XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/presidenti-i-ludogorets-zbulon-rezultatin-me-real-madrid/20%Monthly2014-09-30 23:14
https://presheva.com/mascherano-nuk-kemi-merituar-me-shume/20%Monthly2014-09-30 23:08
https://presheva.com/babai-i-gjilanasit-te-vrare-djali-im-qofte-shqiptari-i-fundit-i-vrare-ne-siri/20%Monthly2014-09-30 23:00
https://presheva.com/lista-e-studenteve-te-regjistruar-nga-lugina-e-presheves-ne-shqiperi/20%Monthly2014-09-30 22:43
https://presheva.com/totti-lojtari-me-i-vjeter-qe-shenon-ne-champions/20%Monthly2014-09-30 22:38
https://presheva.com/juanfran-e-mundim-juventusin/20%Monthly2014-09-30 11:34
https://presheva.com/si-do-ta-prese-serbia-putinin/20%Monthly2014-09-30 11:31
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-psg-barcelona/20%Monthly2014-09-30 08:40
https://presheva.com/manchester-city-roma-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-09-30 08:03
https://presheva.com/sulm-ne-rekordin-e-raulit/20%Monthly2014-09-30 07:59
https://presheva.com/17-vjecari-nga-gjilani-vritet-ne-siri/20%Monthly2014-09-30 07:38
https://presheva.com/jashari-s-kishte-mbiemer/20%Monthly2014-09-29 22:58
https://presheva.com/beckenbauer-alonso-blerja-me-e-mire-e-bayernit/20%Monthly2014-09-29 22:25
https://presheva.com/arrestohet-derisa-kontrabandonte-nente-egjiptas-te-kosoves/20%Monthly2014-09-29 22:24
https://presheva.com/dogana-ne-presheve-konfiskon-40-000-euro-nga-dy-shtetas-turk-foto/20%Monthly2014-09-29 22:18
https://presheva.com/mourinho-iki-kur-te-ma-kerkoje-abramovich/20%Monthly2014-09-29 22:12
https://presheva.com/ibrahimovic-nuk-luan-kunder-barcelones/20%Monthly2014-09-29 22:11
https://presheva.com/luhet-xhiro-e-iii-te-ne-ligen-komunale-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2014-09-29 22:06
https://presheva.com/policia-serbe-malltreton-nenkryetarin-e-vatres-myrtez-limanin/20%Monthly2014-09-29 10:37
https://presheva.com/zubizareta-messi-dhe-neymar-te-jashtezakonshem/20%Monthly2014-09-29 10:33
https://presheva.com/reus-kerkon-real-madridin-refuzon-rinovimin-me-dortmundin/20%Monthly2014-09-29 10:24
https://presheva.com/kamberi-klasa-politike-shqiptare-deshtoi-ne-lugine/20%Monthly2014-09-29 10:23
https://presheva.com/kosova-ne-top-10-shen-e-shteteve-me-te-varfera-ne-bote/20%Monthly2014-09-29 10:22
https://presheva.com/studenteve-nga-lugina-po-iu-veshtiresohet-te-studiojne-ne-kosove-dhe-ne-maqedoni/20%Monthly2014-09-29 10:17
https://presheva.com/pse-cristiano-ronaldo-u-cmend-me-ramosin-video/20%Monthly2014-09-29 08:51
https://presheva.com/kur-serbia-donte-ta-zhdukte-shqiperine/20%Monthly2014-09-29 08:44
https://presheva.com/ibrahimovic-dikush-me-ndaloi-qe-te-fitoja-championsin-ne-2010-en/20%Monthly2014-09-29 08:23
https://presheva.com/sa-gola-do-ti-shenoj-cristiano-ronaldo/20%Monthly2014-09-28 15:23
https://presheva.com/rruget-e-beogradit-me-emra-shqip/20%Monthly2014-09-28 09:16
https://presheva.com/trajneri-i-villareal-ronaldo-me-i-kompletuar-se-messi/20%Monthly2014-09-27 23:01
https://presheva.com/serbia-vazhdon-te-keqtrajtoje-kosovaret/20%Monthly2014-09-27 22:56
https://presheva.com/bayerni-s-e-leshon-kreun-schalke-fundos-borussian/20%Monthly2014-09-27 15:43
