XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/jonuz-musliu-per-balkan-magazine-s-ka-kompromis-per-flamurin-video/20%Monthly2014-10-31 22:54
https://presheva.com/anulohet-denimi-per-zinedine-zidane/20%Monthly2014-10-31 19:17
https://presheva.com/messi-godet-rend-neymarin-video/20%Monthly2014-10-31 19:15
https://presheva.com/trajneri-i-granadas-shkyen-gazeten-marca-ne-konference-shtypi-video/20%Monthly2014-10-31 19:10
https://presheva.com/2-meshkuj-nga-lugina-shantazhojne-nje-femer-me-video-ne-youtube/20%Monthly2014-10-31 19:00
https://presheva.com/stoli-argjendi-me-vlere-16-000-euro-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2014-10-31 18:54
https://presheva.com/policia-angleze-ne-alarm-dron-edhe-ne-city-united/20%Monthly2014-10-31 08:23
https://presheva.com/capello-ja-dallimi-mes-messit-dhe-cristianos/20%Monthly2014-10-31 08:22
https://presheva.com/vlan-i-po-dorezohet/20%Monthly2014-10-31 08:19
https://presheva.com/gomat-e-dimrit-te-obliguara-nga-1-nentori-ja-cka-duhet/20%Monthly2014-10-31 07:28
https://presheva.com/anketa-studentet-e-lugines-ku-studiojne-cka-kush-i-financon/20%Monthly2014-10-31 07:01
https://presheva.com/femija-qe-ka-1-vit-pa-ngrene/20%Monthly2014-10-31 06:44
https://presheva.com/burri-i-papune-shet-veten-ne-facebook/20%Monthly2014-10-31 06:42
https://presheva.com/ja-se-cfare-na-e-permireson-memorien-tone/20%Monthly2014-10-31 06:41
https://presheva.com/mascherano-me-i-miri-i-barces-per-2013-14/20%Monthly2014-10-30 22:06
https://presheva.com/600-familje-te-ngujuara-ne-shqiperi/20%Monthly2014-10-30 22:05
https://presheva.com/laporta-perseri-synon-te-behet-president-i-barcelones/20%Monthly2014-10-30 21:59
https://presheva.com/zgjedhjet-per-knsh-do-te-perseriten-ne-koncul-te-bujanocit/20%Monthly2014-10-30 10:09
https://presheva.com/daciq-nuk-i-frikesohet-vizites-se-edi-rames-por-mesazheve-te-tija/20%Monthly2014-10-30 09:35
https://presheva.com/fushata-anti-messi/20%Monthly2014-10-30 09:29
https://presheva.com/ancelotti-bale-nuk-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2014-10-30 08:28
https://presheva.com/aplikacionet-e-google-play-me-pagese-edhe-ne-serbi/20%Monthly2014-10-30 06:17
https://presheva.com/lufta-liria-dhe-grabitqaret-e-lirise/20%Monthly2014-10-30 06:09
https://presheva.com/21-misteret-e-numrit-13/20%Monthly2014-10-30 06:06
https://presheva.com/kallashi-e-kalon-nje-milionshin-video/20%Monthly2014-10-30 06:02
https://presheva.com/samsung-shet-4-5-milione-galaxy-note-4/20%Monthly2014-10-30 06:01
https://presheva.com/sony-se-shpejti-me-nje-dyqan-nenujor/20%Monthly2014-10-30 06:00
https://presheva.com/humbja-e-pare-per-juventusin/20%Monthly2014-10-30 05:59
https://presheva.com/studim-kush-ben-me-shume-selfie/20%Monthly2014-10-30 05:56
https://presheva.com/shikoni-si-e-vjedh-lap-topin-kjo-vajze-video/20%Monthly2014-10-30 05:53
https://presheva.com/alban-skenderaj-i-fshehte-me-projektin-e-ri/20%Monthly2014-10-30 05:51
https://presheva.com/pvd-zgjedhjet-per-knsh-u-zhvilluan-ne-atmosfere-te-qete-dhe-me-shkalle-shume-te-ulte-te-pjesemarrjes/20%Monthly2014-10-29 23:38
https://presheva.com/valdano-messi-e-ka-humbur-fuqine/20%Monthly2014-10-29 20:22
https://presheva.com/song-nuk-deshiron-te-kthehet-tek-barcelona/20%Monthly2014-10-29 20:20
https://presheva.com/shofere-kujdes-nga-gjobat-e-larta-ne-maqedoni/20%Monthly2014-10-29 20:13
https://presheva.com/koeficientet-per-topi-i-arte-2014-cr7-super-favorit/20%Monthly2014-10-29 15:06
https://presheva.com/victoria-beckham-biznesmenia-me-e-suksesshme/20%Monthly2014-10-29 09:24
https://presheva.com/james-enderroj-topin-e-arte/20%Monthly2014-10-29 09:20
https://presheva.com/adnan-januzaj-ne-huazim-ne-janar/20%Monthly2014-10-29 08:08
https://presheva.com/ja-logoja-e-boterorit-fifa-world-cup-russia-2018/20%Monthly2014-10-29 07:39
https://presheva.com/roma-kerkon-coentraon/20%Monthly2014-10-29 07:38
https://presheva.com/pse-ndodhin-martesat-me-letra-cfare-roli-luan-interesi-2/20%Monthly2014-10-29 07:16
https://presheva.com/pse-ndodhin-martesat-me-letra-cfare-roli-luan-interesi/20%Monthly2014-10-29 07:11
https://presheva.com/dragishiq-kercenon-musliu-ka-qene-ne-krye-te-formacionit-terrorist-ai-duhet-arrestuar/20%Monthly2014-10-29 06:27
https://presheva.com/drecun-per-nje-pozite-me-te-mire-te-shqiptareve-ne-lugine-do-te-kene-mbeshtetjen-e-organeve-shteterore/20%Monthly2014-10-29 06:20
https://presheva.com/kamberi-musliu-nuk-eshte-problemi-per-serbine-video/20%Monthly2014-10-29 06:11
https://presheva.com/shokon-ministrja-franceze-e-kultures-nuk-kam-prekur-liber-me-dore/20%Monthly2014-10-29 05:51
https://presheva.com/vuani-nga-pagjumesia-konsumoni-qumesht-dhe-mjalt/20%Monthly2014-10-29 05:49
https://presheva.com/thaci-godet-rende-haradinajn/20%Monthly2014-10-28 23:04
https://presheva.com/the-gladiator-of-koncul-nga-mehalla-ne-prijetar-fotomontazhe/20%Monthly2014-10-28 22:40
