuqe/20%Monthly2014-03-01 22:54
https://presheva.com/golf-4-tdi/20%Monthly2014-03-01 22:52
https://presheva.com/banesa-ne-qender-34m2-kati-iv/20%Monthly2014-03-01 22:50
https://presheva.com/kush-do-ta-zgjidh-derbin-madrilen/20%Monthly2014-03-01 22:41
https://presheva.com/simeone-e-gjithe-europa-po-i-frigohet-real-madridit/20%Monthly2014-03-01 20:46
https://presheva.com/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-maqedoni-me-27-prill/20%Monthly2014-03-01 20:40
https://presheva.com/pvd-i-perfundon-edhe-621-nenshkrimet-e-perkrahjes/20%Monthly2014-03-01 20:35