XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/benitez-diten-e-hene-zyrtarizohet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-05-31 18:57
https://presheva.com/fukarallek-dhe-papunesi-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-video/20%Monthly2015-05-31 18:54
https://presheva.com/afer-sumulices-aksident-i-rende-humb-jeten-nje-shtetas-maqedon/20%Monthly2015-05-31 18:39
https://presheva.com/kuvendi-themelues-alternativa-per-ndryshim-me-drejtim-te-ri-politik/20%Monthly2015-05-31 18:32
https://presheva.com/edinson-cavani-nuk-do-te-largohet-nga-psg/20%Monthly2015-05-31 12:09
https://presheva.com/morientes-asistent-i-benitezit-te-real-madrid/20%Monthly2015-05-31 00:31
https://presheva.com/te-mos-deshperohemi/20%Monthly2015-05-31 00:28
https://presheva.com/funeral-i-vetmuar/20%Monthly2015-05-31 00:24
https://presheva.com/kf-corrotica-kampione-e-liges-komunale-ne-futboll-20142015-foto/20%Monthly2015-05-31 00:02
https://presheva.com/perkujtohet-16-vjetori-i-deshmorit-ibrahim-fejzullahu/20%Monthly2015-05-30 23:41
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-duhet-te-kene-nje-ze-unik-ne-kosove/20%Monthly2015-05-30 23:39
https://presheva.com/ronaldo-aty-ku-pushon-e-paguan-17000-euro-naten/20%Monthly2015-05-30 23:37
https://presheva.com/wolfsburg-fiton-kupen-e-gjermanise/20%Monthly2015-05-30 23:32
https://presheva.com/barcelona-fiton-copa-del-reyn/20%Monthly2015-05-30 23:28
https://presheva.com/pas-suksesit-te-natev-sukseset-e-studenteve-shqiptare-nuk-kane-te-ndalur/20%Monthly2015-05-30 23:24
https://presheva.com/ronaldos-nuk-i-pelqen-benitez/20%Monthly2015-05-29 22:52
https://presheva.com/kush-e-vrau-gjyshin-han-ii/20%Monthly2015-05-29 22:49
https://presheva.com/zyrtare-barcelona-nuk-mund-te-transferoje-lojtare-te-rinj/20%Monthly2015-05-29 21:17
https://presheva.com/falcao-mbetet-ne-premier-league/20%Monthly2015-05-29 21:16
https://presheva.com/gundogan-tek-bayern-munchen/20%Monthly2015-05-29 21:14
https://presheva.com/liberalizim-te-vizave-me-10-shtete/20%Monthly2015-05-29 15:05
https://presheva.com/di-maria-ose-griezmann/20%Monthly2015-05-29 14:59
https://presheva.com/januzaj-ne-real-sociedad/20%Monthly2015-05-29 14:57
https://presheva.com/serbia-po-pergatit-nje-kumanove-te-re-ne-presheve/20%Monthly2015-05-29 14:54
https://presheva.com/shkelzen-gashi-ne-formacionin-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2015-05-29 09:58
https://presheva.com/eliza-dushku-ne-prishtine-ndihmon-studentet-shqiptare/20%Monthly2015-05-29 06:19
https://presheva.com/rita-ora-kam-kaluar-nje-vit-te-ngarkuar/20%Monthly2015-05-29 06:18
https://presheva.com/te-gjithe-kunder-gruevskit/20%Monthly2015-05-29 06:16
https://presheva.com/tevez-barcelona-eshte-me-e-mira-ne-bote/20%Monthly2015-05-29 06:14
https://presheva.com/podolski-tek-galatasaray/20%Monthly2015-05-29 06:13
https://presheva.com/lamborghini-sjell-suv-in-e-pare/20%Monthly2015-05-29 05:59
https://presheva.com/android-m-arrin-ne-gusht/20%Monthly2015-05-29 05:57
https://presheva.com/cfare-ndodh-ne-trupin-tuaj-kur-e-lini-duhanin/20%Monthly2015-05-29 05:55
https://presheva.com/problemet-shendetesore-qe-i-sheron-kripa/20%Monthly2015-05-29 05:54
https://presheva.com/simptomat-e-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2015-05-29 05:53
https://presheva.com/ku-jetojne-miliarderet-ne-zvicer/20%Monthly2015-05-28 23:13
https://presheva.com/konkurs-per-5-vende-te-lira-per-doganiere-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-05-28 22:46
https://presheva.com/perfaqesuesit-politik-nga-lugina-vizite-e-rendesishme-e-vuciqit-ne-tirane/20%Monthly2015-05-28 20:48
https://presheva.com/vialli-juventusi-vetem-me-parkim-te-autobusit-mund-ta-ndal-barcelonen/20%Monthly2015-05-28 15:28
https://presheva.com/gundogan-do-te-largohet-nga-dortmund/20%Monthly2015-05-28 15:26
https://presheva.com/benitez-sterlingun-e-dua-tek-real-madridi/20%Monthly2015-05-28 15:24
https://presheva.com/khedira-kryen-testet-mjekesore-me-juventusin/20%Monthly2015-05-28 15:22
https://presheva.com/vuciq-une-do-te-bej-me-te-miren-per-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2015-05-28 15:19
https://presheva.com/dybala-arrin-ne-juventus-ne-radhe-khedira/20%Monthly2015-05-28 07:48
https://presheva.com/gionee-m5-telefoni-i-pare-me-dy-bateri/20%Monthly2015-05-28 06:20
https://presheva.com/hyundai-makina-e-pare-me-sherbimin-android/20%Monthly2015-05-28 06:19
https://presheva.com/dridhja-e-duarve-ja-pse-ndodh/20%Monthly2015-05-28 06:16
https://presheva.com/liverpool-shfaq-interesim-per-ancelottin/20%Monthly2015-05-28 06:15
https://presheva.com/deshmite-flasin-per-tradhti-ne-konfliktin-e-kumanoves/20%Monthly2015-05-28 05:55
https://presheva.com/ja-sa-harxhon-familja-per-sherimin-e-michael-schumacher/20%Monthly2015-05-27 22:03
https://presheva.com/sevilla-fiton-ligen-e-evropes-video/20%Monthly2015-05-27 21:53
https://presheva.com/fotolajm-kryeministri-serb-aleksandar-vuciq-ne-tirane/20%Monthly2015-05-27 21:48