https://presheva.com/a-e-ka-bojkotuar-messi-luis-suarezin-ne-el-classico/20%Monthly2014-10-28 16:36
https://presheva.com/pse-fifa-e-la-suarezin-jashte-top-23-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-10-28 16:24
https://presheva.com/diaspora-ne-proteste-kunder-diskriminimit-te-shqiptareve/20%Monthly2014-10-28 16:14
https://presheva.com/messi-i-demtuar-ndaj-realit-mjeket-me-dhane-ok-in/20%Monthly2014-10-28 16:04
https://presheva.com/mourinho-kemi-probleme-me-demtimet/20%Monthly2014-10-28 16:03
https://presheva.com/ja-dosja-e-plote-e-ceshtjes-monstra/20%Monthly2014-10-28 16:00
https://presheva.com/arsiq-musliu-flet-ndryshe-ne-vende-te-ndryshme/20%Monthly2014-10-28 11:13
https://presheva.com/tekstet-shkollore-ne-lugine-do-te-jene-sikurse-ato-ne-kosove-dhe-shqiperi/20%Monthly2014-10-28 11:05
https://presheva.com/lojerat-e-serbeve-isis-do-te-na-vrase-futbollistet-ne-shqiperi/20%Monthly2014-10-28 08:47
https://presheva.com/egzona-gervalla-te-kenduarit-ne-shqip-gjithmone-me-jep-ndjesi-dhe-emocion-te-vecante/20%Monthly2014-10-28 07:34
https://presheva.com/kush-jane-23-kandidatet-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-10-28 06:56
https://presheva.com/halloween-vjen-me-genta-ismajlin/20%Monthly2014-10-28 06:39
https://presheva.com/microsoft-lanson-celularin-me-dy-sim-kartela-nokia-130/20%Monthly2014-10-28 06:36
https://presheva.com/zbulohet-titulli-i-pjeses-se-7-te-franshizes-fast-furious/20%Monthly2014-10-28 06:34
https://presheva.com/modelet-e-telefonave-qe-do-te-pajisen-me-android-lollipop/20%Monthly2014-10-28 06:31
https://presheva.com/limoni-per-floke-te-yndyrshem/20%Monthly2014-10-28 06:27
https://presheva.com/konsumoni-leng-frutash-parandalon-semundjet/20%Monthly2014-10-28 06:25
https://presheva.com/lulelaker-kunder-diabetit/20%Monthly2014-10-28 06:24
https://presheva.com/musliu-lugina-me-afer-prishtines-e-tiranes/20%Monthly2014-10-28 06:22
https://presheva.com/cmimet-e-primera-per-sezonin-e-kaluar-dominon-real-madridi/20%Monthly2014-10-27 23:03
https://presheva.com/modric-kishim-frike-nga-humbja/20%Monthly2014-10-27 23:00
https://presheva.com/masakrimi-i-votes-elektorale/20%Monthly2014-10-27 22:59
https://presheva.com/jonuz-musliu-ne-krye-te-keshillit-nacional-te-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2014-10-27 22:56
https://presheva.com/lojerat-pa-kufi/20%Monthly2014-10-27 22:53
https://presheva.com/a-eshte-benzema-lojtari-me-i-nenvlersuar-ne-bote/20%Monthly2014-10-27 10:44
https://presheva.com/moura-zidane-eshte-mbret-i-futbollit/20%Monthly2014-10-27 08:44
https://presheva.com/arsenal-kerkon-pedron/20%Monthly2014-10-27 08:42
https://presheva.com/shevchenko-neuer-duhet-ta-fitoj-topin-e-arte-video/20%Monthly2014-10-27 08:40
https://presheva.com/miratohet-rebalansi-i-buxhetit-rrogat-dhe-pensionet-e-zvogluara-nga-1-nentori/20%Monthly2014-10-27 06:57
https://presheva.com/euforia-mediet-shqiptaret-droni-e-fahriu/20%Monthly2014-10-26 23:27
https://presheva.com/studiuesja-ruse-shqiperia-e-madhe-realitet-brenda-5-viteve/20%Monthly2014-10-26 23:23
https://presheva.com/ja-rezultatet-preleminare-ne-zgjedhjet-per-keshill-nacional-te-shqiptareve/20%Monthly2014-10-26 22:31
https://presheva.com/idro-seferi-jeta-e-nje-gazetari-shqiptar-ne-beogradin-e-pas-dronit/20%Monthly2014-10-26 18:11
https://presheva.com/manchester-chelsea-van-persi-shpeton-unitedin-ne-minuten-e-fundit/20%Monthly2014-10-26 17:12
https://presheva.com/ne-kamion-gjendet-81-shtetas-te-sirise/20%Monthly2014-10-26 16:35
https://presheva.com/viti-i-ri-islamik-1436/20%Monthly2014-10-26 14:48
https://presheva.com/pjesmarrje-e-vogel-e-votuesve-presheva-deri-ora-16-rreth-25/20%Monthly2014-10-26 14:35
https://presheva.com/protestojne-serbet-e-novi-sadit-mos-i-prekni-shqiptaret/20%Monthly2014-10-26 14:27
https://presheva.com/rama-ska-asnje-ndryshim-do-te-shkoj-ne-presheve/20%Monthly2014-10-25 23:29
https://presheva.com/nga-1-nentori-gomat-e-dimrit-nuk-jane-obligative-nese-nuk-ka-bore/20%Monthly2014-10-25 23:06
https://presheva.com/lapceviq-te-anulohet-vizita-e-kryeministrit-shqiptar-rama/20%Monthly2014-10-25 22:47
https://presheva.com/alan-eustace-thyen-rekordin-e-felix-baumgartner-duke-kercyer-nga-lartesia-41-842-metra-foto-video/20%Monthly2014-10-25 09:59
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-10-25 09:37
https://presheva.com/james-rodriguez-show-para-el-clasicos-video/20%Monthly2014-10-25 09:34
https://presheva.com/vucic-e-shtyva-viziten-me-ramen-se-nuk-doja-te-shkelja-mbi-krenarine-serbe/20%Monthly2014-10-25 09:32
https://presheva.com/nora-istrefi-nuk-jam-shtatzene-edhe-po-te-isha-nuk-do-tregoja/20%Monthly2014-10-25 09:30
https://presheva.com/uefa-denon-shqiperine-mbesa-e-berishes-e-lumtur-foto-lajm/20%Monthly2014-10-25 09:27
https://presheva.com/ky-eshte-tradhtari-shqiptar-i-cili-i-ndihmoi-serbise-per-vendimin/20%Monthly2014-10-25 09:25
