XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/i-refuzohet-kerkesa-per-azil-ne-gjermani-22-vjecarja-tenton-vetevrasje/20%Monthly2015-07-31 08:34
https://presheva.com/serbia-i-frikesohet-nje-katastrofe-humanitare-per-refugjatet/20%Monthly2015-07-31 05:53
https://presheva.com/levizja-vatra-qeverite-harruan-fondin-per-luginen/20%Monthly2015-07-31 05:50
https://presheva.com/deputetja-e-pdkse-materniteti-te-jete-me-i-kompletuar-dhe-te-ofroj-trajtim-edhe-per-rastet-e-komplikuara/20%Monthly2015-07-30 10:26
https://presheva.com/llojet-me-te-shendetshme-te-cajit/20%Monthly2015-07-30 06:05
https://presheva.com/uji-para-apo-pas-ushqimit/20%Monthly2015-07-30 06:04
https://presheva.com/kafja-i-mbron-grate-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2015-07-30 06:02
https://presheva.com/beshiktash-konfirmon-blerjen-e-mario-gomez/20%Monthly2015-07-30 06:01
https://presheva.com/gaitan-tek-manchester-united/20%Monthly2015-07-30 05:59
https://presheva.com/edhe-fakulteti-i-mjeksise-nga-mitrovica-ne-ndihme-te-migranteve-ne-presheve/20%Monthly2015-07-30 05:54
https://presheva.com/tejkalimi-i-cmendur-i-vetures-zvicerane-ne-kosove-ngjall-debat-ne-zvicer-video/20%Monthly2015-07-29 16:24
https://presheva.com/shqiptari-nga-lugina-akuzohet-per-sulm-seksual-gjilan/20%Monthly2015-07-29 15:40
https://presheva.com/cka-po-ndodh-me-barcelonen/20%Monthly2015-07-29 11:12
https://presheva.com/de-gea-afer-transferimit-tek-real-madridi/20%Monthly2015-07-29 11:04
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-nese-ju-humbin-apo-vidhen-dokumentat-jashte-shtetit/20%Monthly2015-07-29 11:01
https://presheva.com/ky-eshte-merti-foshnja-qe-lindi-ne-maternitetin-e-presheves-pas-27-viteve/20%Monthly2015-07-29 10:24
https://presheva.com/turqia-e-interesuar-per-situaten-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-07-29 09:41
https://presheva.com/ftese-per-hartimin-e-verzionit-digjital-te-fjalorit-per-femije/20%Monthly2015-07-29 09:37
https://presheva.com/chelsea-mposht-barcelonen-video/20%Monthly2015-07-29 06:54
https://presheva.com/cikalleshi-ndaj-maqedonise-te-bejme-krenar-shqiptaret/20%Monthly2015-07-28 10:49
https://presheva.com/djale-lind-foshnja-e-pare-ne-maternitetin-e-presheves/20%Monthly2015-07-28 08:00
https://presheva.com/specat-e-kuq-dhe-efektet-e-tyre-te-shendetshme/20%Monthly2015-07-28 07:23
https://presheva.com/whatsapp-vjen-me-vecori-te-reja/20%Monthly2015-07-28 07:21
https://presheva.com/vw-golf-r400/20%Monthly2015-07-28 07:19
https://presheva.com/si-te-mbroheni-nga-mushkonjat/20%Monthly2015-07-28 07:17
https://presheva.com/rumennige-goetze-nuk-do-te-largohet/20%Monthly2015-07-28 07:08
https://presheva.com/ter-stegen-deshiron-te-jete-portieri-i-pare-i-barcelones/20%Monthly2015-07-28 06:51
https://presheva.com/drogba-ka-nenshkruar-per-montreal-impact/20%Monthly2015-07-28 06:50
https://presheva.com/migrantet-nje-rruge-e-veshtire-deri-tek-nje-jete-e-re-video/20%Monthly2015-07-28 06:48
https://presheva.com/vuciq-kosova-eshte-pjese-e-serbise/20%Monthly2015-07-28 05:34
https://presheva.com/kalimi-i-nates-se-pare-te-marteses-ne-baze-te-sunnetit-autentik-per-beqare-dhe-beqare/20%Monthly2015-07-26 23:37
https://presheva.com/8-ceshtje-qe-perfitova-gjat-33-vite-mesim-tek-dijetari/20%Monthly2015-07-26 23:36
https://presheva.com/ibrahimovic-mire-se-vjen-di-maria/20%Monthly2015-07-26 23:22
https://presheva.com/guardiola-sezonin-e-ardhshem-drejton-cityn/20%Monthly2015-07-26 23:21
https://presheva.com/vettel-fiton-cmimin-e-madh-te-hungarise/20%Monthly2015-07-26 23:18
https://presheva.com/marreveshja-e-polisave-te-sigurimit-be-pret-angazhimin-nga-te-dy-palet-video/20%Monthly2015-07-26 22:04
