XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/callejon-ne-atletico-madrid/20%Monthly2015-06-30 23:09
https://presheva.com/arbeloa-largohet-nga-madridi/20%Monthly2015-06-30 23:06
https://presheva.com/refugjatet-hyrja-ne-serbi-pa-problem/20%Monthly2015-06-30 22:52
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-patrullime-te-policeve-hungarez-dhe-austriak/20%Monthly2015-06-30 22:36
https://presheva.com/priten-procedura-te-shpejta-qe-do-te-mundesojne-njohjen-reciproke-te-diplomave-univerzitare/20%Monthly2015-06-30 22:26
https://presheva.com/barcelona-po-tenton-sa-me-shpejt-ta-blej-pogban/20%Monthly2015-06-30 08:54
https://presheva.com/shqiptaret-e-zvicres-behen-me-xhami-te-re-vihet-gurthemeli-ne-wil/20%Monthly2015-06-30 07:43
https://presheva.com/ngordh-lopa-me-e-gjate-ne-bote/20%Monthly2015-06-30 06:47
https://presheva.com/rripi-per-apple-watch-ofron-30-ore-me-shume-bateri-tek-ora/20%Monthly2015-06-30 06:45
https://presheva.com/facebook-me-karakteristika-te-snapchat/20%Monthly2015-06-30 06:44
https://presheva.com/ja-keshilla-kur-nuk-mund-te-flini-nga-te-nxehtit/20%Monthly2015-06-30 06:42
https://presheva.com/mario-gomez-drejt-liverpoolit/20%Monthly2015-06-30 06:40
https://presheva.com/roma-arrin-marreveshje-me-edin-dzekon/20%Monthly2015-06-30 06:38
https://presheva.com/kili-ne-finale-te-copa-america/20%Monthly2015-06-30 06:24
https://presheva.com/lucas-vazquez-rikthehet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-06-30 06:21
https://presheva.com/te-rinjte-preshevar-ndihmoje-refugjatet-me-ushqim-foto/20%Monthly2015-06-29 18:39
https://presheva.com/arifi-ne-tetore-do-te-zgjidhet-problemi-i-nostrifikimit-te-diplomave/20%Monthly2015-06-29 18:37
https://presheva.com/gashiq-nuk-ka-vend-per-frige-strukturat-e-sigurise-jane-ne-gatishmeri/20%Monthly2015-06-29 10:40
https://presheva.com/serbia-blindohet-ndaj-sulmeve-te-mundshme-te-isis-it/20%Monthly2015-06-29 08:05
https://presheva.com/napoli-higuain-nuk-largohet/20%Monthly2015-06-29 07:22
https://presheva.com/vettel-i-kenaqur-me-gjashte-muajt-e-pare-te-ferrari/20%Monthly2015-06-29 07:21
https://presheva.com/laporta-pogba-do-te-shitet-pas-18-korrikut/20%Monthly2015-06-29 07:20
https://presheva.com/nepemjet-presheves-drejt-evropes-per-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2015-06-29 07:05
https://presheva.com/ne-presheve-ndertohet-qendra-pranuese-per-azilante/20%Monthly2015-06-29 06:38
https://presheva.com/van-persie-mund-te-largohet-nga-united/20%Monthly2015-06-29 06:29
https://presheva.com/sistemi-ios-9-ngadaleson-iphonet/20%Monthly2015-06-29 06:27
https://presheva.com/si-te-riktheni-ritmin-e-natyrshem-te-gjumit/20%Monthly2015-06-29 06:26
https://presheva.com/limoni-dhe-soda-bikarbone-kombinim-mrekulliberes/20%Monthly2015-06-29 06:24
https://presheva.com/pse-qumeshti-me-cokollate-eshte-i-perkryer-pas-ushtrimeve/20%Monthly2015-06-29 06:23
https://presheva.com/maskat-grabisin-mbi-3-500-euro-nga-nje-pompe-benzine-ne-kumanove/20%Monthly2015-06-29 06:22
https://presheva.com/arifi-marreveshja-kryesore-per-luginen-eshte-nostrifikimi-i-diplomave/20%Monthly2015-06-29 06:20
https://presheva.com/psg-e-paguan-klauzolen-prej-190-milione-euro-te-neymarit/20%Monthly2015-06-28 22:26
https://presheva.com/emigrantet-ankohen-pse-nuk-na-japin-letrat-duam-te-vazhdojm-rrugen/20%Monthly2015-06-28 21:33
https://presheva.com/vatra-kerkon-jetesimin-e-marreveshjeve-nga-shteti-serb/20%Monthly2015-06-28 21:09
https://presheva.com/podolski-arrin-marreveshje-me-galatasarayn/20%Monthly2015-06-26 22:55
https://presheva.com/ministri-i-arsimit-takohet-me-kryetarin-e-komunes-se-presheves-dhe-bujanocit/20%Monthly2015-06-26 22:51
https://presheva.com/arrestohet-b-a-1970-nga-presheva-per-kontrabande-me-njerez/20%Monthly2015-06-26 22:45
https://presheva.com/messi-urdheron-paguajeni-denimin-dhe-ma-sillni-ketu/20%Monthly2015-06-26 08:02
https://presheva.com/douglas-costa-prane-bayern-munich/20%Monthly2015-06-26 07:42
https://presheva.com/galaxy-a8-telefoni-me-i-holle-ndonjehere-i-bere-nga-samsung/20%Monthly2015-06-26 07:36
https://presheva.com/vw-jetta-2017/20%Monthly2015-06-26 07:35
https://presheva.com/si-te-zbuloni-alergjite/20%Monthly2015-06-26 07:33
