XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/kane-drejt-barcelones/20%Monthly2015-04-30 23:08
https://presheva.com/la-liga-apo-champions-ja-ke-preferon-casillas/20%Monthly2015-04-30 23:08
https://presheva.com/barcelona-8-ndeshje-larg-tripletes/20%Monthly2015-04-30 23:06
https://presheva.com/a-mund-te-fitohet-azili-ne-gjermani/20%Monthly2015-04-30 23:05
https://presheva.com/calderon-e-ardhmja-e-bales-varet-nga-perezi/20%Monthly2015-04-29 17:43
https://presheva.com/levandowski-do-ta-jap-maksimumin-per-te-luajtur-ne-camp-nou/20%Monthly2015-04-29 17:34
https://presheva.com/si-te-punesoheni-ne-zvicer-cfare-kerkohet-sa-jane-rrogat-cfare-dokumentacione-duhen/20%Monthly2015-04-29 17:31
https://presheva.com/ovl-ucpmb-hap-ekspozite-me-fotografi-nga-deshmoret-e-kombit-nga-te-gjitha-trojet-shqiptare/20%Monthly2015-04-29 17:18
https://presheva.com/januzaj-huazohet-tek-evertoni/20%Monthly2015-04-29 10:40
https://presheva.com/mayweather-pacquiao-meci-qe-kushton-300-milione-dollare/20%Monthly2015-04-29 10:39
https://presheva.com/prishtine-bazel-relacioni-me-i-frekuentuar-nga-kosovaret/20%Monthly2015-04-29 06:49
https://presheva.com/robben-lendohet-ne-rikthimin-e-tij/20%Monthly2015-04-29 06:01
https://presheva.com/bayerni-humbet-ne-penallti-dortmundi-kualifikohet-ne-finale/20%Monthly2015-04-29 06:00
https://presheva.com/tjeter-deshtim-per-liverpoolin/20%Monthly2015-04-29 05:57
https://presheva.com/facebook-shton-thirrjet-me-video-tek-aplikacioni-messenger/20%Monthly2015-04-29 05:55
https://presheva.com/iphone-6-mbret-i-tregut-ne-vitin-2015/20%Monthly2015-04-29 05:53
https://presheva.com/audi-a8-sport/20%Monthly2015-04-29 05:49
https://presheva.com/si-ta-largojme-lemzen/20%Monthly2015-04-29 05:47
https://presheva.com/a-lahen-floket-perdite/20%Monthly2015-04-29 05:45
https://presheva.com/rrefimi-per-preshevarin-ne-fotografine-ikonike-qe-nuk-luajti-vendit-ne-1990/20%Monthly2015-04-28 19:10
https://presheva.com/haziri-kerkon-zbatimin-e-rezolutes-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-04-28 19:02
https://presheva.com/tek-dheu-i-bardhe-dy-shqiptar-nga-lugina-kapen-me-mjete-te-mprehta-dhe-sprej/20%Monthly2015-04-28 18:59
https://presheva.com/serbia-e-para-per-azil-ne-mesin-e-tyre-edhe-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2015-04-28 18:57
https://presheva.com/rezulatet-e-xhiros-xv-ne-ligen-komunale-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2015-04-28 18:54
https://presheva.com/arsenali-gati-33-milione-per-pedron/20%Monthly2015-04-28 11:31
https://presheva.com/reali-mendon-te-ofroj-shkembim-bale-hazard/20%Monthly2015-04-28 11:29
https://presheva.com/mourinho-shume-e-merzitshme-te-presesh-10-vjet-per-titull/20%Monthly2015-04-28 06:51
https://presheva.com/shqiptaret-ne-maqedoni-skane-vullnet-per-ridefinim-kufijsh/20%Monthly2015-04-28 05:57
https://presheva.com/telefoni-i-ri-nga-acer-me-3-sim-kartela/20%Monthly2015-04-28 05:52
https://presheva.com/instagrami-shton-tre-filtra-te-rinj/20%Monthly2015-04-28 05:50
https://presheva.com/audi-a6-2017/20%Monthly2015-04-28 05:49
https://presheva.com/rakitic-luis-enrique-e-ka-permiresuar-barcelonen/20%Monthly2015-04-28 05:47
https://presheva.com/ancelotti-ne-vend-te-bbc-zbulon-jcc/20%Monthly2015-04-28 05:45
https://presheva.com/yaya-toure-arrin-marreveshje-me-interin/20%Monthly2015-04-28 05:43
https://presheva.com/ja-pse-disa-njerez-pickohen-me-shume-nga-mushkonjat-se-disa-te-tjere/20%Monthly2015-04-28 05:41
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumojme-uthull-molle/20%Monthly2015-04-28 05:40
https://presheva.com/perzierja-e-thjeshte-natyrore-sheron-semundjet-e-renda/20%Monthly2015-04-28 05:38
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-doganieret-ne-cante-dore-gjejne-92-400-euro/20%Monthly2015-04-27 21:47
https://presheva.com/37817/20%Monthly2015-04-27 21:00
https://presheva.com/domosdoshmeria-e-zgjidhjes-se-problemeve-te-nostrifikimit-te-diplomave-univerzitare-te-kosoves/20%Monthly2015-04-27 17:35
https://presheva.com/behluli-shteti-po-pengon-shqiptaret-ne-proceset-e-privatizimit-nuk-guxojme-me-te-heshtim/20%Monthly2015-04-27 17:31
https://presheva.com/ja-lista-e-kerkesave-nga-gjermania-per-serbine/20%Monthly2015-04-27 11:26
https://presheva.com/hazard-refuzon-real-madridin/20%Monthly2015-04-27 10:44
https://presheva.com/ancelotti-do-te-luftojme-deri-ne-fund-te-kampionatit/20%Monthly2015-04-27 10:42
https://presheva.com/klopp-mund-ta-zevendesoje-guardiolan/20%Monthly2015-04-27 10:41
https://presheva.com/obeziteti-shkaku-numer-1-i-vdekjeve/20%Monthly2015-04-27 05:57
https://presheva.com/darka-e-vonshme-rrit-rrezikun-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2015-04-27 05:55
https://presheva.com/ja-si-mund-ta-fshini-historine-tuaj-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2015-04-27 05:54
https://presheva.com/samsung-me-kerkese-te-jashtezakonshme-per-galaxy-s6-edge/20%Monthly2015-04-27 05:52
https://presheva.com/van-gaal-evertoni-e-meritoi-fitoren/20%Monthly2015-04-27 05:51
https://presheva.com/wenger-e-pranon-titulli-eshte-i-chelseat/20%Monthly2015-04-27 05:49
https://presheva.com/harry-kane-lojtari-i-ri-me-i-mire/20%Monthly2015-04-27 05:44
https://presheva.com/pune-sa-dush-po-spo-dojne-me-punu/20%Monthly2015-04-26 23:30
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-drejt-normalizimit-te-marredhenieve/20%Monthly2015-04-26 23:28
