XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/suarez-premtoj-se-nuk-kafshoj-me/20%Monthly2014-06-30 23:37
https://presheva.com/di-maria-messi-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2014-06-30 23:32
https://presheva.com/endrra-shqiptare-per-nje-kombetare-te-nivelit-boteror/20%Monthly2014-06-30 23:21
https://presheva.com/halimi-dhe-kamberi-kerkojne-shkarkimin-e-stankoviqit/20%Monthly2014-06-30 23:18
https://presheva.com/ne-kelebia-kapet-serbi-nga-leposaviqi-me-20-kg-droge/20%Monthly2014-06-30 23:07
https://presheva.com/roli-dhe-rendesia-e-ramazanit/20%Monthly2014-06-30 23:06
https://presheva.com/keshilla-rreth-agjerimit/20%Monthly2014-06-30 23:05
https://presheva.com/beteja-e-kosoves-1389-edhe-epope-shqiptare/20%Monthly2014-06-30 22:59
https://presheva.com/barcelona-i-ofron-pasuri-suarezit-vetem-te-mos-kafshoj/20%Monthly2014-06-30 09:20
https://presheva.com/toni-kroos-tek-real-madridi/20%Monthly2014-06-30 09:09
https://presheva.com/sa-jane-shperblimet-per-lojtaret-gjerman-ne-vazhdim-te-kampionatit/20%Monthly2014-06-30 06:10
https://presheva.com/maradona-brazili-nuk-i-ka-merituar-as-penalltite/20%Monthly2014-06-30 06:06
https://presheva.com/as-monaco-pranon-ta-shese-falcaon-tek-real-madridi/20%Monthly2014-06-30 05:57
https://presheva.com/nuk-ka-pritje-te-gjata-neper-pikat-kufitare/20%Monthly2014-06-30 05:40
https://presheva.com/pse-huntelaar-gjuajti-penalltine-vendimtare-per-hollanden/20%Monthly2014-06-29 20:09
https://presheva.com/cr7-bale-e-falcao-sulmi-me-i-frikshem-ne-histori/20%Monthly2014-06-29 19:57
https://presheva.com/serbet-do-ta-heqin-vete-barrikaden/20%Monthly2014-06-29 19:55
https://presheva.com/perleshje-me-pistoleta-e-kallashnikov-ne-prizren-7-te-plagosur/20%Monthly2014-06-29 19:52
https://presheva.com/nderron-jete-futbollisti-20-vjecar-triumf-shabani-nga-komuna-e-bujanocit/20%Monthly2014-06-29 19:47
https://presheva.com/nikolic-shqiptaret-po-jetojne-ne-toke-serbe/20%Monthly2014-06-28 22:56
https://presheva.com/u12-presheva-ne-durres-shkatrron-ekipet-kundershtare-me-18-gola/20%Monthly2014-06-28 20:05
https://presheva.com/shporta-e-ramazanit-presheve-2014/20%Monthly2014-06-27 22:55
https://presheva.com/drejtuar-ty-agjerues/20%Monthly2014-06-27 22:52
https://presheva.com/zyrtare-luke-shaw-te-manchester-united/20%Monthly2014-06-27 15:27
https://presheva.com/universiteti-nderkombetar-i-struges-realizon-takime-te-rendesishme-ne-turqi/20%Monthly2014-06-27 15:22
https://presheva.com/objekte-dhe-lokalitete-arkeologjike-ne-komunen-e-bujanocit-foto/20%Monthly2014-06-27 14:42
https://presheva.com/neser-fillon-muaji-i-shenjte-i-ramazanit/20%Monthly2014-06-27 08:43
https://presheva.com/cr7-ne-shtepi-me-koken-lart/20%Monthly2014-06-27 07:34
https://presheva.com/suarez-humb-edhe-sponzorimin-me-adidas/20%Monthly2014-06-27 07:32
https://presheva.com/cannavaro-si-ndihmes-trajner-i-ancelottit-tek-real-madridi/20%Monthly2014-06-27 07:30
