XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/28960/20%Monthly2014-11-30 23:31
https://presheva.com/barcelona-fiton-ne-fund-ndaj-valencias/20%Monthly2014-11-30 21:55
https://presheva.com/sa-me-heret-te-zgjoheni-nga-gjumi-aq-me-mire-per-ju/20%Monthly2014-11-30 21:01
https://presheva.com/juventus-fituesi-derbit-te-torinos-ne-kohen-shtese/20%Monthly2014-11-30 20:02
https://presheva.com/jessie-j-performoi-ne-tirane/20%Monthly2014-11-30 15:25
https://presheva.com/hummels-askush-nuk-e-deshiron-largimin-e-klopp/20%Monthly2014-11-30 15:21
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-me-te-diskriminuarit-ne-evrope/20%Monthly2014-11-30 15:15
https://presheva.com/chelsea-dhe-arsenal-kerkojne-varanen/20%Monthly2014-11-30 13:14
https://presheva.com/aksion-i-policise-arrestohen-6-persona-me-kontrabande-90-shtetas-te-huaj-foto/20%Monthly2014-11-30 12:22
https://presheva.com/pagesat-per-rryme-ne-presheve-dhe-bujanoc-jane-permiresuar/20%Monthly2014-11-30 12:07
https://presheva.com/viber-prezanton-vecorine-e-re/20%Monthly2014-11-30 11:51
https://presheva.com/mjalt-ne-lekure-dhe-floke/20%Monthly2014-11-30 11:47
https://presheva.com/keshilla-per-sherimin-e-plageve-ne-buze/20%Monthly2014-11-30 11:46
https://presheva.com/ancelotti-rekordi-tashme-synon-rekordin-e-barcelones-me-rijkaardin/20%Monthly2014-11-30 11:36
https://presheva.com/sergio-ramos-ironi-me-mourinhon-presidenti-i-celta-vigos/20%Monthly2014-11-30 11:29
https://presheva.com/fenomeni-ronaldo-viziton-psg-ne/20%Monthly2014-11-30 11:26
https://presheva.com/marcelo-topi-i-arte-dihet-kush-e-meriton/20%Monthly2014-11-30 11:23
https://presheva.com/falsifikojne-dokumenta-gjermane-per-1-000-euro/20%Monthly2014-11-30 11:21
https://presheva.com/lirim-jakupi-vuajti-burgjet-e-unmik-ut-kosoves-eulex-it-maqedonise-kfor-it-dhe-serbise/20%Monthly2014-11-30 11:17
https://presheva.com/ipresheva-vizitoret-raportojne/20%Monthly2014-11-30 00:30
https://presheva.com/beje-program-te-dites-tende/20%Monthly2014-11-29 22:23
https://presheva.com/dropbox-dhe-office-integrohen-ne-ios/20%Monthly2014-11-29 21:36
https://presheva.com/blero-dhe-teuta-jemi-ndare/20%Monthly2014-11-29 21:29
https://presheva.com/bleona-qerreti-histori-dashurie-me-biznesmenin-turk/20%Monthly2014-11-29 21:05
https://presheva.com/rrjeti-i-supermarketeve-italiane-conad-tani-edhe-ne-kosove/20%Monthly2014-11-29 21:01
https://presheva.com/real-madridi-vazhdon-me-fitore-shenon-rekord/20%Monthly2014-11-29 20:53
https://presheva.com/ja-shpikja-me-e-re-e-shqiptareve-per-te-fshehur-droge-video/20%Monthly2014-11-29 20:04
https://presheva.com/azilkerkuesit-nga-serbia-ne-gjermani-kercenim-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2014-11-29 19:58
https://presheva.com/pique-messi-me-i-talentuar-se-ronaldo/20%Monthly2014-11-29 18:59
https://presheva.com/shkodran-mustafi-ne-syte-e-barcelones/20%Monthly2014-11-29 17:24
https://presheva.com/probleme-per-united-lendohet-di-maria/20%Monthly2014-11-29 17:07
https://presheva.com/fitore-e-united-ndaj-hull-city/20%Monthly2014-11-29 17:02
https://presheva.com/jehona-festive-ne-bujanoc/20%Monthly2014-11-29 16:54
https://presheva.com/aguero-shenjestra-e-real-madridit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-11-29 14:28
https://presheva.com/hirushja-e-kairos-pjesa-ii/20%Monthly2014-11-29 14:17
https://presheva.com/nderohen-emrat-e-27-deshmoreve-te-ucpmb-se/20%Monthly2014-11-29 14:11
https://presheva.com/adelina-buzeqeshja-me-beri-te-dashurohem-ne-valin/20%Monthly2014-11-29 13:58
https://presheva.com/tentoi-te-plackite-nje-te-moshuar-e-peson-keq-foto/20%Monthly2014-11-29 13:55
https://presheva.com/apple-nuk-do-te-prodhon-iphone-5c-ne-vitin-2015/20%Monthly2014-11-29 13:52
https://presheva.com/di-maria-nuk-i-shikoj-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2014-11-29 13:50
https://presheva.com/cilet-sportiste-jane-me-te-klikuarit-ne-internet/20%Monthly2014-11-29 13:49
https://presheva.com/metafizika-e-festave-kombetare-dhe-vdekja-ne-shpirt/20%Monthly2014-11-29 13:43
https://presheva.com/enrique-komenton-deklaraten-e-real-madridit/20%Monthly2014-11-29 13:39
https://presheva.com/malaga-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-11-29 13:36
https://presheva.com/mourinho-messi-te-chelsea-cfare-genjeshtre/20%Monthly2014-11-29 08:39
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-kush-do-marre-ministrite-me-te-rendesishme/20%Monthly2014-11-29 08:38
https://presheva.com/real-madridi-refuzon-oferten-prej-80-milionb-nga-psg-per-isco/20%Monthly2014-11-29 08:35
https://presheva.com/modelja-me-e-bukur-ne-bote-eshte-9-vjec-foto/20%Monthly2014-11-29 00:33
https://presheva.com/ja-mosha-qe-rrezikohet-nga-mbipesha/20%Monthly2014-11-29 00:11
https://presheva.com/avioni-qe-do-te-pershkoje-ameriken-per-2-ore-e-gjysme/20%Monthly2014-11-29 00:10
https://presheva.com/shkendije-mujaj-ja-si-u-bera-e-pasur/20%Monthly2014-11-29 00:08
https://presheva.com/guardiola-bundesliga-nuk-eshte-e-merzitshme/20%Monthly2014-11-29 00:04
https://presheva.com/vettel-debuton-ne-fiorano-me-f2012/20%Monthly2014-11-28 22:39
https://presheva.com/real-madridi-i-pergjigjet-platinit-cr7-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-11-28 21:38
https://presheva.com/birra-e-pejes-provokim-per-serbine-kerkohet-urgjentisht-largimi-nga-tregu/20%Monthly2014-11-28 21:22
https://presheva.com/ancelotti-kroos-na-duhet-edhe-kete-jave/20%Monthly2014-11-28 21:09
https://presheva.com/pique-vozit-si-i-cmendur-frigohet-messi-video/20%Monthly2014-11-28 21:04
https://presheva.com/mourinho-nuk-me-intereson-topi-i-arte/20%Monthly2014-11-28 20:40
https://presheva.com/munir-el-haddadi-nuk-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-11-28 20:37
https://presheva.com/mustafa-do-ta-kerkojme-perdorimin-e-flamurit-edhe-nje-milione-here-nese-ka-nevoje/20%Monthly2014-11-28 20:34
https://presheva.com/tryeze-e-rrumbullaket-ne-presheve-kunder-droges/20%Monthly2014-11-28 20:19