https://presheva.com/tifozet-e-united-mbi-el-madrigal-cr7-kthehu-ne-shtepi/20%Monthly2014-09-27 15:40
https://presheva.com/suedi-familjet-shqiptare-ne-greve-per-shkak-te-refuzimit-te-azilit/20%Monthly2014-09-27 15:37
https://presheva.com/leo-messi-vjell-serish-video/20%Monthly2014-09-26 23:59
https://presheva.com/federata-serbe-kerkon-ndeshje-pa-tifoz-mysafir-lakoviq-gjithcka-mvaret-prej-shqiptareve/20%Monthly2014-09-26 23:25
https://presheva.com/ekonomia-kultura-dhe-kultura-fizike-ne-fshatin-raince/20%Monthly2014-09-26 21:57
https://presheva.com/reus-deshiron-te-luaje-per-real-madridin/20%Monthly2014-09-26 17:46
https://presheva.com/luis-suarez-ka-probleme-me-peshen-e-trupit/20%Monthly2014-09-26 15:14
https://presheva.com/ndihme-per-nenat-vetmbajtese-te-familjes-dhe-femijeve-jetim/20%Monthly2014-09-26 15:04
https://presheva.com/lladrovci-besoj-qe-edi-rama-ne-serbi-do-diskutoje-per-shqiptaret-ne-lugine%e2%80%8f/20%Monthly2014-09-26 14:58
https://presheva.com/messi-dua-finalen-e-championsit-ne-berlin/20%Monthly2014-09-26 13:51
https://presheva.com/enis-rama-mos-shkoni-ne-luften-e-sirise/20%Monthly2014-09-26 13:49
https://presheva.com/alexis-sanchez-vs-di-maria-cili-me-i-mire/20%Monthly2014-09-25 22:37
https://presheva.com/shqiptari-vret-nje-bashkekombese-ne-zvicer/20%Monthly2014-09-25 22:24
https://presheva.com/medvegja-dhe-kamenica-diskutojne-hapjen-e-pikekalimit-ne-kapi/20%Monthly2014-09-25 22:22
https://presheva.com/nuk-ka-bisedime-me-serbine-pa-njohje-te-kosoves/20%Monthly2014-09-25 22:18
https://presheva.com/santillana-ronaldo-eshte-bishe/20%Monthly2014-09-25 16:20
https://presheva.com/cilat-jane-ushqimet-e-preferuara-te-futbollisteve-te-barcelones-pas-ndeshjes/20%Monthly2014-09-25 16:06
https://presheva.com/ndryshimet-e-ancelottit-ronaldo-qendersulmues-casillas-mbron-vetem-si-mysafir/20%Monthly2014-09-25 11:09
https://presheva.com/cfare-ndodhi-me-leo-messin-video/20%Monthly2014-09-25 09:56
https://presheva.com/cfare-emrash-u-japim-femijeve-tane/20%Monthly2014-09-25 09:50
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-kthehu-ne-shtepi/20%Monthly2014-09-25 09:45
https://presheva.com/tifozi-hyn-ne-fushe-per-nje-selfie-me-lampard/20%Monthly2014-09-25 09:41
https://presheva.com/kosova-vend-transit-i-terrorizmit-dhe-i-shpelarjes-se-milionave/20%Monthly2014-09-25 09:34
https://presheva.com/serbet-ne-alarm-nuk-duam-tifoze-shqiptare-ne-beograd/20%Monthly2014-09-24 20:35
https://presheva.com/andrea-pirlo-te-la-galaxy/20%Monthly2014-09-24 20:33
https://presheva.com/shqiptaret-ne-serbi-jane-shtuar-serbia-vepron-me-regjistrimin-e-2001-shit/20%Monthly2014-09-24 20:31
https://presheva.com/pvd-me-unitet-per-ta-eliminuar-manipulimin-dhe-diskriminimin-shteterore-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2014-09-24 20:25
https://presheva.com/iphone-6-plus-me-probleme-video/20%Monthly2014-09-24 10:41
https://presheva.com/guardiola-me-intereson-loja-jo-kreu-i-renditjes/20%Monthly2014-09-24 10:08
https://presheva.com/luis-enrique-a-eshte-i-perzgjedhuri-me-i-mire-i-barcelones/20%Monthly2014-09-24 09:55
https://presheva.com/fluturim-direkt-tirane-beograd-video/20%Monthly2014-09-24 09:26
