XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/udsh-ne-2014-politike-jostabile-gjendje-e-rende-ekonomike-dhe-mosuniteti-politik/20%Monthly2014-12-31 09:59
https://presheva.com/ancelotti-per-bale-nuk-ka-cka-te-flitet-per-transferim/20%Monthly2014-12-31 08:13
https://presheva.com/el-shaarawy-nuk-largohet-nga-milani/20%Monthly2014-12-31 08:09
https://presheva.com/ditet-ne-vijim-temperatura-deri-20-grade-celsius/20%Monthly2014-12-31 07:16
https://presheva.com/bleona-e-mbuluar-lutet-ne-xhami-foto/20%Monthly2014-12-31 06:59
https://presheva.com/rita-zhgenjen-fansat-e-saj-me-rolin-filmik/20%Monthly2014-12-31 06:57
https://presheva.com/a-ka-ende-shprese-qe-emigrantet-te-na-dergojne-ndonje-lek/20%Monthly2014-12-31 06:56
https://presheva.com/aktiviteti-fizik-lufton-depresionin/20%Monthly2014-12-31 06:54
https://presheva.com/uleni-nivelin-e-tensionit-te-gjakut/20%Monthly2014-12-31 06:53
https://presheva.com/pija-e-duhur-per-dhimbjen-e-veshkave/20%Monthly2014-12-31 06:51
https://presheva.com/aplikacioni-qe-ju-lejon-ti-shikoni-fotot-e-fshehura-ne-facebook/20%Monthly2014-12-31 06:49
https://presheva.com/kjo-eshte-fotoja-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2014-12-31 06:47
https://presheva.com/xiaomi-me-kopje-edhe-macbook-air/20%Monthly2014-12-31 06:45
https://presheva.com/kroatet-tallen-ne-votime-votojne-putinin-merkelin-chuk-norrisin-foto/20%Monthly2014-12-31 06:44
https://presheva.com/klinton-zeqiraj-e-adhuroj-punen-qe-bej-se-shpejti-do-me-shihni-ne-ekran/20%Monthly2014-12-30 23:57
https://presheva.com/messi-dhe-ronaldinho-kunder-ronaldo-dhe-zidane-video/20%Monthly2014-12-30 22:26
https://presheva.com/ancelotti-bale-eshte-nje-nga-lojtaret-tone-me-te-rendesishem-dhe-nuk-do-te-largohet/20%Monthly2014-12-30 22:01
https://presheva.com/familja-hetemi-nga-fshati-bilac-e-gezon-shtepine-e-re/20%Monthly2014-12-30 21:55
https://presheva.com/amerika-mbeshtet-modernizimin-e-serbise/20%Monthly2014-12-30 21:48
https://presheva.com/islami-tradicional-te-shqiptaret/20%Monthly2014-12-30 21:42
https://presheva.com/ne-gjilan-hapet-zyra-per-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2014-12-30 18:40
https://presheva.com/pele-ronaldo-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-12-30 11:58
https://presheva.com/keshtu-jetojne-azilantet-kosovare-ne-karlsruhe-te-gjermanise-foto/20%Monthly2014-12-30 11:47
https://presheva.com/cfare-mund-te-bej-barcelona-pa-transferime/20%Monthly2014-12-30 11:03
https://presheva.com/refuzohet-apeli-barcelona-nuk-mund-te-transferoj-lojtare/20%Monthly2014-12-30 10:54
https://presheva.com/guardiola-shefi-i-mourinhos/20%Monthly2014-12-30 10:24
https://presheva.com/mourinho-kerkon-busquetsin-e-barcelones/20%Monthly2014-12-30 08:48
https://presheva.com/mendes-mourinho-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-histori-te-futbollit/20%Monthly2014-12-30 08:35
https://presheva.com/hakeri-kinez-13-dite-perpara-parashikoi-zhdukjen-e-aeroplanit-te-airasia/20%Monthly2014-12-30 08:32
https://presheva.com/nikoliq-serbet-preferojne-kosoven-para-varferise/20%Monthly2014-12-30 08:30
https://presheva.com/ndryshimi-i-emrave-te-rrugeve-ne-bujanoc-nuk-eshte-tradheti-e-interesave-serbe/20%Monthly2014-12-30 08:26
https://presheva.com/kosovarja-e-humb-vizen-pasi-qe-nuk-eshte-rrahur-sa-duhet/20%Monthly2014-12-30 08:07
https://presheva.com/enzo-perez-refuzoi-unitedin-per-valencian/20%Monthly2014-12-30 08:04
https://presheva.com/mjeshtri-i-pesedhjete-minareve/20%Monthly2014-12-30 07:21
https://presheva.com/ndertohet-automjeti-me-i-vogel-ne-bote-video/20%Monthly2014-12-30 07:01
https://presheva.com/lg-g4-konkurent-i-samsung-note-4/20%Monthly2014-12-30 06:59
https://presheva.com/tavolina-hit-i-ermal-fejzullahut-lumit-b-dhe-ledri-vules/20%Monthly2014-12-30 06:57
https://presheva.com/4-mite-rreth-shtypjes-se-gjakut/20%Monthly2014-12-30 06:53
https://presheva.com/zbulohen-karakteristikat-e-huawei-ascend-p8/20%Monthly2014-12-29 23:21
https://presheva.com/android-5-0-lollipop-per-samsung-galaxy-s5-arrin-ne-europe/20%Monthly2014-12-29 23:18
https://presheva.com/keshilli-i-ri-kombetar-i-shqiptareve-nuk-do-te-mund-ti-zgjidhe-te-gjitha-problemet-te-cilat-ekzistojne/20%Monthly2014-12-29 22:46
https://presheva.com/psg-nuk-e-do-ta-huazoj-januzajn/20%Monthly2014-12-29 22:40
https://presheva.com/ronaldo-ne-radhe-eshte-topi-i-arte/20%Monthly2014-12-29 22:36
https://presheva.com/ja-pse-nuk-hapet-materniteti-ne-presheve/20%Monthly2014-12-29 20:45
https://presheva.com/barcelona-merr-neser-vendimin-per-transferimin-e-lojtareve/20%Monthly2014-12-29 16:53
https://presheva.com/ancelotti-khedira-nuk-largohet-para-veres/20%Monthly2014-12-29 16:51
https://presheva.com/manchester-city-kerkon-mirandan/20%Monthly2014-12-29 14:14
https://presheva.com/kosova-boxing-haxhi-krasniqi-boksier-i-vitit/20%Monthly2014-12-29 14:12
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-arrestohen-11-persona-ne-presheve-e-rrethine/20%Monthly2014-12-29 14:01
https://presheva.com/prostitutat-serbe-ulin-cmimet-zbritja-vlen-edhe-ne-kosove/20%Monthly2014-12-29 08:54
https://presheva.com/master-ne-marredhenie-nderkombetare-per-pese-minuta/20%Monthly2014-12-29 08:51
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-konsumimit-te-ujit/20%Monthly2014-12-29 08:49
https://presheva.com/lengjet-qe-stmulojne-tretjen-pasi-kemi-konsumuar-ushqime-me-teprice-gjate-festave/20%Monthly2014-12-29 08:46
https://presheva.com/mot-i-ftohte-gjate-tere-javes-deri-18c-celsius/20%Monthly2014-12-29 08:36
https://presheva.com/m-schumacher-qan-kur-degjon-zerin-e-familjes/20%Monthly2014-12-29 08:28
https://presheva.com/si-u-asimiluan-shqiptaret-ne-turqi-video/20%Monthly2014-12-29 08:12
https://presheva.com/magjia-e-isco-video/20%Monthly2014-12-28 23:10
https://presheva.com/finale-e-nxehte-e-festivalit-te-rtsh-se/20%Monthly2014-12-28 22:55
https://presheva.com/avionet-private-me-luksoze-ne-bote/20%Monthly2014-12-28 22:47
https://presheva.com/ushqimet-e-duhura-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2014-12-28 22:08
https://presheva.com/churchilli-deshironte-te-konvertohej-ne-mysliman/20%Monthly2014-12-28 22:06
https://presheva.com/tre-aplikacionet-me-te-mira-per-navigacion/20%Monthly2014-12-28 22:01
https://presheva.com/psg-e-do-trajner-digeo-simeonen/20%Monthly2014-12-28 21:56
https://presheva.com/capello-real-madridi-favorit-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-12-28 21:55
https://presheva.com/allegri-e-duam-montoyan-tek-juventus/20%Monthly2014-12-28 21:53
https://presheva.com/imami-nga-lugina-e-presheves-nderohet-me-titull-zvicerani-i-vitit/20%Monthly2014-12-28 21:47
https://presheva.com/bora-dhe-ngrica-shkaktojne-aksident-trafiku-foto/20%Monthly2014-12-28 15:11
https://presheva.com/protesta-ne-gjilan-me-mire-te-ike-qeveria-se-sa-rinia/20%Monthly2014-12-28 12:59
https://presheva.com/kend-e-duan-lojtaret-e-real-madridi-si-kundershtar-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-12-28 11:43
https://presheva.com/reina-ronaldo-do-ta-fitoj-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-28 11:36
https://presheva.com/fara-e-tatepjetes-pj-ii/20%Monthly2014-12-27 23:18
https://presheva.com/liverpool-me-oferte-prej-64-milione-per-karim-benzema/20%Monthly2014-12-27 23:14
https://presheva.com/iniesta-barcelona-skuader-e-perkryer-per-neymarin/20%Monthly2014-12-27 23:11
https://presheva.com/xhandarmeria-ne-presheve-kontrollon-klubet-e-nates-foto/20%Monthly2014-12-27 23:04
https://presheva.com/cili-eshte-plani-i-carlo-ancelottit-tek-real-madridi/20%Monthly2014-12-27 17:14
https://presheva.com/promovohen-librat-gjenealogjia-e-gasheve-nga-ternoci-turia-dhe-samolica-dhe-xhema-i-abes-ajshe/20%Monthly2014-12-27 16:44
https://presheva.com/ja-sa-kilograme-shtoni-nga-lenia-e-duhanit/20%Monthly2014-12-27 16:35
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-kur-u-le-makinen-femijeve-video/20%Monthly2014-12-27 16:34
https://presheva.com/apple-ja-aplikacionet-me-te-mira-per-vitin-2014/20%Monthly2014-12-27 16:30
https://presheva.com/rama-per-here-te-pare-problemet-shumevjecare-do-te-fillojne-te-adresohen-per-permiresimin-e-jetes-ne-lugine/20%Monthly2014-12-27 16:25
