XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/cfare-kane-biseduar-florentino-perez-dhe-carlo-ancelotti/20%Monthly2014-05-31 12:51
https://presheva.com/cr7-kur-ishte-femij-luftoi-kunder-gangsterave-me-thika/20%Monthly2014-05-31 00:13
https://presheva.com/thaci-autostrade-ne-drejtim-te-presheves/20%Monthly2014-05-31 00:11
https://presheva.com/kosovari-shani-dermaku-ambasador-i-serbise-ne-sllovaki/20%Monthly2014-05-31 00:07
https://presheva.com/serbi-gjenden-edhe-10-trupa-ne-varrezen-masive-ne-rashka/20%Monthly2014-05-31 00:05
https://presheva.com/39-ekipe-ne-turnirin-musa-musahu-ja-shorti/20%Monthly2014-05-30 23:56
https://presheva.com/jep-doreheqje-kryetari-i-ovl-ucpmb-se-ne-bujanoc-edmond-isufi/20%Monthly2014-05-30 09:39
https://presheva.com/strazburgu-zgjidh-kontestin-e-ballkan-brikut-shqiptarit-qe-i-u-mor-fabrika-e-blere-ne-serbi/20%Monthly2014-05-30 09:35
https://presheva.com/te-gjithe-klubet-po-kerkojne-sulmues/20%Monthly2014-05-30 08:17
https://presheva.com/na-pret-nje-mot-jo-stabil-me-te-reshura/20%Monthly2014-05-30 06:23
https://presheva.com/cmenduria-e-rradhes-psg-73-milione-per-hazard/20%Monthly2014-05-30 06:17
https://presheva.com/lewandowski-reali-bayerni-zgjedhja-e-duhur/20%Monthly2014-05-30 06:16
https://presheva.com/serbia-akuzon-kosoven-per-islam-radikal/20%Monthly2014-05-29 10:23
https://presheva.com/serbia-shkel-marreveshjen-financon-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2014-05-29 07:54
https://presheva.com/serbia-nuk-njeh-diplomat-e-kosoves-video/20%Monthly2014-05-29 07:46
https://presheva.com/kush-e-fiton-kampionatin-boterore-ne-futboll-brazili-2014/20%Monthly2014-05-28 22:32
https://presheva.com/lajmetari-i-stambollit-me-1899-per-kazane-e-presheves/20%Monthly2014-05-28 22:22
https://presheva.com/themelohet-unioni-i-studenteve-te-lugines-se-presheves-ne-kosove/20%Monthly2014-05-28 22:15
https://presheva.com/pse-cr7-festoi-aq-shume-golin-kunder-atletico-video/20%Monthly2014-05-28 09:44
https://presheva.com/thiago-silva-per-shkak-te-ibrahimovic-deshiron-te-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2014-05-28 09:35
https://presheva.com/banoret-e-karaceves-ankohen-per-pasiguri/20%Monthly2014-05-28 09:21
https://presheva.com/si-do-te-jete-real-madridi-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-05-28 09:05
https://presheva.com/vinjetat-per-hungari-mund-ti-bleni-ne-pompat-mol-te-serbise/20%Monthly2014-05-27 22:52
https://presheva.com/real-madrid-dhe-juventus-bisedojne-rreth-transferimit-te-pogba/20%Monthly2014-05-27 17:52
https://presheva.com/analize-cilin-mbrojtes-duhet-ta-blej-barcelona/20%Monthly2014-05-27 17:42
https://presheva.com/me-leo-messi-ne-krye-te-sulmit-krijohet-barcelona-e-re/20%Monthly2014-05-27 17:23
https://presheva.com/kush-eshte-djaloshi-qe-cr7-i-dha-fanellen-dhe-e-festoi-trofene-video/20%Monthly2014-05-27 17:07
