XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/modric-i-gatshem-per-schalken/20%Monthly2015-02-28 23:44
https://presheva.com/12-vite-manchester-city-nuk-fiton-ne-anfield/20%Monthly2015-02-28 23:41
https://presheva.com/taksistet-e-subotices-shqiptaret-na-lane-pa-pune/20%Monthly2015-02-28 23:37
https://presheva.com/kush-jane-ata-qe-ikin-nga-kosova/20%Monthly2015-02-28 23:35
https://presheva.com/arrestohet-vozitesi-i-kombit-me-migrant-qe-aksidentoi-54-persona/20%Monthly2015-02-28 10:48
https://presheva.com/rama-rumunia-ta-pranoje-pavarsine-e-kosoves/20%Monthly2015-02-28 10:42
https://presheva.com/interneti-5g-se-shpejti-me-nje-shpejtesi-rekord/20%Monthly2015-02-28 10:35
https://presheva.com/perzierie-e-cuditshme-coca-cola-me-qumesht-video/20%Monthly2015-02-28 10:32
https://presheva.com/vaji-i-ullirit-mund-te-shkaterroje-qelizat-kancerogjene/20%Monthly2015-02-28 10:30
https://presheva.com/pse-nuk-ndalojme-se-kruari/20%Monthly2015-02-28 10:28
https://presheva.com/fakte-se-si-ngjyra-e-urines-tregon-per-gjendjen-e-trupit-te-njeriut/20%Monthly2015-02-28 10:26
https://presheva.com/real-madrid-isco-kushton-150-milione-euro/20%Monthly2015-02-28 10:24
https://presheva.com/unitedit-i-duhet-nje-sulmues-qe-shenon-mbi-20-gola/20%Monthly2015-02-28 10:22
https://presheva.com/mourinho-nuk-mund-ta-paramendoj-messin-me-nje-fanelle-tjeter/20%Monthly2015-02-28 10:21
https://presheva.com/ja-sa-ka-ndryshuar-pepe/20%Monthly2015-02-27 23:32
https://presheva.com/kush-jane-keta-dy-futbolliste-te-realit-duke-dale-nga-lokali-ne-ora-442-video/20%Monthly2015-02-27 18:53
https://presheva.com/neymar-alba-e-busquets-me-kartona-ne-rrezik-per-el-clasico/20%Monthly2015-02-27 18:20
https://presheva.com/messi-dhe-luis-enrique-ende-nuk-flasin/20%Monthly2015-02-27 18:07
https://presheva.com/nuk-ka-kercenime-qe-ti-kthejne-vizat-shengen-serbise/20%Monthly2015-02-27 18:05
https://presheva.com/ja-emrat-e-rinj-te-kombetares/20%Monthly2015-02-27 17:49
https://presheva.com/nuhiu-shoqata-mjeket-e-lugines-esht-organ-i-pavarur/20%Monthly2015-02-27 17:46
https://presheva.com/shqiptaret-dhe-goranet-me-te-rrezikuarit-ne-serbi/20%Monthly2015-02-27 10:30
https://presheva.com/de-gea-deshiron-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-02-27 09:59
https://presheva.com/dani-alves-tek-psg-ose-manchester-city/20%Monthly2015-02-27 09:13
https://presheva.com/erdoganizmi-vs-titizmit/20%Monthly2015-02-27 09:10
https://presheva.com/ronaldo-premton-nuk-do-te-deshtojme-keni-besim-tek-ne/20%Monthly2015-02-27 08:37
https://presheva.com/me-viber-mund-te-luani-dhe-shperndani-dhurata-me-miq/20%Monthly2015-02-27 08:21
https://presheva.com/zbulohen-aplikacionet-e-galaxy-s6/20%Monthly2015-02-27 08:18
https://presheva.com/bujar-nishani-gjuha-dhe-tradita-pergjegjesi-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2015-02-27 08:12
https://presheva.com/si-ta-hiqni-boren-nga-vetura-video/20%Monthly2015-02-27 08:08
https://presheva.com/liverpool-mendon-ta-transferoj-arda-turan/20%Monthly2015-02-27 08:02
https://presheva.com/mancini-po-behemi-mire-por-por-po-gabojme-cdo-ndeshje/20%Monthly2015-02-27 07:55
https://presheva.com/kosova-ky-vend-i-forte-i-pasur-dhe-aq-i-ri-i-evropes/20%Monthly2015-02-27 07:53
https://presheva.com/ata-qe-vetem-shikojne-ne-facebook-e-nuk-postojne-asgje-behen-te-trishtuar/20%Monthly2015-02-27 07:51
https://presheva.com/anjeza-shahini-elhaida-nuk-e-meritonte-festivalin/20%Monthly2015-02-27 06:47
https://presheva.com/arsyet-se-pse-jeni-vazhdimisht-te-lodhur/20%Monthly2015-02-27 06:45
https://presheva.com/10-ushqime-per-mushkeri-te-shendetshem/20%Monthly2015-02-27 06:44
https://presheva.com/luftoni-mungesen-e-hekurit-me-ushqim/20%Monthly2015-02-27 06:43
https://presheva.com/zyrtare-busquets-vazhdon-kontraten-me-barcelonen/20%Monthly2015-02-26 23:46
https://presheva.com/mustafi-jam-i-lumtur-tek-valencia/20%Monthly2015-02-26 23:44
https://presheva.com/liria-prane-prangave/20%Monthly2015-02-26 23:43
https://presheva.com/gjest-racist-i-holandezeve-e-gjuajne-gervinhon-me-banane-video/20%Monthly2015-02-26 23:39
https://presheva.com/guardiola-futbollistet-flasin-keq-per-mua/20%Monthly2015-02-26 23:37
https://presheva.com/di-matteo-miresevjen-khedira/20%Monthly2015-02-26 23:36
https://presheva.com/viti-2015-per-zhvillim-ekonomik-dhe-infrastrukture-rrugore/20%Monthly2015-02-26 23:34
https://presheva.com/ne-homazhet-e-deshmoreve-me-shume-nxenes-se-sa-te-rritur/20%Monthly2015-02-26 23:20
https://presheva.com/deputetet-shqiptar-ne-grupin-per-inicimin-e-procedurave-per-shkarkimin-e-kryetarit-nikoliq/20%Monthly2015-02-26 23:15
https://presheva.com/%e2%80%8bidentifikohet-xhihadisti-john-foto/20%Monthly2015-02-26 23:08
https://presheva.com/policia-serbe-asnje-shqiptar-nuk-kaloi-kufirin-keto-dy-dite/20%Monthly2015-02-26 23:05
https://presheva.com/ne-serbi-nxenesit-mesojne-qe-kosova-eshte-e-pavarur/20%Monthly2015-02-26 09:59
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-farave-te-lulediellit/20%Monthly2015-02-26 09:45
https://presheva.com/dritherat-integrale-idealet-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2015-02-26 09:43
https://presheva.com/antibiotiket-joefikas-ne-sherimin-e-kolles-kronike/20%Monthly2015-02-26 09:41
https://presheva.com/suarez-cka-po-thuani-anglez-prap-po-kafshoj/20%Monthly2015-02-26 09:39
https://presheva.com/formacioni-i-xhiros-se-pare-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-02-26 09:33
https://presheva.com/a-i-ndihmon-uefa-barcelones/20%Monthly2015-02-26 09:22
https://presheva.com/ne-evrope-me-se-shumti-azil-kerkues-ka-nga-serbia/20%Monthly2015-02-26 07:52
https://presheva.com/jardim-monaco-ende-nuk-ka-fituar-asgje/20%Monthly2015-02-26 07:44
https://presheva.com/wenger-ishte-nate-e-tmerrshme/20%Monthly2015-02-26 07:42
https://presheva.com/serbet-kete-vit-pushtojne-bregdetin-shqiptar-ja-pse/20%Monthly2015-02-25 23:28
https://presheva.com/kubanezet-me-serbet-kunder-kosoves/20%Monthly2015-02-25 23:02
https://presheva.com/ne-tabanoc-ndalohet-shtetasi-shqiptar-me-pasaporte-false/20%Monthly2015-02-25 22:59
https://presheva.com/simeone-mund-te-ishte-rezultat-me-i-keq/20%Monthly2015-02-25 22:51
https://presheva.com/ky-eshte-peshku-me-i-madh-i-kapur-ndonjehere-foto/20%Monthly2015-02-25 22:39
https://presheva.com/per-shkat-te-racizmit-suedezet-ndryshojne-emrat-e-zogjve/20%Monthly2015-02-25 22:36
https://presheva.com/monaco-trondit-arsenalin-ne-emirates-video/20%Monthly2015-02-25 22:34
https://presheva.com/farmaceutet-gjeten-ilacin-per-atleticon/20%Monthly2015-02-25 22:29
https://presheva.com/debat-publik-referendumi-i-1-dhe-2-marsit-1992/20%Monthly2015-02-25 22:27
https://presheva.com/deri-ne-7500-e-denimi-per-ata-qe-qendrojne-ilegalisht-ne-austri/20%Monthly2015-02-25 12:27
https://presheva.com/ne-nju-jork-promovohet-monografia-30-vjet-ne-sherbim-te-kombit/20%Monthly2015-02-25 12:23
https://presheva.com/pogbda-dhe-reus-nen-vezhgimin-e-barcelones/20%Monthly2015-02-25 12:14
https://presheva.com/de-gea-nuk-flet-me-van-gaalin/20%Monthly2015-02-25 12:12
https://presheva.com/suarez-kafshon-serish-video/20%Monthly2015-02-25 11:03
https://presheva.com/per-kete-arsye-barcelona-e-bleu-suarezin/20%Monthly2015-02-25 09:55