https://presheva.com/vucic-vizita-ne-tirane-pozitive/20%Monthly2015-05-27 21:35
https://presheva.com/karatistet-preshevar-kthehen-nga-ulqini-me-medalje/20%Monthly2015-05-27 21:29
https://presheva.com/vullnet-i-plote-i-pales-serbe-dhe-vucic-pe-te-jetesuar-plotesisht-marreveshjen-per-njohjen-reciproke-te-diplomave/20%Monthly2015-05-27 16:00
https://presheva.com/me-31-maj-e-diel-ne-wintherur-organizohet-akademia-perkujtimore-per-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2015-05-27 15:57
https://presheva.com/rama-shqiptaret-e-jugut-te-serbise-te-respektohen-si-serbet-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2015-05-27 11:54
https://presheva.com/napoli-higuain-kushton-60-milione/20%Monthly2015-05-27 09:17
https://presheva.com/nicolas-gaitan-tek-manchester-united/20%Monthly2015-05-27 09:15
https://presheva.com/vucic-deshirojme-marredhenie-te-mira-me-shqiperine/20%Monthly2015-05-27 09:11
https://presheva.com/vucic-ja-pse-me-shqiptaret-duhet-te-kemi-marredhenie-te-mira/20%Monthly2015-05-27 07:15
https://presheva.com/serbi-shqiperi-drejt-urave-te-reja-video/20%Monthly2015-05-27 07:13
https://presheva.com/aleksandar-vucic-sot-ne-tirane-masa-te-forta-sigurie-dhe-rruge-te-bllokuara/20%Monthly2015-05-27 07:07
https://presheva.com/ushtrimet-energjike-ndihmojne-per-te-jetuar-me-gjate/20%Monthly2015-05-27 06:05
https://presheva.com/ja-cfare-i-demton-syte/20%Monthly2015-05-27 06:03
https://presheva.com/ja-kush-eshte-aroma-me-e-mire-ne-bote/20%Monthly2015-05-27 06:00
https://presheva.com/sony-prezanton-xperia-z3/20%Monthly2015-05-27 05:58
https://presheva.com/xavi-huazim-tek-psg/20%Monthly2015-05-27 05:54
https://presheva.com/costa-lihet-jashte-kombetares-se-spanjes/20%Monthly2015-05-27 05:52
https://presheva.com/na-duhet-nje-impuls-i-ri-the-perez-edhe-para-pese-viteve/20%Monthly2015-05-26 22:26
https://presheva.com/rinia-shqiptare-nga-lugina-dhe-mesimi-i-gjuhes-serbe/20%Monthly2015-05-26 22:15
https://presheva.com/milani-kerkon-mandzukicin/20%Monthly2015-05-26 19:02
https://presheva.com/unioni-i-imameve-te-zvicres-afer-200-000-franga-per-lagjen-e-trimave-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-26 19:00
https://presheva.com/ronaldinho-coutinho-perfekt-per-barcelonen/20%Monthly2015-05-26 18:55
https://presheva.com/david-de-gea-do-te-jete-perforcimi-i-pare-i-real-madridit/20%Monthly2015-05-26 18:53
https://presheva.com/vucic-ne-tirane-shprese-ne-presheve-banoret-presin-qasje-te-re-nga-serbia-video/20%Monthly2015-05-26 18:51
https://presheva.com/falcao-mbetet-te-luaj-ne-premier-league/20%Monthly2015-05-26 07:37
https://presheva.com/aguero-tek-real-madridi-per-90-milione/20%Monthly2015-05-26 06:58
https://presheva.com/99-benitez-do-te-jete-trajner-i-realit/20%Monthly2015-05-26 06:40
https://presheva.com/te-respektohet-marreveshja-per-diplomat/20%Monthly2015-05-26 06:36
https://presheva.com/komandant-hoxha-dikush-i-tradhtoi-kosovaret-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-25 22:14
https://presheva.com/edi-rama-ne-duam-te-rrisim-bashkepunimin-me-serbine/20%Monthly2015-05-25 19:17
https://presheva.com/perez-konfirmon-shkarkimin-e-ancelottit/20%Monthly2015-05-25 18:41
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-shpesh-mesojne-pa-libra-kurse-diplomat-e-tyre-nuk-njihen-foto-video/20%Monthly2015-05-25 18:35
https://presheva.com/audi-q8/20%Monthly2015-05-25 13:01
https://presheva.com/pse-lg-g4-eshte-me-i-mire-se-samsung-s6/20%Monthly2015-05-25 13:00
https://presheva.com/cila-eshte-koha-me-e-mire-e-dites-per-te-ushtruar/20%Monthly2015-05-25 12:57
https://presheva.com/lengu-ideal-kunder-dhimbjes-se-kokes/20%Monthly2015-05-25 12:56
https://presheva.com/tre-filxhane-kafe-ne-dite-te-mire-per-melcine/20%Monthly2015-05-25 12:55
https://presheva.com/suarez-rikthehet-ne-stervitje/20%Monthly2015-05-25 12:53
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-i-sezonit-ne-premier-league/20%Monthly2015-05-25 12:51
https://presheva.com/keta-lojtare-priten-te-vijne-tek-manchester-united/20%Monthly2015-05-25 12:50
https://presheva.com/shqiperia-dhe-kosova-e-kane-per-detyre-te-ndihmojne-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2015-05-25 12:46
https://presheva.com/premtohet-per-kushte-dhe-standarde-me-te-mira-per-arsimin-shqip-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-05-25 12:34
https://presheva.com/arrestohet-a-i-nga-presheva-dhe-d-m-nga-novi-pazari-me-kontaband-njerezish/20%Monthly2015-05-25 12:29
https://presheva.com/ministri-arsim-bajrami-neser-per-vizite-zyrtare-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-05-24 15:37
https://presheva.com/buyo-pogba-deshiron-te-transferohet-te-real-madridi/20%Monthly2015-05-24 15:30
https://presheva.com/james-deshtuam-sepse-nuk-kishim-fat/20%Monthly2015-05-24 15:29
https://presheva.com/kumanova-mund-te-tendose-raportet-shkup-prishtine/20%Monthly2015-05-24 15:17