https://presheva.com/ronaldo-ancelotti-njeri-dhe-trajner-i-madh/20%Monthly2014-12-27 16:20
https://presheva.com/lequipe-ja-formacioni-i-vitit-2014/20%Monthly2014-12-27 16:18
https://presheva.com/modric-do-te-kthehet-ne-fushe-kah-mesi-i-shkurtit/20%Monthly2014-12-27 16:16
https://presheva.com/sammer-guardiola-sollin-stilin-e-barcelones-tek-bayern/20%Monthly2014-12-27 16:14
https://presheva.com/ftohti-i-madh-do-ta-godase-rajonin/20%Monthly2014-12-27 16:12
https://presheva.com/mendes-ronaldo-do-te-pensionohet-tek-real-madridi/20%Monthly2014-12-27 10:48
https://presheva.com/cr7-edhe-me-shume-trofe-ne-2015/20%Monthly2014-12-27 10:47
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-tek-arsenal-ne-vend-te-podolskit/20%Monthly2014-12-27 10:45
https://presheva.com/topi-i-arte-dunga-voton-per-ronaldon/20%Monthly2014-12-27 10:44
https://presheva.com/serbia-duhet-ta-njohe-kosoven-para-anetaresimit-ne-be/20%Monthly2014-12-27 10:43
https://presheva.com/feghouli-lojtari-me-i-shpejte-ne-la-lige/20%Monthly2014-12-27 00:27
https://presheva.com/a-e-dini-se-cfare-mund-te-ndodhe-me-valixhen-tuaj-nese-ju-e-humbni-ate-ne-aeroport/20%Monthly2014-12-27 00:23
https://presheva.com/top-channel-serbi-donte-ta-hidhte-ne-ere-hotelin-ku-qendroi-edi-rama/20%Monthly2014-12-27 00:20
https://presheva.com/suarez-messi-dhe-neymar-jane-magjistar/20%Monthly2014-12-26 17:04
https://presheva.com/perez-nuk-e-shes-balen-as-per-300-milione-euro/20%Monthly2014-12-26 17:00
https://presheva.com/fiton-united-city-liverpool-chelsea/20%Monthly2014-12-26 16:58
https://presheva.com/ipresheva-moti-i-keq-aksident-zinxhir-me-vetura-ne-karadakun-e-presheves/20%Monthly2014-12-26 16:47
https://presheva.com/konkurs-per-asisten-lokal-ne-trupin-koordinues/20%Monthly2014-12-26 16:31
https://presheva.com/falcao-mund-te-rikthehet-ne-ligen-spanjolle/20%Monthly2014-12-26 09:55
https://presheva.com/gareth-bale-largohet-nga-real-madridi-nese/20%Monthly2014-12-26 09:52
https://presheva.com/adnan-januzaj-tek-psg/20%Monthly2014-12-26 09:47
https://presheva.com/ancelotti-trajneri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-12-26 09:44
https://presheva.com/dveri-leter-e-hapur-qeverisjes-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2014-12-26 08:39
https://presheva.com/top-10-golat-e-leo-messit-per-vitin-2014-video/20%Monthly2014-12-26 07:23
https://presheva.com/guardian-zgjedh-lojtarin-me-te-mire-te-vitit-2014/20%Monthly2014-12-26 07:19
https://presheva.com/rruga-e-zorit/20%Monthly2014-12-26 07:08
https://presheva.com/f1-2015-ja-numrat-e-piloteve/20%Monthly2014-12-26 07:07
https://presheva.com/toure-aubumeyang-dhe-eneyama-finalistet-per-lojtari-i-vitit-afrikan/20%Monthly2014-12-26 07:05
https://presheva.com/mediat-boterore-reali-klubi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2014-12-26 07:02
https://presheva.com/adam-sandler-shpallet-aktori-me-i-paguar-i-vitit/20%Monthly2014-12-26 06:59
https://presheva.com/whatsapp-ofron-opsionin-e-thirrjeve-me-ze/20%Monthly2014-12-26 06:54
https://presheva.com/samsung-me-i-ri-me-ekran-5-5-inc/20%Monthly2014-12-26 06:52
https://presheva.com/hapen-dyert-e-fugonit-me-2-5-mln-cmenden-njerezit-video/20%Monthly2014-12-26 06:51
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pime-uje-me-limon/20%Monthly2014-12-26 06:48
https://presheva.com/cokollata-e-zeze-redukton-simptomat-e-kolles/20%Monthly2014-12-26 06:46
https://presheva.com/cilat-jane-deshirat-e-realit-dhe-barcelones-per-krishtlindje/20%Monthly2014-12-25 23:56
https://presheva.com/torres-debuton-kunder-real-madridit/20%Monthly2014-12-25 23:53
https://presheva.com/tuniher-u-kon-shum-ma-knaq-tash-ka-hup-ajo-knaqsi/20%Monthly2014-12-25 23:48
https://presheva.com/problemet-ne-jug-te-serbise-jane-kontrabanda-dhe-numri-i-madh-i-emigranteve/20%Monthly2014-12-25 11:57
https://presheva.com/pas-diplomimit-nuk-mund-te-gjejne-pune-opsion-autobusi-kosove-hungari-see-more-at-httplajmi-netpas-diplomimit-nuk-mund-te-gjejne-pune-opsion-kane-autobusin-kosove-hungari-_100089058-htmlsth/20%Monthly2014-12-25 11:43
https://presheva.com/jose-mourinho-nuk-pajtohet-me-gareth-bale/20%Monthly2014-12-25 11:40
https://presheva.com/apeli-i-kryeministrit-mustafa-mos-ikni-sepse/20%Monthly2014-12-25 09:31
https://presheva.com/david-villa-messi-me-i-miri-i-te-gjitha-koherave/20%Monthly2014-12-25 08:06
https://presheva.com/i-jep-te-pastrehuarit-100-dollar-dhe-e-percjell-nuk-do-te-besoni-ku-i-harxhoi-te-hollat/20%Monthly2014-12-25 07:59
https://presheva.com/fernando-torres-kthehet-ne-atletico-madrid/20%Monthly2014-12-25 07:33
https://presheva.com/qytetaret-mos-ta-humbin-shpresen/20%Monthly2014-12-25 07:03
https://presheva.com/faleminderit-kosove-2/20%Monthly2014-12-25 07:02
https://presheva.com/ky-eshte-fshati-me-i-ftohte-ne-bote-foto/20%Monthly2014-12-25 06:59
https://presheva.com/apple-behet-gati-per-iphone-6-mini/20%Monthly2014-12-25 06:52
https://presheva.com/apple-macbook-air-12-inch/20%Monthly2014-12-25 06:51
https://presheva.com/dentistet-dhe-teknologjia-e-re/20%Monthly2014-12-25 06:48
https://presheva.com/si-te-gjenerojme-poret-e-lekures-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2014-12-25 06:45
https://presheva.com/rooney-nga-sulmues-tani-e-tutje-do-te-luaje-si-mesfushor/20%Monthly2014-12-25 06:43
https://presheva.com/jennifer-lopez-1-75-milione-dollare-per-40-minuta/20%Monthly2014-12-24 22:55
https://presheva.com/ciljeta-pa-komplekse-poston-foto-pa-grim/20%Monthly2014-12-24 22:52
https://presheva.com/neuer-topi-i-arte-nder-per-mua/20%Monthly2014-12-24 22:49
https://presheva.com/shqiptaret-e-gatshem-per-integrim-po-serbia/20%Monthly2014-12-24 22:38
https://presheva.com/lahm-edhe-ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-24 22:16
https://presheva.com/ja-pse-e-shikonte-gjithmone-oren-e-tij-ferguson/20%Monthly2014-12-24 19:40
https://presheva.com/muller-uron-krishtelindjet-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2014-12-24 19:38
https://presheva.com/arsenal-interesohet-per-sergio-ramos/20%Monthly2014-12-24 19:36
https://presheva.com/stacioni-policor-ne-presheve-me-hapsira-te-reja-foto/20%Monthly2014-12-24 19:34
https://presheva.com/ministri-stafanoviq-policia-nuk-ben-dallime-ndermjet-qytetareve-serb-apo-shqiptar-video/20%Monthly2014-12-24 19:22
https://presheva.com/ovl-ucpmb-te-hartojne-nje-platforme-te-perbashket-ku-do-ti-unifikojne-qendrimet-politike/20%Monthly2014-12-24 19:11
https://presheva.com/lugina-ka-lidhje-te-ngushta-politike-ekonomike-e-sociale-me-kosoven/20%Monthly2014-12-24 19:05
https://presheva.com/khedira-dua-te-qendroj-te-real-madridi/20%Monthly2014-12-24 10:51
https://presheva.com/trafikantet-nga-lugina-dhe-kosova-te-bashkuar-ne-subotice-per-trafikime-njerezish/20%Monthly2014-12-24 09:42
https://presheva.com/a-do-ta-shese-real-madridi-gareth-bale/20%Monthly2014-12-24 09:33
https://presheva.com/podolski-arrin-marreveshje-me-interin/20%Monthly2014-12-24 09:20
https://presheva.com/a-mund-ta-transferoj-chelsea-leo-messin/20%Monthly2014-12-24 09:18
https://presheva.com/neymar-ne-barcelone-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2014-12-24 09:16
https://presheva.com/ministri-i-puneve-te-brendshme-stafanoviq-sot-viziton-presheven/20%Monthly2014-12-24 09:00
https://presheva.com/aksidentohet-nje-autobus-me-kosovar-qe-po-kthehej-nga-austria/20%Monthly2014-12-24 08:51
https://presheva.com/ikja-masive-nga-kosova-po-vazhdon-video/20%Monthly2014-12-24 06:59
https://presheva.com/mercedes-benz-cla-2015/20%Monthly2014-12-24 06:55
https://presheva.com/nervozohet-arta-bajrami/20%Monthly2014-12-24 06:51
https://presheva.com/10-smartphonat-me-te-mire-per-2014/20%Monthly2014-12-24 06:49
https://presheva.com/iphone-7-cfare-pritet/20%Monthly2014-12-24 06:46
https://presheva.com/20-kuriozitete-qe-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2014-12-24 06:45
https://presheva.com/femijet-dhe-antibiotiket/20%Monthly2014-12-24 06:43
https://presheva.com/si-mund-ta-masim-stresin/20%Monthly2014-12-24 06:41
