XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/njihuni-me-italianin-e-uck-qe-ra-deshmor-per-kosoven/20%Monthly2015-03-31 22:44
https://presheva.com/shoqata-humanitare-lugina-e-presheves-zgjodhi-kryesine-e-re/20%Monthly2015-03-31 22:11
https://presheva.com/holande-spanje-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-03-31 10:43
https://presheva.com/ja-e-verteta-e-fotos-qe-tronditi-boten/20%Monthly2015-03-31 10:39
https://presheva.com/vulin-kosova-nuk-eshte-e-pavarur/20%Monthly2015-03-31 10:28
https://presheva.com/isco-mos-me-krahasoni-me-iniesten/20%Monthly2015-03-31 09:32
https://presheva.com/pogba-tek-psg/20%Monthly2015-03-31 09:29
https://presheva.com/enrique-vazhdon-kontraten-me-barcelonen/20%Monthly2015-03-31 09:28
https://presheva.com/ja-cilat-profesione-paguhen-me-se-miri-ne-zvicer/20%Monthly2015-03-31 08:03
https://presheva.com/turiste-serbe-gjithnje-e-me-te-shpeshte-ne-shqiperi/20%Monthly2015-03-31 08:01
https://presheva.com/3-iphone-ne-2015-nje-model-me-ekran-4-inc/20%Monthly2015-03-31 05:55
https://presheva.com/htc-one-e9-2/20%Monthly2015-03-31 05:53
https://presheva.com/opel-astra-2016/20%Monthly2015-03-31 05:50
https://presheva.com/policia-ndaloi-shoferin-qe-kishte-futur-vicin-ne-veture/20%Monthly2015-03-31 05:48
https://presheva.com/receta-natyrale-qe-ju-duhet-per-infeksionin-urinar/20%Monthly2015-03-31 05:47
https://presheva.com/ushtrimet-mposhtin-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-03-31 05:46
https://presheva.com/behrami-ne-jemi-zvicerane-nuk-duhet-te-festojme-me-shqiponje/20%Monthly2015-03-31 05:44
https://presheva.com/fanellat-e-di-marias-me-te-shiturat-ne-angli/20%Monthly2015-03-31 05:42
https://presheva.com/shakohoxha-skam-dyshim-do-ti-marrim-tri-piket-e-serbise/20%Monthly2015-03-31 05:40
https://presheva.com/serbia-po-ben-pastrim-te-heshtur-ne-lugine/20%Monthly2015-03-31 05:35
https://presheva.com/islami-qosja-rrenc-monstruoz-ne-kohe-historike/20%Monthly2015-03-30 15:27
https://presheva.com/daciq-dialogu-kosove-serbi-i-ka-kontribuar-bashkepunimit-rajonal/20%Monthly2015-03-30 10:27
https://presheva.com/ja-titujt-e-mediave-serbe-per-fitoren-e-shqiperise/20%Monthly2015-03-30 09:51
https://presheva.com/falcao-juventus-jam-i-fokusuar-te-unitedi/20%Monthly2015-03-30 06:18
https://presheva.com/zidane-do-ta-pranoja-postin-e-trajnerit-te-realit/20%Monthly2015-03-30 06:16
https://presheva.com/lufte-te-perbashket-kunder-ekstremizmit/20%Monthly2015-03-30 06:08
https://presheva.com/kim-kardashian-ne-rolin-e-mamase/20%Monthly2015-03-30 06:05
https://presheva.com/a-e-demton-baterine-karrikimi-i-celularit-gjate-gjithe-nates/20%Monthly2015-03-30 06:02
https://presheva.com/ja-cila-eshte-ura-me-e-larte-ne-bote/20%Monthly2015-03-30 06:01
https://presheva.com/shfaqen-ne-app-store-aplikacionet-e-para-te-apple-watch/20%Monthly2015-03-30 05:58
https://presheva.com/zbulohet-ilaci-qe-rikuperon-floket-e-rene/20%Monthly2015-03-30 05:53
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-vetmia/20%Monthly2015-03-30 05:50
https://presheva.com/keshillat-e-duhura-per-forma-te-mira-fizike/20%Monthly2015-03-30 05:48
https://presheva.com/istigfari-eshte-jeta-e-shpirtit/20%Monthly2015-03-30 05:44
https://presheva.com/duka-zoti-na-nderoi-me-fitore/20%Monthly2015-03-29 18:59
https://presheva.com/gashi-golin-ua-dedikoj-tifozeve/20%Monthly2015-03-29 18:56
https://presheva.com/a-do-te-mbyllen-tv-presheva-dhe-tv-bujanoci-ja-pergjigja/20%Monthly2015-03-29 18:39
https://presheva.com/kapet-preshevarja-me-1-kilogram-heroine-ne-autobusin-per-viene/20%Monthly2015-03-29 18:15
https://presheva.com/fitore-e-madhe-e-shqiperise/20%Monthly2015-03-29 18:06
https://presheva.com/12-000-plisa-ne-elbasan-arena/20%Monthly2015-03-29 01:44
https://presheva.com/pushimet-e-fundmarsit-rrisin-turmat-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2015-03-29 01:27
https://presheva.com/dani-alves-tek-psg-3/20%Monthly2015-03-29 01:23
https://presheva.com/gareth-bale-lojtari-me-i-shpejti-ne-bote-me-top-ne-kembe/20%Monthly2015-03-29 01:20
https://presheva.com/real-madrid-dhe-pepe-jane-afer-arritjes-se-nje-marreveshje/20%Monthly2015-03-28 11:35
https://presheva.com/schmeichel-manchester-united-ideal-per-ibrahimovicin/20%Monthly2015-03-28 11:31
https://presheva.com/de-biasi-behet-shqiptar/20%Monthly2015-03-28 11:26
https://presheva.com/gjermanise-i-nevojiten-500-mije-emigrante-ne-vit/20%Monthly2015-03-28 11:23
https://presheva.com/gjenden-19-emigrant-ilegal-ne-vagona-ne-presheve-foto/20%Monthly2015-03-28 11:21
https://presheva.com/ja-videoja-qe-tregon-se-si-ka-rene-aeroplani-i-germanwings-video/20%Monthly2015-03-28 11:10
https://presheva.com/messi-ka-kerkuar-te-luaje-ndaj-el-salvadorit/20%Monthly2015-03-28 11:09
https://presheva.com/musliu-gjendje-e-rende-te-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-03-28 10:56
https://presheva.com/thirrjet-nga-whatsapp-se-shpejti-dhe-per-iphone/20%Monthly2015-03-27 08:12
https://presheva.com/herolinda-avdyli-rexhepi-zeri-yne-te-degjohet-ne-parlamentin-e-zvicres/20%Monthly2015-03-27 07:52
https://presheva.com/qepa-produkti-i-duhur-kunder-renies-se-flokeve/20%Monthly2015-03-27 07:42
https://presheva.com/rendesia-e-acideve-yndyrore-omega-3-ne-trupin-tone/20%Monthly2015-03-27 07:40
https://presheva.com/ore-e-mencur-me-bateri-qe-zgjat-30-dite/20%Monthly2015-03-27 07:25
https://presheva.com/harry-kane-debuton-me-angline/20%Monthly2015-03-27 07:20
https://presheva.com/hazard-chelsea-do-te-ishte-me-i-forte-me-de-bruyne/20%Monthly2015-03-27 07:19
https://presheva.com/messi-ne-dyshim-per-el-salvadorin/20%Monthly2015-03-27 07:16
https://presheva.com/materniteti-i-presheves-do-te-hapet-me-1-maj/20%Monthly2015-03-27 07:12
https://presheva.com/fshatrat-e-presheves-te-ndryshme-por-me-probleme-te-njejta/20%Monthly2015-03-27 06:53
https://presheva.com/gareth-bale-nuk-deshiron-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2015-03-26 12:16
