XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/bujanoci-sa-i-bukur-aq-edhe-i-embel/20%Monthly2014-07-31 22:17
https://presheva.com/trashegimia-natyrore-e-rajonit-te-bujanocit-shpella-lisa-puse/20%Monthly2014-07-31 22:00
https://presheva.com/psg-refuzon-oferten-e-barcelones-prej-43-milione-euro-per-marquinhos/20%Monthly2014-07-31 15:57
https://presheva.com/benzema-me-kontrate-tek-reali-deri-2018/20%Monthly2014-07-31 15:55
https://presheva.com/cavani-tek-chelsea/20%Monthly2014-07-31 15:50
https://presheva.com/kamberi-ne-zgjedhjet-e-keshillit-nacional-te-shqiptareve-do-te-marin-pjese-te-gjitha-partite-politike/20%Monthly2014-07-31 15:40
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-pjesa-ii/20%Monthly2014-07-31 15:23
https://presheva.com/rrefehen-familjaret-e-lavderim-muhaxherit/20%Monthly2014-07-31 13:10
https://presheva.com/8-gushti-dita-vendimtare-per-luis-suarez/20%Monthly2014-07-31 13:07
https://presheva.com/halimi-kur-do-te-filloj-me-pune-materniteti-ne-presheve/20%Monthly2014-07-31 10:51
https://presheva.com/james-dua-falcaon-te-reali/20%Monthly2014-07-31 09:41
https://presheva.com/a-eshte-lavdrim-muhaxheri-i-rekrutuar-nga-bia-serbe/20%Monthly2014-07-31 09:35
https://presheva.com/me-cilin-formacion-do-te-luaj-barcelona/20%Monthly2014-07-31 09:29
https://presheva.com/shkup-tetembedhjete-vjete-burg-per-6-protestues/20%Monthly2014-07-31 08:16
https://presheva.com/mark-clattenburg-do-te-gjykoje-superkupen-europiane/20%Monthly2014-07-31 07:26
https://presheva.com/dy-femijet-e-nje-familje-shqiptare-humbin-jeten-tragjikisht-ne-austri/20%Monthly2014-07-31 05:43
https://presheva.com/konkurrence-ne-porten-e-barcelones/20%Monthly2014-07-31 05:39
https://presheva.com/owen-cr7-me-i-miri-ne-histori/20%Monthly2014-07-31 05:38
https://presheva.com/lamtumire-mediume-pushtetare/20%Monthly2014-07-30 10:39
https://presheva.com/nese-largohet-pepe-zevendesim-benatia/20%Monthly2014-07-30 07:11
https://presheva.com/roma-mposht-real-madridin-video/20%Monthly2014-07-30 07:03
https://presheva.com/turistet-nga-kosova-zgjedhin-shengjinin-pasterti-dhe-cmime-te-lira/20%Monthly2014-07-30 06:56
https://presheva.com/kujdes-ndaj-artikujve-ushqimor-qe-vijne-nga-maqedonia/20%Monthly2014-07-30 06:50
https://presheva.com/kasami-dhe-abidal-luten-per-gaza-n/20%Monthly2014-07-30 05:59
https://presheva.com/ja-si-u-festua-bajrami-neper-bote-foto/20%Monthly2014-07-29 08:59
https://presheva.com/barcelona-afer-transferimit-te-daniel-agger-ka-plan-per-quadradon/20%Monthly2014-07-29 08:55
https://presheva.com/qsa-implementoi-projektin-shporta-e-fiter-bajramit/20%Monthly2014-07-29 07:33
https://presheva.com/mesimdhenesit-e-matematikes-dhe-keshilli-per-ceshtje-arsimi-shpetuan-mbylljen-e-gjimnazit-ne-presheve-ne-vitin-1991-92/20%Monthly2014-07-29 07:30
https://presheva.com/shqiperia-renditet-ne-10-vendet-e-botes-qe-duhen-vizituar/20%Monthly2014-07-29 06:37
https://presheva.com/cilat-profesione-jane-me-te-kerkuara-ne-evrope/20%Monthly2014-07-29 06:32