https://presheva.com/bashkepunimi-i-organizatave-joqeveritare-te-presheves-dhe-atyre-te-kosoves/20%Monthly2015-04-26 22:33
https://presheva.com/nxenesit-e-lugines-do-te-mesojne-me-tekste-shqip-nga-kosova/20%Monthly2015-04-26 18:17
https://presheva.com/bayern-munchen-kampion-i-bundesliges/20%Monthly2015-04-26 17:36
https://presheva.com/prekja-e-pakendshme-ii/20%Monthly2015-04-26 17:24
https://presheva.com/ronaldo-ne-6-ndeshje-ka-shenuar-12-gola-kunder-celta-vigo/20%Monthly2015-04-26 17:19
https://presheva.com/chelsea-me-barazim-afer-titullit/20%Monthly2015-04-26 17:18
https://presheva.com/danaj-bashkimi-kombetar-shpejte-do-ndodhe/20%Monthly2015-04-26 17:16
https://presheva.com/procedure-e-re-nga-1-maji-per-polisen-e-sigurimit-drejt-kosoves/20%Monthly2015-04-26 00:03
https://presheva.com/presheva-pjese-e-levizjes-dhe-kujteses-gjithekombetare/20%Monthly2015-04-25 23:59
https://presheva.com/laudrup-nuk-mund-te-zgjedhesh-ne-mes-te-ronaldos-dhe-messit/20%Monthly2015-04-25 23:54
https://presheva.com/xavi-500/20%Monthly2015-04-25 23:52
https://presheva.com/rendesia-e-sektorit-privat/20%Monthly2015-04-25 16:18
https://presheva.com/ne-tirane-nis-ndertimi-i-xhamise-me-te-madhe-ne-ballkan/20%Monthly2015-04-25 16:14
https://presheva.com/avioni-vile-qe-kushton-700-mln-dollare-foto/20%Monthly2015-04-25 16:12
https://presheva.com/lenovo-k80-me-4gb-ram-dhe-bateri-me-kapacitet-4000-mah/20%Monthly2015-04-25 16:08
https://presheva.com/terapia-e-duhur-kunder-depresionit/20%Monthly2015-04-25 16:07
https://presheva.com/patrick-vieira-drejton-city/20%Monthly2015-04-25 16:05
https://presheva.com/benzema-kthehet-kunder-juventus-bale-kunder-sevilla/20%Monthly2015-04-25 16:04
https://presheva.com/uefa-real-madridi-mbret-i-evropes/20%Monthly2015-04-25 16:02
https://presheva.com/neymar-messi-barcelona-mposht-espanyolin/20%Monthly2015-04-25 16:01
https://presheva.com/ngjarja-ne-gushince-gruevski-nuk-jemi-ne-vitin-2001/20%Monthly2015-04-25 16:00
https://presheva.com/ronaldo-me-kushte-per-perez-ancelotti-dhe-ramos-me-kontrate-te-re/20%Monthly2015-04-24 22:27
https://presheva.com/alcantara-kercenon-barcelonen/20%Monthly2015-04-24 22:24
https://presheva.com/37774/20%Monthly2015-04-24 22:23
https://presheva.com/messi-do-te-perballemi-me-nje-kundershtar-shume-te-veshtire/20%Monthly2015-04-24 22:16
https://presheva.com/gjermania-kufijt-ne-ballkan-nuk-do-te-ndryshojne/20%Monthly2015-04-24 22:09
https://presheva.com/knsh-takim-me-te-gjithe-drejtoret-e-shkollave-fillore-dhe-te-mesme-ne-lugine/20%Monthly2015-04-24 22:03
https://presheva.com/beckenbauer-barcelona-eshte-favorit-per-mua/20%Monthly2015-04-24 11:59
https://presheva.com/tevez-ma-sillni-realin/20%Monthly2015-04-24 11:58
https://presheva.com/barcelona-bayern-munich-juventus-real-madrid/20%Monthly2015-04-24 10:36
https://presheva.com/barcelona-deshiron-te-takohet-me-bayern/20%Monthly2015-04-24 09:12
https://presheva.com/klopp-ne-milan/20%Monthly2015-04-24 08:11
https://presheva.com/chelsea-gati-ta-transferoj-falcaon/20%Monthly2015-04-24 08:10
https://presheva.com/villa-barcelona-mund-ta-fitoj-tripleten/20%Monthly2015-04-24 08:08
https://presheva.com/zvicra-shtohet-me-10-mije-kosovare/20%Monthly2015-04-24 06:42
https://presheva.com/mediat-serbe-sulmi-ne-gushince-eshte-fillim-i-nje-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2015-04-24 06:38
https://presheva.com/inspeksioni-zbulon-62-puntore-ne-te-zeze-ne-fabrike-te-bujanocit/20%Monthly2015-04-24 06:29
https://presheva.com/kur-maqedonasit-na-shajne-serbisht/20%Monthly2015-04-24 06:20
https://presheva.com/iniesta-nuk-jam-i-kenaqur-me-formen-time/20%Monthly2015-04-24 06:18
https://presheva.com/wenger-pendohem-qe-u-largua-fabregas/20%Monthly2015-04-24 06:17
https://presheva.com/shaqiri-largohet-nga-interi/20%Monthly2015-04-24 06:15
https://presheva.com/cana-se-shpejti-baba-femijet-do-flasin-shqip/20%Monthly2015-04-24 06:13
https://presheva.com/shakira-thyen-rekordet/20%Monthly2015-04-24 06:11
https://presheva.com/ja-si-te-ndaloni-opsionin-seen-ne-facebook/20%Monthly2015-04-24 06:09
https://presheva.com/lenovo-a5000/20%Monthly2015-04-24 06:07
https://presheva.com/ja-cilet-jane-7-mrekullite-e-botes-me-pak-te-njohura/20%Monthly2015-04-24 06:06
https://presheva.com/ja-si-te-shpetoni-nga-tensioni-i-ulet/20%Monthly2015-04-24 05:57
https://presheva.com/8-ushqimet-qe-largojne-stresin/20%Monthly2015-04-24 05:55
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-buzeqeshni/20%Monthly2015-04-24 05:53
https://presheva.com/messi-alves-shoku-im-me-i-mire-te-barcelona/20%Monthly2015-04-23 21:53
https://presheva.com/revolucion-te-psg-pas-deshtimit-ne-champions/20%Monthly2015-04-23 21:51
https://presheva.com/kasami-ne-juventus/20%Monthly2015-04-23 21:48
https://presheva.com/tre-te-arrestuar-nga-nje-aksion-policor-ne-kumanove-video/20%Monthly2015-04-23 21:45
https://presheva.com/tifozet-e-juventusit-e-deshirojne-realin/20%Monthly2015-04-23 07:35
https://presheva.com/kroos-reali-me-i-miri/20%Monthly2015-04-23 07:24
https://presheva.com/autostrada-e75-do-te-perfundoj-ne-fund-te-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2015-04-23 07:19
https://presheva.com/lamborghini-aventador-lp-750-4-kushton-327-mije-euro/20%Monthly2015-04-23 06:44
https://presheva.com/policia-maqedonase-publikon-pamjet-brenda-gushinces-video/20%Monthly2015-04-23 06:40
https://presheva.com/tevez-vidal-dhe-morata-luajten-te-semure-ndaj-monacos/20%Monthly2015-04-23 06:38
