XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/shkollat-shqipe-jane-furnizuar-me-tekstet-shkollore-falas-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2014-08-31 12:28
https://presheva.com/vuciq-nxenesit-shqiptar-nga-jugu-i-serbise-neser-me-tekste-shkollore/20%Monthly2014-08-31 12:16
https://presheva.com/ne-gjilan-arrestohen-dy-shqiptaret-nga-lugina-me-23-kg-marihuane/20%Monthly2014-08-30 22:37
https://presheva.com/zilja-po-na-therret/20%Monthly2014-08-30 22:31
https://presheva.com/vuciq-me-harte-koridori-beograd-tirane-dhe-autostrada-nish-prishtine-foto/20%Monthly2014-08-30 09:09
https://presheva.com/spartak-moscow-super-oferte-per-shaqirin/20%Monthly2014-08-29 22:47
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-nuk-do-te-luaj-kunder-shqiperise/20%Monthly2014-08-29 22:43
https://presheva.com/cr7-po-te-them-ate-qe-mendoj-per-topin-e-arte-te-messit-do-te-me-dergoni-ne-burg/20%Monthly2014-08-29 22:29
https://presheva.com/mascherano-reali-ka-gabuar-shume-me-di-marian/20%Monthly2014-08-29 22:05
https://presheva.com/shqiptaret-e-jugut-te-serbise-nuk-e-dine-gjuhen-serbe/20%Monthly2014-08-29 21:57
https://presheva.com/verbiq-tekstet-shkollore-ne-gjuhen-shqipe-do-ti-ndaj-me-1-9/20%Monthly2014-08-29 21:41
https://presheva.com/lideret-ofrojne-unitet-te-rrejshem-per-poena-politik/20%Monthly2014-08-29 21:31
https://presheva.com/torres-tek-milan-pritet-ti-kaloj-kontrollimet-mjeksore/20%Monthly2014-08-29 17:06
https://presheva.com/presheva-dhe-bujanoci-proteston-me-1-shtator-duam-tekste-shkollore-video/20%Monthly2014-08-28 23:46
https://presheva.com/policia-kontrollon-objektet-e-nderrmarjes-agimi-company-per-shkak-te-rrymes/20%Monthly2014-08-28 23:38
https://presheva.com/politikanet-hoxhallaret-dhe-kryqi/20%Monthly2014-08-28 23:37
https://presheva.com/lugina-e-presheves-protesta-perpara-shkollave/20%Monthly2014-08-28 23:34
https://presheva.com/policia-zbulon-11-shtepi-ne-presheve-qe-vjedhin-rrymen-elektrike/20%Monthly2014-08-27 21:52
https://presheva.com/mpb-e-serbise-nje-shqiptar-i-plagosur-ne-kufi-me-serbine/20%Monthly2014-08-27 21:47
https://presheva.com/ne-presheve-e-bujanoc-konfiskohen-35-poker-aparate/20%Monthly2014-08-27 21:41
https://presheva.com/xabi-alonso-afer-transferimit-tek-bayern-munchen/20%Monthly2014-08-27 21:21
https://presheva.com/trashegimia-kulturore-dhe-natyrore-e-fshatit-raince/20%Monthly2014-08-27 12:03
https://presheva.com/nderroi-jete-arsimtarja-nazyktere-ajdini-neziri/20%Monthly2014-08-27 11:58
https://presheva.com/douglas-pereira-te-barcelona-video/20%Monthly2014-08-27 10:46
https://presheva.com/serbia-ne-be-vetem-kur-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2014-08-27 10:44
https://presheva.com/se-shpejti-pa-roming-ne-telefonat-mobil-me-vendet-e-rajonit/20%Monthly2014-08-26 23:51
