XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/tevez-do-largohet-nga-juventusi/20%Monthly2015-01-31 16:57
https://presheva.com/messi-apo-neymar-me-i-mire-pergjigjet-enrique/20%Monthly2015-01-31 16:52
https://presheva.com/kerkuan-600-euro-per-tu-siguruar-nga-policia-vertetime-per-hyrje-ne-serbi/20%Monthly2015-01-31 10:56
https://presheva.com/ja-cfare-do-te-ndodhte-nese-nazistet-do-ta-fitonin-luften/20%Monthly2015-01-31 10:51
https://presheva.com/15-arsye-pse-telefonet-android-jane-me-te-mire-se-nje-iphone/20%Monthly2015-01-31 10:49
https://presheva.com/tre-menyra-lehtesimi-per-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-01-31 10:47
https://presheva.com/ne-shikim-fshihen-semundjet-syte-zbulojne-gjendjen-e-trupit-tuaj/20%Monthly2015-01-31 10:46
https://presheva.com/lamtumire-humbjes-se-flokeve/20%Monthly2015-01-31 10:44
https://presheva.com/casillas-ja-cilet-trofe-i-synojme-kete-sezon/20%Monthly2015-01-31 10:43
https://presheva.com/ja-klubet-me-shpenzimet-me-te-medha/20%Monthly2015-01-31 10:42
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-nuk-ka-probleme-me-gjurin-apo-probleme-tjera-fizike/20%Monthly2015-01-31 10:40
https://presheva.com/van-gaal-de-gea-ne-madrid-e-mundur/20%Monthly2015-01-31 10:38
https://presheva.com/seferi-do-ta-mposht-glowackin-per-tifozet-shqiptare/20%Monthly2015-01-31 10:35
https://presheva.com/pamje-te-eksodit-ne-stacionin-e-prishtines-video/20%Monthly2015-01-31 10:33
https://presheva.com/ushtaret-e-perjetshem-te-jugosllavise/20%Monthly2015-01-31 10:31
https://presheva.com/guardiola-refuzon-blerjen-e-reus/20%Monthly2015-01-30 11:59
https://presheva.com/bayern-munchen-deshiton-ti-hakmerret-real-madridit/20%Monthly2015-01-30 11:56
https://presheva.com/bale-ronaldo-njeriu-kryesor-i-real-madridit/20%Monthly2015-01-30 11:52
https://presheva.com/arrestohet-a-s-nga-presheva-per-trafikim-njerezish/20%Monthly2015-01-30 10:46
https://presheva.com/pamje-te-familjes-hasani-nga-kosova-qe-gjenden-ne-isis-fofo-video/20%Monthly2015-01-30 09:52
https://presheva.com/ca-ke-ti-blush/20%Monthly2015-01-30 08:22
https://presheva.com/manchester-united-ofron-150-milione-euro-per-bale/20%Monthly2015-01-30 07:48
https://presheva.com/sebastian-vettel-mendoi-te-pensionohet/20%Monthly2015-01-30 07:16
https://presheva.com/alonso-jemi-gati-qe-te-fitojme-gjithcka/20%Monthly2015-01-30 07:14
https://presheva.com/lucas-silva-debuton-kunder-real-sociedadit/20%Monthly2015-01-30 07:12
https://presheva.com/vazhdon-ikja-masive-e-te-rinjve-nga-kosova-foto/20%Monthly2015-01-30 07:05
https://presheva.com/30-e-perdoruesve-te-facebook-jane-me-telefon/20%Monthly2015-01-30 06:54
https://presheva.com/per-kater-minuta-imiton-100-karaktere-te-ndryshme-video/20%Monthly2015-01-30 06:52
https://presheva.com/hundet-e-bllokuara-si-te-sheroheni-pa-perdorur-ilace/20%Monthly2015-01-30 06:47
https://presheva.com/ushqimet-e-duhura-per-nje-lekure-perfekte/20%Monthly2015-01-30 06:46
https://presheva.com/ja-se-si-mund-te-mbrohen-syte/20%Monthly2015-01-30 06:44
https://presheva.com/di-maria-i-penduar-qe-u-transferua-tek-manchester-untied/20%Monthly2015-01-29 23:13
https://presheva.com/te-rinje-nga-beogradi-vizitojne-seline-e-knsh-se/20%Monthly2015-01-29 22:57
https://presheva.com/noizy-secret-video/20%Monthly2015-01-29 22:49
https://presheva.com/aferdita-dreshaj-si-boksere/20%Monthly2015-01-29 22:47
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-nuk-do-te-kete-plastike/20%Monthly2015-01-29 22:32
https://presheva.com/fotografi-nga-kobane-pas-betejes-brutale-disa-mujore/20%Monthly2015-01-29 22:31
https://presheva.com/ronaldo-fillon-lidhjen-me-modelen-britanike/20%Monthly2015-01-29 22:25
https://presheva.com/odegaard-ne-stervitjen-e-pare-me-realin-video/20%Monthly2015-01-29 22:20
https://presheva.com/dani-alves-tek-psg-2/20%Monthly2015-01-29 22:18
https://presheva.com/shfaqje-e-perkryer-dhe-e-paharruar-nga-mirush-kabashi-ne-gjeneve/20%Monthly2015-01-29 22:15
https://presheva.com/chicharito-largohet-nga-reali-ne-lazio/20%Monthly2015-01-29 12:09
https://presheva.com/chelsea-blen-cuadradon-per-35-milione-euro/20%Monthly2015-01-29 12:05
https://presheva.com/brukseli-do-ta-injoroje-platformen-e-nikoliqit-per-kosoven/20%Monthly2015-01-29 12:02
https://presheva.com/enrique-i-kenaqur-me-barcelonen/20%Monthly2015-01-29 11:07
https://presheva.com/milani-transferon-mattia-destron/20%Monthly2015-01-29 11:00
https://presheva.com/simeone-ndihem-krenar-per-lojtaret-e-mi/20%Monthly2015-01-29 08:32
https://presheva.com/lendohet-ribery-dhe-rafinha/20%Monthly2015-01-29 08:30
https://presheva.com/edhe-mjeket-po-ikin-jashte-vendit/20%Monthly2015-01-29 07:32
https://presheva.com/ndryshojne-oraret-per-5-cmime-te-medha-ne-formula-1/20%Monthly2015-01-29 07:04
https://presheva.com/legjenda-e-interit-kritikon-xherdan-shaqirin/20%Monthly2015-01-29 06:59
https://presheva.com/david-de-gea-nuk-deshiron-te-rikthehet-ne-spanje/20%Monthly2015-01-29 06:57
https://presheva.com/fete-profetet-kombet-dhe-shqiptaret/20%Monthly2015-01-29 06:55
https://presheva.com/leonora-jakupi-ne-stilin-e-rita-ores/20%Monthly2015-01-29 06:53
https://presheva.com/pamela-anderson-sjam-e-bukur/20%Monthly2015-01-29 06:51
https://presheva.com/apple-defektet-po-shtohen-tek-androidi/20%Monthly2015-01-29 06:49
https://presheva.com/liqenet-me-te-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2015-01-29 06:48
https://presheva.com/fiku-fruti-ideal-kunder-lodhjes/20%Monthly2015-01-29 06:42
https://presheva.com/ja-si-mund-te-shmanget-ngerci-i-muskujve/20%Monthly2015-01-29 06:40
https://presheva.com/gjendet-sherimi-nga-alergjia-vdekjeprurese-e-kikirikut/20%Monthly2015-01-29 06:39
https://presheva.com/jabllanoviq-pritet-te-jap-doreheqje/20%Monthly2015-01-28 22:19
https://presheva.com/tallje-me-shaqirin-i-cili-shkroi-ne-fb-jam-single/20%Monthly2015-01-28 22:15
https://presheva.com/barcelona-ne-gjysmefinale-video/20%Monthly2015-01-28 22:09
https://presheva.com/apple-lanson-ios-8-1-3/20%Monthly2015-01-28 17:23
https://presheva.com/stankoviq-te-parandolohet-shperngulja-e-popullates-nga-medvegja/20%Monthly2015-01-28 16:36
https://presheva.com/oblak-do-ta-eliminojme-barcelonen/20%Monthly2015-01-28 16:28
https://presheva.com/psg-deshiron-me-cdo-kusht-diego-simeonen/20%Monthly2015-01-28 16:25
https://presheva.com/ky-eshte-dueli-ne-wwe-mes-ronaldos-dhe-the-rock-video/20%Monthly2015-01-28 16:22
https://presheva.com/ronaldo-denohet-me-dy-ndeshje-mos-loje/20%Monthly2015-01-28 16:17
https://presheva.com/tete-kamionetat-donacion-i-popullit-japonez-i-mbeten-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2015-01-28 16:15
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-atletico-madrid-barcelona/20%Monthly2015-01-28 10:54
https://presheva.com/inzaghi-mos-me-shkarkoni/20%Monthly2015-01-28 10:53
https://presheva.com/ariedo-braida-drejtor-sportiv-i-barcelones/20%Monthly2015-01-28 10:51
https://presheva.com/blushi-ca-ke-albin/20%Monthly2015-01-28 10:48