https://presheva.com/van-gaal-nuk-duhet-te-shkarkohet/20%Monthly2015-02-25 08:32
https://presheva.com/allegri-beson-ne-kualifikim/20%Monthly2015-02-25 08:30
https://presheva.com/ja-se-si-bien-para-nga-qielli-ne-arabia-saudite-video/20%Monthly2015-02-25 06:51
https://presheva.com/34851/20%Monthly2015-02-25 06:48
https://presheva.com/iphone-7-ne-dy-ngjyra/20%Monthly2015-02-25 06:45
https://presheva.com/pija-mrekulliberese-kunder-kancerit/20%Monthly2015-02-25 06:44
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-manaferres/20%Monthly2015-02-25 06:42
https://presheva.com/kujdes-nga-pijet-e-gazuara-ja-nga-cfare-rrezikoheni/20%Monthly2015-02-25 06:41
https://presheva.com/flet-kosovari-qe-u-kthye-nga-kampi-i-hungarise-video/20%Monthly2015-02-24 23:53
https://presheva.com/ja-si-reagon-dani-alves-pas-zevendesimit-video/20%Monthly2015-02-24 23:49
https://presheva.com/pellegrini-gjithcka-mbetet-e-hapur/20%Monthly2015-02-24 23:44
https://presheva.com/enrique-merituam-fitoren/20%Monthly2015-02-24 23:42
https://presheva.com/vdisni-shqiptare-parulla-ne-nish/20%Monthly2015-02-24 23:34
https://presheva.com/van-gaal-me-dobet-se-moyes/20%Monthly2015-02-24 10:44
https://presheva.com/falcao-i-ofrohet-real-madridit/20%Monthly2015-02-24 10:16
https://presheva.com/manchester-city-barcelona-formacionet-e-mundshme-3/20%Monthly2015-02-24 10:07
https://presheva.com/lewandowski-tek-manchester-united/20%Monthly2015-02-24 09:57
https://presheva.com/mercedes-slc/20%Monthly2015-02-24 09:51
https://presheva.com/benzema-si-messi-e-ronaldo/20%Monthly2015-02-24 09:07
https://presheva.com/autostrada-nish-prishtine-tirane-ndertohet-nga-shqiptaret-dhe-serbet/20%Monthly2015-02-24 08:56
https://presheva.com/bleona-qerreti-fillon-paraden/20%Monthly2015-02-24 06:53
https://presheva.com/lg-prezanton-kater-telefonat-e-saj-me-te-fundit/20%Monthly2015-02-24 06:48
https://presheva.com/whatsapp-tashme-edhe-me-thirrje/20%Monthly2015-02-24 06:46
https://presheva.com/porsche-911-gt3-rs/20%Monthly2015-02-24 06:45
https://presheva.com/ja-llojet-e-alergjise-tek-femijet/20%Monthly2015-02-24 06:43
https://presheva.com/stresi-shkakton-prishjen-e-dhembeve/20%Monthly2015-02-24 06:41
https://presheva.com/njerezit-qe-flene-me-pak-kane-tru-me-te-vogel/20%Monthly2015-02-24 06:40
https://presheva.com/braida-mendon-per-keta-tre-lojtar-ti-sjell-tek-barcelona/20%Monthly2015-02-23 23:59
https://presheva.com/ancelotti-modric-luan-ne-el-classico/20%Monthly2015-02-23 23:56
https://presheva.com/reus-mund-ta-eliminojme-juventusin/20%Monthly2015-02-23 23:54
https://presheva.com/a-po-bojkotohet-enrique-nga-futbollistet-e-tij/20%Monthly2015-02-23 23:53
https://presheva.com/arrestohet-preshevari-me-58-emigrant-ilegal/20%Monthly2015-02-23 23:50
https://presheva.com/niset-ne-gjermani-e-perfundon-ne-burg-te-serbise-per-vrasje/20%Monthly2015-02-23 23:38
https://presheva.com/ndihmen-e-pare-me-afat-te-skaduar-gjobe/20%Monthly2015-02-23 23:36
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-vetevendosje-s-presin-ne-takim-deputetet-halimi-e-kamberi/20%Monthly2015-02-23 23:31
https://presheva.com/turnir-ne-ping-pong-2/20%Monthly2015-02-23 23:26
https://presheva.com/eutanazia-vrasja-e-meshirshme/20%Monthly2015-02-23 23:23
https://presheva.com/rreth-80-refugjate-te-kosoves-do-kthehen-neser-nga-vendet-e-be/20%Monthly2015-02-23 12:28
https://presheva.com/kameni-sygjeron-city-ja-si-ta-ndalni-barcelonen/20%Monthly2015-02-23 12:02
https://presheva.com/casillas-isco-lojtari-me-i-rendesishem-ne-futbollin-spanjoll/20%Monthly2015-02-23 10:54
https://presheva.com/nuk-i-trembemi-barces-koha-te-triumfojme-edhe-ne-champions/20%Monthly2015-02-23 10:48
https://presheva.com/ancelotti-mbeta-i-habitur-me-humbjen-e-barcelones/20%Monthly2015-02-23 10:46
https://presheva.com/cka-i-tha-guardiola-alban-mehes-ne-vesh/20%Monthly2015-02-23 10:44
https://presheva.com/gjithnje-drejt-sfidave-te-reja/20%Monthly2015-02-23 10:41
https://presheva.com/celesi-bullgar-mjeti-i-ri-i-hajnave-qe-hap-gjitha-bravat/20%Monthly2015-02-23 08:52
https://presheva.com/mourinho-ja-pse-lampard-nuk-e-fitoi-kurre-topin-e-arte/20%Monthly2015-02-23 08:03
https://presheva.com/margjinalizim-me-vetedije/20%Monthly2015-02-23 08:01
https://presheva.com/varferia-i-detyron-preshevaret-te-kerkojne-azil-video/20%Monthly2015-02-23 07:57
https://presheva.com/njeriu-zog-fluturon-mbi-alpet-e-zvicres-video/20%Monthly2015-02-23 07:32
https://presheva.com/kilometrat-e-kthyera-ne-vetura-dhe-ligji-i-europes/20%Monthly2015-02-23 07:22
https://presheva.com/oscar-76-triumfon-filmi-birdman/20%Monthly2015-02-23 06:47
https://presheva.com/rodgers-i-kenaqur-me-fitoren-ndaj-southampton/20%Monthly2015-02-22 23:41
https://presheva.com/askush-sikur-carlo-ancelotti-2/20%Monthly2015-02-22 23:36
https://presheva.com/ku-deshi-te-transferohet-ibrahimovic-pas-barcelones/20%Monthly2015-02-22 22:39
https://presheva.com/videoklipi-i-nxehte-shume-qef-i-dafines-e-kalon-gjysem-milionin-video/20%Monthly2015-02-22 22:22
https://presheva.com/sa-ore-punon-pronari-i-facebook-zuckerberg/20%Monthly2015-02-22 22:19
https://presheva.com/adobe-photoshop-feston-datelindjen-e-25-te/20%Monthly2015-02-22 22:16
https://presheva.com/specifikacionet-e-htc-one-m9/20%Monthly2015-02-22 22:14
https://presheva.com/te-pime-apo-te-mos-pime-qumesht/20%Monthly2015-02-22 22:13
https://presheva.com/luftoni-alergjine-permes-ushqimeve/20%Monthly2015-02-22 22:12
https://presheva.com/si-ta-parandaloni-krijimin-e-venave-te-zgjeruara/20%Monthly2015-02-22 22:11
https://presheva.com/benzemas-i-anulohet-nje-eurogol-video/20%Monthly2015-02-22 22:09
https://presheva.com/real-madridi-me-fitore-shkeputet-ne-4-video-golat/20%Monthly2015-02-22 22:07
https://presheva.com/familjaret-e-grupit-te-dobrosinit-protestuan-para-selise-se-eulex-it/20%Monthly2015-02-22 19:20
https://presheva.com/pique-city-ndeshja-me-e-rendesishme-e-sezonit/20%Monthly2015-02-22 12:11
https://presheva.com/real-madrid-kerkon-falcaon/20%Monthly2015-02-22 12:10
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ne-mes-te-dy-kaltersive/20%Monthly2015-02-22 11:47
https://presheva.com/kalimi-neper-rrugen-e-kombit-do-te-paguhet-5-euro/20%Monthly2015-02-22 11:40
https://presheva.com/fillon-kthimi-i-qytetareve-qe-iken-ilegalisht-jashte-kosoves/20%Monthly2015-02-22 11:37
https://presheva.com/navas-me-realin-dua-te-fitoj-trofe/20%Monthly2015-02-22 11:35
https://presheva.com/mourinho-cuadrados-i-duhet-kohe/20%Monthly2015-02-22 11:34
https://presheva.com/merr-flake-nje-veture-ne-autostraden-e-presheves-foto-video/20%Monthly2015-02-22 00:29
https://presheva.com/youtube-prezanton-aplikacionin-per-femije-youtube-kids/20%Monthly2015-02-21 22:49
https://presheva.com/banerat-reklamues-me-interesantet-ne-bote/20%Monthly2015-02-21 22:46
https://presheva.com/ushqimi-mesdhetar-per-kujtese-me-te-mire/20%Monthly2015-02-21 22:40
https://presheva.com/ushqimet-e-kuqe-per-zemer-te-shendetshme/20%Monthly2015-02-21 22:39
https://presheva.com/ushtrimet-prej-30-minutash-me-te-mira-per-humbje-peshe/20%Monthly2015-02-21 22:38
https://presheva.com/real-madrid-shpreh-interesim-per-ricardo-rodriguez/20%Monthly2015-02-21 22:36
https://presheva.com/raiola-pogba-kushton-100-milione/20%Monthly2015-02-21 22:34