https://presheva.com/haxhi-krasniqi-respekt-per-ata-qe-agjeruan-ne-mes-te-veres/20%Monthly2014-07-28 18:30
https://presheva.com/sigurimi-shendetsor-libreze-shendetsore-per-udhetim-jashte-shtetit/20%Monthly2014-07-27 22:14
https://presheva.com/ne-merdare-kolona-deri-20-kilometra-pritjet-zgjatin-deri-8-ore-video/20%Monthly2014-07-27 22:06
https://presheva.com/urime-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2014-07-27 18:51
https://presheva.com/a-po-shkon-sadakaja-e-fitrit-ne-arke-te-gabuar/20%Monthly2014-07-27 18:40
https://presheva.com/per-krime-lufte-do-te-ndiqen-23-shqiptare/20%Monthly2014-07-26 23:40
https://presheva.com/permendoret-lapidaret-bustet-pllakat-perkujtimore-ne-rajonin-e-bujanocit/20%Monthly2014-07-26 23:01
https://presheva.com/banoret-e-malesise-se-bujanocit-te-interesuar-ta-ndihmojne-takimin-e-vendlindes/20%Monthly2014-07-26 22:58
https://presheva.com/harta-e-ballkanit-cfare-paguan-serbet-per-te-zhdukur-shqiperine/20%Monthly2014-07-26 22:51
https://presheva.com/si-do-te-stervitet-luis-suarez-gjate-suspendimit/20%Monthly2014-07-26 22:44
https://presheva.com/3-shtepi-luksoze-shikojeni-oferten/20%Monthly2014-07-26 22:11
https://presheva.com/dituria-shperndan-pakot-e-bajramit-nga-turniri-humanitar/20%Monthly2014-07-25 23:58
https://presheva.com/mediet-kerkojne-gjuhen-serbe-ne-bujanoc/20%Monthly2014-07-25 14:13
https://presheva.com/iniesta-kapiten/20%Monthly2014-07-25 11:18
https://presheva.com/falcao-mund-te-huazohet-tek-real-madrid/20%Monthly2014-07-25 11:17
https://presheva.com/kosovari-qellon-policet-zvicerane-mendoi-se-jane-serbe/20%Monthly2014-07-24 23:42
https://presheva.com/a-i-duhet-di-maria-real-madridit/20%Monthly2014-07-24 23:37
https://presheva.com/objektet-publike-ne-rajonin-e-bujanocit-objektet-shoqerore-hane-mulli-te-vjeter-cezme-bunar/20%Monthly2014-07-24 17:08
https://presheva.com/cili-eshte-qellimi-i-real-madridi-kete-sezone/20%Monthly2014-07-24 12:39
https://presheva.com/cfare-i-tha-qendra-spitalore-ne-vranje-stankoviqit-per-maternitetin-ne-presheve/20%Monthly2014-07-24 10:19
https://presheva.com/lugina-e-zhgenjyer-me-universitetin-e-gjilanit/20%Monthly2014-07-24 09:32
https://presheva.com/falet-gjaku-ne-vushtrri-pas-18-vjetesh-hasmeri/20%Monthly2014-07-24 09:30
https://presheva.com/a-ke-humbur-busullen-barcelona/20%Monthly2014-07-24 09:29
https://presheva.com/luis-suarez-mund-te-luaj/20%Monthly2014-07-24 09:14
https://presheva.com/manifestim-fetar-te-mesojme-kur-anin/20%Monthly2014-07-24 01:53
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-zgjedh-juventus-apo-liverpool/20%Monthly2014-07-23 11:29
https://presheva.com/james-falcao-lojtar-i-duhur-per-real-madridin/20%Monthly2014-07-23 10:42
https://presheva.com/ja-si-ti-shmangni-turmat-ne-vendkalimet-kufitare/20%Monthly2014-07-23 10:27
https://presheva.com/shqiptaret-palestina-serbet-izraeli/20%Monthly2014-07-23 09:58
https://presheva.com/cr7-yll-japonez-video/20%Monthly2014-07-23 09:54