https://presheva.com/chelsea-kontakton-sergio-ramosin/20%Monthly2015-01-28 08:59
https://presheva.com/bale-une-nuk-mund-te-imagjinoj-qe-te-nderroj-realin-per-manchester-united/20%Monthly2015-01-28 08:57
https://presheva.com/shqipja-gjuhe-zyrtare-ne-burgun-zviceran/20%Monthly2015-01-28 08:55
https://presheva.com/tokyo-qyteti-me-i-sigurt-ne-bote/20%Monthly2015-01-28 08:51
https://presheva.com/perditesimi-radhes-ne-viber-sjell-ndryshime-te-reja-per-telefonat-windows/20%Monthly2015-01-28 08:47
https://presheva.com/bisedat-ne-grup-risia-me-e-re-ne-twitter/20%Monthly2015-01-28 08:46
https://presheva.com/ja-shkaku-i-dhimbjes-se-kokes/20%Monthly2015-01-28 08:43
https://presheva.com/tabletat-e-gjumit-dhe-gripit-shkaktare-te-harreses/20%Monthly2015-01-28 08:42
https://presheva.com/veprimi-i-kendshem-qe-garanton-pasterti-optimale-per-dhembet/20%Monthly2015-01-28 08:40
https://presheva.com/vazhdon-ikja-nga-kosova-nise-nente-autobuse-per-serbi-video/20%Monthly2015-01-28 06:48
https://presheva.com/fernando-alonso-ja-fotoja-e-pare-me-uniformen-e-mclaren/20%Monthly2015-01-27 22:49
https://presheva.com/a-do-te-largohet-messi-nga-barcelona-pergjigjet-bartomeu/20%Monthly2015-01-27 19:09
https://presheva.com/zidane-benzema-nuk-eshte-ronaldo-ti-shenoj-60-gola/20%Monthly2015-01-27 19:08
https://presheva.com/a-do-te-largohet-guardiola-nga-bayerni/20%Monthly2015-01-27 19:06
https://presheva.com/cristiano-ronaldon-e-ruajne-si-president-shteti-video/20%Monthly2015-01-27 10:06
https://presheva.com/real-madrid-kemi-rrespektuar-rregullat-e-fifa-s-per-transferime/20%Monthly2015-01-27 08:04
https://presheva.com/vetevendosje-gati-per-protesten-e-ores-1200/20%Monthly2015-01-27 07:40
https://presheva.com/casillas-do-te-doja-te-luaj-ne-mls-te-amerikes/20%Monthly2015-01-27 07:16
https://presheva.com/schurrle-shume-afer-wolfsburgut/20%Monthly2015-01-27 07:14
https://presheva.com/a-do-behet-samanta-pjese-e-babastars/20%Monthly2015-01-27 07:07
https://presheva.com/toleranca-zero/20%Monthly2015-01-27 07:06
https://presheva.com/sa-kilograme-duhet-te-shtojne-nenat-per-nje-shtatzeni-normale/20%Monthly2015-01-27 07:03
https://presheva.com/ja-ndikimi-i-droges-ne-tru/20%Monthly2015-01-27 07:01
https://presheva.com/4-gjera-qe-nuk-i-dinit-per-duhanin/20%Monthly2015-01-27 07:00
https://presheva.com/picatoo-transformon-fotot-e-instagram-it-ne-tatuazhe-te-perkohshme/20%Monthly2015-01-27 06:59
https://presheva.com/dell-prezanton-monitorin-ultrasharp/20%Monthly2015-01-27 06:56
https://presheva.com/a-e-ngrohni-motorin-e-vetures-para-se-te-niseni/20%Monthly2015-01-27 06:54
https://presheva.com/macet-e-zeza-simbol-i-se-keqes/20%Monthly2015-01-27 06:40
https://presheva.com/busquets-nuk-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-01-26 23:20
https://presheva.com/cuadrado-e-deshiron-transferimin-te-chelsea/20%Monthly2015-01-26 23:18
https://presheva.com/familjari-qe-ka-nisur-7-anetare-per-ne-gurbet-medet-kush-po-na-udheheq-video/20%Monthly2015-01-26 23:13
https://presheva.com/rummenigge-kurre-nuk-do-ta-transferojme-messin/20%Monthly2015-01-26 18:29
https://presheva.com/silva-kam-sakrifikuar-parate-per-tu-transferuar-te-reali-see-more-at-httplajmi-netsilva-kam-sakrifikuar-parate-per-tu-transferuar-te-reali_100092698-htmlsthash-fse5a3m9-dpuf/20%Monthly2015-01-26 18:28
https://presheva.com/james-nuk-ka-skuader-me-te-madhe-se-real-madridi/20%Monthly2015-01-26 18:27
https://presheva.com/bujanoci-ndryshon-emrat-e-rrugeve-po-presheva/20%Monthly2015-01-26 10:55
https://presheva.com/ja-pse-u-ndane-ronaldo-me-irina-shayk/20%Monthly2015-01-26 10:02
https://presheva.com/leo-messi-dhe-reklama-e-gillette/20%Monthly2015-01-26 08:50
https://presheva.com/a-u-takon-dhe-sa-u-takon-shqiptareve-lindja-e-mesme/20%Monthly2015-01-26 08:27
https://presheva.com/american-sniper-sjell-milionat-por-edhe-polemikat/20%Monthly2015-01-26 08:24
https://presheva.com/kelly-brook-sfide-me-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2015-01-26 08:23
https://presheva.com/duhani-ne-shtatzani-shkaku-kryesor-per-femije-me-astme/20%Monthly2015-01-26 08:20
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-limonit/20%Monthly2015-01-26 08:19
https://presheva.com/ushtroni-kater-here-ne-jave/20%Monthly2015-01-26 08:17
https://presheva.com/nese-shkarkohet-jabllanoviqi-bie-qeveria/20%Monthly2015-01-26 08:13
https://presheva.com/keto-jane-uniformat-e-reja-te-policise-ne-serbi-foto/20%Monthly2015-01-25 23:22
https://presheva.com/bartomeu-barcelona-e-ka-sulmin-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2015-01-25 23:07
https://presheva.com/te-gjithe-kartonat-e-kuq-te-cristiano-ronaldos-video/20%Monthly2015-01-25 23:02
https://presheva.com/juventus-kerkon-cavanin-ose-falcaon/20%Monthly2015-01-25 22:50
https://presheva.com/tiago-atletico-nuk-frikesohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-01-25 22:49
https://presheva.com/zyra-ne-gjilan-ngjall-shpresat-e-te-shperngulurve-nga-lugina-video/20%Monthly2015-01-25 22:27
https://presheva.com/percarja-ne-7-parti-i-le-pa-te-drejta-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2015-01-25 22:15
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-do-te-kete-kamere-20-megapiksela/20%Monthly2015-01-25 13:25
https://presheva.com/ku-eshte-problemi-tek-real-madridi/20%Monthly2015-01-25 13:18
https://presheva.com/edimar-mos-e-denoni-ronaldon-me-tri-ndeshje/20%Monthly2015-01-25 13:10
https://presheva.com/juventusi-kerkon-100-milione-per-pogban/20%Monthly2015-01-25 13:09
https://presheva.com/krasniqi-stervitet-mbi-zjarr-foto/20%Monthly2015-01-25 13:07
https://presheva.com/kapen-9-emigran-ilegal-ne-stacionin-hekurudhor-te-presheves/20%Monthly2015-01-25 13:04
https://presheva.com/shefat-isufi-boksieri-nga-terrnoci-u-shpall-kampion-bote-ne-versionin-wbca-video/20%Monthly2015-01-25 01:35
https://presheva.com/mourinho-ndihem-i-turperuar/20%Monthly2015-01-25 01:05
https://presheva.com/ronaldo-kerkon-falje/20%Monthly2015-01-25 01:03
https://presheva.com/lazio-mposht-milanin-pipo-afer-shkarkimit/20%Monthly2015-01-25 00:59
https://presheva.com/azilantet-ilegale-mashtrohen-se-do-ta-marrin-500-euro-kur-te-kthehen-por-u-jepen-vetem-50/20%Monthly2015-01-24 14:04
https://presheva.com/kim-kardashian-mrekullohet-pas-kengetarit-shqiptar-ne-shba-video/20%Monthly2015-01-24 14:00
https://presheva.com/acer-prezanton-laptopet-c910-dhe-c740/20%Monthly2015-01-24 13:57
https://presheva.com/sim-kartela-whatsim-lejon-casjen-ne-whatsapp-ne-cdo-vend-te-botes/20%Monthly2015-01-24 13:55
https://presheva.com/kurat-e-duhura-per-dhimbjen-e-veshit/20%Monthly2015-01-24 13:54
https://presheva.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-deshtimin-e-dietes/20%Monthly2015-01-24 13:53
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-hirres/20%Monthly2015-01-24 13:51
https://presheva.com/pritet-largimi-i-sami-khediras-nga-madridi/20%Monthly2015-01-24 13:50
https://presheva.com/messi-nje-gol-larg-rekordit/20%Monthly2015-01-24 13:48