https://presheva.com/klube-te-medha-jane-te-interesuar-per-falcaon/20%Monthly2015-02-21 22:32
https://presheva.com/odegaard-shenon-golin-e-pare-me-realin-video/20%Monthly2015-02-21 22:22
https://presheva.com/enrique-nuk-ishte-dita-me-e-mire-per-ne/20%Monthly2015-02-21 22:20
https://presheva.com/city-me-fitore-paralajmeron-barcelonen-video/20%Monthly2015-02-21 22:18
https://presheva.com/halimi-jemi-penge-te-raporteve-jonormale-kosove-serbi/20%Monthly2015-02-21 22:12
https://presheva.com/shkollimi-i-mesem-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-02-21 22:08
https://presheva.com/perdorimi-i-droges-nga-kendi-i-fese-islame/20%Monthly2015-02-21 22:03
https://presheva.com/monografia-rainca-vendbanim-i-vjeter-dardan-shqiptar-i-rajonit-te-presheves/20%Monthly2015-02-21 22:01
https://presheva.com/se-shpejti-edhe-nje-levizje-e-re-politike-ne-presheve-2/20%Monthly2015-02-20 21:18
https://presheva.com/ja-si-financohet-isis-sipas-cnn/20%Monthly2015-02-20 18:45
https://presheva.com/mourinho-nuk-mundi-me-ta-perballoj-presionin-ne-madrid/20%Monthly2015-02-20 18:42
https://presheva.com/pse-odegaard-nuk-u-transferua-tek-barcelona/20%Monthly2015-02-20 18:39
https://presheva.com/mourinho-ndihet-i-turperuar-nga-tifozet-e-chelseas/20%Monthly2015-02-20 18:37
https://presheva.com/guardiola-alonso-mbrojtesi-me-i-keq-ne-bote/20%Monthly2015-02-20 18:33
https://presheva.com/messi-ne-jemi-barcelona-i-kemi-obligim-titujt-video/20%Monthly2015-02-20 11:51
https://presheva.com/liverpool-kerkon-immobilen/20%Monthly2015-02-20 11:47
https://presheva.com/alarmohen-serbet-shqiptaret-po-e-pushtojne-nishin/20%Monthly2015-02-20 10:50
https://presheva.com/manchester-united-terhiqet-nga-blerja-e-pogba/20%Monthly2015-02-20 09:50
https://presheva.com/rruga-e-panjohur-e-eksodit-te-kosovareve-video/20%Monthly2015-02-20 09:36
https://presheva.com/mourinho-tek-chelsea-edhe-4-vite/20%Monthly2015-02-20 08:32
https://presheva.com/van-gaal-edhe-200-milione-per-perforcimet-e-veres/20%Monthly2015-02-20 08:31
https://presheva.com/ancelotti-mendon-per-el-classicon-e-22-marsit/20%Monthly2015-02-20 08:30
https://presheva.com/edi-rama-jam-katolik-femijet-e-pare-i-kam-ortodoks-gruan-e-kam-myslimane/20%Monthly2015-02-20 08:28
https://presheva.com/vedatin-e-ka-marre-malli-per-llocin-e-kosoves/20%Monthly2015-02-20 07:22
https://presheva.com/te-manipulosh-me-fatkeqesine/20%Monthly2015-02-20 07:13
https://presheva.com/ja-efektet-e-shendetshme-te-kakaos/20%Monthly2015-02-20 07:11
https://presheva.com/si-te-mposhtim-stresin-permes-ushqimeve/20%Monthly2015-02-20 07:07
https://presheva.com/ushqimet-qe-perdoren-si-ilace-natyrale/20%Monthly2015-02-20 07:03
https://presheva.com/sony-me-telefon-te-ri/20%Monthly2015-02-20 07:01
https://presheva.com/htc-butterfly-3/20%Monthly2015-02-20 06:58
https://presheva.com/ja-sa-ore-gjume-ben-obama-berlusconi-dhe-bill-gates/20%Monthly2015-02-20 06:56
https://presheva.com/5-emrat-e-pare-ne-listen-per-blerjet-e-barcelones/20%Monthly2015-02-19 23:23
https://presheva.com/aguero-beson-se-city-mund-ta-fitoj-titullin/20%Monthly2015-02-19 23:17
https://presheva.com/alcantara-fillon-stervitjet-me-ekipin/20%Monthly2015-02-19 23:15
https://presheva.com/messi-jemi-shume-te-mire/20%Monthly2015-02-19 23:13
https://presheva.com/spastrimi-misterioz-i-malesise-se-bujanocit-dhe-karadakut-te-presheves/20%Monthly2015-02-19 23:11
https://presheva.com/hungaria-serbia-dhe-austria-me-marreveshje-per-ndalimin-e-imigranteve-kosovare/20%Monthly2015-02-19 23:06
https://presheva.com/a-do-te-jete-ky-viti-me-i-mire-ne-kariere-i-leo-messit/20%Monthly2015-02-19 12:35
https://presheva.com/ronaldo-behet-legjende-e-real-madridit/20%Monthly2015-02-19 12:28
https://presheva.com/kepucet-e-reja-te-messit-foto/20%Monthly2015-02-19 12:25
https://presheva.com/busquets-kushton-200-milione-euro/20%Monthly2015-02-19 12:23
https://presheva.com/kush-pritet-te-largohet-nga-manchester-city/20%Monthly2015-02-19 10:31
https://presheva.com/vucic-keshillon-serbet-e-kosoves-me-26-shkurt/20%Monthly2015-02-19 10:24
https://presheva.com/strategjia-e-barcelones-per-ligen-e-kampioneve-gjate-sanksionimit/20%Monthly2015-02-19 10:19
https://presheva.com/sekretet-e-the-beast-makines-qe-udheton-obama/20%Monthly2015-02-19 09:37
https://presheva.com/marchisio-juventus-synon-finalen-e-championsit/20%Monthly2015-02-19 09:23
https://presheva.com/ne-zvicer-ndodhin-150-vetevrasje-ne-vit-per-nje-arsye-te-pabesueshme/20%Monthly2015-02-19 08:36
https://presheva.com/ancelotti-kercenon-kundershtaret-ronaldo-eshte-kthyer/20%Monthly2015-02-19 08:20
https://presheva.com/27-kandidatet-per-topin-e-arte-2015/20%Monthly2015-02-19 08:00
https://presheva.com/5-videot-me-te-shikuara-ne-youtube/20%Monthly2015-02-19 07:33
https://presheva.com/ushtria-pa-dezertore-dhe-komandantet-invalide/20%Monthly2015-02-19 07:30
https://presheva.com/asus-fonepad-7/20%Monthly2015-02-19 07:27
https://presheva.com/audi-r8-2015-2/20%Monthly2015-02-19 07:23
https://presheva.com/si-ta-merrni-vesh-se-vuani-nga-diabeti/20%Monthly2015-02-19 07:15
https://presheva.com/caji-jeshil-dhe-mrekullite-e-tij/20%Monthly2015-02-19 07:12
https://presheva.com/ancelotti-ishte-nje-nate-e-mire-per-ne/20%Monthly2015-02-18 23:10
https://presheva.com/marcelo-reali-eshte-si-nje-familje/20%Monthly2015-02-18 23:06
https://presheva.com/komandanti-i-ucpmb-se-qe-7-vjet-nuk-e-ka-pa-presheven/20%Monthly2015-02-18 22:55
https://presheva.com/htc-one-m9-prezantohet-me-1-mars/20%Monthly2015-02-18 22:40
https://presheva.com/ushqimet-e-duhura-per-nje-humor-te-mire/20%Monthly2015-02-18 22:36
https://presheva.com/gena-sjell-nje-hit-te-kam-dashuri-video/20%Monthly2015-02-18 22:31
https://presheva.com/real-madridi-shkruan-histori-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-02-18 22:25
https://presheva.com/fiton-reali-barazojne-shqiptaret-e-baselit-video/20%Monthly2015-02-18 22:20
https://presheva.com/gjykata-serbe-per-krim-te-teknologjise-se-larte-nis-hetimet-kunder-gold-ag/20%Monthly2015-02-18 19:35
https://presheva.com/gjenden-1000-bokse-cigare-te-braktisura-ne-fshatin-norce-foto/20%Monthly2015-02-18 19:09
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-schalke-real-madrid/20%Monthly2015-02-18 19:01
https://presheva.com/veratti-do-te-shkojme-ne-stamford-bridge-per-fitore/20%Monthly2015-02-18 10:21
https://presheva.com/schalke-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-02-18 10:04
https://presheva.com/gjermania-nis-me-kthimin-masiv-te-kosovareve-nisen-aeroplanet-e-pare/20%Monthly2015-02-18 08:42
https://presheva.com/strategjia-e-ikjes-e-dajes-skender/20%Monthly2015-02-18 06:57
https://presheva.com/kallashi-uron-me-shqip-dance-video/20%Monthly2015-02-18 06:55
https://presheva.com/lg-g4/20%Monthly2015-02-18 06:53
https://presheva.com/galaxy-tab-s2-me-i-holle-se-ipad-air-2/20%Monthly2015-02-18 06:51
https://presheva.com/ja-si-do-te-dukej-toka-pa-diell-video/20%Monthly2015-02-18 06:48
https://presheva.com/ja-si-eshte-nje-dite-pune-e-barak-obames-foto/20%Monthly2015-02-18 06:46
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-patates-se-embel/20%Monthly2015-02-18 06:40