https://presheva.com/edin-dzeko-tek-liverpool/20%Monthly2015-05-24 09:40
https://presheva.com/ancelotti-pershendetet-me-stafin-e-real-madridit/20%Monthly2015-05-24 09:38
https://presheva.com/per-pese-muaj-jane-kthyer-mbi-6-mije-emigrante-kosovare/20%Monthly2015-05-24 09:35
https://presheva.com/odegaard-lojtari-me-i-ri-ne-historine-e-real-madridit/20%Monthly2015-05-23 23:45
https://presheva.com/shkodran-mustafi-i-gezohet-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-05-23 23:41
https://presheva.com/lamtumire-e-jashtezakonshme-per-xavin/20%Monthly2015-05-23 23:39
https://presheva.com/ancelotti-tek-real-madridi-ose-do-te-bej-pushim/20%Monthly2015-05-23 23:27
https://presheva.com/nikoliq-kumanova-kishte-per-qellim-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2015-05-23 23:24
https://presheva.com/daciq-dihet-se-shqiperia-e-serbia-kane-qendrimet-te-ndryshme-per-kosoven-video/20%Monthly2015-05-23 23:22
https://presheva.com/askush-nuk-eshte-i-interesuar-qe-te-destabilizohet-lugina-e-presheves/20%Monthly2015-05-22 23:12
https://presheva.com/numri-i-shqiptareve-ne-lugine-te-percaktohet-me-metoda-alternative/20%Monthly2015-05-22 23:00
https://presheva.com/arlind-gashi-ku-je-o-riza-junuzi-o-tradhtar/20%Monthly2015-05-22 10:44
https://presheva.com/khedira-afer-transferimit-tek-juventus/20%Monthly2015-05-21 23:29
https://presheva.com/mandzukic-tek-liverpool/20%Monthly2015-05-21 23:26
https://presheva.com/shesheli-amerika-do-ta-sulmoj-beogradin-pastaj-do-te-kete-trazira-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-05-21 23:14
https://presheva.com/regjistrimi-i-popullates-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2015-05-21 23:06
https://presheva.com/gazetta-dello-sport-benitez-do-ta-drejtoj-real-madridin/20%Monthly2015-05-21 09:27
https://presheva.com/pogba-ose-gundogan/20%Monthly2015-05-21 09:25
https://presheva.com/marca-ronaldo-i-shqetesuar-trondit-real-madridin/20%Monthly2015-05-21 09:22
https://presheva.com/hummels-nuk-largohet-nga-dortmundi/20%Monthly2015-05-21 09:18
https://presheva.com/19-vjecari-a-i-nga-presheva-arrestohet-me-11-afgan/20%Monthly2015-05-21 09:17
https://presheva.com/ndeshjet-cerekfinale-ne-ligen-komunale-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2015-05-21 09:11
https://presheva.com/rrefimi-i-ushtarit-te-uck-se-per-aksionin-e-kumanoves-kush-i-tradhtoi-e-si-u-vrane-bashkeluftetaret-e-tij/20%Monthly2015-05-21 09:08
https://presheva.com/ancelotti-shkarkohet-te-dielen/20%Monthly2015-05-20 21:29
https://presheva.com/falcao-i-ofrohet-chelseat/20%Monthly2015-05-20 21:27
https://presheva.com/as-benzema-mund-te-burgoset-per-gjashte-muaj-nese-e-perserit-gabimin/20%Monthly2015-05-20 21:25
https://presheva.com/juventus-fiton-kupen-e-italise/20%Monthly2015-05-20 21:23
https://presheva.com/vulin-xhandarmeria-serbe-plotesisht-e-gatshme/20%Monthly2015-05-20 21:14
https://presheva.com/tenton-ti-shmanget-policise-ne-trafikim-emigrantesh-humb-kontrollin-me-makine-foto/20%Monthly2015-05-20 21:04
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-partia-me-e-re-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-05-20 20:58
https://presheva.com/levizja-e-re-politike-ne-presheve-patriotizmi-me-i-madh-eshte-krijimi-i-vendeve-te-punes-video/20%Monthly2015-05-20 12:54
https://presheva.com/me-libreza-shendetsore-elektronike-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2015-05-20 09:53
https://presheva.com/presidentja-jahjaga-ne-fitnes/20%Monthly2015-05-20 09:33
https://presheva.com/samsungu-shet-10-milione-galaxy-s6-dhe-s6-edge/20%Monthly2015-05-20 09:30
https://presheva.com/apple-raporton-prodhimin-e-ri-te-iphone/20%Monthly2015-05-20 09:29
https://presheva.com/bmw-m6-cabrio-me-600-kuaj-fuqi/20%Monthly2015-05-20 09:28
https://presheva.com/vetite-sheruese-te-rrushit-te-thate/20%Monthly2015-05-20 09:25
https://presheva.com/ja-pse-na-rrudhen-gishtat-kur-qendrojme-gjate-ne-uje/20%Monthly2015-05-20 09:24
https://presheva.com/si-te-zgjoheni-ne-mengjes-dhe-te-filloni-nje-dite-te-suksesshme/20%Monthly2015-05-20 09:23
https://presheva.com/manchester-city-oferte-per-sterling/20%Monthly2015-05-20 09:20
https://presheva.com/ministri-vulin-ne-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2015-05-20 09:11
https://presheva.com/tmerrohen-familjaret-e-te-arrestuarve-me-kushtet-ne-burgun-e-shutkes-video/20%Monthly2015-05-19 22:18
https://presheva.com/klopp-nuk-ka-nenshkruar-me-real-madridin/20%Monthly2015-05-19 22:12
https://presheva.com/ne-bujanoc-arrestohet-nje-serbe-nga-nishi-per-bashkepunim-trafikimi/20%Monthly2015-05-19 21:56
https://presheva.com/h-r-nga-presheva-kafshohet-nga-qente-endacak/20%Monthly2015-05-19 17:00
https://presheva.com/messi-enrique-cka-po-ben-real-madridi-video/20%Monthly2015-05-19 14:10
https://presheva.com/radio-deutschland-klopp-arrin-marreveshje-me-real-madridin/20%Monthly2015-05-19 14:05
https://presheva.com/xavi-lamtumire-barcelone/20%Monthly2015-05-19 14:02