https://presheva.com/deklaratat-e-edi-rames-per-nje-popull-alarmojne-serbine/20%Monthly2015-03-26 12:13
https://presheva.com/kuvendi-i-katert-i-shh-lugina-e-presheves-me-28-mars-2015/20%Monthly2015-03-26 12:08
https://presheva.com/popullsia-dhe-vendbanimet-shqiptare-te-lugines-gjendja-dhe-rjedhat-bashkekohoer/20%Monthly2015-03-26 12:04
https://presheva.com/pele-neymar-nuk-mund-te-me-zevendesoje/20%Monthly2015-03-26 10:11
https://presheva.com/perez-fajeson-casillasin-per-humbjen-nga-barcelona/20%Monthly2015-03-26 10:08
https://presheva.com/mercedes-benz-gle-coupe-foto/20%Monthly2015-03-26 07:44
https://presheva.com/me-sport-kunder-reumatizmit/20%Monthly2015-03-26 07:37
https://presheva.com/si-te-lehtesohen-simptomat-e-alergjise/20%Monthly2015-03-26 07:35
https://presheva.com/efektet-e-orizit-gjate-dietes/20%Monthly2015-03-26 07:33
https://presheva.com/kosova-do-te-perballet-me-shqiperine/20%Monthly2015-03-26 07:26
https://presheva.com/ekipi-i-futbollit-presheva-triumfon-ne-turnirin-e-futbollit-flakadani-i-karadakut-2015/20%Monthly2015-03-26 07:21
https://presheva.com/bastoret-bale-tek-manchester-united/20%Monthly2015-03-26 07:16
https://presheva.com/diten-e-diel-me-29-mars-ne-presheve-nuk-do-te-kete-rryme/20%Monthly2015-03-26 07:09
https://presheva.com/prania-e-daciqit-ne-prishtine-deshmon-se-shteti-i-kosoves-ekziston/20%Monthly2015-03-26 07:04
https://presheva.com/khedira-e-dua-realin-veshtire-te-largohem/20%Monthly2015-03-25 10:57
https://presheva.com/messi-jam-mire-nuk-jam-i-lenduar/20%Monthly2015-03-25 09:35
https://presheva.com/barcelona-transferon-di-marian/20%Monthly2015-03-25 07:02
https://presheva.com/rita-ora-thirrje-ne-instagram-per-te-mbeshtetur-artistin-shqiptar/20%Monthly2015-03-25 06:55
https://presheva.com/ja-cka-ka-ne-brendesi-samsung-galaxy-s6-video/20%Monthly2015-03-25 06:51
https://presheva.com/mushmolla-dhe-efektet-e-saj-te-shendetshme/20%Monthly2015-03-25 06:50
https://presheva.com/ja-cfare-shkaktojne-sheqeri-dhe-kripa-e-tepert/20%Monthly2015-03-25 06:48
https://presheva.com/ushqimet-ideale-qe-na-mbajne-larg-lodhjes/20%Monthly2015-03-25 06:46
https://presheva.com/ky-eshte-mbreti-i-luaneve-video/20%Monthly2015-03-25 06:45
https://presheva.com/vendet-me-te-vizituara-te-europes/20%Monthly2015-03-25 06:43
https://presheva.com/keshtu-u-pergatit-messi-per-el-clasico-video/20%Monthly2015-03-24 23:01
https://presheva.com/tifozet-e-realit-e-deshirojne-balen-ne-stol/20%Monthly2015-03-24 22:59
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-komuniteti-me-i-diskriminuar-ne-evrope/20%Monthly2015-03-24 22:54
https://presheva.com/konfiskohen-150-000-cigare-te-transportuara-nga-kosova/20%Monthly2015-03-24 22:49
https://presheva.com/kumanovari-aliji-krenar-qe-perfaqesoj-iliriden-ne-kombetare/20%Monthly2015-03-24 22:40
https://presheva.com/92-vjecari-qe-jetoi-si-i-varfer-dhe-la-pasuri-marramendese/20%Monthly2015-03-24 07:02
https://presheva.com/facebook-phone-mund-te-bllokoje-thirrjet-e-bezdisshme/20%Monthly2015-03-24 06:59
https://presheva.com/e-pabesueshme-ja-ku-eshte-fshehur-ky-emigrant-video/20%Monthly2015-03-24 06:57
https://presheva.com/ja-cfare-tregojne-pucrrat-ne-zona-te-caktuara/20%Monthly2015-03-24 06:56
https://presheva.com/ja-cfare-sjell-konsumimi-i-rrushit-dhe-bananes/20%Monthly2015-03-24 06:53
https://presheva.com/duhet-te-pini-shume-lengje-kur-jeni-te-ftohur/20%Monthly2015-03-24 06:51
https://presheva.com/cka-ndodh-kur-me-fanelle-te-ronaldos-hyn-ne-teritorin-e-barcelones-video/20%Monthly2015-03-23 23:55
https://presheva.com/neuer-te-e-mos-dramataizojme-humbjen-nga-moenshengladbahu/20%Monthly2015-03-23 23:49
https://presheva.com/zbulohen-tifozet-qe-sulmuan-lojtaret-e-realit-foto-video/20%Monthly2015-03-23 23:46
https://presheva.com/butragueno-ne-jemi-te-deshperuar-me-rezultatin/20%Monthly2015-03-23 23:41
https://presheva.com/manchester-city-bene-oferte-per-ronaldon/20%Monthly2015-03-23 23:36
https://presheva.com/kapet-preshevari-z-m-19-me-53-emigrant-ilegal/20%Monthly2015-03-23 23:32
https://presheva.com/rama-serbia-ti-garantoje-shqiptareve-te-lugines-te-drejtat-qe-i-kane-serbet-ne-kosove/20%Monthly2015-03-23 23:24
https://presheva.com/kosova-vret-me-thike-preshevarin-ne-apenzell-te-zvicres/20%Monthly2015-03-23 12:14
https://presheva.com/beteja-ne-primera-a-jane-te-mjaftueshme-plus-4-piket-per-barcelonen/20%Monthly2015-03-23 10:09
https://presheva.com/james-rodriguez-afer-rikthimit/20%Monthly2015-03-23 09:55
https://presheva.com/enrique-ja-kane-vlejtur-parate-per-suarezin/20%Monthly2015-03-23 08:43
https://presheva.com/rakitic-ende-nuk-kemi-fituar-asgje/20%Monthly2015-03-23 08:41
https://presheva.com/konkurs-zgjedhim-gropen-me-te-madhe-foto/20%Monthly2015-03-23 08:34
https://presheva.com/jean-claude-i-jep-fund-marteses-me-portugues/20%Monthly2015-03-23 06:53
https://presheva.com/bmw-x7/20%Monthly2015-03-23 06:47
https://presheva.com/ja-sa-eshte-cmimi-i-galaxy-s6-dhe-galaxy-s6-edge/20%Monthly2015-03-23 06:46
https://presheva.com/androidi-sjell-sistemin-e-ri-te-sigurise/20%Monthly2015-03-23 06:44
https://presheva.com/vetmia-demton-njesoj-si-duhani-dhe-alkooli/20%Monthly2015-03-23 06:42
https://presheva.com/dieta-kujdes-nga-keto-ushqime/20%Monthly2015-03-23 06:41
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-lajthise/20%Monthly2015-03-23 06:39
https://presheva.com/ancelotti-luajtem-mire-deri-kur-pesuam-golin-e-dyte/20%Monthly2015-03-23 00:46
https://presheva.com/enrique-fitore-e-mire-i-lumtur-per-skuadren-dhe-per-tifozet/20%Monthly2015-03-23 00:44
https://presheva.com/kerkohet-nderrimi-i-emrit-te-rruges-ivo-lola-ribar/20%Monthly2015-03-23 00:40
https://presheva.com/serbia-do-deshqiptarizimin-e-lugines/20%Monthly2015-03-23 00:36
https://presheva.com/studentet-e-tiranes-takohen-me-ambasadorin-e-serbise-ne-shqiperi/20%Monthly2015-03-23 00:28
https://presheva.com/el-clasico-nuk-eshte-vendimtar-per-titull/20%Monthly2015-03-22 00:02