https://presheva.com/cokollata-ul-presionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2015-02-18 06:38
https://presheva.com/ushqimi-i-cili-rrit-furnizimin-me-oksigjen/20%Monthly2015-02-18 06:36
https://presheva.com/kroos-dua-fitore-ndaj-schalkes/20%Monthly2015-02-17 23:41
https://presheva.com/guardiola-tani-duhet-te-fitojme/20%Monthly2015-02-17 23:37
https://presheva.com/mustafa-uron-kreret-e-kosoves-me-rastin-e-pavarsise/20%Monthly2015-02-17 23:14
https://presheva.com/ja-pse-psg-eshte-me-i-miri-ne-europe/20%Monthly2015-02-17 23:08
https://presheva.com/luiz-courtois-e-shpetoi-chelsean/20%Monthly2015-02-17 23:04
https://presheva.com/kadri-veseli-askush-nuk-ik-prej-qejfi/20%Monthly2015-02-17 23:01
https://presheva.com/schalke-nuk-i-frigohet-ronaldos/20%Monthly2015-02-17 15:58
https://presheva.com/ultimatum-per-inzaghin-fitore-ose-ik/20%Monthly2015-02-17 15:56
https://presheva.com/mustafa-ne-kosove-mund-te-jetohet-mos-u-largoni-por-punoni/20%Monthly2015-02-17 15:49
https://presheva.com/david-villa-pellegrini-i-di-dobesite-e-barcelones/20%Monthly2015-02-17 10:35
https://presheva.com/david-luiz-kujdes-nga-diego-costa/20%Monthly2015-02-17 10:11
https://presheva.com/psg-chelsea-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-02-17 09:40
https://presheva.com/kosova-sot-kremton-7-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2015-02-17 09:14
https://presheva.com/mourinho-kam-refuzuar-psg-n-per-chelsean/20%Monthly2015-02-17 08:54
https://presheva.com/ja-te-gjitha-asistimet-e-leo-messit-video/20%Monthly2015-02-17 08:47
https://presheva.com/hurma-dhe-mrekullite-e-tij/20%Monthly2015-02-17 08:23
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-ne-treg-me-22-mars/20%Monthly2015-02-17 08:21
https://presheva.com/cili-web-shfletues-eshte-me-i-sigurte/20%Monthly2015-02-17 08:20
https://presheva.com/opel-astra-1-6-cdti/20%Monthly2015-02-17 08:18
https://presheva.com/dafina-me-nje-projekt-te-ri/20%Monthly2015-02-17 08:16
https://presheva.com/falcao-cuditet-se-po-zevendesohet-video/20%Monthly2015-02-17 08:04
https://presheva.com/pepe-i-gatshem-kunder-schalkes/20%Monthly2015-02-16 23:58
https://presheva.com/toni-kroos-mbreti-i-pasimeve/20%Monthly2015-02-16 22:58
https://presheva.com/manchester-united-kerkon-shkembim-mata-koke/20%Monthly2015-02-16 22:54
https://presheva.com/kroos-schalke-eshte-skuader-e-forte/20%Monthly2015-02-16 22:52
https://presheva.com/hidhet-shorti-i-cerekfinales-se-fa-cup/20%Monthly2015-02-16 22:46
https://presheva.com/ja-sa-miliona-euro-vlen-cristiano-ronaldo/20%Monthly2015-02-16 22:44
https://presheva.com/psg-kerkon-raheem-sterling/20%Monthly2015-02-16 22:42
https://presheva.com/halimi-materniteti-i-kompletur-por-mbetet-i-mbyllur/20%Monthly2015-02-16 22:40
https://presheva.com/kush-do-te-luaj-mesfushor-defanziv-tek-real-madridi/20%Monthly2015-02-16 14:41
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ne-migrimet-e-jashtme-rezultatet-e-nje-hulumtimi-empirik/20%Monthly2015-02-16 11:44
https://presheva.com/simeone-une-fajtor-per-humbjen/20%Monthly2015-02-16 11:19
https://presheva.com/liverpool-synon-trofeun-e-europa-league/20%Monthly2015-02-16 11:16
https://presheva.com/mesimet-qe-duhet-nxjerre-nga-eksodi/20%Monthly2015-02-16 11:11
https://presheva.com/rama-jo-kufij-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2015-02-16 11:06
https://presheva.com/ja-si-ndertohet-anija-me-e-madhe-ne-bote-video/20%Monthly2015-02-16 11:01
https://presheva.com/ky-eshte-kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote/20%Monthly2015-02-16 10:58
https://presheva.com/nokia-lumia-520/20%Monthly2015-02-16 10:57
https://presheva.com/ja-si-mund-te-shmangin-ngrenjen-e-thonjve/20%Monthly2015-02-16 10:55
https://presheva.com/caji-i-kamomilit-mbrojtes-nga-kanceri/20%Monthly2015-02-16 10:54
https://presheva.com/keshilla-per-kujdesin-e-lekures-ne-pranvere/20%Monthly2015-02-16 10:53
https://presheva.com/benzema-kalon-me-gola-ronaldon/20%Monthly2015-02-16 10:51
https://presheva.com/godin-nuk-dorezohemi-per-titullin-e-la-ligas/20%Monthly2015-02-16 10:50
https://presheva.com/cazorla-ne-atletico-madrid/20%Monthly2015-02-16 10:49
https://presheva.com/zidane-inspirohet-me-guardiolan/20%Monthly2015-02-16 01:27
https://presheva.com/hazard-nuk-transferohet-tek-psg/20%Monthly2015-02-16 01:24
https://presheva.com/kallashi-me-nje-grumbull-parash/20%Monthly2015-02-16 01:23
https://presheva.com/fotografi-te-jashtezakonshme-te-ushtareve-amerikane-gjate-trajnimeve-per-mbijetese-ne-xhungel/20%Monthly2015-02-16 01:20
https://presheva.com/fluturimi-250-metersh-i-kercimtarit-slloven-mahnit-boten/20%Monthly2015-02-16 01:11
https://presheva.com/shqiperia-faleminderon-luginen-perqafim-vellazeror-te-gjitheve-video/20%Monthly2015-02-16 01:06
https://presheva.com/inzaghi-nje-periudhe-e-veshtire-per-milanin/20%Monthly2015-02-15 18:30
https://presheva.com/barcelona-shkaterron-levanten-video/20%Monthly2015-02-15 18:25
https://presheva.com/po-ikin-nga-kosova-edhe-ata-me-rroge-650-euro-video/20%Monthly2015-02-15 18:20
https://presheva.com/gjahu-pjesa-ii/20%Monthly2015-02-15 18:18
https://presheva.com/a-u-fishkellua-casillas-nga-tifozet-e-realit-video/20%Monthly2015-02-15 14:08
https://presheva.com/milani-nuk-fiton-as-me-empolin-video/20%Monthly2015-02-15 14:06
https://presheva.com/suedia-do-te-ktheje-azilantet-nga-kosova-serbia/20%Monthly2015-02-15 13:57
https://presheva.com/tuna-pranon-100-trendafila-per-shen-valentin-foto/20%Monthly2015-02-14 23:51
https://presheva.com/proverbe-te-ndryshme-per-parane/20%Monthly2015-02-14 23:40
https://presheva.com/lugina-ne-ndihme-te-te-permbyturve-ne-shqiperi/20%Monthly2015-02-14 23:36
https://presheva.com/keto-jane-arsyet-e-largimit-te-kosovareve-video/20%Monthly2015-02-14 23:33
https://presheva.com/molla-e-kuce/20%Monthly2015-02-14 23:26
https://presheva.com/enrique-messi-eshte-nga-nje-planet-tjeter/20%Monthly2015-02-14 16:01
https://presheva.com/hitzfeld-bayern-me-i-forte-se-reali-e-barcelona/20%Monthly2015-02-14 16:00
https://presheva.com/vetem-25-e-zviceraneve-duan-te-bashkepunojne-me-shqiptaret/20%Monthly2015-02-14 15:56
https://presheva.com/daciq-nuk-ka-viza-per-serbine-per-shkak-te-migrimit-te-kosovareve/20%Monthly2015-02-14 10:10
https://presheva.com/enrique-kunder-levantes-kercenon-guardiolan/20%Monthly2015-02-14 09:57
https://presheva.com/berlusconi-shet-milanin-tajlandezeve/20%Monthly2015-02-14 09:55
https://presheva.com/barcelona-kerkon-juan-matan/20%Monthly2015-02-14 09:46
https://presheva.com/dzeko-rikthehet-ne-bundeslige/20%Monthly2015-02-14 09:44
https://presheva.com/filmi-i-xhiruar-me-iphone-6-video/20%Monthly2015-02-14 08:00
https://presheva.com/ja-ushqimet-e-duhura-per-tu-ndjere-te-ngopur/20%Monthly2015-02-14 07:58
https://presheva.com/ja-ushqimet-mbrojtese-ndaj-shendetit-te-zemres/20%Monthly2015-02-14 07:56
https://presheva.com/cili-eshte-muaji-me-i-keq-per-gjume/20%Monthly2015-02-14 07:54
https://presheva.com/kjo-eshte-cante-vdekjeprurese-ja-cfare-ka-brenda-saj/20%Monthly2015-02-14 07:52
https://presheva.com/manchester-united-gati-81-milione-per-cavanin/20%Monthly2015-02-14 07:44
https://presheva.com/sertiq-shteti-do-ti-ndihmoje-bizneset-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-02-14 07:42