https://presheva.com/plackitesit-e-bankave-ne-beograd-si-ne-filmat-e-hollywoodit-video/20%Monthly2014-08-26 23:33
https://presheva.com/simboli-i-beogradit-ne-kalemegdan-eshte-nje-shqiptar-me-plis/20%Monthly2014-08-26 23:22
https://presheva.com/udhezime-per-lumturine-tende/20%Monthly2014-08-26 23:20
https://presheva.com/dhimbje-e-madhe-ne-familjen-beqiri/20%Monthly2014-08-26 23:16
https://presheva.com/bruceloza-ne-bujanoc-do-te-asgjesohen-238-krere-dele-dhe-24-dhi/20%Monthly2014-08-26 23:12
https://presheva.com/leter-e-hapur-per-tifozet-madrilen-nga-angel-di-maria/20%Monthly2014-08-26 23:03
https://presheva.com/28-gusht-afati-per-njesimin-e-diplomave-te-maturanteve-qe-do-te-aplikojne-per-regjistrim-ne-univesitetin-e-tiranes/20%Monthly2014-08-26 13:39
https://presheva.com/mehmetaki-beqiri-varroset-diten-e-merkure-me-namazin-e-iqindise/20%Monthly2014-08-26 12:54
https://presheva.com/kapen-hajnat-e-pompes-ne-bujanoc-dhe-plackitjes-se-veturave-te-shtetasve-te-huaj/20%Monthly2014-08-26 12:50
https://presheva.com/keto-jane-fanellat-e-real-madridit-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-08-26 12:18
https://presheva.com/falcao-te-real-madrid-60-milione-per-monacon/20%Monthly2014-08-26 09:02
https://presheva.com/hashim-thaci-nder-kryeministrat-me-te-pasur-ne-rajon/20%Monthly2014-08-26 09:00
https://presheva.com/okf-organizon-turnir-ne-streetball-me-29-gusht/20%Monthly2014-08-25 23:59
https://presheva.com/kundershtari-me-i-madh-i-barcelones-eshte-atletico-e-jo-reali/20%Monthly2014-08-25 23:49
https://presheva.com/ancelotti-ishim-te-lodhur/20%Monthly2014-08-25 23:45
https://presheva.com/shqiptarit-nga-maqedonia-i-konfiskohet-gjysmekilogram-ari-me-vlere-13-000-euro-foto/20%Monthly2014-08-25 19:57
https://presheva.com/nena-kerkon-qe-ti-kthehet-djali-8-vjecar-nga-lufta-ne-siri-video/20%Monthly2014-08-25 19:14
https://presheva.com/per-nje-keshill-nacional-mbipartiak/20%Monthly2014-08-25 01:18
https://presheva.com/nena-eshte-cdo-gje/20%Monthly2014-08-25 01:17
https://presheva.com/cka-mund-te-ndodh-nese-nuk-e-paguani-rrymen/20%Monthly2014-08-25 01:05
https://presheva.com/kthehen-kolonat-kosove-serbi-policia-apelon-qe-te-mos-shfrytezohet-vetem-nje-vendkalim/20%Monthly2014-08-23 14:43
https://presheva.com/barcelona-te-blej-apo-te-mos-blej-lojtar/20%Monthly2014-08-23 14:38
https://presheva.com/ancelotti-me-mire-kjo-humbje-sesa-ne-lisbone/20%Monthly2014-08-23 08:36
https://presheva.com/m-b-51-u-vra-me-pese-plumba-vrasja-ka-tronditur-shqiptaret-e-besimit-mysliman/20%Monthly2014-08-23 08:24
https://presheva.com/mehallet-dhe-toponimia-e-fshatit-raince/20%Monthly2014-08-22 19:14
https://presheva.com/shqiperia-kosova-ilirida-lugina-e-presheves-cameria-dhe-malesia-e-madhe-jane-te-lidhur-komb/20%Monthly2014-08-22 19:10
https://presheva.com/tabanoci-qytet-i-harruar/20%Monthly2014-08-22 19:03
https://presheva.com/xavi-edhe-me-tej-jam-i-rendesishem-per-barcelonen/20%Monthly2014-08-22 18:56