https://presheva.com/turneu-i-iii-te-nderkombetare-i-karatese-presheva-open-2014/20%Monthly2014-05-27 09:43
https://presheva.com/barelona-mendon-per-immobile/20%Monthly2014-05-27 09:14
https://presheva.com/xabi-alonso-patem-probleme-me-mourinhon/20%Monthly2014-05-27 09:12
https://presheva.com/tek-sh-v-20-nga-presheva-policia-gjen-marihuane/20%Monthly2014-05-26 22:56
https://presheva.com/unioni-i-studenteve-nga-lugina-e-presheves-ne-fakultetet-e-prishtines/20%Monthly2014-05-26 22:33
https://presheva.com/pese-kandidate-per-kryeminister/20%Monthly2014-05-26 08:13
https://presheva.com/lugina-kerkon-qe-te-jete-pjese-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2014-05-26 07:42
https://presheva.com/a-eshte-marcelona-mbrojtesi-i-majte-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-05-26 05:53
https://presheva.com/ndeshja-e-fundit-e-benzema-per-real-madrid/20%Monthly2014-05-25 23:10
https://presheva.com/dy-perforcimet-e-ardhshme-te-barcelones/20%Monthly2014-05-25 23:02
https://presheva.com/lansohet-ueb-faqja-unemundem-com/20%Monthly2014-05-25 23:00
https://presheva.com/miraxhi-argument-per-ekzistimin-e-zotit-dhe-te-botes-tjeter/20%Monthly2014-05-25 22:56
https://presheva.com/nje-ngjarje-e-madhe-por-jo-edhe-nate-e-madhe-besimtare/20%Monthly2014-05-25 22:55
https://presheva.com/sa-ka-investuar-real-madridi-me-shume-se-altetico/20%Monthly2014-05-24 14:01
https://presheva.com/kujt-i-ka-premtuar-1-milione-euro-ronaldo-nese-fiton-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-05-24 13:55
https://presheva.com/kartoni-i-gjelbert-i-sigurimeve-te-veturave-marreveshja-larg/20%Monthly2014-05-24 13:47
https://presheva.com/fshatrat-ne-anamorave-qe-kane-mbetur-pa-banore/20%Monthly2014-05-23 23:33
https://presheva.com/pse-na-pengojne-sukseset-e-dafines-nga-bujanoci/20%Monthly2014-05-23 23:31
https://presheva.com/kerkohet-rritje-e-kuotave-per-numrin-e-studenteve-nga-lugina/20%Monthly2014-05-23 23:27
https://presheva.com/mbrojtesi-me-i-shtrenjte-david-luiz-te-psg/20%Monthly2014-05-23 23:26
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-behrami-te-interi/20%Monthly2014-05-23 10:05
https://presheva.com/haziri-premton-hapjen-e-nje-zyre-ne-kosoven-lindore/20%Monthly2014-05-23 09:48
https://presheva.com/si-te-krijoni-kurthe-per-mushkonja/20%Monthly2014-05-23 06:33
https://presheva.com/juventus-kerkon-sulmues-drogba-ose-eto-o/20%Monthly2014-05-22 08:10
https://presheva.com/guardian-shpend-ahmeti-kryetari-me-trim-ne-kontinent/20%Monthly2014-05-22 06:12
https://presheva.com/tea-memeti-presheverja-e-cila-fle-me-endrren-amerikane/20%Monthly2014-05-22 06:08
https://presheva.com/haxhi-hiseni-babai-i-komandant-lleshit-ne-te-ardhmen-te-jemi-me-te-bashkuar-per-hir-te-kombit/20%Monthly2014-05-22 05:52
https://presheva.com/rreth-25-mije-aplikacione-te-votuesve-ne-kosove-vijne-nga-serbia/20%Monthly2014-05-21 08:59