https://presheva.com/38878/20%Monthly2015-05-19 09:44
https://presheva.com/pese-fakte-qe-zviceranet-duhet-ti-dine-per-shqiptaret/20%Monthly2015-05-19 09:41
https://presheva.com/ali-ahmeti-dhe-menduh-thaci-kane-marreveshje/20%Monthly2015-05-19 09:38
https://presheva.com/5-kartone-te-kuq-ne-5-minuta-video-foto/20%Monthly2015-05-19 09:27
https://presheva.com/reus-afer-transferimit-tek-real-madridi/20%Monthly2015-05-19 09:23
https://presheva.com/cuneyt-cakir-arbitri-i-finales/20%Monthly2015-05-18 22:45
https://presheva.com/cruyff-real-madridi-nuk-i-ka-blere-lojtaret-qe-duhej-ti-blinin/20%Monthly2015-05-18 22:44
https://presheva.com/depay-kalon-edhe-testet-mjekesore-tek-manchester-united/20%Monthly2015-05-18 22:42
https://presheva.com/nga-siria-e-iraku-ne-tranzitin-e-rrezikshem-nepermjet-ballkanit-video/20%Monthly2015-05-18 22:40
https://presheva.com/lidhjet-farefisnore/20%Monthly2015-05-18 22:12
https://presheva.com/kumanova/20%Monthly2015-05-18 22:10
https://presheva.com/keshtjella-pepshi-gjeja-me-e-rendesishme-per-mua-ne-politike-eshte-te-ndihmoje-te-varfrit/20%Monthly2015-05-18 11:57
https://presheva.com/leng-portokalli-per-nje-kujtese-te-shendetshme/20%Monthly2015-05-18 11:37
https://presheva.com/efektet-kuruese-te-lakres/20%Monthly2015-05-18 11:36
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-kafja-e-pire-esell/20%Monthly2015-05-18 11:35
https://presheva.com/chevrolet-camaro-2016-video/20%Monthly2015-05-18 11:33
https://presheva.com/bartomeu-nuk-do-te-flasim-per-te-ardhmen-e-luis-enriques/20%Monthly2015-05-18 11:23
https://presheva.com/chelsea-kerkon-me-ngulm-mauro-icardin/20%Monthly2015-05-18 11:21
https://presheva.com/shkolla-fillore-ne-terrnocin-e-madh-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2015-05-18 11:17
https://presheva.com/stankoviq-nuk-ka-mundesi-qe-konflikti-nga-maqedonia-te-perhapet-ne-serbi/20%Monthly2015-05-18 11:14
https://presheva.com/si-lindi-molla-e-kuqe-video/20%Monthly2015-05-18 11:06
https://presheva.com/baseli-i-shqiptareve-kampion-ne-zvicer/20%Monthly2015-05-17 23:31
https://presheva.com/askush-smund-ta-detyroje-de-gean-te-qendroje-te-unitedi/20%Monthly2015-05-17 23:15
https://presheva.com/sueddeutsche-zeitung-kumanova-ishte-e-inskenuar/20%Monthly2015-05-17 23:14
https://presheva.com/busquets-u-rikthyem-aty-ku-duhet-te-jemi/20%Monthly2015-05-17 19:58
https://presheva.com/titulli-i-tete-per-xavin/20%Monthly2015-05-17 19:35
https://presheva.com/ronaldo-me-gola-kalon-rekordin-e-di-stefanos/20%Monthly2015-05-17 19:17
https://presheva.com/barcelona-kampion-i-spanjes/20%Monthly2015-05-17 19:15
https://presheva.com/u-hap-ekspozita-trup-e-shpirt-nga-fotografi-arton-humolli/20%Monthly2015-05-17 19:13
https://presheva.com/fotolajm-protesta-ne-shkup-per-rrezimin-e-gruevskit/20%Monthly2015-05-17 18:03
https://presheva.com/van-gaal-arsenali-me-i-mire-se-chelsea/20%Monthly2015-05-17 09:34
https://presheva.com/ja-si-mundet-ronaldo-ta-mposhte-messin-kete-vit/20%Monthly2015-05-17 09:31
https://presheva.com/autostrada-drejt-dheut-te-bardhe-qe-lidhet-me-luginen-vetem-ne-leter/20%Monthly2015-05-17 09:29
https://presheva.com/lugina-e-presheves-e-qete/20%Monthly2015-05-17 09:25
https://presheva.com/destani-ta-ruajme-me-cdo-kusht-qetesine-ne-lugine-dhe-te-mos-biem-pre-e-ndonje-provokimi/20%Monthly2015-05-17 08:58
https://presheva.com/htc-j-butterfly-telefoni-me-i-mire-nga-htc/20%Monthly2015-05-16 23:08
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-kerpudha/20%Monthly2015-05-16 23:06
https://presheva.com/ja-si-te-parandaloni-dhimbjen-e-muskujve/20%Monthly2015-05-16 23:05
https://presheva.com/psg-kampion-i-ri-i-frances/20%Monthly2015-05-16 23:03
https://presheva.com/mane-shenon-hat-trickun-me-te-shpejte-ne-premier-league-video/20%Monthly2015-05-16 23:01
https://presheva.com/si-deshtoi-takimi-mes-edi-rames-dhe-lidereve-shqiptar-nga-maqedonia-foto/20%Monthly2015-05-16 22:50
https://presheva.com/guardiola-ja-pse-u-mposhtem-nga-freiburgu/20%Monthly2015-05-16 22:43
https://presheva.com/kurir-shqiptaret-do-te-sulmojne-vranjen-nishin-dhe-kraleven/20%Monthly2015-05-16 22:40
https://presheva.com/kercenimi-i-kumanoves/20%Monthly2015-05-16 11:45
https://presheva.com/ushtaraku-nga-shqiperia-i-pergjigjet-jankullovskes/20%Monthly2015-05-16 11:42
https://presheva.com/real-madridi-arrin-marreveshje-me-david-de-gean/20%Monthly2015-05-16 11:29
https://presheva.com/hysni-shaqiri-bdi-ja-ka-kerkuar-qe-te-vriten-kosovaret-ne-vaksince/20%Monthly2015-05-15 23:55
https://presheva.com/ja-arsyet-se-pse-ancelotti-nuk-mund-te-qendroj-ne-real-madrid/20%Monthly2015-05-15 18:13
https://presheva.com/keta-futbolliste-jane-te-paprekshem-ne-real-madrid/20%Monthly2015-05-15 17:46
https://presheva.com/keta-jane-emrat-e-10-personave-te-vrare-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-15 17:44
https://presheva.com/hazard-nuk-jam-i-interesuar-te-transferohem-ne-real-madrid/20%Monthly2015-05-15 17:43