https://presheva.com/pija-me-te-cilen-humbni-peshe-dhe-pastroni-trupin/20%Monthly2014-12-24 06:40
https://presheva.com/nikolic-e-kam-kuptuar-qe-kosova-eshte-kusht-per-be-ne/20%Monthly2014-12-24 00:05
https://presheva.com/manchester-united-tani-ofron-153-milione-per-bale/20%Monthly2014-12-23 23:55
https://presheva.com/de-biasi-veshtire-te-kualifikohemi-ne-euro-2016/20%Monthly2014-12-23 21:56
https://presheva.com/ancelotti-nuk-e-ndryshon-formacionin-a-eshte-ketu-fshehtesia/20%Monthly2014-12-23 12:13
https://presheva.com/u-nisen-per-kosove-dyshohet-se-iken-ne-isis/20%Monthly2014-12-23 12:01
https://presheva.com/cmimi-i-naftes-do-te-vazhdoje-te-lirohet-gjate-gjithe-vitit-2015/20%Monthly2014-12-23 11:44
https://presheva.com/koshat-e-mbeturinave/20%Monthly2014-12-23 11:31
https://presheva.com/qendra-e-bujanocit-rekonstruim-me-vlere-54-milione-dinare/20%Monthly2014-12-23 11:03
https://presheva.com/ne-gjykata-probleme-me-perdorimin-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2014-12-23 10:51
https://presheva.com/ushqimi-i-shpejte-i-demshem-per-trurin-e-femijeve/20%Monthly2014-12-23 10:08
https://presheva.com/ios-8-2-beta/20%Monthly2014-12-23 10:03
https://presheva.com/juup-heynckes-reus-shko-ne-real-madrid/20%Monthly2014-12-23 09:58
https://presheva.com/si-u-be-ibrahim-rugova-kryetari-i-pare-i-ldk-se/20%Monthly2014-12-23 09:52
https://presheva.com/filipe-luis-messi-me-i-miri-por-topin-e-arte-e-meriton-cr7/20%Monthly2014-12-23 09:49
https://presheva.com/neymar-ne-bisedime-per-kontrate-te-re-me-barcelonen/20%Monthly2014-12-23 08:51
https://presheva.com/france-2016-de-biasi-ndeshja-me-armerine-jetike/20%Monthly2014-12-23 08:49
https://presheva.com/a-ka-armiqesi-ndermjet-ronaldos-dhe-platinis/20%Monthly2014-12-23 08:48
https://presheva.com/kujdes-ne-maqedoni-hyjne-ne-fuqi-denime-te-reja-per-shofere/20%Monthly2014-12-23 08:44
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-jane-kthyer-800-persona-qe-po-ikin-nga-kosova/20%Monthly2014-12-23 06:49
https://presheva.com/kush-jane-8-lojtaret-qe-mund-te-largohen-nga-barcelona/20%Monthly2014-12-23 00:11
https://presheva.com/fshehtesite-e-avionit-me-te-shpejte-ne-bote/20%Monthly2014-12-22 23:55
https://presheva.com/dortmund-nuk-duhet-ta-shkarkoj-kloppin/20%Monthly2014-12-22 23:52
https://presheva.com/perez-duam-qe-ancelotti-te-behet-fergusoni-jone/20%Monthly2014-12-22 23:50
https://presheva.com/kroos-transferimi-tek-real-madridi-gjeje-me-e-bukur-ne-jete/20%Monthly2014-12-22 23:46
https://presheva.com/genta-ismaijli-mos-me-prekni-ne-moral/20%Monthly2014-12-22 23:14
https://presheva.com/shkendija-une-i-fali-pese-vakte-namaz-video/20%Monthly2014-12-22 23:11
https://presheva.com/versioni-i-ri-i-lg-webos-tv-2-0-vjen-ne-ces-2015/20%Monthly2014-12-22 23:05
https://presheva.com/shikoni-cfare-i-ndodh-iphone-6-nese-e-ziejme-me-coca-cola-video/20%Monthly2014-12-22 23:04
https://presheva.com/iluzione-optike-qe-do-iu-cudisin/20%Monthly2014-12-22 23:02
https://presheva.com/duel-i-pergjakshem-mes-qenit-dhe-ujkut-ne-rahovec/20%Monthly2014-12-22 23:00
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-bukes-se-zeze/20%Monthly2014-12-22 22:57
https://presheva.com/molla-dhe-shendeti-jone/20%Monthly2014-12-22 22:56
https://presheva.com/rummenigge-shaqiri-mund-te-largohet-nga-bayerni/20%Monthly2014-12-22 22:54
https://presheva.com/fabregas-e-dua-messin-tek-chelsea/20%Monthly2014-12-22 22:53
https://presheva.com/napoli-mposht-juven-fiton-superkupen-e-italise/20%Monthly2014-12-22 22:51
https://presheva.com/kjo-eshte-jeta-ne-kampin-e-emigranteve-kosovare-ne-gjermani-foto/20%Monthly2014-12-22 22:46
https://presheva.com/xavi-nuk-do-te-isha-kurre-i-lumtur-ne-madrid/20%Monthly2014-12-22 12:02
https://presheva.com/formacioni-i-gjysme-sezonit-ne-la-lige/20%Monthly2014-12-22 10:32
https://presheva.com/mafia-zhduk-mijera-femije-serbe-te-sapolindur/20%Monthly2014-12-22 10:30
https://presheva.com/xhaferi-nga-mucibaba-mendon-ta-shese-lopen-per-te-mesyre-perendimin-video/20%Monthly2014-12-22 00:03
https://presheva.com/reus-arrin-marreveshje-me-real-madridin-te-transferohet-ne-janar/20%Monthly2014-12-21 23:50
https://presheva.com/paradite-pushim-pasdite-pa-pune-naten-pa-gjume/20%Monthly2014-12-21 19:40
https://presheva.com/bale-i-lumtur-qe-jam-ne-klubin-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2014-12-21 19:37
https://presheva.com/veset-qe-rrezikojne-shendetin-tone/20%Monthly2014-12-21 19:34
https://presheva.com/lajthia-te-mirat-shendetesore-te-saj/20%Monthly2014-12-21 19:30
https://presheva.com/a-do-te-donit-ta-kishit-shofere-morena-tarakun/20%Monthly2014-12-21 19:29
https://presheva.com/carrick-falcao-mund-te-shkelqej-tek-united/20%Monthly2014-12-21 19:26
https://presheva.com/si-te-incizoni-4k-video-ne-iphone-6-video/20%Monthly2014-12-21 19:25
https://presheva.com/cr7-real-madridi-mund-ta-mbroj-titullin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-12-21 19:22
https://presheva.com/cilat-jane-festat-e-fundvitit/20%Monthly2014-12-21 19:13
https://presheva.com/preshevarja-67-vjecare-qe-rrezikon-maqedonine/20%Monthly2014-12-21 14:40
https://presheva.com/grate-e-presheves-edhe-me-tej-udhetojne-70-kilometra-per-lindje/20%Monthly2014-12-21 14:28
https://presheva.com/cmendurite-me-te-medha-te-njerezve-2014-video/20%Monthly2014-12-21 14:15
https://presheva.com/iker-casillas-shkruan-histori/20%Monthly2014-12-21 14:05
https://presheva.com/enrique-eshte-shume-veshtire-qe-te-ndalet-pedro/20%Monthly2014-12-21 13:54
https://presheva.com/arrestohet-preshevari-18-vjecar-a-i-trafikonte-22-afgan/20%Monthly2014-12-21 13:49
https://presheva.com/ronaldo-2-here-e-poshteroi-platinin-video/20%Monthly2014-12-21 12:29
https://presheva.com/shqiptari-nga-kosova-me-plantazh-droge-ne-shtepine-e-tij-ne-gjermani-foto/20%Monthly2014-12-21 11:43
https://presheva.com/lejohet-dyshtetesia-ne-gjermani/20%Monthly2014-12-21 10:53
https://presheva.com/ja-sa-ka-fuqi-peshkaqeni-me-i-madh-ne-bote-video/20%Monthly2014-12-21 10:32
https://presheva.com/krasniqi-fitorja-ime-eshte-fitorja-juaj/20%Monthly2014-12-21 10:29
https://presheva.com/ancelotti-barazon-fergusonin-e-guardiolan-me-tituj/20%Monthly2014-12-21 10:27
https://presheva.com/balotelli-te-napoli/20%Monthly2014-12-21 10:25
https://presheva.com/ne-kufirin-e-horgoshit-pritet-deri-tre-ore/20%Monthly2014-12-21 10:21
https://presheva.com/afirmimi-i-lenda-fetare-neper-shkollat-shqipe-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2014-12-20 23:59
https://presheva.com/familja-kosovare-aksidentohet-ne-beograd-gruaja-vdes-e-pese-lendohen/20%Monthly2014-12-20 23:57
https://presheva.com/xhemilja-ja-pse-e-kendova-kengen-e-ceca-razhnjatovicit-video/20%Monthly2014-12-20 22:56
https://presheva.com/galaxy-j1-linja-me-e-re-e-samsung/20%Monthly2014-12-20 22:54
https://presheva.com/ndahet-sokol-balla-me-bashkeshorten-shkak-tradhtia/20%Monthly2014-12-20 22:53
https://presheva.com/fara-e-tatepjetes/20%Monthly2014-12-20 22:51
https://presheva.com/keshtu-ka-qene-muhamedu-alejhi-selam/20%Monthly2014-12-20 22:49
https://presheva.com/instagram-spastron-llogarite-e-rreme/20%Monthly2014-12-20 22:42
https://presheva.com/ushqimet-qe-ulin-nivelin-e-stresit/20%Monthly2014-12-20 22:40
https://presheva.com/lini-cigaren-me-keta-8-hapa-te-thjeshte/20%Monthly2014-12-20 22:39
https://presheva.com/zbulohet-ilaci-kunder-plakjes/20%Monthly2014-12-20 22:37
https://presheva.com/suarez-shenova-gol-po-me-rendesi-eshte-fitorja/20%Monthly2014-12-20 22:34
https://presheva.com/hazard-liga-angleze-me-e-mira-ne-bote/20%Monthly2014-12-20 22:29
https://presheva.com/real-madridi-kampion-bote-video/20%Monthly2014-12-20 22:25
https://presheva.com/presheva-com-ne-mbremjen-gala-ballo-presidenciale-shqiptare-foto/20%Monthly2014-12-20 22:20
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-san-lorenzo/20%Monthly2014-12-20 19:22
https://presheva.com/casillas-portieri-me-i-mire-ne-historine-e-spanjes/20%Monthly2014-12-20 19:19
https://presheva.com/ragmi-mustafa-qeveria-e-re-duhet-te-kete-zyre-per-kosoven-lindore-video/20%Monthly2014-12-20 19:13