https://presheva.com/futbollistet-preshevar-u13-dhe-u15-ne-turnirin-mbarekombtare-ne-gjakove/20%Monthly2015-02-14 00:18
https://presheva.com/hernandez-lamtumire-real/20%Monthly2015-02-13 23:54
https://presheva.com/ancelottit-nuk-intereson-jeta-private-e-futbollisteve/20%Monthly2015-02-13 23:52
https://presheva.com/guardiola-nuk-merzitet-per-formen-e-dobet-te-lewandowskit/20%Monthly2015-02-13 23:51
https://presheva.com/arrestohen-tre-preshevar-per-trafikim-te-njerezve/20%Monthly2015-02-13 23:47
https://presheva.com/policia-e-kosoves-te-ndal-strukturat-paralele-serbe-nese-guxon-e-jo-luginasit/20%Monthly2015-02-13 23:42
https://presheva.com/keshtu-jetojne-azilkerkuesit-ne-schneeberg-video/20%Monthly2015-02-13 23:37
https://presheva.com/dita-e-valentinit-a-duheni-vetem-per-hir-te-tij/20%Monthly2015-02-13 23:34
https://presheva.com/loew-mund-ta-zevendesoj-ancelottin-tek-reali/20%Monthly2015-02-13 12:06
https://presheva.com/pique-dua-te-pensionohem-tek-barcelona/20%Monthly2015-02-13 12:04
https://presheva.com/cuadrado-ska-me-mire-se-chelsea/20%Monthly2015-02-13 12:02
https://presheva.com/ronaldo-i-gatshem-ti-hakmerret/20%Monthly2015-02-13 12:01
https://presheva.com/vendimi-i-gjermanise14-dite-per-shqyrtimin-e-procedurave-per-azilkerkuesit-nga-kosova/20%Monthly2015-02-13 11:57
https://presheva.com/ronaldo-pranon-se-ka-gabuar/20%Monthly2015-02-13 09:52
https://presheva.com/goldenconcept-i-dhuron-ronaldos-iphone-6-me-ari/20%Monthly2015-02-13 09:50
https://presheva.com/miranda-tek-manchester-united/20%Monthly2015-02-13 09:44
https://presheva.com/me-jep-vec-buke-do-te-kthehem-ne-kosove-video/20%Monthly2015-02-13 09:37
https://presheva.com/barcelones-po-i-largohen-tifozet/20%Monthly2015-02-13 09:32
https://presheva.com/fanellat-e-reja-te-real-madrid-barcelones-video/20%Monthly2015-02-13 08:42
https://presheva.com/kush-eshte-shefi-ne-barcelone-messi-apo-enrique/20%Monthly2015-02-13 08:06
https://presheva.com/atdheu-i-sakatosur/20%Monthly2015-02-13 08:02
https://presheva.com/seriali-komik-dekalogu-kuq-e-zi-me-kombetaren-shqiptare-te-humori/20%Monthly2015-02-13 08:01
https://presheva.com/ja-si-tenton-obama-te-beje-selfie/20%Monthly2015-02-13 07:56
https://presheva.com/youtube-behet-me-radio/20%Monthly2015-02-13 07:49
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-rrushit-te-zi/20%Monthly2015-02-13 07:47
https://presheva.com/si-te-luftoni-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2015-02-13 07:45
https://presheva.com/lodhja-kronike-nje-semundje-reale/20%Monthly2015-02-13 07:42
https://presheva.com/gjermania-dergon-police-ne-kufirin-hungari-serbi/20%Monthly2015-02-13 07:03
https://presheva.com/mathieu-kam-pasur-probleme-ne-fillim-tek-barcelona/20%Monthly2015-02-13 06:42
https://presheva.com/lendohet-coentrao-mungon-nje-muaj/20%Monthly2015-02-13 06:40
https://presheva.com/rivalet-thone-se-mercedesi-eshte-i-paarritshem/20%Monthly2015-02-12 23:13
https://presheva.com/pepe-i-rikthehet-stervitjeve/20%Monthly2015-02-12 22:45
https://presheva.com/irina-shayk-zbulon-arsyen-e-ndarjes-me-ronaldon/20%Monthly2015-02-12 22:41
https://presheva.com/dieta-dhe-ushqimi-kyc-per-top-formen-e-leo-messit/20%Monthly2015-02-12 22:39
https://presheva.com/bllokohen-taksite-e-linjave-presheve-dhe-bujanoc-qe-shkojne-ne-gjilan/20%Monthly2015-02-12 22:35
https://presheva.com/e-r-nga-bujanoci-kapet-me-1-5-kg-marihuane-afer-kufirit-te-shqiperise/20%Monthly2015-02-12 22:28
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-eshte-lideri-i-real-madridit/20%Monthly2015-02-12 11:08
https://presheva.com/sertiq-vulin-e-stankoviq-neser-ne-bujanoc-per-zhillim-ekonomik/20%Monthly2015-02-12 09:43
https://presheva.com/fillojne-ndryshimet-te-real-madridi-navas-titullar/20%Monthly2015-02-12 09:41
https://presheva.com/messi-vjell-edhe-kunder-villareal-video/20%Monthly2015-02-12 09:31
https://presheva.com/real-madridi-kerkon-danilon-e-portos/20%Monthly2015-02-12 09:29
https://presheva.com/a-ia-vlen-me-te-shohesh-lajmet-ne-tv/20%Monthly2015-02-12 07:31
https://presheva.com/adelina-ismaili-e-lumtur/20%Monthly2015-02-12 07:29
https://presheva.com/ledri-nuk-eshte-fejuar/20%Monthly2015-02-12 07:27
https://presheva.com/cka-mendon-ancelotti-per-ibrahimovicin/20%Monthly2015-02-12 07:24
https://presheva.com/interi-largon-podolskin-per-lavezzin/20%Monthly2015-02-12 07:16
https://presheva.com/de-jong-drejt-juventusit/20%Monthly2015-02-12 06:45
https://presheva.com/iphone-6-me-i-shtrenjte-shitet-per-3-5-milione-dollare-video/20%Monthly2015-02-12 06:44
https://presheva.com/galaxy-s6-ekran-ne-dy-versione/20%Monthly2015-02-12 06:41
https://presheva.com/sa-filxhane-kafe-duhet-te-pini-ne-dite-zbulojeni-sipas-kategorive/20%Monthly2015-02-12 06:39
https://presheva.com/elementet-ushqimore-qe-garantojne-shendetin-e-zemres/20%Monthly2015-02-12 06:38
https://presheva.com/pija-ideale-kunder-gripit/20%Monthly2015-02-12 06:37
https://presheva.com/anglia-ndalon-duhanin-ne-makina/20%Monthly2015-02-12 06:36
https://presheva.com/keta-jane-deshmoret-dhe-veteranet-e-uck-se-nga-presheva-e-bujanoci/20%Monthly2015-02-11 23:56
https://presheva.com/ne-llucan-te-bujanocit-policia-gjen-960-kilogram-duhan-foto/20%Monthly2015-02-11 23:05
https://presheva.com/ndikimi-negativ-i-dyshimeve-ne-jeten-tone/20%Monthly2015-02-11 22:58
https://presheva.com/nderprehet-migrimi-i-kosovareve-neper-dheun-e-bardhe-video/20%Monthly2015-02-11 22:55
https://presheva.com/modric-te-kthehet-me-10-mars-kunder-schalke-04/20%Monthly2015-02-11 11:37
https://presheva.com/chelsea-mendon-per-mauro-icardin/20%Monthly2015-02-11 11:34
https://presheva.com/ja-6-kushtet-e-be-se-qe-duhet-ti-plotesoje-serbia/20%Monthly2015-02-11 11:32
https://presheva.com/shitja-e-leo-messit-do-te-ishte-gabim-i-madh/20%Monthly2015-02-11 10:16
https://presheva.com/james-dhe-khedira-denohen-per-ronaldon/20%Monthly2015-02-11 10:14
https://presheva.com/shkembim-curtois-varane/20%Monthly2015-02-11 10:11
https://presheva.com/reus-sakrifikoi-miliona-per-besnikeri-ndaj-dortmundit/20%Monthly2015-02-11 10:05
https://presheva.com/mucibaben-nuk-e-nderron-me-minhenin-e-as-gomarin-nuk-e-jep-per-bmw-foto/20%Monthly2015-02-11 10:01
https://presheva.com/a-do-te-largohet-keylor-navas-nga-real-madrid/20%Monthly2015-02-11 08:19
https://presheva.com/gjykata-bllokon-rinovimin-e-santiago-bernabeut/20%Monthly2015-02-11 08:18
https://presheva.com/thone-se-hungaria-nuk-eshte-zgjidhja/20%Monthly2015-02-11 07:35
https://presheva.com/policia-e-dubait-tregon-superveturat-video/20%Monthly2015-02-11 07:32
https://presheva.com/facebook-planifikon-te-integroje-whatsapp-in/20%Monthly2015-02-11 07:29
https://presheva.com/menyra-per-te-lehtesuar-dhimbjen-e-fytit/20%Monthly2015-02-11 07:27
https://presheva.com/si-te-veprosh-kur-ankthi-nuk-te-le-te-flesh/20%Monthly2015-02-11 07:23
https://presheva.com/koeman-city-nuk-mund-ta-mposhte-barcelonen/20%Monthly2015-02-11 07:20
https://presheva.com/marquinhos-kerkohet-nga-united/20%Monthly2015-02-11 07:18
https://presheva.com/10-kandidatet-per-veturen-me-te-mire-ne-bote-2015/20%Monthly2015-02-10 23:49
https://presheva.com/sony-xperia-e4-premton-bateri-qe-zgjate-dy-dite/20%Monthly2015-02-10 23:39
https://presheva.com/apple-duke-pergatitur-ios-9/20%Monthly2015-02-10 23:37
