XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/cr7-jam-i-lumtur-per-rekordet-dua-trofen-ne-qytetin-tim/20%Monthly2014-04-30 10:20
https://presheva.com/a-e-dini-pse-bayern-nuk-do-ta-shkarkoj-pep-guardiolan/20%Monthly2014-04-30 09:04
https://presheva.com/ja-si-e-bindi-belgjika-adnan-januzajn/20%Monthly2014-04-30 08:25
https://presheva.com/ambasadorja-tracy-jackobson-per-diplomat-e-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2014-04-30 08:22
https://presheva.com/me-9-maj-premiera-e-per-pushtet-jap-2/20%Monthly2014-04-30 07:37
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-serish-hyn-ne-karaqeve/20%Monthly2014-04-30 06:33
https://presheva.com/ancelotti-gjithcka-funksionoi-ashtu-sic-duhet/20%Monthly2014-04-29 22:56
https://presheva.com/lahm-zhgenjim-i-madh-kete-loje-nuk-e-ka-bayerni/20%Monthly2014-04-29 22:49
https://presheva.com/26-vjecarja-nga-terrnoci-i-madh-helmohet-me-domestos/20%Monthly2014-04-29 10:24
https://presheva.com/si-ta-motivosh-ekipin-qe-i-ka-fituar-te-gjitha-video/20%Monthly2014-04-29 10:09
https://presheva.com/villareal-perjashton-perjete-tifozin-racist/20%Monthly2014-04-29 10:01
https://presheva.com/bayern-munchen-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-04-29 09:57
https://presheva.com/klopp-i-bindur-bayerni-fiton-champions-in/20%Monthly2014-04-29 09:55
https://presheva.com/nje-mjeshtri-e-sergio-ramos-video/20%Monthly2014-04-29 07:29
https://presheva.com/mustafa-fitorja-e-bdi-se-deshmon-besimin-e-qytetareve-ne-platformen-politike/20%Monthly2014-04-29 07:20
https://presheva.com/zidane-fton-pogban-tek-real-madridi/20%Monthly2014-04-29 06:10
https://presheva.com/dita-e-kiametit-pjesa-ii/20%Monthly2014-04-28 23:04
https://presheva.com/femrat-ne-pension-si-63-vjecare/20%Monthly2014-04-28 22:39
https://presheva.com/lpd-fitore-historike-e-bdi-se/20%Monthly2014-04-28 22:27
https://presheva.com/vlera-e-muajit-rexheb-dhe-nates-se-regaibit/20%Monthly2014-04-28 22:20
https://presheva.com/prej-sunnetit-eshte-qe-salami-te-jete-perfshires-d-m-th-ti-japesh-selam-atij-qe-e-njeh-dhe-atij-qe-nuk-e-njeh-6/20%Monthly2014-04-28 22:19
https://presheva.com/prej-sunnetit-eshte-qe-salami-dhe-kthimi-i-tij-te-behet-publikisht-me-ze-5/20%Monthly2014-04-28 22:18
https://presheva.com/ramos-champions-i-endrra-ime/20%Monthly2014-04-28 22:11
https://presheva.com/arifhikmeti-ahmeti-thaci-dhe-osmani-te-behen-bashke-per-interesat-e-shqiptareve/20%Monthly2014-04-28 22:07
https://presheva.com/guardiola-na-duhet-posedim-me-i-madh-i-topit-reali-nuk-do-te-mbrohet/20%Monthly2014-04-28 16:27
https://presheva.com/ancelotti-eshte-koha-qe-reali-te-luaj-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2014-04-28 16:16
https://presheva.com/shpallen-rezultatet-e-para-te-zgjedhjeve-ne-maqedoni/20%Monthly2014-04-28 07:09
https://presheva.com/kryeminister-beje-nje-selfie-ne-kufi-aty-ku-po-provokon-xhandarmeria-e-serbise/20%Monthly2014-04-27 23:08
https://presheva.com/5-shqiptare-per-zvicren-ne-evropianin-u17/20%Monthly2014-04-27 18:27
https://presheva.com/serbia-me-qeveri-te-re/20%Monthly2014-04-27 18:24
https://presheva.com/cr7-thyen-nje-rekord-te-leo-messit/20%Monthly2014-04-27 18:17
https://presheva.com/vuciq-une-ne-bisedime-me-kosoven/20%Monthly2014-04-27 12:57
https://presheva.com/neurokirurgu-mentor-petrela-klasifikohet-nder-100-neurokirurget-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2014-04-27 00:52
https://presheva.com/dafina-nga-bujanoci-shkelqen-ne-festivalin-e-shkupit/20%Monthly2014-04-27 00:26