https://presheva.com/sa-shqiptare-jetojne-ne-bote/20%Monthly2014-11-28 20:11
https://presheva.com/barcelona-kerkon-mbrojtes-kush-jane-opsionet/20%Monthly2014-11-28 12:02
https://presheva.com/nxenesit-kineze-na-urojne-diten-e-pavaresise-se-shqiperise/20%Monthly2014-11-28 10:56
https://presheva.com/adnan-asllani-preshevari-qe-beri-stemen-e-uck-se/20%Monthly2014-11-28 10:36
https://presheva.com/barcelona-4-5-muaj-pa-vermaelen/20%Monthly2014-11-28 09:45
https://presheva.com/vedati-i-stupcave-ashtu-si-nuk-jemi-mesuar-ta-shohim-video/20%Monthly2014-11-28 09:43
https://presheva.com/bleona-qereti-injoranca-nuk-ka-kombesi/20%Monthly2014-11-28 09:19
https://presheva.com/pse-po-ikin-kosovaret/20%Monthly2014-11-28 09:16
https://presheva.com/a-i-edukon-ne-te-vertete-femijet-shikimi-i-televizionit/20%Monthly2014-11-28 09:10
https://presheva.com/united-largon-falcaon-sjell-cavanin/20%Monthly2014-11-28 09:06
https://presheva.com/lucas-ne-vend-te-khediras-tek-real-madridi-video/20%Monthly2014-11-28 09:04
https://presheva.com/coentrao-sulmon-platini-ne-qesharake-qe-flet-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-11-28 08:55
https://presheva.com/galatasaray-shkarkon-cesare-prandellin/20%Monthly2014-11-28 08:53
https://presheva.com/28-nentori-dita-qe-bashkon-shqiptaret/20%Monthly2014-11-28 08:31
https://presheva.com/larg-plakjes-shkencetaret-gjejne-zgjidhjen/20%Monthly2014-11-28 08:07
https://presheva.com/messi-tek-chelsea/20%Monthly2014-11-27 21:59
https://presheva.com/me-ka-thene-nje-mesues-jordanez-i-pensionuar/20%Monthly2014-11-27 20:57
https://presheva.com/ribery-topi-i-arte-manipulohet/20%Monthly2014-11-27 20:54
https://presheva.com/perkeqesohet-gjendja-shendetesore-e-pele/20%Monthly2014-11-27 20:52
https://presheva.com/urime-28-nentori-dita-e-flamurit/20%Monthly2014-11-27 20:37
https://presheva.com/fotot-e-para-te-rita-ores-si-aktore/20%Monthly2014-11-27 16:42
https://presheva.com/embelsirat-demtojne-kujtesen-tone/20%Monthly2014-11-27 16:39
https://presheva.com/mercedes-cla45-amg/20%Monthly2014-11-27 16:35
https://presheva.com/gopro-do-te-filloj-prodhimin-e-dronave-personal/20%Monthly2014-11-27 16:28
https://presheva.com/ky-eshte-vrasesi-i-tifozit-serb-video/20%Monthly2014-11-27 16:02
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-kosove-serbi-per-kartonin-e-gjelber/20%Monthly2014-11-27 15:57
https://presheva.com/ja-tre-finalistet-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-11-27 12:30
https://presheva.com/deco-messi-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-11-27 12:28
https://presheva.com/a-keni-menduar-ndonjehere-se-cilat-jane-qytetet-me-te-mira-per-studentet/20%Monthly2014-11-27 12:25
https://presheva.com/sherbimet-sekrete-serbe-zbulojne-femijet-do-te-vishen-me-fanella-me-dron-diten-e-flamurit/20%Monthly2014-11-27 11:58
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-hiqet-taksa-e-sigurimit-ne-kufi-me-kosoven/20%Monthly2014-11-27 11:55
https://presheva.com/maqedonasit-ikin-nga-vendlindja-dhe-zhvillojne-biznes-ne-presheve-e-bujanoc/20%Monthly2014-11-27 11:49
https://presheva.com/ja-pasojat-qe-na-sjellin-lentet/20%Monthly2014-11-27 10:20
https://presheva.com/ancelotti-te-vazhdojme-me-fitore/20%Monthly2014-11-27 10:18
https://presheva.com/28544/20%Monthly2014-11-27 09:55
https://presheva.com/historike-medvegja-me-kryetar-shqiptar/20%Monthly2014-11-27 09:40
https://presheva.com/stefanoviq-policia-nuk-ben-dallime-ndermjet-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2014-11-27 09:31
https://presheva.com/zemra-e-ballkanit-dhe-integrimi-i-saj-ne-ue/20%Monthly2014-11-27 07:38
https://presheva.com/si-arriti-messi-deri-tek-rekordi/20%Monthly2014-11-27 01:00
https://presheva.com/refresh-presheva-com/20%Monthly2014-11-27 00:48
https://presheva.com/beqirit-ia-ben-perhajr-januzit-postin-e-ri/20%Monthly2014-11-27 00:04
https://presheva.com/platini-topi-i-arte-per-nje-gjerman/20%Monthly2014-11-26 20:34
https://presheva.com/pse-bayern-e-refuzoi-transferimin-e-agueros/20%Monthly2014-11-26 20:17
https://presheva.com/perseri-probleme-me-wireless-ne-pajisjet-ios/20%Monthly2014-11-26 20:14
https://presheva.com/flamuri-shqiptar-i-realizuar-me-floke-njeriu/20%Monthly2014-11-26 20:10
https://presheva.com/adidas-marhaba-topi-zyrtar-i-kupes-se-afrikes/20%Monthly2014-11-26 16:55
https://presheva.com/therr-me-thik-te-afermin-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2014-11-26 16:53
https://presheva.com/ja-tete-kushtet-e-be-se-ndaj-beogradit/20%Monthly2014-11-25 09:58
https://presheva.com/ja-videoja-te-cilen-enver-hasani-po-e-quan-shantazh-nga-politika-video/20%Monthly2014-11-25 09:54
https://presheva.com/deshqiptarizimi-i-kosoves/20%Monthly2014-11-25 09:24
https://presheva.com/ancelotti-do-te-paguhet-deri-10-milione-euro-ne-vit-me-kontraten-e-re/20%Monthly2014-11-25 09:23
https://presheva.com/cruyff-topi-i-arte-per-nje-gjerman/20%Monthly2014-11-25 09:17
https://presheva.com/rakitic-messi-mund-ti-shenoj-edhe-200-gola/20%Monthly2014-11-25 08:30
https://presheva.com/emigrantet-nga-siria-dhe-afganistani-te-fshehur-ne-tren-2/20%Monthly2014-11-25 08:15
https://presheva.com/musliu-knsh-pritet-te-kete-me-shume-sukses-se-deri-tani/20%Monthly2014-11-25 07:54
https://presheva.com/luis-enrique-barcelona-do-te-deshtoje-perseri/20%Monthly2014-11-25 06:26
https://presheva.com/samsung-deshtoi-me-shitjet-e-galaxy-s5/20%Monthly2014-11-25 06:22
https://presheva.com/eminemi-publikon-klipin-e-ri-guts-over-fear-video/20%Monthly2014-11-25 06:20
https://presheva.com/sa-fiton-facebook-ne-nje-minute/20%Monthly2014-11-25 06:14
https://presheva.com/messi-synon-rekordin-e-raul-ne-champions-league/20%Monthly2014-11-25 06:11
https://presheva.com/emarketer-3-6-miliarde-perdorues-interneti-ne-vitin-2018/20%Monthly2014-11-25 06:07
https://presheva.com/jepini-fund-problemeve-me-kollen-me-ane-te-kakaos/20%Monthly2014-11-25 06:03
https://presheva.com/si-mund-ta-ndalni-dhimbjen-e-dhembit/20%Monthly2014-11-25 06:00