https://presheva.com/ja-si-shpeton-nga-shinat-e-trenit-video/20%Monthly2015-02-10 23:35
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-konsumimi-i-ujit-gjate-ngrenjes/20%Monthly2015-02-10 23:32
https://presheva.com/mourinho-ja-pse-u-largova-nga-reali/20%Monthly2015-02-10 23:31
https://presheva.com/drejtori-sportiv-braida-kritikon-barcelonen-per-shitjen-e-sanchezit/20%Monthly2015-02-10 23:29
https://presheva.com/mascherano-mbron-ronaldon/20%Monthly2015-02-10 23:24
https://presheva.com/stefanoviq-ftesa-per-kthimin-e-lapidarit-te-ucpmb-se-qellim-keqe-qe-con-ne-destabilizim-te-situates/20%Monthly2015-02-10 22:59
https://presheva.com/cfare-kerkon-knsh-nga-ministria-e-arsimit-te-kosoves/20%Monthly2015-02-10 22:47
https://presheva.com/kur-do-ta-kthej-mup-i-lapidarin-e-ucpmb-se/20%Monthly2015-02-10 22:36
https://presheva.com/lideret-e-lugines-mes-optimizmit-dhe-pesimizmit-rreth-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2015-02-10 22:24
https://presheva.com/serbet-nuk-ikin-nga-kosova-video/20%Monthly2015-02-10 22:04
https://presheva.com/bogdanov-ja-pse-hyra-ne-stadium-gjate-ndeshjes-serbi-shqiperi-video/20%Monthly2015-02-10 11:23
https://presheva.com/transparent-kunder-ronaldos-frika-nga-2006/20%Monthly2015-02-10 09:46
https://presheva.com/tallen-mediet-serbe-me-ikjen-e-shqiptareve-emigracija-turs/20%Monthly2015-02-10 09:20
https://presheva.com/ja-si-e-shohin-shqiptaret-nga-zvicra-eksodin-e-kosovareve/20%Monthly2015-02-10 09:05
https://presheva.com/ribery-pas-lendimit-i-kthehet-fushes/20%Monthly2015-02-10 08:43
https://presheva.com/ibra-parisi-duhet-ta-zevendesoj-kullen-e-eiffelit-me-nje-statuje-timen-video/20%Monthly2015-02-10 08:42
https://presheva.com/garcia-ai-nuk-ishte-ronaldo/20%Monthly2015-02-10 08:33
https://presheva.com/ronaldo-e-fitojme-kampionatin-spanjoll/20%Monthly2015-02-10 07:26
https://presheva.com/marreveshja-manchester-united-adidas/20%Monthly2015-02-10 07:11
https://presheva.com/mercedesi-do-te-dominoje-edhe-ne-vitin-2015/20%Monthly2015-02-10 07:09
https://presheva.com/pellegrini-edhe-chelsea-mund-te-humbe/20%Monthly2015-02-10 07:06
https://presheva.com/rreziku-nga-anarkia-crregullimi-individual-dhe-kolektiv/20%Monthly2015-02-10 07:02
https://presheva.com/fjolla-morina-kerkon-ta-shikojme-ne-sy-foto/20%Monthly2015-02-10 07:00
https://presheva.com/shikoni-shtrengimin-e-duarve-te-arabeve-me-familjen-mbreterore-video/20%Monthly2015-02-10 06:57
https://presheva.com/bandat-kineze-lufte-ne-mes-te-rruges-video/20%Monthly2015-02-10 06:54
https://presheva.com/htc-desire-626/20%Monthly2015-02-10 06:51
https://presheva.com/cka-jane-sulmet-ddos/20%Monthly2015-02-10 06:48
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-kur-ndalohet-pirja-e-duhanit/20%Monthly2015-02-10 06:46
https://presheva.com/pse-kemi-dhimbje-te-gjunjeve-me-shume-gjate-dimrit/20%Monthly2015-02-10 06:44
https://presheva.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-kur-keni-grip-ose-ftohje/20%Monthly2015-02-10 06:39
https://presheva.com/dialogu-ne-bruksel-nenshkruhet-marreveshja-per-drejtesine/20%Monthly2015-02-10 06:37
https://presheva.com/ronaldo-apo-neymar-cili-eshte-driblues-me-i-mire/20%Monthly2015-02-09 22:48
https://presheva.com/shaqiri-dhe-kovacic-pershendesin-me-shqiponje/20%Monthly2015-02-09 22:34
https://presheva.com/nuk-punohet-me-16-dhe-17-shkurt/20%Monthly2015-02-09 18:03
https://presheva.com/cfare-eshte-teknologjia-e-ekranit-4k/20%Monthly2015-02-09 17:52
https://presheva.com/i-ve-flaken-vetes-dhe-hidhet-nga-30-metra-lartesi-video/20%Monthly2015-02-09 17:47
https://presheva.com/perez-ne-stervitjen-e-real-madridit-video/20%Monthly2015-02-09 17:41
https://presheva.com/mendes-de-gea-nuk-ka-marreveshje-me-real-madridin/20%Monthly2015-02-09 17:34
https://presheva.com/xavi-jemi-ne-forme-te-mire/20%Monthly2015-02-09 17:33
https://presheva.com/fabregas-kthehet-ne-fushe-kunder-evertonit/20%Monthly2015-02-09 17:32
https://presheva.com/tifozet-casillas-dhe-ronaldo-fajtoret-kunder-atleticos/20%Monthly2015-02-09 17:29
https://presheva.com/deputetet-popullor-kerkojne-zgjidhje-urgjente-me-nostrifikimin-e-diplomave/20%Monthly2015-02-09 17:27
https://presheva.com/policia-serbe-plackit-emigrante-te-kosoves-ne-subotice/20%Monthly2015-02-09 17:22
https://presheva.com/mehmet-kraja-%e2%80%8bku-ishe-ti-adam/20%Monthly2015-02-09 12:18
https://presheva.com/swissleaks-kush-jane-milioneret-e-ballkanit-me-llogarite-bankare-ne-zvicer/20%Monthly2015-02-09 11:42
https://presheva.com/soni-malaj-para-15-viteve-dhe-sot/20%Monthly2015-02-09 11:16
https://presheva.com/pas-fitores-klopp-ndjehet-i-lehtesuar/20%Monthly2015-02-09 11:14
https://presheva.com/numri-i-azilkerkuesve-ne-gjermani-rritet-per-70-kosovaret-te-dytet-pas-sirianeve/20%Monthly2015-02-09 11:01
https://presheva.com/courtois-synim-i-real-madridit/20%Monthly2015-02-09 10:09
https://presheva.com/ruajtja-e-permendores-serbe-mbi-llucan-kushtoi-600-000-euro/20%Monthly2015-02-09 10:05
https://presheva.com/ja-se-si-eshte-dukur-bleona-ne-grammys/20%Monthly2015-02-09 07:18
https://presheva.com/bregu-i-fildishte-kampion-ne-kupen-e-afrikes/20%Monthly2015-02-08 22:49
https://presheva.com/barcelona-shkatrron-bilbaon-ne-san-mames/20%Monthly2015-02-08 22:02
https://presheva.com/qindra-persona-kalojne-naten-malet-ne-kufirin-serbi-hungari-video/20%Monthly2015-02-08 21:55
https://presheva.com/shqipe-jonuzi-nga-presheva-sivjet-ne-artist-in-residence-ne-vjene/20%Monthly2015-02-08 19:54
https://presheva.com/nje-shqiptar-nga-serbia-arrestohet-ne-pogragje-per-kontrabandim-te-mallrave/20%Monthly2015-02-08 19:46
https://presheva.com/si-te-shpetoni-nga-migrena/20%Monthly2015-02-08 19:31
https://presheva.com/ja-si-kuptohet-mungesa-e-vitaminave/20%Monthly2015-02-08 19:29
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-do-te-mberrije-ne-1-mars/20%Monthly2015-02-08 19:23
https://presheva.com/raiola-pogba-do-te-kushtoje-me-shume-se-ronaldo/20%Monthly2015-02-08 19:17
https://presheva.com/kush-po-thote-ska-pune-ja-sa-fitohet-nga-punimi-i-tokes/20%Monthly2015-02-08 19:15
https://presheva.com/materniteti-ne-presheve-i-hapur-por-ende-nuk-punon-video/20%Monthly2015-02-08 19:07
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-athletic-bilbao-barcelona/20%Monthly2015-02-08 18:58
https://presheva.com/kapen-120-kilogram-duhan-dyshohet-se-ishin-blere-ne-bujanoc-e-presheve/20%Monthly2015-02-08 18:55
https://presheva.com/manchester-united-duhet-ta-mbaj-falcaon/20%Monthly2015-02-08 18:52
https://presheva.com/zidane-ronaldo-eshte-nje-alien/20%Monthly2015-02-08 18:43
https://presheva.com/egzodi-2015/20%Monthly2015-02-08 18:39
https://presheva.com/gjahu/20%Monthly2015-02-08 18:38
https://presheva.com/zbulimi-i-fundit-i-mediave-serbe-shqiptaret-po-ikin-nga-kanceri-dhe-xhihadi/20%Monthly2015-02-08 18:36
https://presheva.com/gili-ua-qan-hallet-emigranteve-video/20%Monthly2015-02-08 00:14
https://presheva.com/politikane-apo-ju-ze-gjumi-naten/20%Monthly2015-02-08 00:12
https://presheva.com/ja-cfare-na-duhet-per-mbrojtjen-e-mishit-te-dhembeve/20%Monthly2015-02-07 23:39
https://presheva.com/studim-facebook-u-shkakton-depresionin/20%Monthly2015-02-07 23:36