https://presheva.com/di-maria-tek-psg-diten-e-hene/20%Monthly2015-07-26 00:21
https://presheva.com/duka-kualifikimi-ne-boteror-mision-i-pamundur/20%Monthly2015-07-26 00:19
https://presheva.com/pa-rripin-e-sigurise-ne-uleset-mbrapa-denimi-5000-dinare/20%Monthly2015-07-26 00:10
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-jemi-te-privuar-nga-liria-e-te-shprehurit-dhe-levizja-e-lire/20%Monthly2015-07-26 00:01
https://presheva.com/profesor-rifati-iv/20%Monthly2015-07-25 23:57
https://presheva.com/ngrehina-perjetesie-nga-enver-sahiti/20%Monthly2015-07-25 18:07
https://presheva.com/kufiri-ne-shenjester-qe-te-destabilizohet-bujanoci-dhe-presheva/20%Monthly2015-07-25 17:56
https://presheva.com/hidhet-shorti-per-kupen-e-botes-rusia-2018/20%Monthly2015-07-25 17:39
https://presheva.com/femiu-nga-letovica-humb-jeten-ne-pishine/20%Monthly2015-07-25 17:32
https://presheva.com/drecun-permes-serbise-vetem-me-tabela-ks/20%Monthly2015-07-24 18:07
https://presheva.com/lacazzette-zevendesim-i-ibrahimovicit-tek-psg/20%Monthly2015-07-24 08:21
https://presheva.com/mournho-deshiron-stadium-me-te-madh/20%Monthly2015-07-24 08:18
https://presheva.com/moszbatimi-i-marreveshjes-per-levizje-te-lire-nje-joseriozitet-i-serbise/20%Monthly2015-07-24 07:45
https://presheva.com/kapet-n-a-nga-terrnoci-me-marihuane-ne-kopsht/20%Monthly2015-07-23 17:48
https://presheva.com/migrantet-i-kane-te-gjitha-ato-qe-kane-nevoje/20%Monthly2015-07-23 17:42
https://presheva.com/ambasada-e-zvicrres-dhe-ajo-e-shqiperise-ne-beograd-priten-ne-takim-delegacionin-nga-alternativa-per-ndryshim/20%Monthly2015-07-23 11:08
https://presheva.com/neser-e-premte-hyn-ne-fuqi-marreveshja-per-levizje-te-lire-kosove-serbi/20%Monthly2015-07-23 10:33
https://presheva.com/forlan-casillas-nuk-duhet-te-luaje-per-porton/20%Monthly2015-07-23 06:43
https://presheva.com/zyrtare-benteke-tek-liverpool/20%Monthly2015-07-23 05:40
https://presheva.com/arrestohen-13-persona-per-kontrabande-me-duhan-7-prej-tyre-nga-presheva/20%Monthly2015-07-23 00:35
https://presheva.com/lpd-akt-i-cili-ka-prapavi-politike-me-qellim-te-mbjelljes-se-frikes-dhe-pasigurise/20%Monthly2015-07-23 00:22
https://presheva.com/ibrahimovic-e-ardhmja-ime-eshte-ne-duart-e-mino-raiolas/20%Monthly2015-07-22 11:10
https://presheva.com/united-100-milione-per-muller/20%Monthly2015-07-22 11:08
https://presheva.com/mediat-serbe-pas-kumanoves-njerezit-e-haradinajt-do-te-sulmojne-serbine/20%Monthly2015-07-22 10:05
https://presheva.com/bastiset-shtepia-e-jonuz-musliut-arrestohet-djali-i-tij-fatlumi/20%Monthly2015-07-22 07:33
https://presheva.com/bananet-e-pjekura-shume-luftojne-kancerin/20%Monthly2015-07-22 06:53
https://presheva.com/pija-qe-ju-duhet-per-heqjen-e-yndyres-ne-gjak/20%Monthly2015-07-22 06:49
https://presheva.com/kungulli-nje-zgjedhje-e-mire-per-shendetin/20%Monthly2015-07-22 06:48
https://presheva.com/shqiptarja-e-papune-1-milion-euro-ne-llogari/20%Monthly2015-07-22 06:33
https://presheva.com/real-madridi-shet-benzeman-tek-arsenal/20%Monthly2015-07-22 06:32
https://presheva.com/kikboksieri-gashi-u-ekzekutua-nga-isisi-ai-provoi-te-ikte-prej-atje-video/20%Monthly2015-07-22 06:30
https://presheva.com/ronaldo-si-sulmues-i-krahut-te-majte/20%Monthly2015-07-22 06:29
https://presheva.com/barcelona-shenon-fitore-ndaj-la-galaxy-video-golat/20%Monthly2015-07-22 06:27
https://presheva.com/numer-i-madh-i-migranteve-qe-kane-nevoje-per-ndihme/20%Monthly2015-07-22 06:25
https://presheva.com/futbollisti-faton-xhemaili-talenti-me-i-mire-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-07-21 06:55