https://presheva.com/zyrtare-deulofeu-eshte-larguar-nga-barcelona/20%Monthly2015-06-26 07:32
https://presheva.com/benitez-problemet-te-zgjidhen-para-11-korrikut/20%Monthly2015-06-26 07:28
https://presheva.com/milan-transferon-sulmuesin-simone-verdi/20%Monthly2015-06-26 07:25
https://presheva.com/real-madrid-ramos-kushton-90-milione-euro/20%Monthly2015-06-26 07:24
https://presheva.com/peru-ne-gjysmefinale-e-copa-america-video/20%Monthly2015-06-26 07:22
https://presheva.com/fshatrat-e-presheves-perplot-me-emigrant/20%Monthly2015-06-26 07:19
https://presheva.com/emigrantet-ketu-jane-me-te-sigurte-se-kudo-ne-ballkan/20%Monthly2015-06-26 07:09
https://presheva.com/nga-presheva-deri-ne-subotice-paguajne-deri-300-euro/20%Monthly2015-06-26 06:57
https://presheva.com/me-te-bashkuar-per-medvegjen-shqiptare/20%Monthly2015-06-25 10:14
https://presheva.com/mustafa-kryeminister-urime-fitoren-republika-e-shqiperise-eshte-shteti-yne-ame/20%Monthly2015-06-25 09:18
https://presheva.com/mourinho-perezit-ja-kush-jane-3-deshtimet-e-realit/20%Monthly2015-06-25 08:14
https://presheva.com/uleni-shtypjen-e-gjakut-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2015-06-25 07:15
https://presheva.com/lufta-ne-lazarat-historiku-i-ngjarjes-ne-fshatin-qe-i-ben-rezistence-nje-shteti/20%Monthly2015-06-25 07:07
https://presheva.com/emigrantet-nuk-jane-me-epidemi-tuberkolozi-dhe-semundje-tjera-ngjitese/20%Monthly2015-06-25 07:03
https://presheva.com/maturante-shembull-organizuan-kinema-per-te-ndihmuar-30-familje-ne-nevoje/20%Monthly2015-06-25 06:54
https://presheva.com/emigrantet-do-te-largohen-nga-qyteti-ja-ku-do-te-vendosen/20%Monthly2015-06-25 06:48
https://presheva.com/levizja-e-lire-hyn-ne-fuqi-nga-1-gushti-kosovaret-jo-me-rks/20%Monthly2015-06-25 06:26
https://presheva.com/platforma-tring-ia-vjedh-digitalbit-transmetimin-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-06-25 06:19
https://presheva.com/guardiola-mbeshtet-laportan-per-president/20%Monthly2015-06-25 06:16
https://presheva.com/koscielny-si-zevendesues-i-ramos/20%Monthly2015-06-25 06:13
https://presheva.com/mosnjohja-e-diplomave-te-up-edhe-me-tej-mbetet-problem-kryesor-ne-lugine/20%Monthly2015-06-24 23:30
https://presheva.com/mustafa-kosova-ta-kushtezoje-serbine-me-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2015-06-24 23:24
https://presheva.com/panxhari-i-kuq-lufton-kancerin-dhe-pastron-melcine/20%Monthly2015-06-24 08:16
https://presheva.com/ja-pse-duhet-konsumuar-tranguj/20%Monthly2015-06-24 08:15
https://presheva.com/te-berit-iftar-me-hurme-dhe-uje/20%Monthly2015-06-24 08:14
https://presheva.com/gmail-zyrtarisht-shton-opsionin-undo-send/20%Monthly2015-06-24 08:13
https://presheva.com/bmw-i5/20%Monthly2015-06-24 08:11
https://presheva.com/calderon-ja-pse-perezi-nuk-e-do-ramosin/20%Monthly2015-06-24 08:07
https://presheva.com/moravica-e-than-presheven-pa-uje-mbi-10-ore-ne-dite/20%Monthly2015-06-24 07:22
https://presheva.com/freixa-barcelones-nuk-i-duhet-asnje-lojtar-i-realit/20%Monthly2015-06-24 06:48
https://presheva.com/chelsea-kerkon-transferimin-e-bentekes/20%Monthly2015-06-24 06:45
https://presheva.com/pogba-ne-vitin-2016-ne-barcelone/20%Monthly2015-06-24 06:43
https://presheva.com/rrezistenca-e-fundit-mediatike/20%Monthly2015-06-24 06:32
https://presheva.com/kryebashkiaku-i-tiranes-erion-veliaj-bashkon-kombin-shqipetar-ne-tirane/20%Monthly2015-06-24 06:28
https://presheva.com/cka-nenkupton-marreveshja-per-policat-e-sigurimit-te-automjeteve/20%Monthly2015-06-23 23:41
https://presheva.com/alarmante-presheva-kercenohet-nga-epidemia-emigrantet-te-semure-me-tuberkuloze/20%Monthly2015-06-23 23:15
https://presheva.com/tri-persiatje/20%Monthly2015-06-23 18:20
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-per-levizje-te-lire-mes-kosoves-e-serbise-ne-bruksel-dokument/20%Monthly2015-06-23 18:16
https://presheva.com/gareth-bale-a-tashmja-dhe-e-ardhmja-e-real-madridit/20%Monthly2015-06-23 09:10
https://presheva.com/opsionet-e-manchester-united-per-sezonin-e-ardhshem-me-blerjet-e-reja/20%Monthly2015-06-23 08:58
https://presheva.com/police-hungarez-gjerman-dhe-austriak-ne-patrullim-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2015-06-23 08:48