https://presheva.com/nexhat-behluli-zevendesminister-per-lugine-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2014-12-20 19:12
https://presheva.com/krijohet-aplikacioni-per-fotografi-3d-me-iphone/20%Monthly2014-12-20 09:58
https://presheva.com/kryeminister-mos-e-harro-kosoven-lindore/20%Monthly2014-12-20 09:56
https://presheva.com/ancelotti-skuadra-eshte-gati-per-fitore/20%Monthly2014-12-20 09:51
https://presheva.com/liverpooli-mendon-per-gonzalo-higuaianin/20%Monthly2014-12-20 09:50
https://presheva.com/nje-serb-dhe-dy-shqiptare-njeri-nga-dobrosini-dhe-tjetri-nga-terrnoci-arrestohen-per-trafikim-njerezish/20%Monthly2014-12-20 09:46
https://presheva.com/veseli-takoi-kryetarin-e-presheves-ragmi-mustafa/20%Monthly2014-12-20 09:42
https://presheva.com/policia-kufitare-ne-kushte-te-mjerueshme/20%Monthly2014-12-20 09:40
https://presheva.com/trajneri-i-kombetares-de-biasi-votoi-ronaldon-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-18 18:20
https://presheva.com/bartomeu-viti-2015-do-te-jete-i-barcelones/20%Monthly2014-12-18 18:18
https://presheva.com/inaogurimi-i-shtepise-se-re-per-familjes-ismaili-nga-presheva/20%Monthly2014-12-18 18:08
https://presheva.com/lugina-e-presheves-eshte-pjese-e-pashkeputshme-e-kombit-shqiptar/20%Monthly2014-12-18 17:43
https://presheva.com/gjilani-do-te-hap-zyre-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-12-18 17:39
https://presheva.com/rama-kerkon-nga-vucic-kujdes-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2014-12-18 10:44
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-kapet-serbi-duke-kontrabanduar-kosovare/20%Monthly2014-12-18 10:39
https://presheva.com/aguero-mund-te-kthehet-kunder-arsenalit-me-18-janar/20%Monthly2014-12-18 10:04
https://presheva.com/klopp-ne-jemi-ende-gjalle/20%Monthly2014-12-18 08:15
https://presheva.com/etika-bankare/20%Monthly2014-12-18 07:23
https://presheva.com/keshtu-bayern-munchen-i-falemiderohet-tifozeve-te-saj-video/20%Monthly2014-12-18 07:19
https://presheva.com/leo-messi-nuk-eshte-lojtari-me-i-mire-i-argjentines/20%Monthly2014-12-18 07:14
https://presheva.com/roberto-carlos-real-madridi-nuk-ka-rival/20%Monthly2014-12-18 07:07
https://presheva.com/pagesa-ne-autostrade-ne-gjermani-nga-viti-2016/20%Monthly2014-12-18 07:04
https://presheva.com/hekurudha-bashkekohore-budapest-athine-kalon-nepermjet-presheves/20%Monthly2014-12-18 06:59
https://presheva.com/adelina-ismajli-feston-35-vjetorin/20%Monthly2014-12-18 00:05
https://presheva.com/instagram-ndryshon-pas-dy-vitesh-me-filtera-te-ri/20%Monthly2014-12-18 00:02
https://presheva.com/7-nga-krijesat-me-te-cuditshme-te-oqeanit/20%Monthly2014-12-18 00:00
https://presheva.com/prizren-gruaja-i-kafshon-veshin-burrit/20%Monthly2014-12-17 23:55
https://presheva.com/gjumi-shkaktar-i-harreses/20%Monthly2014-12-17 23:54
https://presheva.com/per-14-vite-trupi-koordinues-ne-lugine-ka-investuar-6-3-miliarde/20%Monthly2014-12-17 23:53
https://presheva.com/de-gea-do-te-qendroj-tek-united/20%Monthly2014-12-17 23:47
https://presheva.com/real-madrid-san-lorenzo-finalja-e-kupes-se-botes-per-klube/20%Monthly2014-12-17 23:45
https://presheva.com/reali-nuk-ka-shenuar-gol-vetem-ne-tre-takime-ne-vitin-2014/20%Monthly2014-12-17 23:43
https://presheva.com/thaci-dialogu-me-serbine-do-te-vazhdoje-video/20%Monthly2014-12-17 23:36
https://presheva.com/ne-2015-presim-vazhdimin-e-bisedimeve-me-lideret-shqiptar/20%Monthly2014-12-17 18:23
https://presheva.com/james-i-gatshem-per-finalen-e-kupes-se-botes-per-klube/20%Monthly2014-12-17 18:16
https://presheva.com/reus-ta-zgjedhe-real-madridin-e-jo-barcelonan/20%Monthly2014-12-17 18:14
https://presheva.com/mourinho-nuk-do-te-transferojme-ne-janar/20%Monthly2014-12-17 18:11
https://presheva.com/falcao-dua-te-qendroj-por/20%Monthly2014-12-17 18:09
https://presheva.com/edi-rama-nga-beogradi-gezuar-vitin-e-ri-shqiptaret-e-lugines-video/20%Monthly2014-12-17 17:58
https://presheva.com/karrota-sheruesja-me-e-mire-e-infarktit/20%Monthly2014-12-17 11:23
https://presheva.com/belgjika-spranon-azilante-nga-kosova/20%Monthly2014-12-17 11:18
https://presheva.com/borussia-dortmund-kerkon-3-sulmues/20%Monthly2014-12-17 11:11
https://presheva.com/kontrabandim-me-migrantet-kerkonin-170-euro-deri-ne-subotice/20%Monthly2014-12-17 11:09
https://presheva.com/bild-shaqiri-tek-wolfsburg/20%Monthly2014-12-17 10:57
https://presheva.com/capello-suarezi-nuk-duhet-te-luaj-ne-krahe/20%Monthly2014-12-17 10:35
https://presheva.com/real-madridi-thyen-rekordin-e-barcelones-shenon-176-gola-ne-sezone/20%Monthly2014-12-17 10:33
https://presheva.com/shkullaku-hashim-thaci-e-kishte-planifikuar-me-kohe-punesimin-e-isa-mustafes/20%Monthly2014-12-17 07:40
https://presheva.com/cfare-ofron-skype-translator-video/20%Monthly2014-12-17 00:23
https://presheva.com/cip-a9-per-iphonet-e-2015-es/20%Monthly2014-12-17 00:20
https://presheva.com/spinaqi-ushqim-fantastik/20%Monthly2014-12-17 00:19
https://presheva.com/arrestim-ne-presheve-per-kontrabande-dhe-shmangie-te-tatimit/20%Monthly2014-12-17 00:09
https://presheva.com/barcelona-shenon-8-gola-kunder-huescas/20%Monthly2014-12-16 23:49
https://presheva.com/real-madrid-ne-finalen-e-kupes-se-botes-per-klube/20%Monthly2014-12-16 23:47
https://presheva.com/kosovaret-po-e-shfrytezojne-luginen-e-presheves-si-trampoline-per-te-ikur-drejt-hungarise/20%Monthly2014-12-16 23:38
https://presheva.com/rufat-shkreta-rrefen-per-plackitjet-ne-serbi-e-trajtimin-e-keq-ne-hungari-video/20%Monthly2014-12-16 23:31
https://presheva.com/a-na-jane-shtuar-festat/20%Monthly2014-12-16 23:29
https://presheva.com/serbet-marrin-hisen-e-shqiptareve/20%Monthly2014-12-16 19:12
https://presheva.com/bayern-shaqiri-kushton-20-milione-euro/20%Monthly2014-12-16 19:01
https://presheva.com/reus-refuzon-barcelonen-per-real-madridin/20%Monthly2014-12-16 18:58
https://presheva.com/sport-shorti-i-liges-se-kampioneve-i-kurdisur/20%Monthly2014-12-16 17:49
https://presheva.com/sa-kushton-mercedes-maybach-s-class/20%Monthly2014-12-16 17:15
https://presheva.com/bayern-munchen-interesohet-per-raheem-sterling/20%Monthly2014-12-16 17:03
https://presheva.com/capello-real-madridi-nga-nje-tjeter-planet/20%Monthly2014-12-16 17:01
https://presheva.com/frank-de-boer-zevendeson-rodgersin/20%Monthly2014-12-16 16:55
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ndihmon-familjet-invalidet-dhe-veteranet-e-ucpmb-se/20%Monthly2014-12-16 16:50
https://presheva.com/real-madrid-me-boterorin-per-nje-vit-te-paharrueshem/20%Monthly2014-12-16 11:51
https://presheva.com/terhiqet-nga-futbolli-ja-top-10-golat-e-thierry-henry/20%Monthly2014-12-16 11:43
https://presheva.com/ikin-nga-kosova-pa-e-ditur-se-ku-shkojne/20%Monthly2014-12-16 11:39
https://presheva.com/baketbollisti-13-vjecar-nga-bujanoci-ne-estudiantesin-e-spanjes/20%Monthly2014-12-16 09:54
https://presheva.com/zidane-ja-ekipi-im-ideal-foto/20%Monthly2014-12-16 09:39
https://presheva.com/suarez-kete-sezon-barcelona-nuk-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2014-12-16 09:11
https://presheva.com/beogradi-dhe-shqiptaret-e-presheves-video/20%Monthly2014-12-16 08:38
https://presheva.com/presidenti-i-psg-jemi-te-kenaqur-me-shortin/20%Monthly2014-12-16 07:39
https://presheva.com/messi-provokon-agueron-ne-facebook/20%Monthly2014-12-16 07:29
https://presheva.com/keta-jane-me-te-miret-e-serie-a-per-vitin-2014/20%Monthly2014-12-16 07:26
https://presheva.com/balerini-bledi-kadiu-nderohet-si-personaliteti-europian-i-vitit/20%Monthly2014-12-16 07:19
https://presheva.com/bicikleta-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2014-12-16 07:17
https://presheva.com/ditet-e-fundit-te-shba-si-superfuqi/20%Monthly2014-12-16 07:14
https://presheva.com/te-parandaloni-semundjet-dimerore-ne-pese-menyra/20%Monthly2014-12-16 07:12
https://presheva.com/si-e-demtojne-shendetin-ushqimet-e-konservuara/20%Monthly2014-12-16 07:09
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-ne-janar/20%Monthly2014-12-16 07:07
https://presheva.com/viber-me-lojera/20%Monthly2014-12-16 07:06
https://presheva.com/te-merkuren-pritet-te-nenshkruhet-marreveshja-per-kartonin-e-gjelbert/20%Monthly2014-12-15 23:59