https://presheva.com/galaxy-s6-dhe-s6-edge-telefonat-me-te-mire/20%Monthly2015-07-21 06:29
https://presheva.com/arra-pastron-gjakun-zbut-reumatizmin/20%Monthly2015-07-21 06:26
https://presheva.com/lengu-i-karrotes-dhe-vetite-e-tij-kuruese/20%Monthly2015-07-21 06:24
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-oriz/20%Monthly2015-07-21 06:23
https://presheva.com/zyrtare-filipe-luis-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2015-07-21 06:21
https://presheva.com/interi-deshiron-ta-transferoj-drogban/20%Monthly2015-07-21 06:18
https://presheva.com/udsh-inicon-seance-te-jashtezakonshme-parlamentare-lidhur-me-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2015-07-20 23:38
https://presheva.com/prezantohet-galaxy-a8-telefoni-me-i-holle-nga-samsung/20%Monthly2015-07-20 10:22
https://presheva.com/audi-r8-2015-3/20%Monthly2015-07-20 10:15
https://presheva.com/prezantohet-tableti-huawei-m2/20%Monthly2015-07-20 10:12
https://presheva.com/dieta-e-ujit/20%Monthly2015-07-20 10:02
https://presheva.com/pse-kemi-gjithmone-uri/20%Monthly2015-07-20 10:00
https://presheva.com/ushqimet-qe-perbejne-rrezik-per-helmim-gjate-veres/20%Monthly2015-07-20 09:58
https://presheva.com/luis-enrique-deshiron-edhe-tre-tituj-ne-vitin-2015/20%Monthly2015-07-20 09:57
https://presheva.com/liverpool-gati-68-milione-euro-per-gotze/20%Monthly2015-07-20 09:55
https://presheva.com/david-de-gea-do-te-mbetet-ne-manchester-united/20%Monthly2015-07-20 09:54
https://presheva.com/xhandarmeria-e-arreston-ne-kosove-denohet-ne-gjykaten-e-serbise/20%Monthly2015-07-20 09:11
https://presheva.com/nostrifikimi-i-diplomave-me-i-gjate-se-shkollimi/20%Monthly2015-07-20 08:50
https://presheva.com/profesor-rifati-iii/20%Monthly2015-07-19 18:03
https://presheva.com/levizja-cetnike-serbe-tenton-ta-kthej-kryqin-ne-llucan-te-bujanocit-foto/20%Monthly2015-07-19 17:37
https://presheva.com/spektri-politik-shqiptar-eshte-sot-substancialisht-dhe-strukturalisht-i-defaktorizuar-pa-program-dhe-vizion-politik/20%Monthly2015-07-19 17:23
https://presheva.com/cr7-dhe-margot-robbie/20%Monthly2015-07-19 17:13
https://presheva.com/perez-racist-nuk-do-lojtare-me-ngjyre-ne-real/20%Monthly2015-07-19 17:09
https://presheva.com/romero-tek-united/20%Monthly2015-07-18 23:13
https://presheva.com/josep-bartomeu-eshte-president-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2015-07-18 23:10
https://presheva.com/pas-ramazanit-vijne-pushimet-shqiptaret-e-kosoves-mesyjne-bregdetin-e-shqiperise/20%Monthly2015-07-18 22:59
https://presheva.com/serbia-nuk-e-zbaton-marreveshjen-per-diploma-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2015-07-18 22:52
https://presheva.com/nje-thesar-i-quajtur-dije/20%Monthly2015-07-18 22:46
https://presheva.com/kengetari-preshevar-buli-me-album-te-ri-live/20%Monthly2015-07-18 22:45
https://presheva.com/kapet-droge-heroine-ne-tabanoc-ne-autobusin-e-linjes-maqedoni-zvicer/20%Monthly2015-07-18 00:18
https://presheva.com/pamje-nga-droni-te-murit-qe-po-ndertohet-ne-kufirin-hungari-serbi-video/20%Monthly2015-07-18 00:06
https://presheva.com/presheva-me-grafite-ragmi-ik/20%Monthly2015-07-17 12:53
https://presheva.com/fotolajm-preshevaret-ndihmojne-refugjatet-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2015-07-17 12:44
https://presheva.com/kaos-me-pritje-kolona-me-kilometra-ne-autostraden-beograd-nish-foto/20%Monthly2015-07-16 23:05
https://presheva.com/urime-per-festen-e-fiter-bajramit-2/20%Monthly2015-07-16 22:39
https://presheva.com/kamberi-mirenjohja-fyerje-per-viktimat-civile-te-vrara-ne-lugine-nga-aparati-shteteror/20%Monthly2015-07-16 19:22