https://presheva.com/chicharito-goli-i-karrieres-sime-i-mposhtim-te-gjithe/20%Monthly2015-04-23 06:36
https://presheva.com/ja-cilet-jane-10-gjuhet-me-te-folura-ne-bote/20%Monthly2015-04-23 06:33
https://presheva.com/lumia-940/20%Monthly2015-04-23 06:31
https://presheva.com/samsung-sjell-dy-tablete-te-rinj/20%Monthly2015-04-23 06:29
https://presheva.com/mengjesi-nis-shendetshem-me-kivi/20%Monthly2015-04-23 06:28
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-konsumit-te-tersheres/20%Monthly2015-04-23 06:16
https://presheva.com/gjumi-zgjidhja-e-duhur-per-nje-studim-te-mire/20%Monthly2015-04-23 05:55
https://presheva.com/turnir-tradicional-ne-futboll-te-vogel-per-nder-te-deshmoreve-te-kombit-rahovica-2015/20%Monthly2015-04-22 23:08
https://presheva.com/neuer-eshte-portieri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2015-04-22 23:01
https://presheva.com/simeone-jam-i-lumtur-me-skuadren-time/20%Monthly2015-04-22 22:56
https://presheva.com/shikojeni-trenin-me-te-shpejte-ne-bote-video/20%Monthly2015-04-22 09:08
https://presheva.com/kerpudha-e-pasur-me-vitamine-d/20%Monthly2015-04-22 09:05
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-kikirikut/20%Monthly2015-04-22 09:02
https://presheva.com/ja-si-te-hiqni-3-kg-ne-nje-jave/20%Monthly2015-04-22 09:01
https://presheva.com/real-atletico-vendose-te-ardhmen-e-ancelottit/20%Monthly2015-04-22 08:59
https://presheva.com/pique-kercenon-bayern-munichun/20%Monthly2015-04-22 08:57
https://presheva.com/liverpool-kerkon-ciro-immobile/20%Monthly2015-04-22 08:54
https://presheva.com/kosova-siguron-tekstet-shkollore-per-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2015-04-22 08:49
https://presheva.com/austria-konfirmon-ska-azil-per-kosovaret/20%Monthly2015-04-21 22:58
https://presheva.com/vuciq-e-vetmja-marreveshje-hapja-e-dy-pikave-te-reja-kufitare/20%Monthly2015-04-21 22:47
https://presheva.com/neymar-te-vazhdojme-keshtu-per-ta-fituar-la-ligen-dhe-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-04-21 22:41
https://presheva.com/enrique-trajneri-me-i-mire-ne-histori-te-barcelones/20%Monthly2015-04-21 22:39
https://presheva.com/luiz-barcelona-ishte-me-e-mire/20%Monthly2015-04-21 22:37
https://presheva.com/ne-bujanoc-kapen-3000-kutija-cigare-pa-dokumentacion/20%Monthly2015-04-21 15:59
https://presheva.com/prekja-e-pakendshme/20%Monthly2015-04-21 13:10
https://presheva.com/barcelona-psg-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-04-21 13:04
https://presheva.com/abidal-psg-do-ta-kete-te-veshtire-te-fitoj/20%Monthly2015-04-21 13:02
https://presheva.com/si-mendon-ancelotti-ta-eliminoj-atletico-madridin/20%Monthly2015-04-21 13:00
https://presheva.com/uck-merr-stacionin-policor-ne-goshince-te-likoves/20%Monthly2015-04-21 12:57
https://presheva.com/guardiola-kjo-eshte-e-ardhmja-ime/20%Monthly2015-04-21 07:31
https://presheva.com/kamberi-jemi-per-ndertimin-e-parimeve-te-reciprocitetit-me-te-drejtat-e-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2015-04-21 07:27
https://presheva.com/ibrahim-kelmendi-intelektuali-qe-shkroi-historine-dhe-beri-histori/20%Monthly2015-04-21 07:17
https://presheva.com/si-te-zevendesohet-benzema/20%Monthly2015-04-21 07:11
https://presheva.com/barcelona-vezhgon-kovacicin/20%Monthly2015-04-21 06:50
https://presheva.com/ja-kenga-e-re-e-dj-blunt-e-real-1-video/20%Monthly2015-04-21 06:48
https://presheva.com/zvicra-ka-nevoje-urgjente-per-makiniste-trenash/20%Monthly2015-04-21 06:45
https://presheva.com/ancelotti-me-4-4-2-apo-3-5-2/20%Monthly2015-04-21 06:44
https://presheva.com/shpaloset-koncepti-mercedes-benz-glc-coupe/20%Monthly2015-04-21 06:28
https://presheva.com/prezantohet-sony-xperia-z4/20%Monthly2015-04-21 06:27
https://presheva.com/lg-g4-del-ne-shitje-ne-fund-te-majit/20%Monthly2015-04-21 06:25
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-kamomilit/20%Monthly2015-04-21 06:17
https://presheva.com/7-arsyet-pse-ndiheni-te-lodhur/20%Monthly2015-04-21 06:15
https://presheva.com/hapat-qe-duhet-ti-ndermerrni-per-ta-ruajtur-zemren/20%Monthly2015-04-21 06:12
https://presheva.com/cka-po-i-shtyn-kosovaret-te-rekrutohen-ne-isis/20%Monthly2015-04-20 22:33
https://presheva.com/enrique-duhet-te-kemi-kujdes-ndaj-psg-se/20%Monthly2015-04-20 22:19
https://presheva.com/gjenerata-e-katert-iv-197475-ne-gjimnazin-sezai-surroi-takim-i-perbashket/20%Monthly2015-04-20 22:17
https://presheva.com/blanc-ibrahimovic-mund-ta-mposhte-barcen/20%Monthly2015-04-20 22:11
https://presheva.com/zidane-psg-mund-ta-mposhte-barceloen/20%Monthly2015-04-20 22:08
https://presheva.com/nga-2016-mund-te-transportohen-vetem-vetura-me-motor-euro-4/20%Monthly2015-04-20 22:05
https://presheva.com/celesat-e-faljes/20%Monthly2015-04-20 22:01
https://presheva.com/modric-mund-te-kthehem-ne-maj/20%Monthly2015-04-20 09:57
https://presheva.com/real-madrid-pa-modric-bale-e-benzema/20%Monthly2015-04-20 09:04
https://presheva.com/kamberi-unitet-ne-bujanoc-po-kerkojne-ata-qe-i-demtuan-interesat-e-shqiptareve/20%Monthly2015-04-20 09:00
https://presheva.com/mourinho-hazard-nje-nga-tre-lojtaret-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2015-04-20 08:45
https://presheva.com/moyes-rooney-ishte-shume-prane-chelseas/20%Monthly2015-04-20 07:35
https://presheva.com/ancelotti-fajtori-per-lendimin-e-modricit/20%Monthly2015-04-20 07:33
https://presheva.com/tifozet-e-crvena-zvezdes-kendojne-kenge-kunder-thacit-video/20%Monthly2015-04-20 07:29