https://presheva.com/neymar-votoi-per-messin-ronaldon-dhe-mascheranon/20%Monthly2014-12-15 23:57
https://presheva.com/ancelotti-ta-mbyllim-vitin-duke-e-fituar-kupen-e-botes/20%Monthly2014-12-15 23:54
https://presheva.com/manchester-united-gati-oferten-per-gareth-bale/20%Monthly2014-12-15 23:52
https://presheva.com/uck-thote-se-ajo-ka-sulmuar-stacionet-policore-ne-shkup-tetove-gostivar-dhe-kumanove/20%Monthly2014-12-15 23:48
https://presheva.com/reportazh-rruga-e-shqiptareve-drejt-sirise/20%Monthly2014-12-15 23:44
https://presheva.com/zubizareta-presim-ndeshje-te-veshtire-kunde-city/20%Monthly2014-12-15 15:29
https://presheva.com/ronaldo-personaliteti-nderkombetar-per-vitin-2014/20%Monthly2014-12-15 15:19
https://presheva.com/howedes-do-ta-mposhtim-real-madridin/20%Monthly2014-12-15 15:17
https://presheva.com/enrique-manchester-city-nje-kundershtar-i-komplikuar/20%Monthly2014-12-15 12:05
https://presheva.com/lk-city-barcelona-psg-chelsea/20%Monthly2014-12-15 11:59
https://presheva.com/edi-rama-perseri-ne-beograd-17-kryeministra-i-ruan-10-000-police/20%Monthly2014-12-15 08:57
https://presheva.com/fotografi-mahnitese-te-shqiperise/20%Monthly2014-12-15 07:11
https://presheva.com/a-lejohet-te-festohet-ditelindja/20%Monthly2014-12-15 00:38
https://presheva.com/abdulla-krashnica/20%Monthly2014-12-15 00:23
https://presheva.com/whatsapp-me-version-web/20%Monthly2014-12-15 00:02
https://presheva.com/pse-facebook-nuk-e-ka-butonin-unlike/20%Monthly2014-12-15 00:00
https://presheva.com/reduktimi-i-kripes-pakeson-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2014-12-14 23:59
https://presheva.com/ermal-fejzullahu-bashkepunim-me-ledrin-e-lumi-b/20%Monthly2014-12-14 23:56
https://presheva.com/ky-eshte-dedikimi-i-alketes/20%Monthly2014-12-14 23:55
https://presheva.com/22-vjecarja-nga-afrika-kurorezohet-miss-bota-2014/20%Monthly2014-12-14 23:47
https://presheva.com/me-mire-azil-nserbi-se-me-jetue-ne-mucibabe/20%Monthly2014-12-14 20:44
https://presheva.com/a-mund-ta-ndal-dikush-real-madridin/20%Monthly2014-12-14 19:48
https://presheva.com/alves-i-lenduar-mungon-ne-ndeshjet-e-ardhshme/20%Monthly2014-12-14 19:32
https://presheva.com/arrestohet-shqiptari-nga-serbia-kontrabandonte-migrant/20%Monthly2014-12-14 17:39
https://presheva.com/shtepia-70-milion-dollareshe-e-beyonce-dhe-jay-z/20%Monthly2014-12-14 17:37
https://presheva.com/januzaj-per-huazim-tek-interi/20%Monthly2014-12-14 13:57
https://presheva.com/busquets-ishim-te-lodhur/20%Monthly2014-12-14 13:55
https://presheva.com/botohet-libri-bujanoci-burim-i-trashigimise-sone-kulturore-dhe-natyrore/20%Monthly2014-12-14 13:51
https://presheva.com/sevdail-sherifi-e-fitoi-mecin-me-ko-kunder-vanja-kostel/20%Monthly2014-12-14 13:48
https://presheva.com/ramos-nuk-brengosem-per-kontraten-e-re/20%Monthly2014-12-14 13:43
https://presheva.com/aziri-stabiliteti-i-qeverise-ndikon-pozitivisht-edhe-ne-situaten-e-lugines/20%Monthly2014-12-14 13:41
https://presheva.com/mustafa-qeveria-e-re-te-ndihmoj-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2014-12-14 13:25
https://presheva.com/lugina-kerkon-ta-kete-perfaqesuesin-e-saj-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2014-12-14 12:55
https://presheva.com/vazhdon-ikja-nga-kosova-nisen-5-autobuse-nga-prishtina/20%Monthly2014-12-13 23:53
https://presheva.com/ja-perse-femrat-shtojne-ne-peshe/20%Monthly2014-12-13 22:56
https://presheva.com/mourinho-ne-histori-te-premierliges-400-pike-ne-174-ndeshje/20%Monthly2014-12-13 22:52
https://presheva.com/xavi-po-ecim-mbrapa/20%Monthly2014-12-13 21:28
https://presheva.com/neuer-prap-del-ne-mesin-e-fushes/20%Monthly2014-12-13 18:55
https://presheva.com/enrique-kemi-kohe-per-ta-zene-real-madridin/20%Monthly2014-12-13 18:53
https://presheva.com/benzema-mi-i-miri-i-real-madridit-per-muajin-nentor/20%Monthly2014-12-13 17:30
https://presheva.com/bayern-mposht-augsburgun-dortmundi-peson-humbjen-e-radhes/20%Monthly2014-12-13 17:28
https://presheva.com/getafe-ndal-barcelonen/20%Monthly2014-12-13 17:26
https://presheva.com/punetoret-e-moravices-me-kerkesa-perndyshe-presheva-nuk-pastrohet/20%Monthly2014-12-13 17:15
https://presheva.com/miroslav-klose-nuk-largohet-nga-lazio/20%Monthly2014-12-13 09:01
https://presheva.com/ancelotti-mund-ta-fitojme-boterorin-e-klubeve/20%Monthly2014-12-13 08:28
https://presheva.com/kur-cristiano-ronaldo-tenton-te-inskenoj-penallti/20%Monthly2014-12-13 08:08
https://presheva.com/torres-ne-janar-rikthehet-ne-liverpool/20%Monthly2014-12-13 08:04
https://presheva.com/azem-vllasi-me-2016-isa-president-e-thaci-kryeminister/20%Monthly2014-12-13 08:02
https://presheva.com/azil-per-ceshtje-shendetsore-ne-gjermani/20%Monthly2014-12-13 07:53
https://presheva.com/haziri-nese-ndajme-territoret-do-te-kete-paqe/20%Monthly2014-12-13 07:26
https://presheva.com/boksieri-preshevar-sevdail-sherifi-sonte-kunder-serbit-vanja-kostel/20%Monthly2014-12-13 07:07
https://presheva.com/ky-eshte-princi-saudit-qe-ia-ofroi-1-milion-dollar-per-nje-nate-kim-kardashianit/20%Monthly2014-12-13 07:03
https://presheva.com/zanfina-cfare-ironie-kur-kurvat-folin-per-moral/20%Monthly2014-12-13 07:01
https://presheva.com/cfare-duan-meshkujt-por-nuk-guxojne-ta-shprehin/20%Monthly2014-12-13 06:59
https://presheva.com/per-cdo-minute-dergohen-204-milione-email-a/20%Monthly2014-12-13 06:57
https://presheva.com/audi-q7-2015/20%Monthly2014-12-13 06:55
https://presheva.com/ky-eshte-ishulli-me-i-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2014-12-13 06:52
https://presheva.com/po-te-isha-une-isa-mustafa/20%Monthly2014-12-13 06:47
https://presheva.com/ska-me-mbipeshe-ja-zbulimi-i-fundit/20%Monthly2014-12-13 06:45
https://presheva.com/meshkujt-vuajne-me-shume-nga-gripi/20%Monthly2014-12-13 06:44
https://presheva.com/cr7-ka-shenuar-me-shume-gola-se-msn-ja-e-barcelones/20%Monthly2014-12-13 00:08
https://presheva.com/serbet-ne-kosove-drejtojne-shtetin-shqiptaret-ne-lugine-te-paperfaqesuar/20%Monthly2014-12-13 00:01
https://presheva.com/nga-shqiptaret-ose-serbet-deri-te-shqiptaret-dhe-serbet/20%Monthly2014-12-12 23:43
https://presheva.com/real-madridi-i-pandalshem-fiton-dhe-ndaj-almerias/20%Monthly2014-12-12 23:36
https://presheva.com/ronaldo-shperblen-lojtaret-e-real-madridit-me-nga-nje-ore-luksoze/20%Monthly2014-12-12 19:36
https://presheva.com/city-me-oferte-400-milione-per-leo-messin/20%Monthly2014-12-12 19:34
https://presheva.com/barcelona-pa-neymarin-kunder-getafes/20%Monthly2014-12-12 19:32
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-takohet-me-imamet-e-kbi-se-ne-bujanoc/20%Monthly2014-12-12 19:18
https://presheva.com/deputeti-halimi-uron-kryeminstrin-mustafa/20%Monthly2014-12-12 19:13
https://presheva.com/po-zbrazet-fshati-mucibabe-pese-familje-nisen-per-ne-hungari/20%Monthly2014-12-12 18:42
https://presheva.com/rama-per-revisten-serbe-e-kam-thene-te-verteten-per-kosoven/20%Monthly2014-12-12 18:27
https://presheva.com/cfare-ndodhi-ne-te-vertete-ne-xhamine-shqiptare-ne-flums-te-st-gallenit/20%Monthly2014-12-12 10:27
https://presheva.com/i-vrau-42-njerez-per-argetim-video/20%Monthly2014-12-12 10:13
https://presheva.com/doping-test-per-lojtaret-e-real-madridit/20%Monthly2014-12-12 09:15
https://presheva.com/silva-city-duhet-ti-shmanget-ekipeve-spanjolle/20%Monthly2014-12-12 09:12
https://presheva.com/serbet-ne-shqiperi-te-kene-te-drejtat-e-njejta-si-shqiptaret-ne-serbi/20%Monthly2014-12-12 08:53
https://presheva.com/frike-dhe-tmerr-ja-si-levizin-keta-fshatare-kineze/20%Monthly2014-12-12 07:49
https://presheva.com/vedati-i-stupcave-do-kenaqemi-per-festa/20%Monthly2014-12-12 07:46
https://presheva.com/ne-janar-fillon-prodhimi-i-apple-watch/20%Monthly2014-12-12 07:43
https://presheva.com/isa-se-ka-lehte/20%Monthly2014-12-12 07:42
https://presheva.com/labi-si-politikan/20%Monthly2014-12-12 07:40
https://presheva.com/cfare-semundjesh-na-shkaktojne-zhurmat/20%Monthly2014-12-12 07:38
https://presheva.com/neymar-festimi-i-golit-ishte-bast-me-nje-shok/20%Monthly2014-12-12 07:36
https://presheva.com/bartomeu-messi-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-12 07:33