https://presheva.com/mirenjohja-e-vuciqit-sjell-ramen-ne-prishtine/20%Monthly2015-07-16 18:53
https://presheva.com/alternativa-kryetari-mustafa-e-deshmoi-paaftesine-amatorizmin-dhe-nivelin-e-uletdiplomatik/20%Monthly2015-07-16 18:49
https://presheva.com/pritet-numer-me-i-madh-i-migranteve-edhe-gjate-dimrit/20%Monthly2015-07-16 08:28
https://presheva.com/vuciqit-mirenjohje-pa-kondom/20%Monthly2015-07-16 08:05
https://presheva.com/nga-24-gushti-ne-serbi-me-targa-te-kosoves/20%Monthly2015-07-16 07:40
https://presheva.com/mustafa-vuciqit-i-kerkuam-kthimin-e-lapidarit-dhe-hapjen-e-fakulteteve-ne-gjuhen-shqipe-video/20%Monthly2015-07-16 05:45
https://presheva.com/vuciq-me-emigrant-do-te-ballafaqohemi-edhe-dimrit/20%Monthly2015-07-15 22:57
https://presheva.com/benitez-reali-duhet-te-mbrohet-me-mire/20%Monthly2015-07-15 22:23
https://presheva.com/city-ofron-david-silvan-per-pogban/20%Monthly2015-07-15 22:21
https://presheva.com/shkembim-vidal-gotze/20%Monthly2015-07-15 22:19
https://presheva.com/zyrtare-jackson-martinez-tek-atletico-per-35-milione/20%Monthly2015-07-15 22:16
https://presheva.com/nikoliq-u-premton-serbeve-te-kosoves-cdo-lloj-ndihme/20%Monthly2015-07-15 22:12
https://presheva.com/vuciq-presheva-eshte-qytet-energjik-shihet-se-eshte-papunesi-te-madhe-foto/20%Monthly2015-07-15 13:06
https://presheva.com/kryeministri-i-pare-serb-qe-vizitoi-presheven-vuciq-do-te-vij-prap/20%Monthly2015-07-15 12:47
https://presheva.com/gruevski-jep-doreheqje/20%Monthly2015-07-15 07:12
https://presheva.com/caj-te-zi-per-shendet-te-mire/20%Monthly2015-07-15 07:10
https://presheva.com/valdes-kthehet-ne-la-liga/20%Monthly2015-07-15 07:09
https://presheva.com/migrantet-as-ushtria-nuk-mund-te-na-ndale-foto/20%Monthly2015-07-15 06:34
https://presheva.com/kryeministri-serb-vuciq-dhe-nje-grup-ministra-neser-vizitojne-presheven-dhe-bujanocin/20%Monthly2015-07-15 05:23
https://presheva.com/zyrtare-sterling-lojtar-i-manchester-city/20%Monthly2015-07-14 18:18
https://presheva.com/di-maria-arrin-marreveshje-me-psg/20%Monthly2015-07-14 18:14
https://presheva.com/ballisti-cmend-mediet-serbe-ai-tha-policit-kufitar-se-qendroi-ne-presheve/20%Monthly2015-07-14 16:42
https://presheva.com/ne-maqedoni-arrestime-ne-klube-te-nates-nje-nga-presheva-per-transport-femrash/20%Monthly2015-07-14 16:14
https://presheva.com/fabio-capello-nuk-eshte-me-trajner-i-rusise/20%Monthly2015-07-14 10:42
https://presheva.com/te-rinjte-shqiptare-nxitojne-drejt-zvicres/20%Monthly2015-07-14 10:15
https://presheva.com/muhoci-kujton-komandant-rebelin-dhe-deshmoret-e-tjere-te-ceshtjes-kombetare/20%Monthly2015-07-14 09:10
https://presheva.com/ja-se-si-luftohet-pagjumesia/20%Monthly2015-07-14 08:57
https://presheva.com/kuriozitete-per-shalqirin/20%Monthly2015-07-14 08:56
https://presheva.com/sara-braktis-televizionin-per-casillasin/20%Monthly2015-07-14 08:53
https://presheva.com/gjuha-kosovarce-rrit-cmimet-per-turistet-ne-shqiperi-video/20%Monthly2015-07-14 08:48
https://presheva.com/mos-shko-te-reali-se-do-te-perfundosh-si-casillas/20%Monthly2015-07-13 18:13
https://presheva.com/ramos-nuk-do-te-largohet-nga-madridi/20%Monthly2015-07-13 17:47
https://presheva.com/video-migrantet-ky-eshte-mjerimi/20%Monthly2015-07-13 17:16
https://presheva.com/kesaj-here-pernjemend-hapet-materniteti-i-presheves-24-ore-ne-dispozicion-te-nenave-shqiptare/20%Monthly2015-07-13 17:07
https://presheva.com/vuciq-mire-se-vjen-ne-bujanoc/20%Monthly2015-07-13 14:25
https://presheva.com/ushtria-hungareze-fillon-ndertimin-e-murit-me-serbine/20%Monthly2015-07-13 14:15