https://presheva.com/conte-tek-psg/20%Monthly2014-07-23 09:46
https://presheva.com/vera-e-dasmave-dhe-e-zbrazjes-se-xhepave-te-diaspores/20%Monthly2014-07-23 09:39
https://presheva.com/luis-suarez-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-07-22 20:59
https://presheva.com/carlos-dunga-trajneri-i-ri-i-brazilit/20%Monthly2014-07-22 14:55
https://presheva.com/na-fiken-e-hajt-thone-mergimtaret/20%Monthly2014-07-22 13:49
https://presheva.com/muaji-i-ramazanit-ja-si-pritet-iftari-ne-te-gjithe-boten-foto/20%Monthly2014-07-22 12:58
https://presheva.com/arrihet-marreveshje-ldk-aak-nisma-vetevendosje/20%Monthly2014-07-22 12:54
https://presheva.com/xavi-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-07-22 09:38
https://presheva.com/krim-i-pesefishte-ne-shqiperi-vret-dy-vellezerit-kunaten-mbesen-dhe-me-pas-veten-video/20%Monthly2014-07-22 09:36
https://presheva.com/halimi-uron-isen-urime-te-perzemerta-me-rastin-e-zgjedhjes-se-juaj-per-kryetar-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2014-07-21 23:43
https://presheva.com/qsa-ne-presheve-beri-inaugurimin-e-shtepise-per-familjen-taipi-ne-shoshaje-te-poshtme/20%Monthly2014-07-21 23:41
https://presheva.com/mathieu-te-barcelona/20%Monthly2014-07-21 23:37
https://presheva.com/fernando-torres-kthehet-tek-atletico/20%Monthly2014-07-21 12:42
https://presheva.com/lendim-i-rende-i-alvaro-negredos/20%Monthly2014-07-21 12:35
https://presheva.com/te-lenduarit-kosovar-nga-aksidenti-me-autobus-kane-refuzuar-sherimin-ne-serbi/20%Monthly2014-07-21 10:52
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-merr-me-vete-ne-ibiza-edhe-berberin-personal/20%Monthly2014-07-21 10:09
https://presheva.com/hummels-tek-manchester-united/20%Monthly2014-07-21 10:05
https://presheva.com/ndiqni-gjendjen-live-ne-kufi-dhe-rruget-e-maqedonise/20%Monthly2014-07-21 09:53
https://presheva.com/ne-serbi-kapet-droge-nga-kosova-5-te-arrestuar/20%Monthly2014-07-21 09:46
https://presheva.com/james-rodriguez-arrin-marreveshje-me-realin-cka-do-te-thote-ky-transferim/20%Monthly2014-07-21 09:41
https://presheva.com/real-madrid-pas-james-rodriguez-kerkon-alvaro-negredo/20%Monthly2014-07-20 21:43
https://presheva.com/fluks-i-madh-dhe-tollovi-ne-piken-kufitare-tabanoc/20%Monthly2014-07-20 19:46
https://presheva.com/james-rodriguez-arrin-ne-madrid-fillon-shitja-e-fanellave-foto/20%Monthly2014-07-20 15:30
https://presheva.com/qsa-organizoi-iftarin-e-solidaritetit-ne-presheve/20%Monthly2014-07-20 00:00
https://presheva.com/1-nga-4-kosovar-kerkon-te-ike-nga-vendi/20%Monthly2014-07-19 23:33
https://presheva.com/hakerat-kosovar-sulmojne-web-faqen-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2014-07-19 12:51
https://presheva.com/biciklisti-holandez-qe-dy-here-i-shpetoi-vdekjes-me-aeroplan/20%Monthly2014-07-19 12:17
https://presheva.com/messi-faleminderit-tifozeve-per-perkrahjen/20%Monthly2014-07-19 12:05
https://presheva.com/barcelona-kerkon-daley-blind/20%Monthly2014-07-19 11:59