https://presheva.com/whatsapp-arrin-ne-800-milione-perdorues-aktive/20%Monthly2015-04-20 07:27
https://presheva.com/bizelja-nje-ushqim-qe-i-duhet-organizmi-tuaj/20%Monthly2015-04-20 07:25
https://presheva.com/ftoi-nje-mbrojtes-i-mire-i-organizmit/20%Monthly2015-04-20 07:24
https://presheva.com/pse-eshte-i-nevojshem-gjumi/20%Monthly2015-04-20 07:23
https://presheva.com/aeroplani-i-luftes-se-kosoves-nder-me-te-shtrenjtet-ne-bote/20%Monthly2015-04-20 07:22
https://presheva.com/gjendet-thesari-me-vlere-50-mln-dollare-ne-fund-te-oqeanit/20%Monthly2015-04-20 07:21
https://presheva.com/edhe-pas-dy-viteve-marreveshja-serbi-kosove-e-pazbatuar/20%Monthly2015-04-20 07:18
https://presheva.com/banoret-e-llojanit-kerkojne-hapjen-e-vendkalimit-kufitare-me-miratocin-video/20%Monthly2015-04-19 23:06
https://presheva.com/telefoni-lg-g4-me-ekran-me-te-fuqishem-se-rivalet-video/20%Monthly2015-04-18 23:25
https://presheva.com/brokoli-i-pasur-me-vitamina-b-dhe-acid-folik/20%Monthly2015-04-18 23:23
https://presheva.com/si-te-largoni-eren-e-keqe-te-kembeve/20%Monthly2015-04-18 23:21
https://presheva.com/hummels-refuzon-arsenalin/20%Monthly2015-04-18 23:18
https://presheva.com/arsenali-ne-finalen-e-fa-cup-video/20%Monthly2015-04-18 23:17
https://presheva.com/leo-messi-400-gola-me-barcelonen/20%Monthly2015-04-18 23:15
https://presheva.com/rekord-historik-nga-ronaldo/20%Monthly2015-04-18 23:11
https://presheva.com/daniel-server-nuk-ka-bashkim-kosove-shqiperi/20%Monthly2015-04-18 23:01
https://presheva.com/familja-kamberi-nga-samolica-duam-buke/20%Monthly2015-04-18 22:58
https://presheva.com/ne-keto-kushte-jetojne-azilkerkuesit-shqiptare-ne-gjermani-video/20%Monthly2015-04-18 22:53
https://presheva.com/ore-qe-vetem-kalojne-apo-ore-qe-shfrytezohen/20%Monthly2015-04-18 22:51
https://presheva.com/enrique-ndeshja-kunder-valencias-do-te-jete-e-veshtire/20%Monthly2015-04-17 23:53
https://presheva.com/rama-bashkimi-eshte-dicka-i-pashmangshem-dhe-do-te-ndodhe-ne-be/20%Monthly2015-04-17 23:49
https://presheva.com/lendohet-benzema-ne-stervitje/20%Monthly2015-04-17 10:54
https://presheva.com/vettel-mund-ta-mposhtim-mercedesin/20%Monthly2015-04-17 09:49
https://presheva.com/kuqezinjte-gati-pet-tu-mbrojtur-ne-gjykate/20%Monthly2015-04-17 06:25
https://presheva.com/zevendesimi-i-baterise-se-galaxy-s6-dhe-s6-edge-do-tju-kushtoje-45-dollare/20%Monthly2015-04-17 06:22
https://presheva.com/ora-e-apple-blihet-nga-1-milion-njerez-qe-ne-diten-e-pare/20%Monthly2015-04-17 06:20
https://presheva.com/kajsia-e-mire-per-gjakun-dhe-migrenen/20%Monthly2015-04-17 06:18
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-mungesen-e-hekurit/20%Monthly2015-04-17 06:17
https://presheva.com/ushqimi-i-cili-ngadaleson-plakjen/20%Monthly2015-04-17 06:16
https://presheva.com/stafanoviq-do-ta-arrestojme-thacin-nese-vjen-ne-beograd-video/20%Monthly2015-04-17 06:09
https://presheva.com/ne-llojan-te-kumanoves-therret-me-thike-emigranti-afgan/20%Monthly2015-04-16 23:10
https://presheva.com/serbi-qe-studioi-gjuhen-shqipe-shqiptaret-i-duan-serbet/20%Monthly2015-04-16 23:07
https://presheva.com/ish-ushtari-i-ucpmb-se-ka-nevoje-per-ndihmen-tone/20%Monthly2015-04-16 22:10
https://presheva.com/keshtu-mund-te-duket-ekipi-i-manchester-united-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-04-16 21:34
https://presheva.com/tevez-largohet-nga-juventus/20%Monthly2015-04-16 21:30
https://presheva.com/xavi-me-rekord-169-ndeshje-ne-gara-europiane/20%Monthly2015-04-16 21:28
https://presheva.com/lendimet-fajtore-per-humbjen-e-psg/20%Monthly2015-04-16 21:25
https://presheva.com/chelsea-largon-oscarin/20%Monthly2015-04-16 21:24
https://presheva.com/mjeku-qe-i-sherbeu-bayernit-gati-40-vjet-dorehiqet-shkaku-i-guardiolas/20%Monthly2015-04-16 21:23
https://presheva.com/cka-po-ndodh-ne-skenen-politike-ne-komunen-e-medvegjes-dok/20%Monthly2015-04-16 21:19
https://presheva.com/nese-thaci-vjen-ne-beograd-mund-te-arrestohet/20%Monthly2015-04-16 06:36
https://presheva.com/youtube-tani-edhe-ne-shqip/20%Monthly2015-04-16 06:16
https://presheva.com/marredheniet-serbo-shqiptare-dhe-shqetesimi-evropian/20%Monthly2015-04-16 06:14
https://presheva.com/ja-cili-eshte-kryeqyteti-me-i-boshadisur-ne-bote/20%Monthly2015-04-16 06:12
https://presheva.com/si-e-kane-lehtesuar-telefonat-e-mencur-jeten-tone/20%Monthly2015-04-16 06:10
https://presheva.com/madonna-falenderon-riten-per-perkrahje/20%Monthly2015-04-16 06:08
https://presheva.com/blero-poston-nje-femer-ne-instagram-per-here-te-pare-pas-ndarjes/20%Monthly2015-04-16 06:06
https://presheva.com/ja-per-cfare-sherbejne-hurmat-arabe/20%Monthly2015-04-16 06:03
https://presheva.com/lengu-i-patates-lufton-ulceren/20%Monthly2015-04-16 06:01
https://presheva.com/paracetamoli-bashke-me-dhimbjet-na-heq-edhe-emocionet/20%Monthly2015-04-16 06:00
https://presheva.com/policia-serbe-keqtrajtoi-emigrantet-dhe-azilkerkuesit/20%Monthly2015-04-15 22:55
https://presheva.com/boshkoviq-te-inkurajohet-zhvillimi-i-serbise-jugore/20%Monthly2015-04-15 22:53
https://presheva.com/blanc-barcelona-superiore-ne-cdo-aspekt/20%Monthly2015-04-15 22:33
https://presheva.com/lahm-ska-perfunduar-asgje/20%Monthly2015-04-15 22:32
https://presheva.com/enrique-nuk-ishte-nje-ndeshje-perfekte/20%Monthly2015-04-15 22:31
https://presheva.com/psg-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-04-15 15:27
https://presheva.com/porto-bayern-munchen-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-04-15 15:24