https://presheva.com/cka-i-duhet-luis-suarezi-barcelones/20%Monthly2014-06-26 22:46
https://presheva.com/bisedat-informative-na-kujtojne-periudhen-e-millosheviqit-ne-lugine/20%Monthly2014-06-26 22:33
https://presheva.com/aguero-lendohet-perfundon-boterorin/20%Monthly2014-06-26 22:30
https://presheva.com/shqiperia-refuzon-ftesen-e-serbise-per-ushtrime-te-perbashketa-ne-bujanoc/20%Monthly2014-06-26 22:24
https://presheva.com/sektori-vendor-joqeveritar-duhet-te-jep-edhe-me-shume-kontributin-e-tij/20%Monthly2014-06-26 22:19
https://presheva.com/edhe-gjermanet-i-a-kthejne-kilometrat-veturave-te-perdorura/20%Monthly2014-06-26 11:18
https://presheva.com/kafshimi-i-suarez-e-vertete-apo-photoshop-foto/20%Monthly2014-06-26 10:57
https://presheva.com/barcelones-nuk-i-pengon-kafshimi-i-suarezit-real-madridi-per-falcaon/20%Monthly2014-06-26 10:46
https://presheva.com/ja-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve-foto/20%Monthly2014-06-26 10:06
https://presheva.com/alexis-sanchez-tek-liverpool/20%Monthly2014-06-26 06:23
https://presheva.com/benzema-secili-futbollist-enderron-te-luaj-ne-marakana/20%Monthly2014-06-26 06:11
https://presheva.com/hitzfield-shaqiri-tregoi-aftesite-e-tij-se-sa-mundet/20%Monthly2014-06-26 06:03
https://presheva.com/shaqiri-mburrem-me-ekipin/20%Monthly2014-06-26 05:45
https://presheva.com/stankoviq-fton-shqiptaret-ta-mesojne-gjuhen-serbe-per-t-u-punesuar-me-lehte/20%Monthly2014-06-25 22:57
https://presheva.com/halimi-trupin-koordinues-ta-drejtoj-minister-i-sns/20%Monthly2014-06-25 22:54
https://presheva.com/hoxhallaret-e-lugines-per-ramazan-flasin-ne-nje-kursij/20%Monthly2014-06-25 22:43
https://presheva.com/mourinho-gjermania-eshte-me-e-mire-me-schweinsteger-ne-mesfushe/20%Monthly2014-06-25 09:40
https://presheva.com/maqedonia-drejt-ndarjes/20%Monthly2014-06-25 09:14
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-se-presheves-kujtojne-shpernguljen-nga-vendlindja-video/20%Monthly2014-06-24 23:12
https://presheva.com/keshilli-nacional-i-shqiptareve-te-serbise-cka-me-tutje/20%Monthly2014-06-24 23:11
https://presheva.com/mustafa-urim-me-rastin-e-marrjes-se-statusit-kandidat-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2014-06-24 23:09
https://presheva.com/xavi-tek-manchester-united/20%Monthly2014-06-24 23:02
https://presheva.com/cka-do-te-ndodh-me-luis-suarezin-pas-kafshimit/20%Monthly2014-06-24 22:56
https://presheva.com/si-e-festoi-messi-ditelindjen/20%Monthly2014-06-24 22:47
https://presheva.com/keshilli-i-be-se-i-jep-statusin-shqiperise/20%Monthly2014-06-24 10:16
https://presheva.com/tali-uruguaj-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-06-24 09:44
https://presheva.com/dacic-shqiperia-nuk-na-ndihmoi-per-permbytjet/20%Monthly2014-06-24 09:42
https://presheva.com/brazili-ky-eshte-neymar/20%Monthly2014-06-24 09:31
https://presheva.com/falcao-tek-real-madridi-pas-kampionatit-boterore/20%Monthly2014-06-24 09:17