https://presheva.com/van-gaalacticos-a-ka-nevoj-united-per-motivim-video/20%Monthly2014-09-24 09:16
https://presheva.com/rahim-sterling-nuk-renovon-me-liverpool-real-madridi-i-gatshem/20%Monthly2014-09-24 09:10
https://presheva.com/cr7-goleadori-i-trete-ne-historine-e-la-ligas/20%Monthly2014-09-24 09:08
https://presheva.com/pse-u-arrestuan-imamet-dhe-te-tjeret/20%Monthly2014-09-24 09:06
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-konfiskohen-53-100-euro-nga-shqiptari-i-maqedonise-foto/20%Monthly2014-09-23 20:37
https://presheva.com/bayerni-mposht-paderbornin-me-rezultat-4-0/20%Monthly2014-09-23 20:24
https://presheva.com/ronaldo-4-gola-ne-manitan-e-realit-kunder-elche/20%Monthly2014-09-23 20:19
https://presheva.com/a-ia-treguam-te-gjitha-papes/20%Monthly2014-09-23 16:01
https://presheva.com/serbia-investon-ne-kosove-867-mije-euro-ne-dite/20%Monthly2014-09-23 16:00
https://presheva.com/ne-trenin-greqi-gjermani-ne-stacionin-e-presheves-zbulohen-kater-emigrant-ilegal-foto/20%Monthly2014-09-23 11:14
https://presheva.com/ne-mucibabe-ndalohet-nje-femer-me-12-risivere-te-fshehura-dhe-te-padeklaruara/20%Monthly2014-09-23 10:58
https://presheva.com/juventusi-40-milione-per-januzajn/20%Monthly2014-09-23 10:44
https://presheva.com/leo-messi-a-do-te-jete-sezoni-me-i-mire-ne-kariere/20%Monthly2014-09-23 10:39
https://presheva.com/provokojne-serbet-ne-ua-kemi-mesuar-futbollin/20%Monthly2014-09-23 10:24
https://presheva.com/mediat-serbe-vizitojeni-shqiperine/20%Monthly2014-09-23 10:20
https://presheva.com/prifti-ortodoks-mbulimi-i-gruas-shpetimi-i-shoqerise-video/20%Monthly2014-09-23 10:16
https://presheva.com/jeten-mund-t-ia-ndryshoje-prishtina/20%Monthly2014-09-22 19:55
https://presheva.com/ancelotti-ben-rotacion-ronaldo-nuk-pushon/20%Monthly2014-09-22 19:05
https://presheva.com/ozil-falenderon-tifozet-per-mbeshtetje/20%Monthly2014-09-22 19:04
https://presheva.com/bashkimi-shpeton-plakun-zviceran-nga-vdekja-nominohet-per-cmimin-per-guxim/20%Monthly2014-09-22 10:32
https://presheva.com/pellegrini-luajtem-ndaj-nje-ekipi-te-vogel-qe-perpiqej-te-mbrohej/20%Monthly2014-09-22 10:11
https://presheva.com/serbia-nuk-e-do-albin-kurtin-ne-dialog/20%Monthly2014-09-22 09:43
https://presheva.com/llorente-une-dhe-tevez-dyshe-perfekte/20%Monthly2014-09-22 09:29
https://presheva.com/stina-e-vjeshtes-fillon-neser-ne-ora-4-29/20%Monthly2014-09-22 09:26
https://presheva.com/tirana-dhe-beogradi-lidhen-me-vije-ajrore/20%Monthly2014-09-22 09:10
https://presheva.com/nostradamusi-serb-kosova-do-te-bashkohet-me-serbine-video/20%Monthly2014-09-21 20:21
https://presheva.com/pajtim-kasami-shenon-ne-greqi-dhe-feston-duke-bere-sexhde-video/20%Monthly2014-09-21 20:14
https://presheva.com/rrogat-dhe-pensionet-e-zvogluara-nga-muaji-nentor/20%Monthly2014-09-21 15:52
https://presheva.com/permbysje-e-cmendur-leicester-5-3-united/20%Monthly2014-09-21 14:28
https://presheva.com/si-u-pasqyrua-ne-mediat-boterore-vizita-e-papes-ne-shqiperi/20%Monthly2014-09-21 12:19
https://presheva.com/united-falcao-nese-lendohesh-fluturon-mprapsht-ne-monaco/20%Monthly2014-09-21 10:36
https://presheva.com/musliu-mos-i-harroni-deshmoret/20%Monthly2014-09-21 10:30