https://presheva.com/ronaldo-rikthehet-ne-futboll-si-aksionar-i-fort-lauderdale-striker/20%Monthly2014-12-12 07:30
https://presheva.com/marcelo-ben-show-ne-stervitjen-e-real-madridit-video/20%Monthly2014-12-11 23:07
https://presheva.com/lugina-e-goditur-nga-koalicioni-qeverises-me-listen-srpska/20%Monthly2014-12-11 23:04
https://presheva.com/shokuese-shiheni-sulmin-vetevrases-te-talebanit-ne-stacionin-policor-video/20%Monthly2014-12-11 23:02
https://presheva.com/ikja-nga-kosova-po-vazhdon/20%Monthly2014-12-11 22:59
https://presheva.com/pas-tatimit-ne-rroga-qeveria-mendon-ti-largoj-7000-nga-puna/20%Monthly2014-12-11 15:24
https://presheva.com/si-ta-luftoni-lodhjen/20%Monthly2014-12-11 15:19
https://presheva.com/raheem-sterling-refuzon-ta-vazhdoj-kontraten-me-liverpol/20%Monthly2014-12-11 15:16
https://presheva.com/fernando-alonso-rikthehet-tek-mclaren/20%Monthly2014-12-11 15:14
https://presheva.com/manchester-city-ofron-50-milione-euro-per-pogba/20%Monthly2014-12-11 15:12
https://presheva.com/arrestohet-nje-ashkali-kontrabandonte-tre-shqiptare-per-ne-shtetet-e-be-se/20%Monthly2014-12-11 11:37
https://presheva.com/ndeshjet-ne-18-e-finales-ne-lk-cka-thote-matematika/20%Monthly2014-12-11 11:15
https://presheva.com/emirates-do-te-stadiumi-i-ri-i-milanit/20%Monthly2014-12-11 09:37
https://presheva.com/luiz-nuk-i-frigohet-real-madridit/20%Monthly2014-12-11 09:33
https://presheva.com/shesin-prona-dhe-vetura-online-per-me-ik-jashte-kosoves/20%Monthly2014-12-11 09:27
https://presheva.com/pishina-me-e-thelle-ne-bote/20%Monthly2014-12-11 09:02
https://presheva.com/el-shaarawy-shkembim-me-immobile/20%Monthly2014-12-11 08:58
https://presheva.com/edhe-daniel-godelli-pozitiv-ne-testet-anti-doping/20%Monthly2014-12-11 08:55
https://presheva.com/david-luiz-ska-si-lionel-messi/20%Monthly2014-12-11 08:48
https://presheva.com/kallashi-refuzova-1-milion-nga-nje-politikan/20%Monthly2014-12-11 08:44
https://presheva.com/pse-presheva-mbeti-pa-gjykate-themelore/20%Monthly2014-12-11 08:34
https://presheva.com/nga-1-janari-ska-me-alkool-per-shoferet-toleranca-0-promile/20%Monthly2014-12-11 00:38
https://presheva.com/si-ta-zgjidhni-problemin-kur-iphone-nuk-mbush-baterin-me-kabllo-fallco/20%Monthly2014-12-11 00:25
https://presheva.com/ja-cfare-gabime-nuk-guxon-te-beje-nje-polic-ne-texas-video/20%Monthly2014-12-10 23:56
https://presheva.com/leonora-jakupi-muzike-dhe-redbull-deri-ne-mengjes/20%Monthly2014-12-10 23:52
https://presheva.com/si-shkaktohet-dridhja-e-duarve/20%Monthly2014-12-10 23:48
https://presheva.com/infeksionet-e-veshit-si-ti-trajtoni/20%Monthly2014-12-10 23:45
https://presheva.com/suarez-barcelona-eshte-permiresuar-shume/20%Monthly2014-12-10 23:32
https://presheva.com/bayern-dhe-city-ne-champions-roma-ne-europa-lige/20%Monthly2014-12-10 23:20
https://presheva.com/gjermania-i-kerkon-serbise-ta-heqe-kosoven-nga-kushtetuta-e-saj/20%Monthly2014-12-10 19:53
https://presheva.com/kdnj-viti-2014-i-dinamizuar-me-zbrazjen-e-heshtur-te-lugines/20%Monthly2014-12-10 12:19
https://presheva.com/mbushen-kampet-hungareze-me-kosovare/20%Monthly2014-12-10 11:00
https://presheva.com/tirana-qyteti-me-i-lire-per-fjetje-ne-bote/20%Monthly2014-12-10 10:54
https://presheva.com/barcelona-munir-kushton-35-milione-euro/20%Monthly2014-12-10 08:22
https://presheva.com/chelsea-kerkon-strootman-e-romes/20%Monthly2014-12-10 08:20
https://presheva.com/david-luiz-ka-frike-nga-messi-dhe-neymar/20%Monthly2014-12-10 08:04
https://presheva.com/drejte-hungarise-ne-te-zezen-ja-cfare-do-te-perjetoni/20%Monthly2014-12-10 07:23
https://presheva.com/shikojeni-se-si-xhemilja-e-ka-vjedh-kukavicen-e-ceces-video/20%Monthly2014-12-10 07:20
https://presheva.com/vw-toureg-2015/20%Monthly2014-12-10 07:17
https://presheva.com/htc-hima/20%Monthly2014-12-10 07:13
https://presheva.com/dhembet-e-femijeve-ushqimet-me-te-demshme-per-shendetin-e-tyre/20%Monthly2014-12-10 07:10
https://presheva.com/ja-cfare-te-beni-per-te-luftuar-ankthin-dhe-mendimet-negative/20%Monthly2014-12-10 07:07
https://presheva.com/karatistet-e-presheves-kthehen-me-medalje-nga-turniri-i-tetoves/20%Monthly2014-12-10 06:58
https://presheva.com/suarez-kam-ardhur-te-shenoj-gola-e-jo-te-asistoj/20%Monthly2014-12-10 00:52
https://presheva.com/ancelotti-dhe-real-madridi-me-rekord-18-ndeshje-fitore-radhazi/20%Monthly2014-12-10 00:38
https://presheva.com/baseli-i-shqiptareve-eliminon-liverpoolin-reali-rekord-pikesh/20%Monthly2014-12-10 00:36
https://presheva.com/sulmohen-stacionet-policore-ne-kumanove-dhe-tetove-video/20%Monthly2014-12-10 00:33
https://presheva.com/kosovaret-ne-austri-presin-ne-radhe-per-buke-duan-te-kthehen-video/20%Monthly2014-12-10 00:30
https://presheva.com/serbi-zvicer-me-aeroplan-nga-viti-i-ardhshem-per-3000-dinare/20%Monthly2014-12-09 19:09
https://presheva.com/votohet-qeveria-e-re-ne-krye-me-isa-mustafen/20%Monthly2014-12-09 12:07
https://presheva.com/apple-rikthen-iphonet-me-ekran-4-inc/20%Monthly2014-12-09 10:00
https://presheva.com/lista-e-kandidateve-per-personin-me-me-ndikim-te-vitit/20%Monthly2014-12-09 09:58
https://presheva.com/si-te-parandaloni-lotimin-e-syve-nga-i-ftoht/20%Monthly2014-12-09 09:57
https://presheva.com/morata-ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-09 09:55
https://presheva.com/llorente-messi-e-ronaldo-do-te-vuanin-ne-serie-a/20%Monthly2014-12-09 09:53
https://presheva.com/a-eshte-leo-messi-ne-shitje/20%Monthly2014-12-09 09:51
https://presheva.com/humor-me-per-320-000-vendet-e-reja-te-punes-te-premtuara-nga-pdk-dhe-ldk/20%Monthly2014-12-09 09:13
https://presheva.com/bmw-2-coupe/20%Monthly2014-12-09 00:20
https://presheva.com/fifa-refuzon-kerkesen-e-barces-per-te-transferuar-lojtare/20%Monthly2014-12-09 00:14
https://presheva.com/lucas-silva-enderroj-te-luaj-perkrahe-ronaldos/20%Monthly2014-12-09 00:07
https://presheva.com/muller-veshtire-te-vendoset-fituesi-i-topit-te-arte/20%Monthly2014-12-09 00:03
https://presheva.com/studime-pa-pagese-ne-gjermani-ja-si-mund-te-aplikoni/20%Monthly2014-12-08 22:52
https://presheva.com/ecclestone-jam-i-zhgenjyer-me-vettelin/20%Monthly2014-12-08 21:58
https://presheva.com/shaqiri-bonucci-afer-shkembimit/20%Monthly2014-12-08 21:47
https://presheva.com/thaci-vv-aak-e-nisma-me-derguan-oferta-pas-shpines-se-ldk-se/20%Monthly2014-12-08 21:44
https://presheva.com/gotze-prioriteti-i-manchester-unitedit/20%Monthly2014-12-08 21:06
https://presheva.com/messi-per-dopingun-pak-e-cuditshme-apo-jo/20%Monthly2014-12-08 21:01
https://presheva.com/shenoi-gol-pas-kater-nderhyrjeve-ne-zemer-video/20%Monthly2014-12-08 20:59
https://presheva.com/29620/20%Monthly2014-12-08 20:52
https://presheva.com/lirim-jakupi-mohon-akuzat-mbrojta-kundershton-aktakat/20%Monthly2014-12-08 20:46
https://presheva.com/ansambli-kombetar-i-kengeve-dhe-valleve-shota-me-koncert-ne-presheve/20%Monthly2014-12-08 15:35
https://presheva.com/mustafa-urime-z-veseli-bashkepunim-edhe-me-te-thelle-me-luginen/20%Monthly2014-12-08 15:32
https://presheva.com/bale-ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-08 10:22
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-mustafa-kryeminister-thaci-minister-i-jashtem/20%Monthly2014-12-08 10:20
https://presheva.com/renie-e-vleres-se-dinarit-kursi-121-548/20%Monthly2014-12-08 08:18
https://presheva.com/mancini-jam-shume-i-mllefosur/20%Monthly2014-12-08 07:38
https://presheva.com/neuer-messi-e-ronaldo-favorit-kane-me-shume-gola-se-une/20%Monthly2014-12-08 07:36
https://presheva.com/a-eshte-kjo-shoferja-me-e-keqe-ne-bote-video/20%Monthly2014-12-08 07:31
https://presheva.com/keta-iluzioniste-do-te-ju-lene-pa-fjale-video/20%Monthly2014-12-08 07:29
https://presheva.com/arrat-ndikojne-ne-qelizat-nervore/20%Monthly2014-12-08 07:25
https://presheva.com/united-interesohet-per-dani-alves/20%Monthly2014-12-08 07:23
https://presheva.com/a-eshte-falcao-deshtim-i-manchester-united/20%Monthly2014-12-08 07:21
https://presheva.com/nga-kosova-po-ikin-drejt-europes-permes-lugines/20%Monthly2014-12-08 07:18
https://presheva.com/shefi-i-administrates-ne-gjilan-fyen-rende-qytetaret-e-kosoves-lindore/20%Monthly2014-12-07 21:33