https://presheva.com/shqiptarja-15-vjecare-nga-winterthuri-eshte-martuar-me-nje-luftetar-te-isis-it-ne-siri/20%Monthly2015-06-23 08:40
https://presheva.com/kjo-eshte-raketa-me-e-fuqishme-ne-historine-e-njerezimit-video/20%Monthly2015-06-23 07:04
https://presheva.com/sony-ps4-me-1-tb/20%Monthly2015-06-23 07:01
https://presheva.com/pse-na-skuqen-syte-ne-pishine/20%Monthly2015-06-23 07:00
https://presheva.com/lengu-i-kumbullave-eshte-i-shendetshem/20%Monthly2015-06-23 06:59
https://presheva.com/dardha-dhe-cilesite-e-saj/20%Monthly2015-06-23 06:57
https://presheva.com/cech-nenshkruan-me-arsenalin-debuton-kunder-chelseat/20%Monthly2015-06-23 06:56
https://presheva.com/laporta-abidal-do-te-jete-drejtori-sportiv-i-barcelones-see-more-at-httplajmi-netlaporta-abidal-do-te-jete-drejtori-sportiv-i-barcelonessthash-w5yjgx4j-dpuf/20%Monthly2015-06-23 06:52
https://presheva.com/bonucci-zevendesues-i-ramosit-te-real-madridi/20%Monthly2015-06-23 06:51
https://presheva.com/jackson-martinez-ne-atletico-madrid/20%Monthly2015-06-23 06:49
https://presheva.com/presheva-qytet-emigrantesh-pamje-tmerruese-nga-rruget-e-qytetit-foto/20%Monthly2015-06-23 06:45
https://presheva.com/serbet-duan-regjistrim-te-popullates-ne-lugine-e-jo-vleresim/20%Monthly2015-06-23 06:27
https://presheva.com/spitali-ushtarak-ndihmon-emigrantet-ne-presheve-foto/20%Monthly2015-06-23 06:12
https://presheva.com/kamenica-fillon-asfaltimin-drejt-medvegjes/20%Monthly2015-06-22 18:33
https://presheva.com/ja-perballjet-e-cerekfinaleve-ne-kupen-e-amerikes/20%Monthly2015-06-22 10:09
https://presheva.com/januzaj-ne-fenerbahce/20%Monthly2015-06-22 09:54
https://presheva.com/ne-beograd-aksidentohet-autobusi-me-86-turiste-1-i-vdekur-61-te-lenduar-rende-foto/20%Monthly2015-06-22 08:07
https://presheva.com/alba-po-te-isha-si-ramos-nuk-do-te-rinovoja-me-realin-see-more-at-httplajmi-netalba-po-te-isha-si-ramos-nuk-do-te-rinovoja-me-realinsthash-ltzs0jvf-dpuf/20%Monthly2015-06-22 07:54
https://presheva.com/brazili-heq-dore-nga-ankesa-per-neymar/20%Monthly2015-06-22 07:52
https://presheva.com/kamberi-sdo-te-kete-ndryshime-te-kushtetutes-se-serbise/20%Monthly2015-06-22 07:30
https://presheva.com/kush-i-numeron-parate-me-shpejt-se-kjo-grua-video/20%Monthly2015-06-22 06:14
https://presheva.com/whatsapp-aplikacioni-me-i-pasigurt/20%Monthly2015-06-22 06:12
https://presheva.com/blackberry-sjell-telefonin-e-pare-me-android/20%Monthly2015-06-22 06:10
https://presheva.com/peugeot-308-gti-video/20%Monthly2015-06-22 06:09
https://presheva.com/perfitimet-shendetesore-nga-agjerimi/20%Monthly2015-06-22 06:06
https://presheva.com/10-menyra-te-kurimit-te-dhimbjes-se-dhembit-ne-shtepi/20%Monthly2015-06-22 06:04
https://presheva.com/maske-per-eliminimin-e-akneve-dhe-pucrrave/20%Monthly2015-06-22 06:02
https://presheva.com/serbia-mbetet-partneri-kryesor-tregtar-i-kosoves/20%Monthly2015-06-22 06:00
https://presheva.com/cavani-shenjestra-e-milanit/20%Monthly2015-06-22 05:59
https://presheva.com/ramos-afer-largimit-nga-madridi/20%Monthly2015-06-21 22:53
https://presheva.com/rekord-emigrantesh-per-vikend-presheva-nuk-ka-kapacitet-ndihme/20%Monthly2015-06-21 22:02
https://presheva.com/autostrada-e-drejt-lugines-vetem-premtim-i-lodhur/20%Monthly2015-06-21 21:49
https://presheva.com/ja-arsyet-se-pse-ronaldo-eshte-i-merzitur/20%Monthly2015-06-21 10:43
https://presheva.com/refugjatet-e-lugines-kerkojne-ndihme-per-kthim-ne-vendlindje/20%Monthly2015-06-21 10:37
https://presheva.com/psg-ka-gati-40-milione-per-griezmann/20%Monthly2015-06-20 19:16
https://presheva.com/%e2%80%8b98-milione-euro-per-pogban/20%Monthly2015-06-20 19:14
https://presheva.com/kondogbia-tek-interi-foto/20%Monthly2015-06-20 19:13
https://presheva.com/liberalizimi-i-shoqerise/20%Monthly2015-06-20 19:09
https://presheva.com/lugina-e-presheves-kristianizmi-perhapja-e-fese-ismale-dhe-struktura-e-saj-nacionale/20%Monthly2015-06-20 19:06
https://presheva.com/numri-rritet-cdo-dite-1500-emigrant-diten-e-shtune-ne-presheve-video/20%Monthly2015-06-20 18:58
https://presheva.com/aksion-policor-ne-kumanove/20%Monthly2015-06-20 18:45
https://presheva.com/neymar-zuniges-do-me-marresh-ne-telefon-kelysh-video/20%Monthly2015-06-19 13:59