https://presheva.com/nervozohet-suarez-braktis-intervisten-video/20%Monthly2014-10-24 21:55
https://presheva.com/tri-vajza-shqiptare-ne-kampin-e-xhihadisteve-ne-siri-video/20%Monthly2014-10-24 21:52
https://presheva.com/presheva-dhe-buanoci-gati-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2014-10-24 21:44
https://presheva.com/kosovari-fluturon-80-metra-me-bmw-dhe-shpeton-pa-asnje-lendim/20%Monthly2014-10-24 21:32
https://presheva.com/vuciq-nuk-i-urrej-shqiptaret/20%Monthly2014-10-24 21:26
https://presheva.com/dailymail-blatter-platini-e-federata-e-serbise-jane-majmune/20%Monthly2014-10-24 21:16
https://presheva.com/vendimi-i-uefa-s-ja-reagimi-i-shtypit-europian/20%Monthly2014-10-24 10:03
https://presheva.com/uefa-ia-dhuron-fitoren-3-0-serbise-ndaj-shqiperise/20%Monthly2014-10-24 08:08
https://presheva.com/mediat-turke-ia-kujtojne-dronin-serbise/20%Monthly2014-10-24 06:04
https://presheva.com/burrit-i-gjejne-shishe-ne-stomak/20%Monthly2014-10-24 05:57
https://presheva.com/nese-iu-kapin-duke-parkuar-keq-ne-afganistan-vjen-policia-dhe-ua-thyen-xhamat/20%Monthly2014-10-24 05:56
https://presheva.com/kastraveci-ideal-per-qetesimin-e-syve/20%Monthly2014-10-24 05:55
https://presheva.com/debatet-ne-cift-ju-shendoshin-6-kg/20%Monthly2014-10-24 05:52
https://presheva.com/kdnj-dil-dhe-voto-zgjedhjet-per-keshillin-kombetar-shqiptar-2/20%Monthly2014-10-23 23:02
https://presheva.com/ja-pse-facebook-nuk-krijon-butonin-nuk-e-pelqej/20%Monthly2014-10-23 22:33
https://presheva.com/policia-serbe-e-ndali-ne-kufi-ballistin-me-10-tetor-nuk-ua-mbushi-syrin-fluturakja-e-tij/20%Monthly2014-10-23 22:28
https://presheva.com/benzema-do-ta-mposhtim-barcen/20%Monthly2014-10-23 22:26
https://presheva.com/halimi-ende-nuk-eshte-koha-per-takime-mes-zyrtareve-te-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2014-10-23 22:21
https://presheva.com/cka-nuk-guxoni-te-veshni-ne-el-classico/20%Monthly2014-10-23 11:00
https://presheva.com/pse-edi-rama-te-mos-e-vizitoj-presheven/20%Monthly2014-10-23 10:44
https://presheva.com/vritet-ne-siri-nje-shqiptar-nga-shkupi/20%Monthly2014-10-23 10:28
https://presheva.com/platini-serbia-dhe-shqiperia-do-te-denohen-ashper/20%Monthly2014-10-23 10:27
https://presheva.com/avokati-i-fshf-se-s-ka-perseritje-fitojme-ne-tavoline/20%Monthly2014-10-23 08:57
https://presheva.com/serbi-shqiperi-uefa-jep-sot-vendimin/20%Monthly2014-10-23 07:29
https://presheva.com/lojtareve-shqiptare-ia-hapen-portat-e-arenes-ne-vend-te-stadiumit-te-futbollit/20%Monthly2014-10-22 23:09
https://presheva.com/cr7-do-ta-mposht-messin-per-rekordin-e-lk-se/20%Monthly2014-10-22 23:01
https://presheva.com/kosova-pranohet-anetare-e-perkohshme-ne-komitetin-olimpik-nderkombetar/20%Monthly2014-10-22 20:38
https://presheva.com/edi-rama-historia-e-beogradit-me-kane-inspiruar-dy-gjera/20%Monthly2014-10-22 20:36
https://presheva.com/brukseli-pa-koment-per-kerkesat-e-edi-rames-qe-ta-vizitoj-presheven/20%Monthly2014-10-22 15:57
https://presheva.com/vuciq-rama-nuk-ka-kerkuar-qe-te-merr-pjese-ne-mitingun-politik-ne-presheve/20%Monthly2014-10-22 15:51
https://presheva.com/pepe-ne-manchester-city/20%Monthly2014-10-22 15:43
https://presheva.com/pd-bdl-persona-te-paidentifikuar-i-heqin-dhe-i-grisin-posterat-tona/20%Monthly2014-10-22 15:39
https://presheva.com/nuk-ka-me-televizioni-b92-te-beogradit/20%Monthly2014-10-22 15:33
https://presheva.com/ja-agjenda-e-kryeministrit-rama-ne-presheve-e-bujanoc-me-11-nentor/20%Monthly2014-10-22 10:27
https://presheva.com/fituesi-i-europa-league-luan-ne-champions-league/20%Monthly2014-10-22 09:03
https://presheva.com/liverpoo-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-10-22 08:59
https://presheva.com/gold-medal-of-excellence-2014-ne-linz-te-austrise-i-jepet-fotografit-preshevar-adrian-limanit/20%Monthly2014-10-22 08:29
https://presheva.com/hija-e-se-kaluares/20%Monthly2014-10-22 08:25
https://presheva.com/kroatet-ne-serbi-nuk-ishte-putini-por-kopja-e-tij/20%Monthly2014-10-22 08:19
https://presheva.com/mediat-ne-serbi-pse-serbet-vdesin-ne-hage/20%Monthly2014-10-22 08:17
https://presheva.com/enrique-tallet-me-romen-kur-pash-rezultatin-ne-tabele-kam-menduar-se-ishte-prishur/20%Monthly2014-10-22 07:07
https://presheva.com/ronaldo-do-ta-hesht-anfieldin/20%Monthly2014-10-22 07:05
https://presheva.com/bale-mungon-ne-el-classico/20%Monthly2014-10-22 07:03
https://presheva.com/valdes-ne-bayern-munchen/20%Monthly2014-10-22 07:02
https://presheva.com/kontrabande-me-cigare-me-akciza-te-kosoves/20%Monthly2014-10-22 06:21
https://presheva.com/majko-politika-serbe-asgje-s-ka-ndryshuar/20%Monthly2014-10-21 23:21
https://presheva.com/edi-rama-deshiron-ta-vizitoj-presheven/20%Monthly2014-10-21 23:16
https://presheva.com/bayerni-cmend-romen/20%Monthly2014-10-21 23:09