https://presheva.com/guardiola-kam-edhe-nje-vit-kontrate-me-bayernin/20%Monthly2015-05-15 17:40
https://presheva.com/gresa-nga-presheva-nder-nxeneset-e-perzgjedhur-te-obames/20%Monthly2015-05-15 16:46
https://presheva.com/ja-si-do-te-duket-formacioni-i-real-madridit-ne-sezonin-e-ri-foto/20%Monthly2015-05-15 10:49
https://presheva.com/hapet-qendra-ultramoderne-e-para-gjinekologjike-endoskopike/20%Monthly2015-05-15 10:26
https://presheva.com/kryetari-i-bashkesise-fetare-islame-sulejman-rexhepi-spiun-i-mijallkovit/20%Monthly2015-05-15 10:20
https://presheva.com/kryqi-i-kur-i-serbise-do-te-kujdeset-per-ata-qe-u-larguan-nga-kumanova/20%Monthly2015-05-15 10:13
https://presheva.com/stafanoviq-serbia-e-gatshme-te-perballet-me-cfardo-sulmi-terrorist/20%Monthly2015-05-15 09:59
https://presheva.com/20-vjetori-i-matures-gjenerata-19941995-organizon-takim-me-13-qershor-2015/20%Monthly2015-05-15 09:49
https://presheva.com/sevilla-dnipro-finalja-e-liges-se-evropes/20%Monthly2015-05-14 22:39
https://presheva.com/gareth-bale-drejt-manchester-united/20%Monthly2015-05-14 22:38
https://presheva.com/perez-dite-e-veshtire-humbja-na-ben-me-te-forte/20%Monthly2015-05-14 22:07
https://presheva.com/ali-ahmeti-flet-per-kumanoven-video/20%Monthly2015-05-14 22:00
https://presheva.com/vizite-te-termocentralin-kosova-b-nga-nxenesit-e-shkolles-se-mesme-teknike-presheva/20%Monthly2015-05-14 21:57
https://presheva.com/juninho-pogba-shko-ne-barcelone/20%Monthly2015-05-14 13:19
https://presheva.com/bastore-barcelona-juventus-ja-favoriti/20%Monthly2015-05-14 13:17
https://presheva.com/pse-lugina-e-presheves-eshte-rreziku-me-i-madh-ne-serbi/20%Monthly2015-05-14 13:13
https://presheva.com/ne-gurishte-te-rahovices-perkujtohet-14-vjetori-i-renies-se-deshmoreve-te-ucpmb-foto/20%Monthly2015-05-14 12:54
https://presheva.com/si-shfrytezoni-ipad-in-si-nje-ekran-te-dyte-ne-kompjuterin-tuaj-video/20%Monthly2015-05-14 09:49
https://presheva.com/nje-keshille-per-prinderit-qe-kane-femijet-me-temperature/20%Monthly2015-05-14 09:47
https://presheva.com/dieta-e-duhur-per-nje-kujtese-te-shendetshme/20%Monthly2015-05-14 09:46
https://presheva.com/10-ushqimet-qe-luftojne-kancerin/20%Monthly2015-05-14 09:45
https://presheva.com/jurgen-klopp-tek-real-madridi/20%Monthly2015-05-14 09:41
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-homazhe-me-rastine-14-vjetorit-te-luftes-clirimtare-ne-lugine-foto/20%Monthly2015-05-14 09:36
https://presheva.com/perkujtohen-shaban-e-sami-ukshini-bashkerisht-drejt-synimeve-kombetare/20%Monthly2015-05-14 09:28
https://presheva.com/iniciative-per-te-vendosur-bustin-e-karagjorgje-petroviq-ne-qender-te-bujanocit/20%Monthly2015-05-14 09:24
https://presheva.com/serbi-do-te-pergjigjet-fuqishem-ndaj-cfardo-rreziku-te-sigurise-te-qytetareve/20%Monthly2015-05-14 09:15
https://presheva.com/vetebesimi/20%Monthly2015-05-13 23:25
https://presheva.com/miresia-e-respektimit-te-prinderve/20%Monthly2015-05-13 23:24
https://presheva.com/morata-do-te-doja-te-shenoja-kunder-dikujt-tjeter/20%Monthly2015-05-13 22:43
https://presheva.com/sergio-ramos-thote-se-realiteti-dhemb/20%Monthly2015-05-13 22:29
https://presheva.com/presheva-com-meson-policia-serbe-kthen-ne-kufi-prapa-shtetasit-shqiptar-nga-maqedonia/20%Monthly2015-05-13 13:48
https://presheva.com/real-madrid-vs-juventus-ndeshja-e-sezonit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-05-13 13:36
https://presheva.com/38589/20%Monthly2015-05-13 13:14
https://presheva.com/suspendohet-ancelotti-per-dy-ndeshje-ne-la-liga/20%Monthly2015-05-13 13:12
https://presheva.com/vuciq-ne-tirane-qe-te-mos-kemi-edhe-me-shume-kumanova/20%Monthly2015-05-13 13:10
https://presheva.com/nishani-erdogan-kumanova-te-mos-shnderrohet-ne-konflikt-etnik/20%Monthly2015-05-13 13:02
https://presheva.com/aspiratat-e-shqiptareve-te-maqedonise-mund-te-perfshijne-edhe-jugun-e-serbise/20%Monthly2015-05-13 13:00
https://presheva.com/halimi-nuk-ka-shanse-qe-ne-lugine-te-eskaloj-situata-nga-maqedonia/20%Monthly2015-05-13 12:50
https://presheva.com/kosova-ne-harten-3d-te-google-maps/20%Monthly2015-05-12 23:27
https://presheva.com/iphone-6s-dhe-6s-plus-me-kamere-12-megapiksela/20%Monthly2015-05-12 23:25
https://presheva.com/bmw-m7/20%Monthly2015-05-12 23:24
https://presheva.com/brokoli-dhe-efektet-e-tij-ne-sherimin-e-astmes/20%Monthly2015-05-12 23:23
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-manaferrave/20%Monthly2015-05-12 23:21
https://presheva.com/nuk-humbisni-dot-peshe-ky-eshte-problemi-juaj/20%Monthly2015-05-12 23:20
https://presheva.com/iniesta-jemi-ne-finale-nuk-na-intereson-kundershtari/20%Monthly2015-05-12 23:17
https://presheva.com/muller-ka-fajesuar-mbrojtjen-per-eliminimin-nga-barcelona/20%Monthly2015-05-12 23:16
https://presheva.com/guardiola-shpreson-qe-barcelona-ta-fitoj-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-05-12 23:15
https://presheva.com/vuciq-me-27-maj-viziton-tiranen/20%Monthly2015-05-12 23:13