https://presheva.com/kf-rahovica-kampion-i-liges-komunale-ne-futboll-te-vogel-foto/20%Monthly2014-05-21 08:51
https://presheva.com/perse-zgjohemi-perpara-se-te-bjere-zilja-e-alarmit/20%Monthly2014-05-20 23:10
https://presheva.com/bipbm-manifestim-per-israne-dhe-miraxhin/20%Monthly2014-05-20 23:04
https://presheva.com/bujanoci-ne-ferizaj-me-rastin-e-zbulimit-te-bustit-te-deshmorit-enver-topalli/20%Monthly2014-05-20 23:02
https://presheva.com/kryetari-i-bujanocit-nagip-arifi-u-takua-me-presidenten-e-qyetit-will-te-zvicrres/20%Monthly2014-05-20 22:59
https://presheva.com/januzaj-stervitja-e-pare-me-belgjiken-video/20%Monthly2014-05-20 22:51
https://presheva.com/ja-barcelona-qe-e-do-luis-enrique/20%Monthly2014-05-20 22:46
https://presheva.com/bale-la-decima-eshte-enderr/20%Monthly2014-05-20 13:42
https://presheva.com/barcelona-juventus-shkembim-sanchez-llorente/20%Monthly2014-05-20 10:20
https://presheva.com/vdes-motociklisti-kosovar-qe-shetit-gjithe-ameriken-me-motor-foto/20%Monthly2014-05-20 05:44
https://presheva.com/turniri-tradicional-musa-musahu-2014/20%Monthly2014-05-19 22:16
https://presheva.com/vajza-preshevare-qe-mahnit-me-talentin-video/20%Monthly2014-05-19 22:11
https://presheva.com/thaci-pelqen-cristiano-ronaldon/20%Monthly2014-05-19 11:00
https://presheva.com/ja-pse-ndodhi-katastrofa-e-vershimeve-ne-serbi/20%Monthly2014-05-19 09:24
https://presheva.com/organizohet-grumbullim-i-ndihmave-per-te-rrezikuarit-nga-vershimet/20%Monthly2014-05-19 09:21
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-bujanocit-per-vizite-ne-zvicer/20%Monthly2014-05-19 08:13
https://presheva.com/iphone-6-cfare-duan-perdoruesit/20%Monthly2014-05-19 08:00
https://presheva.com/mourinho-te-chelsea-edhe-pas-10-vitesh/20%Monthly2014-05-19 06:42
https://presheva.com/shkendija-ne-evrope-fiton-betejen-me-vardarin/20%Monthly2014-05-19 06:39
https://presheva.com/ne-kosove-nga-korriku-me-karton-te-gjelbert/20%Monthly2014-05-18 22:53
https://presheva.com/ronaldo-dhe-benzema-te-gatshem-per-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2014-05-18 12:40
https://presheva.com/zidane-cristiano-ronaldo-eshte-gjeni/20%Monthly2014-05-18 12:33
https://presheva.com/leo-messi-shifrat-flasin-tjeter-fishkellimat-e-tifozeve-tjeter-video/20%Monthly2014-05-18 12:24
https://presheva.com/ushtria-shqiptare-niset-drejt-bosnjes-dhe-serbise/20%Monthly2014-05-18 12:15
https://presheva.com/zhduket-djaloshi-24-vjecar-nga-presheva/20%Monthly2014-05-17 19:50
https://presheva.com/martino-do-ta-le-barcelonen/20%Monthly2014-05-17 19:44
https://presheva.com/iniesta-atletico-e-ka-merituar-titullin/20%Monthly2014-05-17 19:39
https://presheva.com/diego-simeone-a-mund-ta-ndal-prap-leo-messin/20%Monthly2014-05-17 09:45
https://presheva.com/barcelona-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-05-17 09:33