https://presheva.com/kuotat-e-pranimit-per-master-te-ciklit-te-studimit-te-larte/20%Monthly2014-10-21 23:02
https://presheva.com/agim-doci-per-te-humbur-kohe-jemi-kampion-bote/20%Monthly2014-10-21 22:54
https://presheva.com/roma-bayern-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-10-21 08:26
https://presheva.com/kurir-kemi-filmime-fluturaken-e-drejtoi-olsi-rama/20%Monthly2014-10-21 08:11
https://presheva.com/ronaldo-ka-shenuar-me-shume-se-top-skuadrat-europiane/20%Monthly2014-10-21 05:40
https://presheva.com/lokalet-shqiptar-nuk-ka-kush-ti-mbroje/20%Monthly2014-10-20 22:52
https://presheva.com/vuciq-do-te-bisedoj-me-edi-ramen-por-serbine-askush-nuk-do-ta-poshteroje/20%Monthly2014-10-20 22:33
https://presheva.com/gjenden-140-kilogram-duhani-ne-veture-me-targa-bu/20%Monthly2014-10-20 13:46
https://presheva.com/suarez-messi-me-i-mire-se-ronaldo/20%Monthly2014-10-20 11:18
https://presheva.com/thyhet-edhe-furra-e-6-me-radhe-e-pronareve-shqiptar-nga-huliganet-serb/20%Monthly2014-10-20 09:47
https://presheva.com/me-60-milion-euro-vidal-eshte-i-juaji/20%Monthly2014-10-20 09:00
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-nuk-do-rikthehet-te-united/20%Monthly2014-10-20 07:17
https://presheva.com/ne-ndeshjen-serbi-shqiperi-kishte-polic-qe-flisnin-shqip/20%Monthly2014-10-20 06:03
https://presheva.com/lamborghini-urus-suv-i-pare-del-vitin-2017-video/20%Monthly2014-10-20 05:59
https://presheva.com/pse-nuk-do-nje-mashkull-te-martohet/20%Monthly2014-10-20 05:58
https://presheva.com/apartamenti-2xl-dedikuar-kombetares/20%Monthly2014-10-20 05:56
https://presheva.com/ja-cfare-ndodhe-nese-printohen-te-gjitha-fotografite-e-postuara-ne-instagram/20%Monthly2014-10-20 05:54
https://presheva.com/reagimi-interesant-i-foshnjes-ndaj-kur-anit-video/20%Monthly2014-10-20 05:51
https://presheva.com/ndalet-rryma-kur-po-behej-operacion-ne-zemer-mjeku-operon-pacientin-me-dritat-e-celularit-video/20%Monthly2014-10-20 05:49
https://presheva.com/apple-ka-shitur-mbi-225-milione-ipad-deri-me-sot/20%Monthly2014-10-20 05:48
https://presheva.com/pasta-e-dhembeve-magjike-per-fytyren-dhe-pajisjet-shtepiake/20%Monthly2014-10-20 05:45
https://presheva.com/idro-seferi-mesazhe-paqeje-ne-emisionin-me-te-shikuar-serb/20%Monthly2014-10-19 22:04
https://presheva.com/madrilen-a-ju-mungon-di-maria/20%Monthly2014-10-19 16:24
https://presheva.com/rama-dhe-vucic-vendosin-takimi-me-10-nentor/20%Monthly2014-10-19 16:15
https://presheva.com/lazio-me-fitore-pa-canen-dhe-berishen/20%Monthly2014-10-19 12:49
https://presheva.com/a-do-te-jete-ky-viti-i-rekordeve-tek-real-madridi/20%Monthly2014-10-19 12:45
https://presheva.com/a-do-ta-fitoje-chelsea-premier-ligen/20%Monthly2014-10-19 12:32
https://presheva.com/barcelones-nuk-i-intereson-real-madridi/20%Monthly2014-10-19 12:31
https://presheva.com/koktel-molotov-ne-xhamine-e-subotices-dhe-embeltoren-e-novi-sadit-foto/20%Monthly2014-10-19 12:24
https://presheva.com/shqiptaret-lufte-speciale-kunder-serbise/20%Monthly2014-10-19 12:16
https://presheva.com/serbi-shqiperi-marca-ja-vendimet-e-mundshme-te-uefa-s/20%Monthly2014-10-18 16:58
https://presheva.com/rrethohet-me-autoblinda-ambasada-shqiptare-ne-beograd/20%Monthly2014-10-18 16:55
https://presheva.com/jashari-s-kishte-mbiemer-pjesa-ii/20%Monthly2014-10-18 13:06
https://presheva.com/alves-ka-nenshkruar-per-manchester-united/20%Monthly2014-10-18 12:49
https://presheva.com/januzaj-nuk-e-ka-ndermend-te-largohet-nga-unitedi/20%Monthly2014-10-18 12:40
https://presheva.com/merkel-vuciq-mbeshtetje-serbise-ne-rrugen-europiane/20%Monthly2014-10-18 12:37
https://presheva.com/kamera-e-fshehte-me-e-cmendur-qe-keni-pare-ndonjehere-video/20%Monthly2014-10-17 22:54
https://presheva.com/ronaldo-vs-messi-barazim-349-349/20%Monthly2014-10-17 22:41
https://presheva.com/vetevendosje-thaci-e-jahjaga-nuk-bezajne-per-dhunen-ndaj-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2014-10-17 22:30
https://presheva.com/presheva-shkaku-i-dilemave-te-vuciq-per-te-pritur-ramen-ne-beograd/20%Monthly2014-10-17 22:26
https://presheva.com/cana-rrezikon-te-denohet-per-6-18-muaj/20%Monthly2014-10-17 22:24
https://presheva.com/real-madridi-kerkon-alaban/20%Monthly2014-10-17 22:22
https://presheva.com/dosja-e-plote-e-uefa-s/20%Monthly2014-10-17 22:20
https://presheva.com/ja-agjenda-e-kryeministrit-rama-me-23-tetor-viziton-presheven-dhe-bujanocin/20%Monthly2014-10-17 22:14
https://presheva.com/bushati-ne-jemi-gati-per-vizite-presim-pergjigje-nga-pala-serbe/20%Monthly2014-10-17 22:11
https://presheva.com/vuciq-nuk-e-dime-se-a-do-ta-presim-ramen-ne-beograd/20%Monthly2014-10-17 16:38
https://presheva.com/cana-te-denohemi-se-mbrojtem-jetet-tona/20%Monthly2014-10-17 10:11
https://presheva.com/huliganet-serbe-vazhdojne-te-thyejne-dyqanet-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2014-10-17 09:49