https://presheva.com/italia-kerkon-vetem-fitore/20%Monthly2014-06-24 08:32
https://presheva.com/ander-herrera-tek-manchester-united/20%Monthly2014-06-24 06:27
https://presheva.com/universiteti-i-gjilanit-me-mbi-500-vende-per-studente-nga-lugina/20%Monthly2014-06-23 20:44
https://presheva.com/turneu-i-iii-te-nderkombetare-i-karatese-presheva-open-2014-foto/20%Monthly2014-06-23 20:29
https://presheva.com/pse-nuk-po-luan-adnan-januzaj-ne-kampionat-boterore/20%Monthly2014-06-23 09:38
https://presheva.com/lazarat-40-familjet-myslimane-te-vetmet-qe-s-mbollen-hashash/20%Monthly2014-06-23 09:32
https://presheva.com/cr7-nuk-kemi-ekip-per-ta-fituar-kampionatin-boterore/20%Monthly2014-06-23 08:12
https://presheva.com/marinsat-amerikan-dhe-ushtria-serbe-me-stervitje-ne-bujanoc/20%Monthly2014-06-23 08:03
https://presheva.com/si-ti-mbledhesh-paret-per-ta-blere-luis-suarezin/20%Monthly2014-06-23 05:49
https://presheva.com/rrahje-dhe-gjuajtje-me-arme-ne-terrnocin-e-madh/20%Monthly2014-06-22 21:58
https://presheva.com/prishje-e-sistemit-spanjoll-del-bosque-perjashton-fabregas-nga-stervitjet-video/20%Monthly2014-06-22 09:49
https://presheva.com/sabella-kur-eshte-messi-aty-ska-probleme/20%Monthly2014-06-21 23:00
https://presheva.com/testi-i-gjuhes-kusht-per-pasaporten-e-zvicres/20%Monthly2014-06-21 22:54
https://presheva.com/bilanci-i-lazaratit-39-ton-kanabis-sativa-8-kg-heroine-2-snajpera-edhe-1-pasaporte-serbe/20%Monthly2014-06-21 22:47
https://presheva.com/ne-serbi-pezullohen-te-gjithe-shefat-e-policise/20%Monthly2014-06-21 22:45
https://presheva.com/ibra-finale-brazil-itali-fiton/20%Monthly2014-06-21 22:40
https://presheva.com/messi-vjell-serish-video/20%Monthly2014-06-21 22:37
https://presheva.com/anonymouse-albania-sulmojne-mbi-25-faqe-serbe-greke-ruse/20%Monthly2014-06-21 22:31
https://presheva.com/finalja-musa-musahu-2014-kf-pinn-bet-vs-kf-rainca-ora-18-00/20%Monthly2014-06-21 00:13
https://presheva.com/kush-do-te-behet-golshenuesi-me-i-mire-ne-kampionat-boterore/20%Monthly2014-06-21 00:05
https://presheva.com/shtrenjtohet-sigurimi-i-obliguar-veturave-deri-60/20%Monthly2014-06-20 23:57
https://presheva.com/messi-ne-cilin-kat-po-shkon-video/20%Monthly2014-06-20 23:44
https://presheva.com/real-madrid-gati-oferten-per-toni-kroos-pas-boterorit/20%Monthly2014-06-20 10:44
https://presheva.com/luis-suarez-afer-transferimit-tek-barcelona/20%Monthly2014-06-20 10:39
https://presheva.com/thaci-shqiptaret-te-lidhur-ngushte-me-atdheun-e-tyre/20%Monthly2014-06-20 10:24
https://presheva.com/zvicer-france-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-06-20 10:20
https://presheva.com/bekim-zogaj-zvicren-e-shoh-ne-cerekfinale/20%Monthly2014-06-20 07:25
https://presheva.com/bisedat-informative-ne-bujanoc-pasoje-e-armeve-te-gjetura/20%Monthly2014-06-19 22:32
https://presheva.com/ne-bujanoc-ndahen-20-banesa-per-te-zhvendosurit-intern-dhe-refugjatet-serb/20%Monthly2014-06-19 20:14