https://presheva.com/erdhem-ne-presheve-se-ketu-e-kishim-me-te-sigurte/20%Monthly2015-05-12 22:53
https://presheva.com/stankoviq-e-dime-kush-dhe-cka-mund-te-bej-ne-jug-te-serbise-video/20%Monthly2015-05-12 18:32
https://presheva.com/dragoviq-situata-stabile-kontrolle-e-plote-e-brezit-kufitar/20%Monthly2015-05-12 14:17
https://presheva.com/ne-presheve-jeta-normale-si-pas-ashtu-dhe-pas-konfliktit-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-12 14:02
https://presheva.com/ljajiq-kjo-qe-po-kalon-maqedonia-ne-e-kemi-pase-ne-presheve-ne-2001-shin/20%Monthly2015-05-12 13:40
https://presheva.com/uck-midis-nishit-foto/20%Monthly2015-05-12 12:49
https://presheva.com/me-9-dhe-10-maj-ne-serbi-erdhen-500-njerez-nga-maqedonia/20%Monthly2015-05-12 10:37
https://presheva.com/refuzoi-235-milione-funta-per-ta-shitur-token-e-tij/20%Monthly2015-05-12 09:51
https://presheva.com/illgner-reali-dhe-barca-ne-finale/20%Monthly2015-05-12 09:26
https://presheva.com/destani-parashihen-incidente-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-05-12 09:22
https://presheva.com/nga-1600-euro-ndihme-per-familjet-kumanovare-dhe-nga-10-mije-euro-per-cdo-polic-qe-shkaterroi-kumanoven/20%Monthly2015-05-12 08:24
https://presheva.com/behu-optimist-e/20%Monthly2015-05-12 00:00
https://presheva.com/carvajal-duhet-te-luajme-pa-presion/20%Monthly2015-05-11 23:43
https://presheva.com/enrique-ne-duhet-te-provojme-per-te-luajtur-me-kundersulme/20%Monthly2015-05-11 23:41
https://presheva.com/liverpooli-me-20-milione-funte-per-falcaon/20%Monthly2015-05-11 23:38
https://presheva.com/po-serbise-pse-i-djeg-kumanova/20%Monthly2015-05-11 23:16
https://presheva.com/sherbimi-sekret-serb-terroristet-nga-kumanova-tentuan-te-ikin-ne-serbi-neper-miratoc/20%Monthly2015-05-11 23:12
https://presheva.com/ja-lista-e-te-arrestuareve-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-11 22:50
https://presheva.com/digjet-nje-veture-ne-autostraden-e-presheves/20%Monthly2015-05-11 22:47
https://presheva.com/blic-daut-haradinaj-pergatit-sulm-ne-mitrovice/20%Monthly2015-05-11 22:36
https://presheva.com/ne-gjilan-u-promovua-libri-presheva-bujanoci-dhe-medvegja-dje-sot-dhe-neser/20%Monthly2015-05-11 22:33
https://presheva.com/ja-dhjete-dyshimet-per-aksionin-policor-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-11 10:42
https://presheva.com/kush-e-vrau-gjyshin-han/20%Monthly2015-05-11 09:36
https://presheva.com/real-madridi-misteria-kroos-problemi-bale-dhe-shpresa-tek-benzema/20%Monthly2015-05-11 09:19
https://presheva.com/presheva-e-qete-dhe-stabile/20%Monthly2015-05-11 09:03
https://presheva.com/konflikti-nnga-maqedonia-nuk-mund-te-transferohet-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-05-11 08:56
https://presheva.com/casillas-tek-real-madrid-deri-ne-fund-te-kontrates/20%Monthly2015-05-11 08:44
https://presheva.com/matthaus-skuadra-e-ka-humbur-besimin-te-guardiola/20%Monthly2015-05-11 08:42
https://presheva.com/manchester-united-gati-62-milione-pe-muller/20%Monthly2015-05-11 08:41
https://presheva.com/ja-si-duket-sot-lagjja-e-trimave-ne-kumanove-foto/20%Monthly2015-05-11 08:21
https://presheva.com/video-ekskluzive-nga-lagjja-e-trimave-ne-kumanove-video/20%Monthly2015-05-10 21:52
https://presheva.com/allegri-ndaj-realit-duhet-te-jemi-afer-perfektes/20%Monthly2015-05-10 21:50
https://presheva.com/shfrytezojne-situaten-ne-maqedoni-per-kontrabande-te-cigareve/20%Monthly2015-05-10 21:43
https://presheva.com/gashiq-ushtria-serbe-ngrit-nivelin-e-pregaditjes-luftarake-ne-kufi-me-maqedonine/20%Monthly2015-05-10 21:34
https://presheva.com/deklarate-nga-sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-mbi-situaten-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-10 18:53
https://presheva.com/shqiptaret-ne-gjeneve-berne-zyrih-e-tirane-ne-jemi-kumanove/20%Monthly2015-05-10 17:03
https://presheva.com/daciq-mos-tentoni-te-luani-dhe-destabilizoni-serbine/20%Monthly2015-05-10 14:57
https://presheva.com/mark-clattenburg-referi-i-ndeshjes-bayern-barcelona/20%Monthly2015-05-10 14:43
https://presheva.com/rosberg-fiton-ne-cmimin-e-madh-te-spanjes/20%Monthly2015-05-10 14:41
https://presheva.com/ne-presheve-jane-700-shqiptar-nga-maqedonia-situata-e-qete-dhe-stabile-video/20%Monthly2015-05-10 14:28
https://presheva.com/artistet-shqiptare-diskutojne-per-filmin-e-radhes-skenderbeu/20%Monthly2015-05-10 14:15
https://presheva.com/pamje-nga-arrestimi-i-personave-te-grupit-te-armatosur/20%Monthly2015-05-10 14:12
https://presheva.com/levizjet-e-forcave-te-xhandarmerise-ne-miratoc-foto-video/20%Monthly2015-05-10 11:49
https://presheva.com/ecja-ju-zgjat-jeten/20%Monthly2015-05-10 11:34
https://presheva.com/semundjet-qe-parandalohen-nga-dredhezat/20%Monthly2015-05-10 11:33
https://presheva.com/lengu-i-hudhres-ideali-per-largimin-e-dhjamit/20%Monthly2015-05-10 11:31
https://presheva.com/amd-paralajmeron-serine-radeon-m300/20%Monthly2015-05-10 11:29