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-policia-kufitare-konfiskon-fisheke-nga-nje-serb/20%Monthly2014-10-17 06:12
https://presheva.com/lugina-me-pese-lista-per-zgjedhjet-e-keshillit-nacional/20%Monthly2014-10-17 06:08
https://presheva.com/ironia-e-baton-haxhiut-te-behemi-gati-per-lufte-ta-marrim-veriun-maqedonine-luginen/20%Monthly2014-10-17 06:06
https://presheva.com/ja-si-ta-parandaloni-lodhjen-nga-puna/20%Monthly2014-10-17 05:41
https://presheva.com/amerikani-kendon-xhamadani-vija-vija-video/20%Monthly2014-10-17 05:39
https://presheva.com/google-prezantoi-tabletin-nexus-9/20%Monthly2014-10-17 05:37
https://presheva.com/prifti-iu-tha-njerezve-te-hane-bar-tani-iu-thote-te-pine-benzine/20%Monthly2014-10-17 05:35
https://presheva.com/serbet-tallen-me-putinin-video/20%Monthly2014-10-17 05:33
https://presheva.com/tirane-beograd-tirane/20%Monthly2014-10-16 16:46
https://presheva.com/pse-ebola-eshte-virus-kaq-i-tmerrshem-dhe-vdekjeprures/20%Monthly2014-10-16 15:39
https://presheva.com/gazetareve-serb/20%Monthly2014-10-16 15:35
https://presheva.com/mjeket-e-barcelones-kane-refuzuar-transferimin-e-vermaelen/20%Monthly2014-10-16 15:19
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-largohet-ne-janar-nga-bayern/20%Monthly2014-10-16 09:56
https://presheva.com/rregullorja-e-uefa-s-parashikon-fitore-3-0/20%Monthly2014-10-16 09:53
https://presheva.com/gjendet-fluturakja-qe-valeviti-flamurin-shqiptar-ne-mes-te-beogradit/20%Monthly2014-10-16 09:49
https://presheva.com/guardiola-do-te-doja-nje-dite-te-drejtoj-manchester-unitedin/20%Monthly2014-10-16 07:30
https://presheva.com/ibrahimovic-kosova-eshte-serbi-nese-nena-ime-eshte-e-virgjer/20%Monthly2014-10-16 07:21
https://presheva.com/nikoliq-po-te-tentonin-huliganat-te-hynin-ne-shtepi-do-ta-pastroja-menjehere/20%Monthly2014-10-16 06:27
https://presheva.com/edi-rama-pas-beogradit-do-te-vizitoje-edhe-presheven/20%Monthly2014-10-16 06:15
https://presheva.com/si-te-instalosh-versionin-preview-te-windows-10/20%Monthly2014-10-16 06:03
https://presheva.com/ibrahimovic-prezanton-modelin-e-ri-te-volvo-s/20%Monthly2014-10-16 06:01
https://presheva.com/gold-ag-ganimete-abazi-dhe-iliret-me-fjalet-e-qiririt/20%Monthly2014-10-16 05:54
https://presheva.com/mjalt-per-tu-dobesuar/20%Monthly2014-10-16 05:52
https://presheva.com/ja-semundjet-qe-parandalon-molla/20%Monthly2014-10-16 05:51
https://presheva.com/cka-nese-ne-vend-te-flamurit-do-ishte-nje-bombe/20%Monthly2014-10-16 05:48
https://presheva.com/uefa-ja-akuzat-per-serbine-dhe-shqiperine/20%Monthly2014-10-15 21:59
https://presheva.com/erioni-8-vjecar-kthehet-nga-siria-tek-nena-e-tij-ne-kosove/20%Monthly2014-10-15 21:57
https://presheva.com/serbia-i-dorezon-note-proteste-shqiperise/20%Monthly2014-10-15 21:55
https://presheva.com/filipoviq-sulmi-me-motiv-etnik-qe-te-frigesohen-serbet-e-mbetur-ne-presheve/20%Monthly2014-10-15 17:13
https://presheva.com/arrestohet-muhamed-aliu-pas-gjuajtes-me-gure-te-nje-shtepie-serbe-ne-presheve/20%Monthly2014-10-15 16:57
https://presheva.com/njerez-shpirtmire-dhe-human-ta-ndihmojme-familjen-ismaili-nga-presheva/20%Monthly2014-10-15 10:15
https://presheva.com/palmeri-shqiperia-mund-ta-marre-ndeshjen-3-0-ndersa-serbia-te-suspendohet/20%Monthly2014-10-15 10:10
https://presheva.com/shefqet-krasniqi-lirohet-nga-paraburgimi/20%Monthly2014-10-15 09:35
https://presheva.com/daciq-serbia-nuk-ka-asnje-pergjegjesi/20%Monthly2014-10-15 08:55
https://presheva.com/pse-e-shiti-ancelotti-di-marian/20%Monthly2014-10-15 08:14
https://presheva.com/arritja-ne-tirane-ja-cfare-thane-lorik-cana-de-biasi-duka-video/20%Monthly2014-10-15 07:02
https://presheva.com/ja-si-festoi-presheva-pas-ndeshjes-serbi-shqiperi-video-foto/20%Monthly2014-10-15 05:52
https://presheva.com/shqiptaret-e-kosoves-qe-jetojne-ne-zvicer-e-ngriten-flamurin-ne-beograd/20%Monthly2014-10-15 05:41
https://presheva.com/policia-serbe-ndalon-45-shqiptare-ne-aeroportin-e-beogradit/20%Monthly2014-10-14 16:29
https://presheva.com/iniesta-suarez-i-gatshem-per-real-madridin/20%Monthly2014-10-14 10:12
https://presheva.com/propozimi-i-daciqit-per-shkembim-teritoresh-eshte-vetem-mendim-i-tij-personal/20%Monthly2014-10-14 09:36
https://presheva.com/revoltohet-mucibaba-luta-na-premtoje-e-nuk-realizoje-asgje-per-8-muaj/20%Monthly2014-10-14 09:28
https://presheva.com/gipa/20%Monthly2014-10-14 09:24
https://presheva.com/lorik-cana-do-ta-befasojme-serbine/20%Monthly2014-10-14 09:12
https://presheva.com/futbollisti-serb-lojtaret-nga-kosova-jane-me-te-mire/20%Monthly2014-10-14 07:45
https://presheva.com/lorik-cana-allahu-qofte-me-ne-neser/20%Monthly2014-10-14 06:10
https://presheva.com/ne-pakistan-eshte-me-lire-droga-se-pica/20%Monthly2014-10-14 06:09
https://presheva.com/putini-ne-serbi-fluturon-me-aeroplan-prej-diamanti/20%Monthly2014-10-14 06:08
https://presheva.com/qumesht-per-te-ushqyer-lekuren/20%Monthly2014-10-14 06:06