https://presheva.com/lucas-silva-diamanti-i-real-madridit/20%Monthly2015-01-24 13:46
https://presheva.com/manchester-united-kerkon-marquinhos/20%Monthly2015-01-24 13:45
https://presheva.com/hachim-talenti-i-radhes-ne-real-madrid/20%Monthly2015-01-24 13:44
https://presheva.com/tension-i-madh-ndermjet-real-madridit-dhe-barcelones/20%Monthly2015-01-24 13:42
https://presheva.com/pvd-asnjehere-nuk-kemi-pasur-grup-te-unitetit-ne-lugine/20%Monthly2015-01-24 13:39
https://presheva.com/bokseri-nga-lugina-mec-per-titullin-boteror-ne-versionin-wbca/20%Monthly2015-01-24 00:42
https://presheva.com/vazhdon-renia-e-cmimit-te-naftes/20%Monthly2015-01-23 23:08
https://presheva.com/katerfishohen-kerkesat-per-konvertimin-e-frangave-ne-euro/20%Monthly2015-01-23 22:57
https://presheva.com/pas-odegaard-lucas-silva-kush-eshte-shenjestra-e-radhes-e-real-madridit/20%Monthly2015-01-23 22:46
https://presheva.com/douglas-costa-enderron-chelsean/20%Monthly2015-01-23 22:37
https://presheva.com/sulmuesi-i-chelsea-mohamed-salah-tek-roma/20%Monthly2015-01-23 22:31
https://presheva.com/zyrtare-real-madrid-prezanton-blerjen-e-lucas-silva/20%Monthly2015-01-23 22:30
https://presheva.com/modric-i-gatshem-per-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-01-23 16:29
https://presheva.com/luis-enrique-i-beson-suarezi/20%Monthly2015-01-23 16:27
https://presheva.com/cfare-do-te-kerkoje-medvegja-nga-keshilli-kombetar/20%Monthly2015-01-23 16:24
https://presheva.com/lapidari/20%Monthly2015-01-23 16:18
https://presheva.com/vjidhet-vetura-nga-stacioni-policor-ne-bujanoc/20%Monthly2015-01-23 12:26
https://presheva.com/lahm-nder-lojtaret-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2015-01-23 09:51
https://presheva.com/linja-wizzair-shkup-be-20-deri-ne-30-euro/20%Monthly2015-01-23 08:27
https://presheva.com/cruzeiro-konfirmon-transferimin-e-lucas-silva-te-real-madridi/20%Monthly2015-01-23 07:56
https://presheva.com/cigaret-elektronike-me-shume-kancer-se-ato-normale/20%Monthly2015-01-23 06:57
https://presheva.com/ja-si-ta-qetesojme-kollen-tek-femijet/20%Monthly2015-01-23 06:56
https://presheva.com/ja-cfare-e-shkakton-rrjedhjen-e-gjakut-nga-hunda/20%Monthly2015-01-23 06:55
https://presheva.com/pse-po-heshtim/20%Monthly2015-01-23 06:53
https://presheva.com/elvana-paralajmeron-albumin-e-trete/20%Monthly2015-01-23 06:50
https://presheva.com/noizy-kumbari-i-djalit-te-ciljetes/20%Monthly2015-01-23 06:49
https://presheva.com/office-2016/20%Monthly2015-01-23 06:47
https://presheva.com/5-gjera-te-cilat-steve-jobs-ka-thene-se-apple-nuk-do-ti-beje-kurre-dhe-ne-fakt-po-i-ben/20%Monthly2015-01-23 06:46
https://presheva.com/luksi-i-avionit-te-presidentit-amerikan/20%Monthly2015-01-23 06:44
https://presheva.com/te-gjitha-penalltite-e-humbura-nga-messi/20%Monthly2015-01-22 23:58
https://presheva.com/odegaard-ja-pse-e-zgjodha-real-madridin/20%Monthly2015-01-22 23:56
https://presheva.com/de-gea-nuk-shkon-ne-real-madrid/20%Monthly2015-01-22 23:54
https://presheva.com/nje-vit-nga-hapja-e-maternitetit-i-cili-ende-nuk-punon/20%Monthly2015-01-22 23:51
https://presheva.com/albin-kurti-shembull-i-mire-per-lideret-e-lugines/20%Monthly2015-01-22 23:39
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-musliu-vizitoi-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2015-01-22 23:37
https://presheva.com/courtois-chelsea-mund-te-fitoje-gjithcka/20%Monthly2015-01-22 10:24
https://presheva.com/rakitic-suarez-do-te-shenoj-gola/20%Monthly2015-01-22 10:21
https://presheva.com/fotot-me-te-bukura-te-2014/20%Monthly2015-01-22 07:45
https://presheva.com/whatsapp-mund-ta-perdorni-tani-edhe-ne-web/20%Monthly2015-01-22 07:38
https://presheva.com/10-fjalekalimet-me-te-famshme-te-vitit-2014/20%Monthly2015-01-22 07:36
https://presheva.com/6-perimet-me-me-shume-proteina/20%Monthly2015-01-22 07:35
https://presheva.com/mposhtni-depresionin-me-kafe/20%Monthly2015-01-22 07:33
https://presheva.com/vajrat-qe-e-forcojne-sistemin-imunitar/20%Monthly2015-01-22 07:32
https://presheva.com/a-duhet-te-shese-berlusconi-milanin/20%Monthly2015-01-22 07:30
https://presheva.com/futbollisti-terrnocas-taipi-kerkohet-nga-grasshoppers/20%Monthly2015-01-22 07:28
https://presheva.com/ancelotti-kerkon-verattin-nga-psg/20%Monthly2015-01-22 07:27
https://presheva.com/dambrosio-shaqiri-solli-mentalitet-fituesi/20%Monthly2015-01-21 23:58
https://presheva.com/barcelona-fiton-kunder-atleticos-ne-ndeshjen-e-pare-per-kupe/20%Monthly2015-01-21 23:30
https://presheva.com/zyrtare-odegaard-ne-real-madrid/20%Monthly2015-01-21 23:25
https://presheva.com/njezet-veprime-qe-te-bejne-te-dashur-te-njerezit/20%Monthly2015-01-21 18:20
https://presheva.com/si-te-reagoj-ndaj-charlie-hebdo/20%Monthly2015-01-21 18:17
https://presheva.com/digjet-me-benzin-nje-person-ne-bujanoc-foto-shqetesuese/20%Monthly2015-01-21 18:14
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-se-vizitoi-presheven/20%Monthly2015-01-21 18:10
https://presheva.com/diego-simeone-tek-psg/20%Monthly2015-01-21 18:03
https://presheva.com/liverpool-kerkon-dy-sulmues-benzema-dhe-lavezzi/20%Monthly2015-01-21 18:02
https://presheva.com/ancelotti-trajneri-me-i-mire-i-vitit-2014/20%Monthly2015-01-21 18:00
https://presheva.com/hapet-ordinanca-e-pare-private-gjinekologjike-dhe-obstetrike-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-01-21 17:55
https://presheva.com/messi-kercenon-diego-simeonen/20%Monthly2015-01-21 11:49
https://presheva.com/cruyff-isha-afer-transferimit-ne-real-madrid/20%Monthly2015-01-21 11:47
https://presheva.com/albin-kurti-terhiqet-nga-kreu-i-levizjes-vetevendosje/20%Monthly2015-01-21 11:41
https://presheva.com/marca-ja-ekipi-ideal-i-pjeses-se-pare-te-la-liges-foto/20%Monthly2015-01-21 08:30
https://presheva.com/ja-prej-cka-mvaret-transferimi-i-reus-tek-real-madridi/20%Monthly2015-01-21 08:23
https://presheva.com/iphone-6s-vjen-me-ios-9/20%Monthly2015-01-21 06:54
https://presheva.com/galaxy-note-5-mund-te-kete-ekranin-4k/20%Monthly2015-01-21 06:52
https://presheva.com/gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-qe-ka-lindur-femije-video/20%Monthly2015-01-21 06:51
https://presheva.com/njeriu-me-punen-me-te-lehte-ne-bote-video/20%Monthly2015-01-21 06:49
https://presheva.com/si-ti-clodhim-syte-pas-qendrimit-te-gjate-para-kompjuterit/20%Monthly2015-01-21 06:45
https://presheva.com/ilaci-tradicional-qe-lufton-astmen-bronkitin-kollen-semundjet-e-mushkerive/20%Monthly2015-01-21 06:43
https://presheva.com/faktoret-e-lodhjes/20%Monthly2015-01-21 06:41
https://presheva.com/irina-e-ka-tradhetuar-ronaldon-me-herkulin/20%Monthly2015-01-20 22:56
https://presheva.com/simeone-kurre-te-reali-enderroj-argjentinen/20%Monthly2015-01-20 22:53
https://presheva.com/serbia-pretendon-trepcen-brezovicen-dhe-posten/20%Monthly2015-01-20 22:46
https://presheva.com/zhvendosje-e-auto-taksive-dhe-ndalim-parkimi-ne-vende-te-caktuara-foto/20%Monthly2015-01-20 15:36