https://presheva.com/superkupa-atletico-real-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-08-22 08:23
https://presheva.com/ky-eshte-liverpool-i-sezonit-2014-2015/20%Monthly2014-08-21 15:53
https://presheva.com/jackson-martinez-pasardhesi-i-balotellit/20%Monthly2014-08-21 15:46
https://presheva.com/ancelotti-cr7-i-gatshem-mund-te-jete-titullar/20%Monthly2014-08-21 15:44
https://presheva.com/privatizimi-i-502-ndermarrjeve-publike-ne-serbi-ja-ato-ne-bujanoc/20%Monthly2014-08-21 15:38
https://presheva.com/10-ditet-e-barcelones-nga-ndalesa-e-blerjeve-deri-2016-cilat-jane-planet/20%Monthly2014-08-20 22:14
https://presheva.com/keta-punetore-i-kerkon-zvicra/20%Monthly2014-08-20 16:20
https://presheva.com/minarolli-filmi-eshte-dritarja-e-vetme-nga-ku-mund-te-shikohet-nje-bote-shqiptare/20%Monthly2014-08-20 16:00
https://presheva.com/james-ne-calderon-per-fitore/20%Monthly2014-08-20 15:55
https://presheva.com/tentim-trafikimi-te-narkotikeve-ne-rrobat-e-brendshme-foto/20%Monthly2014-08-20 15:42
https://presheva.com/ad-tempus-pacis-pjesa-ii/20%Monthly2014-08-19 23:00
https://presheva.com/norvegjia-kerkon-punetore-rroga-4500-euro/20%Monthly2014-08-19 17:17
https://presheva.com/126-nderrmarje-shoqerore-ne-jug-te-serbise-ne-shitje/20%Monthly2014-08-19 16:45
https://presheva.com/khedira-do-te-transferohet-tek-bayern-munchen/20%Monthly2014-08-19 16:43
https://presheva.com/suarez-barca-enderr-qe-ne-femijeri/20%Monthly2014-08-19 16:41
https://presheva.com/konfirmohet-lavdrim-muhaxheri-eshte-gjalle/20%Monthly2014-08-19 16:39
https://presheva.com/cka-mund-te-presim-nga-vw-golf-8/20%Monthly2014-08-18 17:16
https://presheva.com/forumi-musliman-isis-nuk-perfaqeson-muslimanet/20%Monthly2014-08-18 16:54
https://presheva.com/irritohet-beogradi-merkel-do-dale-vetem-me-ramen-ne-konference-2/20%Monthly2014-08-18 16:45
https://presheva.com/irritohet-beogradi-merkel-do-dale-vetem-me-ramen-ne-konference/20%Monthly2014-08-18 16:39
https://presheva.com/ancelotti-nuk-ka-vendosur-ende-per-di-marian/20%Monthly2014-08-18 16:35
https://presheva.com/nje-tjeter-shqiptar-pret-koka-ne-siri-foto-18/20%Monthly2014-08-17 19:33
https://presheva.com/casillas-ka-marreveshje-me-arsenal/20%Monthly2014-08-17 18:01
https://presheva.com/luis-enrique-cuadrado-merkatoja-eshte-e-hapur/20%Monthly2014-08-17 17:53
https://presheva.com/bujanoc-a-do-te-privatizohet-edhe-komunalia/20%Monthly2014-08-17 17:33
https://presheva.com/cfare-pune-mund-te-kryejme-tek-noteri-nga-1-shtatori/20%Monthly2014-08-17 17:32
https://presheva.com/llogaria-e-rrymes-nga-muaji-gusht-pa-parapagimin-e-rts-it/20%Monthly2014-08-17 17:19
https://presheva.com/ndaohet-ne-kufirin-e-presheves-shtetasi-turk-me-shigjete-dhe-shtiza/20%Monthly2014-08-16 23:58
https://presheva.com/flasin-familjaret-e-idajet-balliut-xhihadistit-te-vrare-ne-siri-video/20%Monthly2014-08-16 23:48