https://presheva.com/limon-per-relaksin-e-kembeve/20%Monthly2014-10-14 06:05
https://presheva.com/ja-ushqimet-baze-te-cilat-mbrojne-syte/20%Monthly2014-10-14 06:04
https://presheva.com/nexus-6-do-te-rivalizoje-iphone-6-plus/20%Monthly2014-10-14 06:03
https://presheva.com/serbia-frikesohet-per-mungese-te-tifozeve-kunder-shqiperise/20%Monthly2014-10-13 14:32
https://presheva.com/ronaldo-i-bindur-se-e-fiton-topin-e-arte-video/20%Monthly2014-10-13 14:26
https://presheva.com/foto-ekskluzive-nga-arritja-e-kombetares-ne-beograd-para-ndeshjes-serbi-shqiperi/20%Monthly2014-10-13 12:33
https://presheva.com/ozil-drejt-bayernit-per-38-milion-euro/20%Monthly2014-10-13 11:02
https://presheva.com/advokat-me-shqiperine-e-kemi-te-lehte/20%Monthly2014-10-13 09:57
https://presheva.com/xhaka-ne-serbi-per-fitore/20%Monthly2014-10-13 09:05
https://presheva.com/me-shume-se-100-police-te-serbise-ndiqen-penalisht/20%Monthly2014-10-13 09:03
https://presheva.com/shqiptaret-me-plisa-ne-stadium-gjate-ndeshjes-jugosllavi-shqiperi-ne-vitin-1967-video/20%Monthly2014-10-13 06:52
https://presheva.com/zbulohen-5-emigrante-sirian-ne-tren/20%Monthly2014-10-13 06:42
https://presheva.com/biznesmeni-shqiptar-premton-1-milion-euro-shperblim-per-fitore-kunder-serbise/20%Monthly2014-10-13 00:11
https://presheva.com/blackwater-kerkon-20-miliarde-dollare-per-zhdukjen-e-isis-it/20%Monthly2014-10-12 19:29
https://presheva.com/zyrtare-ne-serbi-shkohet-pa-tifoze/20%Monthly2014-10-12 19:05
https://presheva.com/mourinho-nuk-do-kete-kurre-nje-cr7-tjeter/20%Monthly2014-10-12 19:04
https://presheva.com/moyes-januzaj-do-behet-njeshi-ne-bote/20%Monthly2014-10-12 19:00
https://presheva.com/ja-listat-e-antareve-per-keshill-nacional-qe-do-ti-votoni-me-26-tetor/20%Monthly2014-10-12 18:37
https://presheva.com/demaci-kunder-daciqit-edhe-veriu-edhe-lugina-e-jona/20%Monthly2014-10-12 18:20
https://presheva.com/haziri-edi-shko-ne-beograd-t-i-mund-te-zgjedhesh-probleme-te-medha/20%Monthly2014-10-11 10:30
https://presheva.com/shqiperi-danimarke-masa-te-rrepta-ne-elbasan/20%Monthly2014-10-11 10:04
https://presheva.com/dacic-dialogu-me-prishtinen-vendimtar-per-bisedimet-be-serbi/20%Monthly2014-10-11 10:03
https://presheva.com/ja-formacioni-i-kombetares-kunder-danimarkes/20%Monthly2014-10-11 08:56
https://presheva.com/cmenden-serbet-ish-luftetari-i-uck-se-ne-beograd-per-shqiperine-foto/20%Monthly2014-10-11 08:51
https://presheva.com/kuci-vendimi-me-i-drejte-do-te-ishte-qe-rusia-ta-njohe-republiken-e-kosoves/20%Monthly2014-10-10 18:16
https://presheva.com/matoshi-shkembimi-i-territoreve-aktualisht-i-pamundur/20%Monthly2014-10-10 18:14
https://presheva.com/kamberi-iniciativa-ruse-nuk-eshte-dhene-per-te-miren-e-shqiptareve/20%Monthly2014-10-10 18:13
https://presheva.com/neymar-messi-eshte-me-i-miri/20%Monthly2014-10-10 18:09
https://presheva.com/jahjages-e-rames-u-kerkohet-te-flasin-per-luginen-nese-e-vizitojne-beogradin/20%Monthly2014-10-10 18:06
https://presheva.com/presheva-pa-rryme-diten-e-diel-prej-ora-07-deri-ora-18/20%Monthly2014-10-10 18:02
https://presheva.com/aktiviste-nga-presheva-kane-filluar-fushaten-thuaj-jo-jonuz-musliu-per-kryetar/20%Monthly2014-10-09 22:09
https://presheva.com/kroos-mos-me-krahasoni-me-xabi-alonson/20%Monthly2014-10-09 17:51
https://presheva.com/ne-nje-shtepi-ne-koncul-policia-gjen-1542-fisheke/20%Monthly2014-10-09 17:46
https://presheva.com/reus-ne-liverpool/20%Monthly2014-10-09 11:27
https://presheva.com/alexis-sanchez-kishte-punuar-ne-autolarje/20%Monthly2014-10-09 11:27
https://presheva.com/destani-kryetari-e-knsh-do-ta-propozoj-lista-qe-fiton-me-shume-vota/20%Monthly2014-10-09 11:24
https://presheva.com/kamberi-ne-zjgedhjet-e-knsh-kualiteti-do-te-fitoj-kundrejt-kuantitetit-dhe-numrit-te-madh/20%Monthly2014-10-09 11:18
https://presheva.com/myftiu-sulejman-rexhepi-me-ore-rolex-prej-35-000-eurove/20%Monthly2014-10-09 08:07
https://presheva.com/ja-20-klubet-futbollistike-shqiptare-te-zvicres/20%Monthly2014-10-09 08:03
https://presheva.com/lugina-do-qeveri-te-fuqishme/20%Monthly2014-10-09 08:02
https://presheva.com/mendes-cristiano-ronaldo-nuk-largohet-nga-real-madrid/20%Monthly2014-10-09 07:59
https://presheva.com/serbet-ktheni-biletat-asnje-shqiptar-s-e-kalon-kufirin/20%Monthly2014-10-09 07:49
https://presheva.com/statistikat-e-leo-messit-2007-2014/20%Monthly2014-10-09 07:47
https://presheva.com/ky-burre-eshte-gati-te-shese-shtepine-e-tij-per-nje-iphone-6-video/20%Monthly2014-10-09 05:46
https://presheva.com/hoxhaj-ideja-e-kembimit-te-territoreve-e-demshme-dhe-jashte-realitetit/20%Monthly2014-10-08 22:29
https://presheva.com/halimi-shkembimi-i-territoreve-mohimi-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2014-10-08 18:27
https://presheva.com/do-te-ndalohet-rreptesisht-duhani-ne-vende-publike-dhe-lokale/20%Monthly2014-10-08 18:24