https://presheva.com/inteligjenca-kryesisht-trashegohet/20%Monthly2015-02-07 23:34
https://presheva.com/shkolla-e-pare-shqipe-ne-lugine-filloi-me-3-janar-1945-ne-terrnoc-dhe-me-6-shkurt-1945-ne-raince/20%Monthly2015-02-07 23:28
https://presheva.com/simeone-tregon-se-si-e-mposhten-real-madridin/20%Monthly2015-02-07 23:19
https://presheva.com/brenda-24-oreve-serbia-ndalon-159-kosovare-per-kalim-ilegal-te-kufirit/20%Monthly2015-02-07 23:15
https://presheva.com/ikja-e-madhe-rrefimet-nga-hungaria-video/20%Monthly2015-02-07 13:59
https://presheva.com/ndalohet-qarkullim-i-automjeteve-ne-autostrade-afer-bujanocit/20%Monthly2015-02-07 11:27
https://presheva.com/bale-do-ta-mposhtim-atleticon/20%Monthly2015-02-07 11:13
https://presheva.com/psg-mendon-ta-transferoj-di-marian/20%Monthly2015-02-07 11:12
https://presheva.com/mourinho-city-nuk-e-meriton-titullin-e-kampionit/20%Monthly2015-02-07 11:11
https://presheva.com/rruga-e-mjerimit-e-emigranteve-kosovare/20%Monthly2015-02-07 11:09
https://presheva.com/cka-i-tha-fernando-torres-neymarit/20%Monthly2015-02-07 00:05
https://presheva.com/rrefimi-trondites-i-familjes-kosovare-qe-u-kthye-nga-hungaria-video/20%Monthly2015-02-06 23:58
https://presheva.com/el-classico-ne-camp-nou-luhet-me-22-mars-ora-2100/20%Monthly2015-02-06 23:57
https://presheva.com/ronaldo-mund-luaje-deri-ne-40-vjet/20%Monthly2015-02-06 23:54
https://presheva.com/guardiola-tek-arsenal/20%Monthly2015-02-06 23:52
https://presheva.com/serbet-kerkojne-nga-qeveria-ta-ndaloje-shqiptarizimin-e-bujanocit/20%Monthly2015-02-06 23:49
https://presheva.com/retro-asyl-1992/20%Monthly2015-02-06 23:33
https://presheva.com/me-7-shkurt-2015-mbushen-70-vjet-te-shkolles-se-pare-shqipe-ne-presheve/20%Monthly2015-02-06 23:28
https://presheva.com/ancelotti-zidan-do-te-behet-trajner-i-real-madridit/20%Monthly2015-02-06 18:24
https://presheva.com/5-probleme-kyce-te-skype-dhe-si-ti-zgjidhni-ato/20%Monthly2015-02-06 18:03
https://presheva.com/ja-si-mund-te-shmangim-aromen-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2015-02-06 18:01
https://presheva.com/frutat-e-duhura-per-nje-gjume-te-mire/20%Monthly2015-02-06 17:59
https://presheva.com/mourinho-i-lumtur-qe-kam-cuadradon-ne-skuader/20%Monthly2015-02-06 17:58
https://presheva.com/ushqimet-qe-ulin-kolesterolin/20%Monthly2015-02-06 17:55
https://presheva.com/leo-messi-zbulon-tatuazhin-e-ri/20%Monthly2015-02-06 17:49
https://presheva.com/nasri-dhe-mangala-te-gatshem-kunder-hull-city/20%Monthly2015-02-06 17:47
https://presheva.com/guardiola-nuk-ka-krize-tek-bayerni/20%Monthly2015-02-06 17:44
https://presheva.com/barcelona-pas-danilo-ne-vend-te-alvesit/20%Monthly2015-02-06 17:38
https://presheva.com/lumi-moravica-bllokon-rrugen-zhunice-bushtran-foto-video/20%Monthly2015-02-06 17:32
https://presheva.com/emigrantet-kosovar-te-kapur-nga-policia-serbe-foto/20%Monthly2015-02-06 17:15
https://presheva.com/fotolajm-shiu-vershon-presheven/20%Monthly2015-02-06 12:52
https://presheva.com/daciq-serbia-ka-paguar-500-mln-euro-borxhe-te-kosoves/20%Monthly2015-02-06 12:13
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-manchester-united-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-02-06 12:11
https://presheva.com/ancelotti-me-plot-ndryshime-kunder-atleticos/20%Monthly2015-02-06 12:03
https://presheva.com/man-united-e-deshiron-daniel-alvesin/20%Monthly2015-02-06 12:03
https://presheva.com/ronaldomania-lende-universitare-ne-kanada/20%Monthly2015-02-06 12:01
https://presheva.com/brenda-48-oreve-serbia-arrestoi-290-emigrant-te-kosoves/20%Monthly2015-02-06 12:00
https://presheva.com/isco-nje-sfide-e-zjarrte-per-te-dyja-skuadrat/20%Monthly2015-02-06 08:48
https://presheva.com/real-madridi-shkemben-reus-jese/20%Monthly2015-02-06 08:09
https://presheva.com/james-do-te-kthehem-edhe-me-i-forte/20%Monthly2015-02-06 08:04
https://presheva.com/ja-si-uroi-barcelona-ditelindjen-neymarit-video/20%Monthly2015-02-06 08:00
https://presheva.com/kompany-kercenon-chelsean-mund-ta-marrim-kreun/20%Monthly2015-02-06 07:54
https://presheva.com/klopp-nuk-dorezohet/20%Monthly2015-02-06 07:52
https://presheva.com/shtepia-ne-pazar-veterani-i-uck-se-synonin-migrimin-video/20%Monthly2015-02-06 07:25
https://presheva.com/instagram-sjell-risine-me-te-re-per-videot/20%Monthly2015-02-05 23:45
https://presheva.com/youtube-me-funksion-te-ri-per-ndryshimin-e-kendeve-te-kamerave/20%Monthly2015-02-05 23:33
https://presheva.com/7-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-ndryshoni-tek-vetja/20%Monthly2015-02-05 23:30
https://presheva.com/a-keni-probleme-me-gjume-te-gjithe-gjenite-kane-pasur/20%Monthly2018-02-23 06:31
https://presheva.com/mbyllen-testet-ne-jerez-raikkonen-para-te-gjitheve/20%Monthly2015-02-05 23:26
https://presheva.com/tiago-paralajmeron-realin-mund-ti-mposhtim/20%Monthly2015-02-05 23:23
https://presheva.com/ja-pse-reali-do-te-shpallet-kampion-i-la-ligas/20%Monthly2015-02-05 23:17
https://presheva.com/helmohen-me-spray-17-nxenes-nga-shkolla-e-mesme/20%Monthly2015-02-05 22:58
https://presheva.com/e-dhimbshme-dy-nxenese-pershendeten-me-shoket-e-klases-para-ikjes-nga-kosova-video/20%Monthly2015-02-05 22:08
https://presheva.com/rrugetimi-nga-serbia-ne-hungari-trafikantet-tregojne-malet-per-te-kaluar-kufirin-video/20%Monthly2015-02-05 22:04
https://presheva.com/guardiola-ne-manchester-city/20%Monthly2015-02-05 12:17
https://presheva.com/camp-nou-emerohet-ne-qatar-airways/20%Monthly2015-02-05 12:05
https://presheva.com/ja-lista-e-barcelones-per-blerjet-e-ardhshme/20%Monthly2015-02-05 09:02
https://presheva.com/mund-te-shkarkohet-jurgen-klopp/20%Monthly2015-02-05 08:38
https://presheva.com/kalimi-i-paligjshem-i-kufirit-serbi-hungari-video/20%Monthly2015-02-05 07:44
https://presheva.com/ja-cili-eshte-cmimi-i-samsung-galaxy-s6/20%Monthly2015-02-05 07:12
https://presheva.com/vw-golf-r-line/20%Monthly2015-02-05 07:09
https://presheva.com/maske-ideale-per-floket-e-thate/20%Monthly2015-02-05 07:07
https://presheva.com/cfare-po-ndikon-ne-renien-e-trendit-te-tableteve/20%Monthly2015-02-05 07:05
https://presheva.com/samsung-shet-630-000-galaxy-note-edge/20%Monthly2015-02-05 07:03
https://presheva.com/cbombardim-pergatit-arta-bajrami/20%Monthly2015-02-05 06:51
https://presheva.com/shitet-golf-iv-per-migrim/20%Monthly2015-02-05 06:49
https://presheva.com/zemerimi-shkakton-sulm-ne-zemer/20%Monthly2015-02-05 06:46
https://presheva.com/abdixhiku-ka-dicka-te-pazakonte-ne-eksodin-e-kosovareve/20%Monthly2015-02-05 06:41
https://presheva.com/ss15-ja-fshehtesia-e-suksesit-te-cristiano-ronaldos/20%Monthly2015-02-05 00:12
https://presheva.com/james-rodriguez-2-muaj-jashte-fushe/20%Monthly2015-02-04 23:45
https://presheva.com/fiku-me-veti-sheruese/20%Monthly2015-02-04 22:58
https://presheva.com/neymar-messi-idhulli-im/20%Monthly2015-02-04 22:57
https://presheva.com/godin-i-motivuar-kunder-realit/20%Monthly2015-02-04 22:55
https://presheva.com/ramos-dhe-james-ne-dyshim-per-derbin-madrilen/20%Monthly2015-02-04 22:53
https://presheva.com/turqi-ne-automjetin-me-targa-shqiptare-gjenden-rreth-51-kg-heroine/20%Monthly2015-02-04 22:50
https://presheva.com/gjermania-keshillon-mos-e-braktisni-vendin-se-shpejti-ju-kthejme-ne-kosove/20%Monthly2015-02-04 22:49