https://presheva.com/martino-mundesi-unike-te-fitosh-titullin-ne-fund/20%Monthly2014-05-16 23:46
https://presheva.com/ancelotti-milan-nuk-largohem-nga-reali/20%Monthly2014-05-16 23:42
https://presheva.com/ne-gjermani-kapen-5-6-tone-marihuane-shqiptare-ishte-fshehur-ne-blloqe-graniti-foto/20%Monthly2014-05-16 23:36
https://presheva.com/arsenal-gati-45-milione-per-angel-di-maria/20%Monthly2014-05-16 23:33
https://presheva.com/nuri-seferi-shpallet-kampion-europe-ne-wbo/20%Monthly2014-05-16 23:31
https://presheva.com/manifestimi-tradicional-ditet-e-komandant-lleshit/20%Monthly2014-05-16 23:28
https://presheva.com/balotelli-ciao-milan/20%Monthly2014-05-16 09:47
https://presheva.com/mourinho-bayernit-per-david-luiz-duam-mandzukiq/20%Monthly2014-05-16 07:24
https://presheva.com/barcelona-mire-u-pafshim-kapiten-video/20%Monthly2014-05-16 06:44
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-i-perzgjedhuri-per-pijen-freskuese-coca-cola/20%Monthly2014-05-16 06:11
https://presheva.com/vershime-ne-serbi-e-bosnje-5-te-vdekur-dhe-me-mijera-te-evakuuar-foto/20%Monthly2014-05-16 05:59
https://presheva.com/si-e-parasheh-ibrahimovic-kampionatin-boterore-brazili-2014/20%Monthly2014-05-15 16:13
https://presheva.com/bayern-munchen-kycet-ne-gare-per-david-luiz/20%Monthly2014-05-15 10:32
https://presheva.com/loew-ronaldo-me-plot-merite-e-fitoi-topin-e-arte-ai-ia-siguroi-kualifikimin-portugalise/20%Monthly2014-05-15 09:55
https://presheva.com/serbia-nuk-i-njeh-diplomat-e-kosoves-qeveria-kerkon-ndihme-ne-be/20%Monthly2014-05-15 07:33
https://presheva.com/bale-la-decima-enderr-e-te-gjitheve/20%Monthly2014-05-15 07:03
https://presheva.com/si-tregoi-preshevari-qe-humaniteti-nuk-njeh-barriera/20%Monthly2014-05-14 23:56
https://presheva.com/kosovaret-ne-vendin-e-trete-per-marrjen-e-pasaportes-zvicerane/20%Monthly2014-05-14 23:36
https://presheva.com/aksion-kunder-atyre-qe-vjedhin-rrymen-rryma-duhet-te-paguhet/20%Monthly2014-05-14 23:34
https://presheva.com/ushtria-shqiptare-ne-stervitjen-ushtarake-te-nato-se-ne-bujanoc/20%Monthly2014-05-14 23:23
https://presheva.com/messi-te-fitojme-per-villanovan/20%Monthly2014-05-14 23:21
https://presheva.com/sevilla-fiton-europa-league/20%Monthly2014-05-14 23:09
https://presheva.com/doganieret-ne-presheve-zbulojne-6-emigrante/20%Monthly2014-05-14 23:08
https://presheva.com/letra-pershendetese-e-victor-valdes-video/20%Monthly2014-05-14 12:12
https://presheva.com/real-madrid-2014-15-cfare-pritet-te-blej-florentino-perezi/20%Monthly2014-05-14 10:43
https://presheva.com/ibahimovic-pranon-ftesen-e-brazilianeve-shkon-ne-brazil/20%Monthly2014-05-14 09:23
https://presheva.com/spanja-me-nje-perfaqesuese-shume-te-fuqishme-drejt-brazilit/20%Monthly2014-05-14 07:09
https://presheva.com/stacioni-policor-ne-medvegje-adresa-e-pare-per-zgjidhjen-e-problemeve-te-shqiptareve/20%Monthly2014-05-14 06:14