https://presheva.com/suarez-kurre-nuk-kam-menduar-qe-do-te-luaj-ne-el-clasico/20%Monthly2015-03-21 23:59
https://presheva.com/krasniqi-jam-i-zhgenjyer-por-nuk-do-ndalem/20%Monthly2015-03-21 23:57
https://presheva.com/dss-vendim-i-rrezikshem-i-knsh-per-formim-te-televizionit-vetem-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2015-03-21 23:53
https://presheva.com/vajzat-nga-shqiperia-te-martuara-me-serbet-e-kosoves-video/20%Monthly2015-03-21 23:45
https://presheva.com/cfare-do-te-bejne-gutti-dhe-valdes-pas-el-classico/20%Monthly2015-03-21 00:03
https://presheva.com/pse-qane-falcao-te-united/20%Monthly2015-03-20 23:59
https://presheva.com/guardiola-danilo-lojtar-i-ardhshem-i-realit/20%Monthly2015-03-20 23:57
https://presheva.com/ja-cka-thote-casillas-per-ndeshjet-kunder-atleticos/20%Monthly2015-03-20 23:55
https://presheva.com/shqetesuese-132-qytetare-te-pasivizuar-ne-vitin-2014-nga-presheva-dhe-bujanoci/20%Monthly2015-03-20 23:52
https://presheva.com/peticioni-i-qytetareve-te-lugines-ne-mbrojtje-te-te-drejtave-te-veta-permbyll-me-sukses/20%Monthly2015-03-20 23:40
https://presheva.com/medvegja-do-edhe-dy-pikekalime-te-reja-kufitare-me-kosoven/20%Monthly2015-03-20 23:35
https://presheva.com/tifozet-e-barcelones-e-duan-monacon-si-kundershtare/20%Monthly2015-03-20 08:43
https://presheva.com/kenga-me-e-re-e-florit-dhe-elvana-gjates-kuq-e-zi-je-ti/20%Monthly2015-03-20 07:14
https://presheva.com/per-cilen-pune-meda-nuk-deshiron-te-flase-dhe-pse/20%Monthly2015-03-20 07:11
https://presheva.com/si-ta-qeroni-nje-portokall-shpejt-dhe-lehte-video/20%Monthly2015-03-20 07:10
https://presheva.com/si-te-konvertoni-nje-dokument-nga-pdf-ne-word/20%Monthly2015-03-20 07:05
https://presheva.com/muzika-ndihmon-kujtesen/20%Monthly2015-03-20 07:03
https://presheva.com/rendesia-e-rrezeve-te-diellit/20%Monthly2015-03-20 07:02
https://presheva.com/vitamina-per-rinimin-e-trurit/20%Monthly2015-03-20 07:00
https://presheva.com/shtypja-dhe-diskriminimi-i-mediave-private-nga-ana-e-qeverisjes-lokale-ne-presheve/20%Monthly2015-03-20 06:49
https://presheva.com/legjenda-e-real-madridit-sygjeron-ronaldon/20%Monthly2015-03-19 23:22
https://presheva.com/pique-fitorja-ne-el-clasico-na-sjell-titullin/20%Monthly2015-03-19 23:10
https://presheva.com/ja-koreaografia-e-barcelones-per-el-classico-video/20%Monthly2015-03-19 23:07
https://presheva.com/stankoviq-ne-medvegje-ndihma-e-shtetit-per-ta-ndihmuar-medvegjen/20%Monthly2015-03-19 23:05
https://presheva.com/ndryshimi-i-ligjit-per-patent-shofer-ka-ulur-numrin-e-kandidateve/20%Monthly2015-03-19 22:52
https://presheva.com/rakitic-lojtaret-e-cityit-jane-kenaqur-duke-e-shikuar-messin-duke-luajtur/20%Monthly2015-03-19 10:51
https://presheva.com/vasiljeviq-ne-gjermani-azil-kerkues-me-se-shumti-ka-nga-presheva-bujanoci-dhe-vranja/20%Monthly2015-03-19 10:48
https://presheva.com/ronaldo-apo-messi-ja-kush-eshte-favorit-per-ta-shenuar-golin-e-pare-ne-el-clasico/20%Monthly2015-03-19 10:42
https://presheva.com/kosi-nje-mbrojtes-i-mire-i-depresionit/20%Monthly2015-03-19 07:19
https://presheva.com/menyra-e-duhur-per-te-qendruar-larg-migrenes/20%Monthly2015-03-19 07:18
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-brokolit-dhe-domates/20%Monthly2015-03-19 07:17
https://presheva.com/jahjaga-ju-keni-qene-shtylle-e-forte-e-proceseve-neper-te-cilat-ka-kaluar-kosova/20%Monthly2015-03-19 07:13
https://presheva.com/kapet-me-2kg-heroine-ne-zvicer-16-vjecari-shqiptar/20%Monthly2015-03-19 07:08
https://presheva.com/microsofti-konfirmon-shuarjen-e-internet-explorerit/20%Monthly2015-03-19 07:06
https://presheva.com/hummels-juventusi-ishte-shume-me-i-mire/20%Monthly2015-03-19 07:03
https://presheva.com/vermaelen-pritet-te-debutoj-ne-prill/20%Monthly2015-03-19 07:02
https://presheva.com/ja-te-ftuarit-e-de-biasit-per-ndeshjen-kunder-armenise/20%Monthly2015-03-19 07:00
https://presheva.com/barcelona-me-rekord-8-here-radhazi-ne-cerekfinalen-e-champions/20%Monthly2015-03-19 06:58
https://presheva.com/serbet-i-frigohen-lajmeve-dhe-ditarit-te-tv-lugines/20%Monthly2015-03-19 06:53
https://presheva.com/nikoliq-serbia-me-platforme-per-ndarje-te-kosoves-ne-tri-pjese/20%Monthly2015-03-19 06:40
https://presheva.com/namazi-i-eklipsit/20%Monthly2015-03-19 00:02
https://presheva.com/pedro-mund-te-transferohet-tek-inter/20%Monthly2015-03-18 12:34
https://presheva.com/abidal-el-classico-do-te-perfundoj-me-rezultat-31/20%Monthly2015-03-18 12:32
https://presheva.com/serbia-fshin-ne-heshtje-nga-lista-banoret-shqiptare-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-03-18 11:54
https://presheva.com/problemi-i-ronaldos-messi-apo-irina/20%Monthly2015-03-18 10:18
https://presheva.com/pagat-minimale-ne-ballkan-15-here-me-te-uleta-ne-krahasim-me-vendet-e-be-se/20%Monthly2015-03-18 09:22
https://presheva.com/nokia-sjell-aplikacionin-here-maps-dhe-ne-ios-ja-avantazhet-dhe-disavantazhet/20%Monthly2015-03-18 08:40
https://presheva.com/windows-10-liron-hapesiren-e-hard-diskut/20%Monthly2015-03-18 08:38
https://presheva.com/pasojat-e-mungeses-se-ujit/20%Monthly2015-03-18 08:36
https://presheva.com/kater-keshilla-qe-e-bejne-zemren-tuaj-te-forte/20%Monthly2015-03-18 08:35
https://presheva.com/ushqimi-me-i-mire-per-eshtra-te-shendetshem/20%Monthly2015-03-18 08:33
https://presheva.com/manchester-united-i-gatshem-ta-shkembej-de-gean-per-bale/20%Monthly2015-03-18 08:30
https://presheva.com/revoltohet-balotelli-shane-te-te-gjithe-ata-qe-nuk-e-njohin-video/20%Monthly2015-03-18 08:28
https://presheva.com/maturante-shembull-aktivizojne-kinemane-e-presheves-peri-ti-ndihmuar-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2015-03-18 07:03
https://presheva.com/ozil-i-zhgenjyer-me-eliminim-nga-champions/20%Monthly2015-03-17 23:56
https://presheva.com/kksh-nis-iniciativen-per-themelimin-e-televizionit-shqiptar-lugina/20%Monthly2015-03-17 23:52
https://presheva.com/serish-deshton-gjykimi-ndaj-lirim-jakupi/20%Monthly2015-03-17 23:40