https://presheva.com/abu-dabi-bernabeu/20%Monthly2014-09-21 10:28
https://presheva.com/chicharito-manchester-united-nuk-besoi-tek-une/20%Monthly2014-09-21 10:21
https://presheva.com/papa-francesku-lutet-per-shqiptaret-paqe-ne-shtepite-e-kombin-tuaj/20%Monthly2014-09-21 10:11
https://presheva.com/ancelotti-cristiano-ronaldo-nje-fenomen/20%Monthly2014-09-21 10:08
https://presheva.com/levante-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-09-21 10:08
https://presheva.com/i-shkrehur-ne-dashuri/20%Monthly2014-09-21 01:43
https://presheva.com/ronaldo-me-20-hat-trick-afer-rekordit-te-real-madridit/20%Monthly2014-09-21 00:41
https://presheva.com/ne-zvicer-burgoset-shqiptari-si-shoferi-me-i-rrezikshem/20%Monthly2014-09-21 00:34
https://presheva.com/kamberi-serbia-ndaj-shqiptareve-te-lugines-ka-ndryshuar-metoden-por-jo-permbajtjen/20%Monthly2014-09-21 00:25
https://presheva.com/foto-te-reja-te-lavdrimit-me-shqiptarin-nga-maqedonia-qe-me-familje-shkoi-ne-siri-foto/20%Monthly2014-09-21 00:19
https://presheva.com/arsenal-shenon-fitore-welbeck-debuton-me-gol/20%Monthly2014-09-20 16:06
https://presheva.com/reali-8-gola-deportivos-ronaldo-me-hat-trick/20%Monthly2014-09-20 16:03
https://presheva.com/gjermania-s-ka-me-azil-per-shtetasit-e-serbise/20%Monthly2014-09-20 00:30
https://presheva.com/ne-llucan-tek-63-vjecari-me-golf-2-gjenden-180-kilogram-kacik-pule/20%Monthly2014-09-20 00:22
https://presheva.com/ne-nish-tek-dy-preshevar-gjendet-35-bokse-cigare-pa-akciza/20%Monthly2014-09-20 00:06
https://presheva.com/kamberi-deputeti-qe-sfidon-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2014-09-20 00:00
https://presheva.com/beckenbauer-nese-cr7-dhe-bale-vlejne-100-milione-athere-cruyff-do-te-vlente-1-miliarde/20%Monthly2014-09-19 23:47
https://presheva.com/a-e-dini-pse-perez-e-solli-chichariton-tek-real-madridi/20%Monthly2014-09-19 23:39
https://presheva.com/alarmohet-xhandarmeria-serbe/20%Monthly2014-09-19 10:12
https://presheva.com/a-flasin-mourinho-dhe-ronaldo/20%Monthly2014-09-19 08:55
https://presheva.com/ja-reformat-zvoglim-te-rrogave-per-10-zvoglim-te-numrit-te-puntoreve-ne-administrate-publike/20%Monthly2014-09-19 07:40
https://presheva.com/bastoret-real-madrid-favorit-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-09-18 22:59
https://presheva.com/ne-nish-kapet-preshevari-ne-kontraband-me-32-emigrant/20%Monthly2014-09-18 22:44
https://presheva.com/trevjecarja-a-j-bie-ne-kofe-dhe-merr-lendime-te-renda-nga-djegja-me-uje-vale/20%Monthly2014-09-18 22:37
https://presheva.com/ambasadori-i-shqiperise-ne-beograd-ilir-bocka-takon-lideret-e-lugines/20%Monthly2014-09-18 22:18
https://presheva.com/shkarkohet-drejtori-i-shtepise-se-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2014-09-18 22:16
https://presheva.com/luis-enrique-nuk-mund-te-fitosh-gjithmone-4-0/20%Monthly2014-09-18 10:05
https://presheva.com/bullgaret-trafikonon-me-furgon-8-sirian-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2014-09-18 10:02
https://presheva.com/bujanoc-as-aset-e-hem-hemet-e-lugines/20%Monthly2014-09-18 08:38
https://presheva.com/referi-detyron-fabregasin-ta-heq-zinxhirin-nga-dora/20%Monthly2014-09-18 08:17