https://presheva.com/a-na-pret-sezoni-i-dyte-i-mourinhos/20%Monthly2014-07-19 11:52
https://presheva.com/ronaldo-reali-ka-blere-lojtarin-me-te-mire-te-boterorit/20%Monthly2014-07-19 11:38
https://presheva.com/ne-vendkalimin-kufitar-horgosh-pritet-deri-3-ore/20%Monthly2014-07-19 11:34
https://presheva.com/mbi-500-kallezime-penale-per-vjedhje-te-energjise-elektrike/20%Monthly2014-07-19 00:48
https://presheva.com/kolona-te-gjata-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2014-07-19 00:45
https://presheva.com/serbia-dhe-maqedonia-njohin-patentshoferat-e-njera-tjetres/20%Monthly2014-07-19 00:05
https://presheva.com/a-ka-llogari-mergimtaret-te-shkojne-ne-shtepi-per-pushime/20%Monthly2014-07-18 10:11
https://presheva.com/si-i-mashtroi-maqedonasi-qindra-shqiptare-per-vizat-kanadeze/20%Monthly2014-07-18 10:08
https://presheva.com/uefa-lehteson-penalizimet-ne-champions-dhe-europa-league/20%Monthly2014-07-18 10:07
https://presheva.com/moratta-tek-juventus/20%Monthly2014-07-18 10:05
https://presheva.com/ja-pse-leo-messi-u-zgjodh-lojtari-me-i-mire-ne-kampionat-boterore/20%Monthly2014-07-18 06:34
https://presheva.com/mathieu-me-leter-te-hapur-lut-valencian-ta-shes-te-barcelona/20%Monthly2014-07-18 06:20
https://presheva.com/bashkatdhetaret-ankohen-per-shtrenjtimin-e-biletave-te-fluturimit/20%Monthly2014-07-17 22:25
https://presheva.com/shqiptaret-e-izmirit-ne-turqi-ne-mbeshtetje-te-shqiptareve-ne-shkup-foto/20%Monthly2014-07-17 22:08
https://presheva.com/ja-real-madridi-qe-kerkon-ancelotti-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2014-07-17 18:01
https://presheva.com/perfaqsim-me-te-madh-te-shqiptareve-ne-policine-lokale-dhe-kufitare/20%Monthly2014-07-17 17:11
https://presheva.com/real-madridi-i-don-gjermanet/20%Monthly2014-07-17 10:05
https://presheva.com/arsenal-blen-mbrojtesin-debuchy/20%Monthly2014-07-17 07:23
https://presheva.com/van-gal-ne-listen-e-shitjeve-vendos-10-lojtar/20%Monthly2014-07-17 07:19
https://presheva.com/luis-enrique-nuk-brengoset-per-mungesen-e-luis-suarez/20%Monthly2014-07-17 06:20
https://presheva.com/kosove-arrihet-marreveshja-ldk-aak-nisma-me-vetvendosjen/20%Monthly2014-07-17 05:47
https://presheva.com/kroati-vret-serbin-mediat-ne-serbi-vrasja-u-nxit-nga-shqiptaret/20%Monthly2014-07-16 10:34
https://presheva.com/allegri-trajneri-i-ri-i-juventusit/20%Monthly2014-07-16 10:16
https://presheva.com/ovl-uck-i-ve-flaken-veton-surroit/20%Monthly2014-07-16 10:12
https://presheva.com/shok-per-juventusin-roma-transferon-iturben/20%Monthly2014-07-16 06:49
https://presheva.com/keylor-navas-ne-real-madrid/20%Monthly2014-07-16 06:25
https://presheva.com/tello-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-07-16 06:21
https://presheva.com/bastoret-kend-mund-ta-kafshoj-prap-suarezi/20%Monthly2014-07-16 06:15
https://presheva.com/conte-jep-doreheqje-si-trajner-i-juventusit/20%Monthly2014-07-15 23:22