https://presheva.com/messi-kerkon-20-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2014-04-26 23:53
https://presheva.com/xhandarmeria-largohen-nga-carri-i-malesise-se-bujanocit/20%Monthly2014-04-26 23:35
https://presheva.com/dokumenti-i-bia-s-serbe-ne-baze-te-cilit-u-hartua-raporti-i-martyt/20%Monthly2014-04-26 23:29
https://presheva.com/urrehet-te-filluarit-e-selamit-me-alejke-selam-3/20%Monthly2014-04-26 23:28
https://presheva.com/me-e-mira-eshte-es-selamu-alejkum-ue-rahmetullahi-ue-berakatuhu/20%Monthly2014-04-26 23:27
https://presheva.com/van-gal-trajneri-i-manchester-united/20%Monthly2014-04-26 09:06
https://presheva.com/ancelotti-ferr-ne-munchen-le-te-digjen-dhe-drunjt-po-pasi-te-ikim-ne/20%Monthly2014-04-25 23:45
https://presheva.com/klub-i-perbashket-i-deputeteve-te-sda-te-saxhakut-dhe-pvd-se-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2014-04-25 23:31
https://presheva.com/kurti-pa-nje-kosove-te-bashkuar-nuk-mund-te-kemi-bashkim-kombetar/20%Monthly2014-04-25 23:02
https://presheva.com/mourinho-i-pikelluar-nga-vdekja-e-titos/20%Monthly2014-04-25 22:52
https://presheva.com/super-reklama-e-nike-me-cr7-neymar-rooney-hazard-ibrahimovic-iniesta/20%Monthly2014-04-25 22:47
https://presheva.com/super-roma-mposht-milanin/20%Monthly2014-04-25 22:44
https://presheva.com/pas-heqjes-se-suspendimit-barcelona-e-deshiron-pogba-martinez-luiz-vidal-kurtoa/20%Monthly2014-04-25 13:02
https://presheva.com/keta-jane-ministrat-ne-qeverine-e-re-te-serbise/20%Monthly2014-04-25 08:16
https://presheva.com/forca-tito/20%Monthly2014-04-24 22:35
https://presheva.com/dhenia-e-selamit-eshte-sunnet-ndersa-kthimi-i-tij-eshte-waxhib-obligim-1/20%Monthly2014-04-24 18:08
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-le-real-madridin-per-manchester-united/20%Monthly2014-04-24 18:04
https://presheva.com/a-ka-vend-per-januzajn-te-belgjika/20%Monthly2014-04-24 17:58
https://presheva.com/kerkesat-me-interesant-te-shteteve-per-kampiontin-boterore-brazili-2014/20%Monthly2014-04-24 17:53
https://presheva.com/kontrabande-me-vaksina-per-kafshe/20%Monthly2014-04-24 17:41
https://presheva.com/moravica-ja-emrat-e-borxhlinjeve-afarsit-dhe-ndermarjeve-qe-i-kane-borxh-moravices/20%Monthly2014-04-24 17:22
https://presheva.com/si-e-festoi-radamel-falcao-golin-e-benzemas/20%Monthly2014-04-24 17:13
https://presheva.com/kush-e-keshilloi-ancelottin-para-ndeshjes-me-bayern/20%Monthly2014-04-24 17:06
https://presheva.com/de-biasi-zgjedhje-logjike-e-januzajt/20%Monthly2014-04-24 09:57
https://presheva.com/barcelona-mendon-per-vidal-dhe-david-luiz/20%Monthly2014-04-24 09:55
https://presheva.com/statistikat-flasin-kunder-bayern-munchen/20%Monthly2014-04-24 09:25
https://presheva.com/pep-guardiola-fajtori-kryesor-per-humbjen-e-bayernit/20%Monthly2014-04-24 09:14
https://presheva.com/kamberi-ne-do-t-i-perfaqesojme-kerkesat-e-shqiptareve/20%Monthly2014-04-24 08:49
https://presheva.com/bujanoci-qytet-universitar/20%Monthly2014-04-24 08:43
https://presheva.com/ancelotti-veshtire-pa-ronaldon-dhe-bale/20%Monthly2014-04-24 05:57
https://presheva.com/cr7-disa-nuk-deshen-qe-une-te-luaj/20%Monthly2014-04-24 05:50
https://presheva.com/tifizi-kosovar-nuk-i-pret-floket-qe-11-vite-deri-sa-te-shpallet-liverpool-kampion-video/20%Monthly2014-04-24 00:06
https://presheva.com/sanchez-real-madridi-mund-ta-blej-leo-messin/20%Monthly2014-04-23 23:57
https://presheva.com/sdhe-bujanoci-me-perfaqesi-ne-oden-ekonomike/20%Monthly2014-04-23 23:43
https://presheva.com/edukatat-e-selamit/20%Monthly2014-04-23 23:41