https://presheva.com/gold-ag-shqiptar-2-video/20%Monthly2014-11-24 20:56
https://presheva.com/audi-prologue/20%Monthly2014-11-24 20:49
https://presheva.com/bleona-na-pergjigjet-plasni/20%Monthly2014-11-24 20:46
https://presheva.com/mourinho-nuk-jemi-te-interesuar-per-reus/20%Monthly2014-11-24 20:40
https://presheva.com/ja-kampet-ku-po-vendosen-qytetaret-qe-po-ikin-nga-kosova-foto/20%Monthly2014-11-24 20:35
https://presheva.com/noizy-faleminderon-gjilanin/20%Monthly2014-11-24 17:02
https://presheva.com/cfare-do-ti-ndalohet-shofereve-me-te-rinje-se-21-vjet/20%Monthly2014-11-24 16:52
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-raste-korrupsioni-per-kalim-mallrash/20%Monthly2014-11-24 16:10
https://presheva.com/reali-do-te-rinovoje-kontraten-me-ancelottin/20%Monthly2014-11-24 16:03
https://presheva.com/capello-ibra-si-van-basteni/20%Monthly2014-11-24 16:02
https://presheva.com/me-heret-serbet-i-shperngulnin-shqiptaret-po-sot-foto/20%Monthly2014-11-24 15:37
https://presheva.com/iku-beqiri-jonuz-musliu-kryetari-i-ri-i-knsh/20%Monthly2014-11-24 15:33
https://presheva.com/odegaard-tek-real-madrid/20%Monthly2014-11-24 15:25
https://presheva.com/prefoto-4-cmimin-e-pare-e-rrembeu-shqiperia/20%Monthly2014-11-24 11:11
https://presheva.com/azilkerkues-mireserdhet-ne-gjermani-video/20%Monthly2014-11-24 07:58
https://presheva.com/cfare-karakteristika-mund-te-kete-samsung-galaxy-note-5/20%Monthly2014-11-24 07:01
https://presheva.com/lista-e-ushqimeve-per-floke-te-shendetshem/20%Monthly2014-11-24 06:59
https://presheva.com/piktura-e-hitlerit-shitet-per-130-000-euro/20%Monthly2014-11-24 06:56
https://presheva.com/ne-times-square-ketu-1-muaj-publicitet-ju-kushton-2-5-milion-dollare/20%Monthly2014-11-24 06:54
https://presheva.com/3-6-miliarde-perdorues-interneti-ne-vitin-2018/20%Monthly2014-11-24 06:35
https://presheva.com/fasulja-ndikon-ne-trurin-dhe-lekuren-tone/20%Monthly2014-11-24 06:30
https://presheva.com/kallashi-e-pranon-qe-s-ka-ndonje-gje-me-vlere-pervec/20%Monthly2014-11-23 21:42
https://presheva.com/tjeter-lendim-per-vermaelen/20%Monthly2014-11-23 21:40
https://presheva.com/vetem-barazim-ne-san-siro-ne-ndeshjen-milan-inter/20%Monthly2014-11-23 21:37
https://presheva.com/nderron-jete-kryetari-i-komunes-se-medvegjes/20%Monthly2014-11-23 19:39
https://presheva.com/musliu-gjithcka-gati-per-konstituimin-e-kksh-se/20%Monthly2014-11-23 19:10
https://presheva.com/lewis-hamilton-kampion-i-formula-1/20%Monthly2014-11-23 18:24
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-milan-inter/20%Monthly2014-11-23 18:21
https://presheva.com/shqiptari-qellon-me-kallashnikov-ndaj-120-personave-plagos-15-greke-video/20%Monthly2014-11-23 18:16
https://presheva.com/me-apo-pa-diplome-me-lehte-per-punesim-per-gjermani/20%Monthly2014-11-23 12:16
https://presheva.com/10-golashenuesit-me-te-mire-ne-historine-e-la-ligas/20%Monthly2014-11-23 10:32
https://presheva.com/si-reagojne-ne-beograd-kur-kerkohet-banese-me-qira-per-shqiptaret/20%Monthly2014-11-23 10:28
https://presheva.com/hirushja-e-kairos/20%Monthly2014-11-22 22:11
https://presheva.com/shesin-shtepite-e-marrin-kredi-per-te-ikur-drejt-europes/20%Monthly2014-11-22 21:53
https://presheva.com/kush-jane-ministrat-e-ardhshem-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2014-11-22 21:39
https://presheva.com/messi-faleminderit-te-gjitheve/20%Monthly2014-11-22 21:35
https://presheva.com/messi-golashenuesi-me-i-mire-ne-historine-e-la-ligas/20%Monthly2014-11-22 21:34
https://presheva.com/ketu-donte-te-fshihej-xhaxhi-ne-rast-te-luftes-ja-bunkeri-me-pese-kate-nen-toke-dhe-106-dhoma-video/20%Monthly2014-11-22 17:52
https://presheva.com/nico-rosberg-poleposition-ne-abu-dhabi/20%Monthly2014-11-22 15:40
https://presheva.com/bayern-me-fitore-dortmund-ndalet-nga-paderborn/20%Monthly2014-11-22 15:38
https://presheva.com/qytetaret-punesimi-vetem-permes-lidhjeve-familjare/20%Monthly2014-11-22 15:35
https://presheva.com/kadare-shteti-shqiptar-nuk-e-ka-ne-program-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2014-11-22 12:41
https://presheva.com/real-madrid-50-milione-euro-per-pogba/20%Monthly2014-11-22 12:40
https://presheva.com/kallashi-e-kalli-bujanocin-foto/20%Monthly2014-11-22 00:27
https://presheva.com/pse-po-frigohen-serbet-e-bujanocit/20%Monthly2014-11-22 00:14
https://presheva.com/jetojne-140-vjet-dhe-sikur-nuk-plaken-kurre-video/20%Monthly2014-11-21 13:25
https://presheva.com/barcelona-kompletohet/20%Monthly2014-11-21 13:16
https://presheva.com/united-shet-van-persien-blen-cavanin-dhe-mueller/20%Monthly2014-11-21 13:13
https://presheva.com/cfare-ngjyre-duhet-t-i-hame-bananet/20%Monthly2014-11-21 13:09
https://presheva.com/der-standard-kosova-i-merr-urdherat-nga-amerika/20%Monthly2014-11-21 13:08
https://presheva.com/tentonin-te-hynin-ilegalisht-ne-angli-dy-te-rinj-shqiptare-digjen-te-gjalle-ne-kamion/20%Monthly2014-11-21 12:46
https://presheva.com/rrefehet-tifozi-qe-ndali-miqesoren-itali-shqiperi/20%Monthly2014-11-21 11:54
https://presheva.com/barcelona-injoron-messin/20%Monthly2014-11-21 10:06
https://presheva.com/bernabeu-ndryshon-emer-tifozet-shperthejne-kunder-perez-it/20%Monthly2014-11-21 10:04
https://presheva.com/serbia-perfiton-nga-zvarritja-e-dialogut/20%Monthly2014-11-21 10:03
https://presheva.com/iphone-6-me-i-popullarizuar-se-iphone-6-plus/20%Monthly2014-11-20 23:44
https://presheva.com/ronaldo-cr7-do-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2014-11-20 23:42
https://presheva.com/publikohen-pamjet-e-vrasjes-se-katerfishte-ne-tirane-te-bera-nga-kostandin-xhuvani-video/20%Monthly2014-11-20 23:33
https://presheva.com/tek-shtetasi-shqiptar-ne-kufirin-e-presheves-kapen-10-kiliogram-heroine/20%Monthly2014-11-20 22:22
https://presheva.com/ancelotti-dua-te-rinovoj-me-real-madridin/20%Monthly2014-11-20 22:18
https://presheva.com/epopeja-e-ucpmb-se-zo-bujanoc/20%Monthly2014-11-20 22:12
https://presheva.com/khedira-ne-bayern-munchen/20%Monthly2014-11-20 15:04