https://presheva.com/satirizimi-i-figures-se-profetit-nuk-eshte-hajgare/20%Monthly2015-01-20 15:21
https://presheva.com/ancelotti-ska-asnje-si-ronaldo/20%Monthly2015-01-20 12:22
https://presheva.com/si-duket-aksidenti-me-shpejtesi-330-kmh-video/20%Monthly2015-01-20 10:53
https://presheva.com/mourinho-refuzoi-blerjen-e-di-maria-dhe-falcaos/20%Monthly2015-01-20 09:50
https://presheva.com/pse-eshte-nervoz-luis-saurezi/20%Monthly2015-01-20 09:47
https://presheva.com/cuadrado-ne-chelsea/20%Monthly2015-01-20 09:42
https://presheva.com/bartomeu-enrique-nje-trajner-ideal-per-barcelonen/20%Monthly2015-01-20 08:47
https://presheva.com/tifozet-e-man-utd-kunder-shkembimit-bale-de-gea/20%Monthly2015-01-20 08:44
https://presheva.com/dy-vite-nga-largimi-i-lapidarit-te-ucpmb-se-ne-presheve/20%Monthly2015-01-20 08:28
https://presheva.com/kush-i-dhuroi-kallashit-kepuca-te-arit-foto/20%Monthly2015-01-20 07:25
https://presheva.com/ipad-pro-dhe-stylus/20%Monthly2015-01-20 07:22
https://presheva.com/lg-g4-me-ekran-qhd/20%Monthly2015-01-20 07:20
https://presheva.com/keshilla-si-te-kujdesemi-per-mushkerite/20%Monthly2015-01-20 07:19
https://presheva.com/keto-jane-pijet-qe-nuk-duhet-konsumuar/20%Monthly2015-01-20 07:17
https://presheva.com/receta-e-duhur-kunder-ftohjes/20%Monthly2015-01-20 07:16
https://presheva.com/bmw-m5-qe-kushtoi-700-000-dollare/20%Monthly2015-01-20 07:13
https://presheva.com/audi-r8-2015/20%Monthly2015-01-20 07:11
https://presheva.com/statistikat-tregojne-leshimet-ne-taktikat-e-van-gal/20%Monthly2015-01-20 06:47
https://presheva.com/martin-odegaard-te-real-madridi/20%Monthly2015-01-19 23:42
https://presheva.com/suarez-bale-beznema-e-james-ne-reklamen-e-adidasit-video/20%Monthly2015-01-19 23:39
https://presheva.com/simeone-dime-si-te-luajme-kunder-realit-e-barcelones/20%Monthly2015-01-19 23:38
https://presheva.com/bujanoc-komunalia-godet-konsumatoret-me-gjyq/20%Monthly2015-01-19 23:36
https://presheva.com/nuset-shqiptare-ia-rrisin-natalitetin-maqedonise/20%Monthly2015-01-19 23:32
https://presheva.com/van-gaal-januzajt-nuk-ke-vend-te-manchesteri/20%Monthly2015-01-19 23:28
https://presheva.com/pogba-mund-te-largohet-nga-juve/20%Monthly2015-01-19 15:54
https://presheva.com/pique-kerkohet-nga-united-dhe-chelsea/20%Monthly2015-01-19 15:53
https://presheva.com/qeveria-e-atyre-qe-luftuan-kunder-uck-se/20%Monthly2015-01-19 15:42
https://presheva.com/mediat-serbe-nuk-e-japim-trepcen/20%Monthly2015-01-19 15:39
https://presheva.com/rufi-osmani-jam-i-bindur-se-do-te-permbysen-permendoret-e-aleksandrit-dhe-filipit-si-dikur-shtatoret-e-stalinit/20%Monthly2015-01-19 15:31
https://presheva.com/zidane-ronaldo-te-fitoje-me-shume-topa-te-arte-se-messi/20%Monthly2015-01-19 15:26
https://presheva.com/mbaron-pushimi-neser-fillon-shkolla-me-gjysmevjetorin-e-dyte/20%Monthly2015-01-19 12:01
https://presheva.com/pamje-te-reja-nga-kampet-e-hungarise-foto/20%Monthly2015-01-19 11:54
https://presheva.com/vatra-te-kthehet-lapidari-i-ucpmb-se-aty-ku-ishte/20%Monthly2015-01-19 11:50
https://presheva.com/real-madrid-shet-benzeman-per-cavanin/20%Monthly2015-01-19 11:23
https://presheva.com/tevez-nuk-dua-ti-genjej-tifozet/20%Monthly2015-01-19 10:19
https://presheva.com/formacioni-i-javes-ne-premier-lige/20%Monthly2015-01-19 10:16
https://presheva.com/benzema-lojtari-qe-e-ka-asistuar-me-shume-ronaldon/20%Monthly2015-01-19 09:02
https://presheva.com/rakitiq-barcelona-nje-familje-e-madhe/20%Monthly2015-01-19 09:00
https://presheva.com/ja-si-duket-new-york-u-naten-foto/20%Monthly2015-01-19 07:32
https://presheva.com/ja-si-i-fitojne-parate-yjet-muzikore/20%Monthly2015-01-19 07:29
https://presheva.com/si-lindi-logo-e-molles-se-kafshuar/20%Monthly2015-01-19 07:26
https://presheva.com/facebook-messenger-konvertim-te-audio-mesazheve-ne-tekst/20%Monthly2015-01-19 07:23
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-bejme-nese-na-ze-ngerci/20%Monthly2015-01-19 07:21
https://presheva.com/ja-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-konsumoni-ne-mengjes/20%Monthly2015-01-19 07:19
https://presheva.com/dieta-me-fibra-jo-vetem-te-dobeson-por-edhe-te-zgjat-jeten/20%Monthly2015-01-19 07:18
https://presheva.com/united-gati-de-gean-dhe-65-milione-per-gareth-bale/20%Monthly2015-01-18 23:52
https://presheva.com/ne-hodonoc-e-novoselle-kapen-mallra-te-kontrabanduara-nga-serbia/20%Monthly2015-01-18 17:59
https://presheva.com/arsenal-mposht-manchester-cityn-video/20%Monthly2015-01-18 17:54
https://presheva.com/mancini-shaqirit-i-duhet-pak-kohe-te-tregoj-me-te-miren/20%Monthly2015-01-17 23:59
https://presheva.com/rreth-perdorimit-te-emrit-shejh/20%Monthly2015-01-17 23:51
https://presheva.com/loja-me-fotot-nudo-te-presidentes-kroate-foto18/20%Monthly2015-01-17 23:48
https://presheva.com/almooc-sistemi-pare-online-falas-i-edukimit-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2015-01-17 18:51
https://presheva.com/adidas-sponsorizon-largimin-e-messit/20%Monthly2015-01-17 18:09
https://presheva.com/zviceranet-pushtojne-pazarin-gjerman-pas-rritjes-se-vleres-se-frangut/20%Monthly2015-01-17 17:54
https://presheva.com/afati-i-shkurter-pjesa-ii/20%Monthly2015-01-17 17:45
https://presheva.com/ja-si-e-shtyp-elefanti-makinen-video/20%Monthly2015-01-17 17:42
https://presheva.com/cila-eshte-kafsha-me-e-shpejte-ne-bote/20%Monthly2015-01-17 17:40
https://presheva.com/htc-one-m9/20%Monthly2015-01-17 17:38
https://presheva.com/sonicable-mbush-iphone-in-me-energji-dy-here-me-shpejte-video/20%Monthly2015-01-17 17:37
https://presheva.com/ja-shkaku-pse-kemi-etje/20%Monthly2015-01-17 17:35
https://presheva.com/shpelaresit-e-gojes-cfare-jane-dhe-sa-lloje-ka/20%Monthly2015-01-17 17:34
https://presheva.com/kofeina-kunder-celulitit/20%Monthly2015-01-17 17:32
https://presheva.com/enrique-feste-sa-here-qe-humb-barcelona/20%Monthly2015-01-17 17:30
https://presheva.com/reali-ofron-dortmundit-shkembimin-khedira-reus/20%Monthly2015-01-17 17:28
https://presheva.com/bujanoc-viti-i-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/20%Monthly2015-01-17 13:26
https://presheva.com/karatisti-preshevar-bejar-fazliu-ne-encikopedine-elitare-shqiptare/20%Monthly2015-01-17 13:22
https://presheva.com/isco-i-vetmi-ne-top-forme/20%Monthly2015-01-17 13:02
https://presheva.com/cuadrado-tek-roma/20%Monthly2015-01-17 12:59
https://presheva.com/ancelotti-reali-ska-nevoje-per-rotacion/20%Monthly2015-01-17 12:56
https://presheva.com/pvd-propozon-udsh-ta-bojkotojne-punen-e-keshillit-nacional-shqiptar/20%Monthly2015-01-16 17:38
https://presheva.com/robben-largimi-nga-real-madridi-vendimi-me-i-mire-i-karrieres-sime/20%Monthly2015-01-16 11:15
https://presheva.com/falcao-tek-juventus/20%Monthly2015-01-16 09:34
https://presheva.com/si-do-ti-hakmerret-ronaldo-atletico-madridit/20%Monthly2015-01-16 09:33
https://presheva.com/maqedonia-nuk-i-do-shqiptaret-ne-polici/20%Monthly2015-01-16 09:16
https://presheva.com/simeone-disa-njerez-dyshuan-ne-aftesite-e-torresin/20%Monthly2015-01-16 08:50