https://presheva.com/pllake-perkujtimore-per-debimin-e-ternocasve-15-vjet-me-pare/20%Monthly2014-04-23 23:37
https://presheva.com/ne-tabanoc-kapet-13-kilogram-marihuane/20%Monthly2014-04-23 23:35
https://presheva.com/rahovica-me-shtratin-e-lumit-te-rregulluar-per-mbrojtje-nga-vershimet/20%Monthly2014-04-23 23:31
https://presheva.com/isco-qellimi-u-arrit-nuk-pesuam-gol/20%Monthly2014-04-23 23:24
https://presheva.com/vlersimet-pepe-nje-imperator-ribery-dhe-rafinha-me-te-dobetit/20%Monthly2014-04-23 23:16
https://presheva.com/kuriozitet-pep-guardiola-me-tre-portiere-kunder-real-madridit/20%Monthly2014-04-23 22:48
https://presheva.com/guardiola-jam-optimist/20%Monthly2014-04-23 22:40
https://presheva.com/adnan-januzaj-zgjedh-belgjiken/20%Monthly2014-04-23 22:33
https://presheva.com/fifa-i-heq-suspendimin-barcelones-per-blerjen-e-lojtareve/20%Monthly2014-04-23 10:20
https://presheva.com/autostrada-prishtine-shkup-nuk-e-perfshin-gjilanin/20%Monthly2014-04-23 08:55
https://presheva.com/gjysmefinalja-e-lk-ne-nje-foto-ja-bunkeri-i-mourinhos/20%Monthly2014-04-23 06:17
https://presheva.com/mourinho-po-nga-i-cili-shekull-eshte-ky-futboll-i-chelsea/20%Monthly2014-04-23 06:14
https://presheva.com/banoret-e-kurshumlise-kerkojne-te-kthehet-xhandarmeria/20%Monthly2014-04-23 06:03
https://presheva.com/ancelotti-bayern-ndoshta-ka-qene-mace-e-zeze-per-realin-por-jo-edhe-per-mua/20%Monthly2014-04-23 00:02
https://presheva.com/as-transferon-messin-ne-manchester-united/20%Monthly2014-04-22 23:50
https://presheva.com/pique-nuk-e-ka-fajin-martino/20%Monthly2014-04-22 23:38
https://presheva.com/rryma-ne-serbi-vjidhet-ne-52-menyra/20%Monthly2014-04-22 23:30
https://presheva.com/nje-serb-percan-7-milione-shqiptare/20%Monthly2014-04-22 23:16
https://presheva.com/messi-perseri-me-te-vjella-ne-fushe-video/20%Monthly2014-04-22 10:44
https://presheva.com/shkarkohet-david-moyes-giggs-ruan-stolin/20%Monthly2014-04-22 07:38
https://presheva.com/sukseset-e-shqiptareve-ne-amerike/20%Monthly2014-04-21 23:39
https://presheva.com/kosova-lindore-do-te-frymoje-e-do-jete-treve-autoktone-shqiptare/20%Monthly2014-04-21 23:37
https://presheva.com/te-themelohen-zyrat-ne-prishtine-e-gjilan-per-t-u-marre-institucionalisht-me-problemet-dhe-hallet-e-lugines/20%Monthly2014-04-21 23:32
https://presheva.com/dita-e-kiametit/20%Monthly2014-04-21 22:44
https://presheva.com/real-madrid-do-ta-paguaj-luis-suarezin-110-milione-euro/20%Monthly2014-04-21 22:42
https://presheva.com/boas-nuk-shkoj-ne-barcelone/20%Monthly2014-04-21 22:24
https://presheva.com/poligloti-qe-thyente-paragjykimet/20%Monthly2014-04-21 22:13
https://presheva.com/40-vjetori-i-matures-gjenerata-1973-74-gjimnazi-skenderbeu-presheve/20%Monthly2014-04-21 22:08
https://presheva.com/mustafe-shaqiri-reagon-ndaj-ovl-ucpmb-nuk-jam-anonim-po-ish-komandant/20%Monthly2014-04-20 23:30
https://presheva.com/kush-eshte-me-i-shpejte-se-gareth-bale/20%Monthly2014-04-20 10:27
https://presheva.com/rummenigge-shpresoj-qe-te-kthehet-ronaldo-kunder-bayernit/20%Monthly2014-04-20 10:14
https://presheva.com/pep-nuk-jam-ndjere-kurre-favorit-ne-bernabeu/20%Monthly2014-04-20 10:11
https://presheva.com/klopp-cfare-barcelone/20%Monthly2014-04-20 10:08
https://presheva.com/zdravko-colic-shqiptaret-me-priten-si-mbret/20%Monthly2014-04-20 10:07
https://presheva.com/serbet-mesojne-shqipen/20%Monthly2014-04-20 10:04
https://presheva.com/kontrollim-me-i-rrepte-per-importim-te-veturave-te-perdorura/20%Monthly2014-04-20 10:02
https://presheva.com/plagoset-nje-polic-i-novi-sadit-nga-nje-shqiptar-i-kosoves/20%Monthly2014-04-20 09:53