https://presheva.com/miliarderi-kinez-dergon-6-400-punetore-ne-pushime/20%Monthly2015-05-10 11:19
https://presheva.com/casillas-nuk-duhet-te-fajesohet-per-golat/20%Monthly2015-05-10 11:15
https://presheva.com/mourinho-nuk-deshiron-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2015-05-10 11:13
https://presheva.com/ne-presheve-arrijne-309-shqiptare-nga-kumanova/20%Monthly2015-05-10 11:05
https://presheva.com/si-u-gezua-enrique-me-golin-e-dyte-te-valencias-video/20%Monthly2015-05-10 10:56
https://presheva.com/kroos-nuk-eshte-i-lenduar-luan-kunder-juventusit/20%Monthly2015-05-10 10:53
https://presheva.com/blic-shqiperia-e-madhe-po-troket-ne-dere/20%Monthly2015-05-10 09:04
https://presheva.com/mbyllet-kufiri-ndermjet-serbise-dhe-maqedonise-ne-presheve/20%Monthly2015-05-09 23:24
https://presheva.com/cavani-sezonin-e-ardhshem-tek-juventus/20%Monthly2015-05-09 23:17
https://presheva.com/guardiola-tek-manchester-city/20%Monthly2015-05-09 23:15
https://presheva.com/ancelotti-skuadra-ishte-e-pa-fat/20%Monthly2015-05-09 23:13
https://presheva.com/vuciq-i-lus-miqte-tane-shqiptare-nga-presheva-qe-ta-kuptojne-se-serbia-eshte-memedheu-i-tyre/20%Monthly2015-05-09 23:11
https://presheva.com/presheva-e-gatshme-ti-prese-te-zhvendosurit-nga-kumanova/20%Monthly2015-05-09 23:09
https://presheva.com/kamberi-qeveria-e-maqedonise-ka-humbur-legjitimitetin/20%Monthly2015-05-09 23:05
https://presheva.com/stankoviq-nuk-ka-shenja-te-perkeqesimit-te-situates-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-05-09 22:43
https://presheva.com/ovl-ucpmb-aksionet-ne-kumanove-na-kujtojne-periudhen-e-eger-te-millosheviqit/20%Monthly2015-05-09 22:41
https://presheva.com/zyrtare-5-police-te-vdekur-dhe-mbi-30-te-plagosur/20%Monthly2015-05-09 22:36
https://presheva.com/ovl-e-uck-se-kumanova-skenar-per-shpernguljen-e-shqiptareve/20%Monthly2015-05-09 22:34
https://presheva.com/fotolajm-kumanova-sot/20%Monthly2015-05-09 14:52
https://presheva.com/de-gea-deshiron-te-transferohet-tek-real-madridi-2/20%Monthly2015-05-09 14:49
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-barcelona-sociedad/20%Monthly2015-05-09 14:40
https://presheva.com/bale-i-perkedheluri-i-perezit/20%Monthly2015-05-09 14:38
https://presheva.com/forcat-speciale-antiterroriste-serbe-ne-kufi-me-maqedonine-video-foto/20%Monthly2015-05-09 14:25
https://presheva.com/uck-nuk-do-te-ndalemi-deri-ne-gjunjezimin-e-pushtetit-kriminal-te-gruevskit-dhe-ahmetit/20%Monthly2015-05-09 14:12
https://presheva.com/kosova-fituese-e-gares-se-nasa-s/20%Monthly2015-05-09 08:59
https://presheva.com/perleshje-e-armatosur-ne-kumanove-ka-police-te-vrare-ne-kumanove-video-foto/20%Monthly2015-05-09 08:43
https://presheva.com/shqiptari-pi-dy-litra-uje-pa-u-ndal-video/20%Monthly2015-05-08 23:17
https://presheva.com/hithra-nje-mundesi-e-mire-per-te-fituar-energji/20%Monthly2015-05-08 23:14
https://presheva.com/papa-testi-cka-eshte-dhe-kur-duhet-te-behet/20%Monthly2015-05-08 23:13
https://presheva.com/si-te-sherojme-plaget-e-kembeve-me-metoda-natyrore/20%Monthly2015-05-08 23:12
https://presheva.com/cmim-shperblyes-per-ofendim-dhe-genjeshter-kunder-islamit/20%Monthly2015-05-08 23:10
https://presheva.com/allegri-dua-nje-finale-barcelona-juventus/20%Monthly2015-05-08 23:06
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-ndan-7-milione-euro-ndihme-per-nepalin/20%Monthly2015-05-08 23:04
https://presheva.com/petr-cech-tek-liverpool/20%Monthly2015-05-08 23:03
https://presheva.com/benatia-bayerni-mund-ta-mposhte-barcelonen-40/20%Monthly2015-05-08 23:01
https://presheva.com/albin-kurti-12-pika-qe-ilustrojne-kontekstin-politik-me-serbine-rreth-presheves-medvegjes-dhe-bujanocit-video/20%Monthly2015-05-08 22:59
https://presheva.com/kelmendi-kosova-nuk-po-tregon-interes-dhe-rrespekt-per-shqiptaret-e-kosoves-lindore-video/20%Monthly2015-05-08 22:50
https://presheva.com/nderpriten-bisedimet-prishtine-beograd/20%Monthly2015-05-08 22:32
https://presheva.com/shfaqet-premiera-e-drames-jasht-bie-bore/20%Monthly2015-05-08 22:23
https://presheva.com/perdoruesit-e-android-po-kalojne-ne-iphone-6/20%Monthly2015-05-07 23:44
https://presheva.com/ribashkohet-grupi-asgje-sikur-dielli/20%Monthly2015-05-07 23:43
https://presheva.com/diedoni-dhe-alba-martohen-ne-big-brother-albania-8/20%Monthly2015-05-07 23:41
https://presheva.com/martinez-kemi-edhe-nje-ndeshje/20%Monthly2015-05-07 23:39
https://presheva.com/guardiola-largohet-nga-bayern-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2015-05-07 23:37
https://presheva.com/forca-te-medha-policore-ne-kumanove-dhe-likove/20%Monthly2015-05-07 23:24
https://presheva.com/motorola-moto-x-me-ekran-5-2-inc/20%Monthly2015-05-07 23:21
https://presheva.com/vjen-gjenerata-e-re-e-volkswagen-cc/20%Monthly2015-05-07 23:19
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-levores-se-bananes/20%Monthly2015-05-07 23:18