https://presheva.com/pepe-skandal-nese-ronaldo-nuk-e-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2014-11-20 13:40
https://presheva.com/greqi-djaloshi-ben-shqiponjen-dhe-cmend-serbet-video/20%Monthly2014-11-20 13:27
https://presheva.com/operohet-me-sukses-lahm-ribery-do-te-na-mungoje/20%Monthly2014-11-20 13:25
https://presheva.com/vettel-do-jap-gjithcka-per-ferrarin/20%Monthly2014-11-20 12:21
https://presheva.com/ferrari-largohet-alonso-vjen-sebastian-vettel/20%Monthly2014-11-20 11:47
https://presheva.com/100-ekipe-ne-dite-ckyqin-nga-3000-shtepi-nga-rryma-elektrike/20%Monthly2014-11-20 11:42
https://presheva.com/vatra-qeveria-e-re-ta-zbatoje-rezoluten-qe-permireson-jeten-ne-lugine/20%Monthly2014-11-20 11:33
https://presheva.com/serbia-e-ka-humbur-edhe-paqen/20%Monthly2014-11-20 11:31
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-ne-rome/20%Monthly2014-11-20 11:27
https://presheva.com/albini-e-quan-isen-e-ramushin-pa-tru/20%Monthly2014-11-20 11:17
https://presheva.com/mes-hi-mbi-corape/20%Monthly2014-11-20 00:05
https://presheva.com/ja-lista-e-nxenesve-qe-kane-fituar-bursen-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2014-11-19 23:18
https://presheva.com/njihuni-me-spidermanin-e-kosoves-video/20%Monthly2014-11-19 23:13
https://presheva.com/whatsapp-aplikacioni-me-i-sigurte/20%Monthly2014-11-19 23:12
https://presheva.com/dhenia-e-shuplakes-ndaj-femijes-ndikon-ne-trurin-e-tij/20%Monthly2014-11-19 23:10
https://presheva.com/dobesohuni-duke-ngrene-supe/20%Monthly2014-11-19 23:09
https://presheva.com/real-madridi-nuk-do-rinovoje-me-khediren/20%Monthly2014-11-19 23:07
https://presheva.com/bartra-nuk-e-imagjinoj-barcelonen-pa-messin/20%Monthly2014-11-19 23:05
https://presheva.com/van-bommel-milan-inter-ndeshja-me-e-bukur-ne-bote/20%Monthly2014-11-19 13:53
https://presheva.com/alonso-topi-i-arte-per-neuer-in/20%Monthly2014-11-19 13:51
https://presheva.com/aak-ja-ndahet-nga-ldk-ja-i-thote-po-pdk-se/20%Monthly2014-11-19 12:12
https://presheva.com/tvsh-s-e-transmeton-supersport-it-i-iken-sinjali/20%Monthly2014-11-19 11:18
https://presheva.com/ronaldo-trullos-shoket-e-messit-video/20%Monthly2014-11-19 11:16
https://presheva.com/keshtu-duket-nje-zviceran-i-varfer/20%Monthly2014-11-18 23:47
https://presheva.com/stankovic-serbia-ka-vepruar-me-pergjegjesi/20%Monthly2014-11-18 23:12
https://presheva.com/shqiperia-krenare-edhe-me-humbjen-nga-italia/20%Monthly2014-11-18 23:03
https://presheva.com/lideret-e-lugines-vizita-e-rames-i-dha-hov-shpreses-se-shqiptareve-video/20%Monthly2014-11-18 22:55
https://presheva.com/portugalia-e-ronaldos-mposht-argjentinen-e-messit/20%Monthly2014-11-18 22:47
https://presheva.com/gjermania-mposht-spanjen-me-supergolin-e-kroosit/20%Monthly2014-11-18 22:46
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-te-kene-pasaporta-te-kosoves/20%Monthly2014-11-18 14:53
https://presheva.com/pasaportat-e-kosoves-njihen-ne-vendkalimet-kufitare-te-serbise/20%Monthly2014-11-18 13:51
https://presheva.com/lendohet-rende-philipp-lahm/20%Monthly2014-11-18 13:38
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-largohet-ne-janar-nga-bayern-munchen/20%Monthly2014-11-18 13:36
https://presheva.com/messi-pranon-se-mund-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2014-11-18 13:34
https://presheva.com/itali-shqiperi-formacionet-zyrtare/20%Monthly2014-11-18 13:29
https://presheva.com/messi-kunder-ronaldos-ne-teatrin-e-enderrave/20%Monthly2014-11-18 11:41
https://presheva.com/del-bosque-reali-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-11-18 09:51
https://presheva.com/de-gea-ndihem-mire-ne-manchester/20%Monthly2014-11-18 09:49
https://presheva.com/chelsea-favorit-per-reus/20%Monthly2014-11-18 09:47
https://presheva.com/qsa-filloi-implementimin-e-projektit-perkrahja-dimerore-2014/20%Monthly2014-11-18 09:44
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-siriani-i-fshehur-nen-dyshemene-e-makines/20%Monthly2014-11-18 09:40
https://presheva.com/zvicer-dea-hebibi-e-rrembeu-cmimin-e-publikut/20%Monthly2014-11-18 09:36
https://presheva.com/rama-ne-beograd-u-tregova-kush-jane-shqiptaret/20%Monthly2014-11-17 22:34
https://presheva.com/kombetarja-ne-itali-me-mbi-10-mije-tifoze-shqiptare/20%Monthly2014-11-17 22:31
https://presheva.com/vritet-edhe-nje-kosovar-ne-siri/20%Monthly2014-11-17 22:28
https://presheva.com/ditet-e-fundit-te-dr-florit-a-e-paramendoi-vdekjen-e-tij/20%Monthly2014-11-17 15:27
https://presheva.com/cka-mendojne-tifozet-e-barcelones-per-mourinhon/20%Monthly2014-11-17 13:20
https://presheva.com/festa-e-flamurit/20%Monthly2014-11-17 10:46
https://presheva.com/dhjete-pasaportat-me-te-fuqishme-te-botes/20%Monthly2014-11-17 10:28
https://presheva.com/de-biasi-do-jem-shqiptar-kunder-italise/20%Monthly2014-11-17 10:24
https://presheva.com/modric-tre-jave-jashte-fushe/20%Monthly2014-11-17 10:20
https://presheva.com/vdek-kengetari-dr-flori/20%Monthly2014-11-17 10:09
https://presheva.com/po-per-te-punuar-ne-gjermani-e-norvegji-cfare-ju-duhet/20%Monthly2014-11-16 22:37
https://presheva.com/hugo-lloris-shqiptaret-nuk-trembeshin/20%Monthly2014-11-16 13:54
https://presheva.com/panasonic-prezantoi-telefonin-inteligjent-per-selfie-eluga-s/20%Monthly2014-11-16 13:21
https://presheva.com/audi-a1-2015-dhe-sportback/20%Monthly2014-11-16 13:18
https://presheva.com/ledri-publikon-klipin-e-kenges-ni-got-per-ty-video/20%Monthly2014-11-16 13:11
https://presheva.com/vedat-bajrami-edhe-mua-me-ftoi-merkelka-ne-gjermani/20%Monthly2014-11-16 13:09
https://presheva.com/hudhra-na-mbron-nga-kanceri-ja-efektet-ne-organizem/20%Monthly2014-11-16 13:08
https://presheva.com/ja-semundjet-qe-sheroni-duke-konsumuar-preshin/20%Monthly2014-11-16 13:07
https://presheva.com/laporta-do-ta-kthejme-barcelonen-e-madhe/20%Monthly2014-11-16 13:05
https://presheva.com/cfare-i-ka-shkruar-levizja-dveri-kryeministrit-vuciq-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-11-16 12:58