https://presheva.com/shqiptaret-ne-vend-te-pare-per-azil/20%Monthly2014-04-19 15:48
https://presheva.com/martino-messi-e-ka-vendin-te-barcelona/20%Monthly2014-04-19 15:45
https://presheva.com/ja-planet-e-barcelones-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-04-19 10:58
https://presheva.com/kamberi-do-te-jemi-me-te-fuqishem/20%Monthly2014-04-18 20:37
https://presheva.com/tifozi-i-barces-messit-pije-nje-pije-energjike-video/20%Monthly2014-04-18 20:25
https://presheva.com/guardiola-reali-me-i-sigurt-pas-kupes/20%Monthly2014-04-18 20:22
https://presheva.com/naim-ternava-lufta-ne-siri-dhe-irak-nuk-ka-asnje-mbeshtetje-ne-parimet-e-islamit/20%Monthly2014-04-18 20:19
https://presheva.com/pse-u-perlot-vlora/20%Monthly2014-04-18 00:22
https://presheva.com/cr7-dua-te-rikthehem-kunder-bayernit/20%Monthly2014-04-17 23:50
https://presheva.com/nikolic-takoi-deputetet-shqiptare-te-lugines/20%Monthly2014-04-17 23:45
https://presheva.com/flamuri-i-kosoves-valon-edhe-te-sheshi-i-federates/20%Monthly2014-04-17 23:33
https://presheva.com/u-promovua-libri-alfabeti-i-mileniumit-te-ri/20%Monthly2014-04-17 23:31
https://presheva.com/ovl-ucpmb-reagon-kunder-personave-anonim-qe-organizojne-akademi-perkujtimore/20%Monthly2014-04-17 23:27
https://presheva.com/ne-mucibabe-dyshohet-per-dy-varreza-masive/20%Monthly2014-04-17 23:22
https://presheva.com/halimi-presim-ftese-nga-vuciqi/20%Monthly2014-04-17 23:13
https://presheva.com/tifozet-fyejne-rende-messin-dhe-lojtaret-e-barcelones-video/20%Monthly2014-04-17 22:54
https://presheva.com/barcelona-me-probleme-neymar-dhe-albsa-perfundojne-sezonin/20%Monthly2014-04-17 22:45
https://presheva.com/sa-ka-vrapuar-shpejt-gareth-bale-ne-golin-kunder-barcelones/20%Monthly2014-04-17 22:37
https://presheva.com/barcelona-tifozet-jeni-mercenare/20%Monthly2014-04-17 09:58
https://presheva.com/sondazhi-i-muajit-mars-pdk-eshte-ne-epersi/20%Monthly2014-04-17 09:45
https://presheva.com/real-madridi-ky-eshte-vetem-trofeu-i-pare/20%Monthly2014-04-17 09:13
https://presheva.com/miqesia-para-se-gjithash-ronaldo-ngushellon-messin/20%Monthly2014-04-17 08:27
https://presheva.com/madridi-pa-gjum-feston-copa-del-ray-foto/20%Monthly2014-04-17 07:56
https://presheva.com/tata-humbja-me-realin-goditje-teper-e-rende/20%Monthly2014-04-17 07:54
https://presheva.com/konstituohet-parlamenti-i-serbise-shqiptaret-me-dy-ulese/20%Monthly2014-04-17 06:46
https://presheva.com/hedhja-e-bombave-ne-xhamine-e-poshtme-te-presheves-me-1943/20%Monthly2014-04-17 00:20
https://presheva.com/kete-vit-matura-e-vogel-me-kritere-me-te-renda/20%Monthly2014-04-17 00:18
https://presheva.com/vlersimet-bale-dhe-di-maria-heronj-ku-ishte-messi/20%Monthly2014-04-17 00:13
https://presheva.com/casillas-me-merite-jemi-kampion/20%Monthly2014-04-16 23:47
https://presheva.com/cruyff-barcelona-ta-kthej-guardiolan/20%Monthly2014-04-16 23:40
https://presheva.com/perez-keshillon-cr7-en-duhet-te-pushosh/20%Monthly2014-04-16 10:04
https://presheva.com/eksodi-99-bashkon-dy-qeverite-shqiptare/20%Monthly2014-04-16 09:50
https://presheva.com/tata-martinon-nuk-e-shpeton-as-kupa-e-mbretit/20%Monthly2014-04-16 08:22
https://presheva.com/si-u-priten-lojtaret-e-barcelones-ne-valencia-video/20%Monthly2014-04-16 07:57
https://presheva.com/gara-e-nasa-s-studentet-shqiptare-shpikin-aplikacionin-qe-u-siguron-kualifikimin-e-metejme/20%Monthly2014-04-16 06:45
https://presheva.com/chelsea-interesohet-per-diego-costan/20%Monthly2014-04-16 05:54