https://presheva.com/largoni-dhimbjen-e-kokes-permes-menyrave-natyrale/20%Monthly2015-05-07 23:15
https://presheva.com/ja-si-te-ulni-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2015-05-07 23:14
https://presheva.com/neymar-mirepret-pogban-te-barcelona/20%Monthly2015-05-07 22:59
https://presheva.com/fitore-e-thelle-e-sevillas-barazon-napoli/20%Monthly2015-05-07 22:56
https://presheva.com/grupe-te-armatosura-levizin-neper-fshatrat-e-malesise-se-kumanoves/20%Monthly2015-05-07 22:48
https://presheva.com/provimet-provuese-perfundimtare-pasqyre-me-reale-se-vitet-e-tjera/20%Monthly2015-05-06 23:02
https://presheva.com/pique-kemi-luajtur-nje-ndeshje-sensacionale/20%Monthly2015-05-06 22:57
https://presheva.com/pep-guardiola-nuk-deshiron-te-dorezohet/20%Monthly2015-05-06 22:56
https://presheva.com/muller-ne-jemi-bayerni-nuk-dorezohemi/20%Monthly2015-05-06 22:54
https://presheva.com/ancelotti-ja-pse-humbem-nga-juventusi/20%Monthly2015-05-06 09:29
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-barcelona-bayern-munich/20%Monthly2015-05-06 09:26
https://presheva.com/tentoi-tike-policise-me-emigrant-shkakton-aksident-zinxhirefoto/20%Monthly2015-05-06 09:21
https://presheva.com/dita-e-shen-gjergjit-ne-presheve/20%Monthly2015-05-06 09:14
https://presheva.com/dell-venue-10-7000/20%Monthly2015-05-05 23:07
https://presheva.com/samsung-z2/20%Monthly2015-05-05 23:04
https://presheva.com/rrezikon-jeten-vetem-per-te-pasur-trup-muskuloz-video/20%Monthly2015-05-05 23:02
https://presheva.com/ja-si-e-kemi-ndryshuar-token-per-40-vjet-video/20%Monthly2015-05-05 22:54
https://presheva.com/semundjet-qe-i-prekin-floket/20%Monthly2015-05-05 22:51
https://presheva.com/ja-si-te-hiqni-dore-nga-duhani/20%Monthly2015-05-05 22:49
https://presheva.com/keshillat-qe-ju-duhen-per-nje-gjume-te-shpejte/20%Monthly2015-05-05 22:47
https://presheva.com/james-rezultati-nuk-eshte-i-keq/20%Monthly2015-05-05 22:46
https://presheva.com/pirlo-e-duam-finalen-e-berlinit/20%Monthly2015-05-05 22:44
https://presheva.com/kamberi-te-mos-perdoret-termi-terrorist-per-shqiptaret/20%Monthly2015-05-05 22:38
https://presheva.com/fillojne-punimet-ne-rregullimin-e-rruges-ashane-strezoc/20%Monthly2015-05-05 22:34
https://presheva.com/pvd-organizon-debat-per-ceshtjen-e-teksteve-mesimore/20%Monthly2015-05-05 22:31
https://presheva.com/fitore-e-madhe-e-juventusit/20%Monthly2015-05-05 22:28
https://presheva.com/enrique-vs-guardiola-dikur-dhe-sot-video/20%Monthly2015-05-05 14:17
https://presheva.com/ja-sa-vlen-nje-bilete-per-juventus-real-madrid/20%Monthly2015-05-05 14:10
https://presheva.com/mourinhos-i-ofrohet-kontrata-e-re-me-14-milione-euro-per-sezone/20%Monthly2015-05-05 13:29
https://presheva.com/ne-stacionin-e-autobusave-ne-bujanoc-ndalohen-136-emigrant-ilegal/20%Monthly2015-05-05 13:28
https://presheva.com/ja-koreografia-ne-camp-nou-ndaj-bayernit-video/20%Monthly2015-05-04 23:10
https://presheva.com/vleresimet-e-musliut-te-pakuptueshme-dhe-kontraproduktive/20%Monthly2015-05-04 23:02
https://presheva.com/fshati-miratoc-me-qender-te-re-foto/20%Monthly2015-05-04 22:53
https://presheva.com/gjysme-toni-duhan-i-fshehur-ne-kamion-me-portokaj-foto/20%Monthly2015-05-04 18:03
https://presheva.com/casillas-kercenon-juventusin/20%Monthly2015-05-04 18:00
https://presheva.com/mourinho-kerkon-12-lojtare-ne-vlere-prej-400-milione-funtesh/20%Monthly2015-05-04 14:21
https://presheva.com/serbia-do-autonomi-serbe-ne-kuader-te-autonomise-se-kosoves/20%Monthly2015-05-04 14:19
https://presheva.com/mayweather-mund-ta-huazoje-ronaldon-per-49262-ndeshje/20%Monthly2015-05-03 22:56
https://presheva.com/sammer-lewandowski-mund-te-luaje-me-maske/20%Monthly2015-05-03 22:53
https://presheva.com/mayweather-pacquiao-humbje-totale-e-kohes-dhe-parave/20%Monthly2015-05-03 22:47
https://presheva.com/apple-ipad-pro/20%Monthly2015-05-03 22:23
https://presheva.com/volkswagen-corrado-me-300-kuaj/20%Monthly2015-05-03 22:21
https://presheva.com/pse-eshte-i-mire-xhenxhefili/20%Monthly2015-05-03 22:19
https://presheva.com/dhembet-e-bardhe-nuk-jane-gjithmone-edhe-te-shendetshem/20%Monthly2015-05-03 22:18
https://presheva.com/6-sekretet-e-perqendrimit/20%Monthly2015-05-03 22:17
https://presheva.com/diskriminime-te-shumta-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-05-03 22:15
https://presheva.com/historia-e-lugines-ne-shifra-e-fakte/20%Monthly2015-05-03 22:13
https://presheva.com/napoli-shkaterron-milanin/20%Monthly2015-05-03 21:59
https://presheva.com/si-po-zbehen-takimet-e-vendlindjes-ne-medvegje/20%Monthly2015-05-03 12:33
https://presheva.com/qasje-per-meditim/20%Monthly2015-05-02 22:39
https://presheva.com/juventus-shpallet-kampione/20%Monthly2015-05-02 22:35
https://presheva.com/anderson-ne-barcelone/20%Monthly2015-05-02 22:31
https://presheva.com/prekja-e-pakendshme-pjesa-iii/20%Monthly2015-05-02 22:23
https://presheva.com/unifikimi-i-programeve-mesimore-ta-mesojme-te-njejten-gjuhe-dhe-histori-video/20%Monthly2015-05-02 20:41