https://presheva.com/di-maria-zbulon-arsyen-e-mos-transferimit-ne-psg/20%Monthly2014-11-16 12:36
https://presheva.com/daciq-serbia-kurre-nuk-do-ta-linte-kosoven-per-be-ne/20%Monthly2014-11-16 12:31
https://presheva.com/a-do-te-kishit-punuar-ne-suedi/20%Monthly2014-11-15 23:27
https://presheva.com/mancini-rikthehet-tek-interi-nje-sfide-stilmuluese/20%Monthly2014-11-15 23:07
https://presheva.com/drashkoviq-vizita-e-edi-rames-historike-dhe-me-rendesi-te-madhe/20%Monthly2014-11-15 23:03
https://presheva.com/kreu-i-veteraneve-te-ucpmb-se-akuzon-politikanet-shqiptare-per-pasurim-personal-me-simbole-kombetare/20%Monthly2014-11-15 22:47
https://presheva.com/bullgaret-rrahen-serbet-ne-sofje-video/20%Monthly2014-11-15 22:33
https://presheva.com/nismetaret-e-festivalit-te-komedise-nuk-ftohen-ne-20-vjetorin-e-themelimit-te-saj/20%Monthly2014-11-15 12:33
https://presheva.com/nata-e-fundit-dhe-finale-komedia-rendesia-e-te-qenit-te-ndershem-me-tetrin-migjeni/20%Monthly2014-11-15 11:19
https://presheva.com/kapet-turku-ne-kufirin-e-presheves-me-heroine-te-fshehur-ne-trup-foto/20%Monthly2014-11-15 01:18
https://presheva.com/shqiperia-po-shkelqen-barazojme-me-francen/20%Monthly2014-11-15 01:09
https://presheva.com/mediat-serbe-te-zhgenjyera-nga-kombetarja-e-tyre/20%Monthly2014-11-15 01:07
https://presheva.com/bujanoci-ne-ankand/20%Monthly2014-11-15 01:04
https://presheva.com/serbia-njeh-diplomat-e-universiteteve-te-kosoves-sipas-rezolutes-1244-te-ks-te-okb-se/20%Monthly2014-11-14 10:52
https://presheva.com/metropol-tirana-sonte-zbret-ne-presheve/20%Monthly2014-11-14 09:23
https://presheva.com/formacioni-i-shqiperise-kunder-frances/20%Monthly2014-11-14 08:10
https://presheva.com/ja-formacioni-i-frances-kunder-shqiperise/20%Monthly2014-11-14 06:40
https://presheva.com/james-dua-te-luaj-me-afer-golit/20%Monthly2014-11-14 06:38
https://presheva.com/gjermania-pro-koalicionit-pdk-ldk/20%Monthly2014-11-14 06:34
https://presheva.com/a-do-te-quhej-tradhetare-rama-po-te-mos-ta-kishte-thene-ate-fjalim-ne-beograd/20%Monthly2014-11-14 06:29
https://presheva.com/matic-serbia-u-penalizua-nga-10-tifoze-budallenj/20%Monthly2014-11-13 22:26
https://presheva.com/a-jam-une-prej-tyre/20%Monthly2014-11-13 22:17
https://presheva.com/kurbani-akika-per-lindjen-e-femijes/20%Monthly2014-11-13 22:16
https://presheva.com/rama-ideja-per-shkembimin-e-lugines-me-veriun-e-mitrovices-nje-marrezi/20%Monthly2014-11-13 22:12
https://presheva.com/shesheli-u-gezova-per-vrasjen-e-gjingjicit/20%Monthly2014-11-13 16:41
https://presheva.com/me-liri-por-pa-vendlindje-video/20%Monthly2014-11-13 16:33
https://presheva.com/juan-mata-kushton-24-milione-euro/20%Monthly2014-11-13 15:15
https://presheva.com/ozil-do-te-kthehet-ne-fushe-vitin-tjeter/20%Monthly2014-11-13 15:11
https://presheva.com/halimi-tallet-me-mediet-serbe-po-pres-mos-po-kalon-nje-dron-kendejpari/20%Monthly2014-11-13 15:07
https://presheva.com/dodona-e-prishtines-me-komedie-trangullat-sonte-ne-naten-e-iv-te/20%Monthly2014-11-13 10:34
https://presheva.com/ja-pse-hitleri-arriti-te-marre-pushtetin-ne-gjermani/20%Monthly2014-11-13 10:23
https://presheva.com/barcelona-pse-nuk-blejti-mesfushore/20%Monthly2014-11-13 10:02
https://presheva.com/vritet-ne-siri-nje-shqiptar-vajza-e-djali-i-mbesin-atje/20%Monthly2014-11-13 08:45
https://presheva.com/gjyste-vulaj-shfaq-trupin/20%Monthly2014-11-13 08:42
https://presheva.com/samsung-pergatit-tablet-me-ekran-13-inc/20%Monthly2014-11-13 08:39
https://presheva.com/audi-a6-dhe-a7-2015/20%Monthly2014-11-13 08:36
https://presheva.com/ja-ideja-e-re-e-ideatorit-te-dronit/20%Monthly2014-11-13 08:33
https://presheva.com/google-fillon-shperndarjen-e-android-lollipop-5-0/20%Monthly2014-11-13 08:20
https://presheva.com/studim-pirja-e-kanabisit-zvogelon-trurin/20%Monthly2014-11-13 08:19
https://presheva.com/caji-dhe-mjalti-te-shkelqyera-per-trajtimin-e-pucrave/20%Monthly2014-11-13 08:17
https://presheva.com/cili-eshte-trajneri-me-i-suksesshem-tek-real-madridi-vitet-e-fundit/20%Monthly2014-11-13 08:12
https://presheva.com/a-e-fituan-qytetaret-e-lugines-simpatine-e-rames-per-ate-qe-beri-ne-beograd/20%Monthly2014-11-13 07:47
https://presheva.com/amerika-pershendetit-takimin-rama-vuciq/20%Monthly2014-11-13 07:43
https://presheva.com/godelli-titulli-boteror-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2014-11-13 07:35
https://presheva.com/neymar-jam-ne-forme-jetesore/20%Monthly2014-11-13 07:26
https://presheva.com/mesazhe-dhe-komente-emocionuese-perkahje-per-presheven/20%Monthly2014-11-12 23:53
https://presheva.com/ne-serbi-do-te-paguhen-vinjetat-ne-vend-te-pagesave-per-rruge/20%Monthly2014-11-12 21:04
https://presheva.com/presheva-ne-zi-i-jepet-lamtumira-e-fundit-tre-anetareve-te-familjes-hamidi-video/20%Monthly2014-11-12 17:18
https://presheva.com/daniel-godelli-cmend-komentatoret-e-eurosport-video/20%Monthly2014-11-12 16:57
https://presheva.com/edi-rama-ne-presheve-fotoalbumi-i-nje-dite-te-paharrueshme/20%Monthly2014-11-12 15:02
https://presheva.com/shesheli-nikolici-dhe-vucici-jane-tradhetare-te-serbise/20%Monthly2014-11-12 14:54
https://presheva.com/mbledhje-ne-parlament-shfaqja-e-radhes-ne-festivalin-ditet-e-komedise-shqiptare/20%Monthly2014-11-12 11:10
https://presheva.com/manchester-city-mendon-per-diego-simeonen/20%Monthly2014-11-12 10:50
https://presheva.com/guardiola-kurre-me-tek-barcelona/20%Monthly2014-11-12 09:44
https://presheva.com/bastoret-nuk-gabojne-topi-i-arte-per-cristiano-ronaldon/20%Monthly2014-11-12 09:25
https://presheva.com/vermaelen-debuton-me-3-dhjetor-ne-copa-del-rey/20%Monthly2014-11-12 09:00
https://presheva.com/mustafa-kosova-dhe-shqiperia-e-kane-mbajtur-fjalen/20%Monthly2014-11-12 08:59
https://presheva.com/ndalohet-shqiponja-per-shqiptaret-e-zvicres/20%Monthly2014-11-12 08:25
https://presheva.com/reus-deshiron-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2014-11-12 08:10
https://presheva.com/po-te-kishte-provokuar-vuciq-ne-tirane-do-te-kishte-reaguar-evropa/20%Monthly2014-11-12 08:06