https://presheva.com/privatizimi-i-mediave-publike-do-ta-ktheje-luginen-ne-erresire/20%Monthly2014-08-16 23:40
https://presheva.com/do-ta-paguaj-rrymen-po-s-kam/20%Monthly2014-08-15 22:55
https://presheva.com/ne-presheve-dhe-bujanoc-lulezon-prostitucioni/20%Monthly2014-08-15 22:29
https://presheva.com/aksident-i-rende-afer-bujanocit-nje-i-vdekur-dhe-pese-te-lenduar/20%Monthly2014-08-15 22:23
https://presheva.com/suarez-kerkon-falje-paguaj-gabimin-e-bere/20%Monthly2014-08-15 15:25
https://presheva.com/nje-kosovar-mbytet-ne-shengjin/20%Monthly2014-08-15 15:22
https://presheva.com/ne-nje-kohe-paqe/20%Monthly2014-08-15 06:00
https://presheva.com/turnir-ne-beach-volley/20%Monthly2014-08-15 05:55
https://presheva.com/zyrtare-conte-trajneri-i-ri-i-italise/20%Monthly2014-08-14 21:36
https://presheva.com/rainca-vendbanim-i-vjeter-dardan-shqiptar-ne-rajonin-e-presheves/20%Monthly2014-08-14 21:17
https://presheva.com/mergimtaret-tani-vetem-me-leternjoftim-edhe-ne-serbi/20%Monthly2014-08-14 18:09
https://presheva.com/suarezit-nuk-i-zvoglohet-denimi-por-mund-te-stervitet-me-barcelonen/20%Monthly2014-08-14 14:14
https://presheva.com/uragani-ronaldo-drejt-rekordit-te-raul-gonzales/20%Monthly2014-08-14 11:30
https://presheva.com/barcelona-heq-dore-nga-cuadrado-pritet-douglas/20%Monthly2014-08-14 11:16
https://presheva.com/ne-kokaj-te-kosoves-arrestohen-4-persona-duke-kaluar-kufirin-ilegalisht-nga-serbia/20%Monthly2014-08-14 11:09
https://presheva.com/guardiola-kerkon-kohe-nuk-jemi-ende-gati/20%Monthly2014-08-14 08:27
https://presheva.com/kur-kupton-se-pas-teje-qendron-gareth-bale/20%Monthly2014-08-14 07:20
https://presheva.com/11-shja-brutale-e-barcelones/20%Monthly2014-08-14 06:07
https://presheva.com/terrnocasi-gjendet-i-vdekur-ne-hotelin-kristal-ne-gjilan/20%Monthly2014-08-13 23:52
https://presheva.com/ja-cfare-ndodhi-mes-platinise-dhe-alonsos-video/20%Monthly2014-08-13 23:26
https://presheva.com/inspeksioni-ne-7-kafene-restorane-punojne-40-puntore-ne-te-zeze/20%Monthly2014-08-13 23:11
https://presheva.com/ja-dokumentet-e-nevojshme-per-regjistrim-te-studenteve-nga-lugina-ne-universitetin-e-tiranes/20%Monthly2014-08-13 22:46
https://presheva.com/a-punon-sherbimi-sekret-serb-ne-rekrutimin-e-luftetareve-qe-shkojne-ne-siri/20%Monthly2014-08-13 11:04
https://presheva.com/78-trofe-real-madridi-barazon-barcelonen/20%Monthly2014-08-13 10:57
https://presheva.com/vendimi-per-suarezin-diten-e-enjte-ora-15/20%Monthly2014-08-13 09:33
https://presheva.com/kosovari-29-vjecar-sulmon-gruan-e-tij-me-thike-5-muaj-burgim/20%Monthly2014-08-13 09:28
https://presheva.com/superkupa-borussia-bayern-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-08-13 09:20
https://presheva.com/mourinho-diego-costa-n-e-morem-lire/20%Monthly2014-08-13 09:18