https://presheva.com/pepe-jashte-fushe-dy-deri-tre-jave/20%Monthly2015-01-16 08:48
https://presheva.com/islamofobia-nuk-eshte-nje-mit/20%Monthly2015-01-15 23:49
https://presheva.com/kelly-gale-modele-e-victorias-foto/20%Monthly2015-01-15 23:47
https://presheva.com/hudhra-mbrojtesi-i-duhur-kunder-renies-se-flokeve/20%Monthly2015-01-15 23:44
https://presheva.com/iphone-6s-do-te-sjell-edhe-2gb-ram/20%Monthly2015-01-15 23:42
https://presheva.com/cilat-jane-sekretet-e-google/20%Monthly2015-01-15 23:41
https://presheva.com/pse-zgjoheni-nje-minute-para-se-te-bjere-alarmi/20%Monthly2015-01-15 23:39
https://presheva.com/cerekfinalja-e-kupes-se-mbretit-atletico-madrid-barcelona/20%Monthly2015-01-15 23:37
https://presheva.com/ronaldo-ne-jemi-te-fokusuar-ne-la-liga-dhe-champions-league/20%Monthly2015-01-15 22:00
https://presheva.com/ancelotti-ne-i-paguam-gabimet-tona/20%Monthly2015-01-15 21:43
https://presheva.com/atletico-madrid-eliminon-real-madridin-nga-kupa-e-mbretit/20%Monthly2015-01-15 21:00
https://presheva.com/arrestohen-dy-persona-nga-bujanoci-dhe-beogradi-me-396-kilogram-duhan-foto/20%Monthly2015-01-15 19:02
https://presheva.com/dita-e-xhuma/20%Monthly2015-01-15 18:53
https://presheva.com/pendohen-qe-migruan-ilegalisht-tash-spo-mund-te-kthehen-video/20%Monthly2015-01-15 18:50
https://presheva.com/besnik-hasi-trajneri-i-vitit-ne-belgjike/20%Monthly2015-01-15 10:58
https://presheva.com/serbia-merr-sot-kryesimin-e-osbe-se/20%Monthly2015-01-15 10:47
https://presheva.com/manchester-city-gati-480-milione-per-leo-messin/20%Monthly2015-01-15 10:43
https://presheva.com/van-gaal-prish-raportet-me-falcaon/20%Monthly2015-01-15 10:17
https://presheva.com/ne-shkup-gruaja-rrah-burrin-e-saj-shkas-qendrimi-dite-e-nate-ne-cajtore/20%Monthly2015-01-15 07:36
https://presheva.com/te-ardhurat-nga-fanellat-ja-klubet-qe-perfitojne-me-shume/20%Monthly2015-01-15 07:30
https://presheva.com/ja-pse-irina-nuk-shkoi-me-ronaldon-ne-zvicer/20%Monthly2015-01-15 07:27
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-sallates-jeshile/20%Monthly2015-01-15 07:25
https://presheva.com/microsoft-lumia-435-dhe-532/20%Monthly2015-01-15 07:24
https://presheva.com/arrestohet-per-laboratorin-e-droges-ermal-hoxha-nipi-i-enver-hoxhes/20%Monthly2015-01-15 07:21
https://presheva.com/dragisha-petroviq-kryetar-i-medvegjes-florim-sahiti-zevendeskryetar/20%Monthly2015-01-14 23:27
https://presheva.com/nuk-duhet-te-lejojme-qe-te-fyhet-islami-dhe-muhamedi-a-s/20%Monthly2015-01-14 23:16
https://presheva.com/ja-si-e-goditen-me-shkelma-shqiptaret-makinen-e-vucicit-video/20%Monthly2015-01-14 23:14
https://presheva.com/simeone-kercenon-realin-atletico-do-te-vdes-ne-fushe/20%Monthly2015-01-14 19:01
https://presheva.com/enrique-messi-nuk-largohet/20%Monthly2015-01-14 18:59
https://presheva.com/zyrtare-bony-ne-manchester-city/20%Monthly2015-01-14 18:58
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-injoron-kombetaren-dua-te-luaj-per-austrine/20%Monthly2015-01-14 18:50
https://presheva.com/pse-mergimtaret-blejne-vetura-te-shtrenjta/20%Monthly2015-01-14 18:46
https://presheva.com/cka-thote-pellegrini-per-messin-dhe-cityn/20%Monthly2015-01-14 12:23
https://presheva.com/cr7-une-dhe-messi-me-te-miret/20%Monthly2015-01-14 12:21
https://presheva.com/a-do-te-rikthehet-guardiola-te-barcelona/20%Monthly2015-01-14 12:19
https://presheva.com/vuciq-ne-pasjan-kosova-eshte-djepi-i-serbise/20%Monthly2015-01-14 11:13
https://presheva.com/shikoni-si-sterviten-keto-ushtare-korean-video/20%Monthly2015-01-14 09:10
https://presheva.com/shpresen-e-shohim-larg-atdheut/20%Monthly2015-01-14 09:08
https://presheva.com/samsung-galaxy-j1/20%Monthly2015-01-14 09:06
https://presheva.com/tablet-nexus-9/20%Monthly2015-01-14 09:04
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-gjumit/20%Monthly2015-01-14 09:02
https://presheva.com/cfare-duhet-te-dini-per-demet-qe-shkakton-sheqeri/20%Monthly2015-01-14 09:01
https://presheva.com/12-keshillat-me-te-mira-per-shendetin-ne-60-sekonda/20%Monthly2015-01-14 08:59
https://presheva.com/manchester-united-pritet-te-huazoj-januzajn/20%Monthly2015-01-14 08:56
https://presheva.com/real-madrid-gati-100-milione-per-pogban/20%Monthly2015-01-14 08:54
https://presheva.com/vuciqi-shkul-buste-shqiptare-ne-lugine-ngul-ato-serbe-ne-kosove/20%Monthly2015-01-14 07:18
https://presheva.com/busquets-messi-nuk-deshiron-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-01-14 07:11
https://presheva.com/gjinekologet-maqedonas-tallen-me-grate-shqiptare-ju-vetem-dini-te-lindni/20%Monthly2015-01-14 06:48
https://presheva.com/kush-do-ta-kishte-fituar-topin-e-arte-po-te-mos-ishte-messi-dhe-ronaldo/20%Monthly2015-01-13 23:09
https://presheva.com/gundogan-drejt-arsenalit/20%Monthly2015-01-13 23:00
https://presheva.com/kryeministri-vuciq-shkon-nkosove-pastrohen-parkingjet-e-presheves-foto/20%Monthly2015-01-13 22:51
https://presheva.com/mbi-16-mije-kosovare-kane-kerkuar-azil-ne-hungari/20%Monthly2015-01-13 22:36
https://presheva.com/tete-vjet-burg-kosovarit-per-plackitje-te-armatosur-te-bankes/20%Monthly2015-01-13 17:20
https://presheva.com/sulmi-ndaj-kryetarit-te-medvegjes-eshte-sulm-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2015-01-13 17:18
https://presheva.com/lewandovski-tani-do-te-kisha-votuar-per-neuer-e-jo-ronaldon/20%Monthly2015-01-13 17:14
https://presheva.com/messi-mourinho-nje-trajner-i-mrekullueshem/20%Monthly2015-01-13 17:12
https://presheva.com/real-madrid-klubi-me-i-mire-ne-bote-per-vitin-2014/20%Monthly2015-01-13 12:35
https://presheva.com/di-maria-refuzon-ta-nenshkruaj-fanellen-e-realit-video/20%Monthly2015-01-13 12:32
https://presheva.com/futbollistja-irlandeze-qe-cmendi-messin-e-ronaldon/20%Monthly2015-01-13 10:54
https://presheva.com/tenton-ti-kontrabandoje-94-iphone-6-duke-i-ngjitur-ne-trup-foto/20%Monthly2015-01-13 10:51
https://presheva.com/ronaldon-nuk-e-don-gareth-bale-video/20%Monthly2015-01-13 10:43
https://presheva.com/kroos-messi-nuk-e-meritoi-poziten-e-dyte/20%Monthly2015-01-13 10:38
https://presheva.com/zhbogar-te-gjithe-azilkerkuesit-do-te-kthehen-me-te-varfer-ne-kosove/20%Monthly2015-01-13 10:34
https://presheva.com/milan-u-ndalon-rrjetet-sociale-futbollisteve/20%Monthly2015-01-13 07:55
https://presheva.com/topi-i-arte-shikoni-si-kane-votuar-kapitenet-mediet/20%Monthly2015-01-13 07:15
https://presheva.com/david-luiz-dhe-iniesta-a-e-kane-merituar-ne-top-11-fifpro/20%Monthly2015-01-13 07:11
https://presheva.com/ja-tatuazhi-i-ri-i-rita-ores/20%Monthly2015-01-13 06:52
https://presheva.com/si-te-qeroni-qepet-pa-ju-djegur-fare-syte/20%Monthly2015-01-13 06:49
https://presheva.com/sekreti-i-mjaltit-ne-dobesim/20%Monthly2015-01-13 06:47
https://presheva.com/8-keshilla-per-te-luftuar-lekuren-e-thate-gjate-dimrit/20%Monthly2015-01-13 06:46
https://presheva.com/profeti-muhamet-ne-numrin-e-ri-te-ballines-se-charlie-hebdo-foto/20%Monthly2015-01-13 06:43