https://presheva.com/pato-tek-lazio-apo-fiorentina/20%Monthly2015-07-13 09:25
https://presheva.com/zlatan-ibrahimovic-nuk-do-te-largohet-nga-psg/20%Monthly2015-07-13 09:23
https://presheva.com/presheva-film-fest-programi-per-edicionin-e-pare/20%Monthly2015-07-12 23:56
https://presheva.com/psg-arrin-marreveshje-me-di-marian/20%Monthly2015-07-12 23:51
https://presheva.com/real-madridi-kishte-refuzuar-140-milione-per-gareth-bale/20%Monthly2015-07-12 23:50
https://presheva.com/fotolajm-numer-i-madh-i-emigranteve-ne-radhe-prane-qendres-se-pranimit/20%Monthly2015-07-12 23:20
https://presheva.com/balotelli-mund-te-kthehet-ne-itali-tek-fiorentina/20%Monthly2015-07-12 18:58
https://presheva.com/united-kerkon-ramos-dhe-navas-per-de-gean/20%Monthly2015-07-12 18:57
https://presheva.com/zyrtare-van-persie-lojtar-i-fenerbahces/20%Monthly2015-07-12 18:55
https://presheva.com/sterling-tek-manchester-city/20%Monthly2015-07-12 18:50
https://presheva.com/serbia-dhe-isis-i-kercenimet-me-te-medha-per-kosoven-video/20%Monthly2015-07-12 18:31
https://presheva.com/everton-pas-xherdan-shaqirit/20%Monthly2015-07-12 11:44
https://presheva.com/mediat-serbe-personi-qe-qelloi-vucic-ishte-i-akredituar-video/20%Monthly2015-07-12 11:42
https://presheva.com/profesor-rifati-ii/20%Monthly2015-07-12 11:23
https://presheva.com/chelsea-e-deshiron-pedron-e-barcelones/20%Monthly2015-07-11 23:27
https://presheva.com/zyrtare-iker-casillas-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2015-07-11 23:25
https://presheva.com/srebrenica-kjo-plage-e-pasheruar-por-e-pa-harruar/20%Monthly2015-07-11 18:24
https://presheva.com/united-transferon-bastian-schweinsteiger/20%Monthly2015-07-11 18:17
https://presheva.com/el-shaarawy-ne-monaco/20%Monthly2015-07-11 18:15
https://presheva.com/shaqiri-afer-largimit-nga-interi/20%Monthly2015-07-11 18:12
https://presheva.com/ne-srebrenice-sulmohet-aleksandar-vuciq-videofoto/20%Monthly2015-07-11 13:34
https://presheva.com/arrestohen-5-persona-per-terrorizem-dyshohet-per-helmim-te-ujit-te-badovcit-dokument/20%Monthly2015-07-11 11:57
https://presheva.com/fotolajm-kolona-te-gjata-ne-kufirin-e-mucibabes/20%Monthly2015-07-10 18:12
https://presheva.com/stefanoviq-ende-nuk-jane-kushtet-per-gjendje-te-jashtezakonshme-nga-emigrantet/20%Monthly2015-07-10 18:04
https://presheva.com/gjurmet-qe-nuk-e-shlyejne-te-kaluaren/20%Monthly2015-07-10 17:57
https://presheva.com/turan-nenshkruan-me-barcelonen/20%Monthly2015-07-10 11:01
https://presheva.com/de-biasi-i-lumtur-me-vendimin-e-cas-it/20%Monthly2015-07-10 10:59
https://presheva.com/shqiperia-merr-tri-pike-nga-ndeshja-me-serbine/20%Monthly2015-07-10 09:05
https://presheva.com/lg-g4-beat/20%Monthly2015-07-10 06:08
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-pjeprit/20%Monthly2015-07-10 06:07
https://presheva.com/niveli-i-larte-i-sheqerit-shkaktar-i-depresionit/20%Monthly2015-07-10 06:06
https://presheva.com/shqiperia-promovohet-si-atraksion-turistik-ja-cfare-shkruan-travel/20%Monthly2015-07-10 06:04
https://presheva.com/sherbimi-sekret-serb-nxit-shqiptaret-te-shkojne-ne-siri/20%Monthly2015-07-10 06:00
https://presheva.com/higuain-deshiron-te-transferohet-tek-arsenal/20%Monthly2015-07-10 05:52
https://presheva.com/ibrahimovic-nje-dite-do-te-doja-te-luaj-tek-bayern/20%Monthly2015-07-09 17:01
https://presheva.com/emery-benitez-mund-ta-fitoje-la-ligen/20%Monthly2015-07-09 17:00
https://presheva.com/formacioni-i-united-qe-kushton-300-milione-funta/20%Monthly2015-07-09 16:57
https://presheva.com/turan-eshte-nje-dite-e-madhe-per-mua/20%Monthly2015-07-09 16:55