https://presheva.com/ja-formacioni-i-real-madridit-per-el-classico/20%Monthly2015-03-17 12:17
https://presheva.com/kohler-ja-pse-dortmundi-do-ta-eliminoj-juventusin/20%Monthly2015-03-17 09:56
https://presheva.com/ramos-eshte-e-veshtire-te-jesh-ronaldo/20%Monthly2015-03-17 08:33
https://presheva.com/telenovela-100-vitrinat-nderpritet-pas-14-vitesh/20%Monthly2015-03-17 08:27
https://presheva.com/kosova-ne-be-jo-duke-lene-por-duke-ndertuar-vendin/20%Monthly2015-03-17 08:25
https://presheva.com/koeman-dua-te-behem-trajner-i-barcelones/20%Monthly2015-03-17 08:23
https://presheva.com/lg-g4-me-ekran-5-6-inc/20%Monthly2015-03-17 08:21
https://presheva.com/pjatalaresi-me-i-shpejte-ne-bote-video/20%Monthly2015-03-17 08:19
https://presheva.com/dhembe-te-shendoshe-ne-trup-te-shendoshe/20%Monthly2015-03-17 08:13
https://presheva.com/fshehtesite-e-dredhezes/20%Monthly2015-03-17 08:11
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-qepes-se-kuqe/20%Monthly2015-03-17 08:09
https://presheva.com/liverpool-kercenon-manchester-cityn/20%Monthly2015-03-17 08:06
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-cristiano-ronaldon/20%Monthly2015-03-17 08:04
https://presheva.com/ozil-duhet-te-besojme/20%Monthly2015-03-17 00:01
https://presheva.com/arsenali-kerkon-mkhitaryanin-e-dortmundit/20%Monthly2015-03-16 23:56
https://presheva.com/ronaldo-ofendoi-tifozet-e-realit-ne-portugalisht-shko-q-video/20%Monthly2015-03-16 23:50
https://presheva.com/dybala-kushton-40-milione-euro/20%Monthly2015-03-16 23:47
https://presheva.com/sa-luajne-rinia-e-presheves-bastore-dhe-bixhoz/20%Monthly2015-03-16 23:43
https://presheva.com/me-ligjin-e-ri-te-punes-sa-punon-aq-edhe-paguhesh-2/20%Monthly2015-03-16 23:34
https://presheva.com/ngrenia-e-thonjve-shenje-e-njerezve-perfeksioniste/20%Monthly2015-03-16 11:36
https://presheva.com/3-persona-arrestohen-per-shit-blerje-te-droges/20%Monthly2015-03-16 11:27
https://presheva.com/bale-i-lumtur-kercenon-barcelonen/20%Monthly2015-03-16 11:20
https://presheva.com/chelsea-interesohet-per-falcaon/20%Monthly2015-03-16 11:18
https://presheva.com/ja-kenga-qe-do-te-na-perfaqesoje-ne-eurovizion-video/20%Monthly2015-03-16 07:45
https://presheva.com/htc-one-e9/20%Monthly2015-03-16 07:42
https://presheva.com/ushqimet-qe-ulin-nivelin-e-kolesterolit/20%Monthly2015-03-16 07:39
https://presheva.com/dieta-me-ananas-e-duhura-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2015-03-16 07:35
https://presheva.com/policia-e-dubait-edhe-me-bmw-i8-video/20%Monthly2015-03-16 07:28
https://presheva.com/ibrahimovic-franca-eshte-nje-vend-i-ndyre-nuk-e-meriton-psg-ne-video/20%Monthly2015-03-16 06:44
https://presheva.com/cilat-jane-dobite-e-perkushtimit-frikerespektit-ne-namaz/20%Monthly2015-03-15 23:00
https://presheva.com/ancelotti-ne-duhet-te-japim-me-te-miren-tone-kunder-barcelones/20%Monthly2015-03-15 22:44
https://presheva.com/realmadridi-fiton-me-lehtesi-kunder-levantes/20%Monthly2015-03-15 22:33
https://presheva.com/ja-sesi-te-aktivizoni-thirrjet-me-ze-ne-aplikacionin-android-te-whatsapp/20%Monthly2015-03-15 19:14
https://presheva.com/blackberry-prezanton-tabletin-2300-dollaresh/20%Monthly2015-03-15 19:13
https://presheva.com/ja-shpella-me-e-madhe-ne-bote-video/20%Monthly2015-03-15 19:11
https://presheva.com/ja-cfare-pasojash-kemi-nga-nje-ere-e-forte-video/20%Monthly2015-03-15 19:09
https://presheva.com/10-arsye-per-konsumimin-e-kastraveceve/20%Monthly2015-03-15 19:08
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-konsumojne-duhanpiresit/20%Monthly2015-03-15 19:06
https://presheva.com/chelsea-100-milione-per-gareth-bale/20%Monthly2015-03-15 19:05
https://presheva.com/interi-gati-63-milione-euro-per-3-lojtar-te-city/20%Monthly2015-03-15 19:03
https://presheva.com/modric-nuk-jam-une-shpetimtari-i-realit/20%Monthly2015-03-15 19:01
https://presheva.com/bujanocasi-b-a-me-golf-kontrabandon-300-kilogram-duhan/20%Monthly2015-03-15 18:58
https://presheva.com/nje-vajze-serbe-konvertohet-ne-myslimane-video/20%Monthly2015-03-15 18:51
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-ne-serbi-do-te-mbahen-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2015-03-15 01:02
https://presheva.com/ronaldo-tejkalon-shakiren-me-me-se-shumti-fansa-ne-bote-ne-facebook/20%Monthly2015-03-15 00:30
https://presheva.com/serbia-kushtezon-dialogun-ne-lugine-2/20%Monthly2015-03-14 23:52
https://presheva.com/hasta-la-vista-rtv-bujanoci-dhe-rtv-presheva/20%Monthly2015-03-14 23:47
https://presheva.com/cili-eshte-premtimi-i-mourinhos-per-tifozet-e-chelseas/20%Monthly2015-03-14 10:30
https://presheva.com/ja-si-te-shmangim-problemet-me-pagjumesine/20%Monthly2015-03-14 09:31
https://presheva.com/binjaket-e-ngjitur-me-te-vjeter-ne-bote-video/20%Monthly2015-03-14 09:29
https://presheva.com/facebook-heq-pelqimet-e-fansave-joaktiv/20%Monthly2015-03-14 09:24
https://presheva.com/diego-simeone-ne-psg/20%Monthly2015-03-14 07:54
https://presheva.com/f1-hamilton-starton-me-poleposition-per-mbrojtjen-e-titullit/20%Monthly2015-03-14 07:17
https://presheva.com/mungojne-deshmitaret-shtyhet-gjykimi-ndaj-lirim-jakupit/20%Monthly2015-03-14 01:26
https://presheva.com/guardiola-veshtire-ti-zevendesojme-robben-dhe-ribery/20%Monthly2015-03-14 00:22
https://presheva.com/modric-e-ramos-frikesojne-barcelonen/20%Monthly2015-03-13 23:47
https://presheva.com/perez-kerkon-pastoren-verattin-dhe-pogban/20%Monthly2015-03-13 23:39
https://presheva.com/federata-e-basketbollit-te-kosoves-fbk-pranohet-ne-fiba/20%Monthly2015-03-13 23:30
https://presheva.com/busquets-nuk-luan-ne-el-classico/20%Monthly2015-03-13 15:13
https://presheva.com/molla-fruti-i-duhur-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2015-03-13 15:04
https://presheva.com/frutat-ideale-qe-ndihmojne-ne-pastrimin-e-zorreve/20%Monthly2015-03-13 15:00
https://presheva.com/google-prezanton-laptopet-chromebook-pixel/20%Monthly2015-03-13 14:56