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-74-vjec-ne-shba-tentoi-ta-therte-me-thike-bashkeshorten/20%Monthly2015-01-13 00:32
https://presheva.com/pasjani-i-gjilanit-me-maternitet-dhe-spital-te-ri/20%Monthly2015-01-13 00:12
https://presheva.com/ronaldo-mori-me-shume-vota-se-messi-e-neuer-bashke/20%Monthly2015-01-12 23:50
https://presheva.com/serbet-sulmojne-kryetarin-e-medvegjes-florim-sahitin/20%Monthly2015-01-12 18:46
https://presheva.com/ne-autobusin-gjilan-presheve-kapen-barera-kontrabande/20%Monthly2015-01-12 17:25
https://presheva.com/ronaldo-e-dua-neuerin-dhe-messin-ne-skuader/20%Monthly2015-01-12 17:07
https://presheva.com/ronaldo-jam-i-lumtur-ne-real-madrid/20%Monthly2015-01-12 17:04
https://presheva.com/messi-ronaldo-ka-qene-i-jashtezakonshem/20%Monthly2015-01-12 17:00
https://presheva.com/afati-i-shkurter/20%Monthly2015-01-12 16:49
https://presheva.com/policia-konfiskon-600-kilogram-duhan-dhe-arreston-dy-persona-nga-rahovica-foto/20%Monthly2015-01-12 16:45
https://presheva.com/goal-com-cr7-do-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2015-01-12 16:28
https://presheva.com/ja-ceremonia-e-topit-te-arte-minute-pas-minute/20%Monthly2015-01-12 16:24
https://presheva.com/zlatan-ibrahimoviq-shenjester-i-aktit-terrorist-video/20%Monthly2015-01-12 09:44
https://presheva.com/futbollisti-nga-terrnoci-gjelbrim-taipi-5-gola-skuadrave-zvicerane-video/20%Monthly2015-01-12 09:34
https://presheva.com/ja-cfare-i-shkaterron-veshkat/20%Monthly2015-01-12 07:44
https://presheva.com/messi-e-shkaktoi-penalltine-e-pare-ne-karriere/20%Monthly2015-01-12 07:40
https://presheva.com/a-do-te-largohet-messi-nga-barcelona-ja-pergjigjja/20%Monthly2015-01-12 07:38
https://presheva.com/kryeministri-serb-vuciq-sot-ne-kosove/20%Monthly2015-01-12 07:35
https://presheva.com/ne-shqiperi-ishin-ndertuar-168-000-bunkere/20%Monthly2015-01-11 22:09
https://presheva.com/rooney-u-ndeshkuam-per-mosshfrytezimin-e-shanseve/20%Monthly2015-01-11 22:05
https://presheva.com/kampioni-i-spanjes-mposhtet-ne-camp-nou-bindshem/20%Monthly2015-01-11 22:03
https://presheva.com/arrestohen-dy-preshevar-per-trafikim-njerezish/20%Monthly2015-01-11 20:15
https://presheva.com/rummenigge-kam-frike-se-ronaldo-do-ta-fitoj-topin-e-arte/20%Monthly2015-01-11 20:06
https://presheva.com/mancini-jep-sqarime-ja-pse-nuk-e-futa-shaqirin/20%Monthly2015-01-11 20:02
https://presheva.com/cduhet-te-dini-rreth-vaksinave/20%Monthly2018-03-13 06:18
https://presheva.com/si-te-heqim-shenjat-ne-lekure/20%Monthly2015-01-11 12:39
https://presheva.com/samsung-galaxy-a3-dhe-a5-se-shpejti-edhe-ne-evrope/20%Monthly2015-01-11 12:38
https://presheva.com/nxjerr-ne-shitje-shtepine-per-nje-iphone-6/20%Monthly2015-01-11 12:36
https://presheva.com/lideret-qe-marrin-pjese-ne-marshin-e-sotem-ne-paris/20%Monthly2015-01-11 12:34
https://presheva.com/bale-ndihemi-te-lumtur-me-fitoren/20%Monthly2015-01-11 12:26
https://presheva.com/flamur-hasani-nga-ferizaj-kaloi-7-vjet-ne-burg-shpallet-i-pafajshem-video/20%Monthly2015-01-11 12:24
https://presheva.com/matthaus-messi-nuk-meriton-te-jete-kandidat-per-topin-e-arte/20%Monthly2015-01-11 12:22
https://presheva.com/mbi-10-mije-serbe-me-dokumente-kosovare/20%Monthly2015-01-11 12:19
https://presheva.com/inzaghi-kritikon-lojtaret-pas-barazimit-me-torinon/20%Monthly2015-01-11 12:16
https://presheva.com/kapet-shqiptari-duke-kontrabanduar-kosovar-ne-drejtim-te-vendeve-te-be-se/20%Monthly2015-01-10 23:48
https://presheva.com/messi-vonohet-ne-stervitje-a-do-te-kete-guxim-enrique-ta-denoj-video/20%Monthly2015-01-10 22:10
https://presheva.com/milani-nuk-di-te-fitoje-barazon-me-torinon/20%Monthly2015-01-10 22:03
https://presheva.com/real-madridi-pas-humbjeve-i-kthehet-fitoreve-bindese/20%Monthly2015-01-10 17:30
https://presheva.com/chelsea-me-fitore-mbetet-i-vetem-ne-krye-te-tabeles/20%Monthly2015-01-10 17:28
https://presheva.com/bayern-40-milione-euro-per-varanen/20%Monthly2015-01-10 15:01
https://presheva.com/efektet-e-hudhres-ndaj-ftohjes-dhe-gripit/20%Monthly2015-01-10 14:47
https://presheva.com/messi-nuk-e-ka-kerkuar-shkarkimin-e-enriques/20%Monthly2015-01-10 14:46
https://presheva.com/manchester-united-mendon-per-shkembim-falcao-cavani/20%Monthly2015-01-10 14:43
https://presheva.com/policia-serbe-trafikon-shqiptaret-per-hungari/20%Monthly2015-01-10 14:42
https://presheva.com/cilat-jane-tre-kushtet-qe-messi-te-qendroj-tek-barcelona/20%Monthly2015-01-10 10:34
https://presheva.com/ronaldo-e-fiton-cmimin-salon-dor/20%Monthly2015-01-10 09:31
https://presheva.com/ne-maqedoni-nafta-nen-80-cent-tek-ne-1-17-euro/20%Monthly2015-01-10 09:16
https://presheva.com/temperatura-pranverore-deri-me-20-janar/20%Monthly2015-01-10 08:48
https://presheva.com/kapen-ne-trenin-e-presheves-kontrabande-me-xhinse-dhe-bluza/20%Monthly2015-01-10 08:23
https://presheva.com/mergata-nuk-eshte-ndalur-dhe-nuk-do-te-ndalet-duke-ndihmuar-ne-atdhe/20%Monthly2015-01-10 08:15
https://presheva.com/real-madridi-kerkon-portierin-de-gea/20%Monthly2015-01-10 08:10
https://presheva.com/fansat-me-61-topa-godasin-shtepine-e-platinit-per-61-golat-e-ronaldos-video/20%Monthly2015-01-10 07:54
https://presheva.com/ky-eshte-polici-qe-shkon-ne-pune-me-ferrari-458/20%Monthly2015-01-10 07:51
https://presheva.com/gold-ag-allahu-ekber-nese-thu-nuk-lejohet-me-vra-dike/20%Monthly2015-01-10 07:48
https://presheva.com/koeman-eshte-i-zene-barcelona-te-kerkoj-tjeter-trajner/20%Monthly2015-01-09 22:54
https://presheva.com/kur-cristiano-ronaldo-ishte-16-vjec-video/20%Monthly2015-01-09 22:45
https://presheva.com/messi-e-deshiron-rijkaardin-trajner-te-barcelones/20%Monthly2015-01-09 22:41
https://presheva.com/shaqiri-me-flamurin-e-kosoves-i-fillon-stervitjet-me-interin/20%Monthly2015-01-09 22:35
https://presheva.com/bayern-munchen-nuk-blen-ne-janar/20%Monthly2015-01-09 22:32
https://presheva.com/rinia-e-lugines-nuk-eshte-e-interesuar-te-kerkoj-azil-ne-evrope/20%Monthly2015-01-09 22:28
https://presheva.com/dashnimi-ky-burre-qe-diti-te-deshmoje/20%Monthly2015-01-09 22:22
https://presheva.com/rama-do-te-vijojme-te-ju-mbeshtesim-por-mos-harroni-asnji-dekike-se-uniteti-juaj-eshte-vendimtar/20%Monthly2015-01-09 22:15
https://presheva.com/per-nje-dite-nje-firme-ne-ferizaj-e-braktisin-gjashte-punetore-video/20%Monthly2015-01-09 22:13
https://presheva.com/el-mundo-deportivo-alarmi-cristiano-ronaldo/20%Monthly2015-01-09 11:04
https://presheva.com/porsche-cayenne-gts-2015/20%Monthly2015-01-09 10:35
https://presheva.com/vendet-qe-nuk-mund-te-vizitoni-kurre/20%Monthly2015-01-09 10:06
https://presheva.com/storedot-mbush-baterine-brenda-disa-sekondave/20%Monthly2015-01-09 10:04
https://presheva.com/galaxy-a7-telefoni-me-i-holle-samsung/20%Monthly2015-01-09 10:02
https://presheva.com/dobite-e-patellxhanit/20%Monthly2015-01-09 10:01
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-ftoit/20%Monthly2015-01-09 10:00
https://presheva.com/zbulohen-disa-llojet-te-reja-te-antibiotikeve/20%Monthly2015-01-09 09:58