https://presheva.com/ja-se-cfare-politike-luan-beogradi-ne-kosove/20%Monthly2014-09-18 08:11
https://presheva.com/ne-cyrih-shqiptari-kapet-me-1-kilogram-heroine/20%Monthly2014-09-17 21:41
https://presheva.com/mavraj-s-i-trembemi-serbise-ne-beograd/20%Monthly2014-09-17 18:13
https://presheva.com/shefqet-krasniqi-ne-vitin-2008-ishte-banor-i-presheves/20%Monthly2014-09-17 18:09
https://presheva.com/enrique-dua-qe-real-madridi-ti-humb-te-gjitha-ndeshjet/20%Monthly2014-09-17 10:59
https://presheva.com/xavi-ronaldo-nuk-eshte-as-afer-messit/20%Monthly2014-09-17 09:34
https://presheva.com/bayern-munchen-manchester-city-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-09-17 09:05
https://presheva.com/ancelotti-nuk-eshte-zgjidhur-gjithcka-por-me-pelqeu-reagimi/20%Monthly2014-09-17 07:47
https://presheva.com/tevez-shenon-gol-ne-ligen-e-kampioneve-pas-1988-diteve/20%Monthly2014-09-17 07:10
https://presheva.com/aksion-i-policise-ne-kosove-arrestohen-imame-te-xhamive/20%Monthly2014-09-17 07:05
https://presheva.com/cia-ne-isis-150-luftare-jane-nga-kosova-dhe-140-nga-shqiperia/20%Monthly2014-09-16 22:35
https://presheva.com/levizja-e-lire-kosovaret-mund-te-fluturojne-edhe-nga-aeroporti-i-beogradit/20%Monthly2014-09-16 21:58
https://presheva.com/pergjegjsia-publike-e-cdo-kryetari-kauboj/20%Monthly2014-09-16 21:55
https://presheva.com/xhymshiti-nga-terrnoci-shenon-zurichu-ngjitet-ne-krye-video/20%Monthly2014-09-15 22:16
https://presheva.com/lugina-rajoni-shembullor-i-metodave-moderne-te-shtypjes/20%Monthly2014-09-15 21:50
https://presheva.com/dhikri-ne-sexhde/20%Monthly2014-09-15 21:32
https://presheva.com/te-ngaterrosh-dashurite/20%Monthly2014-09-15 21:27
https://presheva.com/united-e-ka-gati-oferten-per-kthimin-e-ronaldos/20%Monthly2014-09-15 21:20
https://presheva.com/destani-do-te-marrim-pjese-ne-zgjedhjet-per-keshill-nacional/20%Monthly2014-09-15 20:25
https://presheva.com/pvd-nuk-merr-pjese-ne-zgjedhjet-per-keshill-nacional/20%Monthly2014-09-15 17:47
https://presheva.com/trupi-koordinues-me-konkurs-per-subvencion-per-ndarjen-e-mjeteve-per-nderrmarjet-private/20%Monthly2014-09-15 17:31
https://presheva.com/qyteti-im-bertet-dhe-aktori-preshevar-gani-veseli-me-tre-cmimet-me-te-medha-video/20%Monthly2014-09-15 17:23
https://presheva.com/revanshizmi-politik/20%Monthly2014-09-15 17:09
https://presheva.com/florentino-perez-me-probleme-ja-pse-nuk-e-bleu-radamel-falcaon/20%Monthly2014-09-15 17:07
https://presheva.com/hakmarrja-e-mekatit/20%Monthly2014-09-14 22:55
https://presheva.com/ldk-ne-s-po-ndahemi-haziri-une-ne-kosoven-lindore/20%Monthly2014-09-14 22:40
https://presheva.com/vritet-rambo-boshnjak/20%Monthly2014-09-14 22:37
https://presheva.com/maqedonia-puneson-mjek-specialist-nga-serbia/20%Monthly2014-09-14 14:35
https://presheva.com/karaceva-proteston-stop-xhandarmerise-serbe/20%Monthly2014-09-14 14:20
https://presheva.com/ronaldo-tek-chelsea-ose-united-do-te-paguhej-500-000-funta-ne-jave/20%Monthly2014-09-14 10:33
https://presheva.com/kur-tifozet-fishkellojne-casillasin-ne-bernabeu-video/20%Monthly2014-09-14 10:20
https://presheva.com/hoxhallaret-apelojne-mos-shkoni-ne-siri-dhe-ne-irak/20%Monthly2014-09-14 10:18