https://presheva.com/per-udhetim-ne-europe-nuk-duhet-me-vetem-pasaporta/20%Monthly2014-10-08 18:16
https://presheva.com/tifozet-spanjoll-fyejne-piquen-largohu-nga-kombetarja-video/20%Monthly2014-10-08 17:51
https://presheva.com/mesut-ozil-tre-muaj-jashte-fushes/20%Monthly2014-10-08 17:49
https://presheva.com/trajneri-i-danimarkes-ka-frige-nga-shqiperia/20%Monthly2014-10-08 17:47
https://presheva.com/benzema-la-liga-ka-nevoje-per-barcelonen/20%Monthly2014-10-08 17:21
https://presheva.com/ovl-ucpmb-e-papranueshme-dalja-ne-zgjedhjet-per-keshill-nacional/20%Monthly2014-10-08 17:19
https://presheva.com/shtkk-organizon-kuvendin-e-dyte-zgjedhor/20%Monthly2014-10-08 17:16
https://presheva.com/musliu-presim-qe-knsh-te-jete-ndryshe-nga-ai-i-meparshem/20%Monthly2014-10-08 11:06
https://presheva.com/lauda-fernando-alonso-te-mclaren/20%Monthly2014-10-08 10:51
https://presheva.com/vettel-ferrari-bild-zbulon-detajet-e-kontrates/20%Monthly2014-10-08 10:49
https://presheva.com/david-de-gea-portieri-i-enderrave-per-real-madridin/20%Monthly2014-10-08 07:23
https://presheva.com/messi-ktheja-djalit-trotinetin-video/20%Monthly2014-10-08 07:08
https://presheva.com/kete-kenge-duhet-t-a-degjoni-video/20%Monthly2014-10-08 06:23
https://presheva.com/preshevari-qani-lutfiu-pas-helikopterit-zbulon-dhe-nje-makineri-tjeter-video/20%Monthly2014-10-08 06:09
https://presheva.com/ja-cdo-te-thote-te-kesh-fat-video/20%Monthly2014-10-08 06:06
https://presheva.com/ja-fruti-qe-kontrollon-sasine-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2014-10-08 06:05
https://presheva.com/alzhaimeri-kerkuesit-drejt-nje-kure/20%Monthly2014-10-08 06:03
https://presheva.com/penallti-per-juventusin-humori-dhe-fotomontazhet-ne-facebook/20%Monthly2014-10-08 05:47
https://presheva.com/kosova-ende-ska-zgjidhje-per-kartonin-e-gjelbert/20%Monthly2014-10-07 23:05
https://presheva.com/federata-serbe-shqiperia-nuk-e-jep-listen-e-tifozeve-qe-do-te-vijne-ne-beograd/20%Monthly2014-10-07 22:18
https://presheva.com/qsa-realizoi-projektin-shporta-e-kurban-bajramit/20%Monthly2014-10-07 22:00
https://presheva.com/daciq-qendrimi-im-me-se-miri-te-ndahet-kosova/20%Monthly2014-10-07 21:56
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-pdsh-pd-lpd-rd-bdl-ja-parimet-e-koalicionit-per-knsh/20%Monthly2014-10-07 21:45
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-te-drejtat-e-tyre/20%Monthly2014-10-07 21:40
https://presheva.com/nese-katalunia-shpall-pavarsine-cka-do-te-ndodhe-me-barcelonen-ne-ligen-spanjolle/20%Monthly2014-10-07 18:10
https://presheva.com/topi-i-arte-a-ka-dileme-se-kush-do-ta-fitoj-kete-vit/20%Monthly2014-10-07 17:58
https://presheva.com/suarez-pret-nje-debutim-endrrash-ne-el-classico/20%Monthly2014-10-07 17:41
https://presheva.com/ja-pse-vjell-messi/20%Monthly2014-10-07 17:38
https://presheva.com/shikoni-si-tenton-te-vetedigjet-kosovari-pse-ia-refuzojne-kerkesen-per-azil-ne-france-video/20%Monthly2014-10-07 17:32
https://presheva.com/diplomati-rus-serbia-ta-marre-veriun-kosova-luginen/20%Monthly2014-10-07 17:29
https://presheva.com/apple-mund-te-prezantoje-ipad-in-e-ri-me-16-tetor/20%Monthly2014-10-06 22:25
https://presheva.com/ciklisti-me-i-cmendur-ne-bote-ngjit-kodren-e-vdekjes-me-biciklete-video/20%Monthly2014-10-06 22:05
https://presheva.com/rrjetet-sociale-permiresojne-humorin-tone/20%Monthly2014-10-06 22:00
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-e-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2014-10-06 21:58
https://presheva.com/kujdesi-ndaj-dhembeve-ja-si-te-veprojme-per-femijet/20%Monthly2014-10-06 21:58
https://presheva.com/pique-nuk-kam-ndermend-te-largohem-nga-barcelona/20%Monthly2014-10-06 21:56
https://presheva.com/hummels-do-largohem-vetem-per-ekipin-e-duhur/20%Monthly2014-10-06 21:53
https://presheva.com/james-dua-te-shkruaj-histori-te-reali/20%Monthly2014-10-06 21:51
https://presheva.com/fshf-i-pergjigjet-federates-serbe/20%Monthly2014-10-06 21:49
https://presheva.com/asad-opozita-siriane-organizate-terroriste-u-rekrutua-ne-kosove/20%Monthly2014-10-06 21:47
https://presheva.com/fillon-ndertimi-i-fakultetit-ne-bujanoc/20%Monthly2014-10-06 21:40
https://presheva.com/uzurpimi-i-administrates-per-verfikimin-e-nenshkrimeve/20%Monthly2014-10-05 21:52
https://presheva.com/shvercerat-dhe-plisat-ndalesa-per-beograd-racizem/20%Monthly2014-10-05 20:00
https://presheva.com/suddeutsche-zeitung-kosova-me-numrin-me-te-madh-xhihadisteve-ne-ballkan/20%Monthly2014-10-05 19:59
https://presheva.com/derbi-italian-juventus-mposht-romen/20%Monthly2014-10-05 18:06
https://presheva.com/xhamia-e-re-ne-miratoc-ther-7-kurbane-per-bajram/20%Monthly2014-10-05 15:51
https://presheva.com/per-gjashte-muaj-rreth-4500-qytetare-te-kosoves-kane-kerkuar-azil/20%Monthly2014-10-05 14:47
https://presheva.com/benzema-luaj-edhe-10-vite-te-tjera/20%Monthly2014-10-05 14:43