https://presheva.com/26-vjecari-kinez-qe-peshonte-222-kilograme/20%Monthly2015-03-13 14:53
https://presheva.com/te-ka-lali-shpirt-thyen-rekordet-video/20%Monthly2015-03-13 14:45
https://presheva.com/ja-kushtet-e-listes-srpska-per-tu-kthyer-ne-kuvend/20%Monthly2015-03-13 14:40
https://presheva.com/enrique-el-clasico-mendojme-per-eibarin/20%Monthly2015-03-13 14:29
https://presheva.com/abramovich-shperblen-mourinhon/20%Monthly2015-03-13 14:27
https://presheva.com/te-gjithe-me-inzaghin/20%Monthly2015-03-13 14:01
https://presheva.com/ancelotti-do-ta-rikthej-real-madridin/20%Monthly2015-03-13 13:59
https://presheva.com/pele-ronaldo-me-i-mire-se-messi/20%Monthly2015-03-12 23:57
https://presheva.com/pique-eshte-e-veshtire-te-perballesh-me-ronaldon/20%Monthly2015-03-12 23:55
https://presheva.com/ibrahimovicit-nuk-i-hiqet-kartoni-i-kuq/20%Monthly2015-03-12 23:53
https://presheva.com/se-shpejti-police-austriak-ne-kufirin-e-presheves-per-parandalimin-e-emigranteve-ilegal/20%Monthly2015-03-12 23:47
https://presheva.com/pepe-ancelotti-trajner-i-madh/20%Monthly2015-03-12 16:03
https://presheva.com/mourinho-shpresoj-qe-city-ta-eliminoje-barcelonen/20%Monthly2015-03-12 16:00
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-dini-per-furcen-e-dhembeve/20%Monthly2015-03-12 13:56
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-vezes/20%Monthly2015-03-12 13:54
https://presheva.com/lumturia-fillon-ne-moshen-34-vjecare/20%Monthly2015-03-12 13:35
https://presheva.com/te-zgjohemi/20%Monthly2015-03-12 13:32
https://presheva.com/neymar-bbc-jemi-me-te-mire/20%Monthly2015-03-12 13:30
https://presheva.com/mourinho-hiqjani-kartonin-e-kuq-ibrahimovicit/20%Monthly2015-03-12 13:22
https://presheva.com/barcelona-mendon-per-gaspar-ne-vend-te-alves/20%Monthly2015-03-12 13:15
https://presheva.com/falcao-gaboi-qe-erdhi-ne-manchester-united/20%Monthly2015-03-12 13:13
https://presheva.com/thiago-silva-kritikon-mourinhon/20%Monthly2015-03-12 13:11
https://presheva.com/cfaredo-qe-te-ndodhe-carlo-ancelotti-do-te-mbetet-trajner-i-real-madrid/20%Monthly2015-03-12 13:09
https://presheva.com/frika-nga-privatizimi-i-medieve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-03-12 13:06
https://presheva.com/40-studente-nga-presheva-dhe-bujanoci-zgjidhin-problemin-e-lejeqendrimit-ne-maqedoni/20%Monthly2015-03-12 12:18
https://presheva.com/politika-ajo-qe-po-shkaterron-rinine-e-lugines-2/20%Monthly2015-03-12 12:14
https://presheva.com/dy-serb-nga-vranja-kapen-ne-bujanoc-me-heroine-lendohet-nje-inspektor-antidroge/20%Monthly2015-03-12 00:50
https://presheva.com/pyetja-e-deputetit-riza-halimi-per-qeverine-e-serbise-e-shtruar-ne-seancen-e-10-marsit/20%Monthly2015-03-12 00:47
https://presheva.com/mesuesi-nje-njeri-qe-nuk-harrohet-kurre-hysen-qazim-mustafa/20%Monthly2015-03-12 00:42
https://presheva.com/mes-kotesise-se-nderkohes-dhe-intermexo-t-e-nevojshme/20%Monthly2015-03-12 00:39
https://presheva.com/galaxy-s6-telefoni-me-ekranin-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2015-03-11 13:59
https://presheva.com/foto-qe-do-tiu-qetesojne/20%Monthly2015-03-11 13:30
https://presheva.com/ja-si-hiqen-lythat/20%Monthly2015-03-11 13:25
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-portokallit/20%Monthly2015-03-11 13:22
https://presheva.com/van-gaal-para-shkarkimit/20%Monthly2015-03-11 13:18
https://presheva.com/dy-golat-e-mi-nuk-ishin-hakmarrjeje-per-real-madridin/20%Monthly2015-03-11 13:06
https://presheva.com/fajon-kthimi-i-serbeve-ne-institucione-eshte-me-rendesi/20%Monthly2015-03-11 11:37
https://presheva.com/kush-eshte-ekipi-me-agresiv-pyetne-mourinhon/20%Monthly2015-03-11 11:06
https://presheva.com/udheton-nje-muaj-autostop-nga-kina-per-ndeshjen-e-barcelones/20%Monthly2015-03-11 10:57
https://presheva.com/herrera-porto-e-deshiron-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-03-11 10:43
https://presheva.com/fabregas-nuk-do-te-qendrojme-prapa-e-mbrohemi/20%Monthly2015-03-11 10:40
https://presheva.com/xhandare-e-kriminele-te-serbise-bashke-ne-mitrovice/20%Monthly2015-03-11 10:38
https://presheva.com/cr7-nuk-do-te-flas-deri-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2015-03-11 00:28
https://presheva.com/roberto-di-mateo-vrasesi-i-ekipeve-te-medha/20%Monthly2015-03-10 23:13
https://presheva.com/dzeko-provokon-real-madridin/20%Monthly2015-03-10 22:48
https://presheva.com/modric-duhet-te-kthehemi-ne-formen-qe-kemi-qene-ne-fillim-te-sezonit/20%Monthly2015-03-10 22:32
https://presheva.com/ancelotti-vershellimat-e-tifozeve-ishin-te-merituara/20%Monthly2015-03-10 22:30
https://presheva.com/kamberi-ceshtja-e-arsimit-te-lugines-ne-dialogun-e-brukselit/20%Monthly2015-03-10 15:14
https://presheva.com/uji-i-nxehte-me-limon-per-nje-tretje-te-mire/20%Monthly2015-03-10 14:40
https://presheva.com/peshku-nje-produkt-i-nevojshem-per-syte-dhe-trurin/20%Monthly2015-03-10 14:39
https://presheva.com/mateu-lahoz-gjyqtari-i-el-classicos/20%Monthly2015-03-10 14:25
https://presheva.com/supriza-ndaj-shurdhmemecit-qe-preki-tere-boten-video/20%Monthly2015-03-10 13:55
https://presheva.com/haziri-gjenerata-e-reja-faktor-i-jetes-shoqerore-te-zvicres/20%Monthly2015-03-10 12:55
https://presheva.com/me-fitore-kunder-schalke-real-madridi-thyen-rekord/20%Monthly2015-03-10 11:11
https://presheva.com/real-madridi-transferon-carvalhon-para-united/20%Monthly2015-03-10 11:04
https://presheva.com/cka-mendon-audi-per-serviseret-e-paautorizuar/20%Monthly2015-03-10 10:59
https://presheva.com/hapet-shkolla-e-dyte-shqipe-ne-belgjike-2/20%Monthly2015-03-10 10:51
https://presheva.com/projektet-aktuale-te-qeverise-serbe-per-jug-te-serbise-video/20%Monthly2015-03-10 10:45
https://presheva.com/apple-prezanton-laptopin-e-ri-macbook/20%Monthly2015-03-10 10:38
https://presheva.com/karota-kunder-kancerit-te-prostates/20%Monthly2015-03-10 10:35
https://presheva.com/van-gaal-di-maria-nuk-eshte-aq-i-mencur/20%Monthly2015-03-10 10:34
https://presheva.com/shorti-i-gjysmefinaleve-ne-fa-cup/20%Monthly2015-03-10 10:32