https://presheva.com/barcelona-kerkon-pellegrinin-si-trajner/20%Monthly2015-01-09 09:56
https://presheva.com/casillas-leo-messi-nuk-i-duhet-real-madridit/20%Monthly2015-01-09 09:55
https://presheva.com/pritet-kthim-masiv-i-emigranteve-te-kosoves/20%Monthly2015-01-09 09:53
https://presheva.com/leo-messi-kushton-640-milione-euro/20%Monthly2015-01-09 09:51
https://presheva.com/i-riu-kosovar-azilkerkues-kurr-nuk-kthehem-nkosove-video/20%Monthly2015-01-09 00:43
https://presheva.com/kbi-organizon-manifestim-fetar-kushtuar-datelindjes-se-muhamedit-a-s/20%Monthly2015-01-08 23:08
https://presheva.com/lufte-komentesh-shqiptaro-serbe-ne-videon-e-edi-rames/20%Monthly2015-01-08 22:55
https://presheva.com/pse-po-dobesohet-euro/20%Monthly2015-01-08 22:38
https://presheva.com/musliu-zyren-per-luginen-ne-prishtine-nuk-do-ta-udheheq-personi-qe-nuk-jeton-dhe-vepron-ne-lugine/20%Monthly2015-01-08 22:36
https://presheva.com/oscar-garcia-drejtor-sportiv-i-barcelones/20%Monthly2015-01-08 22:32
https://presheva.com/shaqiri-jam-i-lumtur-dua-te-debutoj-te-dielen/20%Monthly2015-01-08 22:30
https://presheva.com/preshevari-nuhiu-cmenduri-ti-shenosh-kampionit-te-anglise/20%Monthly2015-01-08 22:27
https://presheva.com/j-lo-rikthehet-ne-krahet-e-casper-smart/20%Monthly2015-01-08 16:01
https://presheva.com/recete-natyrale-per-kurimin-e-hemoroideve/20%Monthly2015-01-08 15:53
https://presheva.com/amaneti-i-vilanovas-per-messin/20%Monthly2015-01-08 15:07
https://presheva.com/isco-e-ramos-optimiste-do-ta-permbysim-atleticon/20%Monthly2015-01-08 13:38
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-te-interi/20%Monthly2015-01-08 13:35
https://presheva.com/mourinho-kerkon-dy-lojtar-reus-dhe-varane/20%Monthly2015-01-08 13:33
https://presheva.com/profesionet-me-te-kerkuara-ne-2015-en/20%Monthly2015-01-08 13:28
https://presheva.com/5-ushqime-qe-garantojne-dhembe-te-shendetshem/20%Monthly2015-01-08 13:17
https://presheva.com/a-do-ta-linte-messi-barcelonen-per-manchester-city-n/20%Monthly2015-01-08 13:10
https://presheva.com/rodriguez-fajtor-per-humbjen-ishte-referi/20%Monthly2015-01-08 13:09
https://presheva.com/dveri-mbron-bujanocin/20%Monthly2015-01-08 13:02
https://presheva.com/vatra-kerkon-zyre-per-luginen-e-presheves-edhe-ne-prishtine/20%Monthly2015-01-08 12:42
https://presheva.com/barcelona-shet-luis-suarezin/20%Monthly2015-01-08 12:39
https://presheva.com/edhe-enrique-me-kusht-ose-messi-ose-une/20%Monthly2015-01-07 23:49
https://presheva.com/ancelotti-pas-humbjes-ronaldo-ishte-i-lodhur-duhet-te-rikthehemi/20%Monthly2015-01-07 22:35
https://presheva.com/samsung-prezanton-telefonat-galaxy-e7-dhe-e5/20%Monthly2015-01-07 18:53
https://presheva.com/whatsapp-me-mbi-700-milione-perdorues-aktiv/20%Monthly2015-01-07 18:51
https://presheva.com/embelsirat-demtojne-kujtesen/20%Monthly2015-01-07 18:49
https://presheva.com/chelsea-ka-pranuar-te-paguaje-250-milione-per-messin/20%Monthly2015-01-07 18:00
https://presheva.com/valdes-tek-manchester-united/20%Monthly2015-01-07 17:57
https://presheva.com/enrique-flet-per-barcelonen-dhe-raportet-me-messin/20%Monthly2015-01-07 17:53
https://presheva.com/per-kete-foto-u-vrane-12-gazetare-franceze-foto/20%Monthly2015-01-07 17:51
https://presheva.com/pastore-psg-mund-ta-blej-messin/20%Monthly2015-01-07 11:19
https://presheva.com/pas-22-vjet-qendrimi-preshevari-debohet-nga-zvicra/20%Monthly2015-01-07 11:17
https://presheva.com/rekord-nafta-bie-nen-50-usd-nje-fuci/20%Monthly2015-01-07 10:31
https://presheva.com/martin-odegaard-tek-real-madridi/20%Monthly2015-01-07 10:23
https://presheva.com/arsenal-pregadit-82-milione-per-isco/20%Monthly2015-01-07 10:21
https://presheva.com/vv-mustafes-e-thacit-shkoni-ne-hungari-perjetoni-dramen-e-qytetareve/20%Monthly2015-01-07 10:19
https://presheva.com/jordi-roura-drejtor-sportiv-i-barcelones/20%Monthly2015-01-07 01:14
https://presheva.com/fernando-torres-si-titullar-kunder-real-madridit/20%Monthly2015-01-07 01:09
https://presheva.com/zvicra-ka-pagat-me-te-larta-ne-evrope-si-bruto-ashtu-dhe-neto/20%Monthly2015-01-07 00:41
https://presheva.com/shkaqet-e-nje-eksodi-shqiptar/20%Monthly2015-01-07 00:35
https://presheva.com/ancelotti-nuk-jam-i-lumtur-me-problemet-e-barcelones/20%Monthly2015-01-06 14:12
https://presheva.com/leo-messi-ndjek-chelsean-ne-instagram/20%Monthly2015-01-06 14:03
https://presheva.com/ja-kush-jane-shqiptaret-me-te-ndjekur-ne-facebook/20%Monthly2015-01-06 13:09
https://presheva.com/martohet-cameron-diaz/20%Monthly2015-01-06 12:53
https://presheva.com/real-madrid-yaya-toure-ne-vend-te-khediras/20%Monthly2015-01-06 12:51
https://presheva.com/samsung-s6-edge/20%Monthly2015-01-06 12:49
https://presheva.com/pijet-e-duhura-per-te-rifituar-energji/20%Monthly2015-01-06 12:47
https://presheva.com/ushqime-qe-luftojne-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-01-06 12:46
https://presheva.com/femrat-me-te-prekurat-nga-depresioni-dimeror/20%Monthly2015-01-06 12:44
https://presheva.com/ja-se-si-testohen-organizmat-se-a-mund-te-jetojne-ne-hapesire/20%Monthly2015-01-06 12:43
https://presheva.com/rast-unik-ja-si-e-nisi-ndeshjen-sampdoria-video/20%Monthly2015-01-06 11:21
https://presheva.com/nokia-u-rikthehet-telefonave-te-lire-video/20%Monthly2015-01-06 11:13
https://presheva.com/gezuar-viti-i-ri-nga-rita-ora/20%Monthly2015-01-06 11:11
https://presheva.com/shevchenko-manuel-neuer-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2015-01-06 11:01
https://presheva.com/messi-nuk-eshte-i-lumtur-me-luis-enriquen/20%Monthly2015-01-06 10:59
https://presheva.com/maradona-injoron-messin/20%Monthly2015-01-06 10:57
https://presheva.com/shqiptaret-dhe-viti-2015/20%Monthly2015-01-06 10:56
https://presheva.com/inzaghi-mendon-per-blerim-xhemailin-ta-sjell-tek-milani/20%Monthly2015-01-06 10:53
https://presheva.com/shembull-per-te-gjithe-kthen-portofolin-e-humbur-me-470-euro/20%Monthly2015-01-06 10:49
https://presheva.com/ipresheva-aty-ku-sdel-komuna-dalin-qytetaret-foto/20%Monthly2015-01-06 10:34
https://presheva.com/nikoliq-kushti-per-serbine-ne-be-nuk-duhet-te-jete-kosova/20%Monthly2015-01-06 10:15
https://presheva.com/125-mije-vende-pune-te-lira-ne-zvicer/20%Monthly2015-01-06 00:10
https://presheva.com/largohet-edhe-luis-enrique/20%Monthly2015-01-05 23:49
https://presheva.com/bac-per-ke-luftove/20%Monthly2015-01-05 23:28
https://presheva.com/kush-humbi-me-shume-me-suarezin-barcelona-apo-liverpool/20%Monthly2015-01-05 23:20
https://presheva.com/shkarkohet-zubizreta-largohet-dhe-puyol/20%Monthly2015-01-05 20:01
https://presheva.com/pse-u-mposhten-lojtaret-e-real-madridit-ne-mestalla-nga-valencia/20%Monthly2015-01-05 15:12
https://presheva.com/ndalohet-trafikimi-i-duhanit-ne-tren-ne-presheve-foto/20%Monthly2015-01-05 14:51
https://presheva.com/e-fshine-tatuazhin-me-sali-berishen-e-zevendeson-me-nje-dragua-foto/20%Monthly2015-01-05 14:42
https://presheva.com/pse-messi-nuk-doli-ne-stervitje/20%Monthly2015-01-05 14:31
https://presheva.com/shkupjani-ze-vendin-e-katert-ne-bote-per-leximin-e-kuranit/20%Monthly2015-01-05 14:15