https://presheva.com/qeveria-e-serbise-formohet-me-27-prill-deputetet-shqiptar-ne-opozite/20%Monthly2014-04-15 22:04
https://presheva.com/di-maria-per-radamel-falcaon/20%Monthly2014-04-15 21:26
https://presheva.com/cka-po-ndodh-me-leo-messin-video/20%Monthly2014-04-15 21:03
https://presheva.com/nuk-punohet-prej-te-premten-18-deri-21-prill-dite-e-hene/20%Monthly2014-04-15 16:46
https://presheva.com/barcelona-pregaditet-per-el-classico-duke-luajtur-ragbi/20%Monthly2014-04-15 15:52
https://presheva.com/hoenes-joprofesionalizem-ky-nuk-eshte-bayern-i-vertete/20%Monthly2014-04-15 15:34
https://presheva.com/casillas-pres-fitore-dhe-trofeun-e-pare/20%Monthly2014-04-15 15:26
https://presheva.com/cr7-me-5-ore-stervitje-ne-dite-per-bayernin/20%Monthly2014-04-15 10:22
https://presheva.com/narkotiket-blihen-legalisht-ne-barnatoret-e-kosoves/20%Monthly2014-04-15 10:21
https://presheva.com/leo-messi-dhe-el-classico/20%Monthly2014-04-15 10:13
https://presheva.com/ne-bujanoc-me-500-dinare-ne-bastore-fiton-458-293-dinare/20%Monthly2014-04-15 09:38
https://presheva.com/manchester-united-mendon-per-jurgen-klopp/20%Monthly2014-04-15 09:21
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-dueli-200-milionesh/20%Monthly2014-04-15 09:07
https://presheva.com/dialogu-vazhdon-pas-formimit-te-qeverise-se-re-ne-beograd/20%Monthly2014-04-15 07:27
https://presheva.com/shpallje-per-punen-me-te-veshtire-ne-bote-video/20%Monthly2014-04-15 06:37
https://presheva.com/ancelotti-real-madridi-nuk-eshte-vetem-cristiano-ronaldo/20%Monthly2014-04-15 06:11
https://presheva.com/pedro-i-pakenaqur-deshiron-te-largohet/20%Monthly2014-04-15 06:04
https://presheva.com/nxenesit-ne-pushimin-pranveror-nga-dita-e-enjte/20%Monthly2014-04-14 22:56
https://presheva.com/zubizarreta-gjithcka-ne-rregull-me-messin/20%Monthly2014-04-14 22:50
https://presheva.com/vendoset-gurethemeli-per-ndertimin-e-shtepise-per-familjen-latifi/20%Monthly2014-04-14 22:35
https://presheva.com/pasqyra-per-selfie-video/20%Monthly2014-04-14 09:41
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-nuk-luan-ne-kupen-e-mbretit/20%Monthly2014-04-14 09:22
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-barcelona-e-re/20%Monthly2014-04-14 08:33
https://presheva.com/fabrika-e-celikut-zhelezara-nga-smedereva-nen-menaxhim-te-kosovarit/20%Monthly2014-04-14 08:13
https://presheva.com/osbe-konsideron-mitrovicen-si-pjese-te-serbise/20%Monthly2014-04-14 06:38
https://presheva.com/dinari-stabil-kursi-115-489/20%Monthly2014-04-14 06:36
https://presheva.com/ne-kamenice-kapet-mall-i-kontrabanduar-nga-serbia/20%Monthly2014-04-13 22:53
https://presheva.com/kryeministri-i-italise-selfie-me-shqiptaret/20%Monthly2014-04-13 19:22
https://presheva.com/lendim-i-rende-i-diego-costas-video/20%Monthly2014-04-13 19:10
https://presheva.com/liverpool-manchester-city-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-04-13 12:10
https://presheva.com/shqiperia-destinacioni-nr-1-i-pazbuluar-i-evropes/20%Monthly2014-04-13 12:03
https://presheva.com/ancelotti-barcelona-edhe-me-tej-mundet-te-fitoj-titullin/20%Monthly2014-04-13 12:01
https://presheva.com/iniesta-ky-eshte-nje-hap-prapa-me-dhimbje-veshtire-te-gjenden-spjegime/20%Monthly2014-04-13 11:56
https://presheva.com/humbjet-durimi-fyerje-per-lojtaret-e-barcelones-video/20%Monthly2014-04-13 11:46
https://presheva.com/pepe-nese-s-ka-penallti-e-mposhtim-barcelonen/20%Monthly2014-04-13 11:29
https://presheva.com/a-e-fyen-allahun-dhe-e-nencmon-pa-e-ditur/20%Monthly2014-04-12 23:21