https://presheva.com/ambasadoret-zhgenjejne-vucicin/20%Monthly2014-11-12 07:57
https://presheva.com/robben-topi-i-arte-nje-mirenjohje-e-madhe-por-nuk-do-te-jete-kurre-nje-obsesion/20%Monthly2014-11-12 07:54
https://presheva.com/microsoft-prezanton-lumia-535/20%Monthly2014-11-12 07:51
https://presheva.com/a-eshte-dicaprio-mashkulli-me-me-fat-ne-bote/20%Monthly2014-11-12 07:48
https://presheva.com/soni-malaj-gati-per-klipin-e-ri/20%Monthly2014-11-12 07:15
https://presheva.com/blen-99-iphone-per-ti-propozuar-te-dashures-ajo-i-thote-jo/20%Monthly2014-11-12 07:13
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2014-11-12 07:11
https://presheva.com/ja-semundjet-qe-kurohen-nga-hithrat/20%Monthly2014-11-12 07:09
https://presheva.com/a-mund-te-kthehet-mourinho-tek-barcelona/20%Monthly2014-11-11 21:24
https://presheva.com/kjo-eshte-foto-e-dites-ne-the-guardian/20%Monthly2014-11-11 21:10
https://presheva.com/a-do-te-blej-real-madridi-lojtar-ne-janar/20%Monthly2014-11-11 20:09
https://presheva.com/xavi-sterling-dhe-barkley-mund-te-luajne-per-barcelonen/20%Monthly2014-11-11 20:01
https://presheva.com/cfare-u-arrit-me-viziten-e-edi-rames-ne-serbi/20%Monthly2014-11-11 19:42
https://presheva.com/ronaldo-ofendon-messin/20%Monthly2014-11-11 18:01
https://presheva.com/si-e-ktheu-ne-forme-ancelotti-real-madridin/20%Monthly2014-11-11 17:41
https://presheva.com/berisha-beogradi-nuk-ka-pranuar-nje-vizite-timen-ne-presheve/20%Monthly2014-11-11 17:25
https://presheva.com/joan-laporta-favorit-per-presidencen-e-barcelones/20%Monthly2014-11-11 14:06
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-aksinkukes-morine-humbin-jeten-3-persona-me-golf-3-me-targa-vr/20%Monthly2014-11-11 13:57
https://presheva.com/sonte-vazhdon-festivali-me-teatrin-e-tetoves-me-komedine-per-pushtet-jap-2/20%Monthly2014-11-11 13:35
https://presheva.com/xavi-te-gjithe-besojme-tek-enrique/20%Monthly2014-11-10 23:27
https://presheva.com/nuk-pres-incidente-gjate-vizites-se-edi-rames-ne-presheve/20%Monthly2014-11-10 23:20
https://presheva.com/nikolic-rama-i-papergjegjshem-prandaj-refuzova-te-takohesha-me-te/20%Monthly2014-11-10 23:06
https://presheva.com/kryeministri-shqiptar-sot-viziton-presheven/20%Monthly2014-11-10 23:00
https://presheva.com/a-e-tha-edi-rama-ne-beograd-ate-qe-duhej-thene/20%Monthly2014-11-10 22:44
https://presheva.com/incident-arrestohet-gjate-vendosjes-se-flamujve-ne-rruget-e-presheves/20%Monthly2014-11-10 18:04
https://presheva.com/hazard-nuk-largohem-nga-chelsea/20%Monthly2014-11-10 17:26
https://presheva.com/cr7-merr-dy-trofe-pichichi-dhe-alfredo-di-stefano/20%Monthly2014-11-10 17:24
https://presheva.com/destani-sali-berisha-ik-nga-politika-shqiptare-njeher-e-pergjithmone-koha-juaj-ka-kaluar/20%Monthly2014-11-10 16:43
https://presheva.com/a-veshi-anti-plumb-rama-ne-beograd/20%Monthly2014-11-10 16:08
https://presheva.com/10-gabimet-e-luis-enrique-tek-barcelona/20%Monthly2014-11-10 10:20
https://presheva.com/wenger-askush-s-mund-ta-rrij-chelsean/20%Monthly2014-11-10 10:05
https://presheva.com/janjic-rama-mund-te-sjelle-fryme-te-re-ne-marredheniet-shqiptaro-serbe/20%Monthly2014-11-10 09:41
https://presheva.com/rama-do-ta-anulonte-viziten-ne-beograd-sikur-mos-te-lejohej-te-shkonte-ne-presheve/20%Monthly2014-11-10 09:26
https://presheva.com/hummels-deshiron-te-transferohet-tek-arsenal/20%Monthly2014-11-10 07:54
https://presheva.com/takim-i-fshehte-ndermjet-guardiolas-dhe-piques/20%Monthly2014-11-10 07:52
https://presheva.com/majko-rruge-te-mbare-mik-sot-jemi-me-ty/20%Monthly2014-11-10 07:38
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-i-pergjigjen-presheves-me-billboarde/20%Monthly2014-11-10 07:33
https://presheva.com/kryeministri-shqiptar-edi-rama-sot-viziton-beogradin/20%Monthly2014-11-10 06:52
https://presheva.com/relaksohuni-me-kamomil/20%Monthly2014-11-09 21:31
https://presheva.com/studim-mbi-gjumin-ja-se-cfare-thone-kerkuesit/20%Monthly2014-11-09 21:30
https://presheva.com/lenovo-e-krijon-kopjen-e-iphone-6/20%Monthly2014-11-09 21:28
https://presheva.com/aleanca-kuq-e-zi-me-protesta-per-te-kundershtuar-viziten-e-rames-ne-shtetin-serb/20%Monthly2014-11-09 21:19
https://presheva.com/komedia-emigrantet-hap-edicionin-e-11-te-festivalit-presheva-2014/20%Monthly2014-11-09 21:14
https://presheva.com/ministri-vulin-sjell-donacion-familjes-8-antareshe-ne-presheve/20%Monthly2014-11-09 20:48
https://presheva.com/cka-presin-shqiptaret-e-lugines-nga-vizita-e-edi-rames-video/20%Monthly2014-11-09 20:37
https://presheva.com/terbimi-i-popullit-do-te-ishte-ceremoni-varrimi-per-karrieren-e-shume-politikaneve/20%Monthly2014-11-09 19:16
https://presheva.com/a-e-dini-se-kur-real-madridi-ka-pas-start-sezone-me-te-mire/20%Monthly2014-11-09 19:01
https://presheva.com/swansea-permbys-arsenalin-me-sigurdsson-dhe-gomis/20%Monthly2014-11-09 18:51
https://presheva.com/nostalgji/20%Monthly2014-11-09 13:03
https://presheva.com/bukuroshja-nga-presheva-qe-pretendon-te-zgjedhet-me-e-bukura-ne-austri/20%Monthly2014-11-09 12:54
https://presheva.com/peripecia-daneze-pjesa-ii/20%Monthly2014-11-09 12:43
https://presheva.com/edi-rama-nuk-do-te-takoj-preshevaret/20%Monthly2014-11-09 12:18
https://presheva.com/nuk-dine-si-punohet-e-jetohet-ne-perendim-megjithate-e-enderrojne-ate/20%Monthly2014-11-09 12:01
https://presheva.com/toni-kroos-celesi-i-real-madridit/20%Monthly2014-11-09 11:56
https://presheva.com/premiera-e-filmit-zori-me-22-nentor/20%Monthly2014-11-08 23:40
https://presheva.com/ancelotti-kroos-ishte-lojtari-i-ndeshjes/20%Monthly2014-11-08 23:29
https://presheva.com/real-madridi-vazhdon-me-fitore-dhe-shume-gola/20%Monthly2014-11-08 23:25
https://presheva.com/dy-asistime-te-suarezit-ne-fitoren-e-barcelones/20%Monthly2014-11-08 23:24
https://presheva.com/video-intervista-e-kryeministrit-ne-detyre-hashim-thaci/20%Monthly2014-11-08 23:20
https://presheva.com/ne-serbi-i-rrisin-femijet-me-nacionalizem-per-kosoven-video/20%Monthly2014-11-08 22:40