https://presheva.com/haziri-takimet-me-perfaqesuesit-e-kosoves-lindore-jane-te-rregullta/20%Monthly2015-07-09 16:51
https://presheva.com/te-gjitha-cigaret-shtrenjtohen-per-10-dinare/20%Monthly2015-07-09 16:48
https://presheva.com/unioni-studentor-i-lugines-ne-maqedoni-ndihmon-emigrantet-me-1200-pako/20%Monthly2015-07-09 11:47
https://presheva.com/gopro-4-session/20%Monthly2015-07-09 08:47
https://presheva.com/ja-si-ti-hiqni-njollat-e-verdha-ne-thonj/20%Monthly2015-07-09 08:45
https://presheva.com/musliu-shqiptaret-nuk-e-pranojne-vleresimin-e-banoreve-se-jane-me-pak-per-5600-se-sa-ne-vitin-2002/20%Monthly2015-07-09 08:10
https://presheva.com/unhcr-jane-siguruar-ndihma-per-13-000-migrante-ne-presheve/20%Monthly2015-07-09 07:01
https://presheva.com/vulin-nuk-i-malltretojme-migrantet-nuk-i-plackisin-ata/20%Monthly2015-07-09 06:45
https://presheva.com/kumbullat-mbrojtese-ndaj-anemise/20%Monthly2015-07-09 06:34
https://presheva.com/e-dini-cila-eshte-kafsha-qe-vret-me-se-shumti-ne-bote-video/20%Monthly2015-07-09 06:24
https://presheva.com/ja-sa-jane-te-sakte-gjermanet/20%Monthly2015-07-09 06:20
https://presheva.com/danillo-prezantohet-sot-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2015-07-09 06:15
https://presheva.com/stoke-pret-transferimin-e-xherdan-shaqirit/20%Monthly2015-07-09 06:12
https://presheva.com/psg-me-oferte-qe-e-pranon-unitedi/20%Monthly2015-07-09 06:09
https://presheva.com/casillas-largohet-nga-real-madridi-pas-25-vitesh/20%Monthly2015-07-09 06:07
https://presheva.com/kush-eshte-lider-i-rajonit-vuciq-apo-rama/20%Monthly2015-07-09 05:37
https://presheva.com/mediat-zvicerane-isis-i-e-vrau-xhihadistin-kosovar-valdet-gashi/20%Monthly2015-07-08 11:30
https://presheva.com/mup-permendorja-nuk-eshte-hequr-por-eshte-zhvendosur/20%Monthly2015-07-08 09:57
https://presheva.com/jovetic-shume-prane-interit/20%Monthly2015-07-08 08:26
https://presheva.com/merkel-sot-ne-tirane-kjo-eshte-agjenda-e-kancelares/20%Monthly2015-07-08 08:17
https://presheva.com/benatia-mund-te-largohet-nga-bayern/20%Monthly2015-07-08 08:12
https://presheva.com/immobile-mund-te-transferohet-tek-sevilla/20%Monthly2015-07-08 08:10
https://presheva.com/hapet-panairi-i-librit-gjilani-2015/20%Monthly2015-07-08 07:24
https://presheva.com/ja-si-duket-formacioni-i-barces-me-arda-turan/20%Monthly2015-07-08 06:09
https://presheva.com/shaqiri-drejt-largimit-gati-shkembimi-me-perisic/20%Monthly2015-07-08 06:07
https://presheva.com/ja-cili-eshte-qyteti-me-vetem-nje-polic-ne-bote/20%Monthly2015-07-08 05:52
https://presheva.com/miss-shqiperia-shpallet-sara-karaj/20%Monthly2015-07-08 05:50
https://presheva.com/taylor-swift-dhe-calvin-harris-do-martohen/20%Monthly2015-07-08 05:48
https://presheva.com/sony-gati-me-z5/20%Monthly2015-07-08 05:47
https://presheva.com/iphone-i-ardhshem-zbllokim-permes-selfie-s/20%Monthly2015-07-08 05:45
https://presheva.com/vaji-i-peshkut-zvogelon-stresin/20%Monthly2015-07-08 05:44
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-hurmave-arabe/20%Monthly2015-07-08 05:43
https://presheva.com/humbni-30-kile-per-tre-muaj/20%Monthly2015-07-08 05:41
https://presheva.com/turan-gjithmone-e-kam-enderruar-barcelonen/20%Monthly2015-07-07 23:02
https://presheva.com/haziri-me-shume-student-nga-lugina-dhe-kumanova-ne-universitetin-e-gjilanit/20%Monthly2015-07-07 23:00
https://presheva.com/hiqen-tendat-ne-presheve-neser-hapet-qendra-kolektive-per-emigrante/20%Monthly2015-07-07 18:59
https://presheva.com/hungaria-aprovon-murin-anti-emigracion-ne-kufi-me-serbine/20%Monthly2015-07-07 18:48
https://presheva.com/zyrtare-bujanoci-ka-38-300-presheva-29-600-dhe-medvegja-7442-banore/20%Monthly2015-07-07 18:36