https://presheva.com/varane-ne-chelsea-per-55-milione-euro/20%Monthly2015-03-10 10:31
https://presheva.com/futbollistet-arlind-ajeti-e-naseri-aliji-me-nenshtetesi-shqiptare/20%Monthly2015-03-09 23:26
https://presheva.com/bale-vs-saurez-statistikat-flasin-cili-me-i-mire/20%Monthly2015-03-09 23:06
https://presheva.com/prezantohet-apple-watch-ne-treg-me-24-prill-foto-video/20%Monthly2015-03-09 22:28
https://presheva.com/ne-tirane-8-marsi-festohet-me-striptiste-video-18/20%Monthly2015-03-09 21:57
https://presheva.com/arsenal-me-fitoren-kunder-united-ne-gjysmefinalen-e-fa-cup/20%Monthly2015-03-09 21:52
https://presheva.com/lucas-silva-nuk-ka-krize-tek-real-madridi/20%Monthly2015-03-09 21:50
https://presheva.com/minsitria-e-arsimit-te-serbise-nuk-zgjodhi-problemin-e-teksteve-shkollore-shqipe/20%Monthly2015-03-09 19:22
https://presheva.com/hasani-pritet-te-njihen-diplomat-dhe-kosova-do-te-ndihmoje-me-tekste-mesimore-luginen/20%Monthly2015-03-09 19:07
https://presheva.com/van-gaal-rooney-do-ta-frymezoje-unitedin/20%Monthly2015-03-09 15:18
https://presheva.com/pse-modric-i-duhet-real-madridit-video/20%Monthly2015-03-09 13:46
https://presheva.com/gojkoviq-shqiperia-per-shkak-te-evropes-do-te-miratoj-ligjin-per-perdorimin-e-gjuhes-se-pakicave/20%Monthly2015-03-09 13:42
https://presheva.com/braida-messi-mund-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-03-09 13:00
https://presheva.com/endrra-e-roberto-di-matteos-eshte-te-eliminoje-realin-e-madridin/20%Monthly2015-03-09 11:31
https://presheva.com/simeone-dorezohet-dolem-nga-gara-per-titullin/20%Monthly2015-03-09 11:29
https://presheva.com/deputetet-e-kosoves-vizitojne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-03-09 11:23
https://presheva.com/serbia-patjeter-ta-njohe-kosoven-nese-deshiron-be-ne/20%Monthly2015-03-09 11:08
https://presheva.com/goditet-bbc-kush-do-te-largohet/20%Monthly2015-03-09 11:05
https://presheva.com/cilaj-jane-efektet-pozitive-te-mbash-mjekerr/20%Monthly2015-03-09 00:42
https://presheva.com/keto-jane-ushqimet-qe-parandalojne-kthimin-e-thartires-se-lukthit/20%Monthly2015-03-09 00:39
https://presheva.com/festimi-i-8-marsit/20%Monthly2015-03-09 00:18
https://presheva.com/se-bashku-ne-luften-e-vazhdueshme-per-te-drejtat-e-grave/20%Monthly2015-03-09 00:17
https://presheva.com/50-cent-1-6-milione-per-mayweather/20%Monthly2015-03-09 00:15
https://presheva.com/a-mund-te-zhduket-sim-kartela/20%Monthly2015-03-09 00:13
https://presheva.com/sony-xperia-z4-me-i-holle-se-iphone-6-dhe-galaxy-s6/20%Monthly2015-03-09 00:12
https://presheva.com/nje-liste-shqiptare-per-luginen-e-presheves-2/20%Monthly2015-03-09 00:09
https://presheva.com/ndihme-e-institucioneve-te-kosoves-dhe-shqiperise-per-shkollimin-dhe-emancipimin-e-femres-nga-lugina/20%Monthly2015-03-09 00:05
https://presheva.com/tirana-nga-lart-video/20%Monthly2015-03-08 22:41
https://presheva.com/ja-cili-eshte-insekti-me-vdekjeprures-ne-bote/20%Monthly2015-03-08 22:39
https://presheva.com/sa-kushtojne-biletat-per-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-03-08 19:01
https://presheva.com/david-luiz-mourinho-per-asgje-nuk-eshte-special/20%Monthly2015-03-08 17:59
https://presheva.com/statistikat-e-cmendura-te-leo-messit/20%Monthly2015-03-08 13:22
https://presheva.com/pse-partite-politike-kurre-nuk-urojne-nenat-per-8-mars/20%Monthly2015-03-08 13:12
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-si-te-dilet-nga-kriza-deri-tek-el-classico/20%Monthly2015-03-08 12:16
https://presheva.com/diego-costa-isha-afer-transferimit-te-liverpooli/20%Monthly2015-03-08 12:07
https://presheva.com/%e2%80%8binzaghi-nese-me-shkarkojne-largohem-me-koken-larte/20%Monthly2015-03-08 12:05
https://presheva.com/prej-nga-po-vijne-dhe-si-transportohen-emigrantet-ilegal-ne-presheve/20%Monthly2015-03-08 01:16
https://presheva.com/serbet-po-e-shesin-trupin-ne-kosove-per-20-dollare/20%Monthly2015-03-08 00:58
https://presheva.com/pjeshka-lehteson-tretjen-e-ushqimit/20%Monthly2015-03-08 00:54
https://presheva.com/ja-se-si-mund-te-ndalojme-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-03-08 00:53
https://presheva.com/enrique-kemi-shume-opsione-per-te-zevendesuar-busquetsin/20%Monthly2015-03-08 00:51
https://presheva.com/cavani-tek-atletico-madrid/20%Monthly2015-03-08 00:49
https://presheva.com/david-luiz-shenon-nje-super-gol-video/20%Monthly2015-03-08 00:43
https://presheva.com/ancelotti-kemi-probleme-me-taktitat-sulmuese/20%Monthly2015-03-08 00:41
https://presheva.com/isco-titulli-do-te-vendoset-ne-javen-e-fundit/20%Monthly2015-03-08 00:39
https://presheva.com/sa-tullumbace-me-uje-mund-te-ndalojne-nje-plumb/20%Monthly2015-03-07 16:18
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-edge-cilesohet-si-pajisja-me-e-mire-ne-mwc-2015/20%Monthly2015-03-07 16:16
https://presheva.com/pijet-me-te-mira-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2015-03-07 16:14
https://presheva.com/cilet-trofe-i-synon-barcelona/20%Monthly2015-03-07 16:02
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-atletic-bilbao-real-madrid/20%Monthly2015-03-07 16:01
https://presheva.com/salah-apo-shaqiri-ja-pergjigja-e-mancinit/20%Monthly2015-03-07 15:55
https://presheva.com/bashk-me-alternativen-e-re-politike-ne-presheve-drejt-nje-mentaliteti-dhe-koncepti-te-ri-politike-video/20%Monthly2015-03-07 15:54
https://presheva.com/bllokohen-autobuset-te-dheu-i-bardhe-pala-serbe-kerkon-te-nxirren-dokumente-shtese-ne-serbi/20%Monthly2015-03-07 15:47
https://presheva.com/diaspora-vetem-e-bashkuar-integrohet-pa-u-asimiluar/20%Monthly2015-03-07 15:43
https://presheva.com/new-york-times-kosovaret-dje-luftuan-per-token-e-tyre-sot-largohen/20%Monthly2015-03-07 15:40
https://presheva.com/a-ka-gabuar-real-madridi-me-chichariton/20%Monthly2015-03-06 23:54
https://presheva.com/5-sulmuesit-e-mundshem-tek-manchester-united/20%Monthly2015-03-06 23:40