https://presheva.com/qente-e-cuditshem-ne-rruget-e-presheves-foto/20%Monthly2014-07-15 23:10
https://presheva.com/pse-duhet-shmangur-vendkalimin-kufitar-prohor-pcinja-gjate-sezonit-te-veres/20%Monthly2014-07-15 22:58
https://presheva.com/me-ligj-deri-tek-zgjidhja-e-problemit-te-teksteve-shkolle-per-pakicat-ne-serbi/20%Monthly2014-07-15 22:45
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-james-rodriguez-tek-real-madridi/20%Monthly2014-07-15 10:56
https://presheva.com/kush-ishte-shkodran-mustafi-para-nje-viti/20%Monthly2014-07-15 07:23
https://presheva.com/policet-serb-patrullojne-ne-oher/20%Monthly2014-07-15 07:03
https://presheva.com/topi-i-arte-messit-edhe-blatter-cuditet/20%Monthly2014-07-15 07:00
https://presheva.com/united-kontrate-me-adidas/20%Monthly2014-07-15 06:38
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2014-07-15 06:35
https://presheva.com/koco-danaj-per-mediat-serbe-maqedonia-ka-vdekur-rendin-e-ka-serbia/20%Monthly2014-07-15 05:41
https://presheva.com/objektet-e-banimit-dhe-ndertesa-ndihmese-ne-rajonin-e-bujanocit-shtepi-te-vjetra-oda-hambare-koshe/20%Monthly2014-07-14 23:04
https://presheva.com/ministri-agani-premton-specializime-te-tjera-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-07-14 23:02
https://presheva.com/real-madridi-pranon-ta-shes-khediran-tek-arsenal/20%Monthly2014-07-14 10:45
https://presheva.com/tetovari-qe-e-pergatiti-kupen-e-botes/20%Monthly2014-07-14 10:36
https://presheva.com/brazili-mbetet-pa-trajner/20%Monthly2014-07-14 10:01
https://presheva.com/cfare-i-tha-trajneri-loew-mario-goetzes-para-se-te-hyje-ne-loje/20%Monthly2014-07-14 09:56
https://presheva.com/toni-kroos-e-tani-real-madridi/20%Monthly2014-07-14 08:54
https://presheva.com/maradona-messi-nuk-e-meritoi-topin-e-arte/20%Monthly2014-07-14 08:49
https://presheva.com/lahm-me-rendesi-te-kesh-ekip-e-jo-lojtar/20%Monthly2014-07-14 05:48
https://presheva.com/james-rodriguez-afer-transferimit-tek-real-madrid-per-85-milione/20%Monthly2014-07-13 12:34
https://presheva.com/barcelona-ne-plan-ti-harxhoj-edhe-100-milione-funta/20%Monthly2014-07-13 12:27
https://presheva.com/a-do-te-jete-gjermania-fuqia-e-botes-ne-futboll/20%Monthly2014-07-13 12:21
https://presheva.com/aeroporti-i-cyrihut-per-prishtine-dhe-shkup-shume-aeroplane-me-bashkatdhetare/20%Monthly2014-07-13 12:11
https://presheva.com/mavraj-fal-5-vakte-edhe-kur-jam-ne-autostrade/20%Monthly2014-07-13 12:03
https://presheva.com/objekte-sakrale-te-krishtera-ne-rajonin-e-bujanocit-kisha-manastire-nekropole/20%Monthly2014-07-13 11:25
https://presheva.com/neymar-nuk-ishte-i-demtuar-video/20%Monthly2014-07-12 19:32
https://presheva.com/ja-teksti-i-draft-marreveshjes-se-koalicionit-ldk-aak-nisma-dhe-vv/20%Monthly2014-07-12 19:27
https://presheva.com/pse-qytetaret-e-lugines-se-presheves-duhet-te-paguajne-polisat-e-sigurimit-ne-disa-pika-kufitare/20%Monthly2014-07-12 19:20
https://presheva.com/luis-suarez-nuk-do-te-prezantohet-ne-camp-nou/20%Monthly2014-07-11 20:21