https://presheva.com/sot-dhe-neser-renie-te-shumta-te-shiut-dhe-vershime/20%Monthly2014-05-14 05:46
https://presheva.com/zidane-trajneri-i-juventusit/20%Monthly2014-05-13 10:15
https://presheva.com/neymar-dua-ta-mbyll-karrieren-te-santos/20%Monthly2014-05-13 09:30
https://presheva.com/vm-center-shpall-konkurs-per-50-vende-pune-ne-qendren-tregtare/20%Monthly2014-05-13 09:10
https://presheva.com/shi-ftohte-pranvera-dhe-moti-i-nxehte-javen-e-ardhshme/20%Monthly2014-05-13 06:22
https://presheva.com/finale-kf-geraj-kf-rahovica/20%Monthly2014-05-12 22:45
https://presheva.com/tribune-kunder-alkoolit-ne-presheve/20%Monthly2014-05-12 22:40
https://presheva.com/mourinho-shiti-david-luizin-per-diego-costan/20%Monthly2014-05-12 10:17
https://presheva.com/prishtine-egzistenca-per-gojen-e-bukes/20%Monthly2014-05-12 09:43
https://presheva.com/pse-e-ka-merituar-manchester-city-titullin/20%Monthly2014-05-12 08:32
https://presheva.com/shqiptari-kercenon-aeroplanin-ne-zurich-me-shkrepese-shishe-dhe-allahu-ekber/20%Monthly2014-05-12 07:39
https://presheva.com/hidhet-nje-bombe-ne-shtepine-e-familjes-shqiptare-ne-radishan/20%Monthly2014-05-12 07:37
https://presheva.com/shitjet-e-barcelona-dream-team-2014-15/20%Monthly2014-05-12 07:23
https://presheva.com/pogba-kompany-forca-e-barcelones/20%Monthly2014-05-12 06:34
https://presheva.com/mourinho-gati-listen-e-zeze-te-lojtareve/20%Monthly2014-05-11 16:44
https://presheva.com/manchester-city-kampion-i-premier-league/20%Monthly2014-05-11 16:42
https://presheva.com/serbet-po-zhduken-cdo-i-treti-cift-nuk-ka-femije/20%Monthly2014-05-11 16:41
https://presheva.com/kapet-shtetasi-turk-ne-kufirin-e-presheves-me-3-5-kilogram-ari/20%Monthly2014-05-11 16:39
https://presheva.com/avokati-i-popullit-nga-shqiperia-ne-beograd-per-diplomat-e-shqiptareve/20%Monthly2014-05-11 16:32
https://presheva.com/ne-kufirin-presheve-tabanoc-kapen-6-kilogram-heroine/20%Monthly2014-05-10 23:04
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-futet-serish-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2014-05-10 22:58
https://presheva.com/travestiti-nga-austria-eshte-fitues-i-festivalit-te-kenges-evropiane-eurosong-2014/20%Monthly2014-05-10 22:53
https://presheva.com/bindu-qe/20%Monthly2014-05-10 22:52
https://presheva.com/messi-reklamon-cipsin-serb-video/20%Monthly2014-05-10 05:44
https://presheva.com/avokati-i-popullit-nga-shqiperia-z-totozani-takim-me-kdnj-ne-presheve/20%Monthly2014-05-09 20:35
https://presheva.com/pogba-nuk-largohet-nga-juventusi/20%Monthly2014-05-09 20:26
https://presheva.com/atletico-madrid-me-probleme-lendohet-diego-costa/20%Monthly2014-05-09 20:24
https://presheva.com/statistikat-tregojne-januzaj-eshte-pasardhes-i-ronaldos/20%Monthly2014-05-09 20:17
https://presheva.com/cr7-jam-i-bindur-se-e-fitojme-la-decima/20%Monthly2014-05-09 20:12
https://presheva.com/dacic-kurre-s-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2014-05-09 20:05