https://presheva.com/qeveria-e-beogradit-financon-21-projekte-per-kthimin-e-serbeve/20%Monthly2015-06-19 13:56
https://presheva.com/bale-deshiron-te-luaj-ne-mesfushe-menjehere-mbas-sulmuesve/20%Monthly2015-06-19 13:50
https://presheva.com/po-torturohen-ne-menyre-brutale-nga-policia-maqedonase-ne-burgun-e-manastirit/20%Monthly2015-06-19 13:48
https://presheva.com/arbnor-fejzullahu-per-presheva-com-faleminderoj-luginen-per-mbeshtetje/20%Monthly2015-06-19 09:59
https://presheva.com/aguero-thote-se-eshte-i-lumtur-tek-city/20%Monthly2015-06-19 08:05
https://presheva.com/ronaldo-kritikon-ashper-neymarin/20%Monthly2015-06-19 06:47
https://presheva.com/sa-here-qe-shenon-messi-ka-pije-falas/20%Monthly2015-06-19 06:06
https://presheva.com/prezantohet-galaxy-a8-me-ekran-5-7-inc/20%Monthly2015-06-19 06:05
https://presheva.com/lg-g4-pro-me-ekran-5-8-inc/20%Monthly2015-06-19 06:03
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-dardhes/20%Monthly2015-06-19 06:02
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-cajit-te-gjelber/20%Monthly2015-06-19 06:01
https://presheva.com/ne-cilat-vende-agjerimi-eshte-me-i-gjate/20%Monthly2015-06-18 23:03
https://presheva.com/benitez-e-kerkon-icardin/20%Monthly2015-06-18 22:46
https://presheva.com/illaramendi-afer-transferimit-tek-liverpool/20%Monthly2015-06-18 22:45
https://presheva.com/mandzukic-tek-juvetusi/20%Monthly2015-06-18 22:38
https://presheva.com/shkrime-dhe-udhepershkrime-te-vjetra-per-presheven/20%Monthly2015-06-18 20:24
https://presheva.com/haradinaj-per-n1-nuk-i-frikesohem-ekstradimit-ne-serbi/20%Monthly2015-06-18 19:05
https://presheva.com/nisi-rrenimi-i-shtepive-te-demtuara-ne-kumanove/20%Monthly2015-06-18 19:04
https://presheva.com/agjerimi-i-ramazanit/20%Monthly2015-06-18 19:00
https://presheva.com/hungaria-ngrit-murin-4-metra-te-larte-pergjate-kufirit-me-serbine/20%Monthly2015-06-18 07:45
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-nese-coca-cola-futet-ne-azot-te-lengshem-video/20%Monthly2015-06-18 07:09
https://presheva.com/migrantet-ne-presheve-te-lodhur-luten-per-ndihme-video/20%Monthly2015-06-18 06:45
https://presheva.com/10-ushqime-qe-nuk-duhen-vendosur-ne-frigorifer/20%Monthly2015-06-18 06:18
https://presheva.com/mos-e-vloni-ujin-dy-here/20%Monthly2015-06-18 06:16
https://presheva.com/edhe-po-ta-fitonte-reali-championsin-ancelotti-do-te-shkarkohej/20%Monthly2015-06-18 06:14
https://presheva.com/largohet-tevez-kush-mund-ta-zevendesoje-ate/20%Monthly2015-06-18 06:11
https://presheva.com/boateng-nuk-rikthehet-te-milani/20%Monthly2015-06-18 06:10
https://presheva.com/pese-opsionet-e-iker-casillasit/20%Monthly2015-06-18 06:08
https://presheva.com/kf-rainca-kampione-e-turnirit-tradicional-musa-musahu-2015-foto/20%Monthly2015-06-17 23:09
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituria-promovon-revisten-freskia/20%Monthly2015-06-17 22:40
https://presheva.com/urimet-per-muajin-e-bekuar-ramazan/20%Monthly2015-06-17 22:35
https://presheva.com/aktori-kumanovar-zija-ademi-pjese-e-serialit-kosovar-labyrinth-x/20%Monthly2015-06-17 22:28
https://presheva.com/refugjatet-ne-kufirin-serbi-maqedoni-vijne-nga-zonat-e-luftes-kane-mbetur-ne-rruge-pa-krye/20%Monthly2015-06-17 10:57
https://presheva.com/azilkerkuesit-e-huaj-vershojne-presheven-video/20%Monthly2015-06-17 08:07
https://presheva.com/ne-serbi-ka-me-shume-bastore-se-sa-institucione-kulturore/20%Monthly2015-06-17 07:31
https://presheva.com/bdi-tradheti-krim-pabesi-injorance-dyftyresi/20%Monthly2015-06-17 07:16
https://presheva.com/makineria-e-benitez-ja-tre-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-06-17 06:46
https://presheva.com/bmw-m3-me-560-kuaj-fuqi/20%Monthly2015-06-17 06:30
https://presheva.com/ja-perditesimet-e-fundit-te-google-maps/20%Monthly2015-06-17 06:27
https://presheva.com/deshironi-bark-te-rrafshet-ja-cka-te-pini/20%Monthly2015-06-17 06:25
https://presheva.com/a-trash-buka-e-bardhe/20%Monthly2015-06-17 06:24
https://presheva.com/keshilla-vlerat-e-mrekullueshme-te-pjeprit/20%Monthly2015-06-17 06:22
https://presheva.com/argjentina-shenon-fitore-me-golin-e-agueros-video/20%Monthly2015-06-17 06:20
https://presheva.com/batistuta-messi-eshte-prej-nje-planeti-tjeter/20%Monthly2015-06-17 06:17