https://presheva.com/di-maria-gati-per-finale/20%Monthly2014-07-11 20:12
https://presheva.com/10-kandidat-per-lojtarin-me-te-mire-ne-kampionatin-boterore/20%Monthly2014-07-11 19:55
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene/20%Monthly2014-07-11 19:50
https://presheva.com/protesta-ndal-proceseve-te-montuara-ndaj-shqiptareve-qete-dhe-pa-incidente-foto-video/20%Monthly2014-07-11 19:41
https://presheva.com/chelesa-interesohet-per-griezmann/20%Monthly2014-07-11 06:50
https://presheva.com/sami-khedira-afer-transferimit-tek-arsenal/20%Monthly2014-07-11 06:48
https://presheva.com/barcelona-prish-marreveshjen-me-isaac-cuenca/20%Monthly2014-07-11 06:40
https://presheva.com/baza-jug-ne-bujanoc-do-te-behet-qendra-me-e-madhe-per-stervitjeje-ushtarake-nderkombetare/20%Monthly2014-07-11 06:04
https://presheva.com/vetem-11-nxenes-shqiptare-jane-paraqitur-ne-afatin-e-pare-te-regjistrimit-per-shkolle-te-mesme/20%Monthly2014-07-11 05:48
https://presheva.com/zbardhen-sms-te-e-lavdrim-muhaxherit-dhe-4-te-dyshuarve-per-terrorizem/20%Monthly2014-07-11 05:44
https://presheva.com/fernando-hierro-asistent-i-carlo-ancelottit/20%Monthly2014-07-10 22:22
https://presheva.com/hummels-s-donim-te-turperonim-brazilin/20%Monthly2014-07-10 10:43
https://presheva.com/kush-nuk-deshi-te-gjuaj-penalltine-per-hollanden/20%Monthly2014-07-10 10:33
https://presheva.com/gjermania-me-perforcime-ne-marakana/20%Monthly2014-07-10 06:26
https://presheva.com/lewandowski-jam-ne-nje-klub-te-madh/20%Monthly2014-07-10 06:07
https://presheva.com/terrnoci-i-madh-borxhlinjt-me-te-medhenj-per-rryme-elektrike/20%Monthly2014-07-10 06:04
https://presheva.com/pse-vonohet-bagazhi-ne-aeroport/20%Monthly2014-07-10 05:57
https://presheva.com/turniri-tradicional-ne-futboll-te-vogel-komandant-miratoca/20%Monthly2014-07-10 05:36
https://presheva.com/keilor-navas-tek-bayern-munchen/20%Monthly2014-07-09 23:44
https://presheva.com/namazi-i-teravise-dhe-namazi-i-nates/20%Monthly2014-07-09 23:35
https://presheva.com/gjenerali-maqedonas-veteraneve-te-uck-se-ju-presim/20%Monthly2014-07-09 10:12
https://presheva.com/klose-nuk-e-besoj-ende-cka-ndodhi/20%Monthly2014-07-09 10:03
https://presheva.com/autrostrada-ne-gjermani-do-te-paguhet-nga-viti-2016/20%Monthly2014-07-09 08:21
https://presheva.com/argjentina-vs-hollanda-nder-vite/20%Monthly2014-07-09 06:51
https://presheva.com/ne-nish-arrestohen-tre-preshevar-me-kontraband-20-afgan/20%Monthly2014-07-09 06:34
https://presheva.com/kroos-i-vendosur-ketu-kemi-ardhe-per-titullin/20%Monthly2014-07-09 06:24
https://presheva.com/scolari-une-jam-fajtor/20%Monthly2014-07-09 06:20
https://presheva.com/a-do-te-zbulohen-spiunet-ne-kosove%e2%80%8f/20%Monthly2014-07-09 06:11
https://presheva.com/si-ta-lajmeroni-nje-polic-i-cili-ju-kerkon-korrupsion/20%Monthly2014-07-08 11:28
https://presheva.com/real-madrid-ofron-40-milione-per-marco-verrattin/20%Monthly2014-07-08 10:58
https://presheva.com/maradona-apo-messi/20%Monthly2014-07-08 06:56