https://presheva.com/ronaldo-real-madridi-i-pari-do-te-mbroj-titullin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-08-13 07:49
https://presheva.com/united-gati-per-tre-lojtar-di-maria-rojo-dhe-blind/20%Monthly2014-08-13 07:20
https://presheva.com/sa-ka-fituar-porto-me-shitjen-e-lojtareve/20%Monthly2014-08-13 07:08
https://presheva.com/ancelotti-me-perforcimet-e-reja-ne-kemi-permiresuar-cilesine-e-ekipit/20%Monthly2014-08-13 07:00
https://presheva.com/vjedhja-e-rrymes-eshte-veper-penale/20%Monthly2014-08-12 21:38
https://presheva.com/ronaldo-con-uefa-super-cup-ne-madrid/20%Monthly2014-08-12 21:27
https://presheva.com/kazinot-ne-lugine-punojne-edhe-pa-leje-pune/20%Monthly2014-08-12 06:12
https://presheva.com/pritjet-ne-kufirin-e-tabanocit-rreth-gjysme-ore/20%Monthly2014-08-12 05:59
https://presheva.com/pa-drejtesia-ne-kosove/20%Monthly2014-08-11 23:00
https://presheva.com/louis-van-gaal-nuk-e-do-adnan-januzajn/20%Monthly2014-08-11 12:02
https://presheva.com/nese-nuk-vjen-quadrado-barcelona-me-plan-b/20%Monthly2014-08-11 11:59
https://presheva.com/aksion-i-madh-arrestohen-40-persona-qe-kane-luftuar-ne-siri-dhe-irak/20%Monthly2014-08-11 06:37
https://presheva.com/66-vjecari-nga-terrnoci-shpullat-policin-ne-detyre/20%Monthly2014-08-11 06:31
https://presheva.com/sa-fiton-cr7-prej-reklamave/20%Monthly2014-08-11 06:07
https://presheva.com/kapet-tetovari-ne-tabanoc-dhe-perfundon-ne-burg/20%Monthly2014-08-10 22:53
https://presheva.com/gjelbrim-taipi-shenon-serish/20%Monthly2014-08-10 22:21
https://presheva.com/superkupa-arsenal-city-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-08-10 11:11
https://presheva.com/azili-i-qenve-dhe-klubet-e-nates-ne-bujanoc/20%Monthly2014-08-10 11:08
https://presheva.com/afellay-te-olympiakos/20%Monthly2014-08-10 11:00
https://presheva.com/bulatoviq-rrymen-e-vjedhin-dhe-nuk-e-paguajne-te-gjithe-jo-vetem-shqiptaret/20%Monthly2014-08-09 21:53
https://presheva.com/verfikimi-i-kontratave-dhe-marreveshjeve-ne-vend-te-gjyqit-tek-noteri/20%Monthly2014-08-09 21:28
https://presheva.com/kolona-ne-merdare-mucibabe-dhe-tek-dheu-i-bardhe/20%Monthly2014-08-09 16:38
https://presheva.com/me-1000-euro-behesh-serb-ne-shqiperi/20%Monthly2014-08-09 16:36
https://presheva.com/manchester-united-gati-70-milione-per-di-marian/20%Monthly2014-08-09 16:28
https://presheva.com/diego-lopez-arrin-marreveshje-me-milan/20%Monthly2014-08-09 16:18
https://presheva.com/dimitrov-shqiptaret-po-realizojne-endrren-e-tyre-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2014-08-09 09:46
https://presheva.com/100-police-ne-kontrollime-neper-kazino-ne-jug-te-serbise-foto/20%Monthly2014-08-09 09:41
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-lojtari-me-i-pregaditur-ne-bote/20%Monthly2014-08-08 07:41
https://presheva.com/bujanoc-masakrimi-i-sheshit-te-qytetit/20%Monthly2014-08-08 07:22