https://presheva.com/nga-185-mije-azilkerkues-ne-evrope-mbi-48-mije-kosovare/20%Monthly2015-07-07 10:14
https://presheva.com/nderroi-jete-veterani-i-arsimit-prof-fehmi-sulejmani/20%Monthly2015-07-07 10:01
https://presheva.com/pse-nuk-ka-akullore-nga-rrushi/20%Monthly2015-07-07 08:46
https://presheva.com/casillas-nje-hap-afer-portos/20%Monthly2015-07-07 08:44
https://presheva.com/bayern-mendon-te-ofroj-dy-lojtar-per-di-marian/20%Monthly2015-07-07 07:36
https://presheva.com/vritet-ne-siri-kikboksieri-valdet-gashi/20%Monthly2015-07-07 07:02
https://presheva.com/arda-ne-barcelone-por-me-zemer-ne-madrid/20%Monthly2015-07-07 07:00
https://presheva.com/risi-nga-facebook-messenger/20%Monthly2015-07-07 06:50
https://presheva.com/pse-paraqitet-dhimbja-e-kokes-gjate-ushtrimeve/20%Monthly2015-07-07 06:44
https://presheva.com/pedro-rodriguez-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-07-07 06:43
https://presheva.com/messi-nuk-ka-asgje-me-te-dhimbshme-ne-futboll-sesa-ta-humbesh-nje-finale/20%Monthly2015-07-07 06:41
https://presheva.com/migrantet-faleminderojnb-presheven-per-mikrpitjen/20%Monthly2015-07-07 06:31
https://presheva.com/ibrahimovici-galaktikos-i-ri/20%Monthly2015-07-06 22:41
https://presheva.com/kamberi-permendorja-ne-llucan-ishte-provokim-i-paster/20%Monthly2015-07-06 15:16
https://presheva.com/ne-terrnocin-e-madh-turqit-sonte-shtrojne-iftar-per-2000-persona-foto/20%Monthly2015-07-06 15:04
https://presheva.com/robin-van-persie-do-te-mbetet-ne-manchester-united/20%Monthly2015-07-06 08:50
https://presheva.com/vidal-transferohet-tek-reali-per-30-milione/20%Monthly2015-07-06 08:48
https://presheva.com/pa-flamur-te-kosoves-te-vendkalimi-kufitar-me-serbine/20%Monthly2015-07-06 08:43
https://presheva.com/presheva-tranziti-me-migrant-dhe-largimi-drejt-europes/20%Monthly2015-07-06 07:16
https://presheva.com/perez-i-gatshem-ta-shese-ronaldon/20%Monthly2015-07-06 07:11
https://presheva.com/si-zbuloi-policia-vrasesin-e-dy-turisteve-ceke/20%Monthly2015-07-06 07:10
https://presheva.com/muslera-zevendesues-i-de-geas/20%Monthly2015-07-06 07:07
https://presheva.com/te-mirat-nga-levorja-e-limonit/20%Monthly2015-07-06 06:57
https://presheva.com/trafikantet-ballkanas-te-sirianeve/20%Monthly2015-07-06 06:52
https://presheva.com/blendi-fevziu-institucionet-tona-e-gatuan-kete-vrasje/20%Monthly2015-07-05 23:50
https://presheva.com/humanisti-qe-fton-per-varje-te-te-burgosurit-dhe-per-bojkot-te-turizmit-shqiptar/20%Monthly2015-07-05 23:13
https://presheva.com/presheva-film-fest/20%Monthly2015-07-05 22:41
https://presheva.com/city-gati-100-milione-per-pogba/20%Monthly2015-07-05 14:44
https://presheva.com/vidal-mund-te-largohet-nga-juventus/20%Monthly2015-07-05 14:43
https://presheva.com/hamilton-fiton-pa-veshtiresi-ne-silverstone/20%Monthly2015-07-05 14:41
https://presheva.com/ja-kush-eshte-20-vjecari-qe-vrau-dy-turistet-ceke/20%Monthly2015-07-05 14:34
https://presheva.com/trashegimia-kulturore-ne-luginen-e-presheves-vecorite-gjendja-dhe-perspektiva/20%Monthly2015-07-05 14:28
https://presheva.com/cr7-dua-te-punoj-me-benitezin/20%Monthly2015-07-05 00:05
https://presheva.com/hiqet-permendorja-kryq-mbi-llucan-te-bujanocit/20%Monthly2015-07-05 00:00
https://presheva.com/padi-per-serbin-qe-po-transportonte-azilkerkues-te-rrejshem/20%Monthly2015-07-04 23:53
https://presheva.com/profesor-rifati/20%Monthly2015-07-04 23:50
https://presheva.com/te-mbulohesh-gabueshem/20%Monthly2015-07-04 23:49
https://presheva.com/merkel-integrimi-i-serbise-ne-be-varet-nga-dialogu-me-kosoven/20%Monthly2015-07-04 19:05