https://presheva.com/kerkohen-20-vjet-burg-per-vrasjen-e-preshevarit-ne-xhami/20%Monthly2015-06-16 23:26
https://presheva.com/peticion-nga-mergimtaret-mjaft-me-me-polisen-e-automjeteve/20%Monthly2015-06-16 23:09
https://presheva.com/kush-po-ike-nga-siria-ata-qe-kane-kushte-te-mira-apo-ata-qe-jane-te-rrezikuar-nga-lufta/20%Monthly2015-06-16 22:47
https://presheva.com/zyrtare-milan-shkarkon-inzaghin/20%Monthly2015-06-16 10:06
https://presheva.com/facebook-e-di-sa-kohe-kaloni-duke-shikuar-postimet-e-te-tjereve/20%Monthly2015-06-16 07:51
https://presheva.com/a-e-dini-pse-nuk-po-humbni-kilograme/20%Monthly2015-06-16 07:32
https://presheva.com/ja-ne-cilin-vazo-do-te-jete-shqiperia-per-boterorin-rusia-2018/20%Monthly2015-06-16 07:01
https://presheva.com/a-ia-vlen-te-paguhet-all-inclusive-per-pushimet-verore/20%Monthly2015-06-16 06:37
https://presheva.com/cr7-njofton-perezin-se-do-te-qendroj-edhe-me-tej-tek-real-madridi/20%Monthly2015-06-15 22:36
https://presheva.com/draxler-afer-transferimit-tek-arsenal/20%Monthly2015-06-15 22:32
https://presheva.com/kush-e-vrau-gjyshin-han-iv/20%Monthly2015-06-15 22:19
https://presheva.com/finalja-diten-e-merkure-ismet-jashari-orizare-vs-kf-rainca/20%Monthly2015-06-15 22:11
https://presheva.com/ndarje-te-mjeteve-prej-7500-dollare-ne-fushen-e-nderrmaresise-rinore-dhe-femerore/20%Monthly2015-06-15 22:01
https://presheva.com/lojtaret-qe-pritet-te-largohen-nga-barcelona-gjate-veres/20%Monthly2015-06-15 09:07
https://presheva.com/chelsea-arrin-marreveshje-me-falcaon/20%Monthly2015-06-15 08:56
https://presheva.com/cdo-i-katerti-punon-ne-te-zeze/20%Monthly2015-06-15 07:31
https://presheva.com/ky-eshte-peshkaqeni-me-i-madh-ne-bote-video/20%Monthly2015-06-15 06:20
https://presheva.com/detajet-e-pes-2016/20%Monthly2015-06-15 06:18
https://presheva.com/ndiheni-te-lodhur-ja-arsyet/20%Monthly2015-06-15 06:16
https://presheva.com/dredhezat-parandalojne-celulitin/20%Monthly2015-06-15 06:15
https://presheva.com/10-gjera-qe-e-shkurtojne-jeten-e-femrave/20%Monthly2015-06-15 06:14
https://presheva.com/arbnor-fejzullahu-nga-terrnoci-realizoi-endrren-i-lumtur-per-debutimin-me-kombetaren/20%Monthly2015-06-14 16:14
https://presheva.com/ancelotti-u-shkarkua-per-shkak-te-bale/20%Monthly2015-06-14 16:09
https://presheva.com/evra-pogba-duhet-te-qendroje-te-juve/20%Monthly2015-06-14 16:07
https://presheva.com/cka-i-beri-pique-rrjetit-te-golit-qe-e-mori-ne-finale/20%Monthly2015-06-14 16:06
https://presheva.com/polisa-e-sigurimit-te-veturave-per-kosove-edhe-me-tej-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2015-06-14 16:01
https://presheva.com/a-po-rrezikohet-identiteti-kombetar-i-shqiptareve/20%Monthly2015-06-14 15:58
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-de-biasit-kunder-frances/20%Monthly2015-06-12 23:05
https://presheva.com/presidenti-i-portos-martinez-te-milani/20%Monthly2015-06-12 23:03
https://presheva.com/mustafa-presheva-ka-56129-banore/20%Monthly2015-06-12 22:58
https://presheva.com/ne-bujanoc-javen-e-ardhshme-fillon-kapja-e-qeneve-endacak/20%Monthly2015-06-12 22:55
https://presheva.com/ndalohet-kontrabanda-doganieret-zbulojne-460-000-cigare-foto/20%Monthly2015-06-12 08:58
https://presheva.com/20-vjetori-i-maturanteve-te-gjenerates-19941995/20%Monthly2015-06-12 08:54
https://presheva.com/ozil-sezonin-e-ardhshem-mund-ta-fitojme-premier-ligen/20%Monthly2015-06-12 07:02
https://presheva.com/videot-me-te-shikuara-ne-youtube-ne-te-gjitha-koherat/20%Monthly2015-06-12 06:50
https://presheva.com/iphone-6s-me-kamere-te-fuqishme-selfie/20%Monthly2015-06-12 06:47
https://presheva.com/si-te-parandaloni-thinjat/20%Monthly2015-06-12 06:45
https://presheva.com/zyrtare-mehmedi-ne-leverkusen/20%Monthly2015-06-12 06:12
https://presheva.com/tifozet-e-realit-sulmojne-piquen-video/20%Monthly2015-06-12 06:10
https://presheva.com/maurizio-sarri-trajneri-i-naoplit/20%Monthly2015-06-12 06:06
https://presheva.com/hazard-dua-te-shenoj-me-shume-gola/20%Monthly2015-06-12 06:04
https://presheva.com/filloristat-lamtumire-banka-shkollore-shihemi-ne-shtator/20%Monthly2015-06-11 22:37
https://presheva.com/arrestohen-dy-polic-per-trafikim-te-njerezve-nga-presheva-deri-ne-subotice/20%Monthly2015-06-11 21:47