https://presheva.com/brazili-vs-gjermania-nder-vite-foto/20%Monthly2014-07-08 06:36
https://presheva.com/loew-do-te-jete-veshtire-kunder-brazilit/20%Monthly2014-07-08 06:30
https://presheva.com/djali-i-jonuz-musliut-iku-me-ndihmen-e-pese-policeve/20%Monthly2014-07-07 23:40
https://presheva.com/vuciq-do-t-i-normalizojme-raportet-me-kosoven/20%Monthly2014-07-07 16:50
https://presheva.com/objektet-sakrale-islame-xhami-teqe-tyrbe-varreza-ne-rajonin-e-bujanocit/20%Monthly2014-07-07 16:04
https://presheva.com/juan-bernat-perforcimi-i-trete-i-bayern-munchen/20%Monthly2014-07-07 15:57
https://presheva.com/sadiku-mundesia-e-vogel-per-deshiren-e-madhe-qiellore/20%Monthly2014-07-07 10:42
https://presheva.com/mustafa-me-hapjen-e-maternietit-ne-presheve-gjinekologet-e-vranjes-frigohen-te-mbeten-pa-pune/20%Monthly2014-07-07 10:33
https://presheva.com/spitali-i-vranjes-pengon-hapjen-e-maternitetit-ne-presheve/20%Monthly2014-07-07 10:23
https://presheva.com/incizimi-i-neymarit-i-kushton-vendin-e-punes-infermieres-video/20%Monthly2014-07-07 09:08
https://presheva.com/fellaini-dhe-young-largohen-nga-united/20%Monthly2014-07-07 09:05
https://presheva.com/rryma-shtrenjtohet-per-30/20%Monthly2014-07-07 08:58
https://presheva.com/cudia-braziliane-neymar-mund-te-luaj/20%Monthly2014-07-07 08:11
https://presheva.com/ja-personi-qe-tradhetoi-protestuesit-video/20%Monthly2014-07-07 08:02
https://presheva.com/tirana-e-prishtina-ti-mbrojne-shqiptaret-ne-maqedoni/20%Monthly2014-07-07 07:32
https://presheva.com/matheus-tek-kjo-gjermani-ka-gjurme-te-guardiolas/20%Monthly2014-07-07 06:01
https://presheva.com/higuain-di-maria-lojtar-kyc-i-yni/20%Monthly2014-07-07 05:57
https://presheva.com/ja-shtepia-e-blerim-xhemailit-ne-fshatin-e-lindjes-foto/20%Monthly2014-07-07 05:47
https://presheva.com/djali-i-jonuz-musliut-i-ike-policise/20%Monthly2014-07-06 23:00
https://presheva.com/alexis-sanchez-ne-arsenal/20%Monthly2014-07-06 18:45
https://presheva.com/nuk-ka-pezullim-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2014-07-06 18:37
https://presheva.com/ronaldo-keshillon-real-madridin-blejeni-james-rodriguezin/20%Monthly2014-07-06 18:35
https://presheva.com/mourinho-brazili-do-te-behet-kampion-edhe-pse-nuk-luan-neymar/20%Monthly2014-07-06 18:31
https://presheva.com/luis-suarezit-i-zvoglohet-denimi/20%Monthly2014-07-06 18:24
https://presheva.com/shqiptaret-protestojne-ne-gjithe-maqedonine-foto-video/20%Monthly2014-07-06 13:52
https://presheva.com/luiz-gustavo-tek-real-madrid/20%Monthly2014-07-05 16:46
https://presheva.com/pritjet-ne-kufirin-e-presheves-deri-30-minuta/20%Monthly2014-07-05 16:37
https://presheva.com/mandzukic-prane-atletico-madrid/20%Monthly2014-07-05 16:32
https://presheva.com/lpd-dhuna-e-shfrenuar-sllavomaqedonase-kunder-protestuesve-shqiptar/20%Monthly2014-07-05 16:30
https://presheva.com/mustafa-materniteti-ne-presheve-do-te-filloj-se-shpejti-funksionimin-video/20%Monthly2014-07-05 16:20