https://presheva.com/halimi-te-sigurohen-te-dhena-te-sakta-qe-te-percakohet-sa-me-real-numri-i-banoreve-ne-lugine/20%Monthly2015-07-03 14:54
https://presheva.com/zyrtare-falcao-tel-chelsea/20%Monthly2015-07-03 14:46
https://presheva.com/laporta-barcelona-deshtoi-me-pogban/20%Monthly2015-07-03 14:45
https://presheva.com/ska-me-punesime-partiake-e-me-lidhje-neper-shkolla/20%Monthly2015-07-03 14:38
https://presheva.com/ramos-vendos-ta-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2015-07-03 08:48
https://presheva.com/juventus-interesohet-per-willian/20%Monthly2015-07-03 07:16
https://presheva.com/shpjegim-i-thjeshte-per-teorine-e-relativitetit-te-ajnshtajn-video/20%Monthly2015-07-03 07:13
https://presheva.com/snapchat-me-ndryshime-te-medha/20%Monthly2015-07-03 07:11
https://presheva.com/domatja-parandalon-sulmin-ne-tru/20%Monthly2015-07-03 07:10
https://presheva.com/pse-djersiten-shuplakat-e-dores/20%Monthly2015-07-03 07:09
https://presheva.com/cech-ja-kur-do-te-pensionohem/20%Monthly2015-07-03 07:07
https://presheva.com/zyrtare-luiz-adriano-te-milani/20%Monthly2015-07-03 07:06
https://presheva.com/united-i-gatshem-te-ofroj-70-milione-per-muller/20%Monthly2015-07-03 07:03
https://presheva.com/a-rrezikohet-kosova-nga-isis-i/20%Monthly2015-07-03 06:22
https://presheva.com/guardiola-schweini-vendos-vete-per-te-ardhmen/20%Monthly2015-07-02 22:29
https://presheva.com/ne-serbi-do-te-vijne-2-milione-emigrante/20%Monthly2015-07-02 18:21
https://presheva.com/vuciq-per-15-dite-do-ta-vizitoj-presheven/20%Monthly2015-07-02 18:13
https://presheva.com/shaqiri-refuzon-stoke-cityn/20%Monthly2015-07-02 07:52
https://presheva.com/arda-turan-ne-barcelone/20%Monthly2015-07-02 07:50
https://presheva.com/rriten-ndjeshem-numri-i-emigranteve-ne-presheve-qe-po-kerkojne-azil-foto/20%Monthly2015-07-02 07:03
https://presheva.com/mustafi-tregon-ku-e-ka-nisur-karrieren/20%Monthly2015-07-02 06:42
https://presheva.com/kosove-shqiperi-patrullime-te-perbashketa-policore-see-more-at-httpwww-albinfo-chkosove-shqiperi-patrullime-te-perbashketa-policoresthash-xxopr9eo-dpuf/20%Monthly2015-07-02 06:39
https://presheva.com/si-ta-permiresoni-punen-e-veshkave/20%Monthly2015-07-02 06:27
https://presheva.com/ja-ushqimet-me-te-mira-per-ne-vere/20%Monthly2015-07-02 06:25
https://presheva.com/real-madridi-interesohet-per-benatian/20%Monthly2015-07-02 06:24
https://presheva.com/kapet-sasi-e-madhe-e-barerave-kontrabande-nga-presheva-per-nish-foto/20%Monthly2015-07-01 18:03
https://presheva.com/fotolajm-ja-qendra-kolektive-ku-do-te-qendrojne-azilkerkuesit-nga-afrika-dhe-lindja-e-afert/20%Monthly2015-07-01 13:08
https://presheva.com/manchester-united-dorezohet-per-de-gean/20%Monthly2015-07-01 08:06
https://presheva.com/nga-sot-50-per-qind-me-lire-taksat-kufitare-per-bashkeatdhetare/20%Monthly2015-07-01 07:06
https://presheva.com/a-do-te-pesoj-presheva-katastrofe-humanitare-per-shkak-emigranteve/20%Monthly2015-07-01 06:52
https://presheva.com/serbet-kapen-me-3-5-ton-kokaine-ne-spanje/20%Monthly2015-07-01 06:42
https://presheva.com/arda-turan-drejt-chelseat/20%Monthly2015-07-01 06:40
https://presheva.com/a-do-ta-permiresonte-pogba-barcelonen/20%Monthly2015-07-01 06:39
https://presheva.com/samsung-s6-edge-plus/20%Monthly2015-07-01 06:35
https://presheva.com/bananet-te-shendetshme-per-gjume/20%Monthly2015-07-01 06:34
https://presheva.com/argjentina-deklason-paraguajin-me-6-gola/20%Monthly2015-07-01 06:23
https://presheva.com/amerike-amerike-per-shqiptaret-diell-dhe-drite/20%Monthly2015-07-01 06:19
https://presheva.com/finalja-e-champions-2017-luhet-ne-cardiff/20%Monthly2015-07-01 06:16