https://presheva.com/stop-skenareve-ndaj-lugines-se-presheves/20%Monthly2015-06-11 21:41
https://presheva.com/ceshtja-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves-dikur-dhe-sot-2/20%Monthly2015-06-11 21:36
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-ne-kumanove-per-shpetimin-e-emigranteve-see-more-at-httplajmi-netaksion-i-madh-policor-ne-kumanove-per-shpetimin-e-emigrantevesthash-3nqvoao4-dpuf/20%Monthly2015-06-11 08:48
https://presheva.com/chelsea-kerkon-73-milione-per-courtois/20%Monthly2015-06-11 08:33
https://presheva.com/aplikacion-qe-ben-me-te-lehte-kalimin-e-perdoruesve-nga-android-ne-ios/20%Monthly2015-06-11 06:56
https://presheva.com/humbja-e-ngadalte-e-peshes-eshte-me-e-sigurt/20%Monthly2015-06-11 06:29
https://presheva.com/ushtrimet-qe-mundin-kokedhimbjen/20%Monthly2015-06-11 06:28
https://presheva.com/keshilla-per-humbje-peshe/20%Monthly2015-06-11 06:27
https://presheva.com/pacarizi-refuzon-klube-te-medha-per-te-mbetur-ne-lugano/20%Monthly2015-06-10 23:24
https://presheva.com/cka-ndodh-nese-ju-merret-patent-shoferi/20%Monthly2015-06-10 18:26
https://presheva.com/casillas-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2015-06-10 17:48
https://presheva.com/shtate-emigrant-ilegal-te-fshehur-ne-kamper-kroat-foto/20%Monthly2015-06-10 17:41
https://presheva.com/shqiptaret-ne-top-liste-per-azil-ne-gjermani/20%Monthly2015-06-10 10:40
https://presheva.com/babai-i-policit-te-vrare-kumanova-nje-ngjarje-e-felliqur-video/20%Monthly2015-06-10 10:39
https://presheva.com/mandzukic-afer-transferimit-tek-manchester-united/20%Monthly2015-06-10 08:17
https://presheva.com/veratti-mision-i-pamundur/20%Monthly2015-06-10 08:14
https://presheva.com/milan-interesohet-per-mirandan/20%Monthly2015-06-10 08:12
https://presheva.com/si-ta-transportoni-nje-veture-jashte-shtetit-cfare-duhet-dhe-si-eshte-procedura/20%Monthly2015-06-10 08:08
https://presheva.com/manchester-united-kerkon-varanen/20%Monthly2015-06-09 22:07
https://presheva.com/goli-i-vitit-ne-champions-eshte-i-ronaldos-video/20%Monthly2015-06-09 22:04
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-kumanove-humbin-jeten-tre-te-rinj/20%Monthly2015-06-09 21:55
https://presheva.com/kapet-shtetasi-maqedon-me-barera-anabolik-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2015-06-09 09:40
https://presheva.com/de-gea-afer-transferimit-ne-real-madrid/20%Monthly2015-06-09 07:07
https://presheva.com/fiorentina-shkarkon-montellen/20%Monthly2015-06-09 06:51
https://presheva.com/uefa-real-madrid-eshte-skuadra-me-e-mire-ne-evrope/20%Monthly2015-06-09 06:12
https://presheva.com/fisheku-me-i-rrezikshem-i-prodhuar-ndonjehere/20%Monthly2015-06-09 06:01
https://presheva.com/qeveria-shperndan-kuvendin-ne-medvegje-arsiq-kryetar-i-organit-te-perkohshem/20%Monthly2015-06-08 22:38
https://presheva.com/pvd-gjest-i-papergjegjshem-i-pushtetit-lokal-po-perseritet-per-here-te-pare-pas-vitit-1989/20%Monthly2015-06-08 22:24
https://presheva.com/dorezimi-i-dokumentave-ne-fakultetin-ekonomik-bujanoc/20%Monthly2015-06-08 10:48
https://presheva.com/mourinho-e-deshiron-nje-sulmues-te-madh/20%Monthly2015-06-08 10:26
https://presheva.com/kosovaret-behen-iranian-vetem-qe-te-arrijne-te-hyjne-ne-zvicer/20%Monthly2015-06-08 09:25
https://presheva.com/zyrtare-vidal-lojtar-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2015-06-08 09:22
https://presheva.com/de-gea-dua-te-luaj-per-realin/20%Monthly2015-06-08 09:18
https://presheva.com/bartomeu-duam-ta-transferojme-pogban/20%Monthly2015-06-08 08:04
https://presheva.com/messi-ne-do-te-vazhdojme-me-kete-ritem/20%Monthly2015-06-08 08:01
https://presheva.com/nrg-band-dhe-geti-sjellin-hitin-ta-du-majmunin-video/20%Monthly2015-06-08 06:54
https://presheva.com/si-ta-merrni-windows-10/20%Monthly2015-06-08 06:51
https://presheva.com/iphone-i-ri-prezantohet-me-25-shtator/20%Monthly2015-06-08 06:49
https://presheva.com/sin-city-hustler-qe-kushton-1-milion-dollare-video/20%Monthly2015-06-08 06:47
https://presheva.com/vitaminat-dhe-mineralet-qe-permban-shalqiri/20%Monthly2015-06-08 06:45
https://presheva.com/femijet-dhe-te-moshuarit-keshillat-per-tu-mbrojtur-temperaturat-e-larta/20%Monthly2015-06-08 06:44