https://presheva.com/ancelotti-ne-nuk-kemi-problem-me-sistemin-po-me-intenzitetin-e-ndeshjes/20%Monthly2014-09-13 21:35
https://presheva.com/vozitesi-qe-shkeli-policin-per-vdekje-lirohet-me-depozit-dhe-magnet-elektronik-ne-kembe/20%Monthly2014-09-13 19:26
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-ndryshojme-stilin-e-lojes/20%Monthly2014-09-12 22:59
https://presheva.com/haziri-po-vijne-dite-te-mira-per-kosoven-lindore/20%Monthly2014-09-12 20:54
https://presheva.com/kush-ka-borxh-per-rryme-per-13-dite-fillon-aksioni-per-pagese-te-detyruar/20%Monthly2014-09-12 19:02
https://presheva.com/bayern-munchen-tension-guardiola-ribery/20%Monthly2014-09-12 17:57
https://presheva.com/ronaldo-manchesteri-apo-rekordet-e-real-madridit/20%Monthly2014-09-12 17:55
https://presheva.com/kuvendi-serb-nuk-pranon-amandamentin-qe-te-nostrifikohen-diplomat-e-universiteteve-pa-procedura-te-stergjatura/20%Monthly2014-09-12 17:33
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-dhe-trojeve-etnike-ne-ish-jugosllavi-ne-mbarim-te-luftes-ii-boterore/20%Monthly2014-09-12 17:29
https://presheva.com/ku-do-te-shkoj-jurgen-klopp-pas-dortmundit/20%Monthly2014-09-12 08:11
https://presheva.com/bild-roshi-ronaldo-shqiptar/20%Monthly2014-09-12 08:09
https://presheva.com/dinari-humb-vleren-119-dinare-per-nje-euro/20%Monthly2014-09-12 08:08
https://presheva.com/vv-pdk-dhe-beogradi-veprojne-kunder-kosoves/20%Monthly2014-09-12 08:03
https://presheva.com/hidhet-koktel-molotovi-ne-shtepine-e-policit-shqiptar-ne-bujanoc/20%Monthly2014-09-11 23:45
https://presheva.com/ozil-i-bindur-sanchez-do-shkelqeje-te-arsenal/20%Monthly2014-09-11 17:42
https://presheva.com/bje-shqiperia-paulo-bento-tek-shtepia/20%Monthly2014-09-11 17:34
https://presheva.com/qeveria-serbe-po-trajton-shqiptaret-me-shifra-te-falsifikuara-rreth-1000-here-te-zvogluara/20%Monthly2014-09-11 17:26
https://presheva.com/pushteti-multietnik-ne-bujanoc-te-oaza-per-kaftjall/20%Monthly2014-09-11 17:24
https://presheva.com/arsimi-shqip-ne-fshatin-raince/20%Monthly2014-09-11 17:13
https://presheva.com/mourinho-e-di-se-pse-guardiola-ka-mbetur-pa-floke/20%Monthly2014-09-11 08:38
https://presheva.com/mourinho-e-dua-ronaldon-tek-chelsea/20%Monthly2014-09-10 22:41
https://presheva.com/nga-viti-i-ardhshem-ska-me-roaming-me-telefona-mobil-me-5-shtete-te-rajonit/20%Monthly2014-09-10 22:32
https://presheva.com/bdl-pro-zgjedhjeve-te-26-tetorit-per-keshillin-nacional-shqiptar/20%Monthly2014-09-10 22:20
https://presheva.com/te-premten-mledhje-komemorative-per-agron-boricin/20%Monthly2014-09-10 22:18
https://presheva.com/albin-kurti-do-ta-drejtoje-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2014-09-09 19:09
https://presheva.com/gjenden-1246-boks-cigare-te-shtepine-e-m-b-ne-bujanoc/20%Monthly2014-09-09 18:11
https://presheva.com/kush-eshte-galaktikos-i-radhes-qe-mund-ta-zevendesoj-ronaldon-tek-reali/20%Monthly2014-09-09 18:02
https://presheva.com/bujanoc-gjuha-e-aliut-dhe-shpata-e-sadiut/20%Monthly2014-09-09 17:53
https://presheva.com/aziri-faktori-politik-shqiptar-duhet-te-jete-i-unifikuar/20%Monthly2014-09-09 17:45
https://presheva.com/pirlo-roma-rivali-me-seriozc-per-titull/20%Monthly2014-09-08 23:13