https://presheva.com/hat-trick-cr7-vs-leo-messi-2321/20%Monthly2014-12-07 21:02
https://presheva.com/ky-eshte-kabineti-i-qeverise-mustafa/20%Monthly2014-12-07 20:57
https://presheva.com/messi-mbi-400-gola-me-fanellen-e-barcelones/20%Monthly2014-12-07 18:34
https://presheva.com/kush-ia-vuri-zjarrin-xhamise-shqiptare-ne-st-gallen-foto/20%Monthly2014-12-07 18:27
https://presheva.com/vila-luksoze-e-roger-federer-foto/20%Monthly2014-12-07 18:22
https://presheva.com/microsoft-skype-7/20%Monthly2014-12-07 18:16
https://presheva.com/barcelona-shenon-fitore-me-hat-trick-te-leo-messit-2/20%Monthly2014-12-07 18:11
https://presheva.com/te-gjitha-golat-e-ronaldos-ne-primera-video/20%Monthly2014-12-07 18:08
https://presheva.com/sa-kilometra-ne-dite-i-kalon-mausi-juaj/20%Monthly2014-12-07 17:07
https://presheva.com/ja-disa-nga-specifikat-e-mundshme-te-samsung-galaxy-s6/20%Monthly2014-12-07 17:05
https://presheva.com/soni-malaj-si-elvana/20%Monthly2014-12-07 17:02
https://presheva.com/stresi-tek-adoleshentet-si-ta-perballojne/20%Monthly2014-12-07 17:00
https://presheva.com/si-te-zgjedhim-nje-sapun-te-pershtatshem-per-lekuren-tone/20%Monthly2014-12-07 16:58
https://presheva.com/januzaj-tek-real-sociedad-ne-janar/20%Monthly2014-12-07 16:45
https://presheva.com/daciq-be-nuk-i-ka-kerkuar-serbise-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2014-12-07 16:42
https://presheva.com/real-madridi-barazon-rekordin-e-barcelones-18-fitoreve-radhazi/20%Monthly2014-12-06 23:08
https://presheva.com/halimi-ne-shqiperi-nuk-ka-pakice-serbe-video/20%Monthly2014-12-06 23:05
https://presheva.com/aguero-me-lot-mungon-deri-6-muaj-video/20%Monthly2014-12-06 22:51
https://presheva.com/reali-mposht-celta-vigo-n-me-3-golat-e-ronaldos/20%Monthly2014-12-06 22:47
https://presheva.com/si-zbulohen-emigrantet-ilegal-ne-kufirin-e-presheves-video/20%Monthly2014-12-06 22:44
https://presheva.com/pa-antiplumb-edi-rama-nuk-vjen-ne-beograd/20%Monthly2014-12-06 16:46
https://presheva.com/turnir-ne-futboll-te-vogel-bu-cup-2014/20%Monthly2014-12-06 12:53
https://presheva.com/ska-azil-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2014-12-06 12:38
https://presheva.com/michael-jackson-selfie-qysh-ne-vitin-1993-video/20%Monthly2014-12-06 12:36
https://presheva.com/te-pavertetat-qe-kane-te-bejne-me-qumeshtin/20%Monthly2014-12-06 12:35
https://presheva.com/10-emrat-me-te-perdorur-ne-shba-per-djemte-dhe-vajzat/20%Monthly2014-12-06 12:33
https://presheva.com/ja-cilat-jane-urat-me-te-gjata-ne-bote/20%Monthly2014-12-06 12:27
https://presheva.com/a-do-te-behet-viber-me-pagese-ja-pergjigjja/20%Monthly2014-12-06 12:21
https://presheva.com/wenger-messi-e-pengon-suarezin-ti-tregoje-vlerat/20%Monthly2014-12-06 12:18
https://presheva.com/kosova-kunder-ekstradimit-ne-serbi-te-ish-ushtarit-te-uck-se/20%Monthly2014-12-06 12:14
https://presheva.com/besnik-hasi-nje-dite-do-drejtoj-shqiperine/20%Monthly2014-12-06 12:05
https://presheva.com/ancelotti-arrin-marreveshje-tek-real-madrid-deri-2017/20%Monthly2014-12-06 12:02
https://presheva.com/pavaresia-e-te-roberuarve-video/20%Monthly2014-12-06 00:25
https://presheva.com/grammy-2014-ja-nominimet/20%Monthly2014-12-05 23:45
https://presheva.com/ja-se-cka-duhet-te-hani-kur-keni-grip-apo-viroze/20%Monthly2014-12-05 23:43
https://presheva.com/njeriu-i-dyte-me-inteligjent-pi-cdo-dite-nga-38-tableta/20%Monthly2014-12-05 23:39
https://presheva.com/cruyff-topi-i-arte-eshte-i-montuar/20%Monthly2014-12-05 23:36
https://presheva.com/kur-mourinhos-nuk-i-pelqejne-pyetjet-e-gazetareve-ja-si-reagon-video/20%Monthly2014-12-05 23:34
https://presheva.com/serbia-me-shqiperine-te-lidhe-marreveshjen-ndershteterore-per-mbrojtjen-e-pakicave-kombetare/20%Monthly2014-12-05 23:28
https://presheva.com/zyrtare-marco-asenio-ne-real-madrid/20%Monthly2014-12-05 18:19
https://presheva.com/montoya-largohet-nga-barcelona-ne-janar/20%Monthly2014-12-05 18:18
https://presheva.com/imami-ne-washington-fton-te-krishteret-te-luten-ne-xhami/20%Monthly2014-12-05 18:13
https://presheva.com/drejtuesi-i-ovl-ucpmb-se-ne-bujanoc-merret-ne-bisede-informative/20%Monthly2014-12-05 18:11
https://presheva.com/real-madridi-me-18-fitore-ndjek-rekordin-e-barcelones/20%Monthly2014-12-05 17:24
https://presheva.com/ja-si-u-fshehen-800-kilogram-marihuane-qe-u-gjeten-ne-kufirin-e-presheves-foto-video/20%Monthly2014-12-05 17:19
https://presheva.com/douglas-perforcim-i-deshtuar-i-barcelones/20%Monthly2014-12-05 16:47
https://presheva.com/chelsea-afer-rekordit-23-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2014-12-05 16:45
https://presheva.com/ancelotti-reali-nuk-perforcohet-ne-janar/20%Monthly2014-12-05 16:43
https://presheva.com/shqiptaret-azilkerkuesit-me-te-shumte-per-ne-suedi/20%Monthly2014-12-05 16:40
https://presheva.com/arrestohet-grupi-6-antaresh-trafikim-ilegal-me-cmim-9000-euro-per-grup/20%Monthly2014-12-05 10:50
https://presheva.com/iffhs-cr7-golshenuesi-me-i-mire-i-vitit-2013/20%Monthly2014-12-05 10:31
https://presheva.com/lugina-ka-nevoje-per-mbeshtetje/20%Monthly2014-12-05 10:28
https://presheva.com/shqiptari-hero-mes-serbeve-video/20%Monthly2014-12-05 10:26
https://presheva.com/tronditet-peshengritja-kampionia-begaj-pozitive-ne-testet-anti-doping/20%Monthly2014-12-05 10:23
https://presheva.com/iphone-6-plus-merr-40-te-tregut-amerikan-te-fableteve/20%Monthly2014-12-05 08:58
https://presheva.com/edhe-100-milione-per-van-gal-kush-eshte-ne-liste/20%Monthly2014-12-05 07:53
https://presheva.com/brendan-rodgers-ka-marre-perkrahje-nga-kreret-e-liverpoolit/20%Monthly2014-12-05 07:33
https://presheva.com/gashi-me-i-miri-i-vitit-tek-basel/20%Monthly2014-12-05 07:31
https://presheva.com/vraponi-per-te-mbetur-te-ri/20%Monthly2014-12-05 07:29
https://presheva.com/google-per-femije-arrin-se-shpejti/20%Monthly2014-12-05 07:26
https://presheva.com/kallashnikovi-po-pushton-boten-video/20%Monthly2014-12-05 07:22
https://presheva.com/zbulohet-sasi-e-madhe-e-marihuanes-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2014-12-05 07:05
https://presheva.com/marreveshja-per-sigurimin-e-automjeteve-nuk-ka-te-beje-me-kartonin-e-gjelbert/20%Monthly2014-12-04 23:44
https://presheva.com/ciljeta-me-e-klikuara-tek-kenga-magjike-video/20%Monthly2014-12-04 23:37
https://presheva.com/ska-marreveshje-per-punesimin-e-qytetareve-te-kosoves-ne-zvicer/20%Monthly2014-12-04 23:35
https://presheva.com/si-eshte-zbuluar-telefoni/20%Monthly2014-12-04 22:14
https://presheva.com/cila-eshte-temperatura-ideale-e-dhomes-kur-fleme/20%Monthly2014-12-04 22:11
https://presheva.com/di-maria-deshiron-te-largohet-nga-manchester-united/20%Monthly2014-12-04 22:09
https://presheva.com/matthaues-topin-e-arte-do-ta-fitoj-cristiano-ronaldo/20%Monthly2014-12-04 22:08
https://presheva.com/aguero-me-i-mire-se-henry-e-van-nistelrooy/20%Monthly2014-12-04 22:06
https://presheva.com/mali-i-zi-ne-parajsen-e-ruseve/20%Monthly2014-12-04 17:41
https://presheva.com/lana-del-rey-ja-e-verteta-per-kenget/20%Monthly2014-12-04 17:39
https://presheva.com/ministri-serb-goditet-me-akull-ne-koke-video/20%Monthly2014-12-04 17:37
https://presheva.com/ja-vajrat-qe-perdoren-per-heqjen-e-lapsit-nga-syte/20%Monthly2014-12-04 17:36
https://presheva.com/dobesohuni-duke-ngrene-cdo-12-ore/20%Monthly2014-12-04 17:34
https://presheva.com/bundesliga-me-teknologji-ne-vijen-e-portes/20%Monthly2014-12-04 17:28
https://presheva.com/fanellat-e-reja-te-real-madridit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2014-12-04 17:22
https://presheva.com/reus-te-reali-per-inat-te-bayernit/20%Monthly2014-12-04 17:19
https://presheva.com/bujanoc-kolonizimi-si-proces-integrimi/20%Monthly2014-12-04 17:18
https://presheva.com/as-fifa-nuk-e-do-ronaldon-si-fitues-i-topit-te-arte/20%Monthly2014-12-04 12:21
https://presheva.com/zoff-neuer-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-04 12:20
https://presheva.com/serbia-nuk-deshiron-fqinjesi-te-mire-me-kosoven/20%Monthly2014-12-04 12:18
https://presheva.com/lucas-me-lejoni-te-kaloj-ne-real-madrid/20%Monthly2014-12-04 09:26