https://presheva.com/daciq-nuk-do-te-udheheqe-me-bisedimet-serbe-me-kosoven/20%Monthly2014-04-12 23:02
https://presheva.com/bayern-provokon-realin-te-shkojme-ne-lisbone-edhe-nje-here-tjeter-macja-e-zeze/20%Monthly2014-04-12 08:47
https://presheva.com/cfare-telefoni-ka-hashim-thaci-video/20%Monthly2014-04-12 06:58
https://presheva.com/komuna-e-trgovishtes-jep-te-holla-per-t-i-martuar-djemt-me-vajza-nga-shqiperia-video/20%Monthly2014-04-12 06:52
https://presheva.com/carlos-ne-madrid-duan-vetem-champions-in/20%Monthly2014-04-11 23:05
https://presheva.com/konfiskohen-23-kg-marijuane-ne-vendkalimin-tabanoc/20%Monthly2014-04-11 23:00
https://presheva.com/ndeshje-miqesore-terrnoci-dardana-ne-perkujtim-te-rexhep-adilit/20%Monthly2014-04-11 22:32
https://presheva.com/tretman-special-per-cristiano-ronaldon/20%Monthly2014-04-11 22:29
https://presheva.com/guardiola-kualiteti-i-realit-eshte-vauu/20%Monthly2014-04-11 18:10
https://presheva.com/cruyff-trajneri-tek-barcelona-nuk-ka-ndikim-aspak/20%Monthly2014-04-11 18:01
https://presheva.com/kush-eshte-me-i-mire-cech-apo-courtois/20%Monthly2014-04-11 17:52
https://presheva.com/martino-shume-veshtire-te-harrohet-eliminimi-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-04-11 17:45
https://presheva.com/enver-hoxha-kishte-plan-lufte-kunder-jugosllavise-synonte-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2014-04-11 17:35
https://presheva.com/lahm-kjo-eshte-finale-para-finales/20%Monthly2014-04-11 12:33
https://presheva.com/ancelotti-do-te-jete-veshtire-edhe-per-ne-edhe-per-ata/20%Monthly2014-04-11 12:28
https://presheva.com/hakeret-shqiptare-sulmojne-ueb-faqet-e-serbise-dhe-rusise/20%Monthly2014-04-11 08:35
https://presheva.com/akreditimi-i-shtepise-se-shendetit-sukses-i-madh-dhe-nje-hap-afer-standardeve-te-be-se/20%Monthly2014-04-11 08:24
https://presheva.com/gjermania-do-mbylle-dyert-per-azilkerkuesit-nga-ballkani/20%Monthly2014-04-11 05:53
https://presheva.com/buzeqeshja-pa-vend-nuk-eshte-nga-suneti/20%Monthly2014-04-10 22:41
https://presheva.com/nje-pamflet-plot-instinuata/20%Monthly2014-04-10 22:39
https://presheva.com/ferid-selimi-mediet-qe-veprojne-ne-diaspore-eshte-per-t-i-lavderuar/20%Monthly2014-04-10 22:37
https://presheva.com/mbi-500-nxenes-prezentuan-ne-tribune-per-ti-thene-jo-alkoolit/20%Monthly2014-04-10 22:33
https://presheva.com/simeone-nuk-fitojne-gjithmone-me-te-miret-por-ata-qe-luftojne/20%Monthly2014-04-10 08:12
https://presheva.com/leo-messi-vrapoi-sa-portieri-pinto/20%Monthly2014-04-10 07:52
https://presheva.com/ali-ahmeti-ruani-dhent-dhe-mbillni-sallata-rruget-ua-bejme-me-vone-video/20%Monthly2014-04-10 07:38
https://presheva.com/raikkonen-kemi-disa-pjese-te-reja-dhe-shpresoj-se-do-te-permiresohemi/20%Monthly2014-04-10 07:37
https://presheva.com/shqiptaret-te-tretet-ne-liste-per-kerkim-azili/20%Monthly2014-04-10 07:34
https://presheva.com/dani-alves-fusha-ka-qene-e-thate-ka-ngadalsuar-lojen-tone/20%Monthly2014-04-10 07:21
https://presheva.com/xavi-e-kemi-merituar-kohen-shtese-atleticos-i-uroj-gjithe-te-mirat/20%Monthly2014-04-09 23:14
https://presheva.com/masat-e-reja-rrogat-ne-sektorin-privat-mesatarisht-deri-40-euro-me-te-vogla/20%Monthly2014-04-09 23:08
https://presheva.com/tradita-thote-atletico-madrid-e-fiton-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-04-09 22:58
https://presheva.com/koke-ky-ekip-nuk-ka-limit/20%Monthly2014-04-09 21:31
https://presheva.com/presheva-dhe-bujanoci-vendet-me-te-rrezikuara-nga-mjetet-e-paeksploduara-nga-1999/20%Monthly2014-04-09 13:27