https://presheva.com/monaco-liverpoolit-falcao-do-te-shkoj-tek-real-madridi/20%Monthly2014-08-08 07:09
https://presheva.com/ne-kufirin-e-konculit-konfiskohet-stoli-ari-me-vlere-4000-euro-foto/20%Monthly2014-08-08 06:34
https://presheva.com/kontrabande-me-esspreso-caffe-foto/20%Monthly2014-08-08 06:25
https://presheva.com/kolona-ne-hyrje-te-serbise-video/20%Monthly2014-08-08 06:18
https://presheva.com/kur-manastiri-kishte-70-xhami-dhe-nente-medrese/20%Monthly2014-08-08 06:05
https://presheva.com/futbollisti-ilir-azemi-peson-aksident-te-rende-foto/20%Monthly2014-08-07 11:09
https://presheva.com/si-do-te-duket-formacioni-i-ancelottit-tek-reali/20%Monthly2014-08-07 10:56
https://presheva.com/mbi-80-mije-kosovare-diteve-te-fundit-per-pushime-ne-shqiperi/20%Monthly2014-08-07 09:07
https://presheva.com/u-shua-nga-jeta-ambasadori-i-artit-musa-limani/20%Monthly2014-08-07 09:03
https://presheva.com/shkodran-mustafi-zyrtarisht-ne-valencia/20%Monthly2014-08-07 07:51
https://presheva.com/vazhdojne-pritjet-e-gjata-ne-kufirin-me-serbine-video/20%Monthly2014-08-06 22:15
https://presheva.com/vjedh-analizat-mjeksore-te-m-schumacher-dhe-vetvritet/20%Monthly2014-08-06 17:06
https://presheva.com/bujanoc-shoqatat-joqeveritare-dhe-meshira-pushtetare/20%Monthly2014-08-06 16:45
https://presheva.com/ndergjegja-e-heshtur/20%Monthly2014-08-06 16:43
https://presheva.com/konfiskohen-ari-dhe-37-700-euro-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2014-08-06 16:32
https://presheva.com/ckycja-e-rrymes-per-borxhlinjte-me-asistenc-te-policise/20%Monthly2014-08-06 16:24
https://presheva.com/real-madrid-se-shpejti-me-dy-transferimet-e-ardhshme-bombastike/20%Monthly2014-08-06 16:15
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-lugine-per-keshillin-nacional-me-26-tetor/20%Monthly2014-08-05 23:17
https://presheva.com/prostitucioni-lulezon-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2014-08-05 22:48
https://presheva.com/barcelona-mjaft-me-pushime-kompletohet-ekipi/20%Monthly2014-08-05 10:34
https://presheva.com/universiteti-i-tiranes-miraton-125-kuota-per-maturantet-e-presheves-bujanocit-e-medvegjes/20%Monthly2014-08-05 10:21
https://presheva.com/halmi-kur-do-te-zgjidhet-problemi-i-kuadrove-per-maternitetin-e-presheves/20%Monthly2014-08-05 10:05
https://presheva.com/guardiola-e-urrej-tiki-takan/20%Monthly2014-08-05 09:21
https://presheva.com/fifa-e-vendosur-denimi-i-luis-surez-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2014-08-05 08:07
https://presheva.com/united-3-1-liverpool-trofeu-i-pare-per-van-gaal-video/20%Monthly2014-08-05 07:27
https://presheva.com/ne-maqedoni-krijohet-panik-per-mishin/20%Monthly2014-08-05 07:24
https://presheva.com/kosova-larg-kartonit-te-gjelber-video/20%Monthly2014-08-04 23:26
https://presheva.com/tek-shqiptari-nga-maqedonia-kapen-ari-me-vlere-1-5-milione-dinare/20%Monthly2014-08-04 16:47