https://presheva.com/gjingjic-kishte-planifikuar-ndarjen-e-me-pas-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2014-10-05 13:27
https://presheva.com/di-maria-falcao-united-mposht-evertonin/20%Monthly2014-10-05 13:16
https://presheva.com/pedro-kushton-32-milione-euro/20%Monthly2014-10-04 23:12
https://presheva.com/kaka-rikthehet-ne-kombetare/20%Monthly2014-10-04 23:11
https://presheva.com/ancelotti-james-nuk-eshte-di-maria/20%Monthly2014-10-04 23:10
https://presheva.com/vettel-konfirmon-largimin-nga-red-bull-ferrari-po-e-pret/20%Monthly2014-10-04 23:09
https://presheva.com/prinderit-kane-kaluar-ne-islam-dhe-serbet-luftojne-per-shtetin-islamik/20%Monthly2014-10-04 23:08
https://presheva.com/pa-barazia-gjinore-dhe-femra-shqiptare/20%Monthly2014-10-04 23:05
https://presheva.com/vizita-e-kryeministrit-shqiptar-e-rendesishme-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2014-10-04 22:59
https://presheva.com/zbavitjet-e-ronaldos-dhe-james-ne-stervitje-video/20%Monthly2014-10-03 17:52
https://presheva.com/sa-kushtoi-ne-te-vertete-neymar/20%Monthly2014-10-03 17:47
https://presheva.com/mesazhet-dhe-urimet-me-rastin-e-kurban-bajramit/20%Monthly2014-10-03 17:43
https://presheva.com/konkurs-per-ndarjen-e-bursave-per-nxenesit-e-shkollave-te-mesme/20%Monthly2014-10-03 17:29
https://presheva.com/rama-do-te-kerkoje-nga-serbia-qe-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2014-10-03 17:18
https://presheva.com/serbia-masa-kunder-pjesemarrjes-ne-luftera-te-huaja-denim-deri-5-vjet-burg/20%Monthly2014-10-03 10:06
https://presheva.com/federata-serbe-e-futbollit-pranon-tifozet-shqiptare-shqiptaret-marrin-pergjegjesine/20%Monthly2014-10-03 09:15
https://presheva.com/shpallet-lista-e-shitjes-se-medieve-ne-serbi-privatizohet-edhe-tv-presheva/20%Monthly2014-10-03 09:06
https://presheva.com/ja-12-penalltite-qe-ka-humbur-cr7-video/20%Monthly2014-10-03 08:09
https://presheva.com/serbia-merr-karton-te-verdhe-nga-be-ja-per-shkak-te-rusise/20%Monthly2014-10-03 08:07
https://presheva.com/falcao-do-te-mbetet-tek-united-pas-huazimit/20%Monthly2014-10-03 07:16
https://presheva.com/kur-transportoja-droge-per-llogari-te-shqiptareve/20%Monthly2014-10-03 05:41
https://presheva.com/benzema-ne-janar-tek-liverpool/20%Monthly2014-10-02 22:58
https://presheva.com/a-do-te-jete-fanella-e-barcelones-perseri-pa-reklama/20%Monthly2014-10-02 22:52
https://presheva.com/alves-sezonin-e-ardhshem-do-te-luaj-ne-angli/20%Monthly2014-10-02 22:43
https://presheva.com/pvd-vendos-do-te-merr-pjese-ne-zgjedhjet-per-keshill-nacional/20%Monthly2014-10-02 22:37
https://presheva.com/arrestohet-preshevari-fyen-policet-kufitar-te-kosoves-ne-mucibabe/20%Monthly2014-10-02 22:30
https://presheva.com/real-madridi-ofroi-150-milione-per-neymar/20%Monthly2014-10-02 11:27
https://presheva.com/arda-turan-vrases-i-te-medhenjve/20%Monthly2014-10-02 11:25
https://presheva.com/kurban-bajrami-te-shtunen-me-4-tetor/20%Monthly2014-10-02 11:22
https://presheva.com/levizja-e-qytetareve-nagip-taipi-kerkon-perkrahje-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2014-10-02 06:35
https://presheva.com/david-luiz-isha-afer-transferimit-tek-barcelona/20%Monthly2014-10-02 06:19
https://presheva.com/higuain-tek-liverpool/20%Monthly2014-10-02 06:07
https://presheva.com/ancelotti-me-shume-i-kenaqur-me-rezultatin-se-me-ndeshjen/20%Monthly2014-10-01 23:36
https://presheva.com/baseli-mposht-liverpoolin-xhaka-nder-me-te-miret/20%Monthly2014-10-01 23:30
https://presheva.com/flamur-gashi-evropa-duhet-te-llogarise-ne-ne-si-pjese-e-saj/20%Monthly2014-10-01 23:20
https://presheva.com/kurti-per-mediat-serbe-pajtohemi-kur-ta-njihni-kosoven/20%Monthly2014-10-01 23:12
https://presheva.com/shefi-i-ri-i-nato-s-eshte-rritur-ne-beograd/20%Monthly2014-10-01 23:10
https://presheva.com/jankoviq-shteti-nuk-ben-asnje-shkelje-kur-i-referohet-numrit-te-shqiptareve-me-regjistrimin-e-2011/20%Monthly2014-10-01 23:04
https://presheva.com/a-i-duhet-barcelones-qendersulmues-dhe-mbrojtje/20%Monthly2014-10-01 09:56
https://presheva.com/kosovaret-me-40-lindin-foshnje-me-se-shumti-ne-zvicer/20%Monthly2014-10-01 08:39
https://presheva.com/psg-barcelona-tifozet-tallen-me-portierin-foto/20%Monthly2014-10-01 08:30
https://presheva.com/luis-enrique-une-pergjegjesi-kryesor/20%Monthly2014-10-01 08:28
https://presheva.com/arrestohet-polici-nga-bujanoci-per-koment-ne-facebook-per-rrahjen-e-vellaut-te-kryeministrit-serb/20%Monthly2014-10-01 07:23
https://presheva.com/miqesore-veteranesh-serbi-shqiperi/20%Monthly2014-10-01 07:13
https://presheva.com/kafeja-ndihmon-zemren/20%Monthly2014-10-01 06:21
https://presheva.com/luftoni-njollat-e-erreta-me-mjalt-dhe-portokall/20%Monthly2014-10-01 06:20
https://presheva.com/si-ti-detyrosh-kembesoret-te-presin-driten-e-kuqe-ne-semafor-video/20%Monthly2014-10-01 05:50