https://presheva.com/miranda-atletico-mund-te-fitoje-gjithcka/20%Monthly2014-09-08 23:10
https://presheva.com/ndalohet-djegja-dhe-hudhja-ne-toke-aty-ku-eshte-i-shkruar-emri-i-zotit/20%Monthly2014-09-08 22:58
https://presheva.com/cka-do-te-ndodh-me-zvoglimin-e-rrogave-dhe-penzioneve/20%Monthly2014-09-08 22:36
https://presheva.com/ne-bujanoc-shkel-me-veture-dy-persona-dhe-ik-nga-vendi-i-aksidentit/20%Monthly2014-09-08 13:48
https://presheva.com/shprehite-e-punes-fitohen-nga-dita-e-pare-e-shkolles/20%Monthly2014-09-08 07:22
https://presheva.com/fshati-pa-asnje-te-punesuar/20%Monthly2014-09-08 07:18
https://presheva.com/barerat-dhe-participimi-me-lire-per-50/20%Monthly2014-09-08 07:14
https://presheva.com/nani-shqiperia-na-vodhi/20%Monthly2014-09-08 06:09
https://presheva.com/bala-golin-ia-dedikoj-babait-familjes-dhe-te-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2014-09-08 06:06
https://presheva.com/kushtetuta-e-serbise-mbetet-e-pandryshuar/20%Monthly2014-09-07 18:12
https://presheva.com/gareth-bale-ne-qender-te-mesfushes/20%Monthly2014-09-07 10:09
https://presheva.com/marihuana-po-lulezon-me-te-madhe-ne-kosove/20%Monthly2014-09-07 10:03
https://presheva.com/luis-enrique-ka-rilindur-leo-messin/20%Monthly2014-09-07 09:59
https://presheva.com/cili-portier-me-i-mire-de-gea-apo-casillas-video/20%Monthly2014-09-07 09:56
https://presheva.com/perez-une-desha-ta-blej-falcao-por-jo-edhe-ancelotti/20%Monthly2014-09-07 09:53
https://presheva.com/bento-te-detyruar-te-fitojme-kunder-shqiperiise/20%Monthly2014-09-07 09:48
https://presheva.com/kroos-real-madridi-eshte-klubi-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2014-09-07 09:46
https://presheva.com/gazeta-serbe-kurir-humb-gjyqin-nga-polici-preshevar-arben-shahini-per-tekstin-vehabiu-ne-policine-serbe/20%Monthly2014-09-07 00:07
https://presheva.com/suarez-alonso-dhe-di-maria-nuk-do-ti-mungojne-real-madridit/20%Monthly2014-09-06 20:48
https://presheva.com/kdnj-dil-dhe-voto-zgjedhjet-per-keshillin-kombetar-shqiptar/20%Monthly2014-09-06 20:25
https://presheva.com/david-silva-spanja-s-ka-pse-ta-ndryshoje-stilin-e-lojes/20%Monthly2014-09-06 17:45
https://presheva.com/kujdes-policia-rrugore-nga-dite-e-hene-fillon-ne-kontrollime-rigoroze/20%Monthly2014-09-06 17:38
https://presheva.com/neymar-fal-zuginan-video/20%Monthly2014-09-06 08:53
https://presheva.com/603-9-mililione-rekord-te-ardhurash-per-real-madrid/20%Monthly2014-09-06 08:51
https://presheva.com/pergezim-ne-kohe-disfatash/20%Monthly2014-09-05 22:16
https://presheva.com/perez-sulmon-di-marian-donte-me-shume-se-ronaldo/20%Monthly2014-09-05 15:17
https://presheva.com/victor-valdes-ne-tetor-te-liverpool/20%Monthly2014-09-05 15:16
https://presheva.com/sillet-vallja/20%Monthly2014-09-04 23:51
https://presheva.com/shqiptari-qe-dha-nje-milion-euro-per-luften-e-kosoves/20%Monthly2014-09-04 23:33
https://presheva.com/per-simulim-te-faullit-ne-fushe-5-minuta-jashte/20%Monthly2014-09-04 22:53
https://presheva.com/halimi-nxenesit-ne-bujanoc-nuk-moren-tekste-shkollore-falas/20%Monthly2014-09-04 22:41
https://presheva.com/njoh-shume-qe-e-paguajne-rrymen/20%Monthly2014-09-04 22:29
https://presheva.com/halimi-diskriminimi-po-nxit-spastrimin-etnik/20%Monthly2014-09-04 00:26