https://presheva.com/aguero-kushton-70-milione-euro/20%Monthly2014-05-09 08:23
https://presheva.com/pedro-e-pafalshme-per-barcelonen-nese-e-humbim-titullin/20%Monthly2014-05-09 08:11
https://presheva.com/shqiptarit-ia-gjejne-15-kg-droge-per-te-cilen-ai-nuk-dinte-asgje/20%Monthly2014-05-08 23:27
https://presheva.com/frika-serbe-nese-nuk-e-modernizojme-ushtrine-fak-u-do-te-na-sfidoje/20%Monthly2014-05-08 23:25
https://presheva.com/musliu-qeveria-serbe-po-ben-presion-tek-shqiptaret/20%Monthly2014-05-08 23:21
https://presheva.com/kampionati-spanjoll-ja-kalkulimet-si-mund-te-behen-kampion/20%Monthly2014-05-08 23:02
https://presheva.com/shenon-gol-dhe-i-duartroket-nga-tribuna-vetvetes-video/20%Monthly2014-05-08 16:16
https://presheva.com/januzaj-dua-te-behem-si-cristiano-ronaldo/20%Monthly2014-05-08 16:09
https://presheva.com/qeveria-e-turqise-fton-te-interesuarit-nga-presheva-per-bursa-studimi/20%Monthly2014-05-08 16:04
https://presheva.com/programi-i-usaid-it-per-zhvillimin-e-sektorit-privat-ndan-grante-per-bizneset-e-reja/20%Monthly2014-05-08 09:52
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-kosove-me-8-qershor/20%Monthly2014-05-08 09:36
https://presheva.com/forumi-rinore-i-pvd-se-9-maj-presheva-feston-evropa-na-bashkon/20%Monthly2014-05-08 09:10
https://presheva.com/adnan-januzaj-paguhet-me-shume-se-sa-qe-paguhej-ronaldo-dhe-messi/20%Monthly2014-05-07 23:04
https://presheva.com/gjenerali-dikoviq-nga-dobrosini-bashkepunim-i-mire-me-kfor-in/20%Monthly2014-05-07 22:53
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-vendos-te-qendroi-ne-bayern/20%Monthly2014-05-07 18:06
https://presheva.com/gjenerata-1983-84-feston-pervjetorin-e-matures/20%Monthly2014-05-07 18:03
https://presheva.com/xhiro-e-xiv-e-liges-komunale-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2014-05-07 17:51
https://presheva.com/unioni-i-studenteve-nga-lugina-e-presheves-ne-shqiperi-faleminderit-minister-veliaj/20%Monthly2014-05-07 17:47
https://presheva.com/mustafa-ndeshkimi-ekonomike-i-serbise-ndaj-lugines-se-presheves-eshte-i-qellimshem/20%Monthly2014-05-07 17:41
https://presheva.com/5-muajt-e-shpendit-deshtim-e-zhgenjim/20%Monthly2014-05-06 17:41
https://presheva.com/mjeshter-i-futsallit-braziliani-falcao-tallet-me-mbrojtjen-e-corinthians-video/20%Monthly2014-05-06 17:31
https://presheva.com/ancelotti-ka-refuzuar-rrogen-prej-18-milione-prej-united-per-real-madrid/20%Monthly2014-05-06 17:24
https://presheva.com/serbia-nuk-i-njeh-diplomat-e-kosoves/20%Monthly2014-05-06 17:16
https://presheva.com/daciq-ende-larg-normalizimit-me-kosoven/20%Monthly2014-05-06 10:36
https://presheva.com/chelsea-dhe-lojtaret-te-pakenaqur-me-jose-mourinhon/20%Monthly2014-05-06 10:26
https://presheva.com/perkujtohen-deshmoret-e-ucpmb-se-me-rastin-e-5-majit/20%Monthly2014-05-05 23:07