https://presheva.com/casillas-do-te-qendroj-tek-reali-deri-ne-vitin-2017/20%Monthly2015-04-15 15:20
https://presheva.com/klopp-tek-manchester-city/20%Monthly2015-04-15 15:18
https://presheva.com/kapet-shtetasi-maqedon-me-4-kilogram-heroine-te-fshehur-nen-ulese-foto/20%Monthly2015-04-15 15:14
https://presheva.com/medvegjen-e-presin-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2015-04-15 15:06
https://presheva.com/bmw-x6-modeli-me-i-kerkuar-ne-treg/20%Monthly2015-04-14 23:08
https://presheva.com/galaxy-a8-me-ekran-5-7-inc/20%Monthly2015-04-14 23:05
https://presheva.com/cfare-eshte-office-365/20%Monthly2015-04-14 23:03
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-kumbullave-te-thata/20%Monthly2015-04-14 22:56
https://presheva.com/ananasi-ndihmon-ne-forcimin-e-kockave/20%Monthly2015-04-14 22:54
https://presheva.com/vaji-i-ricinit-per-shendet-dhe-bukuri/20%Monthly2015-04-14 22:53
https://presheva.com/ramos-nuk-kisha-per-qellim-ta-lendoja-mandzukicin/20%Monthly2015-04-14 22:50
https://presheva.com/ancelotti-merituam-me-shume-pas-asaj-pjese-te-pare/20%Monthly2015-04-14 22:47
https://presheva.com/chielini-nje-rezultat-pozitiv-kunder-nje-skuader-shume-te-veshtire/20%Monthly2015-04-14 22:46
https://presheva.com/suarez-nuk-mund-ta-vesh-nje-gjyqtar-serb-ne-ndeshje-te-tilla/20%Monthly2015-04-14 22:45
https://presheva.com/oblak-jemi-ende-ne-loje/20%Monthly2015-04-14 22:42
https://presheva.com/shtetasi-turk-fsheh-37-000-euro-ne-rrobat-e-brendshme-foto/20%Monthly2015-04-14 22:38
https://presheva.com/apel-ne-kksh-te-paraqiten-te-gjithe-qytetaret-shqiptar-qe-i-eshte-pasivizuar-vendbanimi-apo-e-kane-cregjistruar/20%Monthly2015-04-14 22:31
https://presheva.com/thaci-ne-beograd-4000-mije-police-per-sigurine-e-tij/20%Monthly2015-04-14 22:27
https://presheva.com/jordi-alba-kerkon-10-milione-ne-kontraten-e-re/20%Monthly2015-04-14 10:42
https://presheva.com/fotolajm-fillon-arrnimi-i-rrugeve-kryesore/20%Monthly2015-04-14 10:06
https://presheva.com/messi-ronaldo-ibrahimovic-neymar-ne-nje-ekip/20%Monthly2015-04-14 08:24
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-atletico-madrid-real-madrid/20%Monthly2015-04-14 07:21
https://presheva.com/bmw-i5-2018/20%Monthly2015-04-14 06:39
https://presheva.com/ja-si-eshte-krijuar-hena-video/20%Monthly2015-04-14 06:38
https://presheva.com/ancelotti-gjykoni-performancen-time-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2015-04-14 06:35
https://presheva.com/diego-simeone-i-frigohet-modricit/20%Monthly2015-04-14 06:33
https://presheva.com/lugina-syte-kah-tirana-dhe-prishtina/20%Monthly2015-04-14 06:30
https://presheva.com/tre-ndeshje-pezullim-per-shkelzen-gashin/20%Monthly2015-04-14 06:28
https://presheva.com/bellerin-me-i-shpejte-se-bolt/20%Monthly2015-04-13 22:46
https://presheva.com/si-e-mahniten-futbollistet-e-kf-bukuroces-kryetarin-stankoviq/20%Monthly2015-04-13 21:50
https://presheva.com/shh-medvegja-ju-lutemi-na-ndihmoni-sot-ta-shpetojme-medvegjen/20%Monthly2015-04-13 21:38
https://presheva.com/ansambi-i-kengeve-dhe-valleve-gezuar-vater-qe-bashkon-te-gjithe-shqiptaret-jashte-atdheut/20%Monthly2015-04-13 21:37
https://presheva.com/a-do-te-martoheshit-me-shqiptar-ja-cfare-thone-serbet-nga-beogradi-video/20%Monthly2015-04-13 21:25
https://presheva.com/skype-translator-mundeson-komunikimin-mes-te-huajve/20%Monthly2015-04-13 11:56
https://presheva.com/mandarina-nje-mbrojtese-e-mire-ndaj-anemise-dhe-mykut-te-zorreve/20%Monthly2015-04-13 11:55
https://presheva.com/manaferra-dhe-karrota-per-nje-shikim-te-shendetshem/20%Monthly2015-04-13 11:53
https://presheva.com/ja-se-si-duhet-te-perdorim-nje-kompjuter-ose-tablet/20%Monthly2015-04-13 11:52
https://presheva.com/pamja-ndryshe-e-evropes-video/20%Monthly2015-04-13 11:49
https://presheva.com/chelsea-kerkon-mirandan/20%Monthly2015-04-13 11:48
https://presheva.com/bayerni-publikon-fanellat-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-04-13 11:47
https://presheva.com/reali-gjithmone-kampion-kur-ka-eliminuar-atleticon/20%Monthly2015-04-13 11:44
https://presheva.com/pique-drogba-messi-dhe-ronaldo-jane-sulmuesit-me-te-veshtire/20%Monthly2015-04-13 11:42
https://presheva.com/de-biasi-flet-per-kombetaren-shqiperine-fene-dhe-france-2016-video/20%Monthly2015-04-13 11:40
https://presheva.com/uck-merr-persiper-sulmin-e-qeverise-se-maqedonise/20%Monthly2015-04-13 11:35
https://presheva.com/migracioni-ne-gjermani-dhe-sfidat-e-femijeve-shqiptare/20%Monthly2015-04-13 11:28
https://presheva.com/gareth-bale-eshte-rikthyer-ne-stervitje-me-real-madridin/20%Monthly2015-04-12 21:52
https://presheva.com/ja-pse-enrique-po-e-zevendeson-gjithmone-neymarin/20%Monthly2015-04-12 21:50
https://presheva.com/shqiptari-proteston-me-autochthonous-perpara-fifa-s-foto/20%Monthly2015-04-12 21:47
https://presheva.com/shqiptaret-e-presheves-duan-fond-te-vecante-nga-buxheti-i-shqiperise/20%Monthly2015-04-12 21:44
https://presheva.com/per-3000-euro-beheni-doktor-shkence-ne-serbi/20%Monthly2015-04-12 21:39
https://presheva.com/hapja-e-pikekalimit-kufitar-perfitime-do-te-kete-medvegja-edhe-kamenica/20%Monthly2015-04-12 21:37
https://presheva.com/hillary-clinton-shpall-kandidaturen-per-presidente/20%Monthly2015-04-12 21:34
https://presheva.com/arsenal-dhe-liverpool-kerkojne-illaramendin/20%Monthly2015-04-12 09:32
https://presheva.com/si-u-be-klitschko-boksier/20%Monthly2015-04-12 09:29