https://presheva.com/vuciq-ede-nuk-dihet-plani-per-viziten-e-rames-me-te-do-te-merrem-per-vikend/20%Monthly2014-11-08 22:36
https://presheva.com/rita-prezanton-prinderit-kosovare/20%Monthly2014-11-08 08:28
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-kur-nuk-mund-te-flini/20%Monthly2014-11-08 08:26
https://presheva.com/pse-marc-zurkerberg-shfaqet-perhere-me-fanellen-e-njejte/20%Monthly2014-11-08 08:20
https://presheva.com/android-5-0-lollipop-ne-samsung-galaxy-s4/20%Monthly2014-11-08 08:19
https://presheva.com/real-madridi-i-beson-benzemas-nuk-blen-sulmues-ne-janar/20%Monthly2014-11-08 07:36
https://presheva.com/lugina-ndjehet-e-tradhtuar-nga-kosova/20%Monthly2014-11-08 07:31
https://presheva.com/protokolli-i-rames-mberrin-ne-beograd-nuk-dihet-cfare-edi-rama-do-t-u-thote-shqiptareve-te-presheves/20%Monthly2014-11-08 06:45
https://presheva.com/serbi-shqiperi-uefa-zbardh-arsyet-e-vendimit/20%Monthly2014-11-08 06:43
https://presheva.com/lajme-te-mira-per-madrilenet-ja-kush-u-kthye-ne-fushe-video/20%Monthly2014-11-07 22:17
https://presheva.com/nese-vjen-laporta-president-tek-barcelona-do-ta-kerkoj-mourinhon-si-trajner/20%Monthly2014-11-07 22:14
https://presheva.com/marco-reus-zgjedh-real-madridin/20%Monthly2014-11-07 22:11
https://presheva.com/do-ta-presim-edi-ramen-sikur-kryeministrin-tone/20%Monthly2014-11-07 22:08
https://presheva.com/vw-center-extra-aksion/20%Monthly2014-11-07 21:49
https://presheva.com/stankoviq-musliu-kur-te-zgjidhet-kryetar-i-knsh-behet-pjese-e-aparatit-shteteror-te-serbise/20%Monthly2014-11-07 13:42
https://presheva.com/program-per-pune-praktike-per-10-te-rinje-ne-institucionet-shteterore/20%Monthly2014-11-07 13:14
https://presheva.com/kush-po-e-pengon-hapjen-e-maternitetit-ne-presheve/20%Monthly2014-11-07 09:40
https://presheva.com/tifozi-i-barcelones-kritikon-piquen-video/20%Monthly2014-11-07 09:35
https://presheva.com/real-madridin-e-pret-dhjetori-dhe-janari-si-periudhe-e-veshtire/20%Monthly2014-11-07 09:33
https://presheva.com/manchester-city-pas-pellegrinit-mendon-per-guardiolan/20%Monthly2014-11-07 08:43
https://presheva.com/presheva-organizon-edicionin-e-11-te-festivalit-ditet-e-komedise-shqiptare/20%Monthly2014-11-07 08:32
https://presheva.com/casillas-mund-te-largohet-nga-real-madridi-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2014-11-07 08:10
https://presheva.com/edi-rama-me-autobus-nga-beogradi-drejt-presheves/20%Monthly2014-11-07 07:10
https://presheva.com/musliu-qeveria-serbe-ti-pranoj-ish-luftetaret-e-ucpmb-se/20%Monthly2014-11-07 06:42
https://presheva.com/ekskluziviteti-i-daily-express-real-madridi-kthen-di-marian-dhe-shkemben-me-gareth-bale/20%Monthly2014-11-07 06:19
https://presheva.com/kosovaret-ia-dolen-ta-korruptojne-edhe-bashkimin-evropian-video/20%Monthly2014-11-07 06:00
https://presheva.com/shqiptaret-e-presheves-presin-mesazhe-dhe-perkrahje-nga-rama/20%Monthly2014-11-07 05:41
https://presheva.com/real-madrid-2013-2014-vs-real-madrid-2014-2015-ku-eshte-dallimi/20%Monthly2014-11-06 22:28
https://presheva.com/ja-te-gjitha-rekordet-qe-i-mban-leo-messi/20%Monthly2014-11-06 22:21
https://presheva.com/noizy-nga-spitali-jam-ende-gjalle-faleminderit-zot/20%Monthly2014-11-06 22:06
https://presheva.com/masakra-ne-lokalin-e-nates-gazetari-rinderton-ngjarjen-nga-skena-e-krimit-video/20%Monthly2014-11-06 22:03
https://presheva.com/aksion-policor-arrestohen-3-persona-me-bmw-me-targa-bu-ne-beograd-foto-video/20%Monthly2014-11-06 21:38
https://presheva.com/kryeministri-rama-i-mireseardhur-ne-lugine/20%Monthly2014-11-06 16:38
https://presheva.com/sindromi-i-blloqeve-kosovare-ne-lugine/20%Monthly2014-11-06 16:36
https://presheva.com/kush-e-fiton-champions-in-ja-koeficientet-e-bastoreve/20%Monthly2014-11-06 16:26
https://presheva.com/alonso-mohon-asnje-akord-me-mclaren/20%Monthly2014-11-06 16:25
https://presheva.com/statistika-dhe-rekordi-i-raul-messi-apo-ronaldo/20%Monthly2014-11-06 09:25
https://presheva.com/real-madridi-nuk-heq-dore-nga-reus/20%Monthly2014-11-06 07:35
https://presheva.com/nje-28-vjecar-ne-prishtine-vdes-nga-helmimi-me-mish-pule/20%Monthly2014-11-06 07:23
https://presheva.com/fabregas-fton-piquen-tek-chelsea/20%Monthly2014-11-06 07:18
https://presheva.com/kryeministri-rama-viziton-beogradin-por-jo-presheven/20%Monthly2014-11-06 06:54
https://presheva.com/tuna-vazhdon-tkopjoj%d1%91-nga-rivalet/20%Monthly2014-11-06 06:50
https://presheva.com/barnat-serbe-pushtojne-kosoven/20%Monthly2014-11-06 06:48
https://presheva.com/cfare-po-ndodhe-me-te-kaluaren-tone/20%Monthly2014-11-06 06:39
https://presheva.com/samsung-po-pregadit-galaxy-s6/20%Monthly2014-11-06 06:37
https://presheva.com/7-vjet-me-android/20%Monthly2014-11-06 06:36
https://presheva.com/adele-dhe-gaga-ne-nje-bashkepunim/20%Monthly2014-11-06 06:33
https://presheva.com/ja-10-detajet-qe-nuk-i-dinit-per-titanikun/20%Monthly2014-11-06 06:31
https://presheva.com/smartphoni-qe-kushton-3000-dollare/20%Monthly2014-11-06 06:29
https://presheva.com/sa-here-ne-dite-duhet-te-lajme-dhembet/20%Monthly2014-11-06 06:28
https://presheva.com/garda-e-ilirides-patrullon-ne-malin-e-sharrit/20%Monthly2014-11-05 22:37
https://presheva.com/messi-barazon-raulin-barca-kualifikohet/20%Monthly2014-11-05 22:28
https://presheva.com/shpallen-konkurentet-e-rrethit-te-ngushte-ne-konkursin-e-fotografise-prefoto-2014/20%Monthly2014-11-05 19:38
https://presheva.com/serbi-danimarke-mund-te-kete-vetem-tifoze-daneze/20%Monthly2014-11-05 17:30
https://presheva.com/cr7-jam-i-sigurte-qe-do-te-behem-me-i-miri-i-gjitha-koherave/20%Monthly2014-11-05 17:11
https://presheva.com/rama-vizita-ne-serbi-nje-fillim-i-ri-per-tere-ballkanin/20%Monthly2014-11-05 11:30
https://presheva.com/manchester-united-tani-nderron-mendje-per-falcaon/20%Monthly2014-11-05 10:11
https://presheva.com/serbia-po-u-a-konfiskon-shtetesite-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2014-11-05 09:18
https://presheva.com/zyrtare-motorola-tani-i-perket-kompanise-lenovo/20%Monthly2014-11-05 07:43