https://presheva.com/pemet-dhe-perimet-me-te-mira-per-qershor/20%Monthly2015-06-08 06:43
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-i-vitit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-06-08 06:41
https://presheva.com/dani-alves-nder-te-luash-per-milanin/20%Monthly2015-06-08 06:39
https://presheva.com/kush-e-vrau-gjyshin-han-iii/20%Monthly2015-06-08 06:00
https://presheva.com/protesta-kryetar-mos-ma-prek-shkollen/20%Monthly2015-06-08 05:58
https://presheva.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-shenur-hetemit-nga-rahovica-foto/20%Monthly2015-06-07 13:30
https://presheva.com/diego-costa-shenjester-kryesore-e-real-madridit/20%Monthly2015-06-07 13:12
https://presheva.com/mediat-serbe-ne-panik-a-do-te-kthejne-shqiptaret-tokat-e-tyre-deri-ne-nish/20%Monthly2015-06-07 13:10
https://presheva.com/suarez-eshte-e-pabesueshme-eshte-dicka-unike/20%Monthly2015-06-06 23:05
https://presheva.com/iniesta-me-i-miri-i-finales/20%Monthly2015-06-06 23:03
https://presheva.com/barcelona-skuadra-e-pare-me-dy-tripleta/20%Monthly2015-06-06 23:00
https://presheva.com/gjeneral-stojanoviq-terroristat-po-pregadisin-sulme-gjate-veres-ne-kosove-dhe-lugine-te-presheves/20%Monthly2015-06-06 12:08
https://presheva.com/shqiptari-i-isis-it-almir-daci-do-te-kete-plot-surpriza/20%Monthly2015-06-06 08:59
https://presheva.com/pvd-fton-ne-proteste-kunder-nderrimit-te-keshillave-drejtuese-dhe-drejtoreve-ne-shkolla/20%Monthly2015-06-05 22:54
https://presheva.com/aksion-i-kryqit-kuq-ne-presheve-ndihme-me-ushqim-per-emigrantet-e-huaj-foto/20%Monthly2015-06-05 19:45
https://presheva.com/ndeshja-e-fundit-e-pogbas-tek-juventus/20%Monthly2015-06-05 19:18
https://presheva.com/navas-nuk-largohet-nga-reali/20%Monthly2015-06-05 19:16
https://presheva.com/si-ta-ndalim-barcelonen/20%Monthly2015-06-05 19:14
https://presheva.com/enrique-juventusi-eshte-si-ne-ka-mundesi-te-fitoje-tripleten/20%Monthly2015-06-05 19:12
https://presheva.com/fillon-turniri-musa-musahu-2015-ja-ndeshjet-e-para/20%Monthly2015-06-05 19:08
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-jemi-ne-mundesia-e-bashkimit-te-shqipetareve-te-lugines-video/20%Monthly2015-06-05 19:03
https://presheva.com/ronaldo-si-qendersulmues/20%Monthly2015-06-05 14:59
https://presheva.com/10-topat-e-arte-qe-nuk-e-fituan-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-06-05 14:58
https://presheva.com/vetem-ne-muajin-maj-regjistrohen-5000-migrant-ne-presheve-foto/20%Monthly2015-06-05 14:46
https://presheva.com/ska-rritje-te-tensionit-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2015-06-05 14:36
https://presheva.com/knsh-mos-gatishmeria-e-serbise-per-te-i-zgjidhur-problemet-e-shqiptareve-ne-lugines/20%Monthly2015-06-05 14:34
https://presheva.com/busquets-zevendesues-i-schweinsteiger/20%Monthly2015-06-05 06:43
https://presheva.com/ja-formacioni-i-milanit-me-mihajlovicin/20%Monthly2015-06-05 06:41
https://presheva.com/bartomeu-alves-duhet-ta-vazhdoj-kontraten-me-barcelonen/20%Monthly2015-06-05 06:37
https://presheva.com/james-benitez-ka-pervojen-e-duhur-per-te-drejtuar-realin/20%Monthly2015-06-05 06:36
https://presheva.com/humbi-jeten-deri-sa-ka-tentuar-te-ndaje-dy-grupe-qe-jane-rrahur-mes-vete/20%Monthly2015-06-04 22:46
https://presheva.com/isis-kercenon-jobesimtaret-ne-kosove-dhe-shqiperi-video/20%Monthly2015-06-04 22:40
https://presheva.com/klopp-tek-bayern-munchen/20%Monthly2015-06-04 22:26
https://presheva.com/hugo-lloris-zevendeson-de-gean/20%Monthly2015-06-04 22:24
https://presheva.com/tri-deshirat-e-mancinit-per-interin/20%Monthly2015-06-04 22:23
https://presheva.com/vozitesit-e-ardhshem-testet-per-patent-shofer-do-ti-kalojne-me-kompjuter/20%Monthly2015-06-04 22:12
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ka-nevoje-per-institucione-rajonale-kulturore/20%Monthly2015-06-04 22:04
https://presheva.com/dy-fjale-me-tri-pika-pas/20%Monthly2015-06-04 14:49
https://presheva.com/zenke-ne-mes-te-shqiptareve-nje-i-vrare-e-dy-te-plagosur/20%Monthly2015-06-04 13:14
https://presheva.com/kampioni-boteror-ne-thaiboks-valdet-gashi-luftetar-ne-siri/20%Monthly2015-06-04 08:06
https://presheva.com/granit-xhaka-sjam-tradhtar-jam-shqiptar/20%Monthly2015-06-04 08:02