https://presheva.com/numri-i-pare-i-revistes-i-shqiptareve-ame-ne-serbi-video/20%Monthly2015-04-12 09:22
https://presheva.com/facebooku-lanson-uebfaqen-e-messengerit/20%Monthly2015-04-11 21:25
https://presheva.com/pse-njerezit-kane-alergji/20%Monthly2015-04-11 21:21
https://presheva.com/qumeshti-i-dhise-forcon-imunitetin/20%Monthly2015-04-11 21:19
https://presheva.com/neymar-reagon-ashper-pas-zevendesimit-video/20%Monthly2015-04-11 21:15
https://presheva.com/barcelona-shpreson-ta-mbaj-alvesin/20%Monthly2015-04-11 21:11
https://presheva.com/golat-per-minute-kush-eshte-me-i-miri-ne-primera/20%Monthly2015-04-11 21:09
https://presheva.com/stankoviq-shembull-per-politikanet-e-lugines-nuk-i-don-paret-nga-shteti/20%Monthly2015-04-11 20:59
https://presheva.com/marko-gjuriq-kosova-eshte-me-shume-se-territor-per-serbet/20%Monthly2015-04-11 20:47
https://presheva.com/shqiptaret-e-maqedonise-paguan-cmimin-me-te-larte-per-pavaresine-e-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2015-04-11 20:42
https://presheva.com/guardiola-ne-panik-kemi-probleme-te-medha/20%Monthly2015-04-11 00:48
https://presheva.com/reus-pogba-dhe-agueron-i-synon-perez-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-04-11 00:47
https://presheva.com/chelsea-afer-thyerjes-se-rekordit-te-madh-te-unitedit/20%Monthly2015-04-11 00:44
https://presheva.com/police-te-be-se-ne-vendkalimin-tabanoc-presheve/20%Monthly2015-04-10 11:10
https://presheva.com/ios-8-3-sjell-thirrjet-permes-wireless-it/20%Monthly2015-04-10 11:06
https://presheva.com/autochthonous-apo-mbi-sagat-e-bashkimit/20%Monthly2015-04-10 11:02
https://presheva.com/valdes-mund-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-04-10 10:56
https://presheva.com/sabella-tek-manchester-city/20%Monthly2015-04-10 10:54
https://presheva.com/suarez-reali-ishte-i-interesuar-per-mua-por-zgjodha-barcelonen/20%Monthly2015-04-10 10:53
https://presheva.com/ronaldos-i-hiqet-kartoni-mund-te-luaj-kunder-eibar/20%Monthly2015-04-10 10:50
https://presheva.com/bushati-besa-i-eshte-dhene-faktorit-nderkombetar-per-mosndryshim-kufijsh/20%Monthly2015-04-10 10:49
https://presheva.com/ja-nje-menyre-e-thjeshte-per-heqjen-e-levores-se-vezes-video/20%Monthly2015-04-09 23:31
https://presheva.com/khedira-i-ofrohet-barcelones/20%Monthly2015-04-09 23:23
https://presheva.com/pse-nuk-po-hapet-pika-kufitare-llojan-miratoc/20%Monthly2015-04-09 23:08
https://presheva.com/carrico-do-ta-japim-maksimumin-kunder-barcelones/20%Monthly2015-04-09 22:12
https://presheva.com/jordi-alba-kthehet-ne-ndeshjen-kunder-psg/20%Monthly2015-04-09 22:08
https://presheva.com/pique-kerkon-denimin-e-ronaldos-video/20%Monthly2015-04-09 22:05
https://presheva.com/shukrije-ramadani-endrra-per-te-cilen-luftoi-agimi-ishte-shqiperia-e-bashkuar/20%Monthly2015-04-09 21:54
https://presheva.com/hashim-thaci-shqiperia-e-madhe-ide-e-serbise/20%Monthly2015-04-09 21:45
https://presheva.com/butragueno-ronaldo-model-per-te-rinjte/20%Monthly2015-04-09 07:38
https://presheva.com/serbia-i-frikesohet-bashkimit-kombetar/20%Monthly2015-04-09 06:51
https://presheva.com/bayern-mposht-leverkusenin-dhe-kalon-ne-gjysmefinale/20%Monthly2015-04-09 06:06
https://presheva.com/ja-sa-eshte-cmimi-i-mercedes-gle/20%Monthly2015-04-09 06:00
https://presheva.com/ios-8-3/20%Monthly2015-04-09 05:58
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-dual-sim/20%Monthly2015-04-09 05:56
https://presheva.com/qeshja-redukton-zemerimin-dhe-agresivitetin-tek-personat-e-dhunshem/20%Monthly2015-04-09 05:55
https://presheva.com/kripa-nje-mbrojtese-e-mire-ndaj-infeksioneve/20%Monthly2015-04-09 05:53
https://presheva.com/me-diete-te-lengshme-deri-te-zgjidhja-e-problemeve/20%Monthly2015-04-09 05:52
https://presheva.com/klopp-nuk-largohet-nga-dortmundi/20%Monthly2015-04-08 19:08
https://presheva.com/serbia-si-pergjigjet-shqiperise-per-diplomat-ne-lugine/20%Monthly2015-04-08 19:04
https://presheva.com/100-ditet-e-zyres-se-lugines-ne-gjilan/20%Monthly2015-04-08 16:16
https://presheva.com/ushtaret-shqiptare-te-zvicres-pozojne-me-flamurin-shqiptar/20%Monthly2015-04-08 10:55
https://presheva.com/siptari-indianci-fyerjet-nga-pushtetaret-maqedonas/20%Monthly2015-04-08 06:36
https://presheva.com/coentrao-pelqen-te-luaj-ne-old-trafford/20%Monthly2015-04-08 06:34
https://presheva.com/pogba-henderson-dhe-wilshere-shenjestrat-e-city/20%Monthly2015-04-08 06:32
https://presheva.com/facebook-po-teston-nje-integrim-te-mundshem-me-whatsapp/20%Monthly2015-04-08 06:29
https://presheva.com/youtube-lehteson-shikimin-e-videove-4k/20%Monthly2015-04-08 06:27
https://presheva.com/kikiriku-mbrojtesi-kryesor-ndaj-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2015-04-08 06:25
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-qershise/20%Monthly2015-04-08 06:24
https://presheva.com/pse-genjejne-femijet/20%Monthly2015-04-08 06:22
https://presheva.com/shkaqet-qe-cojne-ne-faljen-e-mekateve/20%Monthly2015-04-07 23:47
https://presheva.com/zvicra-me-rrogen-mesatare-me-te-madhen-ne-bote/20%Monthly2015-04-07 22:23
https://presheva.com/arsenal-gati-oferten-per-higuain/20%Monthly2015-04-07 21:50
https://presheva.com/cavani-afer-marreveshjes-me-manchester-united/20%Monthly2015-04-07 21:48
https://presheva.com/tajlandezi-si-ronaldo-video/20%Monthly2015-04-07 21:47
https://presheva.com/neymar-ne-forme-te-keqe-enrique-nuk-brengoset/20%Monthly2015-04-07 15:38