https://presheva.com/mercedes-g-code-concept/20%Monthly2014-11-05 07:40
https://presheva.com/rita-ores-i-hakojne-twitter-in/20%Monthly2014-11-05 07:35
https://presheva.com/si-u-ndertua-wtc-video/20%Monthly2014-11-05 07:30
https://presheva.com/gallate-me-policine-serbe-shkruan-gjobat-me-makine-shtypi-video/20%Monthly2014-11-05 06:18
https://presheva.com/kur-merren-vendimet-me-te-rendesishme/20%Monthly2014-11-05 06:17
https://presheva.com/krz-ja-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve-per-keshill-nacional-te-shqiptareve/20%Monthly2014-11-04 21:29
https://presheva.com/shkelzen-gashi-debuton-me-gol-ne-fitoren-e-bazelit-video/20%Monthly2014-11-04 21:14
https://presheva.com/benzema-vulos-takimin-liverpool-rezikon-kualifikimin/20%Monthly2014-11-04 21:10
https://presheva.com/alonso-te-mclaren-ja-detajet-e-kontrates/20%Monthly2014-11-04 16:23
https://presheva.com/messi-jashte-forme-per-shkak-te-lendimit/20%Monthly2014-11-04 13:47
https://presheva.com/ecje-ne-kembe-5000-km-nepe-kine-ja-ndryshimi-foto/20%Monthly2014-11-04 11:07
https://presheva.com/a-do-ta-thyeje-ronaldo-rekordin-e-legjendes-raul/20%Monthly2014-11-04 09:36
https://presheva.com/llaci-me-i-mire-kunder-ftohjes-dhe-temperatures/20%Monthly2014-11-04 08:46
https://presheva.com/studim-ja-pse-bejme-selfie/20%Monthly2014-11-04 08:43
https://presheva.com/geshtenjat-pastrojne-gjakun/20%Monthly2014-11-04 08:42
https://presheva.com/cmendet-city-ja-cfare-page-i-ofron-reus-it/20%Monthly2014-11-04 08:39
https://presheva.com/real-madrid-liverpool-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-11-04 08:35
https://presheva.com/mustafa-rama-ne-serbi-nuk-do-te-kerkoje-bashkim-kombetar/20%Monthly2014-11-04 07:48
https://presheva.com/masaker-ne-tirane-4-te-vrare-ne-nje-lokal-nate/20%Monthly2014-11-04 07:45
https://presheva.com/zgjedhjet-knsh-pdsh-pd-lpd-bdl-rd-vs-pvd-udsh-8-7/20%Monthly2014-11-03 21:45
https://presheva.com/rodgers-ronaldo-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-11-03 21:34
https://presheva.com/koment-a-eshte-shqiperia-e-madhe-produkt-serb/20%Monthly2014-11-03 21:29
https://presheva.com/edhe-nje-artist-qe-perfaqeson-luginen-video/20%Monthly2014-11-03 21:20
https://presheva.com/ashura-dispozita-dhe-qellimi/20%Monthly2014-11-03 16:40
https://presheva.com/per-te-gjithe-ata-qe-festuan-halloween-pendohuni-sa-me-shpejt/20%Monthly2014-11-03 16:38
https://presheva.com/falsifikon-dokumentet-per-te-ikur-nga-obligimet-doganore-ne-mucibabe/20%Monthly2014-11-03 15:11
https://presheva.com/ancelotti-presim-nje-ndeshje-te-mire-kunder-liverpool/20%Monthly2014-11-03 14:58
https://presheva.com/barcelona-ndryshon-formacionin-dy-variacione-per-luis-enrique/20%Monthly2014-11-03 14:52
https://presheva.com/edhe-nje-rekord-per-cristiano-ronaldon/20%Monthly2014-11-03 14:32
https://presheva.com/peripecia-daneze/20%Monthly2014-11-03 14:21
https://presheva.com/rritet-tensioni-rama-vucic-a-do-te-takohen-ne-beograd/20%Monthly2014-11-03 10:45
https://presheva.com/barcelona-ne-10-vitet-e-fundit-nuk-ka-qene-me-poshte-ne-tabele-se-sot/20%Monthly2014-11-03 10:43
https://presheva.com/mathieu-mungon-tri-jave/20%Monthly2014-11-03 10:35
https://presheva.com/real-madridi-ofron-kontrate-ancelottit-deri-2018/20%Monthly2014-11-03 10:34
https://presheva.com/deputeti-serb-serbia-dhe-greqia-kane-nje-armik-te-perbashket-shqiperine/20%Monthly2014-11-03 10:24
https://presheva.com/si-ta-menjanoni-virusin-e-facebook-zbulo-se-kush-e-ka-vizituar-profilin-e-juaj/20%Monthly2014-11-03 05:56
https://presheva.com/ipad-pro-i-holle-sa-edhe-iphone-6/20%Monthly2014-11-03 05:53
https://presheva.com/lopa-me-e-gjate-ne-bote/20%Monthly2014-11-03 05:50
https://presheva.com/ndalni-renien-e-flokeve-me-keto-ushqime/20%Monthly2014-11-03 05:49
https://presheva.com/ja-si-te-shmangni-plakjen-e-shpejte-te-lekures/20%Monthly2014-11-03 05:47
https://presheva.com/droni-albani-dhe-zorica/20%Monthly2014-11-02 22:54
https://presheva.com/casillas-keso-reali-te-forte-nuk-mbaj-ne-mend/20%Monthly2014-11-02 22:48
https://presheva.com/mustafi-dy-gola-per-valencian-festoi-me-shqiponje/20%Monthly2014-11-02 22:41
https://presheva.com/shqiptaret-braktisin-femijet-qe-ketyre-t-u-njihet-azili/20%Monthly2014-11-02 22:39
https://presheva.com/droni-i-ballistit-fluturoi-edhe-mbi-seline-e-uefa-s-ne-nyon-foto/20%Monthly2014-11-02 22:25
https://presheva.com/perfundojne-edhe-zgjedhjet-per-knsh-ja-rezultatet-preleminare-te-koalicioneve/20%Monthly2014-11-02 22:22
https://presheva.com/grate-e-lugines-pa-sigurime-shendetsore-mund-te-bejne-mamografi-ne-kosove/20%Monthly2014-11-01 22:56
https://presheva.com/spahiu-rama-dhe-thaci-i-genjyen-shqiptaret-e-presheves/20%Monthly2014-11-01 22:52
https://presheva.com/koalicioni-pd-bdl-ja-plani-per-keshillin-nacioan-shqiptar/20%Monthly2014-11-01 22:36
https://presheva.com/ish-ekipi-i-enrique-mposht-barcelonen/20%Monthly2014-11-01 22:25
https://presheva.com/kontrabande-e-turkut-me-dy-breshka-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2014-11-01 16:29
https://presheva.com/bayern-borussia-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2014-11-01 16:03
https://presheva.com/reali-me-kater-gola-kunder-granadas/20%Monthly2014-11-01 16:01
https://presheva.com/serbet-shqiperia-na-shpalli-lufte-pas-qendron-shba/20%Monthly2014-11-01 12:56
https://presheva.com/a-e-di-luis-suarez-kush-ka-shenuar-gola-ne-debutimin-e-tyre-ne-camp-nou-video/20%Monthly2014-11-01 10:12
https://presheva.com/ku-do-te-shkoj-pep-guardiola-pas-bayernit/20%Monthly2014-11-01 10:04
https://presheva.com/ja-pse-pique-humb-interesimin-tek-barcelona-video/20%Monthly2014-11-01 09:57
https://presheva.com/topi-i-arte-gerrard-duhet-te-ishte-nje-sfide-cr7-suarez/20%Monthly2014-11-01 09:55
https://presheva.com/real-madridi-per-rekorde-ekipore-barcelona-per-rekordet-e-messit/20%Monthly2014-11-01 09:52
https://presheva.com/minxhozi-edi-rama-do-te-shkoj-ne-presheve/20%Monthly2014-11-01 09:48