https://presheva.com/lg-do-te-lansoje-smartfonin-g-flex-2-ne-ces-2015/20%Monthly2015-01-05 14:12
https://presheva.com/kujdesi-i-buzeve-gjate-dimrit-te-ftohte/20%Monthly2015-01-05 14:10
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-me-nje-rekord-te-ri-tek-real-madridi/20%Monthly2015-01-05 14:09
https://presheva.com/drejtuesit-e-barcelones-mbajne-takim-emergjent/20%Monthly2015-01-05 14:05
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-arrin-marreveshje-me-interin-per-huazim/20%Monthly2015-01-05 14:03
https://presheva.com/messi-me-probleme-nuk-paraqitet-ne-stervitje/20%Monthly2015-01-05 11:51
https://presheva.com/kjo-eshte-arma-me-e-re-e-shpikur-nga-amerika-video/20%Monthly2015-01-05 11:44
https://presheva.com/si-i-vlersoi-marca-lojtaret-e-valencias-dhe-real-madridit/20%Monthly2015-01-05 10:54
https://presheva.com/tregtaret-kinez-po-largohen-nga-serbia/20%Monthly2015-01-05 10:46
https://presheva.com/xavi-e-humbem-nje-mundesi-te-arte/20%Monthly2015-01-05 10:37
https://presheva.com/jordan-henderson-do-te-jete-pasardhesi-i-gerrard/20%Monthly2015-01-05 10:34
https://presheva.com/serbia-para-kosoves-me-azilkerkues/20%Monthly2015-01-05 10:30
https://presheva.com/coritiba-provokon-real-madridin/20%Monthly2015-01-04 23:24
https://presheva.com/ovl-te-e-ucpmb-se-kerkojne-kthimin-e-lapidarit/20%Monthly2015-01-04 23:19
https://presheva.com/htc-m9-prezantohet-ne-ces-2015/20%Monthly2015-01-04 23:16
https://presheva.com/bild-kampioni-boteror-mustafi-e-zemeron-lojtarin-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2015-01-04 23:00
https://presheva.com/ancelotti-humbja-do-te-vinte-heret-a-vone/20%Monthly2015-01-04 22:26
https://presheva.com/moyes-mposhti-barcelonen/20%Monthly2015-01-04 22:24
https://presheva.com/valencia-ndalin-serine-e-real-madridit/20%Monthly2015-01-04 22:23
https://presheva.com/tronditese-kosovari-qe-fle-rrugeve-te-londres-per-te-siguruar-para-per-sherimin-e-vajzes/20%Monthly2015-01-04 22:18
https://presheva.com/14-tone-torte-te-prishura-ne-serbi-video/20%Monthly2015-01-04 17:06
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-shenon-gol-kunder-manchester-cityt-video/20%Monthly2015-01-04 16:56
https://presheva.com/autostrada-e75-drejt-presheves-do-te-perfundoj-ne-vitin-2016/20%Monthly2015-01-04 10:43
https://presheva.com/microsoft-lumia-1330/20%Monthly2015-01-04 10:29
https://presheva.com/dy-vitaminat-qe-luftojne-bindshem-plakjen/20%Monthly2015-01-04 10:26
https://presheva.com/shprehite-e-keqija-qe-shkaktojne-pagjumesi-2/20%Monthly2015-01-04 10:24
https://presheva.com/pse-kumarxhinjte-nuk-mund-ta-lene-bixhozin/20%Monthly2015-01-04 10:23
https://presheva.com/real-madridi-me-statistika-te-frikshme-kunder-valencias/20%Monthly2015-01-04 10:20
https://presheva.com/kim-kardashian-mbreteresha-e-ballinave-ne-vitin-2014/20%Monthly2015-01-04 10:18
https://presheva.com/rrefimi-i-rrobaqepesit-te-uniformave-te-ucpmb-se-video/20%Monthly2015-01-04 10:15
https://presheva.com/ronaldo-lojtari-me-i-mire-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2015-01-04 01:17
https://presheva.com/schumacher-nuk-i-permbahet-loteve-kur-degjon-zerin-e-femijeve/20%Monthly2015-01-04 01:16
https://presheva.com/gerrard-do-te-transferohet-ne-mls-la-galaxy/20%Monthly2015-01-04 01:14
https://presheva.com/a-do-te-largohet-messi-nga-barcelona/20%Monthly2015-01-04 01:11
https://presheva.com/bale-vazhdon-kontraten-me-real-madridin-deri-ne-vitin-2021/20%Monthly2015-01-04 01:10
https://presheva.com/gjilanasit-mirepresin-autostraden-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe-video/20%Monthly2015-01-04 01:07
https://presheva.com/pritjet-e-shqiptareve-ne-lugine-ne-vitin-2015/20%Monthly2015-01-04 00:59
https://presheva.com/bujanoc-sheshi-i-tolerances/20%Monthly2015-01-04 00:57
https://presheva.com/podolski-i-lumtur-me-kalimin-te-interi/20%Monthly2015-01-03 10:35
https://presheva.com/lugina-ka-nevoje-per-kosoven-e-shqiperine/20%Monthly2015-01-03 10:32
https://presheva.com/gjermania-kerkon-kthim-te-shpejte-te-refugjateve-2/20%Monthly2015-01-03 10:30
https://presheva.com/htc-a-12/20%Monthly2015-01-02 23:04
https://presheva.com/semundjet-me-te-cuditshme-ne-bote-2/20%Monthly2015-01-02 23:02
https://presheva.com/keshtu-mund-ta-lini-duhanin-ne-fillim-te-vitit/20%Monthly2015-01-02 23:00
https://presheva.com/cfare-te-hame-ne-mot-te-ftohte/20%Monthly2015-01-02 22:59
https://presheva.com/edi-rama-ne-emisionin-me-te-shikuar-serb-video/20%Monthly2015-01-02 22:07
https://presheva.com/se-shpejti-edhe-ne-ordinanca-privat-me-libreza-te-shendetesise/20%Monthly2015-01-02 21:42
https://presheva.com/5-parashikimet-e-nostradimusit-per-vitin-2015/20%Monthly2015-01-02 21:00
https://presheva.com/zyrtare-bayerni-arrin-marreveshje-per-transferimin-e-kimmich/20%Monthly2015-01-02 20:54
https://presheva.com/mancini-podolski-nje-perforcim-i-madh-i-interit/20%Monthly2015-01-02 20:51
https://presheva.com/abramovich-e-dua-messin-tek-chelsea/20%Monthly2015-01-02 20:49
https://presheva.com/real-madridi-ndjek-rekordin-e-guinness/20%Monthly2015-01-02 20:48
https://presheva.com/kolona-ne-dalje-tek-dheu-i-bardhe-eshte-rreth-tre-kilometra/20%Monthly2015-01-02 20:41
https://presheva.com/ku-eshte-me-se-ftohti/20%Monthly2015-01-02 09:53
https://presheva.com/mourinho-hazard-do-te-largohet-nga-premier-liga/20%Monthly2015-01-02 09:51
https://presheva.com/zyrtare-gerrard-largohet-nga-liverpooli/20%Monthly2015-01-02 09:49
https://presheva.com/presheva-nen-akull-veshtiresi-te-medha-per-vetura-dhe-kembesore-video/20%Monthly2015-01-02 09:43
https://presheva.com/kroos-viti-2014-me-i-miri-ne-karrieren-time/20%Monthly2015-01-01 22:14
https://presheva.com/kosoven-e-braktisin-edhe-veteranet-e-uck-se-video/20%Monthly2015-01-01 22:12
https://presheva.com/lufta-e-vitit-historia-e-nenes-qe-ktheu-djalin-nga-siria-video/20%Monthly2015-01-01 19:38
https://presheva.com/vetura-me-e-shtrenjte-e-shitur-ndonjehere-tek-nje-klient-privat-ne-kosove/20%Monthly2015-01-01 19:32
https://presheva.com/shprehite-e-keqija-qe-shkaktojne-pagjumesi/20%Monthly2015-01-01 19:29
https://presheva.com/emrat-ne-vitin-2014-prijne-amar-alea/20%Monthly2015-01-01 19:26
https://presheva.com/per-cka-do-te-angazhohet-knsh-ne-vitin-2015/20%Monthly2015-01-01 11:07
https://presheva.com/deshirat-e-carlo-ancelottit-per-vitin-2015/20%Monthly2015-01-01 11:01
https://presheva.com/ibrahimovic-nuk-leshoj-psg-ne-per-romen/20%Monthly2015-01-01 11:00
https://presheva.com/tevez-nuk-dua-ta-vazhdoj-kontrataten-me-juventus/20%Monthly2015-01-01 10:59
https://presheva.com/manchester-city-vazhdon-kontraten-me-frank-lampard/20%Monthly2015-01-01 10:56
https://presheva.com/halimi-ne-2014-pushtetet-lokale-me-heshtje-po-mundesojne-pastrimin-etnik-ne-lugine/20%Monthly2015-01-01 10:55
https://presheva.com/frika-nga-privatizimi-i-mediave/20%Monthly2015-01-01 10:54
https://presheva.com/jehona-festave-e-fundvitit-ne-lugine/20%Monthly2015-01-01 10:52