https://presheva.com/ancelotti-me-rotacion-casillas-kunder-vallecanos-navas-kunder-eibarit/20%Monthly2015-04-07 15:32
https://presheva.com/kryeministri-isa-mustafa-priti-deputetet-shqiptare-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2015-04-07 15:27
https://presheva.com/tifozet-e-barcelones-e-duam-pogban/20%Monthly2015-04-07 15:15
https://presheva.com/enrique-ende-nuk-e-kemi-fituar-titullin-e-la-ligas/20%Monthly2015-04-07 15:12
https://presheva.com/shqiptaret-ne-serbi-nen-minoritetet-ndersa-serbet-ne-kosove-super-minoritetet/20%Monthly2015-04-07 09:59
https://presheva.com/momenti-kur-messi-fyen-video/20%Monthly2015-04-07 09:55
https://presheva.com/jepjani-9-shin-ronaldos/20%Monthly2015-04-07 09:43
https://presheva.com/james-duam-ta-fitojme-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-04-07 08:36
https://presheva.com/vermaelen-fillon-me-ne-fund-stervitjet-me-barceonen-video/20%Monthly2015-04-07 07:19
https://presheva.com/mourinho-permend-lojtaret-me-te-mire-ne-bote-kend-e-harroi-video/20%Monthly2015-04-07 07:14
https://presheva.com/isco-apo-james/20%Monthly2015-04-07 07:08
https://presheva.com/pulsime-dhe-balance-te-reja-fe-e-komb/20%Monthly2015-04-07 07:05
https://presheva.com/eliza-dushku-me-rol-ne-banshee/20%Monthly2015-04-07 06:55
https://presheva.com/ja-kush-eshte-mesfushori-me-i-mire-ne-histori-te-barcelones/20%Monthly2015-04-07 06:53
https://presheva.com/david-luiz-nuk-do-te-luaj-ndaj-barcelones/20%Monthly2015-04-07 06:52
https://presheva.com/united-shet-van-persien-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2015-04-07 06:50
https://presheva.com/audi-a8-d5/20%Monthly2015-04-07 06:48
https://presheva.com/sony-publikon-detaje-te-reja-per-xperia-z4/20%Monthly2015-04-07 06:46
https://presheva.com/galaxy-s6-active/20%Monthly2015-04-07 06:43
https://presheva.com/8-ushqimet-e-rendesishme-per-lekure-te-bukur/20%Monthly2015-04-07 06:41
https://presheva.com/harroni-ku-i-keni-lene-gjerat-ja-si-shpjegohet-kjo/20%Monthly2015-04-07 06:39
https://presheva.com/pse-djersitemi/20%Monthly2015-04-07 06:37
https://presheva.com/mardheniet-ndermjet-beogradit-dhe-prishtines-nuk-ndikojne-ne-lugine/20%Monthly2015-04-07 06:33
https://presheva.com/sa-me-shpejte-te-zgjidhet-ceshtja-e-perdorimit-ligjor-te-simboleve-kombetare-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2015-04-06 22:03
https://presheva.com/babai-i-behramit-per-canen-sna-duhet-patriotizmi-na-duhet-puna-video/20%Monthly2015-04-06 11:26
https://presheva.com/aktakuza-ndaj-ballistit-duhet-denuar-nga-te-gjithe/20%Monthly2015-04-06 11:25
https://presheva.com/serish-kolona-te-gjata-ne-merdare-dhe-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2015-04-06 11:18
https://presheva.com/kepuca-e-arte-messi-apo-ronaldo/20%Monthly2015-04-06 09:29
https://presheva.com/drashkoviq-serbia-jeton-me-histori-te-falsifikuar/20%Monthly2015-04-06 09:13
https://presheva.com/wenger-optimist/20%Monthly2015-04-06 09:03
https://presheva.com/nga-e-hena-deri-te-premten-me-shi-vikendi-deri-ne-18-grade-celsius/20%Monthly2015-04-06 07:30
https://presheva.com/tifozi-i-liverpoolit-humb-bastin-ja-si-i-prene-floket/20%Monthly2015-04-06 06:13
https://presheva.com/liverpooli-ne-bisedime-per-transferimin-e-falcaos/20%Monthly2015-04-06 06:10
https://presheva.com/furious-7-tejkalon-cdo-parashikim/20%Monthly2015-04-06 06:07
https://presheva.com/blero-fton-fansat-per-karaoke/20%Monthly2015-04-06 06:03
https://presheva.com/audi-rs6-dtm/20%Monthly2015-04-06 06:00
https://presheva.com/samsung-galaxy-s6-edge-shtremberohet-si-iphone-6-plus-video/20%Monthly2015-04-06 05:56
https://presheva.com/iphone-telefoni-me-i-shitur-ne-kine/20%Monthly2015-04-06 05:53
https://presheva.com/si-ta-dime-nese-konsumojme-uje-mjaftueshem/20%Monthly2015-04-06 05:52
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-portokallit/20%Monthly2015-04-06 05:50
https://presheva.com/eliminimi-i-celulitit-ne-dhjete-hapa/20%Monthly2015-04-06 05:49
https://presheva.com/dergohet-ne-gjykate-ballisti-nga-gazetari-kastriot-myftaraj/20%Monthly2015-04-06 00:18
https://presheva.com/mourinho-duhen-edhe-5-fitore-te-tjera-per-titullin/20%Monthly2015-04-06 00:11
https://presheva.com/psg-fiton-kunder-marsejes/20%Monthly2015-04-06 00:10
https://presheva.com/papa-kurani-liber-i-paqes-islami-fe-paqesore-video/20%Monthly2015-04-05 20:03
https://presheva.com/llojet-e-durimit/20%Monthly2015-04-05 19:58
https://presheva.com/ne-bujanoc-konfiskohen-350-kilogram-duhan/20%Monthly2015-04-05 19:54
https://presheva.com/bie-nje-veture-nga-bilaci-ne-liqenin-e-badovcit-nuk-ka-te-lenduar-video/20%Monthly2015-04-05 19:00
https://presheva.com/ja-sa-megabajt-harxhon-nje-thirrje-permes-whatsapp/20%Monthly2015-04-05 12:02
https://presheva.com/reali-shkaterron-granaden-me-9-gola-ronaldo-shenon-5/20%Monthly2015-04-05 11:58
https://presheva.com/kur-cr7-merrte-300-euro-dhe-ishte-shume-i-shemtuar-video/20%Monthly2015-04-05 11:55
https://presheva.com/torcida-kroate-djeg-flamurin-serb/20%Monthly2015-04-05 11:45
https://presheva.com/neymar-barca-psg-do-jete-spektakel-i-vertete/20%Monthly2015-04-05 11:41
https://presheva.com/treni-ne-bujanoc-i-merr-jete-dy-emigranteve-ilegal/20%Monthly2015-04-05 11:17
https://presheva.com/romeo-dhe-zhulieta-ne-shqip-dhe-serbisht/20%Monthly2015-04-05 11:04
https://presheva.com/edi-rama-ne-ulqin-do-ecim-drejt-bashkimit-kombetar/20%Monthly2015-04-05 00:08
https://presheva.com/mancini-kritikon-shaqirin/20%Monthly2015-04-04 19:29