https://presheva.com/dilema-casillas-apo-degea/20%Monthly2015-06-04 07:32
https://presheva.com/chelsea-i-gatshem-ta-shese-cuadradon/20%Monthly2015-06-04 07:23
https://presheva.com/ne-lugine-nuk-do-te-kete-regjistrim-por-vleresim-te-popullates/20%Monthly2015-06-04 07:04
https://presheva.com/afrim-agushi-dorehiqet-nga-posti-i-kryetarit-te-ovl-ucpmb-se/20%Monthly2015-06-04 07:02
https://presheva.com/rita-ora-me-videoklipin-e-ri-poison-video/20%Monthly2015-06-04 06:20
https://presheva.com/eliza-zaharia-flet-per-martesen/20%Monthly2015-06-04 06:17
https://presheva.com/a-eshte-lg-g4-rezistent-ndaj-ujit-video/20%Monthly2015-06-04 06:15
https://presheva.com/se-shpejti-android-5-1-per-galaxy-s6-dhe-s6-edge/20%Monthly2015-06-04 06:13
https://presheva.com/bmw-7-series-2016-video/20%Monthly2015-06-04 06:12
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-te-beni-para-gjumit/20%Monthly2015-06-04 06:10
https://presheva.com/demet-qe-shkaktojne-takat-e-larta/20%Monthly2015-06-04 06:09
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-mentes-2/20%Monthly2015-06-04 06:08
https://presheva.com/do-te-behem-biond-nese-e-fitojme-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-06-04 06:02
https://presheva.com/perez-historia-na-ka-mesuar-per-realin-asgje-nuk-eshte-e-mjaftueshme/20%Monthly2015-06-04 06:00
https://presheva.com/icardi-vazhdon-kontraten-deri-2019/20%Monthly2015-06-04 05:57
https://presheva.com/a-po-fshihet-e-verteta-per-kumanoven/20%Monthly2015-06-04 05:55
https://presheva.com/mesuesi-perdhunon-seksualisht-12-vjecaren-shqiptare/20%Monthly2015-06-03 10:09
https://presheva.com/pas-ancelottit-edhe-ibrahimovic-refuzon-milanin/20%Monthly2015-06-03 10:06
https://presheva.com/fbi-heton-blatterin/20%Monthly2015-06-03 10:05
https://presheva.com/benitez-prezantohet-sot-ora-1300-ne-bernabeu/20%Monthly2015-06-03 06:58
https://presheva.com/ja-marreveshja-prej-8-pikave-e-arritur-ne-shkup/20%Monthly2015-06-03 06:55
https://presheva.com/ne-winterthur-te-zvicres-u-perkujtuan-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2015-06-02 19:14
https://presheva.com/shqiperia-do-te-mbizoteroje-rajonin-dhe-shume-shpejt-serbia-do-varet-nga-tirana/20%Monthly2015-06-02 19:06
https://presheva.com/jordi-alba-tek-barcelona-deri-2020/20%Monthly2015-06-02 10:19
https://presheva.com/tevez-ne-madrid/20%Monthly2015-06-02 08:34
https://presheva.com/sa-te-pasur-jane-kreret-e-kosoves/20%Monthly2015-06-02 08:31
https://presheva.com/google-maps-do-te-funksionoje-pa-internet/20%Monthly2015-06-02 06:14
https://presheva.com/lg-g4-apo-galaxy-s6-cili-eshte-me-i-shpejte-video/20%Monthly2015-06-02 06:12
https://presheva.com/ushtrimet-ju-ndihmojne-ta-lini-duhanin/20%Monthly2015-06-02 06:10
https://presheva.com/keshtu-ndalet-lemza/20%Monthly2015-06-02 06:08
https://presheva.com/plani-baze-per-stervitje-te-barkut/20%Monthly2015-06-02 06:06
https://presheva.com/kush-e-spiunoi-real-madridin-e-mourinhos/20%Monthly2015-06-01 22:39
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-benitezit-te-real-madridi/20%Monthly2015-06-01 22:23
https://presheva.com/messi-juventusi-eshte-skuader-e-madhe/20%Monthly2015-06-01 22:11
https://presheva.com/klopp-do-te-pushoj/20%Monthly2015-06-01 22:10
https://presheva.com/morata-championsin-e-dua-edhe-per-tifozet-e-realit/20%Monthly2015-06-01 22:08
https://presheva.com/turniri-tradicional-musa-musahu-2015-fillon-me-daten-06-qershor/20%Monthly2015-06-01 22:05
https://presheva.com/nikoliq-ushtria-nuk-deshiron-lufte-por-do-te-luftoj-kunder-terroristave/20%Monthly2015-06-01 21:58
https://presheva.com/arrestime-masive-ne-jug-te-serbise-per-trafikim-njerezisht/20%Monthly2015-06-01 20:30
https://presheva.com/los-blancos-mos-u-brengosni-benitez-do-te-jete-me-i-mire-se-tek-napoli/20%Monthly2015-06-01 09:36
https://presheva.com/yaya-toure-mbetet-ne-city/20%Monthly2015-06-01 07:56
https://presheva.com/benitez-niset-drejt-madridit/20%Monthly2015-06-01 07:54
https://presheva.com/kryetari-tomislav-nikoliq-viziton-bazen-ushtarake-tek-livadhi-shehut-mbi-presheve/20%Monthly2015-06-01 07:34
https://presheva.com/koncer-i-ansamblit-corona-me-08-qershor-ne-presheve/20%Monthly2015-06-01 07:03