https://presheva.com/nese-nuk-ka-dialog-ka-izolim-te-kosoves/20%Monthly2014-06-19 09:20
https://presheva.com/cka-ndodhi-me-spanjen/20%Monthly2014-06-19 06:44
https://presheva.com/stankoviq-shqiptaret-t-i-kthehen-dialogut-me-qeverine-serbe/20%Monthly2014-06-18 20:41
https://presheva.com/graniti-dhe-gentiana-keta-jane-nxenesit-me-te-dalluar-sivjet-ne-shmt-presheva/20%Monthly2014-06-18 20:19
https://presheva.com/jo-rastesisht-fully-zvicer-njihet-si-medvegja-e-dyte/20%Monthly2014-06-18 10:23
https://presheva.com/bayern-dhe-liverpool-fillojne-bisedmet-zyrtare-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2014-06-18 10:16
https://presheva.com/spanje-kili-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-06-18 10:06
https://presheva.com/united-refuzon-oferten-e-real-madrid-per-januzajn/20%Monthly2014-06-18 08:43
https://presheva.com/mourinho-keshillon-del-bosquen-casillas-duhet-te-jete-titullar/20%Monthly2014-06-18 07:23
https://presheva.com/mourinho-pepe-ti-nuk-je-portugez/20%Monthly2014-06-18 07:17
https://presheva.com/hiqet-barrikada-mbi-uren-kryesore-te-ibrit-ne-mitrovice/20%Monthly2014-06-18 06:10
https://presheva.com/pse-ushqimi-nga-restoranet-e-ushqimit-te-shpejte-nuk-duket-si-ne-reklame-video/20%Monthly2014-06-18 05:59
https://presheva.com/turneu-i-iii-te-nderkombetare-i-karatese-presheva-open-2014-2/20%Monthly2014-06-17 22:14
https://presheva.com/maradona-kjo-argjentine-nuk-eshte-ekip-qe-mund-ta-fitoj-kampionatin-boterore/20%Monthly2014-06-17 20:47
https://presheva.com/muller-ka-shenuar-me-shume-gola-se-messi-cr7-ibra-suarez-dhe-rooney-se-bashku/20%Monthly2014-06-17 20:39
https://presheva.com/bisedat-informative-nga-inspektoret-e-policise-me-qytetaret-e-bujanocit/20%Monthly2014-06-17 16:10
https://presheva.com/messi-demanton-asnjehere-nuk-do-te-kisha-shmangur-femiun-video/20%Monthly2014-06-17 11:15
https://presheva.com/thaci-une-do-jem-kryeminister/20%Monthly2014-06-17 11:08
https://presheva.com/ministri-ne-qeverine-e-kosoves-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2014-06-16 22:39
https://presheva.com/vjosa-osmani-femra-me-e-votuar-ne-kosove/20%Monthly2014-06-16 11:19
https://presheva.com/monaco-falcao-ne-shitje/20%Monthly2014-06-16 11:08
https://presheva.com/messi-bosna-ka-ekip-te-shkelqyer/20%Monthly2014-06-16 07:21
https://presheva.com/higuain-i-ka-thene-po-barcelones/20%Monthly2014-06-16 06:53
https://presheva.com/ronaldo-100-jam-i-gatshem-per-gjermanine/20%Monthly2014-06-16 06:42
https://presheva.com/san-antonio-kampion-i-nba/20%Monthly2014-06-16 06:30
https://presheva.com/romi-qe-u-vra-ne-lumin-sava-kishte-plackitur-disa-here-ne-presheve/20%Monthly2014-06-15 22:19
https://presheva.com/mourinhoo-demanton-ramires-nuk-shkon-tek-reali/20%Monthly2014-06-15 17:03
https://presheva.com/maradona-tiki-taka-ka-vdekur/20%Monthly2014-06-15 16:56