https://presheva.com/a-i-duhet-messit-kupa-e-botes/20%Monthly2015-03-06 23:35
https://presheva.com/real-madridi-pas-lewandovskit/20%Monthly2015-03-06 23:33
https://presheva.com/te-percaktohet-numri-i-sakte-i-banoreve-ne-komunat-multietnike-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-03-06 23:30
https://presheva.com/mustafa-ne-prekaz-kujtuam-heroizmin-e-familjes-jashari/20%Monthly2015-03-06 23:17
https://presheva.com/kerkohet-mbeshtetje-nga-qeveria-per-fakultetet-ne-medvegje/20%Monthly2015-03-06 23:10
https://presheva.com/skoda-superb-2015-foto-video/20%Monthly2015-03-06 09:56
https://presheva.com/real-madridi-arrin-marreveshje-me-danilon/20%Monthly2015-03-06 09:47
https://presheva.com/iniesta-tani-te-mendojme-per-la-ligan-dhe-championsin/20%Monthly2015-03-06 09:45
https://presheva.com/te-gjithe-me-carlo-ancelottin/20%Monthly2015-03-06 08:49
https://presheva.com/ibahimovic-nuk-e-perfundon-karrieren-tek-psg/20%Monthly2015-03-06 07:41
https://presheva.com/foto-fantastike-te-shkrepura-nga-iphone-6/20%Monthly2015-03-06 07:19
https://presheva.com/iphone-6s-dhe-6s-plus-me-2gb-ram-dhe-apple-sim/20%Monthly2015-03-06 07:16
https://presheva.com/arsyet-se-pse-nuk-biem-ne-peshe/20%Monthly2015-03-06 07:15
https://presheva.com/ushqimet-ideale-per-nje-kujtese-te-mire/20%Monthly2015-03-06 07:13
https://presheva.com/te-mirat-shendetesore-te-kosit/20%Monthly2015-03-06 07:11
https://presheva.com/interi-gati-20-milione-per-illaramendin/20%Monthly2015-03-06 00:51
https://presheva.com/spastrimi-i-trojeve-etnike-shqiptare-te-bujanocit-presheves-e-medvegjes-ska-te-ndalur/20%Monthly2015-03-06 00:49
https://presheva.com/mourinho-fiton-nje-trofe-ne-cdo-35-ndeshje/20%Monthly2015-03-06 00:38
https://presheva.com/haziri-takon-nagip-arifin-diskutohet-per-bashkepunim-nderkomunal/20%Monthly2015-03-06 00:31
https://presheva.com/ja-pse-kroos-u-transferua-tek-real-madridi/20%Monthly2015-03-06 00:30
https://presheva.com/odegaard-asiston-ronaldo-shenon/20%Monthly2015-03-06 00:28
https://presheva.com/salah-i-shenon-supergol-juves-dhe-bie-ne-sexhde-video/20%Monthly2015-03-06 00:24
https://presheva.com/rrefimi-rrenqethes-i-besarta-jasharit-per-marsin-e-98es-video/20%Monthly2015-03-06 00:21
https://presheva.com/real-madridi-nuk-e-leshon-stadiumin-per-finale/20%Monthly2015-03-05 12:07
https://presheva.com/blanc-psg-mund-ti-fitoj-te-gjithe-trofete/20%Monthly2015-03-05 12:03
https://presheva.com/carragher-de-gea-shko-ne-real/20%Monthly2015-03-05 10:05
https://presheva.com/si-e-festoi-van-gaal-fitoren-e-united-video/20%Monthly2015-03-05 10:03
https://presheva.com/udovicki-zgjidhet-problemi-per-ndryshimet-e-emrave-te-rrugeve-ne-bujanoc/20%Monthly2015-03-05 09:59
https://presheva.com/ymeri-lugina-duhet-ta-kete-ndihmen-e-prishtines-dhe-tiranes/20%Monthly2015-03-05 09:48
https://presheva.com/bartomeu-finalja-te-luhet-ne-stadium-te-madh/20%Monthly2015-03-05 08:37
https://presheva.com/cka-duhet-per-zgjidhjen-e-problemit-ekonomik-ne-lugine-te-presheves-video/20%Monthly2015-03-05 08:28
https://presheva.com/busquets-mungon-ne-el-clasico/20%Monthly2015-03-05 07:23
https://presheva.com/nokia-1100/20%Monthly2015-03-05 07:05
https://presheva.com/gjysma-e-botes-perdor-celular/20%Monthly2015-03-05 07:03
https://presheva.com/ja-nga-inspirohet-david-beckham/20%Monthly2015-03-05 07:02
https://presheva.com/muzeu-me-i-cuditshem-ne-bote-video/20%Monthly2015-03-05 06:59
https://presheva.com/kjo-eshte-bicikleta-moderne/20%Monthly2015-03-05 06:57
https://presheva.com/floket-ju-bien-ja-cka-duhet-te-beni/20%Monthly2015-03-05 06:54
https://presheva.com/paracetamoli-rrit-rrezikun-per-atak-kardiak/20%Monthly2015-03-05 06:52
https://presheva.com/10-ushqimet-e-skaduara-qe-mund-te-konsumohen/20%Monthly2015-03-05 06:51
https://presheva.com/chelsea-vazhdon-me-fitore-drejt-titullit/20%Monthly2015-03-04 23:07
https://presheva.com/copa-del-rey-finale-barcelona-athletic-bilbao/20%Monthly2015-03-04 23:05
https://presheva.com/lahm-barca-chelsea-dhe-reali-favorit-per-lk/20%Monthly2015-03-04 16:07
https://presheva.com/ramos-dhe-rodriguez-sterviten-me-top-foto/20%Monthly2015-03-04 16:05
https://presheva.com/meta-lugina-ka-nje-domethenie-te-vecante-per-shqiperine-dhe-per-popullin-tone/20%Monthly2015-03-04 16:00
https://presheva.com/sot-fillon-ne-serbi-legalizimi-i-armeve/20%Monthly2015-03-04 15:56
https://presheva.com/bujanoc-rruga-e-sakrifices-shekullore/20%Monthly2015-03-04 15:45
https://presheva.com/shesim-troje-presheve-dhe-kosove/20%Monthly2019-11-30 10:14
https://presheva.com/a-eshte-gareth-bale-vetiak/20%Monthly2015-03-04 12:17
https://presheva.com/ne-presheve-zbulohen-22-emigrant-7-prej-tyre-femije-foto/20%Monthly2015-03-04 12:08
https://presheva.com/cka-do-te-ndodh-me-falcaon/20%Monthly2015-03-04 11:03
https://presheva.com/epoke-tjeter/20%Monthly2015-03-04 08:43
https://presheva.com/ky-eshte-pit-bulli-me-i-madh-ne-bote-foto-video/20%Monthly2015-03-04 08:40
https://presheva.com/milan-mendon-per-klopp-si-trajner/20%Monthly2015-03-04 08:36
https://presheva.com/jovetic-tek-liverpool/20%Monthly2015-03-04 08:34
https://presheva.com/danilo-tek-real-madridi/20%Monthly2015-03-04 08:24
https://presheva.com/barcelona-kerkon-qe-finalja-te-luhet-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2015-03-04 07:53
https://presheva.com/ska-azil-per-kosovaret-ne-belgjike/20%Monthly2015-03-04 07:50
https://presheva.com/vazo-kineze-shitet-per-7-milione-dollare/20%Monthly2015-03-04 07:08
https://presheva.com/renault-megane-2016/20%Monthly2015-03-04 07:06
https://presheva.com/tuna-kopjon-nicole-scherzinger/20%Monthly2015-03-04 07:03
https://presheva.com/dicaprio-dhe-rihanna-se-bashku/20%Monthly2015-03-04 07:01
https://presheva.com/mercedes-benz-prej-tulle/20%Monthly2015-03-04 06:59
https://presheva.com/htc-one-m9-ja-disa-karakteristika/20%Monthly2015-03-04 06:55
https://presheva.com/ja-disa-laptope-me-te-mire-per-studente/20%Monthly2015-03-04 06:53
https://presheva.com/ushqimet-qe-luftojne-kancerin/20%Monthly2015-03-04 06:51