https://presheva.com/mufitu-saqipi-ne-presheve-dhe-bujanoc-vehabite-nuk-bejne-probleme/20%Monthly2014-04-09 13:20
https://presheva.com/edona-james-me-pelqejne-meshkujt-serb-vdieo/20%Monthly2014-04-09 11:02
https://presheva.com/rooney-mund-ta-mposhtim-bayernin/20%Monthly2014-04-09 10:21
https://presheva.com/formula-klasike-e-barcelones/20%Monthly2014-04-09 10:11
https://presheva.com/cfare-ndodhi-me-real-madridin-kunder-dortmund/20%Monthly2014-04-09 10:03
https://presheva.com/atletico-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-04-09 08:11
https://presheva.com/inondata-e-cajit-rus/20%Monthly2014-04-08 23:50
https://presheva.com/lpd-vazhdon-burgosja-e-ish-pjestareve-te-ucpmb-se/20%Monthly2014-04-08 23:44
https://presheva.com/cka-fshihet-pas-presheves/20%Monthly2014-04-08 23:34
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-zvoglim-te-rrogave-ne-sektorin-publik/20%Monthly2014-04-08 22:00
https://presheva.com/ancelotti-ka-qene-nje-nate-me-vuajtje-nuk-desha-te-rrezikoj-me-ronaldon/20%Monthly2014-04-08 21:47
https://presheva.com/pse-vrapoi-mourinho-pas-golit-te-dyte-te-chelsea/20%Monthly2014-04-08 21:39
https://presheva.com/kuizi-lugina-garon-ne-finale-miratoca-me-e-forte-se-nasalca/20%Monthly2014-04-08 16:48
https://presheva.com/guardiola-ndeshja-e-kthimit-jete-a-vdekje-per-ne/20%Monthly2014-04-08 10:44
https://presheva.com/ne-varrezen-masive-ne-rashke-gjenden-trupat-e-shqiptareve/20%Monthly2014-04-08 10:38
https://presheva.com/deputetet-e-lugines-nuk-kane-marre-ftese-per-bisedime-nga-vuciq-dhe-sns/20%Monthly2014-04-08 10:33
https://presheva.com/infot-e-para-per-samsung-note-4/20%Monthly2014-04-08 06:50
https://presheva.com/klopp-asgje-nuk-ka-perfunduar/20%Monthly2014-04-07 23:07
https://presheva.com/shqiptari-qe-kujdeset-per-make-upin-e-kim-kardashian/20%Monthly2014-04-07 22:39
https://presheva.com/mourinho-do-ta-mposhtim-psg/20%Monthly2014-04-07 22:36
https://presheva.com/a-e-dini-kush-do-te-jete-trajneri-i-real-madridit-ne-vitin-2016/20%Monthly2014-04-07 18:32
https://presheva.com/xavi-ndeshja-me-altetico-sikur-finale/20%Monthly2014-04-07 18:23
https://presheva.com/pep-kerkon-januzajn-ne-shkembim-te-toni-kroos/20%Monthly2014-04-07 18:15
https://presheva.com/ne-bujanoc-4-shkolla-kane-nga-2-drejtore/20%Monthly2014-04-07 18:10
https://presheva.com/mbyllet-kompania-ne-bujanoc-varet-punetori/20%Monthly2014-04-07 17:51
https://presheva.com/ne-maune-doagana-zbulon-50-kilogram-duhan/20%Monthly2014-04-07 17:49
https://presheva.com/struga-mirepriti-mjeket-e-lugines-dhe-bashkoi-mjeket-shqiptar/20%Monthly2014-04-06 18:17
https://presheva.com/bogdani-nuk-duhet-t-i-lutemi-januzajt/20%Monthly2014-04-06 18:03
https://presheva.com/10-fitore-radhazi-per-liverpoolin-endrra-per-titull-vazhdon/20%Monthly2014-04-06 18:02
https://presheva.com/rrefimi-per-dhunimet-qe-u-heshten-ne-anamorave/20%Monthly2014-04-06 17:59
https://presheva.com/serbia-nuk-mund-t-i-ndryshoje-marreveshjet/20%Monthly2014-04-06 17:57
https://presheva.com/ne-shkoder-kapet-serbi-qe-transferonte-300-000-euro/20%Monthly2014-04-05 20:55
https://presheva.com/nikolic-kosoves-autonomi-jo-me-shume/20%Monthly2014-04-05 13:48
https://presheva.com/ikja-nga-frika-shikoni-si-ikin-bizonet-nga-panika-video/20%Monthly2014-04-04 22:11
https://presheva.com/ti-a-ke-bere-dicka/20%Monthly2014-04-04 22:07
https://presheva.com/chelsea-psg-pa-ibrahimovic/20%Monthly2014-04-04 17:21
https://presheva.com/ap-tribunali-per-uck-ne-nis-punen-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2014-04-04 17:15