https://presheva.com/zyrtare-robben-lojtari-me-i-shpejte-ne-bote-foto/20%Monthly2014-06-15 16:51
https://presheva.com/irani-dhe-amerika-bashke-kunder-grupit-suni-te-lavdrimit-nga-kosova/20%Monthly2014-06-15 12:48
https://presheva.com/vrasja-e-elvis-pistas-foto/20%Monthly2014-06-15 12:44
https://presheva.com/shqiptari-vret-gruan-ne-zvicer-se-e-tradhtoi-me-turk/20%Monthly2014-06-14 23:00
https://presheva.com/del-bosque-paralajmeron-ndryshime/20%Monthly2014-06-14 22:57
https://presheva.com/argjentina-per-shkak-te-mbrojtjes-nuk-e-fiton-kampionatin/20%Monthly2014-06-14 22:49
https://presheva.com/rejlic-serbia-preferon-thacin-jo-haradinajn/20%Monthly2014-06-14 22:32
https://presheva.com/shtkkp-me-sukses-i-realizioi-objektivat-kryesore-ne-vitin-2013/20%Monthly2014-06-14 10:03
https://presheva.com/cigaret-per-5-dinare-me-shtrenjte/20%Monthly2014-06-13 18:16
https://presheva.com/dolovac-armatimi-ka-mundur-te-perdoret-per-akte-terroriste/20%Monthly2014-06-13 18:07
https://presheva.com/stankoviq-me-lideret-shqiptar-per-armet-e-gjetura-ne-turi/20%Monthly2014-06-13 18:01
https://presheva.com/ne-fshatin-turi-te-bujanocit-gjendet-nje-sasi-e-madhe-armatimi-dhe-municioni/20%Monthly2014-06-13 17:52
https://presheva.com/markus-merk-referimi-ne-kampionat-boterore-eshte-turperues/20%Monthly2014-06-13 17:34
https://presheva.com/qendra-e-solidaritetit-dhe-avancimit-ne-presheve-mbajti-kuvendin-e-v-te/20%Monthly2014-06-13 17:25
https://presheva.com/regjimi-i-thacit-po-merr-fund/20%Monthly2014-06-13 08:26
https://presheva.com/per-pasaporten-zvicerane-duhet-pritur-10-vjet/20%Monthly2014-06-13 06:26
https://presheva.com/romi-demiri-nga-bujanoci-i-gjalle-u-hodh-ne-lum/20%Monthly2014-06-13 06:19
https://presheva.com/misioni-i-klinsmann-ta-ndalim-ronaldon/20%Monthly2014-06-13 06:08
https://presheva.com/brazili-mposht-kroacine/20%Monthly2014-06-12 22:13
https://presheva.com/messi-ne-finale-dua-te-luaj-kunder-neymar/20%Monthly2014-06-12 09:36
https://presheva.com/haradinaj-une-kryeminister-hajnat-ne-burg/20%Monthly2014-06-12 09:23
https://presheva.com/reali-per-moraten-kerkon-30-milione/20%Monthly2014-06-12 06:56
https://presheva.com/zbulohetet-sasi-e-madhe-e-marihuanes-ne-autobusin-maqedoni-austri/20%Monthly2014-06-12 05:59
https://presheva.com/ne-lumin-sava-gjendet-trupi-i-pa-jete-i-bujanocasit/20%Monthly2014-06-12 05:52
https://presheva.com/grupi-serb-punk-lazarat-me-flamurin-kombetar-shqiptar/20%Monthly2014-06-11 10:33
https://presheva.com/agron-borici-nje-jete-e-tere-ne-sherbim-te-kultures/20%Monthly2014-06-11 08:23
https://presheva.com/reus-tre-muaj-jashte-fushe/20%Monthly2014-06-11 08:10
https://presheva.com/serbeve-nuk-ua-ndien-kush-do-te-jete-kryeminister-i-kosoves/20%Monthly2014-06-11 07:41
https://presheva.com/ndeshjet-e-xhiros-se-iv-te-turnirit-musa-musahu-2014/20%Monthly2014-06-10 22:42
https://presheva.com/leo-messi-dhe-kun-aguero-cimera/20%Monthly2014-06-10 09:37