https://presheva.com/zyra-e-komisionerit-te-larte-te-osbe-se-vizituan-kksh/20%Monthly2015-02-04 22:42
https://presheva.com/barcelona-akuzon-real-madridin/20%Monthly2015-02-04 09:14
https://presheva.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-shkaktohet-depresioni/20%Monthly2015-02-04 07:58
https://presheva.com/kafja-e-gjelber-e-mban-diabetin-nen-kontroll/20%Monthly2015-02-04 07:47
https://presheva.com/van-gaal-man-utd-mund-ta-fitoj-fa-cup/20%Monthly2015-02-04 07:40
https://presheva.com/azilkerkuesit-kosovare-ne-austri-nuk-kthehemi-ne-kosove/20%Monthly2015-02-04 07:27
https://presheva.com/ancelotti-ndaj-sevillas-sfide-e-veshtire/20%Monthly2015-02-03 23:34
https://presheva.com/gazetari-kritikon-messin-mendjemadh-e-i-padurueshem/20%Monthly2015-02-03 23:32
https://presheva.com/kerkoj-azil-sepse/20%Monthly2015-02-03 23:30
https://presheva.com/bore-e-verdhe-ne-rusi-video/20%Monthly2015-02-03 23:29
https://presheva.com/samsung-s6-do-te-prodhohet-me-4-ngjyra/20%Monthly2015-02-03 23:27
https://presheva.com/saygus-v2-telefoni-i-pare-me-320gb/20%Monthly2015-02-03 23:25
https://presheva.com/pasojat-e-padeshirueshme-te-ushqimit-te-yndyrshem/20%Monthly2015-02-03 23:24
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-mungesa-e-vitamines-b12/20%Monthly2015-02-03 23:22
https://presheva.com/caji-i-hithrave-eshte-i-mire-per-shendet/20%Monthly2015-02-03 23:21
https://presheva.com/studentet-ne-bujanoc-ne-ndertesen-e-re-ne-2015/20%Monthly2015-02-03 22:34
https://presheva.com/buka-nga-vranja-per-10-dinare-me-lire-se-ne-furrat-e-qytetit/20%Monthly2015-02-03 22:16
https://presheva.com/valdes-isha-afer-pensionimit/20%Monthly2015-02-03 22:11
https://presheva.com/vetevendosje-shtyn-protesten/20%Monthly2015-02-03 18:03
https://presheva.com/bayern-munchen-schalke-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-02-03 11:46
https://presheva.com/benzema-ja-goli-me-i-bukur-ne-karrieren-time-video/20%Monthly2015-02-03 11:43
https://presheva.com/alba-dua-gjithmone-qe-real-madrid-te-humb/20%Monthly2015-02-03 10:56
https://presheva.com/guardiola-mund-ta-pesojme-si-borussia/20%Monthly2015-02-03 10:54
https://presheva.com/ronaldo-mbreti-prej-nje-miliarde-euro/20%Monthly2015-02-03 10:26
https://presheva.com/si-i-shiti-mourinho-lojtaret-e-chelsea/20%Monthly2015-02-03 10:03
https://presheva.com/sot-nis-themeli-i-fakulteti-ekonomik-ne-bujanoc/20%Monthly2015-02-03 09:00
https://presheva.com/valdano-mbron-neymarin/20%Monthly2015-02-03 08:59
https://presheva.com/rrefimi-i-nje-emigranti-ilegal/20%Monthly2015-02-03 08:05
https://presheva.com/whatsapp-test-sherbimin-e-thirrjeve-me-ze-ne-android-video/20%Monthly2015-02-03 08:03
https://presheva.com/apple-ipad-plus-me-ekran-12-9-inc/20%Monthly2015-02-03 08:01
https://presheva.com/leng-frutash-qe-kuron-infeksionet-e-traktit-urinar/20%Monthly2015-02-03 08:00
https://presheva.com/pse-nuk-mund-ti-hiqni-kilogramet/20%Monthly2015-02-03 07:59
https://presheva.com/levorja-e-limonit-kunder-dhimbjes-se-kembeve-dhe-kraheve/20%Monthly2015-02-03 07:57
https://presheva.com/ja-cfare-ndodhe-brenda-kameres-kur-beni-fotografi-video/20%Monthly2015-02-03 00:06
https://presheva.com/protestoni-kunder-migrimit-kunder-varferise-kunder-plackitjes-dhe-kunder-mjerimit/20%Monthly2015-02-02 23:59
https://presheva.com/shkelzen-gashi-shpallet-futbollisti-i-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2015-02-02 23:45
https://presheva.com/te-premten-ne-presheve-premiera-e-filmit-my-citty-screams-video/20%Monthly2015-02-02 23:35
https://presheva.com/konkurs-per-ndihma-ne-mjete-materiale-per-nenat-vetmbajtese-te-familjes-dhe-femijet-jetim/20%Monthly2015-02-02 23:23
https://presheva.com/goditja-e-27-vjecarit-shqiptar-me-e-forte-se-e-klitchko-s/20%Monthly2015-02-02 18:14
https://presheva.com/youtube-nga-adobe-flash-kalon-ne-standartin-html5/20%Monthly2015-02-02 18:12
https://presheva.com/granit-xhaka-vazhdon-kontraten-me-borussia-monchengladbach/20%Monthly2015-02-02 18:10
https://presheva.com/zyrtare-chelsea-transferon-cuadradon/20%Monthly2015-02-02 18:08
https://presheva.com/wolfsburgu-transferon-schurrlen/20%Monthly2015-02-02 18:07
https://presheva.com/kryeministri-mustafa-paralajmeron-largimin-e-jabllanoviqit/20%Monthly2015-02-02 16:38
https://presheva.com/seferi-tregon-arsyen-pse-humbi-nga-glowacki/20%Monthly2015-02-02 16:34
https://presheva.com/vettel-i-kenaqur-me-testimet-e-para-me-ferrarin/20%Monthly2015-02-02 11:37
https://presheva.com/sneijder-afer-transferimit-tek-manchester-united/20%Monthly2015-02-02 11:35
https://presheva.com/chelsea-tentimin-e-fundit-per-transferimin-e-varane/20%Monthly2015-02-02 11:33
https://presheva.com/bujanoci-dhe-trgovishtja-rekord-per-punesim-partiak-ne-vetadministrim-lokal/20%Monthly2015-02-02 11:09
https://presheva.com/enrique-messi-me-i-mire-si-anesor/20%Monthly2015-02-02 10:58
https://presheva.com/borussia-dortmundi-kerkon-huazimin-e-jeses/20%Monthly2015-02-02 10:54
https://presheva.com/ja-si-te-humbni-5-kg-me-dieten-vegjetariane/20%Monthly2015-02-02 07:26
https://presheva.com/rita-ora-ia-kthen-sharmin-spektaklit-the-voice-uk-video/20%Monthly2015-02-02 07:23
https://presheva.com/bac-lamtumire-video/20%Monthly2015-02-02 07:17
https://presheva.com/shteti-jam-une/20%Monthly2015-02-02 00:31
https://presheva.com/duhet-te-ndryshohen-kufijte-me-serbine-veriun-ta-nderrojme-me-lugine/20%Monthly2015-02-02 00:23
https://presheva.com/milan-shenon-fitore-kunder-parmas/20%Monthly2015-02-02 00:14
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-ne-dubai-nese-te-bie-kuleta-ne-toke-video/20%Monthly2015-02-02 00:08
https://presheva.com/new-york-times-shqiptaret-raca-me-e-bukur-ne-evrope/20%Monthly2015-02-02 00:03
https://presheva.com/walcott-arsenali-eshte-ne-top-forme/20%Monthly2015-02-01 18:42
https://presheva.com/mbreme-kane-ikur-nga-kosova-mbi-500-qytetare/20%Monthly2015-02-01 18:38
https://presheva.com/ipad-pro-me-kater-artopolante/20%Monthly2015-02-01 18:18
https://presheva.com/5-aplikacionet-e-rrezikshme-per-femijet-tuaj/20%Monthly2015-02-01 18:16
https://presheva.com/maska-e-duhur-mbrojtese-ndaj-poreve-te-lekures/20%Monthly2015-02-01 18:14
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-konsumit-te-ujit/20%Monthly2015-02-01 18:12
https://presheva.com/ja-burgu-me-i-rrezikshem-ne-bote/20%Monthly2015-02-01 18:11
https://presheva.com/ne-presheve-zbulohen-13-emigrant-ilegal-nga-afganistani/20%Monthly2015-02-01 18:02
https://presheva.com/robben-ska-me-te-mire-se-guardiola/20%Monthly2015-02-01 17:39
https://presheva.com/vettel-shkelqen-me-ferrari-ne-jerez/20%Monthly2015-02-01 17:37
https://presheva.com/ne-gjermani-kerkohet-ashpersimi-i-ligjit-per-azilantet/20%Monthly2015-02-01 17:35
https://presheva.com/vucici-frikesohet-nga-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2015-02-01 01:03
https://presheva.com/ikjet-nuk-kane-te-ndalur-mirupafshim-ne-perendimin-e-lire-video/20%Monthly2015-02-01 00:38
https://presheva.com/seferi-fati-nuk-ishte-ne-anen-time-do-te-kthehem-me-i-fuqishem/20%Monthly2015-02-01 00:33
https://presheva.com/komandat-ridvan-qazimi/20%Monthly2015-02-01 00:27
https://presheva.com/nuri-seferi-mposhtet-me-pike-titulli-i-glowackit/20%Monthly2015-02-01 00:20