https://presheva.com/marca-di-maria-ne-monaco-falcao-ne-city-aguero-tek-real-madrid/20%Monthly2014-04-04 01:42
https://presheva.com/alonso-do-kete-surpriza-per-titullin/20%Monthly2014-04-04 00:53
https://presheva.com/nostalgjia-e-vitet-2000-rihapet-forumi-i-presheva-com/20%Monthly2014-04-04 00:16
https://presheva.com/roming-per-mobil-ne-evrope-hiqet-ne-fund-te-vitit-2015/20%Monthly2014-04-03 13:54
https://presheva.com/scolari-barcelona-nuk-e-len-neymarin-te-luaj-lojen-e-tij/20%Monthly2014-04-03 13:17
https://presheva.com/pvd-perkrahja-masovike-ka-demoluar-strategjine-manipuluese-te-bllokut-bojkotues/20%Monthly2014-04-03 13:11
https://presheva.com/manifestim-kulturor-kushtuar-dites-nderkombetare-te-librit-per-femije/20%Monthly2014-04-03 10:06
https://presheva.com/jurgen-klopp-cmendet-nuk-i-pergjigjem-pyetjeve-te-marra-video/20%Monthly2014-04-03 09:58
https://presheva.com/serbia-me-strategji-te-re-per-negociata/20%Monthly2014-04-03 09:13
https://presheva.com/la-decima-shume-afer/20%Monthly2014-04-03 09:06
https://presheva.com/mourinho-nuk-ka-sulmues-te-vertete-video/20%Monthly2014-04-03 08:52
https://presheva.com/pepe-busquets-eshte-genjeshtar/20%Monthly2014-04-03 08:45
https://presheva.com/iniesta-mund-te-fitojme-ne-madrid-askush-nuk-dyshon-per-kete/20%Monthly2014-04-02 23:39
https://presheva.com/baki-sadiki-denohet-me-22-vjet-burg-per-trafikim-droge/20%Monthly2014-04-02 23:21
https://presheva.com/klopp-kemi-luajtur-kunder-ekipit-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2014-04-02 23:05
https://presheva.com/mourinho-shpreson-asgje-nuk-eshte-e-pamundur/20%Monthly2014-04-02 22:58
https://presheva.com/adnan-januzaj-me-kepue-me-flamurin-belg/20%Monthly2014-04-02 18:32
https://presheva.com/diego-costa-nuk-eshte-lenduar-seriozisht/20%Monthly2014-04-02 18:25
https://presheva.com/preshevarja-qe-dy-here-mposhti-semundjen-e-kancerit/20%Monthly2014-04-02 17:23
https://presheva.com/presheva-com-prezanton-shes-blej-me-portal-te-ri/20%Monthly2014-04-02 16:56
https://presheva.com/shokuese-fifa-ndalon-barcelones-te-blej-lojtar-te-ri-dy-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2014-04-02 11:06
https://presheva.com/serbet-ne-veri-nuk-e-heqin-republiken-e-serbise-nga-dokumentet-zyrtare/20%Monthly2014-04-02 09:53
https://presheva.com/barcelona-mundet-kunder-te-gjitheve-por-jo-dhe-kunder-atletico-madrid/20%Monthly2014-04-02 09:51
https://presheva.com/trolli-ne-rr-karposhit-1000m2-rruges-per-miratoc/20%Monthly2014-04-02 09:30
https://presheva.com/a-e-keni-pare-rrenen-e-1-prillit-nga-jose-mourinho-video/20%Monthly2014-04-02 09:21
https://presheva.com/pse-nuk-eshte-i-lumtur-cavani-tek-psg/20%Monthly2014-04-02 00:33
https://presheva.com/troje-tek-lagjja-victoria-ne-presheve/20%Monthly2014-04-01 23:38
https://presheva.com/vuciq-qeveria-do-te-jete-sikur-bayern-munchen/20%Monthly2014-04-01 22:17
https://presheva.com/kamberi-ende-nuk-ka-bisedime-me-vuciq-per-pjesmarrje-ne-qeveri/20%Monthly2014-04-01 22:04
https://presheva.com/robben-rezultat-i-mire-do-te-kryejme-pune-javen-e-ardhshme/20%Monthly2014-04-01 21:45
https://presheva.com/curtois-ne-ndeshjen-e-kthimit-do-te-kemi-nje-lojtar-me-shume/20%Monthly2014-04-01 21:39
https://presheva.com/xavi-kemi-merituar-me-shume/20%Monthly2014-04-01 21:22
https://presheva.com/ne-gjermani-kosovari-sulmoi-me-brisk-rroje-stjuardesat/20%Monthly2014-04-01 16:41
https://presheva.com/mustafa-nuk-i-njohim-deputetet-as-rezultatet-e-zgjedhjeve-parlamentare/20%Monthly2014-04-01 09:04
https://presheva.com/medvegja-sot-dhe-neser/20%Monthly2014-04-01 08:50