https://presheva.com/anes-detit-i-brengosur/20%Monthly2014-05-05 22:06
https://presheva.com/dita-e-shen-gjergjit-ne-presheve-kroi-i-keq/20%Monthly2014-05-05 22:02
https://presheva.com/tata-martino-do-te-largohet-luis-enrique-trajneri-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2014-05-05 21:55
https://presheva.com/ibrahimovic-pse-ta-bleni-messin-ose-ronaldon-kur-me-keni-mua/20%Monthly2014-05-05 21:47
https://presheva.com/spekulime-pep-guardiola-tek-manchester-city/20%Monthly2014-05-05 21:41
https://presheva.com/david-luiz-ka-nenshkruar-me-barcelonen/20%Monthly2014-05-05 21:34
https://presheva.com/clirimtaret-e-kosoves-nuk-i-tremben-drejtesise-por-ata-duan-ta-dine-se-cfare-fshihet-pas-marrezive-rraciste-te-radikalit-dik-marty/20%Monthly2014-05-05 17:14
https://presheva.com/messi-dhe-barcelona-javen-e-ardhshme-nenshkruajne-kontraten/20%Monthly2014-05-05 17:11
https://presheva.com/mesazhi-nga-atletico-pse-te-na-leshoj-barcelona-lojen/20%Monthly2014-05-05 17:05
https://presheva.com/marcelo-nuk-na-duhet-ndihma-e-barcelones/20%Monthly2014-05-05 16:56
https://presheva.com/20-vjetori-i-matures-gjenerata-1993-94-organizon-takim-me-31-maj-2014/20%Monthly2014-05-05 10:05
https://presheva.com/zyra-d-rinore/20%Monthly2014-05-05 09:57
https://presheva.com/alarmon-se-e-kane-sulmuar-shqiptaret-perfundon-ne-psikiatri/20%Monthly2014-05-05 06:39
https://presheva.com/cili-mund-te-jete-skenari-i-ndeshjeve-te-fundit-ne-ligen-spanjolle/20%Monthly2014-05-05 06:30
https://presheva.com/kapitali-i-shekullit-21-libri-per-te-cilin-po-flasin-te-gjithe/20%Monthly2014-05-04 23:24
https://presheva.com/preferohet-per-personin-qe-vjen-te-filloj-me-selam/20%Monthly2014-05-04 23:05
https://presheva.com/pershendetja-ndaj-gruas-se-huaj/20%Monthly2014-05-04 23:04
https://presheva.com/prej-sunnetit-eshte-qe-kaloresi-te-pershendete-kembesorin-dhe-kembesori/20%Monthly2014-05-04 23:04
https://presheva.com/5-maji-homazhe-per-diten-e-deshmoreve-te-kombit-ne-trevat-shqiptare/20%Monthly2014-05-04 22:55
https://presheva.com/ancelotti-nuk-ishin-ne-nivel-te-larte-fizik-pas-champions/20%Monthly2014-05-04 22:38
https://presheva.com/cfare-provokimi-tifozi-i-realit-ne-tribunat-e-camp-nou-video/20%Monthly2014-05-04 18:31
https://presheva.com/si-e-ndaloi-sigurimi-djaloshin-ta-perqafoj-ronaldon-video/20%Monthly2014-05-04 18:03
https://presheva.com/gabon-atletico-kampionati-vendoset-ne-ndeshjet-e-fundit/20%Monthly2014-05-04 17:58
https://presheva.com/barcelona-nese-shet-leo-messin-mund-ti-blej-8-lojtaret-e-kerkuar/20%Monthly2014-05-04 15:13
https://presheva.com/keshtu-paramendohet-manchester-unitedin-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-05-04 14:47
https://presheva.com/portieri-i-ri-i-barelonas-ter-stegen-nuk-i-mban-dot-lotet-video/20%Monthly2014-05-04 13:37
https://presheva.com/martino-nuk-meritoj-te-qendroj-te-barca/20%Monthly2014-05-04 13:34