https://presheva.com/shkenctaret-gjerman-gjermania-dhe-spanje-ne-finale/20%Monthly2014-06-10 06:51
https://presheva.com/23-kilogram-droge-ne-autobus-prizren-beograd/20%Monthly2014-06-10 06:00
https://presheva.com/kapet-greku-ne-kufirin-e-presheves-me-56-kilogram-marihuane/20%Monthly2014-06-09 23:16
https://presheva.com/filipo-inzagi-trajneri-i-ri-i-milanit/20%Monthly2014-06-09 23:07
https://presheva.com/presheva-delegatet-e-saj-ne-lidhjen-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2014-06-09 22:57
https://presheva.com/mustafa-fitore-bindese-dhe-e-merituar-e-pdk-se/20%Monthly2014-06-09 22:55
https://presheva.com/rruge-nje-kahje-ne-qytetin-e-presheves-foto/20%Monthly2014-06-09 22:35
https://presheva.com/barcelona-fillon-rekonstruimin-ja-lojtaret-qe-pritet-te-vijne/20%Monthly2014-06-09 09:43
https://presheva.com/ndeshjet-e-xhiros-se-iii-te-te-turnirit-musa-musahu-2014/20%Monthly2014-06-09 08:54
https://presheva.com/94-per-qind-te-numeruara-pdk-31-24-ldk-26-11-akr-nuk-kalon-pragun/20%Monthly2014-06-09 07:21
https://presheva.com/279-rruge-ne-serbi-mbajne-emrin-mareshali-tito-nder-to-dhe-presheva/20%Monthly2014-06-08 21:28
https://presheva.com/turnir-ne-futboll-te-vogel-u12-kampion-ilyricum-nga-kumanova-foto/20%Monthly2014-06-08 21:08
https://presheva.com/der-spiegel-jeta-e-nje-shqiptari-te-shkaterruar-nga-gjakmarrja/20%Monthly2014-06-07 23:28
https://presheva.com/kosove-serbi-tjeter-pike-kufitare-video/20%Monthly2014-06-07 23:24
https://presheva.com/barcelona-ja-blerjet-e-mundshme-dhe-te-pamundshme/20%Monthly2014-06-07 06:54
https://presheva.com/benzema-mund-ti-fitojme-te-gjitha-trofete/20%Monthly2014-06-07 06:42
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-zbulohen-stoli-ari-dhe-diamante/20%Monthly2014-06-07 06:35
https://presheva.com/kryetari-i-ri-i-trupit-koordinues-brenda-dy-javesh/20%Monthly2014-06-07 06:26
https://presheva.com/leo-messi-me-i-shtrenjti-ne-bote-vlen-216-milione-euro/20%Monthly2014-06-06 09:37
https://presheva.com/alexis-sanchez-tek-juventus-ja-detajet/20%Monthly2014-06-06 09:16
https://presheva.com/partia-e-drejtesise-zoti-eshte-nje/20%Monthly2014-06-06 09:13
https://presheva.com/fsheh-ne-kepuce-testosteronin-per-tentim-kontrabande-foto/20%Monthly2014-06-06 09:06
https://presheva.com/ne-medresen-e-presheves-vitin-e-ardhshem-fillon-mesimin-paralelja-per-femra/20%Monthly2014-06-06 08:26
https://presheva.com/kapen-250-kg-kokaine-ne-mal-te-zi-destinacioni-per-ne-shqiperi-video/20%Monthly2014-06-06 06:02
https://presheva.com/top-11-ne-brazil-qe-vlen-640-milione-euro/20%Monthly2014-06-06 05:56
https://presheva.com/te-dyshuarve-per-terrorizem-ne-kosove-u-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj/20%Monthly2014-06-06 05:50
https://presheva.com/bayern-munchen-ka-me-se-shumti-lojtar-ne-kampionatin-boterore-ne-brazil/20%Monthly2014-06-05 10:21
https://presheva.com/samsung-galaxy-note-4-prezantohet-me-3-shtator-dhe-vjen-bashke-me-gear-2/20%Monthly2014-06-05 09:05