https://presheva.com/terry-hazard-i-mire-sa-messi-e-ronaldo/20%Monthly2015-04-04 19:27
https://presheva.com/bayerni-triumfon-kunder-borussia/20%Monthly2015-04-04 19:10
https://presheva.com/arrestohen-dy-persona-nga-bujanoci-per-trafikim-njerezish/20%Monthly2015-04-04 19:08
https://presheva.com/mediet-serbe-kryetari-mustafa-paguhet-me-shume-se-nikoliqi/20%Monthly2015-04-04 19:03
https://presheva.com/serbia-padit-pronarin-e-kafiterise-per-vendosjen-e-flamurit-per-28-nentor/20%Monthly2015-04-04 18:51
https://presheva.com/mourinho-4-skuadra-ne-gare-per-titull/20%Monthly2015-04-03 21:49
https://presheva.com/ancelotti-barcelona-e-ndihmon-realin/20%Monthly2015-04-03 21:46
https://presheva.com/liga-komunale-ne-futboll-fillon-nga-11-prilli/20%Monthly2015-04-03 21:37
https://presheva.com/nuk-mund-ta-imagjinoj-real-madridin-pa-ronaldo-dhe-bale/20%Monthly2015-04-03 11:08
https://presheva.com/sterling-kushton-70-milione-euro/20%Monthly2015-04-03 11:06
https://presheva.com/barcelona-kerkon-mbrojtesin-e-bayernit-dhe-bilbaos/20%Monthly2015-04-03 11:04
https://presheva.com/rikthehet-james-rodriguez-pas-dy-muaj/20%Monthly2015-04-03 11:02
https://presheva.com/lugina-e-presheves-edhe-me-nje-doktor-shkence/20%Monthly2015-04-03 10:05
https://presheva.com/agolli-ja-si-na-motivoi-de-biasi-ne-pushimin-e-ndeshjes/20%Monthly2015-04-03 09:46
https://presheva.com/myslimanet-po-shtohen-ja-sa-do-te-jete-numri-i-tyre-deri-ne-vitin-2050-foto/20%Monthly2015-04-03 09:26
https://presheva.com/mercedes-i-kunder-pergjigjet-bmw-x4/20%Monthly2015-04-03 06:30
https://presheva.com/dy-here-me-shume-porosi-per-samsung-galaxy-s6-sesa-per-galaxy-s5/20%Monthly2015-04-03 06:28
https://presheva.com/ja-nga-vjen-era-e-rende-e-gojes/20%Monthly2015-04-03 06:25
https://presheva.com/keshillat-e-duhura-per-te-eliminuar-ankthin-e-mengjesi/20%Monthly2015-04-03 06:23
https://presheva.com/vucic-serbia-kurre-sdo-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2015-04-02 22:50
https://presheva.com/aguero-mund-te-shkoj-te-reali-per-70-milione-euro/20%Monthly2015-04-02 22:27
https://presheva.com/ferguson-messi-dhe-ronaldo-jane-me-te-miret/20%Monthly2015-04-02 22:26
https://presheva.com/mourinho-mund-te-kthehet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-04-02 22:23
https://presheva.com/u-promovua-libri-rainca-vendbanim-i-vjeter-dardan-shqiptar-ne-rajonin-e-presheves/20%Monthly2015-04-02 22:02
https://presheva.com/sfidat-e-shtet-formimit/20%Monthly2015-04-02 21:50
https://presheva.com/ambasadori-i-shqiperise-ne-beograd-bocka-perkrahe-themelimin-e-tv-lugines/20%Monthly2015-04-02 16:28
https://presheva.com/shfaqet-filmi-dokumentar-kushtuar-atdhetarit-kadri-rexhepi/20%Monthly2015-04-02 16:23
https://presheva.com/dogana-e-gatshme-per-festa-dhe-turma-ne-kufi/20%Monthly2015-04-02 10:07
https://presheva.com/inter-nis-bisedimet-me-city-n-per-jovetic/20%Monthly2015-04-02 09:35
https://presheva.com/kosova-me-e-izoluar-se-korea-e-veriut/20%Monthly2015-04-02 09:28
https://presheva.com/gold-ag-dhe-ismet-bexheti-kendojne-per-agim-ramadanin-video/20%Monthly2015-04-02 07:11
https://presheva.com/apple-permireson-baterine-e-telefonave-te-rinj/20%Monthly2015-04-02 07:08
https://presheva.com/galaxy-note-5-dhe-galaxy-s7-me-ekran-te-lakuar/20%Monthly2015-04-02 07:06
https://presheva.com/36725/20%Monthly2015-04-02 07:04
https://presheva.com/menyra-e-duhur-per-te-shmangur-dhimbjet-e-nyejve/20%Monthly2015-04-02 07:02
https://presheva.com/a-e-dini-se-si-mund-ta-shmagni-depresionin/20%Monthly2015-04-02 07:01
https://presheva.com/liverpooli-deshiron-gonzalo-higuainin/20%Monthly2015-04-02 06:59
https://presheva.com/si-u-lendua-messi/20%Monthly2015-04-02 06:57
https://presheva.com/pastore-dua-ta-perfundoj-sezonin-tek-psg-pastaj-te-shohim/20%Monthly2015-04-02 06:55
https://presheva.com/pique-nuk-me-brengos-humbja-ndaj-holandes/20%Monthly2015-04-01 21:59
https://presheva.com/pas-danilos-reali-transferon-sandron/20%Monthly2015-04-01 21:57
https://presheva.com/pse-genjejne-njerezit/20%Monthly2015-04-01 21:53
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-stacionin-hekurudhor-te-presheves-foto/20%Monthly2015-04-01 21:46
https://presheva.com/ky-eshte-kosovari-qe-e-sulmoi-fizikisht-stjuardesen-ne-aeroplan-video/20%Monthly2015-04-01 21:21
https://presheva.com/36689/20%Monthly2015-04-01 16:16
https://presheva.com/porto-per-10-vite-ka-fituar-600-milione-nga-shitja-e-lojtareve/20%Monthly2015-04-01 15:45
https://presheva.com/ja-si-duket-formacioni-i-reali-madridit-pas-transferimit-te-danilos/20%Monthly2015-04-01 15:39
https://presheva.com/jonuz-musliu-politikani-me-i-paguar-ne-serbi/20%Monthly2015-04-01 15:35
https://presheva.com/ja-lista-e-mbrojtesve-qe-i-kerkon-barcelona/20%Monthly2015-04-01 09:09
https://presheva.com/presheva-com-meson-hiqet-tatimi-i-rrogave-dhe-administrata-publike-me-rritje-te-rroges-30/20%Monthly2015-04-01 08:47
https://presheva.com/ja-cilet-jane-lideret-boteror-me-te-paguar/20%Monthly2015-04-01 08:29
https://presheva.com/kembe-te-enjtura-faktoret-qe-ndikojne/20%Monthly2015-04-01 08:06
https://presheva.com/ja-cilet-jane-vitaminat-qe-nuk-duhet-ti-mungojne-organizmit/20%Monthly2015-04-01 07:40
https://presheva.com/cili-vaj-per-gatim-eshte-zgjedhja-me-e-shendetshme/20%Monthly2015-04-01 07:38
https://presheva.com/rummennige-guardiola-eshte-gjeni/20%Monthly2015-04-01 07:36
https://presheva.com/zyrtare-danilo-ne-real-madrid/20%Monthly2015-04-01 07:30