https://presheva.com/do-te-shtrenjtohet-rryma-tarifa-e-kuqe-nga-1400-kilovat/20%Monthly2014-09-04 00:23
https://presheva.com/argjentina-i-hakmerret-gjermanise-me-4-gola-video/20%Monthly2014-09-03 20:59
https://presheva.com/kapet-ne-nish-kontrabandisti-me-cigare-nga-kosova/20%Monthly2014-09-03 20:56
https://presheva.com/rexhepi-demarkacioni-shmang-incidentet-ne-kufi-me-serbine/20%Monthly2014-09-03 09:59
https://presheva.com/nderroi-jete-dramaturgu-dhe-regjisori-preshevar-agron-borici/20%Monthly2014-09-03 09:57
https://presheva.com/ne-mucibabe-arrestohen-dy-shqiptare-nga-serbia-per-kalim-te-paautorizuar-te-kufirit/20%Monthly2014-09-02 17:49
https://presheva.com/universiteti-shteterore-i-tetoves-dyfishon-cmimin-e-semstrit-pet-studentet-jashte-maqedonise/20%Monthly2014-09-02 17:46
https://presheva.com/jasini-nga-presheva-ne-boten-e-tenisit-nje-enderr-larg-rafa-nadal-foto-video/20%Monthly2014-09-02 12:52
https://presheva.com/di-maria-te-reali-qendrova-per-ronaldon/20%Monthly2014-09-02 12:50
https://presheva.com/jasini-ne-boten-e-tenisit-nje-enderr-larg-rafa-nadal-foto-video/20%Monthly2014-09-02 12:13
https://presheva.com/messi-per-shkak-te-lendimit-nuk-do-te-luaj-ne-reprizen-e-finales-gjermani-argjentine/20%Monthly2014-09-02 11:20
https://presheva.com/bujanoc-shuplake-protestave-demagogjike/20%Monthly2014-09-02 11:04
https://presheva.com/emigrantet-sirian-zbulohen-ne-tren-ne-stacionin-hekurudhor-te-presheves/20%Monthly2014-09-02 11:00
https://presheva.com/alarmohet-real-madrid-cka-do-te-ndryshoj-ancelotti/20%Monthly2014-09-02 10:52
https://presheva.com/ja-si-u-harxhuan-ne-premier-league-mbi-1-miliarde-euro/20%Monthly2014-09-02 10:08
https://presheva.com/daciq-serbia-nuk-do-te-nenshkruaje-marreveshje-paqeje-me-kosoven/20%Monthly2014-09-02 10:04
https://presheva.com/ja-transferimet-e-atletico-madrid-barcelona-dhe-real-madrid-per-vitin-2014/20%Monthly2014-09-01 23:11
https://presheva.com/kamberi-ministri-serb-si-babadimer-midis-veres-i-solli-librat-ne-lugine/20%Monthly2014-09-01 20:23
https://presheva.com/historia-e-kosovarit-pa-letra/20%Monthly2014-09-01 19:56
https://presheva.com/boset-e-droges-nga-lugina-marrin-nga-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2014-09-01 19:52
https://presheva.com/dany-welbeck-tek-arsenal/20%Monthly2014-09-01 19:34
https://presheva.com/ronaldo-i-pakenaqur-me-transferimet-e-real-madridit/20%Monthly2014-09-01 19:31
https://presheva.com/vetevendosje-solidarizim-per-shkollat-shqipe-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-09-01 13:40
https://presheva.com/verbiq-shkollat-qe-i-vizitova-ne-bujanoc-po-vijonte-mesimi-normal/20%Monthly2014-09-01 11:03
https://presheva.com/radamel-falcao-huazohet-tek-manchester-united/20%Monthly2014-09-01 10:00
https://presheva.com/pvd-trupi-koordinues-me-kryetaret-e-komunave-te-presheves-dhe-bujanocit-i-ndajne-canta-te-zbrazta-shkollore-nxenesve-shqiptare/20%Monthly2014-09-01 09:46
https://presheva.com/ku-do-te-transfrohet-radamel-falcao/20%Monthly2014-09-01 09:23
https://presheva.com/1-shtatori-another-shit-in-the-wall/20%Monthly2014-09-01 09:09
https://presheva.com/perez-a-eshte-ky-galacticos-yt/20%Monthly2014-09-01 09:07