https://presheva.com/programi-i-trajnimeve-per-fillim-te-biznesit-dhe-ndarje-te-mjeteve-te-pakthyeshme-ne-fushen-e-ndermarresise/20%Monthly2014-06-05 07:49
https://presheva.com/real-madrid-sjell-sulmuesin-carlos-vela/20%Monthly2014-06-05 06:25
https://presheva.com/pique-barcelona-e-ka-shitur-fabregasin-per-33-milione-euro/20%Monthly2014-06-05 06:16
https://presheva.com/a-do-te-jete-cristiano-ronaldo-i-gatshem-per-start-te-kampionatit/20%Monthly2014-06-05 06:09
https://presheva.com/5-gjerat-qe-ndoshta-nuk-i-keni-ditur-per-leo-messin/20%Monthly2014-06-05 05:56
https://presheva.com/xhiro-e-ii-te-ne-turnirin-musa-musahu-2014/20%Monthly2014-06-04 23:47
https://presheva.com/pas-zgjedhjeve-serbet-do-te-provojne-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2014-06-04 22:47
https://presheva.com/ja-32-kombetaret-e-brazil-2014/20%Monthly2014-06-04 07:31
https://presheva.com/kapet-ne-gjilan-nje-serb-me-banderola-e-barna-te-serbise/20%Monthly2014-06-03 20:10
https://presheva.com/sekuestrohen-15-kilogram-droge-ne-bllace-qe-transportohej-per-serbi/20%Monthly2014-06-03 20:06
https://presheva.com/psg-ofron-75-milione-euro-per-eden-hazard/20%Monthly2014-06-03 19:58
https://presheva.com/ahmeti-ne-kosove-eshte-i-nevojshem-ndryshimi-i-madh/20%Monthly2014-06-03 19:34
https://presheva.com/pianistja-shqiptare-koncert-ne-beograd/20%Monthly2014-06-03 08:55
https://presheva.com/promovohet-libri-kur-lulezoi-pritja-i-autores-diniela-lera-vehbiu/20%Monthly2014-06-03 07:24
https://presheva.com/bale-do-te-jem-edhe-me-i-mire-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-06-02 23:29
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-shtetasit-te-maqedonise-i-konfiskohet-560-gram-ari/20%Monthly2014-06-02 22:47
https://presheva.com/chelsea-ofron-100-milion-euro-per-tre-yjet-e-atletico-madrid/20%Monthly2014-06-02 11:05
https://presheva.com/vera-2014-lehtesohen-procedurat-e-kalimit-te-kufirit-kosove-shqiperi/20%Monthly2014-06-02 07:33
https://presheva.com/per-nje-vit-1700-shqiptareve-u-ndalohet-hyrja-ne-zvicer/20%Monthly2014-06-02 07:30
https://presheva.com/ancelotti-zbulon-sekretet-e-real-madridit/20%Monthly2014-06-01 17:51
https://presheva.com/suarez-te-real-madrid-veshtire-te-thuash-jo/20%Monthly2014-06-01 17:42
https://presheva.com/kosovari-pergatiste-sulme-terroriste-ne-shba/20%Monthly2014-06-01 17:39
https://presheva.com/kf-presheva-u12-ze-vendin-e-dyte-ne-turneun-ballkanik-ne-futboll/20%Monthly2014-06-01 17:18
https://presheva.com/derisa-te-kthehem-ne-vendlindje-atje-do-te-kete-rrjedhe-shume-uje/20%Monthly2014-06-01 01:02
https://presheva.com/tenton-te-shmang-pagesen-doganore-shqiptari-nga-serbia/20%Monthly2014-06-01 01:00
https://presheva.com/bursa-qyteti-turk-me-800-000-shqiptare/20%Monthly2014-06-01 00:58
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-legjitimon-shqiptaret-ne-kosove/20%Monthly2014-06-01 00:56