https://presheva.com/psg-gati-35-milione-funta-per-rooney/20%Monthly2014-05-04 13:33
https://presheva.com/stojanovic-kosova-nuk-ka-nevoje-per-forcat-e-armatosura/20%Monthly2014-05-04 13:31
https://presheva.com/statistikat-e-cristiano-ronaldos/20%Monthly2014-05-03 23:36
https://presheva.com/lewandovski-pershendetet-me-tifozet-e-dortmundit-video/20%Monthly2014-05-03 23:26
https://presheva.com/as-city-i-gatshem-te-paguaj-200-milione-euro-per-messin/20%Monthly2014-05-03 17:33
https://presheva.com/pjesemarrja-e-shqiptareve-ne-trupin-koordinues-te-jete-substanciale/20%Monthly2014-05-03 09:23
https://presheva.com/pas-32-vjeteve-serish-flamuri-kombetare-kuq-e-zi-valoi-ne-mes-te-medvegjes-foto/20%Monthly2014-05-03 09:12
https://presheva.com/haradinaj-ata-qe-shkojne-ne-lufte-ne-siri-te-manipuluar-nga-kriminele-dhe-serbia/20%Monthly2014-05-03 09:08
https://presheva.com/koment-profesorit-murinjo-dhe-kontit-konte/20%Monthly2014-05-03 09:03
https://presheva.com/barcelona-arrin-marreveshje-me-juan-cuadrado/20%Monthly2014-05-03 09:02
https://presheva.com/donadoni-te-milani-inzaghi-te-parma/20%Monthly2014-05-03 09:01
https://presheva.com/thaci-do-te-fitojme-bindshem-ne-zgjedhje/20%Monthly2014-05-02 23:17
https://presheva.com/dani-alves-tek-psg/20%Monthly2014-05-02 12:22
https://presheva.com/rekonstruim-i-mourinho-ndryshime-te-medha-ne-stamford-bridge/20%Monthly2014-05-02 12:17
https://presheva.com/goetze-nuk-jam-i-lumtur-tek-bayern/20%Monthly2014-05-02 12:05
https://presheva.com/shqiptaret-do-te-mesojne-me-nje-planprogram/20%Monthly2014-05-02 10:09
https://presheva.com/barcelona-e-kerkon-luiq-enrique-puyol-asisten/20%Monthly2014-05-02 10:06
https://presheva.com/uefa-reali-i-pari-barcelona-e-dyta-bayerni-i-treti/20%Monthly2014-05-01 23:29
https://presheva.com/kush-do-te-jete-kapiten-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2014-05-01 23:27
https://presheva.com/ne-pasjan-arrestohen-tre-serb-policia-gjen-arme-e-municion/20%Monthly2014-05-01 23:17
https://presheva.com/koridori-10-do-te-perfundoj-deri-ne-fund-te-vitit-2016/20%Monthly2014-05-01 23:15
https://presheva.com/bashkatdhetaret-tane-ndihmojne-luginen/20%Monthly2014-05-01 23:04
https://presheva.com/agjerimi-i-muajit-rexheb/20%Monthly2014-05-01 23:00
https://presheva.com/koment-guardiola-profesor-ku-gabova/20%Monthly2014-05-01 22:56
https://presheva.com/rinovimi-i-messit-me-barcelonen-ende-ne-dyshim/20%Monthly2014-05-01 14:04
https://presheva.com/barcelona-me-fanella-dedikuar-tito-vilanovas/20%Monthly2014-05-01 14:02
https://presheva.com/mbi-2200-kosovare-lane-kosoven-e-u-martuan-ne-zvicer/20%Monthly2014-05-01 13:58
https://presheva.com/shkelje-te-te-drejtave-te-punetoreve-nga-ana-e-punedhenesve-te-sektorit-publik-dhe-privat-ne-lugine/20%Monthly2014-05-01 13:54
https://presheva.com/sevdail-sherifi-me-ko-fitoi-kunder-kroatit-petar-mrvalj/20%Monthly2014-05-01 13:48