https://presheva.com/ja-si-te-kemi-dhembe-te-bardhe-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2015-03-04 06:48
https://presheva.com/9-shenjat-se-keni-probleme-ne-zemer/20%Monthly2015-03-04 06:46
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-ronaldon/20%Monthly2015-03-04 00:26
https://presheva.com/lendohet-reus-dortmund-ne-panike/20%Monthly2015-03-04 00:23
https://presheva.com/per-sjelljet-agresive-pique-denohet-me-10-000-euro/20%Monthly2015-03-04 00:19
https://presheva.com/rifillon-dialogu-mes-shqiptareve-te-lugines-se-presheves-dhe-qeverise-se-serbise/20%Monthly2015-03-04 00:14
https://presheva.com/udovicki-me-rendesi-bashkepunimi-ndermjet-qeverise-dhe-vetqeverisjes-lokale/20%Monthly2015-03-04 00:12
https://presheva.com/sergi-roberto-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-03-03 10:22
https://presheva.com/real-madridi-ka-te-dobet-lojtaret-rezerve/20%Monthly2015-03-03 10:18
https://presheva.com/illaramendi-drejt-premier-leagues/20%Monthly2015-03-03 10:05
https://presheva.com/mourinho-ka-21-trofe-si-trajner/20%Monthly2015-03-03 08:07
https://presheva.com/pogba-tek-arsenal/20%Monthly2015-03-03 08:06
https://presheva.com/hamilton-kerkon-nga-mercedes-70-milione-per-sezone/20%Monthly2015-03-03 08:04
https://presheva.com/ministresha-udovicki-dhe-stankoviq-ne-bujanoc/20%Monthly2015-03-03 07:53
https://presheva.com/mercedes-brabus-e400/20%Monthly2015-03-03 07:43
https://presheva.com/ne-new-york-u-promovua-monografia-e-shh-medvegja-30-vjet-ne-sherbim-te-kombit/20%Monthly2015-03-03 07:41
https://presheva.com/sandisk-microsd-200gb/20%Monthly2015-03-03 07:37
https://presheva.com/papastertia-e-dhembeve-shkaktare-e-semundjes-se-zemres/20%Monthly2015-03-03 07:35
https://presheva.com/ushqimet-e-duhura-per-nje-shikim-te-shendetshem/20%Monthly2015-03-03 07:33
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-mentes/20%Monthly2015-03-03 07:30
https://presheva.com/kontribuo-ne-ekonomine-kosovare-duke-konsumuar-produkte-vendore-bujqesore/20%Monthly2015-03-02 20:37
https://presheva.com/haziri-kosova-i-ka-borxh-qytetareve-tane-te-lugines/20%Monthly2015-03-02 19:20
https://presheva.com/city-i-gatshem-te-paguaj-per-transferimin-e-iscos/20%Monthly2015-03-02 18:20
https://presheva.com/busquets-el-clasico-vendimtare-per-titull/20%Monthly2015-03-02 18:17
https://presheva.com/manchester-city-destinacioni-i-ardhshem-i-pep-guardiolas/20%Monthly2015-03-02 18:16
https://presheva.com/vuciq-falenderon-irakun-per-mosnjohjen-e-kosoves/20%Monthly2015-03-02 18:13
https://presheva.com/leter-e-hapur-per-gjeneral-cekun/20%Monthly2015-03-02 09:27
https://presheva.com/henry-chelsea-mund-ta-fitoje-tripleten/20%Monthly2015-03-02 09:15
https://presheva.com/ausilio-40-milione-jane-pak-per-icardin/20%Monthly2015-03-02 09:14
https://presheva.com/ancelotti-tifozeve-nuk-i-kuptoni-vendimet-e-mija-me-vjen-keq/20%Monthly2015-03-02 09:11
https://presheva.com/vedat-bajrami-mendon-ta-shes-kullen-e-eifell-per-hekur/20%Monthly2015-03-02 08:18
https://presheva.com/guret-ne-veshka-cilat-jane-simptomat-dhe-si-kurohen/20%Monthly2015-03-02 08:16
https://presheva.com/mbyllja-e-syve-do-tju-ndihmoje-te-kujtoni-detajet/20%Monthly2015-03-02 08:15
https://presheva.com/ushqimet-qe-ju-plakin-para-kohe/20%Monthly2015-03-02 08:12
https://presheva.com/pochetino-mourinho-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2015-03-02 08:10
https://presheva.com/samsung-s6-dhe-s6-edge-ja-specifikacionet-foto-video/20%Monthly2015-03-02 00:30
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-e-veshur-me-rroba-civile-fotografon-karaceven/20%Monthly2015-03-02 00:19
https://presheva.com/ronaldo-nuk-shenon-asnje-gol-nga-50-gjuajtjet-e-lira-te-fundit/20%Monthly2015-03-02 00:11
https://presheva.com/city-mund-ta-shkarkoj-pellegrinin-per-benitezin/20%Monthly2015-03-02 00:04
https://presheva.com/shkodranen-e-shesin-per-6-mije-euro-per-nje-plak-nga-kosova/20%Monthly2015-03-01 18:41
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-ndalohet-shqiptari-i-maqedonise-me-8-5-kilogram-heroine/20%Monthly2015-03-01 18:23
https://presheva.com/1-dhe-2-mars-date-historike-ku-shqiptaret-e-lugines-per-here-te-pare-shprehen-vullnetin-e-tyre-politik-2/20%Monthly2015-03-01 17:35
https://presheva.com/minatoret-e-trepces-qendra-e-pare-e-rezistences-kunder-pushtimit-te-kosoves/20%Monthly2015-03-01 17:21
https://presheva.com/fernando-alonso-pse-ndodhi-aksidenti/20%Monthly2015-03-01 13:12
https://presheva.com/reus-duam-ta-fitojme-champions-league/20%Monthly2015-03-01 13:10
https://presheva.com/stavileci-si-jabllanoviqi/20%Monthly2015-03-01 13:05
https://presheva.com/jahjaga-zvicra-vazhdon-te-jete-perkrah-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2015-03-01 13:02
https://presheva.com/serbia-bosna-e-kosova-kane-veturat-me-te-vjetra-ne-ballkan/20%Monthly2015-03-01 12:19
https://presheva.com/panxhari-i-duhur-per-uljen-e-tensionit-te-gjakut/20%Monthly2015-03-01 12:16
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hame-shege/20%Monthly2015-03-01 12:14
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-kur-e-perdorni-telefonin-ne-rruge-video/20%Monthly2015-03-01 12:12
https://presheva.com/kritikohet-rita-ora/20%Monthly2015-03-01 12:08
https://presheva.com/photomath-aplikacioni-qe-zgjidh-problemet-matematikore-video/20%Monthly2015-03-01 12:06
https://presheva.com/lamborghini-me-990-kuaj-fuqi/20%Monthly2015-03-01 12:05
https://presheva.com/pulebardha-krahthyer/20%Monthly2015-03-01 11:49
https://presheva.com/preshevari-nuhiu-vazhdon-te-shenoj-gola-video/20%Monthly2015-03-01 11:47
https://presheva.com/mourinho-e-kam-refuzuar-tottenhamin/20%Monthly2015-03-01 11:45
https://presheva.com/lunacek-nuk-ka-be-per-serbine-pa-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2015-03-01 11:44
https://presheva.com/23-vite-me-pare-shqiptaret-e-presheves-donin-bashkim-me-kosoven-video/20%Monthly2015-03-01 00:10