https://presheva.com/nokia-3310-2015-video/20%Monthly2014-12-04 07:48
https://presheva.com/iphone-6-plus-vs-samsung-note-4/20%Monthly2014-12-04 07:29
https://presheva.com/ancelotti-trajneri-i-muajit-ne-spanje/20%Monthly2014-12-04 07:22
https://presheva.com/mourinho-drogba-nje-lojtar-fantastik-dhe-kemi-nevoje-per-te/20%Monthly2014-12-04 07:20
https://presheva.com/kosovaret-tash-nga-bujanoci-ikin-drejt-hungarise-foto/20%Monthly2014-12-04 07:04
https://presheva.com/si-te-permiresohet-situata-e-personave-me-aftesi-te-kufizuar/20%Monthly2014-12-04 07:03
https://presheva.com/barcelona-me-ekipin-e-dyte-fiton-lehte-ndaj-huescas/20%Monthly2014-12-03 23:31
https://presheva.com/mourinho-i-kenaqur-me-fitoren-ndaj-tottenham/20%Monthly2014-12-03 23:29
https://presheva.com/arta-bajrami-perkrah-bleonen/20%Monthly2014-12-03 22:53
https://presheva.com/lojtaret-e-realit-marin-nga-700-000-euro-bonuse-per-sukseset-e-vitit-te-kaluar/20%Monthly2014-12-03 22:35
https://presheva.com/manchester-united-deshiron-ta-transferoj-sneijderin/20%Monthly2014-12-03 22:27
https://presheva.com/15-genjeshtra-qe-dihen-si-te-verteta/20%Monthly2014-12-03 22:24
https://presheva.com/iphone-6-facebook-dhe-kim-kardashian-jane-termat-me-te-kerkuar-ne-bing/20%Monthly2014-12-03 22:22
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-te-bejme-dush/20%Monthly2014-12-03 22:20
https://presheva.com/anemia-pese-kura-natyrore-per-te-plotesuar-mangesine-e-hekurit/20%Monthly2014-12-03 22:18
https://presheva.com/ja-ndalesat-qe-do-ti-kene-vozitesit-me-te-rinj-se-21-vjet/20%Monthly2014-12-03 21:52
https://presheva.com/shqiptaret-braktisin-luginen-e-presheves-ne-shkolle-me-pak-nxenes-dhe-pa-tekste-video/20%Monthly2014-12-03 19:07
https://presheva.com/kksh-zgjedh-organet-drejtuese-statusin-dhe-rregulloren-e-punes/20%Monthly2014-12-03 18:46
https://presheva.com/hoteli-mbi-det-ku-nata-kushton-6000-euro/20%Monthly2014-12-03 12:06
https://presheva.com/dortmund-ska-marreveshje-me-realin-per-reusin/20%Monthly2014-12-03 12:03
https://presheva.com/kim-jong-un-fton-messin-ne-korene-e-veriut/20%Monthly2014-12-03 12:01
https://presheva.com/ap-gjuha-e-slobodan-milloshevicit-po-rikthehet-ne-serbi/20%Monthly2014-12-03 11:35
https://presheva.com/sa-eshte-i-forte-ekrani-i-iphone-video/20%Monthly2014-12-03 09:40
https://presheva.com/kamera-ne-trup-cdo-polici-amerikan-per-te-rritur-besimin-e-qytetareve/20%Monthly2014-12-03 09:18
https://presheva.com/aguero-do-te-perpiqem-ta-sjell-messin-ne-premier-league/20%Monthly2014-12-03 09:12
https://presheva.com/milani-duhet-te-transferoje-ciro-immobilen/20%Monthly2014-12-03 07:15
https://presheva.com/real-madridi-interesohet-per-cavanin/20%Monthly2014-12-03 07:12
https://presheva.com/ja-sa-i-tmerruar-eshte-shoferi-ne-momentin-e-aksidentit-video/20%Monthly2014-12-03 07:08
https://presheva.com/largoni-grimin-me-qumesht/20%Monthly2014-12-03 07:05
https://presheva.com/pi-10-kanace-coca-cola-ne-dite-per-nje-muaj-efekte-te-pabesueshme-video/20%Monthly2014-12-03 06:54
https://presheva.com/van-damme-rikthehet-ne-kickboxer/20%Monthly2014-12-03 06:49
https://presheva.com/shtyhet-heqja-e-vizave-per-kosoven-35-mije-azilkerkues/20%Monthly2014-12-03 06:43
https://presheva.com/endrrat-e-keqija-perse-i-shohim/20%Monthly2014-12-02 23:55
https://presheva.com/ipad-pro-ne-vitin-2015/20%Monthly2014-12-02 23:53
https://presheva.com/si-e-shkaterron-stresi-shendetin-tone/20%Monthly2014-12-02 23:51
https://presheva.com/ku-qendron-dallimi-midis-qumeshtit-te-nenes-dhe-te-lopes/20%Monthly2014-12-02 23:49
https://presheva.com/29126/20%Monthly2014-12-02 23:47
https://presheva.com/lg-flex-2/20%Monthly2014-12-02 23:45
https://presheva.com/fshf-sfidon-uefa-n-shihemi-ne-gjykaten-e-lozanes/20%Monthly2014-12-02 23:11
https://presheva.com/arrestohen-dy-persona-nga-presheva-dhe-zbulohen-31-shtetas-te-huaj/20%Monthly2014-12-02 19:08
https://presheva.com/apeli-nuk-ndryshon-vendimin-shqiperia-humb-3-0-ne-tavoline/20%Monthly2014-12-02 18:57
https://presheva.com/ivanovic-serbi-shqiperi-dita-me-e-keqe-ne-karriere/20%Monthly2014-12-02 18:55
https://presheva.com/operohet-vermaelen-mungon-kater-muaj/20%Monthly2014-12-02 18:54
https://presheva.com/bujanoci-vitin-e-ardhshem-me-ndertese-te-re-te-fakultetit-ekonomik/20%Monthly2014-12-02 18:51
https://presheva.com/musliu-duhet-te-jemi-me-kembengules-per-kerkesat-tona/20%Monthly2014-12-02 18:32
https://presheva.com/karate-seminar-multietnik-bujanoci-2014/20%Monthly2014-12-02 11:51
https://presheva.com/hungarezet-arrestojne-qindra-kosovare-qe-kaluan-ilegalisht-kufirin/20%Monthly2014-12-02 10:54
https://presheva.com/ja-fanellat-e-barcelones-per-sezonin-e-ardhshem-201516/20%Monthly2014-12-02 09:04
https://presheva.com/vettel-e-ben-sefte-me-ferrarin-video/20%Monthly2014-12-02 07:57
https://presheva.com/htc-desire-620-dhe-desire-620g/20%Monthly2014-12-02 07:18
https://presheva.com/lamtumire-android-samsungu-gati-me-sistemin-e-ri-operativ-tizen/20%Monthly2014-12-02 07:17
https://presheva.com/pse-fitoi-hashim-thaci-e-pse-humbi-pdk/20%Monthly2014-12-02 07:15
https://presheva.com/misioni-i-ri-i-isa-mustafes/20%Monthly2014-12-02 07:12
https://presheva.com/ja-kush-ishte-mona-liza/20%Monthly2014-12-02 07:08
https://presheva.com/pse-duhet-ngrene-molla/20%Monthly2014-12-02 07:05
https://presheva.com/lev-yashin-i-vetmi-portier-qe-fitoi-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-02 07:03
https://presheva.com/brahimi-lojtari-me-i-mire-afrikan-i-ketij-viti/20%Monthly2014-12-02 07:01
https://presheva.com/flori-mumajesi-dhe-argjentina-me-hitin-ku-isha-une-video/20%Monthly2014-12-01 23:06
https://presheva.com/golf-8-ne-2017-me-10-shpejtesi/20%Monthly2014-12-01 23:02
https://presheva.com/rummenigge-turp-qe-robben-nuk-u-kandidua-per-topin-e-arte/20%Monthly2014-12-01 23:00
https://presheva.com/serbet-e-quajne-skandaloze-vendosjen-e-flamurit-ne-ndertesen-e-knsh-se-foto/20%Monthly2014-12-01 22:51
https://presheva.com/pse-shqiptaret-e-lugines-nuk-mund-ta-perdorin-flamurin-kombetar/20%Monthly2014-12-01 20:27
https://presheva.com/godin-tek-manchester-united/20%Monthly2014-12-01 20:17
https://presheva.com/zyrtare-marco-asensio-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2014-12-01 20:13
https://presheva.com/a-mund-ta-thyej-dikush-kete-rekord-te-leo-messit/20%Monthly2014-12-01 20:10
https://presheva.com/emrat-myslimane-me-te-popullarizuarit-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2014-12-01 17:42
https://presheva.com/kafeja-ilac-per-semundjet-mendore/20%Monthly2014-12-01 17:25
https://presheva.com/bujanoci-te-behet-qytet-universitar/20%Monthly2014-12-01 17:21
https://presheva.com/cmimi-puskas-cili-eshte-goli-me-i-bukur-video/20%Monthly2014-12-01 16:56
https://presheva.com/topi-i-arte-ronaldo-messi-apo-neuer/20%Monthly2014-12-01 16:50
https://presheva.com/shkolla-e-futbollit-miratoc-me-vendin-e-pare-ne-turnirin-e-kumanoves/20%Monthly2014-12-01 16:38
https://presheva.com/suarez-topi-nuk-deshiron-te-futet-ne-rrjete/20%Monthly2014-12-01 12:17
https://presheva.com/messi-nuk-duhet-te-jete-as-ne-finale-te-topit-te-arte/20%Monthly2014-12-01 12:13
https://presheva.com/a-eshte-cristiano-ronaldo-vetiak-video/20%Monthly2014-12-01 11:11
https://presheva.com/al-jazeera-reportazh-per-begajn-ja-jeta-e-veshtire-e-kampiones-se-botes/20%Monthly2014-12-01 10:57
https://presheva.com/afishe-per-dhune-ndaj-romeve-ne-serbi/20%Monthly2014-12-01 10:52
https://presheva.com/milan-80-mln-euro-nga-marreveshja-e-re-me-emirates/20%Monthly2014-12-01 09:22
https://presheva.com/pse-po-largohen-te-rinjte-nga-bujanoci/20%Monthly2014-12-01 08:49
https://presheva.com/ja-si-mund-te-duket-ios-9-video/20%Monthly2014-12-01 07:17
https://presheva.com/londra-gati-te-prese-vitin-e-ri/20%Monthly2014-12-01 07:14
https://presheva.com/te-martuar-per-55-vjet-vdesin-ne-te-njejten-dite/20%Monthly2014-12-01 07:11
https://presheva.com/ju-permiresohet-jeta-nese-shkoni-ne-pune-ne-kembe-ose-me-biciklete/20%Monthly2014-12-01 07:10
https://presheva.com/real-madrid-ne-boten-arabe/20%Monthly2014-12-01 00:18
https://presheva.com/shqiptarja-perfaqeson-gjermanine-ne-miss-world/20%Monthly2014-12-01 00:13