https://presheva.com/mediet-serbe-ne-shqiperi-plazhi-si-ne-miami/20%Monthly2014-08-04 11:21
https://presheva.com/ibrahimovic-cka-na-duhet-di-maria/20%Monthly2014-08-04 10:43
https://presheva.com/kerkohet-zgjidhje-e-problemit-te-borxheve-per-rryme-elektrike/20%Monthly2014-08-04 10:38
https://presheva.com/boksieri-preshevar-sevdail-sherifi-me-30-gusht-perballe-bjorn-blaschke/20%Monthly2014-08-04 09:37
https://presheva.com/valon-behrami-zyrtarisht-te-hamburg/20%Monthly2014-08-04 06:23
https://presheva.com/marouane-fellaini-prane-napolit/20%Monthly2014-08-04 06:22
https://presheva.com/pse-shqiptaret-e-lugines-lindin-ne-vranje/20%Monthly2014-08-04 06:16
https://presheva.com/shefqet-krasniqi-pas-allahut-amerikanet-na-sollen-lirine/20%Monthly2014-08-03 23:27
https://presheva.com/thomas-vermaelen-afer-barcelones/20%Monthly2014-08-03 09:43
https://presheva.com/ja-cka-mund-te-ndodh-me-luis-suarezin/20%Monthly2014-08-03 09:37
https://presheva.com/dorezat-e-muhamad-ali-shiten-400-mije-dollare/20%Monthly2014-08-02 18:45
https://presheva.com/kamberi-vuciqi-ishte-skandaloz/20%Monthly2014-08-02 18:42
https://presheva.com/babe-e-bir-varen-ne-tetove/20%Monthly2014-08-02 18:34
https://presheva.com/l-equipe-falcao-afer-transferimit-tek-real-madrid/20%Monthly2014-08-02 11:24
https://presheva.com/kur-iker-casillasit-i-kthehet-buzeqeshja/20%Monthly2014-08-02 10:19
https://presheva.com/halimi-te-shohim-kush-nuk-paguan-rryme-neper-serbi/20%Monthly2014-08-02 10:09
https://presheva.com/bujanoci-dhe-presheva-kane-borxh-2-miliarde-dinare-per-rryme-elektrike/20%Monthly2014-08-02 00:03
https://presheva.com/levizja-socialiste-perkrah-vuciqin-nuk-eshte-diskrimin-nese-i-fton-te-paguajne-rrymen/20%Monthly2014-08-01 23:49
https://presheva.com/kdnj-kryeministri-perdor-gjuhe-te-urrejtjes-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2014-08-01 23:34
https://presheva.com/foto-konkurs-summer-selfie/20%Monthly2014-08-01 11:23
https://presheva.com/ferrari-shkarkon-kryeinxhinierin-e-motoreve/20%Monthly2014-08-01 10:07
https://presheva.com/ne-kosove-ushtria-serbe-luan-ndeshje-miqesore-ne-futboll-kunder-kfor-it/20%Monthly2014-08-01 10:03
https://presheva.com/manchester-united-rezervon-numrin-7-per-arturo-vidal/20%Monthly2014-08-01 10:01
https://presheva.com/ja-rregullat-e-luis-enrique-tek-barcelona/20%Monthly2014-08-01 09:33
https://presheva.com/vuciq-porosit-shqiptaret-e-lugines-serbine-nuk-duhet-ta-duani-por-duhet-ta-rrespektoni/20%Monthly2014-08-01 09:03
https://presheva.com/nga-shtatori-air-serbia-nis-fluturimet-tirane-beograd/20%Monthly2014-08-01 08:48
https://presheva.com/raul-drejtor-sportiv-tek-real-madridi/20%Monthly2014-08-01 07:39
https://presheva.com/diego-lopez-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2014-08-01 07:32
https://presheva.com/griezmann-prezantohet-ne-calderon-foto/20%Monthly2014-08-01 06:14