https://presheva.com/presheva-ne-muajin-korrik-pa-reduktime-te-ujit-gjate-dites/20%Monthly2014-07-05 15:53
https://presheva.com/komuna-realizon-50-te-buxhetit-nga-mjetet-vetanake/20%Monthly2014-07-05 15:52
https://presheva.com/scolari-edhe-po-humbem-nuk-eshte-fundi-i-botes/20%Monthly2014-07-04 09:34
https://presheva.com/neymar-messi-suarez-apo-cr7-falcao-bale/20%Monthly2014-07-04 08:23
https://presheva.com/deshamps-nuk-e-kemi-frike-gjermanine/20%Monthly2014-07-04 07:01
https://presheva.com/pse-barcelona-e-shiti-fanellen-per-reklama/20%Monthly2014-07-03 23:17
https://presheva.com/fillon-rregullimi-i-zones-industriale-ne-presheve/20%Monthly2014-07-03 23:05
https://presheva.com/stankoviq-trupi-koordinues-ndihmon-jugun-e-serbise/20%Monthly2014-07-03 22:59
https://presheva.com/pse-toni-kroos-zgjodhi-real-madridin/20%Monthly2014-07-03 18:15
https://presheva.com/fshehtesia-e-numrit-9-tek-real-madridi-video/20%Monthly2014-07-03 10:39
https://presheva.com/barcelona-gati-88-milione-euro-per-luis-suarez/20%Monthly2014-07-03 08:43
https://presheva.com/januzaj-shqiptari-i-mbijetuar-i-boterorit/20%Monthly2014-07-03 06:41
https://presheva.com/universitetet-ua-hapin-dyert-studenteve-te-lugines/20%Monthly2014-07-03 06:39
https://presheva.com/plani-i-google-me-android-l-per-permiresim-te-baterise/20%Monthly2014-07-03 06:28
https://presheva.com/gjerat-qe-nuk-e-prishin-agjerimin/20%Monthly2014-07-03 05:59
https://presheva.com/gjerat-qe-e-prishin-agjerimin/20%Monthly2014-07-03 05:57
https://presheva.com/materniteti-i-hapur-para-zgjedhjeve-ende-nuk-punon/20%Monthly2014-07-02 19:14
https://presheva.com/togo-shteti-i-107-qe-e-njeh-pavarsine-e-kosoves/20%Monthly2014-07-02 18:55
https://presheva.com/leart-bektashi-sulmuesi-qe-premton-shpallet-lojtari-me-i-mire-ne-shqiperi/20%Monthly2014-07-02 18:48
https://presheva.com/kryetari-mustafa-ne-pervjetorin-e-pavarsise-te-organizuar-nga-ambasada-e-shba/20%Monthly2014-07-02 18:39
https://presheva.com/vritet-ne-siri-shqiptari-nga-shkupi/20%Monthly2014-07-02 09:23
https://presheva.com/cila-eshte-fshehtesia-e-portierit-keylor-navas-video/20%Monthly2014-07-02 09:03
https://presheva.com/presheva-ne-vendin-e-trete-ne-serbi-per-lindje-te-femijeve/20%Monthly2014-07-02 07:27
https://presheva.com/pse-shumica-e-portaleve-perdorin-ngjyren-e-kaltert/20%Monthly2014-07-02 07:03
https://presheva.com/shtrenjtohet-sigurimi-i-veturave-per-45/20%Monthly2014-07-02 06:51
https://presheva.com/real-madridi-me-revolucion-portieresh/20%Monthly2014-07-02 06:25
https://presheva.com/hitzfeld-nder-te-punosh-per-zvicren-terhiqem-nga-futbolli/20%Monthly2014-07-02 06:15
https://presheva.com/ne-golem-hapet-plazhi-i-pare-publik-model-foto/20%Monthly2014-07-01 17:09
https://presheva.com/presheva-me-park-te-internetit-pa-pagese/20%Monthly2014-07-01 17:05
https://presheva.com/bild-shkodran-mustafi-deshtim-total/20%Monthly2014-07-01 09:40
https://presheva.com/a-mund-shqiptaret-e-zvicres-ta-ndalin-leo-messin/20%Monthly2014-07-01 08:31